André Gomes

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szezonértékelő:

1
22
76%
2
5
17%
3
2
7%
4
0
0 szavazat
5
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 29
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.04.14. 20:25:54

Jól írtátok. Gomes bárhogy játszik, akkor is játszani fog a jövőben. Egyszerűen LE rossz pedagógus, és nagy nem tudja kezelni a bő keretet. Raktitic mikor mellőzve volt volt hogy jól játszott, de következő meccsen cserevolt. És ez akkor is igy volt, ha sz.r volt. Szóval semmi következetesség. Jó példa Vidal. 2 rossz meccs után 3 hónapig jegelve volt. Gomes így kb pályafutása végéig ülhetne a lelátón...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.14. 19:54:30

És ezért volt felüdülés, hogy legutóbb a legtöbb labdát szerezte miközben feleannyit játszott mint sokan mások.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.04.14. 19:39:58

palesz77 írta:Mondjuk azért ez is túlzás már, örülhetnénk, ha csak Gomes lenne a probléma a csapattal.. Ő is egy gond, de sajnos nem miatta megy el a bajnokság - azért mondom, hogy sajnos, mert azt könnyebb lenne orvosolni..
Nyilván nem ilyen egyszerü, de abban van valami, hogy a többiek gyengeségét még megfejeli LE, Gomes játszatásával. A statok azért mutatnak valamit és nem a fényt az alagút végén, bár, van aki látja.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.14. 19:36:48

Jelek.
Ha nem is egyedül az ő hibája, ezt nyilván én sem gondolom, de óriási károkat okoz a csapatnak.
Nulla labdaszerzés, bakker, egy bóját leraksz, abban elakad egyszer. :D

Jelek.

Gondolom a statok sem hasraütésszerűek, mondjuk aki nézi is a meccseket, nem csak a sablonokat írja be ide a vitákban, annak a napnál is világosabbak ezek a dolgok. Ezen statisztkák nélkül is látni, hogy irgalmatlan gyenge...amivel különösebb baj nem lenne, de játszik bakker, kezdőként. #-o
És ez meg LE sara...érdekes Vidal kegyvesztett lett 1-2 gyengébb meccs után, sok időbe telt még visszaverekedte magát, Gomes meg konkrétan leülhetne meccs közben a gyepre, akkor is kezdene a következőn is.

Jelek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.04.14. 19:17:15

Ennyire gyenge, mégis meghatározó szerepet kapó játékos szerintem egy laza 15 éve nem volt a Barcában.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.14. 19:14:11

Mondjuk azért ez is túlzás már, örülhetnénk, ha csak Gomes lenne a probléma a csapattal.. Ő is egy gond, de sajnos nem miatta megy el a bajnokság - azért mondom, hogy sajnos, mert azt könnyebb lenne orvosolni..
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2017.04.14. 19:04:33

Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.04.10. 19:11:47

Nero. írta:Biztos hogy nem lesz eladva és sokat lesz játszatva a jövőben is (többek kozt mindjárt kedden a Juve ellen is csodálhatjuk), de én is azok véleményét osztom akik nullának tartják. Messi feje sok mindent elárult az elszórakozott helyzete után.

Ha van ember akit én utáltam a Barcában az a régi tizesünk Riquelme. Te jó ég, hogy ő mennyire gyengén nyomta itt, odaállt a sorsdöntő tizenegyeshez és nahá, hogy kihagyta.

Aztán meg amint lenyomott a Villarrealban főleg ellenünk, nem hittem el, hogy ugyaz az ember. A végén még Gomes is ilyen lesz.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.09. 15:18:08

Biztos hogy nem lesz eladva és sokat lesz játszatva a jövőben is (többek kozt mindjárt kedden a Juve ellen is csodálhatjuk), de én is azok véleményét osztom akik nullának tartják. Messi feje sok mindent elárult az elszórakozott helyzete után.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.09. 15:07:47

Teljesítményén nincs mit védeni,. de iszonyatosan ki van rá hegyezve minden. Ugyanez ment Ter Stegennel - lassan maradt abba, ment az is , hogy mi a fenének Umtiti, ha nem játszatták eleget Bartrat. Ehhez képest LE ordító, nem egyetlen játékost érintő mellfogásaival szemben kontrasztos volt a nagy-nagy türelem és sokan símán lenyelnék, ha Unzué lesz az utód. Szerintem végre egy koncepciózus, keménykezű edző kell, aki nem hagy belepofázni abba, hogy kit "kell" játszatni. Ha egyszer ebben a csapatban a MSN a kakaó, akkor őket természetesen előre meg kell kérdezni az edzőről. De ha elfogadták, akkor nekik is be kellene állni a sorba, mint mindenki másnak.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.09. 14:55:50

Samper a kieső Granadában nem játszik már, nem jó példa szerintem.

Sokszor még direkt gúnyolódás tárgya is, mikor végre gólt lőtt akkor is, pedig az nagyon parádés gól volt (kicsit nekem egyébként Sandroban meglepő volt, hogy mennyire örült a góljának...nem szokás). És tegnap is gyönyörűen belépett a támadásba, erre elhagyta a labdát....Igen, engem is baromira bosszant, de ilyen jelenetek után nem tudom azt mondani, hogy nem értené a játékot. Jól forgatja a zsugát, vannak nagyon jó szerelései is, ezek nekem mind biztató jelek. Sajnos kevés van ilyenekből és a hullámzást erre értem, hogy 10 percig jó, aztán két olyan eladott labdája van, hogy érthetetlen. Én sokkal inkább látok nála pszichés gátat mint képességbelit. Láttam a Valenciában abszolút felfelé lógott ki és nem lefelé mint nálunk.

Egy évet feltétlenül adnék még neki, nem egyszer fordult elő, hogy a beilleszkedés még első év végére se sikerült valakinek.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.09. 14:47:06

Vele nekem az a legnagyobb bajom, ami a ziccernél is látszott - játékosként ez, a másikat meg leírom később. Fejben egyszerűen totál lassú. Az, hogy nem érti a játékunkat, még orvosolható lenne, bár ahhoz egy olyan edző, és egy olyan szisztéma is kéne, ami egyelőre nincs meg, így érthető végülis, hogy nem nagyon fejlődik. Hozzátenném ez akkor is akkora hiányosság lenne, ami miatt jó esetben sosem lenne kezdő, de legalább tényleg egy hasznos emberke lehetne. Mert lássuk be, egy Keitától se várnánk el szerintem, hogy húzza a csapatot nehéz időkben, egyszerűen képtelen lenne rá. Nála ezt érzem, hogy az a szint. A mali is a Sevilla egyik legjobbja volt, nálunk meg egy jó munkás, Gomes is max ez lehetne. Van ilyen, ilyen játékosok is kellenek végülis, akik feltöltik a keretet relatíve kevés pénzért, be lehet dobni őket, újat tudnak adni a csapatnak. Ehhez képest 35 millió volt alsóhangon, folyamatosan kezdő, és miatta ment ki kölcsönbe a Masia egyik legnagyobb ígérete az utóbbi évekből, aki még egy Granadában is megmutatja rendszeresen, hogy képes gyorsan a támadó focihoz kellő döntéseket hozni, más kérdés, hogy a társai meg nem értik sokszor mi is történik. És ez az, amit az elején írtam, hogy kifejezetten zavar Gomesben, nem mint játékosban, hanem az egész leigazolásában. Hogy jön itt a szöveg mindig, hogy nincs idő tutujgatni a fiatalokat, de egy 35 milliós igazolást meg van idő játszatni, amikor egyszerűen ordít, hogy nem megy neki? Mert egy gyenge Valenciában az egyik legjobb volt, bár ott is hullámzó ahogy olvastam? Mostantól elmegyünk ilyen irányba, hogy közepes teljesítményű játékosokat igazolgatunk le, aztán próbálgatjuk őket vakulásig, miközben szórjuk szét az ifiket valós tesztelés nélkül? Szuper jövőkép. Lehet erre puffogtatni a közhelyeket, hogy elsőosztályú tapasztalat meg miegymás, de láthatjuk, hogy még több idő is kell egy ilyen játékosnak beleszokni a játékba, mint annak, aki az ifiktől jött. Samper első tétmeccsén kezdőként állítom jobb volt, mint Gomes eddig bármikor is, ehhez képest 3 év alatt harmada annyit játszott, mint a portugál csak idén, pedig ő ígéretes is volt szinte mindig.. Számomra ez egyszerre röhejes és elkeserítő is.

Úgyhogy Gomes megítélésében ez is közrejátszik szerintem, hogy megtestesít mindent olyan elvet, amit nem akarnak a szurkolók látni, mégis elindult abba az irányba az egyesület - nem visszafordíthatatlanul, félreértése elkerülése végett, de vannak aggasztó jelek. Nálam pl a Masia vakvágányra tétele középszerű játékosokért, másnál az, hogy a foltokat ilyen ebmerekkel pótoljuk, van akinél a szisztéma hiányának a megtestesítője, a folyamatos edzői hibák megismétlésének, stbstb, lehetne sorolni szerintem. Úgyhogy Bob-nak abban elhet igaza van, hogy sokszor jogtalanul erős a kritika felé, de itt szerintem nem csak róla van szó sokszor, hanem a nagyobb probléma megtestesítője ő maga.. Ezért is olyan élesek a kritikák sokszor felé - mert lássuk be azt is, hogy a játékával se szolgált még rá, hogy ne kritizálva legyen.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.09. 14:05:41

Nem láttam a meccset, mondom megnézem az egészet, 1-0-nál inkább megnéztem az eredményt, így kinyomtam a fenébe. :D
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.04.09. 14:01:27

Bob_Marley írta:Kezdetektől fogva ki van pécézve, még nem is játszott de már akkor.
A paliban igenis van, s óriási túlzás,hogy ne lett volna jó meccse, Atleticot feltétlenül idevenném. Hú 36-ból egy? Igen, periódusai vannak csak sajnos adott meccsen, tegnap is hullámzó volt, helyzetet hibázott és persze rögtön gólt is kaptunk belőle...Fiatal még nagyon, Valenciában jó volt, több éve figyeljük, ez csak ehet véletlen.
Szerintem ebben nincs igazad.Menet közben vágta haza a renoméjat.Lassú fejben lassú játékban nem is lát ugy ahogy kéne.Nem az a baj hogy hullámzó meg fiatal hanem hogy egyszerűen gyenge.Nem veszi fel a ritmust dadog nála a labda sokszor labdakezelési gond van.Ezen a szinten ez megengdhetetlen.Rakitic amikor ide került ő volt hullámzó
de senki egy szót se szólt mert látszott hogy érzi a játékot és bele is fog lendülni.Ezzel szemben Gomes kapja a legtöbb játékpercet Umtitin kívül az újakból és sehova nem fejlődik.Neki egy statikusabb lassabb csapat való ezért tűnt ki a Valenciában.

Én személy szerint örültem a leigazolasanak.Fiatal siker éhes friss Európabajnok, majd beletanul.Ehhez képest szánalmas.Ha a jatekperceit Rafi meg Denis kapná meg legalább kijött volna hogy állandó kiegészítő embernek valamelyikük jó lenne e vagy ők is mehetnek a levesbe.

Ráadásul nem tudom szoktatok e figyelni a többieket amikor játszik.A legvégső esetben kap labdát egy ideje.Messiék néha úgy néznek rá mint a véres rongyra.Szerintem vagy nem bíznak benne vagy valami volt ami nem publikus.

Úgyhogy elhiszem hogy próbálsz derűlátó lenni és mindenkiben valamit meglátni, de benne nincs mit.Mellé nyúltunk...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.09. 13:48:00

S.Agüero írta:Ismétlést néztem 30 percig, addig a leggyengébbünk volt.

Barça lost 14 games when started with Andre Gomes (out of a 15 total loses).
miért kínzod magad?:D

ez a 15 inkább pontvesztés nem?
de ha jól látom, egyszer nem vesztettünk pontot, vagy kaptunk ki.
OTT A JEL!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.09. 13:39:27

Ismétlést néztem 30 percig, addig a leggyengébbünk volt.

Barça lost 14 games when started with Andre Gomes (out of a 15 total loses).
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.04.09. 13:19:13

Bob_Marley írta:Kezdetektől fogva ki van pécézve, még nem is játszott de már akkor.
A paliban igenis van, s óriási túlzás,hogy ne lett volna jó meccse, Atleticot feltétlenül idevenném. Hú 36-ból egy? Igen, periódusai vannak csak sajnos adott meccsen, tegnap is hullámzó volt, helyzetet hibázott és persze rögtön gólt is kaptunk belőle...Fiatal még nagyon, Valenciában jó volt, több éve figyeljük, ez csak ehet véletlen.
Már ne is haragudj de aki ennyibe kerül, annál nem fogadom el azt a kifogást, hogy kiforratlan. Ha minden feltétel teljesülne több mint 70m euró, igy csak 50-55 körül lesz lehet. Hát nagyszerű, szegényke, hogy innen mindenki bántja. Komolyan szerinted kiforratlan es idő kell neki, meg néha van 2 jo passza ami bizakodásra ad okot, még mielőtt megvettük én még szerettem is volna, mert a valóban nem volt rossz, és felteleztem, hogy a testi adottságait jobban tudja kamatoztatni, erre mikor pályán van a 2 haverjával együtt, gyakorlatilag borítékolható a bukás, hát remek. Ez nem kipécézés hanem puszta tények, hogy ez a gyerek, még egy Mezőkövesdbe is gyenge lenne, nem, hogy a Barcaba.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.04.09. 12:58:41

Bob_Marley írta:Kezdetektől fogva ki van pécézve, még nem is játszott de már akkor.
A paliban igenis van, s óriási túlzás,hogy ne lett volna jó meccse, Atleticot feltétlenül idevenném. Hú 36-ból egy? Igen, periódusai vannak csak sajnos adott meccsen, tegnap is hullámzó volt, helyzetet hibázott és persze rögtön gólt is kaptunk belőle...Fiatal még nagyon, Valenciában jó volt, több éve figyeljük, ez csak ehet véletlen.
Ebben most nincsen igazad Bob. Mármint abban, hogy elejétől ki van pécézve a srác. Én nem is nagyon ismertem és abszolúte pozitívan álltam hozzá, amit sajnos le is amortizált a srác, meccseken mutatott teljesítményével. Az amennyibe kerüt és az amit nyújt, köszönő viszonyban sincsen egymással. Még ha hektikus lenne a teljesítménye aláírnám, hogy fiatal meg kell még a rutin, de a hektikussága a rossz és a nagyonrossz szintjén mozog. Egyszerűen egyszer sem tudta megmutatni miért fizettünk érte ennyit. Az meg hogy stabil, meg erős, meg biztosan passzol, mondjuk nálam alap egy játékossal szemben. Semmit, de teljesen semmit tesz hozzá a játékával a csapat teljesítményéhez. Én nem tudom, hogy te meg LE mit láttok benne, de irigylem az optimista szemeteket.:-D Ezzel együtt sajnálom a srácot, nem tehet róla, hogy ennyit tud, vagy hogy ennyi látszik belőle. Az sem elképzelhetetlen, hogy valamikor valahol tényleg befut, de erre ilyen játékpercekel nem lehet bazírozni, úgy hogy a jelenlegi teljesítményénél vannak tőle jobbak a csapat kispadján. Talán Csaba írta, hogy játszon, de olyankor, mikor már biztos a vezetés, hogy szokja a bugit, de ne kezdőként eröltessük.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
francisco franco.
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.04.15. 11:48:57

2017.04.09. 12:46:07

Bob_Marley írta:Ráadásul mutat jeleket.
Öööö kérlek sorold már fel ezeket!
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.04.09. 12:45:33

Ez a pali annyit tud, hogy a közvetlenül mellette állónak odapasszolja a labdát, de nem is lenne baj, ha olyan Xavi-san rajta keresztül folyna a labda, de ő még a 4-5 méteres passzokat is vagy hosszan vagy lassan vagy ütemtelenül adja. Védekezésben megint nem értem, mert magas, hosszú lábai vannak, elég gyors, Businál tuti gyorsabb jóval, de egyszerűen alig tud labdát szerezni, a párharcokat meg szinte mind elveszti. Támadásokhoz is oda tud érni, de a helyzetkihasználása meg Paco szintű :D ezt nem hiszem el, hogy egy Barcelona B játékos sem tudná megcsinálni, akkor inkább próbálgassuk őket, értük nem kell kiadni 35+milliókat...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.09. 12:37:08

Bob_Marley írta:de az nem kritika hogy takarodjon meg hasonlók.
előtte 20x leírtam/leírtuk mi a baj vele, nem fogom 21. alkalommal újra megtenni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.09. 12:29:24

X=stáb. Másodedzőtől, Robertig.

Félresikerültnek az ára miatt mondanám, de azt se értem hogy másnál előjön, hogy fiatal, hát ő is "pólyás" még a húszon pár évével.

De ez már legalább kritika volt, így lehet is értelmesen beszélni, de az nem kritika hogy takarodjon meg hasonlók.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.09. 12:27:42

sajnálom, én ilyen vagyok. robit ennyire soha nem bántottam, mást meg főleg nem az elmúlt 10 évben. de AG kihozza belőlem az állatot. :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.09. 12:09:16

Bob_Marley írta: LE és másik x ember meg nem. :D
kiket takar az X? illuminátusokat, vagy a templomosok?

Bob_Marley írta: de ha már itt van nem az a logikus, hogy bízik benne az ember? Ráadásul mutat jeleket.
nem az a logikus, mert ezerszer szolgált rá, hogy alkalmatlan.
lehet idő kell, de azt az időt adjuk meg neki eldőlt meccseken, max fél órában. nem kezdőként erőltetve.
az hogy meccsenként van 1-2 megmozdulása, amit te jelnek tulajdonítasz, édes kevés.


el kell fogadni, félresikerült igazolás. mint anno Hleb, vagy Csiga. hadakozhatsz ez ellen, de a tények mást mondanak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.09. 12:03:16

visca el barca írta:
Bob_Marley írta:Kezdetektől fogva ki van pécézve, még nem is játszott de már akkor.
A paliban igenis van, s óriási túlzás,hogy ne lett volna jó meccse, Atleticot feltétlenül idevenném. Hú 36-ból egy? Igen, periódusai vannak csak sajnos adott meccsen, tegnap is hullámzó volt, helyzetet hibázott és persze rögtön gólt is kaptunk belőle...Fiatal még nagyon, Valenciában jó volt, több éve figyeljük, ez csak ehet véletlen.
az a vicc, hogy rajtad kívül a többi 435 fórumozó látja hogy vak és a halál véreresére kívánja.
LE és másik x ember meg nem. :D

Gyenge éve van, ennél jóval több van benne, sőt mikor leigazoltuk is mondtam, hogy ennyit nem szabad fizetni érte, de ha már itt van nem az a logikus, hogy bízik benne az ember? Ráadásul mutat jeleket.

Tudod veb, hogy bírlak, de nagyon inkorrektnek tartom bármelyik játékosunkkal szemben az olyan megnyilvánulásokat, amiket kap a portugál. Ez nem kritika, amit megfogalmaztok. Robertonál is ugyanezt eljátszottad, s biztos volt másik ezer ahol meg be is jött. De ez személyes vélemény és lehet törlik is, mert személyeskedés, de így gondolom. Abban egyetértek, hogy nem az ő közege eddig, feleannyit mutat mint Valenciában, de Arda, Vidsal, Roberto példák lehetnek, hogy bizony idő kell mindenkinek.
Kép
Kép
Kép
Lezárt