Gerard Deulofeu

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.14. 16:07:05

Sanama írta:
visca el barca írta: igen, én is ezt gondolom. első meccsen lesérül neymar (simán benne van, porcelán az egész), 2 hónapig játszathunk egy pedro-messi-rafinha hármassal. mire eljutunk a clasicoig lesz 10 pontos hátrányunk
mert egy pedro messi dulifuli mivel lesz jobb?

nagyon orulok, hogy LE velemenye is igazolt engem, pedig kaptam, hogy en nagyitoval keresem a srac hibait, stb.
Nem hiszem, hogy a pályán való teljesítménye alapján akar így dönteni, azt a bizonyos "nagyítót" nem igazán érzem helytállónak.
Hát szélen én inkább nézném Deulofeut, mint Rafinhat. Itt jön az eltiltásnak újabb következménye. Rafinha így ha játszik is minden bizonnyal a jobbosra teszik ki, ő se játszhat a saját posztján.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.14. 16:02:08

Sanama írta:mert egy pedro messi dulifuli mivel lesz jobb?
annyial h belőle még lehet vmi értelmes focista. pedronak meg már évek ota tudjuk mi a szintje. kispad, 89. perc időhúzó csere.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.08.14. 15:57:46

lehet, h nem akar enrique egy előtte hiperszuper, de végülis egy kalap szrt nem érő bojan krkcs-szitut mégegyszer.
bár töltelék gyereknek sztem bőven elférne dölöfő is, ezért kár lenne pénzt kiadni...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.08.14. 15:46:57

palesz77 írta: Csak olyan szinten negatívan elfogultak vele szemben itt páran - pl Sanama hsz-e lejjebb -, hogy az már enyhe túlzás szerintem.
Nem hiszem, hogy elfogultság lenne. Nem eléhg meggyőző, de ettöl függetlenül nem tudom mi lenne a jobb megoldás. Odaadni valahova, vagy pedig megpróbálni betörni? Túl tehetséges eljátszani, de csináltunk már ilyet korábban is... Máshol tény, hogy többet játszana és lehet jobban is fejlődne és talán érne. De úgye jelenleg 3 csatár van 3 posztra ha ő elmegy. Vékony. Nem tudom mi lenne a jó megoldás...

Hozni valakit de kit? Nem is jut eszembe senki. Tellot nem kellett volna kölcsön adni ennek fényében. De hát vele se biztos, hogy bentebb vagyunk.

Nagyon meg kéne gondolni a helyzetét ez biztos. És ne feledjük még akár kacsa is lehet az egész.
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.08.14. 15:45:00

visca el barca írta:
Chino írta:Ha Deu-t kölcsönadjuk és nem hozunk helyette senkit, szerint megvan LE első orbitális hibája
igen, én is ezt gondolom. első meccsen lesérül neymar (simán benne van, porcelán az egész), 2 hónapig játszathunk egy pedro-messi-rafinha hármassal. mire eljutunk a clasicoig lesz 10 pontos hátrányunk
Ezért is kellene leigazolni kolumbiait, mert akkor okt 26-ig a Ney-Messi-Cuadrado hármassal orvosolnánk a helyzetet.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.14. 15:42:37

palesz77 írta:De mondom, én bízok benne, hogy hasonló hír csak, mint SR-nél volt a napokban, csak mivel az nem zavart senkit, azt nem kaptuk fel ennyire..
azt mondjuk nem is a rac1 hozta le, hanem asszem a Sport. (egyébként Roberto valószínűleg hosszabbít, csak hogy borzoljam a kedélyeket :mrgreen: )

Így hogy Suárez eltiltását fenntartották pláne itt kellene tartani Deulot, kellenek előre az emberek, Adama még kevés, Rafinha meg játsszon csak a kp-n. Szükség lesz rá ott, ha éppen szélen kellene játszania, Xavi meg a szokásos vádlisérülésétől szenved, akkor bizony kp-n is kevesen lehetünk.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.08.14. 15:40:42

visca el barca írta:
Chino írta:Ha Deu-t kölcsönadjuk és nem hozunk helyette senkit, szerint megvan LE első orbitális hibája
igen, én is ezt gondolom. első meccsen lesérül neymar (simán benne van, porcelán az egész), 2 hónapig játszathunk egy pedro-messi-rafinha hármassal. mire eljutunk a clasicoig lesz 10 pontos hátrányunk
mert egy pedro messi dulifuli mivel lesz jobb?

nagyon orulok, hogy LE velemenye is igazolt engem, pedig kaptam, hogy en nagyitoval keresem a srac hibait, stb.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.14. 15:34:56

Chino írta:Ha Deu-t kölcsönadjuk és nem hozunk helyette senkit, szerint megvan LE első orbitális hibája
igen, én is ezt gondolom. első meccsen lesérül neymar (simán benne van, porcelán az egész), 2 hónapig játszathunk egy pedro-messi-rafinha hármassal. mire eljutunk a clasicoig lesz 10 pontos hátrányunk
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.14. 15:32:06

Chino írta:4 támadó 3 posztra
Ami október végéig 3 támadó 3 posztra.. :roll:

Amúgy egyetértek a többi résszel is amit írtál, de így az eltiltás után még nagyobb hülyeség lenne elengedni.. De mondom, én bízok benne, hogy hasonló hír csak, mint SR-nél volt a napokban, csak mivel az nem zavart senkit, azt nem kaptuk fel ennyire.. :D
Lionel85 írta:Én megmondtam! Eddig semmi értékelhetőt nem nyújtott az előszezonban, róla eddig semmi nem marad meg bennem a jól beállított séróján kívül. Egyszer csak összeszedi magát, aztán ha jövőre se mutat semmit, akkor mehet végleg!
Előző meccsen 30 perc alatt több jó momentuma volt mint Pedronak az egész előszezonban, és sokkal hasznosabban is játszott mint bármelyik meccsen előtte.. :roll: Csak olyan szinten negatívan elfogultak vele szemben itt páran - pl Sanama hsz-e lejjebb -, hogy az már enyhe túlzás szerintem.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.08.14. 15:29:03

Lionel85 írta:Kevés ő még ide, még egy évre kölcsön kéne adni. Erős vetélytársai vannak és nem fog annyi lehetőséget kapni, hogy fejlődhessen. Egy Valencia-szintű csapatban tudna fejlődni.
Én megmondtam! Eddig semmi értékelhetőt nem nyújtott az előszezonban, róla eddig semmi nem marad meg bennem a jól beállított séróján kívül. Egyszer csak összeszedi magát, aztán ha jövőre se mutat semmit, akkor mehet végleg!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.14. 15:21:14

4 támadó 3 posztra egy kb. 60 meccses szezonra édeskevés. Másrészt ha akarunk valamit belőle el kellene kezdeni beépíteni a csapatba. Ezt a "középpályásokat szélre betenni" hülyeséget hagyjuk már. Főleg Ini-nél, de ha a jövőben Rafinhaból akarunk valakit látni, ott játszon ahol igazán jól érzi magát. Ha meg Suarez büntije a meccseltiltásra marad, akkor 3 támadóval nyomhatjuk a mérkőzéseket.
Ha Deu-t kölcsönadjuk és nem hozunk helyette senkit, szerint megvan LE első orbitális hibája.
Forca Barca!!!!
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2014.08.14. 15:19:18

Feast4 írta: Biztos lehet benne valami. Az elős perctől kezdve szidta. És nekem megmondom inkább látványosnak tűnik mint hasznosnak. Nagyon ügyes kivételes képpességű, de rátekeredik a labdára nem passzol én nagyopn öncélú. Adama sokkal meggyőzőbb volt mint ő és szerintem Munri is. Másrészt azt hiszem, hogy más gondok is lehetnek vele. A pályán való viselkedése, néha több mint vérfagyasztóan arrogáns annak ellenére, hogy még nincs mire. És ha ott ilyen nem tratom kizártan, hogy az öltözőben is az. Van elég baja most LE-nek egy szinte teljesen új csapatot kell egybetennie, nem hiszem, hogy van türelme egy ovodást is fegyelmezni.

Csak úgye megint az adott kérdés: 4 csatár 3 helyer? Sajna azt hiszem ez az a helyzet, hogy jól nem dönthetsz.
Mit akarunk akkor? Egy újabb Pedrot aki "nagyon hasznosan játszik" csak éppen gólt nem tud szerezni, vagy egy vérbeli támadót aki talán egy kicsit önző, de betalál? A csatár poszton ez egyáltalán nem hátrány. Lásd Sturridge..
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.14. 15:13:40

Leon írta:Durva?Nem.Őszinte?igen!
Ha a mi játékosunk akkor nem is lehet róla rosszat írni?
Messiről(!!!) sokkal több és gúnyosabb megjegyzést írtatok itt a fórumon mert az előző szezonban sérülések után nem futott meccsenként ötvenezer kilómétert meg csak koszos 50 gólt volt képes rúgni...hagyjuk már! :roll:
gyökerezni a saját játékosunkat nem őszinteség, hanem prosztósság. na de off vége, mer nem vagyok én mod.
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.08.14. 15:12:56

palesz77 írta:
Leon írta:Durva?Nem.Őszinte?igen!
Túlzó?Igen.Igaz?Nem.
Enyhén elfogultak a véleményeid általában, ez is eléggé szélsőségesre sikeredett - az eredeti. És ezt most nem bántásból mondom, mielőtt annak vennéd..
Szélsőséges?Akkor te még biztos nem olvastad itt Rinku fórumtárs írásait! :mrgreen: :)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.14. 15:10:04

kristop írta:egyetértek, viszont vegyük észre, hogy rafinha eddig még egy percet se játszott középpályásként nálunk. lehet, hogy őt lucho alapból előre szánja.
SZERINTEM azért játszott szinte mindig Messi poszton, mert habár nem volt itt Leo, de kellett valaki, aki nagyjából hasonló szerepet tölt be a pályán a felkészülés alatt, hogy a csapat többi tagja szokja, hogy milyen lesz Messivel a játék.. De ez itt nagyon off.
Feast4 írta: És nekem megmondom inkább látványosnak tűnik mint hasznosnak. Nagyon ügyes kivételes képpességű, de rátekeredik a labdára nem passzol én nagyopn öncélú. Adama sokkal meggyőzőbb volt
Hát ebből is látszik mennyire színes a világ, és hányféle véleményen vagyunk, mert szerintem Adama fele annyira nem volt hasznos mint Deu, mind passzok, mind cselek terén.. :) Nem csoda, hogy a végén már nem is számított rá LE. Úgyhogy ha esetleg Deu tényleg megy, és a B-ből kell felhívni valakit, akkor inkább Munir vagy Halilovic jöjjön szerintem.. De jobban örülnék neki, ha maradna.

Nemrég SR-ről is volt amúgy kölcsönadós cikk, aztán abból se lesz semmi úgytűnik..

szerk.: Na most meg hogy Suárez nem játszhat több hónapot, végképp ökörség lenne elengedni szerintem.. :roll:
Leon írta:Durva?Nem.Őszinte?igen!
Túlzó?Igen.Igaz?Nem.
Enyhén elfogultak a véleményeid általában, ez is eléggé szélsőségesre sikeredett - az eredeti. És ezt most nem bántásból mondom, mielőtt annak vennéd..
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.08.14. 15:07:18

Durva?Nem.Őszinte?igen!
Ha a mi játékosunk akkor nem is lehet róla rosszat írni?
Messiről(!!!) sokkal több és gúnyosabb megjegyzést írtatok itt a fórumon mert az előző szezonban sérülések után nem futott meccsenként ötvenezer kilómétert meg csak koszos 50 gólt volt képes rúgni...hagyjuk már! :roll:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.08.14. 15:02:02

Egyet sajnálok, hogy barátnőmmel már megtanítottam a nevét: Zserárd Dölöfu.
Legalább normálisan tanítottad volna meg a nevét. :mrgreen: Deulofeunak kell írni is, ejteni is. :D

Amúgy remélem marad, csak akkor lenne jó a kölcsön, ha jönne Cuadrado.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.08.14. 15:00:26

ugyan én kritikus megjegyzéseket írtam az irányába, de csak abban az esetben engedném el, ha cuadrado érkezik ÉS alves marad, mert nem tudjuk kinek eladni. mert amúgy kevesen lennénk.
palesz77 írta:Csak ebből a 6-osból jó lenne, ha az Ini-Rafinha duó egy percet nem töltene el idén a pályán támadóként.
egyetértek, viszont vegyük észre, hogy rafinha eddig még egy percet se játszott középpályásként nálunk. lehet, hogy őt lucho alapból előre szánja.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.08.14. 14:59:25

Leon írta:Nem érdemli meg a Barca címert ez kis beképzelt gyökér,ez a nem a Real Madrid ahol ez a stílus dívik. [-X
Még ha valami nagy spíler lenne,de még csak nem is az,mehet Bojan után a Stoke-ba!
Jajj már :D Ne szidjuk feleslegesen az ellenfeleket, nálunk is van 1-2 nagy arc, meg régebben is voltak.
Dölöfu nekem sem volt meggyőző az edzőmeccseken és ha az edzőnek nem tetszik, akkor inkább menjen kölcsön, de könyörgöm maradjon a ligában!
Egyet sajnálok, hogy barátnőmmel már megtanítottam a nevét: Zserárd Dölöfu. Az egyik kedvenc nevű játékosa, Rákitics meg Ándrész Iniéstá mellett :lol:
Kicsit sajnálom, mert basszus ennyi nevet megjegyeznie... De ha Barcással akar együtt lenni, muszáj :/ :D
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.14. 14:58:16

Leon írta:Nem érdemli meg a Barca címert ez kis beképzelt gyökér,ez a nem a Real Madrid ahol ez a stílus dívik.
ez a fórum pedig -remélem- nem a madridom, ahol így dívik beszélni a saját játékosunkról.. :roll:

on: nem örülnék annak ha megint kölcsönbe kerülne, bíztam benne, hogy Lucho vállalja hogy megneveli Deulofeut.
sevilla amúgy jó opció lehet ha már kölcsönadjuk, marad spanyolban van nemzetközi meccs is, Emery jó edző, de én reménykedem benne, hogy marad.
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.08.14. 14:57:14

Leon írta:Nem érdemli meg a Barca címert ez kis beképzelt gyökér,ez a nem a Real Madrid ahol ez a stílus dívik. [-X
Még ha valami nagy spíler lenne,de még csak nem is az,mehet Bojan után a Stoke-ba!
Na azért ez egy kicsit durvára sikeredett, nem gondolod?

A sevillai kölcsönjátéka jól is elsülhet, szinte biztos, hogy kezdő lenne, megtapasztalná a La Ligát és összeszokhatna Denis Suárezzel is. De jobban örülnék neki, ha fogná magát és megpróbálná beelőzni Pedrót...
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.08.14. 14:55:26

LM10 írta:A Sport szerint LE jelenleg nem látja a srác helyét, és kölcsön adná egy olyan csapatnak(Sevilla), ahol több játékpercet kaphatna.
Tehetséges a srác, de ha LE nem számít idén rá, akkor legyen így.

Biztos lehet benne valami. Az elős perctől kezdve szidta. És nekem megmondom inkább látványosnak tűnik mint hasznosnak. Nagyon ügyes kivételes képpességű, de rátekeredik a labdára nem passzol én nagyopn öncélú. Adama sokkal meggyőzőbb volt mint ő és szerintem Munri is. Másrészt azt hiszem, hogy más gondok is lehetnek vele. A pályán való viselkedése, néha több mint vérfagyasztóan arrogáns annak ellenére, hogy még nincs mire. És ha ott ilyen nem tratom kizártan, hogy az öltözőben is az. Van elég baja most LE-nek egy szinte teljesen új csapatot kell egybetennie, nem hiszem, hogy van türelme egy ovodást is fegyelmezni.

Csak úgye megint az adott kérdés: 4 csatár 3 helyer? Sajna azt hiszem ez az a helyzet, hogy jól nem dönthetsz.
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.08.14. 14:50:05

Nem érdemli meg a Barca címert ez kis beképzelt gyökér,ez a nem a Real Madrid ahol ez a stílus dívik. [-X
Még ha valami nagy spíler lenne,de még csak nem is az,mehet Bojan után a Stoke-ba!
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.14. 14:48:31

Bob_Marley írta:Messi-Pedro-Neymar-Suarez-Iniesta-Rafinha is mind előtte van.
Csak ebből a 6-osból jó lenne, ha az Ini-Rafinha duó egy percet nem töltene el idén a pályán támadóként. Azt hittem idén már továbbléptünk Pep hülyeségén, hogy egy középpályást dobunk be előre is, ha valami gáz van, de Deu elküldése sajnos nem ezt vetítené előre.. :roll: Nagyon kevesen leszünk előre, ha Gerard távozik - kivéve ha majd Munirt hozza fel LE, de ez meg megint elég Zs kategóriás megoldás..
kapitány
Jugador del Barça
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.01.06. 11:38:29

2014.08.14. 14:41:20

Mindamellett, hogy nem csapat játékos tartok tőle, hogy viselkedési problémák is vannak vele. Már nagy volt az egója, akkor is, amikor az utánpótlásban játszott. Valószínűnek tartom, hogy a nagy csapatnál ez még nagyobb lett. Érzésem szerint ilyen problémája is lehet LE-nek vele kapcsolatban.
Lezárt