Thomas Vermaelen

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szezonértékelő:

1
0
0 szavazat
2
1
7%
3
5
36%
4
7
50%
5
1
7%
 
Szavazatok száma: 14
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.11.21. 21:32:19

danianevem írta:Megtalálták!

Az FCB akciócsoportja kiegészülve a katalán önkéntesekkel hónapokon át tartó keresés után végre megtalálta a belga védőt. Az időjárás viszontagságai, kétkedők armadája és a Zubi fejét követelő tömegek ellenére is sikerült teljesíteniük a küldetést.

A legravaszabb fotósok már el is készítették az első lesifotókat az edzést folytató Vermaelenről. Figyelem! A következő képek megzavarhatják kedves olvasóink lelki nyugalmát, mivel a belga védő olyan ruházatban és testhelyzetben jelenik meg, amelyre korábban nem került sor.
Első számú bizonyíték
Második számú bizonyíték

Jól látható, hogy az elején még védelmi mechanizmusát alkalmazva megpróbálta elkerülni a nézők pásztázó tekinteteit, de végül előkerült és teljes alakos kép is készült róla.
Non troll: t-1 hét és hátha pályára lép...
Végre valami jó hír :) .

Egyébként nagyon unatkoztál :mrgreen: :mrgreen: ?
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.11.21. 20:51:55

Megtalálták!

Az FCB akciócsoportja kiegészülve a katalán önkéntesekkel hónapokon át tartó keresés után végre megtalálta a belga védőt. Az időjárás viszontagságai, kétkedők armadája és a Zubi fejét követelő tömegek ellenére is sikerült teljesíteniük a küldetést.

A legravaszabb fotósok már el is készítették az első lesifotókat az edzést folytató Vermaelenről. Figyelem! A következő képek megzavarhatják kedves olvasóink lelki nyugalmát, mivel a belga védő olyan ruházatban és testhelyzetben jelenik meg, amelyre korábban nem került sor.
Első számú bizonyíték
Második számú bizonyíték

Jól látható, hogy az elején még védelmi mechanizmusát alkalmazva megpróbálta elkerülni a nézők pásztázó tekinteteit, de végül előkerült és teljes alakos kép is készült róla.
Non troll: t-1 hét és hátha pályára lép...
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.20. 17:10:15

Chino írta: (Habár az ő esetében már ha egy fűszálban megbotlik is lesérül)
Már mielőtt megbotlana lesérül... :lol:
Jó lenne már végre a pályán látni, legalább még 2014ben!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.11.20. 16:44:57

Ha minden igaz, ma már végig teljes értékű edzésmunkát végzett, tegnap még fájlalta kicsit a combját, de nem tűnt súlyosnak. (Habár az ő esetében már ha egy fűszálban megbotlik is lesérül)
Forca Barca!!!!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.11.19. 20:16:36

Most már Zubizarretát kéne úgy elverni, hogy sose tudjon felépülni, mint most Vermaelen. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.11.19. 13:09:05

athlon írta:Vermaelen nem sérülékeny védő, az Achilles-szalagjával voltak gondok 2010-ben, a problémát csak hónapok után tudták az orvosok beazonosítani. Ahogy kés alá feküdt, négy hét múlva újra játszhatott. Utána ez megismétlődött a másik lábában, de akkor már tudták a dokik, mit kell tenniük.
15 millióért jó üzletet csináltatok Vermaelennel, a srác ki fogja ütni Mathieu-t. A Premier Liga egyik legjobb védőjéről beszélünk, aki ráadásul gólerős is. A spanyol ligában még királyabb lesz.

Üdv,
egy Arsenal-fan.
Ez a hozzászólás úgy megragadt bennem, hogy kikerestem! :D
Kép
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.11.19. 12:23:09

Azt nem értem ha ilyen a lába akkor miért nem műtötték meg első kanyarban.
Lehet, h ebben a szezonban már nem is fogjuk tétmeccsen a pályán látni. Komolyan mondom előbb találják meg a jetit mint, h teljesen felépüljön. :lol:
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.11.19. 11:22:22

Lassan tényleg hamarabb lesz állampolgársága, mint tétmeccse. Fogalmam sincs ki(k)nek a hibája, hogy állandóan a kórházi ágyat koptatja, de most már tényleg ideje lenne elszámoltatni pár embert. Bár gondolom erre még várni kell...

Avatarnak mindenesetre jó lesz :mrgreen:
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2014.11.19. 11:04:24

Nézzük a jó oldalát: nem kell bónuszokat fizetni az Arsenalnak a lejátszott meccsek miatt.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.19. 10:53:06

Vermaelen had thigh muscle discomfort at the end of training yesterday. He'll decide today if he can continue training with the group. [as]

Ez hihetetlen.. :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.11.18. 12:16:54

Normandia írta:Nos, már a többiekkel edzett. Elképzelhető, hogy pályára léphet a Király kupában. Miért van olyan érzésem, hogy ez megint csak vakítás?
a műtétes sztori ami itt kering, az se volt 100%-os, ha jól emlékszem vmi újságíró fejéből pattant ki.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.11.18. 11:53:21

Nos, már a többiekkel edzett. Elképzelhető, hogy pályára léphet a Király kupában. Miért van olyan érzésem, hogy ez megint csak vakítás?
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.15. 12:22:38

defender3 írta:Nem tudom ti, h vagytok vele de én jobban örültem volna egy egészséges Fontasnak 1 millióért akit bármikor lehet játszatni, mint 10-ért egy olyan Vermaelennek aki lehet, h csak a következő szezonban játszhat először. Vagy Douglas és Vermaelen árából venni egy olyan védőt aki megbízható de nem egy sztár.
Ő tök fölösleges lett volna, így is van Verman kívül 4 védőnk, akikből 3 a magas-lassú kategóriába tartozik inkább, Fontással az 5-ből 4 ilyen lenne. A belga stílusából adódóan jó igazolás lehetett volna - mozgékony pitbull, mint Masch -, ha képes lenne játszani.. De így valóban fölösleges volt - ráadásul az orvosok sem javasolták. #-o

Abban egyetértek, hogy a pénzt el lehetett volna költeni jobban is - bár nem tudok olyat mondani, aki ilyen áron megfelelő stílusú, és megbízható védő lenne (Musacchio?) -, de Fontással pont nem lennénk előrébb szerintem.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.11.15. 12:02:10

Nem tudom ti, h vagytok vele de én jobban örültem volna egy egészséges Fontasnak 1 millióért akit bármikor lehet játszatni, mint 10-ért egy olyan Vermaelennek aki lehet, h csak a következő szezonban játszhat először. Vagy Douglas és Vermaelen árából venni egy olyan védőt aki megbízható de nem egy sztár.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.11.13. 22:14:00

Döbbenet, hogy így került ő ide, hogy kb. műteni kéne. Kérdem én, most operáció nélkül rendbe jött? Ezek a sérülések előbb utóbb kijönnek és akkor csak műteni kell a testrészt, önmagunkat rúgjuk jól hátsóba így. Döbbenet továbbá az, hogy euró milliók sorsáról ilyen lazán döntünk, amikor egy fos a védelmünk, leigazolunk egy olyan játékost, aki köztudottan sérülékeny és sérült is elég komolyan. Szép volt Zubi, szép volt vezetőség.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.11.13. 19:37:28

off: kp-t szidom a legjobban. Védelem gatya, statisztika nem hat meg, volt 2 meccs amikor teljesíteni kellett volna,akkor csődöt mondott a védelem és a védekezés.
Támadósort nincs okom szidni,ott legalább az alapok megvannak,helyzetek is, idő kérdése hogy elkezdik berugdosni őket.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.11.13. 18:57:37

csababarca írta: Ugyan már ki volt elégedett?
Azok,akik szerint most is semmi baj nincsen, és világklasszis védőink vannak...(igen,ezek elhangoznak minden nap...)
Továbbra is azt a csapatrészt szidod, ami eddig a legjobban teljesít idén :D:D
ÉÉÉÉÉÉs igen tudom, hogy a szerencse is kellett sokszor, de a sportokban is sokat tesz hozzá a szerencse!

A középpályát véletlenül se mond, hogy kb egy szintű a kp-nk egy Almeriával vagy egy Celtával, + a csatársort sem említetted meg, ahol meg szinte képtelenek gólt lőni, de értem én, hogy a kp-nk meg a támadó sorban világszint NEVŰ játékosaink vannak, őket nem szabad szidni...

Vermaelen témában pedig csak mi beszélünk sokat, vagy Barcelonában is kivannak akadva?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.11.13. 18:20:23

Nekem igazán az nem tiszta vele kapcsolatban, hogy már egyszer megkapta az orvosi engedélyt, azután ennek ellenére is specifikus edzéseket végzett.
Ez csak egy kamu hír volt, hogy Zubiék időt nyerjenek vagy mi?
Forca Barca!!!!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.11.13. 16:29:20

csababarca írta:
Capon írta: És sikerült is befognia.
Szerintem botrányos volt amit most nyáron művelt, mégis az igazolások végeztével milyen elégedettség volt itt nálunk. Bejött neki.
Ugyan már ki volt elégedett?
Azok,akik szerint most is semmi baj nincsen, és világklasszis védőink vannak...(igen,ezek elhangoznak minden nap...)
Nekem úgy rémlik, hogy a túlnyomó többség az egész nyáron át tartó kétségbeesés után megnyugodott, mikor meglettünk létszámban és már a szezonkezdést várták. Legalább is ők voltak a hangosabbak :) Azzal csak páran foglalkoztak, hogy mégis kikkel erősítettük a leggyengébb csapatrészünket.


Próbálom felidézni, hogy hívják a brazil csókát akit jobbosra Alves mögé vettünk, de a nevét se tudom :) (csak azért se nézek utána)


Ami sántít kicsit nálam ennél a Zubis Vermas hírnél az ez:
"A belga hátvéd ugyanis a leigazolását megelőzően tüzetes, a szokásosnál is részletesebb vizsgálatokon esett át, és gyakorlatilag egy teljes napon keresztül vizsgálták őt az orvosok, akik az eredmények alapján operációt javasoltak a játékosnak a leigazolása előtt. Ezt elmondták Zubinak is, aki azonban negligálta a szakvéleményt, és azonnal szerződtette a belgát, aki így a konzervatív, műtét nélküli rehabilitációt kezdte el."

Ha az orvosok szerint műteni kellett volna nyáron, akkor miért nincs a mai napig megműtve? (vagy meglett már azóta csak lemaradtam róla?)
Leigazoltuk oké megvan, és most már akkor nincs szüksége a műtétre, ilyen jót tett neki a barcelonai levegő??
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.11.13. 15:45:33

Chino írta:
crixus írta: Magyarul a nyáron egy védőt igazoltunk, a középszerű Mathieu-t és ugyanazt a Mascherano-t erőltetjük, akivel felsültünk már nem egyszer középhátvédként.
Mathieu eddig egész jó szezont és az a Mascherano, akit te úgy emlegetsz hogy már felsültünk vele, klasszis teljesítményt hoz le.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy minden rendben a védelemmel, mert távolról sem, viszont sokan itt úgy beszélnek, mintha a tavalyihoz képest visszaesés lenne. Nem erősödtünk annyit mint kellett volna, de Masch nagyon magabiztos, Bartra is egyre többet játszik és a francia sem egy fogalmatlan senki. Vermaelen eddig rejtély, de én még őt sem írnám le.
Hát már nem azért, de eddig két jó csapattal találkoztunk és mindkettő berámolt hármat a kapunkba úgy, hogy a fentebb emlegetett két játékos a kezdőben volt, védőként, bár Mathieu a Madrid ellen szélső volt.
Akárhogy lehet csűrni csavarni, de tavalyhoz képest SEMMIT sem erősödött a védelmünk. A csapatvédekezés javult valamicskét, de a védelem mint csapatrész semmit, sem szervezettségben sem egyénileg. Az, hogy Rayo-k meg Elche-ek ellen "megússzuk" kapott gól nélkül az ne legyen már olyan hatalmas eredmény... :roll:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.11.13. 15:04:13

crixus írta: Magyarul a nyáron egy védőt igazoltunk, a középszerű Mathieu-t és ugyanazt a Mascherano-t erőltetjük, akivel felsültünk már nem egyszer középhátvédként.
Mathieu eddig egész jó szezont és az a Mascherano, akit te úgy emlegetsz hogy már felsültünk vele, klasszis teljesítményt hoz le.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy minden rendben a védelemmel, mert távolról sem, viszont sokan itt úgy beszélnek, mintha a tavalyihoz képest visszaesés lenne. Nem erősödtünk annyit mint kellett volna, de Masch nagyon magabiztos, Bartra is egyre többet játszik és a francia sem egy fogalmatlan senki. Vermaelen eddig rejtély, de én még őt sem írnám le.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.13. 14:39:10

csababarca írta: és világklasszis védőink vannak...(igen,ezek elhangoznak minden nap...)
Mondjuk ha te találsz olyan hsz-t, amiben valaki ezt írta, akkor megemelem a kalapom..
Zozzy 5 írta: Egyébként a legjobb az egészben, hogy a "hatalmas" tekintéllyel rendelkező edzőnk valszeg megint csak rábólintó szerepben volt...
Ez a legrémisztőbb számomra amúgy az egészben. Kíváncsi vagyok Lucho beleszólhatott-e egyáltalán az igazolásokba - van egy tippem.. :roll:

Na mindegy, ez itt már kezd off lenni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.11.13. 14:29:46

Capon írta:
Feast4 írta: -Az de így létszámban megleszünk és befogjuk a büdösvogár szurkolók száját!"
És sikerült is befognia.
Szerintem botrányos volt amit most nyáron művelt, mégis az igazolások végeztével milyen elégedettség volt itt nálunk. Bejött neki.

Ugyan már ki volt elégedett?
Azok,akik szerint most is semmi baj nincsen, és világklasszis védőink vannak...(igen,ezek elhangoznak minden nap...)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.11.13. 13:39:06

Feast4 írta: -Az de így létszámban megleszünk és befogjuk a büdösvogár szurkolók száját!"
És sikerült is befognia.
Szerintem botrányos volt amit most nyáron művelt, mégis az igazolások végeztével milyen elégedettség volt itt nálunk. Bejött neki.
Amit a védelem megerősítése címszó alatt csinált, arra a mai napig nem találok szavakat. Ilyen amatörizmust már nagyon régen láttam ennél a csapatnál.

Ez az új hír meg nagyon remélem, hogy nem igaz és nem bírálta felül az orvosi stábot, jó lenne ha nem tartanánk már itt!
Bár most belegondolva nem is tudom melyik a rosszabb, ha Zubi(a mindenható) belepofázik és felülbírálja az orvosokat, vagy az, hogy az orvosok bólintottak rá Verma leigazolására, mert akkor őket is ki kéne rúgni.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.11.13. 09:32:08

Zozzy 5 írta: Egyébként a legjobb az egészben, hogy a "hatalmas" tekintéllyel rendelkező edzőnk valszeg megint csak rábólintó szerepben volt...
Megnézném, hogy egy Mourinho, egy Klopp, egy Ancelotti, vagy egy Ferguson, vagy egy Conte, torkán, hogy nyomta volna le Zubizarreta azt, hogy:
"-Bocs srác, hülye vagyok ahhoz, hogy bárkit megvegyek aki minőségi védő, de van itt Vermaelen a kutyának sem kell ezer éve nem játszott és már nem is fiatal elhozzuk apróért és jó lesz!
-De ő nem sérült az orvosaink szerint és műteni kéne?
-De de így létszámban meg leszünk és befogjuk a büdosbogár szurkolók száját!
-De ez a leggyengébb legérzékenyebb csapatrészünk!
-Az de így létszámban megleszünk és befogjuk a büdösvogár szurkolók száját!"

Fertő, udnor gány az egész! Szerencsétlen Veramaele az egészben a legnagyobb áldozat. Ha netán pályára fog lépni novemberben mint ahogy a hírek terjednek( azt nem tudom miért nem műtik meg ha meg kell, hogy minél előbb túl legyen rajta?) és nem fog neki menni. Márpedig nem fog neki menni, ennyi kihagyással egyből a fejét fogja követtelni mindenki, holott nem ő igazolta le magát!
Kép
Lezárt