Denis Suárez

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szezonértékelő:

1
1
7%
2
5
33%
3
7
47%
4
2
13%
5
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 15
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2016.12.07. 11:34:47

csababarca írta:
TripleH írta:Ha ezt ilyen szinten tudná mindig hozni Rakitic helyén, akkor a horvát felköthetné a gatyót, mert ilyen összjátékra nagy szükségünk van amit ma is mutatott.
Az a baj,hogy a horvát meg többet ad védekezésben, küzdésben. Kérdés melyik kezébe harapjon Enrique.
De próbálgatnám ott Denis sűrűbben, láthatóan "játszósabb" így az az oldal, lehet hogy mellett SR is kreatívabb lenne.
Csak sajnos azt felejtitek el, amit pont nemrég beszéltünk Lucho kapcsán. SR nem hozza megbízhatóan az elmúlt időben a jhv posztot, Rakitic igencsak kell besegíteni védekezésben, amit láttunk a Clásicón is. Denis ezt nem bírná. Mellé vagy egy jól védekező SR kéne, vagy pedig egy igazi jobbhátvéd, ( Vidal hiába hozta magát tegnap, védekező feladata szinte nulla volt). Szóval amit nyernénk kreativitásban, azt el is vesztenénk védekezésben, az is lehet, hogy hatványozottabban.

Szóval a jelenlegi felállásban, rangadókon legalábbis elképzelhetetlen a kp Rakitic nélkül. Mert ez a szerepkör, ami a jobboldali középpályásunkra hárul, rajta "csak" annyiban látszik meg, hogy kidöglik a 60. percben. Denissel a kp-n a csapat is vesztene, nem is kicsit.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.12.07. 11:19:55

palesz77 írta:We played 20 minutes at Balaidos and it went well.
reméljük máskor ez majd az eredményen is meglátszik :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.07. 10:29:45

Azert nem latom benne azt a szintet, mert nem olyan labdabiztos mint az altalad emlitettek. Emlekszem meg Thiago hogy jatszott az elso kupameccsen a Sevilla ellen amikor kezdo volt, az allam leesett, annyira labdabiztos volt, nem lehetett tole szabalyosan elvenni a bogyot. Denisben ez nincs meg erzesem szerint, jo cselei vannak sokszor, de majdnem annyi rossz is melle, hozza csak emberi mertekben tapad a labda.. :D Ugyhogy az en olvasatomban akkor lesz csak kezdo, ha mellette lesz egy Xavi kaliberu jatekos, aki meghozza a nyugalmat es a labdabizzossagot a kozeppalyara - meg nem mondtam le arrol, hogy ez a valaki Samper legyen - , es neki a "masodhegedus tarsa" lesz Denis. Mas esetben szerintem vele nem tudnank uralni a kozeppalyat ugy ahogy kene, de meg az altalam leirt felallashoz is sokat kene fejlodnie.

De azt jopofa latni, hogy Ini mennyire a szarnyai ala vette, valamit meglatott benne az oreg.. Legutobb a Bojan-Henry duo hasonlitott rajuk szerintem, hasonlo tanitvany-mentor kapcsolatnak tunik a kettejuke, remelhetoleg itt nagyobb sikerrel. Most meccs utan is:

Iniesta: “Denis Suarez and I complement each other well. If we give the best accounts of ourselves, the team will be even better.”

Denis: "Playing with Iniesta: It is true we haven't played together a lot. We played 20 minutes at Balaidos and it went well. I hope we can play together much more times."
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.12.07. 01:26:46

palesz77 írta:Ezert hatalmas pacsi ma neki. Egyik legjobb meccse volt, de ez koszonheto Vidalnak is, egyedul befutotta az oldalt kb - meg a Galdbachnak, hogy ezt nem buntettek. Tobbszor jatszhatna Inivel egyutt, meg ha rangadokon nem is, de a kisebb csapatok ellen vedekezesben is elegek lennenek szerintem. Viszont kreativitasban sokkal jobb igy a kozeppalya, latszott ma is, hogy minden gond nelkul jaratja o is tovabb gyorsan a lasztit.

Nagyon jo BL debutalas volt ez, en meg mindig nem mondta le arrol, hogy belole lehet itt valaki. Ini szintu klasszis soha mondjuk szerintem, de egy "kirakos extrakkal" akar.
Régen, úgy 4-5 éve mikor azt írtam, hogy Thiagobol soha nem lehet Xavi szintű futbalista, sokan rámförmedtek...Nos, azért van különbség Denis és Thiago között, viszont Denis játékstílusa szinte egy az egyben Iniestáé, a szerepköre is ugyanaz, kreatívkodni, én azért többet látok benne, mint kirakóst extrákkal, ezt kicsit furcsa is pont tőled olvasni :D

Én igazából Rafinhában nem látok semmi extrát, inkább Denist preferálom...Többet kellene játszania, akár fontos meccseken is -igen, ez kockázatos, de így fog fejlődni- bedobnám a mélyvízbe. Ki kell nevelni a jó futbalistákat, én ezt az elvet vallom.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.07. 00:51:53

Ezert hatalmas pacsi ma neki. Egyik legjobb meccse volt, de ez koszonheto Vidalnak is, egyedul befutotta az oldalt kb - meg a Galdbachnak, hogy ezt nem buntettek. Tobbszor jatszhatna Inivel egyutt, meg ha rangadokon nem is, de a kisebb csapatok ellen vedekezesben is elegek lennenek szerintem. Viszont kreativitasban sokkal jobb igy a kozeppalya, latszott ma is, hogy minden gond nelkul jaratja o is tovabb gyorsan a lasztit.

Nagyon jo BL debutalas volt ez, en meg mindig nem mondta le arrol, hogy belole lehet itt valaki. Ini szintu klasszis soha mondjuk szerintem, de egy "kirakos extrakkal" akar.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.12.06. 23:34:21

csababarca írta: Az a baj,hogy a horvát meg többet ad védekezésben, küzdésben. Kérdés melyik kezébe harapjon Enrique.
De próbálgatnám ott Denis sűrűbben, láthatóan "játszósabb" így az az oldal, lehet hogy mellett SR is kreatívabb lenne.
Ráadásul nem csak SR, de Messi és Vidal is. Szerintem ha valahol játszatni kell a srácot akkor megvan a posztja. :)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.12.06. 23:09:24

TripleH írta:Ha ezt ilyen szinten tudná mindig hozni Rakitic helyén, akkor a horvát felköthetné a gatyót, mert ilyen összjátékra nagy szükségünk van amit ma is mutatott.
Az a baj,hogy a horvát meg többet ad védekezésben, küzdésben. Kérdés melyik kezébe harapjon Enrique.
De próbálgatnám ott Denis sűrűbben, láthatóan "játszósabb" így az az oldal, lehet hogy mellett SR is kreatívabb lenne.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.12.06. 22:59:14

Ha ezt ilyen szinten tudná mindig hozni Rakitic helyén, akkor a horvát felköthetné a gatyót, mert ilyen összjátékra nagy szükségünk van amit ma is mutatott.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.21. 08:00:56

Subinho írta:Denis láthatóan ügyes, de időt kell neki adni! Annak idején Iniesta is így kezdte. Egy ügyes csere ember, aztán láthatjuk mi lett belőle!
Hát én Iniben már ennyi idősen is több lendületet éreztem. Egyedül a Sevilla elleni meccsen hasonlított a régi Inire egy kicsit. Na persze ettől még lehet belőle nagyon jó játékos, nem feltétlenül a jelenkor és minden idők egyik legjobb középpályása kell, hogy a mérce legyen.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2016.11.21. 07:07:21

Denis láthatóan ügyes, de időt kell neki adni! Annak idején Iniesta is így kezdte. Egy ügyes csere ember, aztán láthatjuk mi lett belőle!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.11.21. 05:47:24

Nem ügyetlen, de nem elég erőteljes játékos. Nem látom benne a jövőbeni klasszis lehetőségét, mint Alenaban. Ezért kérdés, hogy melyiküknek érdemes inkább "perceket" adni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.11.07. 09:41:30

nah most kivételesen én is megdicsérem. önmagához, meg az elmúlt 1-2 hónap formájához képest tényleg jól muzsikált. jó lenne ha állandósítani tudná a formáját. a baj az lesz, hogy amíg nincs ini, addig folyamatosan rotálni fog a helyén LE és senki nem fog tudni játékba lendülni...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.06. 23:31:34

Hát ez férfimunka volt.. :D Ini posztja érezhetően jobban fekszik neki mint a jobb szél, ez látszott ma. Az első félidőben elég csendes volt, csak a gól előtt villantott, a másodikban viszont volt több szép momentuma, és nagyon bekeményített. 8 labdát szerzett közvetlenül, de állítom majdnem még egyszer ennyibe benne volt a keze. Ezen az úton kéne haladni tovább mostantól..
brownieheaven írta:Ma végre nagyot játszott, végig jól mozgott, ügyesen játszotta meg a labdát, az egyenlítő gólnál nagyon okosan vitte el az embert (nem tudom tudatos volt-e, vagy a labdát akarta megkapni), az 51. percben ahogy átvitte három emberen a lasztit, az is zseniális volt. Jár neki is a pacsi, szerepe volt a győzelemben, ezt a formát megtarthatná.
https://twitter.com/neurophate/status/7 ... 7764362240

Az embereket meg amúgy nagyon jól el szokta vinni, érdemes néha figyelni csak, baromira érzi a mozgásokat.

LE: "I would like to speak about Denis. Every time he plays, he does it well. It's difficult when you don't have many minutes".

A mester külön megdicsérte, igazak lehetnek a hírek, miszerint sokat látnak benn hosszútávon is.
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2016.11.06. 23:01:35

Ma végre nagyot játszott, végig jól mozgott, ügyesen játszotta meg a labdát, az egyenlítő gólnál nagyon okosan vitte el az embert (nem tudom tudatos volt-e, vagy a labdát akarta megkapni), az 51. percben ahogy átvitte három emberen a lasztit, az is zseniális volt. Jár neki is a pacsi, szerepe volt a győzelemben, ezt a formát megtarthatná.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.01. 11:57:46

Denis Suárez ● The Beginning ● 2016/17
Cseri írta:Palesz,te,gondolom rendelkezel játékosmúlttal vagy jelennel,és általában nagy örömmel olvasom a hozzáértő elemzéseidet.(én kibic vagyok) Denis kapcsán nem értünk egyet,jelen pillanatban nem látom a helyét a csapatban és én úgy látom,nem tud sokat adni jelenleg a csapatnak.Szerintem a középpálya az a csapatrész,amelyen,bár sokan vagyunk mégis elmehet a szezon. Lassúnak,darabosnak, főleg (védekezésben)látom ezt a részt,és mintha nem tudnák megfelelően támogatni az amúgy sem csúcsformában lévő MSN-t. Bízom benne,hogy Denis robbant és írhatok a topicjába,hogy mennyire benéztem a teljesítményét:-)
Erre elfelejtettem reagálni, de itt akartam már utána inkább. Sajna nem voltam sose olyan jó - kitartó meg főleg -, hogy komolyan játsszak, inkább lelkes amatőr vagyok én is.. :D

Denisről meg. Szerintem egy nagyon jó alappal rendelkezik a gyerek, a pályán jobban lát majdnem az összes középpályásunknál, cselezni is egész jól tud - ezt nálunk még nem nagyon mutatta meg mondjuk -, a focinkat nagyon érti, nagyon jól tud helyezkedni, védekezésben nem a legjobb, de odateszi magát, nem Halilovic féle sétálgatást produkál csak. Ami vele a gond - ami miatt VEB se szereti :mrgreen: - az az szerintem, hogy nagyon hullámzó. Sokszor meccsen belül is. Ez lehet olyan probléma, amit a jövőben le tud majd gyűrni, és csak játszatni kell beugrósként 1-2 szezont - ne feledjük, a 2 éves elsőosztályú múltja ellenére még mindig 22 éves csak -, de lehet, hogy ez állandó gondja lesz, akkor meg cserénél nem lesz több soha. Viszont sokakkal ellentétben szerintem a képességeivel nincs komolyabb gond, csak mondom, Coutinho kórban szenved, és ez kiveri a biztosítékot a többségnél ahogy látom. Ini szint sose lesz, de azt nem is várhatjuk el sajna senkitől szerintem, viszont a mostani tudásával is tud támogatást adni a támadósorunknak, én látok benne fantáziát - SR óta nincs lehetetlen. :D Csak ahhoz, hogy kapja a lehetőségeket, és fejlődjön, ilyen konkurencia mellett úgy kell majd játszania általában, mint a Gijon, Celta és anno a Sevilla ellen, meglátjuk hogy megy majd neki. Viszont a kezdőbe nem nagyon raknám be mostanában, vagy ha igen, akkor balra, Ini oldalára, nem úgy mint most a hétvégén, hogy Messivel többet foglalkozik meccs alatt mint a saját játékával.

Ez meg kicsit off, de ezért nem akarok új hsz-t írni. A középpályás gondokkal egyetértek, de azt leírtam már a hosszú hsz-be, hogy szerintem mi a baj. Az alapanyag meglenne, csak Rakitic mellett kéne egy jó Busi ahhoz, hogy Denis/Rafinha/Gomes játéka ne okozzon nagyobb fejfájást. Viszont ez nincs meg idén, így borul a bili. Ha Busi és Ini is csúcsformában lenne, a játékunk szerintem kevésbé lenne döcögős, és ha mellettük játszana egy ifi, annyira szerintem nem lenne nagy a kontraszt. De így hogy csak Ini pörög maxon, alapból is nehéz egy ütőképes középpályát összerakni, nélküle főleg. Meg ugye Luchonál alapból se annyira hangsúlyos a pálya közepe, ezért ha az MSN-nek se megy, tőlük a 110% is kevés lenne sokszor..
Avatar
thiagoalcantara
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2012.07.31. 15:23:35
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

2016.10.17. 06:44:16

Én azt olvastam, hogy 0,8-at fizetünk, minden tizedik meccsért ennyit kell fizetni és ez 8 millió euróig emelkedhet.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.10.17. 02:43:46

8 millió eurót kell fizetnünk a Citynek ha jatszik ellenük. Gondolom kibírjuk ezt a 2 meccset nélküle :)
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.10.10. 19:29:14

Elobb golt lott az esztek elleni U21-es meccsen. Nem jatszik rosszul, de nem is olyan hu de jo, eros atlagot hoz. Mar ha erdekel valakit.. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.10.02. 23:06:14

MA is pazarul állt be, a kevés pozitívumok egyike volt ma. 1 gólpassz, és Piquének is a fejére rajzolta 25-ről, kár hogy az mellé ment. Csak így tovább kicsi, ha ezt tartani tudja, lehet egy olyan cserénk, aki képes a középpályáról felpörgetni a játékot kicsit.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.10.02. 12:30:07

Nem baj az, az a lényeg, hogy minden úgy történjen ahogy ő akarja. 8) :roll:
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2016.10.02. 11:37:23

Samper írta:Alenaban lényegesen több fantáziát látok, mint D. Suarezben. Már most elkezdeném vele szoktatni a kispadot, mint korábban SR-val.
Van 6 játékosunk 2 posztra, amiből 2 (Arda és Rafinha) más posztokon is lehetőséget kap. Még így is négyen vannak 2 posztra, ha nem lesz legalább 2 sérülés, akkor egy ifi sem fog a padra sem leülni, max. a kupa 1. fordulójában.

Denisnek meg kell adni az időt és a lehetőséget, mert a tehetsége adott az vitathatatlan, ez már a múltkori gólpasszából is felismerhető. Egyébként pont az a passza mutatja, hogy kezd feloldódni, már többször meri meghúzni a váratlant, mindamellett szerintem LE azzal az utasítással küldi fel a legtöbbször, hogy először a biztos, utána a kockázat.

Ő is és Gomes is tudatos beépítésen mennek keresztül, posztrivalizálásról épp ezért nem beszélhetünk, még nem tartanak ott. Télen és tavasszal már nagy segítség lesz, hogy a rengeteg meccsnek ilyen mély középpályával mehetünk neki, Denisnek pedig óriási szerepe lesz abban, hogy az alap kp. mindig pihenten léphessen pályára, ez pedig a csapat teljesítményén is meg fog látszani. Erre az évre én max. ennyit várok tőle, a tehermentesítést. Jövőre lehet villantani.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.10.02. 08:47:42

Alenaban lényegesen több fantáziát látok, mint D. Suarezben. Már most elkezdeném vele szoktatni a kispadot, mint korábban SR-val.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.09.25. 11:26:58

palesz77 írta:VEB meg nyilván ezt aludta végig... :mrgreen: Amúgy ha érdekel, a mai főbb megmozdulásai.
abból amennyit láttam tényleg jobbnak tűnt mint eddig, de jó lenne ha nem csak 6-8-10 meccsenként mutatna valamit.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.09.25. 10:26:27

Szerintem nem, pl a Sevilla ellen amikor Ini helyett kellett beállnia csereként, a baloson játszott, és nagyon jól ment neki - az első gól is tőle indult. Bár aztán lehet pont akkor volt csak jó meccse, de én inkább a formaingadozásnak tudnám be, hogy az előző meccsei ilyen gyengék voltak.
Tromort77

2016.09.25. 03:36:59

Nekem az tűnt fel, hogy eddig mindig csak a jobb oldali középpályás pozícióban tudott jól játszani. Ini helyén összevissza mozgott, azt se tudta hova álljon. De a jobb oldalon mintha jobban érezné merre, hogy adogasson. Aztán lehet ez csak teljesen véletlen tűnik így a forma ingadozása miatt. De erre talán érdemes lesz figyelni a jövőben.
Lezárt