Luis Suárez

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.09.01. 09:49:00

Eltelt már pár nap a két hsz között, így ha jól tudom nem minősül duplának.

Sajnos Suarez megsérült és 10 perccel a vége előtt le kellett cserélni. Ma derül ki, milyen komoly. Kellett eröltetni...
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.08.25. 21:27:37

Szerk: úgy tűnik, hogy már a holnapi uru-argentin meccsen pályára léphet. Legalábbis a sport szerint.

FC Barcelona medical team and the Uruguayan Football Federation reach agreement for the striker to continue his recovery from injury with his international side.

Játszani a válogatottban sem fog szerintem.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.25. 20:46:59

ha sérült akkor maradjon itthon és kúrálják ezerrel.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.08.25. 20:22:58

visca el barca írta:Luis Suárez will not play against Alavés tomorrow, but will travel with the Uruguay National Team.

ennek a mi a franc értelme van? minek engednek meg ilyet a vezetőink? ha sérült minek utazgat feleslegesen? :roll:
Gondolom csapatépítésben az is segít ha csak velük van
Csak is Puyol
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.25. 20:03:27

Luis Suárez will not play against Alavés tomorrow, but will travel with the Uruguay National Team.

ennek a mi a franc értelme van? minek engednek meg ilyet a vezetőink? ha sérült minek utazgat feleslegesen? :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.25. 19:48:02

Suárez has already trained with the team. Barça talked about 4 weeks of recovery but he'll be ready in 9 days. [ser]

Nem sokáig élvezhetjük Messit 9-esben....
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.17. 17:09:18

Látványosan nem ment neki, lehet már érezte a sérülését, jobbulást.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.08.17. 15:26:16

Tény, hogy voltak nála technikásabb csatáraink, de ettől még abban a rendszerben, amit LE alatt játszottunk, tökéletesen beleillett. A két labdazsönglőr mellé egy ilyen ember kellett. Aki küzd, helyet csinál, amolyan beállós az esetek nagy többségében. ha csak ezt csinálná klasszis szinten, már akkor kivehetetlen lenen a kezdőből. De emellé még f.ssa is a gólokat. Benzema is hasonló megitélésnek örvendene, ha a mezőnymunkéja mellé ( ami amúgy mostanra eltűnt, max egy két éve még jellemző volt rá ) meglőné azt a mennyiségű gólt mint Suarez.

Egyébként meg meg Xavi féle időket kár felhozni, akkor olyan középpályánk volt, hogy egy Pedro is bőven elfért a csatársorban. De meg lehet nézni, mire mentünk pl a Neymar Alexis Messi trióval.. Mindegyik a p.csével is tudott volna ezret dekázni, még sem működtek. Aztán jött Suárez aki elvégezte a piszkos munkát is. Egyik legfontosabb szerepe volt abban, hogy 8 kupát nyertünk az elmúlt 3 szezonban.

Higuaínt meg most komolyan egy lapra vetted Suárezzel? Ugye viccelsz?

Varatrix: amit írsz igaz, elfogadom, csak azok más idők voltak. A világtörténelem legjobb középpályája ( és csapata) volt az MVP mögött. Ez nagyon sokáig nem lesz itt adott itt újra, ha egyáltalán lesz.
Ha új csapatot akarunk építeni az alapoktól, el lehet gondolkozni Suárez leváltásán. De az még jópár évbe beletelik. Jelenleg nincs nála jobb opicónk szvsz. Szóval amire felkaptam a vizet, az az, hogy a JELENLEGI csapatból valaki a lelátón nézné szívesen... Kicsit erős. :D
Nero. írta:Vicces volt ezt olvasni pont a legutobbi 2 meccs utan. Majd ha visszatér megszórja a Levantet egy 4essel akkor jol bevan fogva a kritikusok szája.
Számtalan fontos meccsen betalált, szóval ezt sem értem igazán. Tavaly nem, de akkor az egész csapat kuka volt. Klasszikusokon rendre villogott, BL menetelés 2015-ben, gólok 2016-ban az Atleti ellen.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.08.17. 15:21:10

Stalkyard írta:
Nero. írta:Alapvetően orulok hogy nem kell néznem, viszont Alcacer még nala is életképtelenebb.
:lol: :lol: :lol:
Azt vágod, hogy azt az embert szerencsétlenezed le folyamatosan, aki nemhogy a klub elmúlt 15 évének legtöbb gólpontját ( gól+gólpassz) hozó csatára Messin kívül, de egész európából nem tudsz olyan támadót mondani a két földönkívülin (Messi, CR), aki jobb mutatókkal rendelkezik. Pontos statisztikai adatokat nem tudok, de ha jól tudom kb 147 meccs 124 gól 70 körüli gólpassz a mérlege.

De tökre igazad van, mennyivel jobb lenne egy Benzema, akinek a labdaátvételei orgazmust okoznak, amúgy meg a kanyarban nincs.

Suárez olyan centermunkát végez az elképesztő mennyiségű gólja és gólpassza mellett, ami egyesek számára láthatóan észrevétlen, de ha az elmúlt években bármikor kivettük volna őt az MSN-ből, meghalt volna az egész. De amúgy igazad van, ne kelljen őt nézni, meg adjuk el.

Eszem megáll.
Ebben lehet hogy igazad van, sőt igazad is van, ettől függetlenül szertintem a másik oldal is érthető valamelyest. Ez egy csapat játék! Az elmúlt pár évben mielőtt a Real csapatot épített, ugyanezen érveket hallottuk Ronaldóról hogy miért ő a legjobb.

Elhiszed hogy, jobban élvezik hogy Ronaldo nem mutat ilyen statisztikákat, de a csapat sokkal egységesebb és jönnek az eredmények?

Egyénileg kétség kívül a MSN volt a legjobb kvalitásokkal rendelkező támadó hármas. Suárez pedig a Barca legjobb/legeredményesebb centere, talán a klub teljes történetében.

Ettől függetlenül nekem is kedvesebb emlék egy MVP, ahol a hegyek khm... hátára el lett hordva Villa, és Pedro is, mégis működtek, mert volt edzőnk, volt egy elnökünk, és volt egy csapatunk.

Félre értés ne essék én nem adnám el, és bízok abban hogy csak formán kívül van, de én totál megértem ha valaki a mutatói ellenére nem tudja megkedveleni. Persze semmibe nézni is nevetséges, mert az eredményei magárt beszélnek, de nem is érintehetetlen nálam a keretben.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
markionni
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.08.17. 15:19:19

Szep dolog a statisztika, de azt Higuain is kivaloan hozza. Aki nez is, nem csak lat az erti Nero mire gondol. En megertem ha vannak olyan Barcelona szurkolok akiknek az ingerkuszoben kivul esnek Suarez technikai tokeletlensegei, foleg amikor Xaviek idejeben ennek a tokeletessege adta a jatek filozofiajat.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.17. 15:16:34

Kíváncsi lennék egyébként, h láttok-e valami összefüggést Suarez centermunkája meg aközött, h Neymar kb 80-szor került ziccerbe tavaly?! Gondolom nem...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.17. 15:14:30

Vicces volt ezt olvasni pont a legutobbi 2 meccs utan. Majd ha visszatér megszórja a Levantet egy 4essel akkor jol bevan fogva a kritikusok szája.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.08.17. 15:04:39

Nero. írta:Alapvetően orulok hogy nem kell néznem, viszont Alcacer még nala is életképtelenebb.
:lol: :lol: :lol:
Azt vágod, hogy azt az embert szerencsétlenezed le folyamatosan, aki nemhogy a klub elmúlt 15 évének legtöbb gólpontját ( gól+gólpassz) hozó csatára Messin kívül, de egész európából nem tudsz olyan támadót mondani a két földönkívülin (Messi, CR), aki jobb mutatókkal rendelkezik. Pontos statisztikai adatokat nem tudok, de ha jól tudom kb 147 meccs 124 gól 70 körüli gólpassz a mérlege.

De tökre igazad van, mennyivel jobb lenne egy Benzema, akinek a labdaátvételei orgazmust okoznak, amúgy meg a kanyarban nincs.

Suárez olyan centermunkát végez az elképesztő mennyiségű gólja és gólpassza mellett, ami egyesek számára láthatóan észrevétlen, de ha az elmúlt években bármikor kivettük volna őt az MSN-ből, meghalt volna az egész. De amúgy igazad van, ne kelljen őt nézni, meg adjuk el.

Eszem megáll.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.17. 14:58:07

Paconak itt a lehetőség, hogy bizonyítson. Ha lehoz egy rossz meccset, akkor sem fog hetekig kikerülni a kezdőből. Hajrá.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.17. 14:50:49

visca el barca írta:
Nero. írta:Alapvetően orulok hogy nem kell néznem, viszont Alcacer még nala is életképtelenebb.
korrektebb lett volna ha leírod, hogy sajnálod h nem egész idényre dőlt ki.
Serulest meg Real jatekosnak se kivanok, de ahogy mar irtam korabban is nem nagyon szeretem Barca mezben nezni. Tegnap is annyira tudtam hogy ures kapura kihagyja.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.17. 14:39:37

Nero. írta:Alapvetően orulok hogy nem kell néznem, viszont Alcacer még nala is életképtelenebb.
korrektebb lett volna ha leírod, hogy sajnálod h nem egész idényre dőlt ki.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.17. 14:20:41

Alapvetően orulok hogy nem kell néznem, viszont Alcacer még nala is életképtelenebb.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.08.17. 14:09:15

Betis (o), Alavés (i), Espanyol (o), Getafe (i), és az első BL csoportmeccset hagyja ki, ezt nélküle is hozni kell, főleg amilyen formában van most.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.17. 14:07:16

randomguy írta:Luis Suárez is expected to be out for a month. [rac1]
Remélem, összeszedettebben fog visszatérni.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.17. 14:06:53

randomguy írta:Luis Suárez is expected to be out for a month. [rac1]
Jobbulást neki. Talán jobb is, ha egy ideig hanyagolja a játékot.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.08.17. 14:04:10

Luis Suárez is expected to be out for a month. [rac1]
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Tromort77

2017.08.16. 22:35:23

Szerintem egyértelműen vannak vele gondok. Régen a Liverpool-ban egy elnyühetetlen tipikus kellemetlen csatár volt. Manapság is képes védőket dobálni, de közel sem úgy. Pont ebben volt a legjobb, hogy akaratos volt és mindenen és mindenkin átgázolt. Manapság meg áll csipőre tett kézzel is a társakkal meg a bíróval vitatkozik. Ez a fő gondom, hogy túlságosan elkényelmesedett. Azt eddig se bírtam, hogy túlságosan Messivel akar játszani, de már káros, hogy mennyire mindig őt keresi. A Pool-ban egyéniség volt(vagy a válogatotban) és ha kellett magára vette az egész csapatot. Itt meg egy jó befejező aki néha zseniális.

Kérdezem én, mióta itt van, miben lett jobb az évek alatt az átlépős cseleken kívül?
Anno amikor Pique borzalmas volt és kapott pár hét lelátót rögtön vissza talált a helyes útra. Pedig akkor tényleg hatalmas nagy gödörben volt. Én csak azt szeretném, ha képes lenne újra összekapni magát. Ha meg ez nem megy akkor remélem EV helyre teszi mert egy jó 9-es nélkül semmit nem fog érni a csapat. Nála jobban ide passzoló játékost nem tudok elképzelni jelenleg, de ez még nem jelenti azt, hogy magához képest nem esett vissza.
Quaresma77
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2009.06.17. 11:44:08
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2017.08.16. 22:09:03

Hmmm.... valoban tud ugyetlenkedni es helyzetet [auto_cenzúra], de nem mind1 milyen korulmenyek kozott. Egy szezon eltelte utan nem arra emlekszik az ember h kihagy egy oriasi ziccert az Osasuna ellen es 5 helyett negy gollal nyerunk, hanem h egy 60 meter ivelest kovetoen, top vedovel a nyakaban golt lo a Real illetve az ATMA ellen amik elengedhetetlenek a meccs illetve a bajnoksag megnyeresehez.

Valoban kevesbe veszi ki a reszet a jatekbol, de mi a hasznosabb, felpalyanal sok szep megmozdulas, vagy a 16osom belul befejezni az akciokat ?? Vannak jo csatarok, de az eddigi csapatnak ( MSN) Suarez volt a legmegfelelobb !!

Szoktak mondani ket dudas nem fer meg egy csardaban, mi a helyzet akk harommal ?? Esetleg egy nala pengebb centerrel ( kire is gondolnank btw) biztos h kevesbe lett volna eredmenyey a csapat!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.16. 21:59:41

visca el barca írta:
Nero. írta:A gólmutatója szépen néz ki, de ilyen kiszolgálás mellett nem akkora durranás
hát ez nagyon gyenge kifogás :lol: írd le h utálod és kész, nem kell magyarázkodni. etoonak is volt ilyen, hanem jobb kiszolgálás mégsem lőtt ennyi gólt. az összes többi bullshit. engedd el, jobban jársz.
Nem utálom, én egy Barca jatekost se utálok én csak azt szeretném ha megint oda kerülnénk ahol Guardiolával vagy 15ben voltunk és meggyőződésem hogy vele ez nem fog menni. Deulofeu (nagy reményekkel vártam de valóban kevés ide), Rakitic, MatS vagy Vidal barátunk után se sírnék a kezdőből, de engem Gomes vagy Alcacer se fogott meg azok közül akik játszanak. Nem utálom őket, de nem vagyok meggyőződve arról hogy ők kellenek ide.
Ettől függetlenül akik szeretik azoknak nem kell aggódni mert biztos hogy itt lesz még legalább 2 évig, de nekem meg másoknak biztos hogy sokat fog még fájni a fejünk az elszórakozott helyzetek meg az elrontott passzok miatt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.16. 21:50:24

Nero. írta:A gólmutatója szépen néz ki, de ilyen kiszolgálás mellett nem akkora durranás
hát ez nagyon gyenge kifogás :lol: írd le h utálod és kész, nem kell magyarázkodni. etoonak is volt ilyen, hanem jobb kiszolgálás mégsem lőtt ennyi gólt. az összes többi bullshit. engedd el, jobban jársz.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése