Gerard Deulofeu

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Unicef
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2009.12.14. 17:21:16

2014.08.14. 19:11:05

Suarez eltiltása marad, tehát adjuk kölcsön! Teljesen logikus lépés! :D
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.08.14. 19:09:32

A legszebb az egészben az, hogyha muszáj - mint korábban említettétek - valószínűleg Iniesta fog feljebb lépni. Ez pedig azt jelenti, hogy Neymar megint a jobb oldalon fog "szerencsétlenkedni".
Rossz belegondolni, hogy milyen vergődést kell végignézni addig, amíg jön Suárez. Abba pedig még inkább, hogy egy sérülés elől mennyire átírhat mindent.
Ja, így Xavi lenne a középpályás.

Persze Rafinha is lehet elől, de valamiért kizártnak tartom, hogy hosszabb távon kezdjen. Főleg elől.

Hiába lenne szebb a második megoldás, biztos vagyok benne, hogy az első lesz a kiválasztott. Amit hadd ne taglaljak, mit hoz magával...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.08.14. 19:05:32

Ja, meg képes egymaga helyzetet kialakítani, amire Pedro évek óta képtelen..

Ezt meg ne vedd személyeskedésnek, de miután te még ezt is rossz megmozdulásnak állítottad be tőle, így elég nehéz nem úgy kezelni, mintha nem valami antifanboy lennél..
Rakiticnek reg le kellett volna adnia a zsugat, miutan 2 emberen atment. Es azt irtam, hogy tolt rajta, majd passzolhatna, de mivel meg cselez, ezert labdavesztes.

Igen, 10 probalkozasabol 8labdavesztes a 2bol meg 1et talan kapura juttat, amibol vagy gol lesz vagy nem, a maradek 8bol meg 3x lekontraznak.
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2014.08.14. 19:04:23

Korábban sokan attól féltek, hogy nem jut neki elég játékperc. LE lehet látja az edzésteljesítményét és lehet, hogy jelenleg időhúzó cserénél többet nem lát benne. Meg néha betenné 3-0nál a 60ik percben. Annak meg semmi értelme. Lenne egy nagy arcú, durcás tinink a padon, majd 1 év múlva végleg lelép, mint Thiagó. Ha LE már most azt látja, hogy nem fog tudni komolyan számolni vele, akkor tényleg jobb ha megy kölcsönbe, mert ő nem fog megelégedni az epizódszereppel.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.08.14. 19:04:03

Azt is Messitől leste el...biztos figyelt amikor Leo megverte Arbeolát meg a fél Realt a 2013as 1-1es király kupa meccs után a Barbenau parkolójában!
Nem inkább Ronaldótól?

Amúgy úgy bírlak téged, akit nem szeretsz, szidod, ahogy tudod, akit bírsz, az meg tökéletes. :)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.14. 19:00:06

hajnesz írta: Általában nem értünk egyet a dolgokkal,s ez most sincs másképp. Szerintem ezzel nincs semmi baj, legalább van kivel beszélgetni a fórumon, ha a többiek nem kötnek belém :D
Ezen ne múljon, belédkötök én akkor.. :mrgreen:

A Messis részt veb leírta, őszintén kétlem, hogy Leot pl könnyebb lenne fegyelmezni, mint Deut, úgyhogy ez egy aprócska fekete pont LE-nél, hogy nem ő próbálja meg megoldani a "gondot", hanem szimplán elküldi. Ezek után nem tudom mit csinál majd az igazi sztárokkal ha probléma lesz..
(Mondjuk én még mindig bízom benne, hogy Messi egy jó alapozással feléled, de attól tartok elég naiv vagyok.)

A Munir-Halilovic résszel meg az a bajom, hogy a Horvát eddig csak középpályást játszott emlékeim szerint, szóval őt felesleges lenne felhozni Deu pótlására - kivéve ha annyira nincs ember, hogy Rafinha támadósorba való felküldésével nem marad ember a középpályára -, Munirt meg én is szívesen látnám többször igazából, de erre meg esélyt nem látok.. Még csak a B csapatba fog felkerülni most, egy kicsit is komolyabb meccsen nem hinném, hogy pályára fogja küldeni LE. És így eljutunk megint ahhoz, hogy Iniék lesznek a csatársorban.. Azt meg inkább nem is ecsetelem, hogy miért nem jó, az elmúlt évek alatt láthattuk.. De ha tényleg feljön szükség esetén Munir, akkor igazából annyira nem zavar a dolog, csak efelől meg komoly kétségeim vannak..

Azt meg csak halkan jegyzem meg, hogy a 'Mundo'-n vagy a 'Sport'-on lehetett ma olvasni egy Nolito nyilatkozatot, miszerint ha LE hívja, ő nem mond nemet.. Remélem véletlen egybeesés.. :roll:
Sanama írta:Igen, meg mutogat hogy o az ur a parkoloban... :)
Ja, meg képes egymaga helyzetet kialakítani, amire Pedro évek óta képtelen..

Ezt meg ne vedd személyeskedésnek, de miután te még ezt is rossz megmozdulásnak állítottad be tőle, így elég nehéz nem úgy kezelni, mintha nem valami antifanboy lennél..
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.08.14. 18:53:06

Sanama írta:
Leon írta:
Sanama írta:olyan siras megy itt utana, mintha messit engednenk el :D mit tett le az asztalra a srac?
Jó a sérója! :mrgreen:
Igen, meg mutogat hogy o az ur a parkoloban... :)
Azt is Messitől leste el...biztos figyelt amikor Leo megverte Arbeolát meg a fél Realt a 2013as 1-1es király kupa meccs után a Barbenau parkolójában! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.14. 18:49:58

Sanama írta:olyan siras megy itt utana, mintha messit engednenk el :D mit tett le az asztalra a srac? semmit.
sokkal inkabb jatszatnam iniestat csatarba es rafinhat kozepen, mint ot, a csapatnak 3x olyan hasznos jelenleg, ameddig Delu ilyen onzo jatekot kepvisel.
igy van, sokkal jobb lesz nézni ahogy iniesta vagy rafinha majd visszapasszolgatja :lol: én sem csipem a srácot, sőt, de mint lentebb irta vki legalább nem ilyen tutyimutyi galamblelkű spíler...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.08.14. 18:45:08

Leon írta:
Sanama írta:olyan siras megy itt utana, mintha messit engednenk el :D mit tett le az asztalra a srac?
Jó a sérója! :mrgreen:
Igen, meg mutogat hogy o az ur a parkoloban... :)
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.08.14. 18:43:00

Sanama írta:olyan siras megy itt utana, mintha messit engednenk el :D mit tett le az asztalra a srac?
Jó a sérója! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.08.14. 18:37:36

visca el barca írta:
hajnesz írta:ergo szerintem Messi se engedheti majd meg magának a 80perc sétát
dehogy nem... majd biztos beteszi a helyére pedrót meg rafinhát... mér' hajtana? a heti 125 millio ft-os igy is ugy is megkapja...
Igazából csak bizakodom,de idén van normális alapozás, edzenek naponta 2szer, és még futnak is. Nem úgy,mint tavaly,hogy nagyjából csak elmentek integetni,meg aláirást osztani jó pénzért.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.08.14. 18:36:08

olyan siras megy itt utana, mintha messit engednenk el :D mit tett le az asztalra a srac? semmit.
sokkal inkabb jatszatnam iniestat csatarba es rafinhat kozepen, mint ot, a csapatnak 3x olyan hasznos jelenleg, ameddig Delu ilyen onzo jatekot kepvisel.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.14. 18:34:04

hajnesz írta:ergo szerintem Messi se engedheti majd meg magának a 80perc sétát
dehogy nem... majd biztos beteszi a helyére pedrót meg rafinhát... mér' hajtana? a heti 125 millio ft-os igy is ugy is megkapja...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.08.14. 18:27:06

palesz77 írta:
Gali írta:Barcelona and Sevilla have reached a deal on loan of Barcelona winger Gerard Deulofeu (20), who played on loan at Everton last season. [ara]

Na, ez gyorsan ment.
Ne szórakozzunk már.. Komolyan visszatérünk ahhoz, hogy középpályásokat gyömöszölünk be előre amikor 1 ember is kiesik a csatársorból?? Amúgy Cuadrado se lenne akkora császár ott elől az új felállásunkban szerintem, mert a csatáraink most már nem a vonal mellett vannak javarészt. Neki a 3-4-3-as "jobbhátvéd" poszt feküdne nagyon érzésem szerint.. Finoman szólva is rossz ötletnek tartom ezt a kölcsönadást - már ha igaz.
Általában nem értünk egyet a dolgokkal,s ez most sincs másképp. Szerintem ezzel nincs semmi baj, legalább van kivel beszélgetni a fórumon, ha a többiek nem kötnek belém :D
Szerintem Deulofeunak jót fog tenni az újabb kölcsön,remélhetőleg már majdnem kész játékost kapunk majd vissza Sevillából(már ha igazak a hirek).
Ami a Barcelonát illeti,szerintem mi is sokat nyertünk a kölcsönadásával,mivel az már látszik,hogy LE munkás focit akar, ergo szerintem Messi se engedheti majd meg magának a 80perc sétát,de Neymar biztosan nem. Deu meg hát hogy is mondjam,eddig nem a harcosságáról volt ismert(nem védekezett,nem zavarja a labdát),s még az önzőségéről nem is esett szó.
A szezon elején elöl lehet,hogy egy kicsit kevesen leszünk,de végső esetben feljön Munir,Halilovic,akik bár most még jóval Deu alatt vannak,de ha egészséges a három titán,akkor csak simán lemennek a b-be,és játszanak ott,mig Deu a padon ülne,avagy a lelátón.
Szóval összességében nem vagyok biztos benne,hogy jót tesz/tenne a csapatnak,ha Deu kölcsönbe menne, de igazából látok logikát az egészben, van értelmes magyarázata az egésznek. Aztán meg majd kiderül a szezon végén,hogy ki hibázott,és mekkorát.
MR. TROMORT777

2014.08.14. 18:26:24

Szerk: Úgy néz ki mégis megy.

Értem én, a felháborodást, hogy kevesen lennénk, de ha ekkora a gond a személyével akkor inkább menjen és nyugodtabb legyen az öltöző. Annak sincs értelme, hogy itt padozzon mert LE-nek nem tetszik, neki meg nagy arca van.
Messi, Neymar és Suarez is mind akkora támadók, hogy akár csak egyikőjük ott van már lehet rájuk építeni erősebb középpályával. Pedro kiegészítő embernek tökéletes. Így is megvan a támadósor azért.

Hupsz, félrenyomtam :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MR. TROMORT777 2014.08.14. 18:28:10-kor.
MR. TROMORT777

2014.08.14. 18:22:15

Aggasztó, ha csak ennyi emberből áll majd a támadósor. Bár ha érkezik Cuadrado akkor teljesen jó, ha nem akkor meg Rafinha egyértelműen a támadóharmadban lesz illetve Munir vagy Adama is szerephez juthat. Ezzel a részével nem is foglalkoznék. Hanem inkább azzal, hogy vajon mitől nem kell LE-nek. Bár nyílván nyomós oka van rá és amit már írtak, nem kell még egy kissrác is neki akit tutujgatni kell. De eléggé sokat elmond,hogy abszolúlt tiszta lappal, kipihenten kezdhetett neki az alapozásnak, és már kibuknak vele gondok. Ez komoly mentális problémákra utalhat.
Amúgy azt is eltudom képzelni, hogy ez LE húzása, hogy ráijesszen, hátha észhez tér és végül maradni fog. De ha mégis kölcsönbe megy akkor nem hinném, hogy a jövőben egy ekkora egojú srác betörne és megváltozva jönne vissza. Attól tartok, hogy akkor végleg kiábrándulna. Ami kár lenne, mert nagy tehetség. De sok hasonló esetet láttunk már, a tehetség önmagában édes kevés. Reméljük időben észhez tér és mégsem küldik kölcsönbe.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2014.08.14. 18:19:47

palesz77 írta:
Gali írta:Barcelona and Sevilla have reached a deal on loan of Barcelona winger Gerard Deulofeu (20), who played on loan at Everton last season. [ara]

Na, ez gyorsan ment.
Ne szórakozzunk már.. Komolyan visszatérünk ahhoz, hogy középpályásokat gyömöszölünk be előre amikor 1 ember is kiesik a csatársorból?? Amúgy Cuadrado se lenne akkora császár ott elől az új felállásunkban szerintem, mert a csatáraink most már nem a vonal mellett vannak javarészt. Neki a 3-4-3-as "jobbhátvéd" poszt feküdne nagyon érzésem szerint.. Finoman szólva is rossz ötletnek tartom ezt a kölcsönadást - már ha igaz.
Mit szol az egészhez? Elfelejthetjük ezek után valoszinű ;) ha egy csapat nem tart rád igényt és 2x kölcsönad ráadásul ugy hogy most jol megszivatta a vezetöség akkor biztos lehet benne mindenki hogy Barca mezben nem látjuk már! Grat
Szurkolok neki hogy verjen párat ellenünk aztán lehet verni a mellünket hogy a milyénk majd jövőre visszahozzuk! Persze.. Pedro meg nem tud olyan rosszul jáccani hogy ne küldjék el vicc
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.14. 18:14:52

Gali írta:Barcelona and Sevilla have reached a deal on loan of Barcelona winger Gerard Deulofeu (20), who played on loan at Everton last season. [ara]

Na, ez gyorsan ment.
Ne szórakozzunk már.. Komolyan visszatérünk ahhoz, hogy középpályásokat gyömöszölünk be előre amikor 1 ember is kiesik a csatársorból?? Amúgy Cuadrado se lenne akkora császár ott elől az új felállásunkban szerintem, mert a csatáraink most már nem a vonal mellett vannak javarészt. Neki a 3-4-3-as "jobbhátvéd" poszt feküdne nagyon érzésem szerint.. Finoman szólva is rossz ötletnek tartom ezt a kölcsönadást - már ha igaz.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.08.14. 18:01:31

Ha arra alapozunk hogy a játékosaink sérthetetlenek, fáradhatatlanok, és a formájuk sem tud hanyatlani, akkor kiváló ötletnek tartom hogy négy darab támadó játékossal vágjunk neki a szezonnak, még úgy is hogy átlagban három pályán van, egy meg október végéig nem játszhat.

Enrique vagy tud valamit esetleges érkezőkről vagy már most leválthatjuk mentális zavarokra hivatkozva.

Mondjuk ilyenkor jön hogy de hát Ini és Rafinha... (Nizza ellen ékesen bizonyítottak Pedro komával a sorban.)

Nem mondom hogy Dulifuli a császár de már csak a jelenléte nyugtatólag hat az idegrendszeremre.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.08.14. 17:58:06

Barcelona and Sevilla have reached a deal on loan of Barcelona winger Gerard Deulofeu (20), who played on loan at Everton last season. [ara]

Na, ez gyorsan ment.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2014.08.14. 17:47:36

Érdekes érdekes..egy biztos ennek a srácnak igy van éle ahogy van, nagyképüen és arcosan! Balotelli és Ibra is igy lett focista és eszük ágában sincs változni, nem is kell mert igy fogadták el öket, igy egyéniségek..
LE-nek ha ez nem jön be, akkor tényleg küldje el valahova ahol ezzel nem foglalkoznak hogy ő ilyen karakter..
Én személy szerint pont örültem hogy nem a 25. Galamblelkü focistát vesszük..ilyen alapon fel nem fogom hogy anno Danialvest hogy vettük meg mert nála tüzrőlpattantabb nagyképübb focista nem volt :D
Oriasi tehetseg saját nevelés es nem kell mert kicsit egos a srac! Nagyon csalodott leszek ha kölcsönadjuk, pláne igy h Suarez mire jacchat már hó lesz kb :)) marad az egy visszapassz Pedro akit a fele társasag elküldött volna nyáron meg tud majd ott Ini is jáccani :S

Nekem kifejezetten tetszett hogy önző és folyamat nekiment a védelemnek, még ha el is akadt, de legalább egy valami erdekelte, hogy megcsinálja a helyzetet önerôből es bevagja.. Ha ez nem kell, mert inkabb 10x vissza kell megint passzolni hogy Alves veivelhe a semmibe akkor tényleg nem valo ide ez a csávo!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.14. 17:09:03

Azért az már nem véletlen, amikor valakiből az előszezonban lesz elege az edzőnek. Mert ha egy csatárnak a szezonban nem megy, akkor még talán rá lehet fogni, hogy nincs szerencséje, majd bemegy, nem a posztján játszatják és hasonlók, de ebben a helyzetben most még csak és kizárólag a hozzáállással és a befektetett munkával lehet problémája LE-nek. Akkor meg tényleg felmerül a kérdés, hogy van-e itt helye egy olyan 20 éves gyereknek, aki oda meg vissza van magától úgy, hogy semmit nem tett még le az asztalra...
A tehetségét senki nem vitatja, sőt, én az átlag feletti tehetségét sem, de nagyon úgy tűnik, hogy CSAPATOT akarunk építeni, amibe úgy tűnik, hogy az ő arca egyelőre már nem fér bele. Abból a három egyéniségből ott elől így se lesz egyszerű olyan hatékony gépezetet összerakni, amit mindenki követel majd LE-től. Valahol érthető, hogy ha már világklasszisok cseréjenként beállít valakit, akkor nincs kedve külön könyörögni, hogy fussál már többet kisfiam.
A teljesség kedvéért azért azt viszont meg kell említeni, hogy akkor vajon a bűzbombás Piqueből meg Busquetsből (mivel ugye azt írták, hogy már az ő pöcsükre is rá kellett lépni kicsit) azért nincs véglegesen elege, mert változott a hozzáállásuk, vagy mert 6 éve itt vannak?
Ja, és végül ugye a már említett létszámhiány az esetleges távozása esetén. Talán itt nyer értelmet LE Cuadrado mániája, és Alves maradása...
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.08.14. 16:44:55

S.Agüero írta:
Egyet sajnálok, hogy barátnőmmel már megtanítottam a nevét: Zserárd Dölöfu.
Legalább normálisan tanítottad volna meg a nevét. :mrgreen: Deulofeunak kell írni is, ejteni is. :D

Amúgy remélem marad, csak akkor lenne jó a kölcsön, ha jönne Cuadrado.
Igen Deulofeu-nak mondtam, aztán könnyített verziónak használhatja a Dölöfu-t :D

Leon: Dölöfu-t nyugodtan szidjad ha úgy esik, azt nem vágom, hogy minek az ellenfél csapatát gúnyos megjegyzésekkel sújtani.
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.08.14. 16:34:26

Örülnék a kölcsönnek, ráadásul a Sevillába még nagyjából kezdő is lenne, de nem hiszem, hogy LE egy héttel a bajnokság előtt mondana le róla. Maradni fog, 90%.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.14. 16:12:58

Chino írta:Hát szélen én inkább nézném Deulofeut, mint Rafinhat. Itt jön az eltiltásnak újabb következménye. Rafinha így ha játszik is minden bizonnyal a jobbosra teszik ki, ő se játszhat a saját posztján.
és akkor továbbgondolva, xavi is töbet fog játszani mint kellene. szép lassan eljutunk oda, hogy matyiő lesz az egyetlen uj ember a csapatban XD
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Lezárt