FC Barcelona 18/19

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mit tippelsz szezon végére?

Nem nyerünk 1 kupát se a 3-ból
24
18%
Megnyerjük a Bajnokságot
21
16%
Megnyerjük a BL-t
3
2%
Megnyerjük a Kupát
15
11%
Megnyerjük a Bajnokságot és a Kupát
28
21%
Megnyerjük a Bajnokságot és a BL-t
11
8%
Megnyerjük a BL-t és a Kupát
1
1%
Triplázunk
32
24%
 
Szavazatok száma: 135
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.02.06. 01:15:54

S.Agüero írta:Celta azért rangadó, ott kikaptunk, de egyébként tényleg a Malaga, Alaves 5 pontja hiányzik, plusz még mondjuk a Clásicón vesztett 3 pont... Egyből +1-ben lennének a Reallal szemben... :roll:
Sőt én tovább mennék. Ha a Malaga, Alaves, Betis triót megverjük akkor a jelenlegihez képest szerzett + 7 ponttal a Real-on lenne a le nem játszott meccsek miatt a győzelmi kényszer, hiszen ők azzal tudnának minket úgy beérni. És akkor a klasszikusról amit tulajdonképp hazai pályán kiengedtünk a kezünkből már nem is szóltam... És bizony ezek a dolgok döntőek a bajnokság szempontjából, pedig semmi olyasmiről nincs szó, ami túlzott szurkolói elvárás vagy földtől elrugaszkodott elképzelés lenne. Jelenleg a Real páholyból nézheti a ligát, akkor is vezetnek, ha a két le nem játszott meccset le sem játsszák, mert mi olyan meccseket adtunk le, amiket a B-csapatnak is nyernie kellett volna, főleg hazai pályán. A Liga szorosabb, nincs akkora előnyünk a riválisokkal szemben, mint Pep alatt volt, így ha a 1-2 rangadónk becsúszik egy rosszabb játék, vereség, az beleférne. Celta, Sociedad, Villareal, Atletico elleni pontvesztésekért szerintem nem érhetné szó a csapatot, ha a kicsik elleni meccseket behúzzuk. Az idei csapatot én ezért tartom az utóbbi 10 év csapatai közül az EGYIK leggyengébbnek és ebben vastagon benne van az edzőnk is. Lehet bagatellizálni, meg "jajj még sok van hátra" ill. "10 ponton belül vagyunk még" :lol:, de az igazság az, hogy ezzel a teljesítménnyel hiába bukna meccseket a Real, mit több pontot fogunk a elkövetkező 17 meccsen elszórni náluk. Matematikailag nem, de gyakorlatilag a bajnokság eldőlt. A kupát remélhetőleg behúzzuk, a BL-ben meg olyan, hogy nem lehet semmit sem megjósolni, mert nem egy csapat nyert már az utóbbi 10 évben pocsék teljesítménnyel.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.02.05. 23:15:05

Celta azért rangadó, ott kikaptunk, de egyébként tényleg a Malaga, Alaves 5 pontja hiányzik, plusz még mondjuk a Clásicón vesztett 3 pont... Egyből +1-ben lennének a Reallal szemben... :roll:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.05. 22:10:09

5 pontot csak Mascherano éveleji baromságai miatt buktunk, persze a kisfőnöknek sokszor sok minden elvan nézve mert sokak kedvence.

Ennek az Enrique féle társaságnak amugy az egyik legnagyobb erőssége hogy a nagy meccseket kellően meghúzza és nagy részt az történik amit mi akarunk. Persze év végén el kell zavarni mert csak nézője meccseinknek.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Waleba10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2015.04.16. 21:02:20

2017.02.05. 21:49:14

egy kicsit utána néztem, és idén még gyakorlatilag nem kaptunk ki rangadón, ami azért elég szép teljesitmény lenne, ha nem kaptunk volna ki otthon az alavestől és x-eltünk volna le a malagaval meg a betisel =D>

W Barcelona vs Sevilla 3-0
W Sevilla vs Barcelona 0-2
W Barcelona vs Manchester City 4-0
L Manchester City vs Barcelona 3-1
W Athletic Bilbao vs Barcelona 0-1
D Barcelona vs Atletico Madrid 1-1
L Celta Vigo vs Barcelona 4-3
W Valencia vs Barcelona 2-3
W Sevilla vs Barcelona 1-2
D Sociedad vs Barcelona 1-1
D Barcelona vs Real Madrid 1-1
W Barcelona vs Espanyol 4-1
D Villarreal vs Barcelona 1-1
W Barcelona vs Atheletic Bilbao 3-0
L Athletic Bilbao vs Barcelona 2-1
W Barcelona vs Athletic Bilbao 3-1
W Sociedad vs Barcelona 0-1
W Barcelona vs Sociedad 5-2
W Atletico Madrid vs Barcelona 1-2

azért ez nem lenne rossz, ha a kötelezőket hoznánk...
Sergi 94:38 Roberto
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.01.31. 00:21:46

Az mondjuk engem is érdekelne, ha ugye a Real játéka nulla, és mennek előttünk 7 (4) ponttal, akkor vajon a mi játékunk milyen? :)

Sztem a megfelelő kifejezés az, h a jelenlegi játékunk nem predesztinál minket a bajnoki címre, jelentsen akármit is a szó :) Pálfordulás még lehet, és most itt is az alkalom, de sok előjelét nem látom. De a kupákat májusban osztják, ez azért megnyugtat.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.01.31. 00:04:31

Nem mondom, hogy lézengünk a pályán, de azért meg sem feszülünk a győzelmekért. Tegnap is kb. akkor kezdtünk el igazán focizni, hajtani, amikor égett a ház. Ez minden, csak nem győztes mentalitás.
Az meg röhej, hogy itt páran mennyire nem látják, hogy mennyire nem megy a csapatnak.
Ugyan fejtse már ki valaki, hogy Gomes-ben például mi olyan nagy szám, ami miatt le kellett igazolni és ami miatt ő ennyire bele illik a csapatba. De ugyanezt kérdezném Arda középpályás teljesítményével kapcsolatban is és még sorolhatnám.
Lehet dobálózni azzal, hogy semmi sem dőlt el, meg hasonló zagyvaságokkal, de ezt egyetlen tény sem támasztja alá. Matematikai esélyünk persze valószínűleg lesz az utolsó 2 vagy 3 fordulóig de reális esélyünk az már most a nullához közelít. Nézik azok a meccseket, akik itt vakon bizakodnak?
Az olyan csodában lehet bízni, mint ami a 90-es években Cruyffal történt vagy a 2015-ös tavaszi feltámadásunkra, de ezek olyan forgatókönyvek, amik 10-20 évente jó, ha egyszer előfordulnak.
Aki politikusként vagy vallási fanatikusként fittyet hány a tényekre, csak tessék, de majd a szezon vége felé nagy lesz a csend... :roll:
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2017.01.30. 23:08:20

Bob_Marley írta:...
Ez amúgy teljesen jogos, akik azon ugrálnak, hogy most mennyi pontunk volt meg a Rijkaard érában mennyi pontunk volt, azok pont úgy nézik az egészet mint akiket szidnak hogy odaadták roncinak az aranylabdát 2 megnyert címre. Statisztika alapján kevesebb => rosszabb, jobb statisztika => jobb csapat. Ennyi erővel lehetne a Guardiola korszak pontszámaihoz is hasonlítani, amikor csak 100+ ponttal lehetett bajnokságot nyerni. Jobb volt a csapat akkor nem azt mondom, de maga a bajnokság sokkal gyengébb volt, a kiscsapatok ellen az egyetlen kérdés a gólkülönbség volt. A lényeg annyi hogy lőtávon belül vagyunk, a játékosokon látszik hogy akarnak, ha kell kaparnak,küzdenek.

Középpályát pedig szezon elején valószínűleg nem úgy mérték fel, hogy Iniesta a szezon több mint felét sérülten tölti, Rakitic pedig soha nem látott rossz formában lesz. Pontosabban érezték, hogy ez is lehet, ezért is igazoltak legfőképp oda, és azt sem lehet mondani, hogy az igazolások egyáltalán nem jöttek be. Gomest divat szidni (érthető okokból, nagyon úgy néz ki hogy nem illik ide) de basszus, a forma bár 40nek néz ki de csak 22 éves.

Én LE legnagyobb hibáját nem ezekben a dolgokban látom hanem Neymarban. A gyereknek egy aranybányának kellene lennie, iszonyat tehetséges, jól cselez, gyors, minden megvan benne, és mindemellé alázatos is, piszkos sokat védekezik, és látszik rajta hogy nagyon akar. Mindemellé lehozza ezt a szezont amire számokban még csak-csak rá lehet mondani hogy jó, de mutatott játékban édeskevés, főleg a helyzetkihasználása. Érdekes lenne, hogy egy Guardiola kaliberű edző, akinek nagyban köszönhetjük a mai Messit, mit hozott volna ki belőle.

A hétvégi pedig tipikusan az a meccs volt, ahol ha megadják a másfél méterre a kapuban lévő labdára a gólt, esetleg az előtte lévő 11est, és utána esetleg fordítunk, akkor arról lenne most szó, hogy jó hogy 75 percet pihenve, 15perc játékkal is hoztunk 3 pontot, legalább pihentünk 1et hétközire, ennél jobb nem is lehetne. Így meg hullaszag van, mert a totális kettős terhelés közepette, pihentetés és sérülések mellett nem tudtunk nyerni, mert január közepén minden meccsen szét kéne hajtanunk magunkat, és ilyen apróbb bírói hibák ellenére is simán kéne hoznunk minden meccset.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.30. 21:40:38

Két éve mégis tripláztunk hasonló szezonkezdet és játék után. :)

Bob, még ha nem is mindennel, de kivételesen egyetértek veled. :mrgreen:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.30. 21:38:23

Én úgy érzem sokszor, hogy nem gondolkozunk hosszútávon. Itt van ugye ez a bajnokság, van egy lemaradásunk, sőt statisztikailag egyik leggyengébb kezdésünk, de a hátrány továbbra sem behozhatatlan, de mintha meglennénk "sértődve", hogy nem mi vezetünk. Mikor olyanokat olvasok, hogy Márciusra vezetnünk KELL, akkor azért kinyílik a szemem, hogy what? :D Ott volt tavaly a RM, majdnem megcsinálták. Mi nyertünk úgy bajnokságot anno, hogy ha jól rémlik egy fordulóban sem vezettünk év közben, s lőn csoda megnyertük a végén. Oké, köszi Tenerife. :D Szóval ezt én nem valami szuper optimizmusnak fogom fel, főleg hogy Januárban kezdett kifejezetten összeállni a csapat. Most becsúszott egy iksz és halálhörgés siralom....4-7 pont közötti is lehet a hátrányunk, de főleg, amiatt hogy a Liga idén minden idők legerősebbikje és most jön majd a kettős-hármas terhelés, semmit nem lehet kijelenteni. Bennünk ugyanúgy megvan, hogy elhagyunk pontot? Igen, mert nézzünk már körbe milyen csapatok vannak. Na de egy Betis meg Alaves ellen? Érdekes megtréfáltak már mást is.

És LE sem véletlen mondja, hogy örül az egy pontnak, én is nagyon örültem, hogy meglett az egyenlítés, mert minden pontra szükség van, persze, hogy jobb lett volna három, de ez az árva is jól jöhet a végén. Utolsó fordulókban fog ez megint eldőlni, s addig én egy percig nem adom fel, hogy megnyerhetjük, mert képesek vagyunk rá és meccs közben is tudtunk fordítani, ikszre menteni és így tovább. Akarják a srácok is, s a keret is adott hozzá. Itt állandóan nem Barca szintű focisták vannak, már akkor nem tudom kik Barca szintűek? Mi ez a lekicsinylő hozzáállás? Gomes vagy Denis remek játékosok, bizonyítottan jó játékosok, lehet nem világsztárok, de ilyen építőkockák kellenek. És igen a hétvégén egy Rakitic mellé nem feltétlen két nem eléggé labdabiztos embert teszek fel, ebben LE hibás, ahogy sok másban is lehet, de pl az hogy nem tud hozzátenni? Tegnap is alaposan belenyúlt, s akkor lehet mondani, hogy mert ő volt a hülye. Igen, ez benne van, de belátta és megpróbált mást. Hiányzik a világ egyik legintelligensebb játékosa, meg Iniesta, aki szintén nem egy hülye a játékhoz, de mellég szuper labdabiztos. Utódokban is felesleges gondolkozni, mert nincs Iniesta utód. Ahogy Xavi esetében, így majd nála is az kell, hogy ki az, aki beleillik abba, hogy lehessen továbblépni. Most nem megyek bele nevekbe mélyebben, nálam Coutinho félék kapásból kiesnek, itt ez nem fér bele, hogy elhagyjuk a labdákat. Tudnék neveket sorolni, de én Gomesről egyáltalán nem mondanék le. Mindegy ez megint más tészta és nagyon elkalandoztam, a lényege az, hogy azt látom, akarjuk ezt a címet. Lehet lesz nálunk jobb, de akarjuk a végsőkig. Egy Atletico azért van hátrébb, mert belőlük leginkább a szenvedély tűnt el, valószínűleg érzik, hogy Simeone majd megy. Nálunk ezt nem érzem, aztán ki tudja lehet nálunk is így van sajnos, de kaparnak és teszünk érte, hogy legyenek eredmények. BL az teljesen lutri, azzal én nem is foglalkozok, nyeri aki nyeri, de a bajnokságot sose szabad feladni, amíg ilyen "minimális" a különbség. Mert 4-7 pont az nálam minimális. Ahogy hiphop a RM is 40 veretlen meccs elkezdett párat elhagyni, úgy ez folyamat benne van mindenkinél, hangsúlyozom nálunk is, de pont arra világít rá, hogy ennyivel a vége előtt olyat kijelenteni, hogy biztosan nem nyerjük meg. Hát én nem tudom, de akkor vakoptimista vagyok. :D Vállalom, de láttam sok rosszat meg sok jót, de olyat még nem, hogy Januárban valaki megnyert egy bajnokságot.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.01.30. 21:23:32

Lefutottuk ezeket a köröket tavaly is, két éve is.
Nem ismétlem magamat, naív aki ilyenekben hisz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.01.30. 21:21:46

Nero. írta: Crixus: Azt majd én eldöntöm hogy miben hiszek. Az elmúlt két idény iskolapéldája volt annak hogy nem csak focizni tudunk de szívünk is van.
Arra továbbra se kaptam választ, hogyha mindannyian tudjuk mert már láttuk 27szer hogy mindig minden évben tavasszal dőlnek el a dolgok, akkor miért megy a hangulatkeltés már januárban?
Akkor ősszel ne is nézz meccseket, mert minden tavasszal dől el. :lol:
A BL és a kupa szempontjából meghatározó a tavasz, de a liga szempontjából ugyanúgy 3 pontért játszanak a csapatok az első 19 és a rákövetkező 19 meccsen is. Nincs olyan, hogy egy elbukott három pont ne lenne döntő a liga szempontjából. Ez csak szöveg. Eddig az volt a duma, hogy még a bajnokság fele sem ment le. Már lement és ugyanolyan pocsék volt a csapat a 20. meccsen is, mint az előző 19 meccsek többségén. Ha meg nem látod azt, hogy gond van a játékunkkal, méghozzá nagy gond, akkor .. inkább nem mondom mit csinálj. Hangulatkeltés :lol: (sajnálom ha te képtelen vagy objektív lenni, én is szeretném a bajnokságot meg a triplát, stb., de jelenleg ez a csapat alkalmatalan arra, hogy bármilyen trófeát is nyerjen és ezt muszáj belátni. talán majd 2 hónap múlva kinyílik a szemed)
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2017.01.30. 21:14:58

Nero. írta:Komolyan nem balhéból, de más miért nem opció? Juve? Bayern? A Dortmund két meccsen jobb volt náluk, a Sevilla megverte őket, az Atletico bárkit megszívat ha olyanjuk van, de a City is elég szép leckét adott nekünk.
Az optimizmusom és a szívem miatt azt mondtam hogy mi nyerjük, de ha valami nagyon komoly fogadásában kellene részt vennem akkor azt mondanám hogy idén nem spanyol csapat nyeri már.
Azt hogy a juve miért nem nyer bl-t azt 1 szóban el lehet mondani: Higuain.
Dortmund és a Sevilla kiscsapatok ehhez (Dortmund tele fiatal srácokkal, tapasztalatlanok még az ilyen kaliberű meccsekhez, Sevilla meg két bl meccsen nem lenne ellenfél), Atletico 2 meccsen ha összejön megfoghat akárkit, de ehhez az kell hogy tényleg összejöjjön nekik, velük kapcsolatban másfél hét mulva okosabbak leszünk. City meg komolytalan ezen a szinten

én azthittem h a tavalyinál gyengébb bl idény nem jöhet össze, de az idei az talán még az alatt lesz színvonalban, egy ilyen "hullagyenge", nulla játékkal rendelkező reál a legnagyobb esélyes (hozzáteszem jogosan)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.01.30. 21:07:55

Komolyan nem balhéból, de más miért nem opció? Juve? Bayern? A Dortmund két meccsen jobb volt náluk, a Sevilla megverte őket, az Atletico bárkit megszívat ha olyanjuk van, de a City is elég szép leckét adott nekünk.
Az optimizmusom és a szívem miatt azt mondtam hogy mi nyerjük, de ha valami nagyon komoly fogadásában kellene részt vennem akkor azt mondanám hogy idén nem spanyol csapat nyeri már.
Pláne a BL, ahol elég egy apró hiba egy játékostól és a csapat megy a levesbe.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.01.30. 20:58:28

Én a BL-re nyomtam, nekem az a vágyam, ezt szeptemberben is leírtam, nálam az az első idén.
És itt önző leszek,de főleg Messi miatt.
Nem akarom,hogy Cé egyenlítsen aranylabdákban, az elképesztő bullshit lenne...márpedig ha nem mi nyerjük a BLt akkor 90% hogy a real, más nem opció. Ez meg magával hozná Cé újabb összemarketingelt lasztiját. Kösz nem.

Persze nem bánom,ha leesik a BL mellé egy kupa is mostmár, elég közel vagyunk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.01.30. 19:56:22

Szerintem BL + kupa. A bajnokság is meglehetne de a Madrid most nagyon akarja.

Crixus: Azt majd én eldöntöm hogy miben hiszek. Az elmúlt két idény iskolapéldája volt annak hogy nem csak focizni tudunk de szívünk is van.
Arra továbbra se kaptam választ, hogyha mindannyian tudjuk mert már láttuk 27szer hogy mindig minden évben tavasszal dőlnek el a dolgok, akkor miért megy a hangulatkeltés már januárban?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.01.30. 19:12:41

:lol: Szeretem, ha valakik vakon optimisták.

Srácok, az eddigi megszerzett 42 pont annyira gyenge, hogy ennél rosszabbul 20 meccs után legutóbb 2004 telén álltunk. 20 meccs után 2008 januárjában 1 ponttal jobban álltunk, pedig az a szezon Rijkaard állásába került. A játékunk hullámzó, a kulcsembereink többsége formán kívül, támadásban, védekezésben gyengék vagyunk. Persze, kell hozzá a bírói tevékenység, de nem ez a meghatározó. Egy ilyen Betis-nek simán ütni kellett volna még 1-2 gólt a meg nem adott gólon kívül. Nem azért, mert mi vagyunk a Barca vagy mert a Betis megye 3-as csapat, hanem mert olyan keretünk van idén papíron, amivel igenis ütni kellene az alsóházi csapatokat (normális esetben). 20 bajnokiból 12-t nyertünk meg, ami kemény 60%-os teljesítmény.
Az, hogy nyerünk-e valamit az a szerda esti meccstől függ majd nagyban, mert a bajnokságtól a hétvégén végleg elbúcsúzhattunk, a BL-ben meg fikarcnyi esélyünk sincs ilyen játékkal.
Én arra nyomtam, hogy ez az idei bagázs lófüttyöt se fog nyerni, de meg sem érdemlik. Lucho ideje lejárt. Szép volt, jó volt, ennyi volt. Az évek során lelépő kulcsfigurákat középszerekkel pótoltuk, jelenleg meg ott tartunk, hogy a középpályánk alkalmatlan arra a játékra, ami elvileg az alfája-omegája a csapatnak. Gomes egy vicc, Rakitic hasznos, ha mellette szervező emberek vannak, de egymaga csak a rombolásban jó, Turan meg jobb ha csere-szélső marad, mert a középpályán is úgy játszik, mintha szélső lenne. Ha közülük ketten vannak egyszerre a középpályán, akkor olyan mintha ez a csapatrész nem is lenne a pályán. Denis-nek idő kellene még leginkább, mert jelenleg még ő sem elég. Idővel viszont lehetne belőle Iniesta utódja, csak ahhoz játszatni kell minél többet és főként Iniesta helyén és úgy, hogy "normális" társak legyenek körülötte. Rafinha-ra igaz ez ugyanígy. Roberto-t meg aki a leginkább alkalmas lenne a jelenlegi keretből Busquets pótlására, vagy egy Xavi játékához hasonló szerepkör betöltésére, kint kallódik jobb bekk pozícióban. Ez az egész úgy ahogy van Lucho sara. Ha ezt nem takarítja el, akkor jobb ha távozik, jópár emberrel egyetemben.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.01.30. 18:51:12

Bob_Marley írta:Én rátoltam a bajnoki címre, a többi bónusz. Az idényben a Liga a legfontosabb, még egyáltalán nem adtam fel, hogy az meglesz.
én csak a kupára nyomtam, a bajnoksághoz nem vagyunk stabilak, a bl-ben meg ezzel a játékkal a döntőig sem jutunk, főleg ha megint mi kapjuk a legnehezebb csapatokat mint mindig
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.30. 18:41:47

Én rátoltam a bajnoki címre, a többi bónusz. Az idényben a Liga a legfontosabb, még egyáltalán nem adtam fel, hogy az meglesz.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.30. 16:36:22

Bízom a srácokban, triplázunk. :mrgreen:
Visszajön Ini és Busi, márciustól kevesebb rotálás, aztán darálás lesz. 8) :lol:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.01.30. 16:34:20

Normandia írta:Optimista vagyok a spanyolkupát behúzzuk.:-D
Én nálad is optimistább, ugyanúgy a Kupa+BL kombót írtam mint elsőre. :D Ha a Piqué-Busi-Ini-Messi-Neymar-Suárez 6-osból nem sérül le senki a döntő szakaszra, és hozzák is magukat nagyjából hasonló szinten, szerintem a BL is meglehet. De itt ugye sok a 'ha', ha többük is kiesik, akkor bajok lesznek..
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.01.30. 16:25:53

Optimista vagyok a spanyolkupát behúzzuk.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.01.30. 16:22:12

Szavazás újra, így a szezon felénél. Kezdéskor ezek a tippek jöttek:
Nem nyerünk 1 kupát se a 3-ból - 4 szavazat
Megnyerjük a Bajnokságot - 4 szavazat
Megnyerjük a BL-t - 4 szavazat
Megnyerjük a Kupát - 2 szavazat
Megnyerjük a Bajnokságot és a Kupát - 6 szavazat
Megnyerjük a Bajnokságot és a BL-t - 16 szavazat
Megnyerjük a BL-t és a Kupát - 11 szavazat
Triplázunk - 30 szavazat

Kíváncsi elszek, hogy most mennyire lesz más az összkép.. :D
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.01.27. 00:24:14

Na akkor csak meg van az 5. győzelem zsinórban! Ebben a szezonban először. Rég fordulhatott elő ilyen utoljára, hogy fél idényt kellett rá várni.

Nem kell még semmit elkiabálni, de vannak biztató jelek, leginkább előre felé, és csapatszinten jobban összeműködnek a fiúk, de hátrafelé még mindig nagyon sokat kell javulni.
Ami még nagyon pozitív, hogy a az újjoncok illetve a cserék kezdenek éledezni, ha még játékban nem is de a gól/gólpasszok jönnek tőlük. Volt egy cikk még a szezon elején, hogy mennyire félre mentek az igazolások mert, hogy egyikőjük se lőtt gólt meg adott, gólpasszt, hát legalább most már sikerül nekik is hozzátenni.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.01.18. 00:18:26

ntibi67 írta:Én csak egy változtatást eszközölnék a nyáron.Elengedném Rakiticet,ő talán a legpiacképesebb [50-60M] és pótolható játékosunk.Hoznám Cacelot [25-30M],Vidal és ő küzdjön a jobbhátvéd posztért.SR meg végre a helyére kerülhetne a középpályán.Pénz is maradna,darabra is meglennénk és nem is gyengülnénk.
Mondjuk ez nem hangzik rosszul, csak nekem is azzal van gondom, hogy a Barca egy Rakitic-nevű (ergo nem médiasztár) játékosért sosem fog 25-30 milliónál többet kapni. Én nagyon meglennék lepve, ha 40 milliót is kínálna érte valaki. Főleg úgy, hogy ha maradni akar, mert megoldották a problémát Lucho-val, akkor a mester nem fogja elengedni, ha pedig menni akar, akkor nyilvánvaló lesz, hogy szabadulnánk tőle, akkor meg az ára is alacsonyabb lesz. A helyzet ugyanez abban az esetben is, ha új edző jön. Akkor attól függ, hogy az új tréner számol-e vele.
Középpályánk érdekes kérdés lesz, mert számszerűleg még Rakéta nélkül is megvagyunk, de Denis Suárez még nagyon keresi magát, nem képes egyenletesen jól játszani, Gomes meg a középpályánk gyenge pontja eddig. Nagyon sajnálom, hogy Rafinha nem játszhatott többet a portugál rovására, mert ő az aki Roberto mellett már egyenletes jó teljesítményre volt képes. Nem is értem minek jött Gomes, amikor egy új fiatalt már igazoltunk és a kezdő trió mögé is megvoltak a megfelelő emberek. Roberto tehetségét elpazaroljuk a széleken.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.01.17. 22:31:55

ntibi67 írta:Én csak egy változtatást eszközölnék a nyáron.Elengedném Rakiticet,ő talán a legpiacképesebb [50-60M] és pótolható játékosunk.Hoznám Cacelot [25-30M],Vidal és ő küzdjön a jobbhátvéd posztért.SR meg végre a helyére kerülhetne a középpályán.Pénz is maradna,darabra is meglennénk és nem is gyengülnénk.
Felejtsd el hogy nekünk bárki is fizet legalább 50et Rakiticért, ráadásul úgy tűnik elsimitották a dolgokat Luchoval.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Lezárt