Munir

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.01.10. 10:51:48

Nagyon reméltem, hogy mi soha nem fogunk lesüllyedni a PSG szintjére, szerintem ez undorító dolog, hogy durcából nem játszhat többet. Úgy, hogy teljesen megérthető, hogy dobbantani akar, így is alig játszik. Másrészről viszont nem is vagyunk eleresztve olyan játékosokkal, akik Lajos posztján tudnának játszani, szóval magunk alatt is vágjuk a fát.

Az meg csak hab a tortán, hogy mindezt egy saját nevelésű játékossal tesszük...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2018.08.27. 16:27:15

Azt kívánom, hogy akik most olyan hevesen bírálják Suarezt, mindig ezt a gyereket nézzék a helyén. Vagyis nem kívánok ilyet.
Érthetetlen döntés azok után, hogy más, tétmeccseken kipróbált, akár saját nevelésű játékosok nem kellettek. Vagy csak nagyon jó támogatója van.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.08.27. 16:09:43

Szerintem a Munir-Paco csere leginkább a La Masiának szól. Az elmúlt pár évben rengeteg kölyök hagyta el a klubbot mondván, hogy itt nincs jövő (plusz a magasabb fizetés, profi szerződés is vonzó lehetett). A vezetőség szerintem ezzel a lépéssel azt akarja kommunikálni a fiatalok felé, hogy van értelme maradni, és a kölcsönben töltött szezonokat végigtolni. Munir a Valenciában, és az Alavésben is remek szezonokat produkált, Paco pedig nélkülözhető, így nekem evidens, hogy Munir szerződtetésével üzenik a fiataloknak, hogy a legjobbaknak van helyük a nagyoknál.

Mindazonáltal hiába produkált jó mutatókat Munir a kölcsönben eltöltött szezonjai során, nehéz lenne ezekből arra következtetni, hogy itt milyen szinten lesz. Az Alavéses meccseit nem láttam, de látatlanban is biztos vagyok benne, hogy:

1. Gyakran kezdő volt, de legalábbis sok játékperce volt,
2. Az ellenfél viszonylag nyíltan játszott,
3. Sokkal kevesebbet vártak tőle, mint itt.

Itt a Barcában csere lesz kevés játékperccel, és javarészt olyan, gyengébb ellenfelek ellen lesz bevetve (Alavés, Valladolid, Getafe, stb.), akiknek szánt szándéka lesz, hogy végigbuszozza az egész meccset. Ugyanakkor mellette szól, hogy:

1. Itt jobbak a társak,
2. Saját nevelésként a stílust jól ismeri, talán könnyebben beilleszkedik.

Ezek miatt nekem ő nagy kérdőjel, az lesz a fő, hogy itt mit produkál, teljesen függetlenül attól, hogy az elmúlt szezonokat szépen lehozta máshol. Pacotól már tudjuk, mit várhatunk, teljesen tiszta az ő szintje. Emiatt őt preferáltam volna én személy szerint, még ha elájulva tőle sem vagyok.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.08.27. 16:01:07

Subinho írta:Munir tök felesleges ide. Paco is gyenge, de Munir még gyengébb, kb ez az Alaves az ő szintje.
Munir teljesen más stílus, mint Suarez. Nem olyan statikus, mozgékonyabb és technikásabb. Nem pattognak tőle el úgy a labdák, 1 vs 1-eket is meg tudja csinálni (legalábbis sokkal hatékonyabban, mint Lajos vagy Paco) nem belevezeti az első emberbe a sebesség pedig ég és föld. Nem véletlenül használták sokszor szélsőként.
Cserébe kevésbé van "vérében" a góllövés, nem egy tipikus center. Kérdés hogy Valverde mit is akar pontosan játszatni, mert, ha nem arra használja Suarezt amihez igazán ért, Munir jobb megoldás. Ugyanakkor azt sem lehet mondani, hogy ne lenne hatékony. Azért csak összekapart 22 évesen házi gólkirályként 14 gólt és 7 assistot, pedig nem Messiéktől kapta a labdákat.

Nem lehet összehasonlítani a két játékost, kb. olyan lenne, mint Rakiticet Coutinhoval.
Forca Barca!!!!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.08.27. 15:53:24

Subinho írta:Munir tök felesleges ide. Paco is gyenge, de Munir még gyengébb, kb ez az Alaves az ő szintje.
én meg úgy gondolom, hogy Paco egy teljesen jellegtelen, a középszerűség mintapéldánya, lehet hogy lőtt egykét gólt de jól játszani soha nem láttam.
Munír gyorsabb mint Suarez, ízig vérig támadó potenciál, jobban kezeli a labdát és nagyobb a labdabiztonsága. ha be vennék a játékba közel azonos gyakorisággal nagy valószínűséggel kevesebb ziccert hagyna ki.
az persze egyelőre álom, hogy Suarez helyett játsszon de én ezúttal teljesen egyetértek a vezetőkkel a szerződtetését illetően.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.27. 14:08:10

Munir tök felesleges ide. Paco is gyenge, de Munir még gyengébb, kb ez az Alaves az ő szintje.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.08.27. 14:04:30

Nero. írta:En szeretném megnézni kezdőként Suarez helyén. Valószínűleg még ennél a gyenge Suareznel se jobb, de próbáljuk meg.
Az csak számomra álom, hogy megnézzük hogy Messi középen, ahogyan régebben, és oldalt Coutinho, Dembelé? Az én fejemben ez tűnik a legjobbnak,ha Luis formán kívül marad.

Vagy baromság?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.08.27. 13:35:22

Nero. írta:En szeretném megnézni kezdőként Suarez helyén. Valószínűleg még ennél a gyenge Suareznel se jobb, de próbáljuk meg.
De nem is rosszabb. :)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.08.27. 13:31:04

En szeretném megnézni kezdőként Suarez helyén. Valószínűleg még ennél a gyenge Suareznel se jobb, de próbáljuk meg.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2018.08.27. 12:44:47

Baltazar írta:Munir még nincs 22 és fejlődőképes, a kölcsönjáték során a Barcának is lőtt gólt. Emellett mivel nem európai gyökerekkel rendelkezik a támadójátéka kiismerhetetlenebb és veszélyesebb a védők számára.
Samper te vagy az? :D
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.27. 12:31:07

Valami nagyot villanthatott edzésen, ha elérakják a 4 éves szerződést, de ami ennél is nagyobb szó, hogy becserélték Suarez helyett.

Szerintem Lajos távozásával sem lesz belőle stabil kezdő, ha ezt elfogadta, az dicséretes.

Ahogy az is, ha végre 1x bejön a kölcsönadogatás, és utána tényleg hasznos tud lenni valaki a csapatnak (ez akár Rafinha-ra is igaz lehet).

A tavalyi botrányos év után egyelőre egy rossz szavunk nem lehet a vezetőségre. Úgy néz ki, okosan (és nem tökölve) igazoltunk, tudunk eladni, a régebbi sajátnevelésekkel is tudunk kezdeni valamit. És szerintem Puig is fog szerepet kapni még év közben.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.05.13. 19:33:33

Baltazar írta:Emellett mivel nem európai gyökerekkel rendelkezik a támadójátéka kiismerhetetlenebb és veszélyesebb a védők számára.

#-o
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Baltazar
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2018.04.18. 13:24:13

2018.05.13. 19:27:16

Munir még nincs 22 és fejlődőképes, a kölcsönjáték során a Barcának is lőtt gólt. Emellett mivel nem európai gyökerekkel rendelkezik a támadójátéka kiismerhetetlenebb és veszélyesebb a védők számára.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.13. 16:57:51

Cestus írta:Egyikük sem marad itt szerintem.
nem is kell tök felesleges mind2. főleg munir.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.13. 16:00:49

Egyikük sem marad itt szerintem.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.05.13. 15:45:46

noname írta:
Samper írta:Ha nem jön Griz, Suarez tartalékénak érdemes lenne Munirt visszahozni Paco helyett.
Pacoval mégis mi a baja mindenkinek? Alig játszik, de amikor játszott, lőtt gólokat. Munir nem.
Csak egy apró kérdés: miért keresel logikát samper szavaiban?

ON: Pacoval az égvilágon semmi gond nincs véleményem szerint, viszont pazarlás megtartani, mert egy kisebb csapatban hasznos tudna lenni... Akkor érdemes megtartani, ha neki továbbra is megfelelne az az évi kb 10 meccs...
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2018.05.13. 15:09:48

Samper írta:Ha nem jön Griz, Suarez tartalékénak érdemes lenne Munirt visszahozni Paco helyett.
Pacoval mégis mi a baja mindenkinek? Alig játszik, de amikor játszott, lőtt gólokat. Munir nem.
A Fifa egy szégyen
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.05.13. 13:01:50

Ha nem jön Griz, Suarez tartalékénak érdemes lenne Munirt visszahozni Paco helyett.
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2018.04.07. 21:40:59

El Pistolero írta:A srác ma egy gólt és gólpasszt is kiosztott a Getafe ellen. Ezzel a bajnokságban hét, kupával együtt tizenegy gólos. Ez azért elég szép teljesítmény, látva az Alaves játékosállományát. Magam se tudom, hogy milyen játékosnak tartom őt. Itt abszolút középszer volt, semmit se tudott hozzátenni a játékhoz, de évről-évre egyre jobb teljesítményt nyújt. Remélem idővel eléri azt a szintet, amivel legalább a cserepadra befér úgy, hogy a csapat hasznára lesz. Ha jövőre is kölcsönveszi valaki (és remélhetőleg nem végleg) simán beférne a mostani Gironába vagy egy a mostaninál erősebb Sociedadba!
Cserecsatárnak nem kellett volna idehozni Pacot. Mindkét játékost szépen tönkreverte a Barca, pedig Munirban lett volna fantázia itt, Pacoban pedig a Valenciában. Munir remek játékos, de már kár lenne itt tartani, ugyanúgy silány lenne, mint Delöfú, a kegyelemkenyér kiosztásakor.
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2018.04.07. 19:21:43

A srác ma egy gólt és gólpasszt is kiosztott a Getafe ellen. Ezzel a bajnokságban hét, kupával együtt tizenegy gólos. Ez azért elég szép teljesítmény, látva az Alaves játékosállományát. Magam se tudom, hogy milyen játékosnak tartom őt. Itt abszolút középszer volt, semmit se tudott hozzátenni a játékhoz, de évről-évre egyre jobb teljesítményt nyújt. Remélem idővel eléri azt a szintet, amivel legalább a cserepadra befér úgy, hogy a csapat hasznára lesz. Ha jövőre is kölcsönveszi valaki (és remélhetőleg nem végleg) simán beférne a mostani Gironába vagy egy a mostaninál erősebb Sociedadba!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.05.12. 11:31:14

Normandia írta:
palesz77 írta: Az biztos mondjuk szerintem is, sőt, talán lőtt is annyit az 1 szem Sevillának lőtt góljával, de lehet Paco már 2-nél jár, hirtelen nem ugrik be. Meg összességében egy sokoldalúbb játékos, szélesebb a repertoárja, több mindenre lehetne használni, ezzel totál egyetértek, még ha amúgy Paco - elméletileg - előrébb is tart.

De arra azért baromi kíváncsi lennék, hogy egy anyagi gondokkal küzdő Valencia miért nem veszi meg ennyiért.. :-k Lehet, hogy teljesen más profilú játékost keresnek, és akkor ez a 12 millió nagy pénz érte tényleg. Ebbe bízok egyedül, mert amúgy nem egy jó ómen ez szerintem azért. Főleg beleszámítva, hogy milyen hírek érkeztek a klub háza tájáról év közben, csak reménykedni tudok, hogy ő azon kevesek egyike volt, aki csendben tette a dolgát, nem azok egyike, aki tojt a világra, késve járt edzésre, stb.. Mondjuk a címercsókolás is érdekes volt kicsit, nem tudom mennyire akar visszajönni, vagy mik a tervei, de nekem bőven vannak kétségeim felőle, pályán kívül is. De ha esetleg visszajön, és ott folytatja ahol abbahagyta, akkor nagyon jól járnánk, mert ingyen meg lenne oldva a cserecsatár dilemma - Paco meg max jegelve lenne.
Azért az a mezcsókolás nem jelent semmit, valami kell a szúrkolóknak is. Góljánál, amit lőtt ellenünk, sem volt örömújjongás. Kimondottan hárította a túlzott lelkesedést, eléggé visszafogottan "ünnepelt". Nagyon nem bánnám, ha visszajönne, annak ellenére, hogy Paco nem rossz csatár, csak nem ide való.
Arról nem beszélve, hogy az igazi posztja középen van, ennek ellenére többnyire szélen játszatták és ott sem vallott szégyent. Pacoval ezt nem nagyon lehet megcsinálni. 1vs1-ben halott az ember, míg Munir képes létszámfölényt teremteni és mindkét oldalon bevethető. Nagyon sajnálom, hogy elment, remélem őt még viszontlátjuk.
Forca Barca!!!!
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2017.05.12. 11:04:39

Képességekben szerintem jobb mint Paco. Egyszerűen felfogni se bírom ezen vezetői döntéseket,mint hogy Pacora cseréltük Munirt meg Matyira Bartrát. Pénzügyileg meg úgy un block is ráfizetés volt...

Nincs bajom Alcacerrel ,de ha valaki megvenné 15-20 ért és Munir vissza jönne , én jóval elégedettebb volnék :)
Abi & Tito
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.05.12. 10:40:30

palesz77 írta: Az biztos mondjuk szerintem is, sőt, talán lőtt is annyit az 1 szem Sevillának lőtt góljával, de lehet Paco már 2-nél jár, hirtelen nem ugrik be. Meg összességében egy sokoldalúbb játékos, szélesebb a repertoárja, több mindenre lehetne használni, ezzel totál egyetértek, még ha amúgy Paco - elméletileg - előrébb is tart.

De arra azért baromi kíváncsi lennék, hogy egy anyagi gondokkal küzdő Valencia miért nem veszi meg ennyiért.. :-k Lehet, hogy teljesen más profilú játékost keresnek, és akkor ez a 12 millió nagy pénz érte tényleg. Ebbe bízok egyedül, mert amúgy nem egy jó ómen ez szerintem azért. Főleg beleszámítva, hogy milyen hírek érkeztek a klub háza tájáról év közben, csak reménykedni tudok, hogy ő azon kevesek egyike volt, aki csendben tette a dolgát, nem azok egyike, aki tojt a világra, késve járt edzésre, stb.. Mondjuk a címercsókolás is érdekes volt kicsit, nem tudom mennyire akar visszajönni, vagy mik a tervei, de nekem bőven vannak kétségeim felőle, pályán kívül is. De ha esetleg visszajön, és ott folytatja ahol abbahagyta, akkor nagyon jól járnánk, mert ingyen meg lenne oldva a cserecsatár dilemma - Paco meg max jegelve lenne.
Azért az a mezcsókolás nem jelent semmit, valami kell a szúrkolóknak is. Góljánál, amit lőtt ellenünk, sem volt örömújjongás. Kimondottan hárította a túlzott lelkesedést, eléggé visszafogottan "ünnepelt". Nagyon nem bánnám, ha visszajönne, annak ellenére, hogy Paco nem rossz csatár, csak nem ide való.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2017.05.11. 15:46:26

A mai edzésen szépet tolt :D

https://instagram.com/p/BT8_K8LAOQN/" target="_blank
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.24. 21:01:55

Paco-Munir transzferben nem csak az a bosszantó hogy így egy saját nevelést raktunk ki, hanem hogy elvertünk 30 milliót a semmire úgy hogy elvileg nem állunk jól anyagilag. Ez már majdnem egy fél Verratti vagy egy Isco.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Lezárt