Paco Alcácer

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szezonértékelő:

1
0
0 szavazat
2
3
27%
3
8
73%
4
0
0 szavazat
5
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 11
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.12.01. 09:18:36

Mostmár kezdem unni ezt a gyereket, szép lassan Chygrynskiy magasságokba ért. 30m gyakorlatilag a semmiért, az hogy már december van és még mindig nem tudott egy nyamvadt gólt se rúgni, még egy 3. osztályba tartozó csapatnak se, nálam kimeríti a pocsék vétel fogalmát... Szerencsétlen Munírnak ez miatt a félkegyelmű miatt kellett a Valenciába mennie... GGWP..
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.11.23. 11:21:00

raffa írta:Ha lassan nem jön a gól és nem változtat az árnyékék szerepén akkor jövőre nézünk helyette mást szerintem....
Én fejben látom nála a legnagyobb gondot, mert ugyan játékidő kéne neki, hogy ez a mentális gát átszakadjon, de az impotens játék meg nálunk nem fér bele, olyan hosszan, egy csapat aki 3 fronton versenyez nem teheti azt meg, hogy 10 meccsen keresztül azon bukjon pontokat, vagy éppen azon menjen el egy kupa, hogy azt várjuk mikor sikerül már neki végre szintet lépni. Ezért nem is értettem a Munir-Paco cserét, mert habár papíron jól mutatott, de Munirnál már látszott, hogy kezd a csapatba illeszkedni egyre jobban és a góllövés is ment neki, erre itt vagyunk november végén, és akit azért hoztunk, hogy gólokat lőjön kemény 0 találattal van.
raffa
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2008.08.29. 10:34:59

2016.11.23. 10:34:24

Ha lassan nem jön a gól és nem változtat az árnyékék szerepén akkor jövőre nézünk helyette mást szerintem....
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.21. 11:44:29

LG írta:A Valenciában lehet azért volt jobb, mert ott nem betömörülő védelemmel volt dolga, de itt meg általában azzal lesz, szóval ha ezzel nem boldogul az szívás, neki is, nekünk is.
Ha megnezed az ottani goljait, rengeteg szuletett ugy, hogy a 16-oson belul 3 vedo kozozt talalta meg a rest, es mozgott jo helyre. De ott a valogatott is, ott is csak jol lattam en jatszani, pedig az a foci hasonlit a mienkre. De a mostani meccsen is jol jatszott az elso 10 percben, labdaert is visszajott, elmozgott, nem tudom mi az istenn tortent vele utana..

Bennem is az a kerdes merult fel amugy, amit itt mar feszegetett valaki, hogy mennyire jo otlet egy lesipuskas jatekost ebbe a csapatba jatszatni. Mondjuk Ini visszateresevel jelentosen none a golszerzesi eselye, de egy olyan meccsen, ahol a csapatnak nem megy, nem tudom o hogy tudna villanni, amikor moge kell egy csapat. Nem a mostani meccsrol beszelek, hanem altalanossagban.

Mondjuk azt is meg kell azert jegyezni, hogy ebben a szezonban eddig el van atkozva. Lott mar 3 kapufat iden, szerzett 2 - vagy 3? - lesgolt is, de csak nem akar osszejonni az az elso talalat.. Nem is aggodnek miatta, ha ugy jatszana, mint az elso 10 percben, de megmondom oszinten kicsit tartok a hozzaallasatol ez utan most..
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.21. 11:29:24

Feast4 írta:Szokatlan neki a játék meg a stilus.Lehet hogy fejben tudná mi kell csak ennyi játékperccek ennyire más stílussal szerintem átállni és meggszokni is marha nehéz.

Sokszor beszélgettünk, hogy mennyire kéne egy olyan csatár aki egy igazi palánk.Csak rúgni kell be neki a labdát és beveri.Hát ezek fényében nem biztos hogy ez nekünk jó út.Egy ilyen Müller típusú játékossal lehet működne akinek az orráról is bepattan de őszintén nem hiszem.Álló játékos nálunk nem él meg.

Ez most egy hülye példa de ha itt vagyok én betennének csatárnak tutira labdához se érnénk mert azt se tudnám hova mozogjak.Szerintem valami hasonló lehet nala is.

Nyilván nem hülye a játékhoz, egy olyan gyenge csapatban ennyi gólt véletlenül nem rúg senki.De hozzánk nem mindenki illik be mint ahogy a tőlünk távozó játékosok se illenek nagyon sokszor sehova.
Müller nagyon rossz példa, ő pont abban nagyon jó, hogy rengeteget mozog labda nélkül, igy tud annyiszor helyzetbe kerülni, vagy éppen másokat helyzetbe hozni. Ebben az évben nincs jó formában, szóval most ez nem olyan látványos, de nem véletlen, hogy a Bayernban és a válogatottban is kulcsember. Mindkét csapat támadófocit játszik, az ellenfél beáll ellenük védekezni, és Müller stílusa nagyon jól jön ilyenkor.

Meg persze Müller azért is más, mert nem középcsatár. De Suarez is jó példa, ő sem csak várja, hogy a sültgalamb a szájába repüljön, hanem rengeteget Melózik hogy helyzetbe kerüljön, sokat mozog, küzd a védőkkel. Paconak is vmi ilyesmit kellene csinálnia, mert tegnap kb. mintha szándékos elbújt volna a labda elől. :roll:
A Valenciában lehet azért volt jobb, mert ott nem betömörülő védelemmel volt dolga, de itt meg általában azzal lesz, szóval ha ezzel nem boldogul az szívás, neki is, nekünk is.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.11.21. 09:40:16

Szokatlan neki a játék meg a stilus.Lehet hogy fejben tudná mi kell csak ennyi játékperccek ennyire más stílussal szerintem átállni és meggszokni is marha nehéz.

Sokszor beszélgettünk, hogy mennyire kéne egy olyan csatár aki egy igazi palánk.Csak rúgni kell be neki a labdát és beveri.Hát ezek fényében nem biztos hogy ez nekünk jó út.Egy ilyen Müller típusú játékossal lehet működne akinek az orráról is bepattan de őszintén nem hiszem.Álló játékos nálunk nem él meg.

Ez most egy hülye példa de ha itt vagyok én betennének csatárnak tutira labdához se érnénk mert azt se tudnám hova mozogjak.Szerintem valami hasonló lehet nala is.

Nyilván nem hülye a játékhoz, egy olyan gyenge csapatban ennyi gólt véletlenül nem rúg senki.De hozzánk nem mindenki illik be mint ahogy a tőlünk távozó játékosok se illenek nagyon sokszor sehova.
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.11.21. 08:53:09

Ez a gyerek marha kevés fejben ebbe a csapatba, képességei meg lehetnének hozzá, de gyakorlatilag vettünk 30 millaert egy bójat.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2016.11.21. 07:03:17

palesz77 írta:
Subinho írta:Piqué megmutatta, hogy kellett volna 9-est játszani!!!
Mondjuk Piquének nagy előnye, hogy rá fel lehet lőni a lasztikat, Pacora sajna nehéz.
Piqué ment a labdára, harcolt, Paco állt és nézte. Legalább egyszer próbált volna rámenni a lasztira! Eddig nagyon védtem, de 31 perc labdaérintés nélkül...
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.11.21. 05:43:26

Versenyhelyzetbe kéne hozni Cardonaval úgy, hogy kapjanak felváltva meccsenként negyed órákat. Tavaszra nem szabadna hagyni, hogy sérülés esetén alternatíva nélkül kelljen bedobni a mélyvízbe.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.20. 21:03:30

Subinho írta:Piqué megmutatta, hogy kellett volna 9-est játszani!!!
Mondjuk Piquének nagy előnye, hogy rá fel lehet lőni a lasztikat, Pacora sajna nehéz.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2016.11.20. 20:51:17

Piqué megmutatta, hogy kellett volna 9-est játszani!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.20. 19:51:08

Én nem értem ezt az embert komolyan, bár az már világos, hogy miért jött el 22 évesen az MSN mögé.. De most a nagy szidalom ellenére látszott, hogy ő tudna itt jól is játszani. Érdemes az első 10 percet visszanézni, lesgól, visszajött labdáért többször, kiugratta egyszer szépen Neymart is, csak befújták lesnek. Onnantól meg mintha megelégedett volna, és totális nulla volt, játékban se volt szinte. El kéne beszélgetni valakinek a fejével, mert ha így folytatja, Vidal sorsára fog jutni elég hamar..
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.11.19. 20:53:02

crixus írta:
Feast4 írta: Ne csináljunk már úgy mintha az ő hibája lett volna kizárólag!Sem Neymar sem Rafhina nem kavart sok vizet ma.Attól függetlenül hogy borzasztó meccsen van túl vegyük már eszre, hogy alig játszik és már a múltkor is látszott, hogy marhára görcsös.Nem tudom pl. a Granada ellen miért nem kezdett?Jatekperc kéne neki, mert ahogy írtatok is nem érzi a bemozgasokat pontatlan és lomha.Így semmi nem lesz belőle és rövid úton úgy járunk vele mint Vidallal.
Persze, hogy nem CSAK az ő hibája, de ilyen pocsék csatárteljesítményt én Ezquerro óta nem láttam nálunk. Nem csak a bemozgásaival van a baj, hanem a túl statikus játékával. Meccs közben is írtam már, hogy az nálunk nem megy, ha a középcsatár egy helyben ácsorog az egész meccs alatt és tátott szájjal várja a labdát. Suárez vagy Munír de még Sandro is sokkal többet váltottak ki az elmúlt szezonokban a szélekre, keverték, a védőket. De legalább igyekeztek, mozogtak, kérték a labdát. Paco ehhez képest egy nulla és nem a játékpercei miatt. Ráadásul ilyen szégyenteljes teljesítmény után inkább a lelátón lenne a helye, nemhogy még több játékpercet kapjon...
Ezt mind aláírom amit mondasz de túl drága volt ahhoz hogy ilyen minimális próbálgatás után elküldjük a lelátóra aztán meg 350 játékoerccel visszapostázzuk Valenciába.

Ugyanakkor persze benne van hogy csúnyán mellé nyúlt vele a szakmai stáb.Volt már ilyen.De tovabbra is azt mondom még ne írjunk le.Aki abban a bűngyenge Valenciában ennyi gólt tudott lőni az teljesen nem lehet hülye a dologhoz.Másrészt ahogy LG is mondta más stílus.Lehet nem fog beilleni soha csak akkor ha esetleg at tud szokni.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.19. 20:46:25

Andris írta:Biztato mozdulata sincs. Egesz egyszeruen nagyon rossz, nem uti meg a minimum szintet se. Es szerintem a kepessegeivel van a gond, nem a formajaval.
Szerintem még inkább a stílusával van baj, nagyon statikus, keveset mozog, ami nálunk kifejezetten hátrány, emiatt szerintem jelentősen nem is fog javulni. De sokszor fogalmazódott meg itt a fórumon, hogy megnéznének egy ilyen típusú csatárt, most legalább látjuk, hogy nem ez kell ide, és jobban megbecsüljük Suarezt.
almasi1995
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.11.19. 20:24:35

2016.11.19. 20:29:52

Hát vicc ez a pali komolyan mondom,pique is jobb volt elol,lassu korulmenyes passzjatekba gyenge pozitivum semmi,remelem megy el innen,suarez meg szentem 5 perc alatt is tobb helyzetbe kerul mint alcacer.Nagy hiba volt az o megvasarolasa ez mar latszik a csapat jatekan.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2016.11.19. 20:16:52

Feast4 írta: Ne csináljunk már úgy mintha az ő hibája lett volna kizárólag!Sem Neymar sem Rafhina nem kavart sok vizet ma.Attól függetlenül hogy borzasztó meccsen van túl vegyük már eszre, hogy alig játszik és már a múltkor is látszott, hogy marhára görcsös.Nem tudom pl. a Granada ellen miért nem kezdett?Jatekperc kéne neki, mert ahogy írtatok is nem érzi a bemozgasokat pontatlan és lomha.Így semmi nem lesz belőle és rövid úton úgy járunk vele mint Vidallal.
Persze, hogy nem CSAK az ő hibája, de ilyen pocsék csatárteljesítményt én Ezquerro óta nem láttam nálunk. Nem csak a bemozgásaival van a baj, hanem a túl statikus játékával. Meccs közben is írtam már, hogy az nálunk nem megy, ha a középcsatár egy helyben ácsorog az egész meccs alatt és tátott szájjal várja a labdát. Suárez vagy Munír de még Sandro is sokkal többet váltottak ki az elmúlt szezonokban a szélekre, keverték, a védőket. De legalább igyekeztek, mozogtak, kérték a labdát. Paco ehhez képest egy nulla és nem a játékpercei miatt. Ráadásul ilyen szégyenteljes teljesítmény után inkább a lelátón lenne a helye, nemhogy még több játékpercet kapjon...
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.11.19. 20:10:33

Yokozuna írta:Kinek az ötlete volt ezt az embert idehozni? Na annak kéne sürgősen menni a Barcelonától!
Kiutáltunk Eto"ot, Ibrát, Pedrot a csapatból, és most itt tartunk!
Ne csináljunk már úgy mintha az ő hibája lett volna kizárólag!Sem Neymar sem Rafhina nem kavart sok vizet ma.Attól függetlenül hogy borzasztó meccsen van túl vegyük már eszre, hogy alig játszik és már a múltkor is látszott, hogy marhára görcsös.Nem tudom pl. a Granada ellen miért nem kezdett?Jatekperc kéne neki, mert ahogy írtatok is nem érzi a bemozgasokat pontatlan és lomha.Így semmi nem lesz belőle és rövid úton úgy járunk vele mint Vidallal.
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.11.19. 18:54:23

Igazán az a bajom vele, hogy a beindulásokat nem érzi. Amikor kellene nem indul, volt nem egy homály labda e miatt.
Azért nem csak őt lehet elővenni. Az egy Pique-n kívül nem igazán lehetne kiemelni senkit. Talán még Turan az első félidőben, aki valamit mutatott.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2016.11.19. 18:38:37

Kinek az ötlete volt ezt az embert idehozni? Na annak kéne sürgősen menni a Barcelonától!
Kiutáltunk Eto"ot, Ibrát, Pedrot a csapatból, és most itt tartunk!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.11.19. 18:35:20

Kristopnak igaza volt. Mr. középszer. Be kell ismerni sajnos :!:
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.11.19. 18:17:24

Nem értem, ugyanúgy ahogy Vidalt sem. Bármelyiket megnézi az ember volt csapatában hát ég és föld. Én bízok továbbra is Pacoban, sokkal több van benne. Remélem hasonló kis Turan féle szunnyadásnak vagyunk csak tanúi.
Kép
Kép
Kép
shevy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2004.10.09. 18:38:45

2016.11.19. 18:15:43

Na akkor egy zsák krumpliért el is adhatjuk Vidallal együtt, az már két zsák.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.11.19. 18:14:56

ennyit lumbágóval én is, vagy a gerincsérves recrea is összehozna amit itt nyújt. jövőre megy is vissza 5-6 millióért...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2016.11.19. 18:13:28

Egy fáradt, kopott Valenciában elég volt, nálunk nem. Munirt meg elküldtük. Szép volt...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2016.11.19. 18:09:28

Esti géppel repülhet is vissza Valenciaba... :roll:
Lezárt