Sergi Samper

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.01.21. 15:40:55

Egy nagyon nagyon light Busquets maximum.
Busi 22 évesen már alapember volt nálunk, 2010 környékén bőven.
Samper még a kerettagságtól is fényévekre van.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.21. 15:34:02

Mondjuk ezzel nem értek egyet, egy light Busi lehet belőle, sőt. Szerintem egy SR-szint lesz minimum. :)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.21. 11:28:53

Samper írta:Samper tipikusan az a fajta játékos, aki akkor tud fejlődni, ha az edzője bízik benne és személyre szabott feladatokat ad neki. LE sajnos nem szereti őt.
Füledbe súgta, vagy mi? :lol:
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.01.21. 04:22:42

Samper tipikusan az a fajta játékos, aki akkor tud fejlődni, ha az edzője bízik benne és személyre szabott feladatokat ad neki. LE sajnos nem szereti őt.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.01.20. 23:00:12

Ma lett 22 éves. Csináltam róla egy szülinapi videót ennek örömére.. :mrgreen:

Sergi Samper ● The Future Maestro ● Mid Season Show ● 2016/17
Gareth Tello írta:(Egyébként palesz, én mindig szívesen olvasom, amikor írsz pár mondatot Samper teljesítményéről egy-egy mérkőzésen. Én is igyekszem követni, hogy hogyan alakulnak a dolgai, de időnként megesik, hogy ki kell hagynom egy meccsét, ilyenkor pedig jól jön egy palesz-féle összefoglaló. :D )
Nem hittem, hogy olvassa őket valaki, azért is hagytam abba, de akkor majd néhány sort berittyentek mindig, ha megnéztem a meccseit.. :D
Avatar
thiagoalcantara
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2012.07.31. 15:23:35
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

2017.01.19. 11:08:33

https://www.facebook.com/SamperSergi/vi ... 036750116/" target="_blank

ezt csak így ideteszem :D szép munka szerintem :D
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.18. 09:52:31

Szép lassan csak kezdenek jobban alakulni a dolgok... :D Őszintén szólva amikor Paco granadai kalandja véget ért, és jött Alcaraz a brutálisan defenzív felfogásával/formációjával, akkor nem igazán hittem abban, hogy Samper számára sok hasznos új dolgot és fejlődési lehetőséget fog biztosítani ez a szezon. Az utóbbi időszakban szerencsére jóval pozitívabb az összkép.

(Egyébként palesz, én mindig szívesen olvasom, amikor írsz pár mondatot Samper teljesítményéről egy-egy mérkőzésen. Én is igyekszem követni, hogy hogyan alakulnak a dolgai, de időnként megesik, hogy ki kell hagynom egy meccsét, ilyenkor pedig jól jön egy palesz-féle összefoglaló. :D )
Tromort77

2017.01.18. 03:28:19

http://www.goal.com/en/news/11/transfer ... 31651902/- =D>
Hát engem meglepett, nem néztem ki belőle, hogy tud ilyen harcias is lenni. Nagyon tetszett. Sokat kell még erősödnie, de ismerve, hogy a Barca középpályások későn érő típusúak így van még ideje. A középpályákat megbontó passzait meg élmény nézni. A legjobb amikor a saját csapattársai meglepődnek, hogy onnan olyan helyzetből kaptak pontos labdát és nem tudják lekezelni. :D
Az a csele a középpályán meg élményszámba ment.

Egy addikcióval több, mostmár őt is jobban kell figyelnem. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.01.18. 01:36:05

Sergi Samper vs Osasuna (Home) (15/1/16)

Egyre jobban játszik, úgy tűnik a kezdeti nehézségek után végül bejön ez a kölcsön. Nem hibátlan egyáltalán, sokat kell még fejlődnie védekezésben pl, de baromi sokat fejlődött már így is. Anno a legnagyobb bajom ami volt vele, az a védekezés, és a kevés mozgás. Hát ahhoz képest mintha kicserélték volna. Rengeteget mozog, sokszor sprintben, letámad, ütközik, jó ezt látni. A tehetsége meg maradt adott, ha ilyen ütemben fejlődik tovább, a konkurencia ellenére is lenne helye szerintem a keretben - nem csak vkp-ként.

A második félidőben nagyon jó volt látni, ahogy előlépett, és igazi vezér volt a pályán. Emberhátrányban volt a Granada amúgy, azt is érdemes tudni, mégis képesek voltak nyomni. Csak így tovább! :)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.11. 13:38:23

Samper vs Malaga

Ha valakit erdekelne. Az elso 10 perc hianyzik, ott volt meg 3 kozvetlen es 1 kozvetett labdaszerzese, meg 1 oldalra kitett "line breaker" passza.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.10. 08:47:31

Az csak kamu volt, cafolta is ha jol tudom, es jol erzi magat Granadaban.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.12.10. 04:48:04

palesz77 írta:Na, már zsinórban a 3. bajnokiján játszott 90 percet, és egyre jobb és jobb amit a pályán letesz. Védekezésben már most sokat fejlődött, ma közvetlenül 10 labdaszerzése volt, mellé 4 olyat számoltam, amikor letámadása után adta el az ellenfél, mert csak vaktában tudták előrerúgni. Amit a legjobb látni, hogy sokat volt játékban, szerintem neki volt a legtöbb passza a középpályások közül. a Granadában, és ő volt az, aki mozgatta a csapatot. Labda nélkül is ő mutatta a többieknek, hogy ki hova helyezkedjen, kinek passzoljanak labdakihozatalkor, nem véletlen szerintem, hogy nem hozzák le mostanság, fontos a jelenléte. A 75. perc körül 10 km-nél járt már, szerintem a 12 is megvolt neki, rengeteget helyezkedett, ami szintén gyengéje volt eddig szerintem. Fejlődget szép csendben, örülök neki nagyon.


A meccs passztérképe.
Szóval kamu, amit valahol olvastam, hogy levelet írt: nem akar Granadában maradni és vissza szeretne jönni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.09. 23:02:58

Na, már zsinórban a 3. bajnokiján játszott 90 percet, és egyre jobb és jobb amit a pályán letesz. Védekezésben már most sokat fejlődött, ma közvetlenül 10 labdaszerzése volt, mellé 4 olyat számoltam, amikor letámadása után adta el az ellenfél, mert csak vaktában tudták előrerúgni. Amit a legjobb látni, hogy sokat volt játékban, szerintem neki volt a legtöbb passza a középpályások közül. a Granadában, és ő volt az, aki mozgatta a csapatot. Labda nélkül is ő mutatta a többieknek, hogy ki hova helyezkedjen, kinek passzoljanak labdakihozatalkor, nem véletlen szerintem, hogy nem hozzák le mostanság, fontos a jelenléte. A 75. perc körül 10 km-nél járt már, szerintem a 12 is megvolt neki, rengeteget helyezkedett, ami szintén gyengéje volt eddig szerintem. Fejlődget szép csendben, örülök neki nagyon.

Támadásban viszont javulnia kell még bőven, ma 3 necces szituban próbálta meg kihozni a labdát, 2-szer szerelték - bár egyszer csak a 3. ember -, egyszer meg a passza után már nem tudott mit tenni a támadó a labdával, úgyhogy ugyanúgy elvesztették. Az utolsó passzokkal se mert még próbálkozni, pedig 2-3-szor adta volna magát, mégis a biztosat választotta. Emiatt kicsit "haragszom" rá, de ez majd jönni fog szerintem, ha megjön az önbizalma. A Granada biztató úton indult el most, ez a felállás meg nagyon passzol hozzá, jó kölcsön lehet ebből még! :) (Mondjuk most szabályos gólt vettek el a Málagától a végén, de ez nem érdekes. :D )

off.: Emiatt új hsz-t nem akarok írni, de Sandrot is jó volt nézni. Igazi agilis, gyors csatár, haragszom rá is, hogy nálunk az utolsó évében ennyire feladta. Ilyen formájában nekünk is hasznunkra lenne szerintem, most is lőtt egy lesgólt, és végig veszélyt jelentett. Remélem megragad egy elsőosztályú csapatban hosszú időre, szimpatikus a játéka.

A meccs passztérképe.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.12.08. 05:36:23

Tudtommal úgy van kölcsönben 1 évre, hogy nincs kivásárlási záradék. Tehát vagy visszajön, vagy el (kölcsön) kell adni. Tartom, hogy ha jövőre még LE az edző, akkor az utóbbi.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.06. 17:36:53

Xavi: "After Iniesta, Barça will maybe have Samper or Aleñá. A player from the outside isn't the same as a player from La Masia." [rac1]

Ámen. A druszáján kívül már lehet csak én bízok benne, hogy visszatér.. :D A Sevilla ellen pedig nagyon biztató volt mind a Granada, mind az ő játéka. Ha ezen az úton mennek tovább, akkor még azt is el tudom képzelni, hogy egy komplettebb játékosként tér vissza egy sikeres kölcsönből, mert ez a játék jót tenne neki is. Nem ők uralták a meccset, de nem is csak előre vagdalták a lasztit támadásban, ő is sokat volt játékban, de direktebb stílusra van kicsit kényszerítve, védekeznie pedig sokat kell, többet mozog és ütközik, mint eddig. Azokban javulhat, amikben gyengébb, és a Sevilla ellen ezt szinte hibátlanul oldotta meg. Kell még fejlődnie bőven, nem azt mondom, de ez egy jó irány egyelőre.

Úgyhogy én még mindig bizakodó vagyok vele kapcsolatban. De ha esetleg visszatér a Granada az 5 védős játékhoz, és innentől csak szenvedés lesz a szezonja, akkor is lesz ideje még igazából, 22 lesz még csak. Viszont remélem, hogy az edző tartja ezt a felállást, akkor már ebben a szezonban nagyon sokat fejlődhet, a döcögős kezdés ellenére is.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2016.11.03. 06:31:44

Samper írta:LE "megdícsérte" Samper játékát a Barca ellen, de olyan fogalmazásban, hogy ha valaki abból azt olvassa ki, hogy valaha is az ő játékosa lesz, annak fizetek.
Én azt olvastam ki... (az anyagiakról írj pü-t.)

Nincs jó helyen szerencsétlen. Ezt a szezont végig szenvedi, aztán megy tovább kölcsönbe új reményekkel...
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.11.01. 05:46:26

LE "megdícsérte" Samper játékát a Barca ellen, de olyan fogalmazásban, hogy ha valaki abból azt olvassa ki, hogy valaha is az ő játékosa lesz, annak fizetek.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.10.01. 15:23:34

palesz77 írta:Jól elvagyok itt magamba.. :D De azért írok a mairól is.

Ez a kölcsön úgy néz ki egyelőre, hogy totális befürdés lesz. Paco valami reményt jelenthetett volna a rossz kezdés ellenére, de jelenleg nem látom, hogy ez hogy alakulhatna jól. Bekkelnek egész meccsen, a támadásépítés jelenleg abból áll, hogy minél előbb fellőni a csatárokig a labdát, akiknek aztán derogál hátrapasszolni, inkább addig cseleznek, amíg totál kiszorítják őket, akkor vagy nagy kegyesen hátrébb teszik, vagy elrontják - utóbbi sajnos gyakoribb. Tudatos csapatjáték szinte nincs, egyénieskedés annál több. Állítom a dolgok mostani állása szerint azzal többre mennénk, ha télen visszahoznánk, játszana 250 percet egész tavasszal, de végig Busiékkal edzene.

A félreértések elkerülése végett, ő se játszik jól, meccsenként 1-2 villanása van, ami arra utal, hogy lehetne belőle valaki. De az azért sokat elmond az egészről, hogy ő, aki BL meccsen, Leverkusen és Roma szintű csapatok ellen is képes higgadt és pontos játékra, 67%-os passzpontossággal játszik. Halkan hozzátenném, hogy a mellette játszo Marquez, akivel élméletileg szerveznie kéne a játékot, 27%-os pontossággal játszotta meg előrefele a labdákat, és Samperen kívül mindenki, akinek szerveznie kéne, 50% alatt van.. Fejlődj így kombinációs játékban..
Nem tudom, a Barcaban dolga-e valakinek, hogy figyeljen rá. Azt se, hogy van-e a vezetőségben olyan pártfogója, akihez ő fordulhatna. Barto ugyan szépen nyilatkozott róla, de nem hiszem, hogy beleártaná magát az ügybe.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.10.01. 14:40:26

Jól elvagyok itt magamba.. :D De azért írok a mairól is.

Ez a kölcsön úgy néz ki egyelőre, hogy totális befürdés lesz. Paco valami reményt jelenthetett volna a rossz kezdés ellenére, de jelenleg nem látom, hogy ez hogy alakulhatna jól. Bekkelnek egész meccsen, a támadásépítés jelenleg abból áll, hogy minél előbb fellőni a csatárokig a labdát, akiknek aztán derogál hátrapasszolni, inkább addig cseleznek, amíg totál kiszorítják őket, akkor vagy nagy kegyesen hátrébb teszik, vagy elrontják - utóbbi sajnos gyakoribb. Tudatos csapatjáték szinte nincs, egyénieskedés annál több. Állítom a dolgok mostani állása szerint azzal többre mennénk, ha télen visszahoznánk, játszana 250 percet egész tavasszal, de végig Busiékkal edzene.

A félreértések elkerülése végett, ő se játszik jól, meccsenként 1-2 villanása van, ami arra utal, hogy lehetne belőle valaki. De az azért sokat elmond az egészről, hogy ő, aki BL meccsen, Leverkusen és Roma szintű csapatok ellen is képes higgadt és pontos játékra, 67%-os passzpontossággal játszik. Halkan hozzátenném, hogy a mellette játszo Marquez, akivel élméletileg szerveznie kéne a játékot, 27%-os pontossággal játszotta meg előrefele a labdákat, és Samperen kívül mindenki, akinek szerveznie kéne, 50% alatt van.. Fejlődj így kombinációs játékban..
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.09.26. 14:52:56

Szerk.: Itt meg a Bilbao elleni meccse, annyira veszes nem volt azert.

Na, a mai keretbe be se került.. Remélem sikerül visszaverekednie magát, nehéz dolga lesz az biztos, de az eddigiek alapján a karaktere megvan hozzá. Meglátjuk, az biztos, hogy ha év végére újra a kezdőbe kerül, akkor baromi sokat nyer ezen az éven, mert az azt jelenti, hogy a játéka gyengébb elemeiben tudott fejlődni. Reméljük így lesz, és nem nyom egy Halilovicot..
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.09.22. 13:18:09

Nem láttam a meccsét tegnap, de statok alapján elég gyenge lehetett.. 0 szerelés, 0 csel, 0 fejpárbaj, 2 közbelépés, 1 blokk, 79%-os passzpontosság - 22 jó passz -, 66 perc alatt. Szerencséje, hogy a helyére bejött Atzili 25 perc alatt 3 passzig jutott, amiből 2-t elrontott, és 0 labdát szerzett.. :D Remélem belejön, mert a passztérkép alapján még csak kiugratni se próbált, ennél bátrabban és jobban kéne játszania. Ideje van még felpörögni nyilván, számára tök új stílusban kell játszania, nem lehet ez egyszerű, de ennél több kell tőle a jövőben. Nálunk is mutatta már jeleit annak pár meccsen, hogy tud keményebben is játszani ha kell, ez kéne most hatványozottan. December környékére már illene teljesen felvennie a ritmust, remélem Paco elég türelmes lesz vele..
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.09.16. 21:58:55

Messias2 írta:Valaki tudja, hogy a mai meccsre miért nem nevezték? :-k
Lassabban épült fel a sérülésből mint számítottak rá, úgyhogy Paco inkább pihentette, nehogy nagyobb baj legyen.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.09.16. 21:57:48

Valaki tudja, hogy a mai meccsre miért nem nevezték? :-k
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.09.14. 15:22:10

etooka9 írta:Egyedül szerintem angliában van így. Olaszoknál még a nagy csapatok meccse sem élvezetes, nem hogy a kis csapatoké. :lol:
nálam nincs így. egy empoli-torinot, darmstadt-frankfurtot, de még egy dijon-nancyt is előbb nézek meg, mint mondjuk egy valencia vagy villarreal meccset, a töltetlék osasuna félékről nem is beszélve
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2016.09.14. 15:08:13

visca el barca írta:
palesz77 írta: Samper vs Eibar

Végigjátszotta a meccset, de semmi extra. Azt olvastam, hogy az Eibar védőit Pirlo szelleme járta át, és mélységi irányítónak képzelték magukat, úgyhogy sokszor feleslegesen előrerugdalták ahelyett, hogy neki letennék. Remélem ez nem Paco terve volt, mert akkor nem sok haszna lesz Serginek a jövőben.. :D
edzés közben néztem a meccset, nagyon gyengén játszott. az egész meccs nézhetetlen volt, komolyan, mintha valami mb2-es bajnoki lett volna. az összes többi bajnokságban élvezetes mikor a kiscsaptok játszanak, csak itt nem....
Egyedül szerintem angliában van így. Olaszoknál még a nagy csapatok meccse sem élvezetes, nem hogy a kis csapatoké. :lol:
Kép
Lezárt