Luis Suárez

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2021.02.20. 22:08:57

grgly50 írta:
2021.02.20. 21:35:25
ntibi67 írta:
2021.02.20. 21:24:40
A Dortmund 2020 januárjában 20M vette Haalandot mi akkor vettük 18M Braithwaitet.Na itt a szakmai hozzá nem értés.
Braithwaitet az átigazolási időszakon túl vettük Suarez pótlására IDEIGLENESEN egy fél évre. Csak saját bajnokságból igazolhattunk időn túl. Más dolog, hogy ő maradt, Suarez ment :oops:
De már decemberben tudták hogy műteni kell tehát Haalandot akár mi is megvehettük volna januárban 20M-ért.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.02.20. 21:35:25

ntibi67 írta:
2021.02.20. 21:24:40
A Dortmund 2020 januárjában 20M vette Haalandot mi akkor vettük 18M Braithwaitet.Na itt a szakmai hozzá nem értés.
Braithwaitet az átigazolási időszakon túl vettük Suarez pótlására IDEIGLENESEN egy fél évre. Csak saját bajnokságból igazolhattunk időn túl. Más dolog, hogy ő maradt, Suarez ment :oops:
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2021.02.20. 21:24:40

A Dortmund 2020 januárjában 20M vette Haalandot mi akkor vettük 18M Braithwaitet.Na itt a szakmai hozzá nem értés.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.20. 19:54:44

Barcahun írta:
2021.02.20. 19:13:00

Ezzel egyetértek, ilyen sztárok más csapatokban is gyakran ingyen távoznak, részben a fizetési teher, másrészt egyfajta gesztusként.
És így van! ez a 20 milla akkor lett volna teher, ha közben Fernades 7 milláért, meg Trincao 35 ért nem vettük volna, így csupán két szék között padló, mint a védelem esetében is Todibo kölcsönadása, Garcia beégés. Ez csupán az inkompetens vezetés újabb gyümölcse volt.
Szóval amúgy sem Rakitic, vagy Suarez-ből vártuk a nagy pénzt, de az vicc ezek a játékosok hátukon visznek más konkurens csapatokat, akik behúzzák előttünk a kupát vagy a bajnokságot. Vidal eladásánál senki nem reklamált pl. Ha pedig pénz kellett volna Umitit, vagy Griez, esetleg Dembit kellett volna piacra dobni.
Igazából, ha az Atleti 15 millát adott volna piaci értéken Lajosért, és egészben állná a fizetését, akkor is ugyanau a szitu, elképesztő béna vezetés agyszüleményei, melyek (mert Suarez még a legkisebb gond) romba döntöttek egy klubbot, ami még egy évtizeden át dominálhatott volna, akár Messi után is.
Részben egyetértek. Riválisnak kb. ajándékba továbbadni játékost elég érdekes húzás.
Viszont Rakitic-et nem hasonlítanám Suarez helyzetéhez. Nála érett már a váltás, és mivel személyes és családi kötődése volt Sevilla felé, így ez még egy szép gesztusként is felfogható lenne.

Én is azok közé tartoztam, akik nagyon elzavarták volna már Lajost, de ingyen az Atletico-ba elég hülye ötlet volt.
De én a nyakamat tenném, hogy nem hozta volna itt azokat a számokat idén, mint az Atletico-ban. Ott nagyon érzik, hogyan kell a csatárokat játszatni, de Agüero-n kívül kb. minden csatáruk besült máshol az utóbbi 10-15 évben.
Talán még Torres kivétel a Liverpool-nál.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.02.20. 19:26:14

Laportának szerintem 19re lapot kell húzni. Azaz igazolni nagy nevet is. Ha nem jön senki évekig, mert várjuk, hogy csökkenjen az adósság és megszabaduljunk a ballaszttól, akkor szépen elmennek a szponzorok, nem lesz eredmény, csökken a bevétel, ördögi kör. Ezt nem engedhetjük meg 3-4-5 évig, fel kell pörgetnie a folyamatokat, edző, új játékosok kellenek. Suarez haverkái meg mehetnek utána miattam.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.02.20. 19:13:00

vg99 írta:
2021.02.20. 10:45:03
davi10 írta:
2021.02.20. 09:41:29
A SPORT megszellőztette, hogy igazából kaptunk érte 5+6 misit az Atletitől.
Nem pont ennyi amúgy a fizuja, amit odaadtunk neki a végén? :D
Semmi baj nem lett volna Suarez eladásával, ha nem a riválisnak adjuk, és ha min. egy Depay jön. Nagyon sok gyenge meccse volt, most új helyen felpörgött.
Piqué vagy Busi is lehet pörögne 1 évet máshol.
Ezzel egyetértek, ilyen sztárok más csapatokban is gyakran ingyen távoznak, részben a fizetési teher, másrészt egyfajta gesztusként.
És így van! ez a 20 milla akkor lett volna teher, ha közben Fernades 7 milláért, meg Trincao 35 ért nem vettük volna, így csupán két szék között padló, mint a védelem esetében is Todibo kölcsönadása, Garcia beégés. Ez csupán az inkompetens vezetés újabb gyümölcse volt.
Szóval amúgy sem Rakitic, vagy Suarez-ből vártuk a nagy pénzt, de az vicc ezek a játékosok hátukon visznek más konkurens csapatokat, akik behúzzák előttünk a kupát vagy a bajnokságot. Vidal eladásánál senki nem reklamált pl. Ha pedig pénz kellett volna Umitit, vagy Griez, esetleg Dembit kellett volna piacra dobni.
Igazából, ha az Atleti 15 millát adott volna piaci értéken Lajosért, és egészben állná a fizetését, akkor is ugyanau a szitu, elképesztő béna vezetés agyszüleményei, melyek (mert Suarez még a legkisebb gond) romba döntöttek egy klubbot, ami még egy évtizeden át dominálhatott volna, akár Messi után is.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.02.20. 10:45:03

davi10 írta:
2021.02.20. 09:41:29
A SPORT megszellőztette, hogy igazából kaptunk érte 5+6 misit az Atletitől.
Nem pont ennyi amúgy a fizuja, amit odaadtunk neki a végén? :D
Semmi baj nem lett volna Suarez eladásával, ha nem a riválisnak adjuk, és ha min. egy Depay jön. Nagyon sok gyenge meccse volt, most új helyen felpörgött.
Piqué vagy Busi is lehet pörögne 1 évet máshol.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.20. 09:41:29

A SPORT megszellőztette, hogy igazából kaptunk érte 5+6 misit az Atletitől.
Nem pont ennyi amúgy a fizuja, amit odaadtunk neki a végén? :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.31. 19:33:32

“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.01.31. 17:25:32

Suarez ugyan kiöregedőben van, de jelenleg még mindig döntő tényező. Az a durva, ha marad, simán versenyben lehetnék a bajnoki címért az Atleticoval. A gólja simán hoznak nekik annyi pontot, illetve mi buktunk a gólja nélkül annyit, ami két csapat közötti pontkülönbséget jelenti.

A fiatalítás kell a csapatnak, de Suarez helyett nem jött fiatalabb játékos, szóval egyértelműen bukta a dolog. Az Atletico szemszögéből viszont ingyen az év igazolása.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.01.31. 17:11:52

Wow nézem a meccset, félidő Atleticot raktam, erre jött a gólra gól. Aztán a tizi :D ami nem tizi...

Lényeg, hogy elképeztően gyenge a spanyol játékvezetők képessége, ez nem tizi? Ez vicc? Aztán lest fújnak akcióba az Atletinek amikor ki van adva, hogy nem lehet, mert slusszpoén nem volt és les, és akár gől is lehetett volna...
Én ilyet még nem láttam, ennyire következetlen ostoba bírókat, mindegyik teátrális, meg játsza az agyát, közbe szakmai tudás 0, szánalmas ez a bajnokság és egyre inkább az lesz. Lehet nem is lesz baj a szuperbajniokság, Messi távozásával meghal a Liga amúgy is.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.31. 16:55:58

Nero. írta:
2020.09.24. 23:01:10
MessiNeymarSuarez írta:
2020.09.24. 22:53:30
Ez a nap is eljött, köszönünk mindent!

Zseniális csatár volt amíg csúcsformába volt, benne van a korban de azért nem lepődnék meg ha az Atleticoban keményebb edzések mellett még látnánk ezt-azt a régi Suarezből
Ott lesz a Pichici top 3ban.
Jelenleg vezeti
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.01.31. 16:46:07

Lajos ma is rászolgál a 10 millió euróra, amit fizetünk neki =D> =P~ :roll:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.05. 01:15:31

recrea írta:
2021.01.05. 00:35:49
Ha valaki szerint egy center teljesítményét csak a góljai határozzák meg, annak rossz hírem van: nem ért a focihoz :roll:

Esetleg gondolkodjon el rajta, hogy a 10-15 gólos Benzema miért megingathatatlan kezdő 10 éve a Realban, hogy tudott szezonokon keresztül Messi és Neymar együtt 70-90 gólt lőni, vagy Szalai miért kezdő a válogatottban, amikor szökőévente rúg gólt.
https://youtu.be/wQZQADpna9Q
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.01.05. 00:35:49

Ha valaki szerint egy center teljesítményét csak a góljai határozzák meg, annak rossz hírem van: nem ért a focihoz :roll:

Esetleg gondolkodjon el rajta, hogy a 10-15 gólos Benzema miért megingathatatlan kezdő 10 éve a Realban, hogy tudott szezonokon keresztül Messi és Neymar együtt 70-90 gólt lőni, vagy Szalai miért kezdő a válogatottban, amikor szökőévente rúg gólt.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.01.04. 23:39:11

NovaProspekt írta:
2021.01.04. 19:53:46
Pedig a fizu dolog nagyon nem mindegy a mostani helyzetben. Suárez, Rakitic, Alves mind kiöregedő játékosok, akik az évről-évre markánsan csökkenő teljesítményükért egyre több pénzt akarnak. Előbb-utóbb eljutunk oda, h vagy hosszabbítunk velük még magasabb fizuért, vagy elengedjük őket. És valahol meg kell húzni a határt. Ettől még persze f.aszság volt Grizit meg Q-t leigazolni ilyen fizukkal, viszont ők meg a kutyának sem kellenek PÉNZÉRT, így maradnak. Suárez, Rakitic, Alves kellett valakinek INGYEN, így el lehetett őket engedni, és hajlandóak is voltak továbbállni. Busquets, Piqué és társai megint csak nem kellettek senkinek ingyen sem, és menni sem akarnak, úgyhogy itt maradnak.

Ez egy sz.ar helyzet, de ebben az esetben nem az az előremutató, ha akkor a kiöregedett Lallert is itt tartjuk, mert hogy Grizi is sokat keres, meg Busquets is béna. Így csak még jobban egybetartjuk az együtt semmit sem érő klikket. És ti lennétek a leghangosabbak, ha Suárez meglőné a La Ligában a szokásos bombagóljait nálunk idén is, hogy aztán a BL kieséses szakaszában az ellenfél védői SZABÁLYOSAN ÁTLÉPJENEK az emberünkön.

Előbb sajna rombolni kell, csak utána tudsz építkezni.
Szerintem rombolni ott kell, ahol nem érdemes felújítani, ezt a Barcát valóban rombolták, Baromteuék, szisztematikusan. Rombolni? Ki az a hülye, aki pl.: 10 éves luxusvillát lerombol, hogy felépítsen mégegyet a helyén? Itt felújitani, modernizálni kellett volna, igaz nem most, évekkel ezelőtt, ez már tűzoltás. Itt szépen be kellett volna építeni a fitalokat, Messi jól mondta a sportszakmai projekt teljes hiánya a probléma. Grizi, vagy Couti be is jöhetett volna, de pl.: Dembiért kiadni 100 milla felett, egy játékosért, aki nem is bizonyított. Tanultunk belőle? Na akkor kérdem én fizetés probléma, az belefér, hogy megint egy semmit fel nem mutatott Trincaoért 35 milliót fizetünk? Matheus Fernadesért meg 7-et? Mert nem láttam egyiknél sem eddig, hogy kihagyhatatlan szupertehetségek lettek volna, akikre le kell csapni. Aki szerint meg Suarezzel kevesebbek lennénk az bolond, és akik szerint a Suarezen megsporolt pénz 4xeséért idehozott két szupertehetséggel meg többek lettünk idén, szintúgy.. Nem az volt a kérdés mennie kell-e Suareznek a pénz miatt, ugyan... :D Fernandes árából maradhatott volna kb.. Bűnbak kellet, és ugyan Pique felajánlotta megy ha kell, de katalán itt nem fog soha megaláztatásban részesülni, ezért dekkol Busi is. Pique szép csendben hosszabított is ugye... Itt lehetett előszedni az edzőt, meg Suarezt és kész pont, miattuk voltunk sz.rok, majd jön új edző, én vagyok Baromteu és láttam a Fifában van csatár kártyája Grizinek, tehát ő megy oda és akkor igazolom is magam milyen jól igazoltunk 120 milláért és tádáá. Soha ilyen rosszak még nem voltunk [-X =P~ úgyhogy lehet nem Suarez kihagyott helyzetei vezettek ide. Kéne egy tökös edző, és egy olyan sportmanager, aki mondjuk anno Dembi helyett a fele annyiért elhozható Mbappét választja. Most már nem kell sokat várni, 21/22-es szezonra, ha lesznek nézők és új vezetés, Messi felszabaduló fizetése legalább 200 millás igazolási keretet fog eredményezni, sőt addig ki lehet dobni bár koloncot is (Grizi, Couti, Dembi, Busi, Pique) 400 millás keretből, pár befutott Haaland, vagy Sancho melett még akar normális ígéretes fiatal védelemre is fog jutni.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.01.04. 19:53:46

Pedig a fizu dolog nagyon nem mindegy a mostani helyzetben. Suárez, Rakitic, Alves mind kiöregedő játékosok, akik az évről-évre markánsan csökkenő teljesítményükért egyre több pénzt akarnak. Előbb-utóbb eljutunk oda, h vagy hosszabbítunk velük még magasabb fizuért, vagy elengedjük őket. És valahol meg kell húzni a határt. Ettől még persze f.aszság volt Grizit meg Q-t leigazolni ilyen fizukkal, viszont ők meg a kutyának sem kellenek PÉNZÉRT, így maradnak. Suárez, Rakitic, Alves kellett valakinek INGYEN, így el lehetett őket engedni, és hajlandóak is voltak továbbállni. Busquets, Piqué és társai megint csak nem kellettek senkinek ingyen sem, és menni sem akarnak, úgyhogy itt maradnak.

Ez egy sz.ar helyzet, de ebben az esetben nem az az előremutató, ha akkor a kiöregedett Lallert is itt tartjuk, mert hogy Grizi is sokat keres, meg Busquets is béna. Így csak még jobban egybetartjuk az együtt semmit sem érő klikket. És ti lennétek a leghangosabbak, ha Suárez meglőné a La Ligában a szokásos bombagóljait nálunk idén is, hogy aztán a BL kieséses szakaszában az ellenfél védői SZABÁLYOSAN ÁTLÉPJENEK az emberünkön.

Előbb sajna rombolni kell, csak utána tudsz építkezni.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.01.04. 19:43:46

NovaProspekt írta:
2021.01.04. 18:48:17
Mit akarunk még Suáreztől? Ismét egy lassan 34 éves játékosról beszélünk, aki a topfociban teljesen súlytalan. Mégis meddig kellett volna még itt tartanunk, 45 éves koráig?

A La Ligás csapatokat kitömi szépen továbbra is, ez sosem volt kérdés. Ha itt marad, akkor is kitömte volna őket. Viszont egy centit nem megyünk így előre. Ha majd Piqué vagy Busi bemutat pár sikeres szerelést az MLS-ben, utánuk is esedezni fogunk?
Nem érted szerintem a többség problémáját. Nem akarunk semmit Suareztől (már) csupán tisztest bucsú illette volna, de a lényeg annak az igazolása, hogy amíg nincs a helyén valaki, elengedni 10 milláért (ennyit sikerült spórolni egy 20 millás játékoson, évi 22 millás fizujával együtt) igen csak balfék dolog volt (ez is)Baromteutól. Csupán azt történik amit sokan mondtunk, nem nem kéne vissza Suarez, de ennyiért elengedni sem volt érdemes, főleg nem így, és utána nézni, ahogy Grizu 2 egyeneset nem tud lőni a labdába, vagy akire volt pénz azért 18 milla is, hogy ZS kategóriás csatárt játszon, igaz akkor Suarez sérült volt.

Azt elfogadjuk luxus lett volna itt tartani, akkor is, ha már nincs virus helyzet, csak nehezen magyarázható, hogy egyik oldalon öntjük ki a pénzt az ablakon, a másik oldalon meg nincs plussz 10 milla egy klublegenda megtartására, aki még hozzá is tudna tenni, (sajnos) ahelyett horibilis összegekért nézzem csetleni botlani olyanokat, akiket 1-2 éve már el kellett volna zavarni...
Suarez pótlása 2-3 éve aktuális volt, helyette a Baromteu azt hitte élete üzletét köti, mert 120 ért kivásárolható a francia, aki 130-at is ért akkor, csatár meg nem kell, arra még jó Suarez. De ugyanez ez igaz Couti esetére is, őt is akkor kellett volna megvenni, ha már nincs Messi, vagy ha szélre szánták, akkor illett volna pár Pool meccset megnézni előtte egyrészt, másrészt, akkor Dembit el kellett volna adni, ja de nem vállt be ő se és hoztak egy harmadik embert szélre 100 milla felett, persze közben megtartva a másik két kudarcot és Messit is, így mit ad isten miután nem szélső ő semnem válik be, azóta is keresik mit kéne játszania, sztm Bale-el golfot, de mindegy...
Lényeg ebből látszik mennyire inkompetens, csőlátású vezetés volt, amíg üldözték Neymar pótlását betegesen, szépen leépült a klub, és Suarezés nem más, mint egy újabb tőr a Baromteu éra testében, amit jól esik forgatni, miután évekig néztük és mondtuk mennyire sz.r, amit csinálnak és végre bizonyítást is nyertünk.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.01.04. 19:39:35

Hány évig nem lőtt gólt a BL-ben (vagy csak idegenben)?
2016 óta nem lőtt gólt idegenben a kieséses szakaszban, ha jól emlékszem.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.01.04. 19:28:57

davi10 írta:
2021.01.04. 18:56:05
NovaProspekt írta:
2021.01.04. 18:48:17
Mit akarunk még Suáreztől? Ismét egy lassan 34 éves játékosról beszélünk, aki a topfociban teljesen súlytalan. Mégis meddig kellett volna még itt tartanunk, 45 éves koráig?

A La Ligás csapatokat kitömi szépen továbbra is, ez sosem volt kérdés. Ha itt marad, akkor is kitömte volna őket. Viszont egy centit nem megyünk így előre. Ha majd Piqué vagy Busi bemutat pár sikeres szerelést az MLS-ben, utánuk is esedezni fogunk?
Hány évig nem lőtt gólt a BL-ben (vagy csak idegenben)?

Még 5 év múlva is az lesz a téma, hogy vissza kéne hozni az MSN-t...
Szerintem nagyon nem értitek ezt a Suarez dolgot. Szerintem senki nem Suarezre akarja építeni a Barca jövőjét.
Személy szerint én a játékos politikával vagyok nagyon-nagyon elégedetlen.
Úgy elküldeni egy még aránylag stabil, jól teljesítő játékost, hogy helyette nincs bizonyított új ember, szerintem szakmai hiányosság
Visszamenve az időben, ami még él az emlékezetben, a teljesség igénye nélkül:
- Dani Alvest úgy engedték el, hogy majd keresünk helyette valakit. (Azóta is keresik)
- Rakitic: kiégett, 30 feletti, nem kell. Majd lesz helyette valaki Van helyette? De Jong?
Folytathatnám, de csak szószaporítás. Voltak még próbálkozások - Boateng, Arturó, stb -, de valami valakinek nem tetszett. Na, és a sztár igazolások.
Sokadmagammal ebben látjuk a problémát. És most Koeman még tovább folytatja egyes emberek mentális tönkretételét.
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2021.01.04. 19:27:32

gránit írta:
2021.01.04. 19:07:55
Ennek a Suárez-dolognak akkor lenne értelme, ha lenne a posztján alternatíva, aki termelné a gólokat. De nincs, így ez a téma igazából tárgytalan. Értelmetlen volt elküldeni, úgy, hogy az ő pozíciójára nem volt klasszis alternatíva. Nem érdekel, hogy hány éves, LeBron 36 éves, és még mindig hozzáteszi a magáét egy sikeres csapat eredményeihez. Már több pihenőt vesz ki meccs közben, mint évekkel ezelőtt, de még mindig hozza a maga mutatóit, ami a bajnoki címhez kell. Jordan is szépen termelt még 39 éves korában is. A kor csak egy szám, abszolút nem érdekel, teljesen lényegtelen. Amíg hozza, amit kell, addig értelmetlen bárkit elküldeni, ha nincs nála jobb. Megérdemelné Koeman, ha a média minden Suárez-gól alkalmával ezt közvetlenül az orra alá dörgölné, összevetve a jelenlegi titánjaink teljesítményével. Az meg már csak hab a tortán, hogy a riválisunknak adták oda ajándékba, amellyel egy bajnokságban játszunk, hogy náluk lője a gólokat.
Kiválóan vázoltad a Suarez problémakört, maximálisan egyetértek.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2021.01.04. 19:07:55

Ennek a Suárez-dolognak akkor lenne értelme, ha lenne a posztján alternatíva, aki termelné a gólokat. De nincs, így ez a téma igazából tárgytalan. Értelmetlen volt elküldeni, úgy, hogy az ő pozíciójára nem volt klasszis alternatíva. Nem érdekel, hogy hány éves, LeBron 36 éves, és még mindig hozzáteszi a magáét egy sikeres csapat eredményeihez. Már több pihenőt vesz ki meccs közben, mint évekkel ezelőtt, de még mindig hozza a maga mutatóit, ami a bajnoki címhez kell. Jordan is szépen termelt még 39 éves korában is. A kor csak egy szám, abszolút nem érdekel, teljesen lényegtelen. Amíg hozza, amit kell, addig értelmetlen bárkit elküldeni, ha nincs nála jobb. Megérdemelné Koeman, ha a média minden Suárez-gól alkalmával ezt közvetlenül az orra alá dörgölné, összevetve a jelenlegi titánjaink teljesítményével. Az meg már csak hab a tortán, hogy a riválisunknak adták oda ajándékba, amellyel egy bajnokságban játszunk, hogy náluk lője a gólokat.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.04. 18:56:05

NovaProspekt írta:
2021.01.04. 18:48:17
Mit akarunk még Suáreztől? Ismét egy lassan 34 éves játékosról beszélünk, aki a topfociban teljesen súlytalan. Mégis meddig kellett volna még itt tartanunk, 45 éves koráig?

A La Ligás csapatokat kitömi szépen továbbra is, ez sosem volt kérdés. Ha itt marad, akkor is kitömte volna őket. Viszont egy centit nem megyünk így előre. Ha majd Piqué vagy Busi bemutat pár sikeres szerelést az MLS-ben, utánuk is esedezni fogunk?
Hány évig nem lőtt gólt a BL-ben (vagy csak idegenben)?

Még 5 év múlva is az lesz a téma, hogy vissza kéne hozni az MSN-t...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.01.04. 18:48:17

Mit akarunk még Suáreztől? Ismét egy lassan 34 éves játékosról beszélünk, aki a topfociban teljesen súlytalan. Mégis meddig kellett volna még itt tartanunk, 45 éves koráig?

A La Ligás csapatokat kitömi szépen továbbra is, ez sosem volt kérdés. Ha itt marad, akkor is kitömte volna őket. Viszont egy centit nem megyünk így előre. Ha majd Piqué vagy Busi bemutat pár sikeres szerelést az MLS-ben, utánuk is esedezni fogunk?
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.04. 17:24:30

Chino, pont ezt akartam mondani vele, hogy semmivel sem volt rosszabb tavaly itt, mint idén a ticoban, a csapat játéka az, amiben lehetne itt Lewa is, ő sem hozná a saját szintjét.
Kép
Válasz küldése