Sergi Samper

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.24. 16:06:50

palesz77 írta:Samper :arrow: Las Palmas

1 év kölcsön, hivatalos. Haliloviccsal egy csapatban fogja tolni. Én meg végigkövetem a bajnoki szezonjukat az tuti.. :D
Irigyellek, hogy ennyi időd lesz. :mrgreen:

Amúgy jó döntés, ha már úgysem kapott volna itt elég lehetőséget, talán jövőre. [-o<
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.24. 16:05:34

Samper :arrow: Las Palmas

1 év kölcsön, hivatalos. Haliloviccsal egy csapatban fogja tolni. Én meg végigkövetem a bajnoki szezonjukat az tuti.. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.21. 23:45:36

Felröppent a hír, hogy valamilyen módon bekerülne a Seri üzletbe. Ha csak kölcsön, vagy olcsó visszavásárlásival menne, akkor teljes mértékben támogatnám, mindenki jól járna az üzlettel szerintem.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.20. 20:03:34

Samper írta:Úgyse fogja a Barca azt játszani, amire őt tanították.
Dehogynem fogja, Xavi ha jön 2-3 év múlva, visszatérünk arra, de addig se hiszem, hogy túlzottan eltávolodnánk tőle.

Max visszavásárlásival mennék a helyébe, de remélem csak kölcsön lesz belőle.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.20. 19:43:42

Csodálom, hogy még nem jelentkezett csapat, hogy ki akarja vásárolni. Ha jó a hely, Samper helyében elfogadnám és végleg eligazolnék. Úgyse fogja a Barca azt játszani, amire őt tanították.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.15. 18:40:42

Valverde: "I spoke with Samper about about four days ago, the idea being that it would be good for him to go on loan this season."
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.15. 15:29:21

visca el barca írta:
https://www.youtube.com/watch?v=Moy3ogm49uA" target="_blank

it's your turn :mrgreen:
https://youtu.be/SYW_YiVFheE?t=124" target="_blank

2:04-től :twisted: :lol:


Najó, így" pult alatt" azért bevallom, hogy meggyőztél, és igazából Messi azért mérges, mert mostantól előle viszi el Paulo az aranylasztit :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.15. 15:10:34

MessiNeymarSuarez írta:
S.Agüero írta:Samper átvehette volna Busi szerepét néhány éven belül, erre hozunk 40 millióért Kínából egy középpályást, megint egy értelmes döntés a vezetőség részéről... =D> :roll:

Hagyjad már, a Sampered mikor tudna ilyet?

https://www.facebook.com/25610222153451 ... 232515647/" target="_blank


:lol: :lol:
hagyjad már, sampered mikor tudna ilyet?

https://www.youtube.com/watch?v=Moy3ogm49uA" target="_blank

it's your turn :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.15. 15:06:24

S.Agüero írta:Samper átvehette volna Busi szerepét néhány éven belül, erre hozunk 40 millióért Kínából egy középpályást, megint egy értelmes döntés a vezetőség részéről... =D> :roll:

Hagyjad már, a Sampered mikor tudna ilyet?

https://www.facebook.com/25610222153451 ... 232515647/" target="_blank


:lol: :lol:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.15. 15:03:44

Samper átvehette volna Busi szerepét néhány éven belül, erre hozunk 40 millióért Kínából egy középpályást, megint egy értelmes döntés a vezetőség részéről... =D> :roll:
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.15. 10:16:42

crixus írta: Szerinted Gomes többet hozott volna le? :lol: Kétlem, sőt...
Ez az edző biztos jobban látja duma meg roppantul unalmas. Hányszor hallottam ezt már egy-egy játékos vagy taktika kapcsán, aztán égtünk, mint a Reichstag. :lol: :lol:
Akár Paulinhor-ról akár Gomes-ről akár Paco-ról van szó, az, hogy nálunk játszik egy cseppet sem másítja meg az igazságot. Középkategóriás játékosok, akiknek normális esetben nem itt lenne a helyük. Ezzel szemben pl. Samper-ből vagy Roberto-ból lehetne több, utóbbi már bizonyította a Gomes-félékkel szemben, hogy több van benne. Csak egy normális edző kellene hozzá, nem egy báb a vezetőség kezében.
Gomes semmit sem hozott le, de mekkora hypot kapott mikor ideigazolt. Azóta tudjuk, mert láttuk, hogy mire képes, de ez a szerencsétlen még csak nem is játszott nálunk, de már mindenki tudja, hogy mekkora egy balfék meg stb. Én csak azt mondom, várjunk az értékelésével egy fél évet és ha tényleg semmi, akkor lehet savazni meg kritizálni. Láttuk a vasárnapi meccsen is, hogy szenttehenek is képesek középszerre, még sem nevezi senki annak őket. Adjunk bizalmat neki aztán vagy él vele, vagy nem. Elválik.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.15. 09:45:47

Samper kiváló helyettese lett volna Businak. Attól tartok azonban, hogy Paulinhot Busi alternatívájaként hozták - ami vagy bejön, vagy nem.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.15. 01:24:10

palesz77 írta:
hajnesz írta:Azért remélem az is sokatokban felmerült, hogy lehet, hogy nem azért kölcsönözzük ki, mert rossz játékos, hanem azért, mert nem ilyen profilú középső középpályás kell nekünk.
De akkor miért nem lett megmondva neki rögtön? Miért 2 héttel az átigazolási piac lezárulása előtt kell elkezdeni klubot keresni neki, amikor már mindenki kerete kész jobb esetben, és túl vannak a felkészülésen?

Grimaldoval is ez volt anno amúgy, 1 héttel a piac lezárulása előtt meg lett mondva, hogy a klub kölcsönadja valahova majd, előtte elutasították az ő kérését, aztán amikor ez nem tetszett neki, akkor ő volt finnyás sokak szemében. Samper esetében abban reménykedek csak, hogy ha megy is, visszavásárlásival.
Ez is olyan, hogy Grimaldot eladtuk fillérekért, aztán hoztuk Dignét 25+ millióért... :lol:
Dignével nincs bajom, de Grimaldo szerintem le hozta volna azt a teljesítményt, és legalább saját nevelés.

Az a baj hogy nem a padról kéne kirugdosni a saját neveléseket és a nyakukra hozni mindenkit akik jó eséllyel többet nem is adnak, hanem a kezdőbe kéne top igazolásokat ejteni.

Samper egész jól tolta a felkészülésnél, Busi cseréjének idén jó lett volna szerintem, nem hiszem hogy Gomes vagy Paulinha jobb teljesítményt fog lehozni, de cáfoljanak rám.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2017.08.15. 00:31:01

crixus írta: Szerinted Gomes többet hozott volna le? :lol: Kétlem, sőt...
Ez az edző biztos jobban látja duma meg roppantul unalmas. Hányszor hallottam ezt már egy-egy játékos vagy taktika kapcsán, aztán égtünk, mint a Reichstag. :lol: :lol:
Akár Paulinhor-ról akár Gomes-ről akár Paco-ról van szó, az, hogy nálunk játszik egy cseppet sem másítja meg az igazságot. Középkategóriás játékosok, akiknek normális esetben nem itt lenne a helyük. Ezzel szemben pl. Samper-ből vagy Roberto-ból lehetne több, utóbbi már bizonyította a Gomes-félékkel szemben, hogy több van benne. Csak egy normális edző kellene hozzá, nem egy báb a vezetőség kezében.
Azért Robertot is a tavalyi szezonig inkább az első "kategóriába" sorolta mindenki, meg ment neki is a savazás rendesen... szóval amíg nem is láttad játszani, addig teljesen felesleges fikázni Paulinhot... ne érts félre, én sem örülök neki, hogy itt van, de változtatni nem tudok rajta úgyhogy legalább addig megpróbálom nem fikázni amíg itt nem csinál valami butaságot, vagy nem megy el miatta meccs, stb stb..
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.08.14. 23:33:34

Normandia írta: Azért ez nem szeretetszolgálat. Mi az, hogy hálátlanul? Tegnap remélem láttad mit hozot le SR. Sampert meg Valverde nem preferálja ezek szerint, meg előtte még egy páran sem tették. Biztosan az edző a hülye és te látod jól.
Ezt a középkategóriás senkizést meg hagyjuk már. Akár hogyan is, de a csapatba fog játszani, ezeket a jelzőket tartogasd azokra az időkre, amikor igaz is lesz. Addig meg több tiszteletet minden játékosunknak és ez nem csak neked szól.
Szerinted Gomes többet hozott volna le? :lol: Kétlem, sőt...
Ez az edző biztos jobban látja duma meg roppantul unalmas. Hányszor hallottam ezt már egy-egy játékos vagy taktika kapcsán, aztán égtünk, mint a Reichstag. :lol: :lol:
Akár Paulinhor-ról akár Gomes-ről akár Paco-ról van szó, az, hogy nálunk játszik egy cseppet sem másítja meg az igazságot. Középkategóriás játékosok, akiknek normális esetben nem itt lenne a helyük. Ezzel szemben pl. Samper-ből vagy Roberto-ból lehetne több, utóbbi már bizonyította a Gomes-félékkel szemben, hogy több van benne. Csak egy normális edző kellene hozzá, nem egy báb a vezetőség kezében.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.14. 23:28:57

hajnesz írta:Azért remélem az is sokatokban felmerült, hogy lehet, hogy nem azért kölcsönözzük ki, mert rossz játékos, hanem azért, mert nem ilyen profilú középső középpályás kell nekünk.
De akkor miért nem lett megmondva neki rögtön? Miért 2 héttel az átigazolási piac lezárulása előtt kell elkezdeni klubot keresni neki, amikor már mindenki kerete kész jobb esetben, és túl vannak a felkészülésen?

Grimaldoval is ez volt anno amúgy, 1 héttel a piac lezárulása előtt meg lett mondva, hogy a klub kölcsönadja valahova majd, előtte elutasították az ő kérését, aztán amikor ez nem tetszett neki, akkor ő volt finnyás sokak szemében. Samper esetében abban reménykedek csak, hogy ha megy is, visszavásárlásival.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.14. 22:51:38

hajnesz írta:Azért remélem az is sokatokban felmerült, hogy lehet, hogy nem azért kölcsönözzük ki, mert rossz játékos, hanem azért, mert nem ilyen profilú középső középpályás kell nekünk. Mert hiába ügye, ha Casemiro belefúrja a földbe. (szerintem) jól látszik, hogy az edző akar minden meccsen játszatni 1(2) ütköző embert, hogy az elől lévők nyugodtak legyen. Samper nem ilyen. Gondoljunk abba, hogy a Pep előtti időkben is volt egy ilyen középpályásunk, akár a Rijkaard érában is! Egyedül Pepnél lehetett Busquets félékkel megoldani. Bár nem lennék 100%-ig biztos abban, hogy ha Busquets most lenne egy nyeretlen 20éves, és a mostani játékát hozná, akkor még mindig a csapatban lenne...
Még mielőtt félreértenétek, én nem "Iniesta " posztjára gondoltam. Oda kell vennünk valakit mindenképp, vagy bizni a jószerencsében.
Ez addig oké is lenne, ha olyan játékos jött volna akit külön Valverde kér, de Paulinho leigazolásáról ő sem nagyon tudott, ráadásul akkor már inkább hozott volna egy N'zonzit.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.08.14. 22:16:18

Azért remélem az is sokatokban felmerült, hogy lehet, hogy nem azért kölcsönözzük ki, mert rossz játékos, hanem azért, mert nem ilyen profilú középső középpályás kell nekünk. Mert hiába ügye, ha Casemiro belefúrja a földbe. (szerintem) jól látszik, hogy az edző akar minden meccsen játszatni 1(2) ütköző embert, hogy az elől lévők nyugodtak legyen. Samper nem ilyen. Gondoljunk abba, hogy a Pep előtti időkben is volt egy ilyen középpályásunk, akár a Rijkaard érában is! Egyedül Pepnél lehetett Busquets félékkel megoldani. Bár nem lennék 100%-ig biztos abban, hogy ha Busquets most lenne egy nyeretlen 20éves, és a mostani játékát hozná, akkor még mindig a csapatban lenne...
Még mielőtt félreértenétek, én nem "Iniesta " posztjára gondoltam. Oda kell vennünk valakit mindenképp, vagy bizni a jószerencsében.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.14. 21:19:47

crixus írta: Nem csak szomorú, hanem szánalmas is. Szánalmas, hogy egy nyavalyás középkategóriás senkiért kiadunk 40 millió eurót, miközben a saját tehetségünket elpasszoljuk, holott utóbbi sokkal inkább passzolna egy támadóbb szellemű középpályára. Ugyanez igaz a Gomes-Roberto vonalon is, mert kétség se férjen hozzá, hogy előbb vagy utóbb Robi menni fog, mert hálátlanul viselkedik vele az új edző stáb is. Rafinha valószínűleg már idén dobbant. De semmi gond, Paulinho, Gomes meg Denis megoldják a gondjainkat. =D>
Azért ez nem szeretetszolgálat. Mi az, hogy hálátlanul? Tegnap remélem láttad mit hozot le SR. Sampert meg Valverde nem preferálja ezek szerint, meg előtte még egy páran sem tették. Biztosan az edző a hülye és te látod jól.
Ezt a középkategóriás senkizést meg hagyjuk már. Akár hogyan is, de a csapatba fog játszani, ezeket a jelzőket tartogasd azokra az időkre, amikor igaz is lesz. Addig meg több tiszteletet minden játékosunknak és ez nem csak neked szól.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.08.14. 17:34:06

MessiNeymarSuarez írta:
Samper írta:Azt olvastam, azt mondták hogy idén nincs hely számára az A csapatban. Ez magyarul kölcsönt jelent, ami a klub dolga, hiszen érvényes szerződése van. Viszont kivásárlási ára is van, tehát ha van vevője, viheti. Ő meg választhat.
Szomorú, hogy nyár elején azt reméltük hogy Gomest kipaterolják aztán Sampernek lesz hely, erre hatalmas nagy erősítés címen ide hoztak mégegy kutyütőt, aki várhatóan nem fog jobb teljesítményt nyújtani, de legalább elveszi a fiatalok elől az időt..

Mire ez a Paulinho srác vissza szokik ebbe a tempóba, lesz vagy 32 éves....
Nem csak szomorú, hanem szánalmas is. Szánalmas, hogy egy nyavalyás középkategóriás senkiért kiadunk 40 millió eurót, miközben a saját tehetségünket elpasszoljuk, holott utóbbi sokkal inkább passzolna egy támadóbb szellemű középpályára. Ugyanez igaz a Gomes-Roberto vonalon is, mert kétség se férjen hozzá, hogy előbb vagy utóbb Robi menni fog, mert hálátlanul viselkedik vele az új edző stáb is. Rafinha valószínűleg már idén dobbant. De semmi gond, Paulinho, Gomes meg Denis megoldják a gondjainkat. =D>
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.14. 17:11:00

Samper írta:Azt olvastam, azt mondták hogy idén nincs hely számára az A csapatban. Ez magyarul kölcsönt jelent, ami a klub dolga, hiszen érvényes szerződése van. Viszont kivásárlási ára is van, tehát ha van vevője, viheti. Ő meg választhat.
Szomorú, hogy nyár elején azt reméltük hogy Gomest kipaterolják aztán Sampernek lesz hely, erre hatalmas nagy erősítés címen ide hoztak mégegy kutyütőt, aki várhatóan nem fog jobb teljesítményt nyújtani, de legalább elveszi a fiatalok elől az időt..

Mire ez a Paulinho srác vissza szokik ebbe a tempóba, lesz vagy 32 éves....
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.14. 17:08:37

Azt olvastam, azt mondták hogy idén nincs hely számára az A csapatban. Ez magyarul kölcsönt jelent, ami a klub dolga, hiszen érvényes szerződése van. Viszont kivásárlási ára is van, tehát ha van vevője, viheti. Ő meg választhat.
Avatar
terrer
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2005.05.13. 21:11:13
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.14. 17:03:03

Szerencse, hogy Paulinho és André Gomes meggyőzte (utóbbi biztos a nyaraláson készített insta fotókkal, mással nem igazán volt alkalma). Két év múlva keressük Busquets utódját majd 200 millióért...
Az az összesen két félidő amit a felkészülés alatt játszott biztosan minden tulajdonságát kirajzolta. Mikor Busquets felkerült meccseken keresztül fogtuk a fejünket, hogy mit akar ettől a sráctól Pep Touré helyén. Bizalom és meccs rutin nélkül tényleg nem lesz senkiből sztár. (Persze nincs idő építkezi... csak rombolni)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára terrer 2017.08.14. 17:09:03-kor.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.14. 16:47:07

A RAC1 szerint megmondták neki, hogy menjen, mert nem győzte meg Valverdét az előszezonban. Remélem lesz rá visszavásárlási addig, amíg Xavi idejön edzőnek, egyedül akkor látok esélyt rá, hogy lesz itt még valaki.

Baromi ideges vagyok, és finoman fogalmaztam. De legalább kapott esélyt bizonyítani, kár, hogy ilyen gyenge volt az összes meccsen. :? Meg a nyilvános edzéseken is.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.14. 08:16:46

Helyében belátnám, hogy Valverde se benne gondolkodik. Ezért keresnék olyan középcsapatot Európában, ahová beleillik a focija és van esélye az állandó kezdő státusra.
Lezárt