Paco Alcácer

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szezonértékelő:

1
0
0 szavazat
2
3
27%
3
8
73%
4
0
0 szavazat
5
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 11
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2016.12.04. 20:40:47

Normandia írta:
De pont a paraméterek miatt, ha a tudást most nem nézzük, felesleges a játékstílusukat összevetni. Nem is lehet.
A Valenciában állítólag ilyet játszott pedig. Én nem láttam a saját szememmel, viszont többektől olvastam itt, amikor bejelentették a leigazolását, hogy ilyen stílusú játékos. Azért is emeltem ki, hogy a buszozó csapatok ellen nem hatékony ő, mert egy Valencia ellen az évi 60 meccsből talán 2 meccsen buszoznak az ellenfelek, addig ellenünk ugyanennyiből kb a felén, ha nem többen.

Oda pedig kell a fizikum, nem elég csak várni a lecsorgót, mert NINCS, ha nem robban oda a csatár.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.12.04. 20:36:07

geridoss írta:
Játékstílusra szólt szerintem az összehasonlítás, képességekről szó sem volt, mert egy bekezdésben sem lehet említeni őket.

Paco (új bekezdés :mrgreen: ) szerintem megrekedt pont a kettő között. Ahhoz, hogy egy gyilkos befejező lesipuskás legyen, aki BUSZOZÓ csapatok ellen 2-3 emberrel a nyakán beverekedje a kapuba a labdát, kevés a fizikuma.

Ahhoz meg, hogy szélvészgyorsan lehagyja ezt az említett 2-3 embert nincs meg a dinamika benne. Nem feltétlen sprintsebességről van szó, egy jó átvétel (Suarez) vagy irgalmatlanul ütemtelen irányváltás (Messi) sem volt tőle látható mióta itt van. Én a Valenciában nem követtem, csak a számokat láttam, de néha a számok is hazudnak. Mert azok alapján tökéletes helyettese lehetne Suareznek, de mint látjuk, nem az - egyelőre.

Egy teljes szezont mindenképp adni kell neki, mindenki megérdemli. Meghatározó játékos sosem lesz nálunk, de én még mindig hiszem, hogy jó kiegészítő ember lesz belőle. Át fog szakadni a gát, csak győzzük kivárni. :wink:
De pont a paraméterek miatt, ha a tudást most nem nézzük, felesleges a játékstílusukat összevetni. Nem is lehet.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2016.12.04. 20:29:57

Normandia írta: Még hogy Ibrához hasonlítod.:-D Fele annyi súllyal, fele olyan magassággal és negyedannyi tudással.
Játékstílusra szólt szerintem az összehasonlítás, képességekről szó sem volt, mert egy bekezdésben sem lehet említeni őket.

Paco (új bekezdés :mrgreen: ) szerintem megrekedt pont a kettő között. Ahhoz, hogy egy gyilkos befejező lesipuskás legyen, aki BUSZOZÓ csapatok ellen 2-3 emberrel a nyakán beverekedje a kapuba a labdát, kevés a fizikuma.

Ahhoz meg, hogy szélvészgyorsan lehagyja ezt az említett 2-3 embert nincs meg a dinamika benne. Nem feltétlen sprintsebességről van szó, egy jó átvétel (Suarez) vagy irgalmatlanul ütemtelen irányváltás (Messi) sem volt tőle látható mióta itt van. Én a Valenciában nem követtem, csak a számokat láttam, de néha a számok is hazudnak. Mert azok alapján tökéletes helyettese lehetne Suareznek, de mint látjuk, nem az - egyelőre.

Egy teljes szezont mindenképp adni kell neki, mindenki megérdemli. Meghatározó játékos sosem lesz nálunk, de én még mindig hiszem, hogy jó kiegészítő ember lesz belőle. Át fog szakadni a gát, csak győzzük kivárni. :wink:
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.12.04. 20:19:43

LG írta: Ibra jó példa, mert stílusban közelebb áll Pacohoz. Ő sem egy fürge, mozgékony csatár, főleg nem ennyi idősen, de igy is többnyire megvannak a helyzetei meccsenként, amiből be is lő párat. Hasonló teljesítmény Pacotol bőven elég lenne.:
Még hogy Ibrához hasonlítod.:-D Fele annyi súllyal, fele olyan magassággal és negyedannyi tudással.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.04. 20:13:58

Despite failing to score against Hercules, Luis Enrique has his faith in Paco Alcacer and he might play vs Mönchengladbach. [md]

Micsoda hit, egy tétnélküli meccsen lehet kezdeti.. :D Mondjuk én azt hittem ez alap lesz, és pihen ott mindenki, de lehet én gondoltam rosszul.
LG írta:Azt a nagy küzdést, amit Palesz említett sem látom rajta, legalábbis az utóbbi meccseken nem. Eleinte még igen, akkor bizakodó is voltam vele, de mostanában bujkál a labda elől. :roll:
Nem azt írtam, hogy Pedrohoz hasonlóan felszántotta a pályát oda-vissza, de nem is egyhelyben állt és várta a csodát. Sokat mozgott lyukra, csak nem sikerült sose kiugratni. Vagyis 1-szer de, akkor legyűrte a védőt, de már nem tudta kapu felé lőni a labdát.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.12.02. 11:38:01

Chino írta:
Bob_Marley írta:Nagyon nem értek ezzel egyet, hogy óriási bukta lenne Munirhoz képest, miután Munir se nagyon villogott és a Valenciába szintén nem fér be. Ez nem befolyásolja azt, hogy Paconak nagyon nem megy nálunk, de Munirnak szintén nem igazán ment nálunk és eddig máshol se. Szóval ne állítsuk már be úgy hogy Munirral sokkal jobban jártunk volna, miközben míg itt volt ez nem volt igaz és most máshol sem "váltja meg a világot".

Én szorítok a kicsi spanyolért, mást mit tud tenni az ember?! Ennél sokkal több van benne, aki évekig tudja lődözni a gólokat a Ligában az megérdemli a bizalmat.
Viszont Munir tudott lendületet hozni a játékba, ráadásul többnyire nem is az eredeti posztján játszott. Meg tudta csinálni az 1vs1-eket, Paco szinte semmit nem mozog, hiába center az azért elvárható, hogy próbálja üresbe játszani magát, ha minimálisan is de vegye ki a részét a játékból. Ott volt például Ibra, aki tényleg elég statikus, tipikus center, de nem tűnt folyamatosan el. Persze klasszis különbségek vannak, de számos "gyengébb" játékos is képes erre.
Amellett én akkora küzdést se látok rajta. Hajt, de olyan elszántság nem tükröződik, amilyennek kellene lenni az ő helyzetében.
Ibra jó példa, mert stílusban közelebb áll Pacohoz. Ő sem egy fürge, mozgékony csatár, főleg nem ennyi idősen, de igy is többnyire megvannak a helyzetei meccsenként, amiből be is lő párat. Hasonló teljesítmény Pacotol bőven elég lenne.
Azt a nagy küzdést, amit Palesz említett sem látom rajta, legalábbis az utóbbi meccseken nem. Eleinte még igen, akkor bizakodó is voltam vele, de mostanában bujkál a labda elől. :roll:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.12.02. 10:41:03

Bob_Marley írta:Nagyon nem értek ezzel egyet, hogy óriási bukta lenne Munirhoz képest, miután Munir se nagyon villogott és a Valenciába szintén nem fér be. Ez nem befolyásolja azt, hogy Paconak nagyon nem megy nálunk, de Munirnak szintén nem igazán ment nálunk és eddig máshol se. Szóval ne állítsuk már be úgy hogy Munirral sokkal jobban jártunk volna, miközben míg itt volt ez nem volt igaz és most máshol sem "váltja meg a világot".

Én szorítok a kicsi spanyolért, mást mit tud tenni az ember?! Ennél sokkal több van benne, aki évekig tudja lődözni a gólokat a Ligában az megérdemli a bizalmat.
Viszont Munir tudott lendületet hozni a játékba, ráadásul többnyire nem is az eredeti posztján játszott. Meg tudta csinálni az 1vs1-eket, Paco szinte semmit nem mozog, hiába center az azért elvárható, hogy próbálja üresbe játszani magát, ha minimálisan is de vegye ki a részét a játékból. Ott volt például Ibra, aki tényleg elég statikus, tipikus center, de nem tűnt folyamatosan el. Persze klasszis különbségek vannak, de számos "gyengébb" játékos is képes erre.
Amellett én akkora küzdést se látok rajta. Hajt, de olyan elszántság nem tükröződik, amilyennek kellene lenni az ő helyzetében.
Forca Barca!!!!
knor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2007.02.04. 23:33:29

2016.12.02. 09:35:42

Nem Ő a hívás, hogy idejött, hanem az aki adott érte 30millát
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2016.12.02. 07:07:42

Nem a Hercules meccs a mérvadó nála sztem, hanem amikor a Malaga ellen játszott és a végén gyakorlatilag 10 perc alatt Piqué többet támadta a labdát meg a kaput mint Paco egész meccsen. Na az volt a nagyon látványos. Mintha az lett volna, hogy menjen már valaki 9-esbe mert ez a gyerek semmit nem csinál, csak szerencsétlenkedik. Nem a gól aggaszt, hanem, hogy semmit nem csinál, nem ér labdához gyakorlatilag. Amit Piqué megcsinált, ő is meg tudta volna. Pontosan neki kellett volna!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.12.02. 06:25:43

Hát az igazság az, hogy valahol még meg is értem.Idejön abban a reményben hogy ő lesz a stabil csere, nyilván motoszkált benne a gondolat, hogy idővel leválthatjs Suarezt, aztán puff nem jön a gól, ideges leszel a játék nem megy a szurkolók kikezdenek, megy a fujjogás közben rájössz hogy most már a karriereddel játszol ez marha nagy nyomás.

Mondjuk ettől neki még nem jobb ő nincs bentenbb, mi nem vagyunk bentebb.
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.12.02. 01:31:08

Kikezditek Pacot mert 501 perce nincs gólja, bezzeg Mascherano már 6 éve ittvan és még egyszer sem rúgott gólt. :mrgreen:

Egyébként, ha egy Hercules ellen sem tud valami bíztatót mutatni, akkor az már nagy baj...30 millás csatárnak ne az akarása legyen a legnagyobb erénye.
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.12.01. 18:52:15

Hülye volt, h eljött...elpazarolt egy évet a pályafutásából...ha szerencséje van. Nem örülök neki, nem csak miattunk, nem jó dolog, ha egy focista "szenved", görcsöl és nincs önbizalma, ráadásul kedvenc posztom, gól nélkül elhal a center, az tartja életben.

Csaba, én a jelenlegi csapatban nem látom, h a küzdés, hajtás alap volna, ez dühít a legjobban, kitesszük a mezt meg a cipőt, aztán nyerünk, mert ugye Barcelona vagyunk...csak épp nem nyerünk...nem tetszik, h átvesszük a "mivagyunkarealmadrid" stílust.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.12.01. 18:09:15

Én már a leigazolásánál sem értettem, hogy minek, de úgy voltam vele, hogy majd meglátjuk. Lajos agresszívebb, erősebb és végig űzi a labdát. Pacoról minden elmondható, csak az nem, hogy egy kigyúrt álat. Ebben a rendszerben nem igen tud kibontakozni. Mikor védekeznek ellenünk szimplán hajlamos az eltűnésre, momentumai sincsenek. Nem feltétlenül az ő hibája ez, hanem azé, aki úgy gondolta, hogy helyettesítheti Suarezt. Ő egy kontrázó csapatban valszeg jobban játszana. Ennek ellenére szurkolok neki, hogy cáfoljon rá ezekre a kritikákra és lődözze a gólokat.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.12.01. 17:57:09

Kovbal88 írta: Most akkor elkezdünk bűnbakot keresni? Mert nála bőven van több olyan játékos, aki simán lehetne az.
Nem, azért vagyunk gyengék mert ő 501 perce nem rúgott gólt... Tény, hogy gyenge de vannak itt még gondok bőven rajta kívül is!
Ez nem bűnbak kérdése, ő egy 9es ez lenne igazából az egyetlen valódi feladata, hogy gólt lőjön, arról volt szó a nyáron, hogy egy olyan csatárt hoz a klub, aki nem jön zavarba, ha Suárez helyén kell játszania, és tud gőlokat lőni, ne eddig csak az nem megy neki, amiért meg lett véve.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.12.01. 17:53:53

Tromort77 írta: Na most ahhoz képest Paco meg alig játszik. Időt kell neki adni és tolni, nyomatni mindig amikor van rá pár szabad perc. Ugyanezt gondolom a többi igazolásról is, senkit nem lehet leírni teljesen. Baromi nehéz alkalmazkodni egy ilyen rendszerbe, plána akkor ha még döcög is az a gépezet.
Csakhogy a klub és ő is tudta, hogy cserecsatának jön, ennél többet nem fog játszani (hacsak nem Suarez lesérül), ha el akar vmit érni nálunk, akkor azzal a kevés játékidővel kell élnie, amit kap. Szerintem amúgy LE játszatta, amikor csak lehetett, amikor szorul a hurok meg nem véletlenül nincs betéve, nem szolgált rá a bizalomra.
Eddig pedig nagyon kevés amit mutat, játékban és számokban is, alul múlja a korábbi cseracsatárainkat.

Szerintem nem is illek rendszerünkbe, emiatt lényeges javulást nem várok tőle, ha formába jön, és megjön az önbizalma, akkor sem hiszem, hogy ő lenne az ideális cserecsatár számunkra.
Most akkor elkezdünk bűnbakot keresni? Mert nála bőven van több olyan játékos, aki simán lehetne az.
Nem, azért vagyunk gyengék mert ő 501 perce nem rúgott gólt... Tény, hogy gyenge de vannak itt még gondok bőven rajta kívül is!
Nem bűnbak, de pl. egy Morata, Origi, Giroud, Adrian Ramos stb. tud csereként beállva fontos gólokat szerezni a csapatuknak.
és tud gőlokat lőni, ne eddig csak az nem megy neki, amiért meg lett véve.
Nemcsak az nem megy neki. Még az első meccsein legalább játékban biztató volt, de amit pl. a Malaga ellen csinált, az gyalázatos volt. :roll:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2016.12.01. 18:04:03-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.12.01. 17:48:17

Kovbal88 írta:Nem, azért vagyunk gyengék mert ő 501 perce nem rúgott gólt... Tény, hogy gyenge de vannak itt még gondok bőven rajta kívül is!
És? kit érdekel a paco alcacer topicban más?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2180
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.12.01. 17:06:43

visca el barca írta:
palesz77 írta:akarassal nem lattam nala komoly bajt.
kit érdekel? 30 milliós csatár, 501 perc, 0 gól, 0 assist
Most akkor elkezdünk bűnbakot keresni? Mert nála bőven van több olyan játékos, aki simán lehetne az.
Nem, azért vagyunk gyengék mert ő 501 perce nem rúgott gólt... Tény, hogy gyenge de vannak itt még gondok bőven rajta kívül is!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.12.01. 15:09:46

visca el barca írta:
palesz77 írta:akarassal nem lattam nala komoly bajt.
kit érdekel? 30 milliós csatár, 501 perc, 0 gól, 0 assist

Kb ennyi a lényeg, a többi mese.
Kit érdekel hogy hajt, akar? EZt néhány játékosnál pozitívumként jelenik meg, hogy akar. Bakker ez alap. Ez nem pozitívum, hanem alap...mint hogy képes két lábon járni.

Pedig én bíztam benne, még mindig bízok, mert Lajos is mélyen van, kb mint első évében tavasszal ő is..ilyenkor kellene egy jó Paco. Aki azért elrakosgat 1-1 gólt néha, de az ember helyzetbe sem kerül.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.12.01. 14:54:11

palesz77 írta:akarassal nem lattam nala komoly bajt.
kit érdekel? 30 milliós csatár, 501 perc, 0 gól, 0 assist
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.12.01. 14:49:28

Nagyon nem értek ezzel egyet, hogy óriási bukta lenne Munirhoz képest, miután Munir se nagyon villogott és a Valenciába szintén nem fér be. Ez nem befolyásolja azt, hogy Paconak nagyon nem megy nálunk, de Munirnak szintén nem igazán ment nálunk és eddig máshol se. Szóval ne állítsuk már be úgy hogy Munirral sokkal jobban jártunk volna, miközben míg itt volt ez nem volt igaz és most máshol sem "váltja meg a világot".

Én szorítok a kicsi spanyolért, mást mit tud tenni az ember?! Ennél sokkal több van benne, aki évekig tudja lődözni a gólokat a Ligában az megérdemli a bizalmat.
Kép
Kép
Kép
JCruyff
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2016.08.30. 14:58:45

2016.12.01. 13:58:15

Erre az Alcacer üzletre jól rácseszett mindkét csapat. A Valenciánál tüntettek, hogy eladták aprópénzért a klubikont, a barcánál meg tüntetnek, hogy 30 millióért még semmit sem csinált.
Tromort77

2016.12.01. 12:51:05

Én nagyon nem írnám még le. Baromi kevés lehetőséget kapott és azt is összevissza. Általában felforgatott csapatban szerepelt, ami szintén nem segít. 23 éves, nagy összegért jött, hatalmas a nyomás rajta és látszik, hogy elveszőben az önbizalma. Anélkül meg nem lehet, láthattuk már mire képes egy játékossal az, ha hisz magában. Van ez a faktor, hogy csatárként, főleg ilyen társak mellett baromi nehéz. De azt se felejtsük el, hogy rengeteg csatár igazolás az utóbbi évtizedben így kezdte itt. Nála nagyobb neveknek is rengeteg idő volt, fél szezonok mire passzoltak a játékba. Na most ahhoz képest Paco meg alig játszik. Időt kell neki adni és tolni, nyomatni mindig amikor van rá pár szabad perc. Ugyanezt gondolom a többi igazolásról is, senkit nem lehet leírni teljesen. Baromi nehéz alkalmazkodni egy ilyen rendszerbe, plána akkor ha még döcög is az a gépezet.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.01. 12:23:31

Mondjuk szerintem olyan veszes nem volt, mint amilyennek be van allitva, akarassal nem lattam nala komoly bajt. Amit en nem ertek vele kapcsolatban az az, hogy miert egy ilyen tipusu jatekost igazoltunk. Lehet ugy volt vele Lucho, hogy Ini, Ney es Messi ugyis kidolgozzak a helyzeteket, nem feltetlen kell egy modern tamado, inkabb jojjon egy lesipuskas, en nem tudom. De szerintem ez a fo gond ezzel a transzferrel, ez a gyerek mezonyben sose fog nagyot alkotni, csak bekotorja amit eletesznek. Mostanaban ez se jon neki mondjuk ossze, de ez meg valtozhat, baromi szerencsetlen is azert lassuk be - 2 lesgol, 2 kapufa. De igy, hogy a csapat is romlott, jo formaban se tudna nagyot alkotni, mert nem jon a laszti, hat meg igy.. Tobbre mennenk egy Munirral szerintem is, mert habar szerintem annyira azert nem ugyes - meg? -, mint amilyennek neha be van allitva, de o egymaga is kepes helyzetbe kerulni neha. Pacobol ez hianyzik, ugyhogy nalam emiatt nagy kerdojel o, hogy mi is volt vele a terv azon kivul, hogy ha megy a csapatnak, de a gol hianyzik, akkor be lehet dobni.

Na mindegy, ezt a szezont biztos vele toljuk le, utana meglatjuk, addig azert remelem Bob-nak lesz igaza, es szombaton eldonti a Clasicot.. :mrgreen:
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2016.12.01. 10:00:44

Még nyáron örültünk hogy szegény Valenciát jól kisemmiztük de úgy tűnik, hogy ők jártak jobban :? Paco-nak a fizikai adottságai nincsenek meg egyáltalán, hogy azt a melót a védők között úgy lenyomja, mint Suarez. Egyetlenegy párharcot se láttam, hogy megnyert volna a védők között inkább jól elbújt hogy véletlen se lehessen neki passzolni.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2016.12.01. 09:43:45

Én sajnálom kicsit, mert nem rossz csatár ő, de a Barcelonába nem úgy tűnik, hogy be tudna illeszkedni. Én azt is elővenném aki idehozta egy olyan Munir helyére, aki nálunk sokkal jobb teljesítményre volt képes, mint a helyére érkező Alcácer. És nem kicsit buktunk ezen a bizniszen sem.
De továbbra is tartom, hogy azt ne várja senki, hogy idejön valaki, játszik minden 4-5. meccsen, meg közte 20 percet csereként, és megváltja a világot. Ennyi játéklehetőséggel senki nem tud formába leülni, vagy formában maradni. Tudom ezt furcsa leírni egy olyan meccs után, mikor végig pályán volt, de ismét besült. Inkább hoztak volna a pénzből egy univerzális szélsőt, mert Munir bőven jó lett volna Suarez cserének, míg Arda csak Ney posztján nyújtott eddig elfogadható teljesítményt, a másik oldalon rettenetesen gyenge, míg Rafinha és Suarez inkább középpályás. Vagy mondjuk egy darab jobb oldali védő is jöhetett volna az árából.
Én azért szurkolok neki, hogy bele lendüljön, mert akkor talán 2 csomag szotyit kapunk érte, így viszont még azt sem.
Lezárt
cron