Ivan Rakitic

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3302
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2017.09.05. 14:17:25

Hát,ez nem hiányzott. Kíváncsi vagyok ki lesz a helyettese,a hétvégén szívesen megnézném Paulinhot egy teljes meccsre.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.09.05. 14:09:10

Rakitic megsérült, valószínűleg kihagyja az Espanyol és a Juve elleni meccset is.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.20. 22:14:51

Amennyit szidom, ezt is illik.. Ma elég jó volt a horvát, soha rosszabbat innentől. Érdekes volt a posztja amúgy, rengeteget volt egyvonalba Busival, és kevesebbet is ment előre.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.17. 11:10:20

S.Agüero írta:
recrea írta:Itt nagy a baj, nem gondoltam volna, h sikerül alulmúlnia a vasárnapi produkciót...de megoldotta. Köze nem volt a meccshez, nem is tudok mit írni, egy ideje "figyelem", sajnos több dologban igaza van Matyinak vele kapcsolatban.
Nem láttam egyik meccset sem, de eddig is lehetett érezni, hogy kevés nyomás alatt. Minél gyengébbek lesznek körülötte, annál könnyebben fog ez kijönni sajnos. :|
Azért ebből a csapatból nem csak ő lógott ki lefelé, csak őt elővenni butaság. Busi detto, Gomes meg teljesen homály volt, de Alba, Suarez sem élete meccsét játszotta.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.17. 02:00:49

recrea írta:Itt nagy a baj, nem gondoltam volna, h sikerül alulmúlnia a vasárnapi produkciót...de megoldotta. Köze nem volt a meccshez, nem is tudok mit írni, egy ideje "figyelem", sajnos több dologban igaza van Matyinak vele kapcsolatban.
Nem láttam egyik meccset sem, de eddig is lehetett érezni, hogy kevés nyomás alatt. Minél gyengébbek lesznek körülötte, annál könnyebben fog ez kijönni sajnos. :|
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.17. 00:52:55

Itt nagy a baj, nem gondoltam volna, h sikerül alulmúlnia a vasárnapi produkciót...de megoldotta. Köze nem volt a meccshez, nem is tudok mit írni, egy ideje "figyelem", sajnos több dologban igaza van Matyinak vele kapcsolatban.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.15. 16:16:24

Nem úgy tűnik most sem. :D

Elengedlek.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.15. 15:49:34

Attól még, hogy róla szól, nem bírod ki, hogy ne szúrj oda. :) Pedig már kellőképpen tudjuk, hogy gyűlölöd.

"Fikázni" szoktam a horvátot, szerintem túl van itt becsülve, ettől függetlenül továbbra sincs semmi bajom vele, nem úgy mint az említett kollégának a másikkal. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.15. 15:34:40

S.Agüero írta:Egyszer éljük meg, hogy Busiról nem írsz egy hozzászólásban. :lol:

Vesszőt mondjuk ne spórold ki belőle.
pont olyan mániája az állandó busi fik*zás mint nálad a rakiticé
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.15. 15:07:32

Egyszer éljük meg, hogy Busiról nem írsz egy hozzászólásban. :lol:

Vesszőt mondjuk ne spórold ki belőle.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.17. 13:07:38

LG írta:Viszont valószínűleg nem esik neki jól ilyen cikkeket olvasni, főleg, ha esetleg van is vmi igazságtartalma. Legalábbis én szívesen játszanék egy olyan klubba, melyről tudom, hogy szívük szerint egy csomó pénzhez hozzádobva lecseréltek volna egy másikra.
Szerintem ezeket már fel se veszik, legalábbis ez lenne a normális. Még Messiről is voltak már olyan hírek az évek során, hogy beáldozzák az újjáépítés miatt, én őszintén kétlem, hogy ezek komolyabban foglalkoztatják őket már. Rácsörrent az ügynökre, az megnyugtatja, aztán nyaral tovább.
Varatrix írta:Tudom hogy sokat nem biztos hogy jeletn, de Valverde arra a kérdésre hogy, Rakitic vagy Gomes eladó e, azt válaszolta hogy: "Mindkettő a mi játékosunk, és szerepelnek a jövőre vonatkozó terveiben."
Ahogy olvasom nyomott egy közhelygyárat Valverde elsőre, semmi érdemlegeset nem mondott. Ez is a full sablon csak szerintem, még ha maradnak is. Megkérdezték volna Matyiról, ugyanezt mondja ma kb. :D
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.17. 12:59:48

Tudom hogy sokat nem biztos hogy jeletn, de Valverde arra a kérdésre hogy, Rakitic vagy Gomes eladó e, azt válaszolta hogy: "Mindkettő a mi játékosunk, és szerepelnek a jövőre vonatkozó terveiben."
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21160
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.17. 12:31:00

Viszont valószínűleg nem esik neki jól ilyen cikkeket olvasni, főleg, ha esetleg van is vmi igazságtartalma. Legalábbis én szívesen játszanék egy olyan klubba, melyről tudom, hogy szívük szerint egy csomó pénzhez hozzádobva lecseréltek volna egy másikra.

Majd a vége az lesz, hogy az olaszt nem tudjuk megszerezni, de Rakéta berág és lelép, végső kétségbeesésünkben meg kifizetünk vagy 60 milliót Paulinhoért. :lol:
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.17. 12:04:16

palesz77 írta:
Varatrix írta:Illetve, nem tudom ilyenkor ez hogy működik. Élő szerződése van, ha ő nemet mond, akkor mi van? Gondolom vétózhatja az egészet, ha nem akar párizsi lenni. Ezt jól gondolom?
Persze, ezért se szoktak szerintem ezek az üzletek nagyon megvalósulni. Fifában működik ez a játékoscsere dolog, de a valóságban nagyon ritkán fordul elő, nem véletlen. Most a Sport meg a Mundo elad pár lapot a sztorival, de nem lesz ebből a cseréből semmi, fogadni mernék erre is egy 6-os csomag Hoegaardenben is. :mrgreen:
Megmondom őszintén hogy megynugtattál...

Én bevallom őszintén magasan a horvát a kedvenc játékosom, nem vagyok vita partner ebből a szempontból, enm is szoktam vakon védeni. Van hogy gyenge, és a tavalyi szezonja is gyenge volt.
De valamiért őrülten szimpatikus.

Van bennem némi furcsa hajlam ezelőtt Gudjohnsen kedveltem ennyire... :mrgreen: Lehet a szőke haj teszi. Bár Maxi López a kivétel aki erősíti a szabályt..
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.17. 11:59:22

Varatrix írta:Illetve, nem tudom ilyenkor ez hogy működik. Élő szerződése van, ha ő nemet mond, akkor mi van? Gondolom vétózhatja az egészet, ha nem akar párizsi lenni. Ezt jól gondolom?
Persze, ezért se szoktak szerintem ezek az üzletek nagyon megvalósulni. Fifában működik ez a játékoscsere dolog, de a valóságban nagyon ritkán fordul elő, nem véletlen. Most a Sport meg a Mundo elad pár lapot a sztorival, de nem lesz ebből a cseréből semmi, fogadni mernék erre is egy 6-os csomag Hoegaardenben. :mrgreen:
Chino írta:Nem védeni akarom a horvátot, de ez nem csak rajta múlt. Alves hiányát nagyon megéreztük, Messi is befelé húzott, főleg Gomessel párban sokkal nagyobb szerepet kellett vállalnia a támadásokban. Ha nem Ini, hanem Gomes játszott sokszor már szélső volt.
Pont abban a szerepkörben nem tudott játszani, amihez legjobban ért és a legjobb volt.
Ez meg igaz, de itt meg bele lehet akkor menni abba, hogy Alves távozása miért ölte meg ennyire a labdakihozatalokat, miért kell Messinek ennyire hátra lépnie amikor ott van egy középpályás, stb. Egy szóval se mondom, hogy minden az ő hibája, de azért nem is csak a körülmények áldozata, azért is alakultak a dolgok úgy körülötte, mert amint nem kap klasszis támogatást, nagyon kiütköznek a hibái egy kulcsfontosságú szerepkörben. Szerintem.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.17. 11:53:49

Amúgy a "sportszakmai" vitákon túl, ahol okés vita alap van ez kétségtelen, eléggé az jön le hogy közönség kedvenc a srác.

Körülnéztem midnenféle spanyol fúrumon ahol hangot lehet adni, és minden kommentben gyakorlatilag könyörögnek hogy, ne adják el.

Most írta alá a szerződését, a közönség szeretni, van helye a csapatban. Nem azt mondom hogy, megkérdőjelezhetetlen de van.

Illetve, nem tudom ilyenkor ez hogy működik. Élő szerződése van, ha ő nemet mond, akkor mi van? Gondolom vétózhatja az egészet, ha nem akar párizsi lenni. Ezt jól gondolom?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.07.17. 11:11:21

palesz77 írta: Ez meg saját vélemény a többihez, de Rakéta azután kezdett el játszani mindent, hogy nem ment neki a régi szerepe. Szeptember közepéig volt jó, aztán ment át homályba ő is, kezdett el néha VKP-t is játszani - ahol szerelni tudott, de kijöttek a labdával való hiányosságai egy Betis ellen is -, meg aztán jobbszélsőt is ugye, stbstb. Nem könnyítette meg a dolgát ez a változékonyság, ez tény, de nem is lett volna ekkora keveredés szerintem, ha valaki stabilan jól tud játszani a középpálya jobb oldalán.. Csak ez nem jött össze senkinek sajnos.
Nem védeni akarom a horvátot, de ez nem csak rajta múlt. Alves hiányát nagyon megéreztük, Messi is befelé húzott, főleg Gomessel párban sokkal nagyobb szerepet kellett vállalnia a támadásokban. Ha nem Ini, hanem Gomes játszott sokszor már szélső volt.
Pont abban a szerepkörben nem tudott játszani, amihez legjobban ért és a legjobb volt.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.17. 09:33:53

Normandia írta:Ez teljesen így van, csak akkor miért mindig Rakéta van betalálva?
Ez szerintem nem igaz, érdemes szétnézni a többiek topicjában, nincs olyan középpályásunk, akiről ne lenne elégedetlen vélemény.. :D Rakéta még nem is kap olyan durvákat szerintem, de mivel őt tartja mindenki a gálakezdő 3. tagjának Ini és Busi mellett, azért leginkább az ő és Ini lecserélése esedékes, ha feljön a középpályás kérdés. Szerintem ezért tűnik úgy, hogy ő sokat kap, pedig nem többet, mint a többiek szerintem. Őt konkrétan szerintem a legtöbb ember megtartaná, ha másnak nem is, cserének legalább, miközben a Rafinha-Gomes-Denis trióból 5-ből 4 ember minimum 2-t eladna ahogy nézem.

Ez meg saját vélemény a többihez, de Rakéta azután kezdett el játszani mindent, hogy nem ment neki a régi szerepe. Szeptember közepéig volt jó, aztán ment át homályba ő is, kezdett el néha VKP-t is játszani - ahol szerelni tudott, de kijöttek a labdával való hiányosságai egy Betis ellen is -, meg aztán jobbszélsőt is ugye, stbstb. Nem könnyítette meg a dolgát ez a változékonyság, ez tény, de nem is lett volna ekkora keveredés szerintem, ha valaki stabilan jól tud játszani a középpálya jobb oldalán.. Csak ez nem jött össze senkinek sajnos.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.07.17. 04:20:28

S.Agüero írta: És az nem zavar, hogy az egész középpálya koncepciója megváltozott? De jöhetnek akkor azok a statok, ha ilyen sokatmondóak.
Ez teljesen így van, csak akkor miért mindig Rakéta van betalálva? Lucho kisérletezgetett rendesen, amire rá is ment a bajnokság. Rakéta játszott szinte mindent, ami nem neki való, vagy legalább is nem ilyen felállásokkal. Busi meg önmagába volt rossz.:-D na jó annyira nem volt mindig, de azért ez nem egy kiemelkedő szezonja volt azt beláthatod.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.16. 18:11:01

zeli39 írta:
S.Agüero írta:Még jó, hogy nem a statisztikák játsszák a meccseket.
Mondjuk kíváncsi lennék, milyen statisztika alapján hasonlítasz össze egy vkp-t egy irányítóval.
Nem egymás statisztikáit kell egybevetni hanem sajátjukat pl 2015 és 2017 év statisztikáit ,,
És az nem zavar, hogy az egész középpálya koncepciója megváltozott? De jöhetnek akkor azok a statok, ha ilyen sokatmondóak.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.16. 17:38:03

Még jó, hogy nem a statisztikák játsszák a meccseket.
Mondjuk kíváncsi lennék, milyen statisztika alapján hasonlítasz össze egy vkp-t egy irányítóval.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.09. 09:19:48

palesz77 írta:Lassan jön Gomesről, róla is meggyőzlek. :D
uhh mint valami szado-mazo klub, olyan lehet ezt a videót elkészíteni. mennyi lesz? 10-15 mp? :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.06.09. 08:59:02

palesz77 írta:Lassan jön Gomesről, róla is meggyőzlek. :D
Azért az nem lesz kis meló.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.09. 00:33:24

Lassan jön Gomesről, róla is meggyőzlek. :D
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.06.08. 23:40:47

palesz77 írta:Ivan Rakitic ● Full Season Show ● 2016/17

Egy róla is. :D
Igen már láttam. Komolyan a videóid alapján mindenki idevaló.:-D
Lehet, ha Szalairól is készítenél már rég leigazoltuk volna.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Válasz küldése