Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2023.02.28. 00:57:45

A történelem legjobba begyűjtötte a 77. egyéni díját: =D>
Még idén Barca mezben akarom látni! 8)


https://player.hu/sport-3/lionel-messi- ... a-fifa-nal
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2023.02.19. 19:36:14

Gólt lőtt az utolsó percekben és nyert a Párizs 4-3-ra. Először néztem PSG meccset mióta ott van és olyan fura volt látni ahogy összeborul MBappéval és többi csapattárssal. 18 éves kora óta követem Messi pályafutását és már viszonylag régóta nincs itt, de én még mindig nem tudtam megszokni, hogy nem nálunk játszik már.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2023.02.05. 17:03:33

Leon írta:
2023.02.04. 20:33:37
De addig amíg egy BL csoportból nem tud tovább menni a csapat nélküle nincs miről beszélni.
A BL csoportkörből való kiesés szerencsétlen véletlenek összessége, a fél keret sérült volt, a Bayern ellen simán nyerhettünk volna az első meccsen, ha berúgjuk a helyzeteket, és ők meg nem nyerik meg 2 lövéssel a meccset.

Ettől függetlenül hogy ne legyen teljesen off, én is szeretném ha visszajönne Messi, nyilván megérdemelne egy normális búcsút, de nem sok esélyt látok erre sajnos, a mi újjáépülésünknek meg talán tényleg nem tenne jót. Szóval kicsit keserédes a dolog, meg az is hogy nem a Camp Nou-ban mutathatta be a VB trófeát, de így is rengeteget tett már értünk és a csapatért.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.02.05. 10:47:02

Én úgy gondolom, valójában a Barcának sincs szüksége Messire, és Messinek sem a Barcára. Nagyon nem örültem, amikor és ahogyan elment, de neki biztosan jót tett, és látva hogy megint mennyi fiatal tehetségünk van, nekünk is. Amúgy is azt gondolom, hogy nem sok szezonja van már az európai fociban, meglett a vb végre, kapni fog még egy arany labdát.Mit akarjon még? :D Talán még egyszer bl-t szeretne nyerni, idén velünk biztos nem nyerne, a PSG-vel van még rá esélye. De ha nem is jön össze, kb teljes a karrierje.

Amennyiben visszavonul hivatalosan is, én meghívnám az aktuális Gamperre, mert egy telt házas búcsú és ünneplés kijár neki.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1910
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2023.02.05. 10:11:16

A bajnokságot, spanyol kupákat már nélküle is meg tudjuk nyerni, ha a csapat tisztességgel melózik. Elég jól állunk jelenleg ezeken a frontokon. A BL-től meg már vele is bőven távol voltunk, amikor elment. Így értelmetlennek látnám visszahozni. Persze tudna egyéni villanásokkal közönséget felhördíteni továbbra is, de akkor meg sokak részéről az lenne a kritika újfent, hogy megint Messi függők vagyunk.

Ott van persze az érzelmi oldal, én magam is leírtam, hogy mindezek ellenére azért valahol jól esne, ha itt fejezné be, de csak emiatt nem borítanék fel egy építkezést.

A hírek alapján realitása továbbra sincs persze a dolognak, de vitatémának jó ez.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.05. 08:47:18

Igen, most abszolút csapatjátékkal nyerjük a meccseket, Lewy a legnagyobb sztár, de ő is melózik, és ő is csak az a bizonyos pont az "i" betűn. Én most őt akkor sem hoznám vissza, ha picit jobbak lennénk vele. Gamper, barátságos meccs, vagy csak simán jöjjön vissza a stadionba valamikor teltház elé (amíg van Camp Nou), és kész. Mindenképp ki kell békülni vele.

Ráadásul pont most vagyunk abban a folyamatban, hogy mindenki elkezdett többet vállalni, a középpályások, Dembélé, Raphinha, de még Busi is néha előrecselez, vagy keresi a lövést. Ezt nagyon visszavetné a jelenléte. Lehetséges, hogy Xavi tökéletesen meg tudná oldani, de hatalmas kockázat.

Gyakorlatilag szerintem nem is lehetséges amúgy, éhbérérért nem jönne, és mikor még Araujo sem fér bele, akkor nem tudom, hogy lehetne Messivel képzelegni...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.02.05. 08:35:51

Troym írta:
2023.02.05. 07:42:35

Nagy rajongója vagyok, de azért ne csináljunk már szentet belőle. 2020 nyarán csapatkapitányként egy faxon közölte, hogy ingyen távozna minden idők legnagyobb nemzetközi veresége után. Utána fél évig látszott, hogy duzzog, majd nem írt alá új szerződést és az lejárt. Volt ott csomó más dolog is, de azért ez nem egyirányú szerelem volt és a pénzről is szólt. Már 2018-ban lelépett volna, de minden idők legnagyobb szerződése csak meggyőzte.
Egy "érinthetetlen király" nagyon nem hiányzik most, amikor mindenki fejét leszegve dolgozik a csapatért...

A Barca (azért így utólag látszik) erőn felül költött, hogy itt tartsa, a Covid alatti "fizu csökkentésről" most jelentek meg hírek, a távozása kapcsán is vannak kételyeim, hogy nem Jorge papa próbált-e egy kicsit felfelé srófolni a pénzen (vagy épp némi plusz jutalékot kicsikarni magának) és erre pöccent be Laporta...
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.02.05. 07:42:35

LG írta:
2023.02.04. 21:12:03
Leon írta:
2023.02.04. 20:33:37

[de Leonak száz plusz egy lehetősége volt karrierje során dobbantani, sosem ment el, a 2 évvel ezelőtti lejárós szerződés sztorit hagyjuk, mert az borzalom volt, akkor is maradni akart.
Na, azért ez így nem teljesen igaz. 2020 nyarán menni akart, csak Bartoék nem engedték el. A 2021-es cirkusz mögött pedig mai napig nem látjuk a teljes képet.
Nagy rajongója vagyok, de azért ne csináljunk már szentet belőle. 2020 nyarán csapatkapitányként egy faxon közölte, hogy ingyen távozna minden idők legnagyobb nemzetközi veresége után. Utána fél évig látszott, hogy duzzog, majd nem írt alá új szerződést és az lejárt. Volt ott csomó más dolog is, de azért ez nem egyirányú szerelem volt és a pénzről is szólt. Már 2018-ban lelépett volna, de minden idők legnagyobb szerződése csak meggyőzte.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.02.04. 21:12:03

Leon írta:
2023.02.04. 20:33:37
Talán túlzás nélkül állítható, hogy a Barca történelmének legfontosabb játékosa és a labdarúgás nevű sport valaha volt legjobbja.
Vissza kell jönnie, nem érhet ilyen méltatlanul vége ez a történet.
Nem érdekel milyen állítólagos hoki építkezés megy itt. De addig amíg egy BL csoportból nem tud tovább menni a csapat nélküle nincs miről beszélni. A fél jobb lába többet ér mint bármely támadónk.
Kell egy utolsó Leós év. Hiszem, hogy Dembivel meg Lewával szétgyaláznának bárkit.
Az meg, hogy a GOAT aki miatt VB győztes lett a csapat, nem mutathatja be a VB trófeát meg az érmét a klub csapatában mert francia, abszolút no komment....
Remélem szeptemberben úja Barca mezben bemutathatja és felrobban majd a stadium! 8)

Endgame, mert így volt megírva: 8)

https://www.youtube.com/watch?v=OZSgNrrTTMg
Azért az építkezést lehet látni. A BL-zakó csúnya volt, de a bajnokságban rég nem szerepeltünk ilyen jól, már Messivel sem az utolsó szezonokban.
Persze nem biztos, hogy tönkretenné az építkzést, ha visszajönne. Nálunk sajnos az utolsó években nagyon egysíkú volt a játék vele, de ellenpéldának ott az argentin válogatott, ahol egyáltalán nem ment az ő egyéni teljesítménye a csapatjáték rovására, sőt!
Az utolsó éveiben nálunk én azt éreztem, hogy megfáradt a kapcsolata a klubbal, és mindkét félnek jót tett a váltás. A klub szempontjából persze nem jöttek azóta látványos sikerek, de hozzá kell tenni, hogy ő volt az, aki lélegeztetőgépen tartott egy haldokló csapatot, és távozásával lehetett a romokból elkezdeni építkezni, amiből most már azért látszik is valami eredmény. A 2 év szünet, amíg távolt volt, viszont lehet, hogy új impulzusokat adna ennek a kapcsolatnak, és benne lenne még egy utolsó nagy futás. Én megnézném, mi sülne ki a dologból, de közel sem biztos, hogy választ kapunk rá.
de Leonak száz plusz egy lehetősége volt karrierje során dobbantani, sosem ment el, a 2 évvel ezelőtti lejárós szerződés sztorit hagyjuk, mert az borzalom volt, akkor is maradni akart.
Na, azért ez így nem teljesen igaz. 2020 nyarán menni akart, csak Bartoék nem engedték el. A 2021-es cirkusz mögött pedig mai napig nem látjuk a teljes képet.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.02.04. 20:56:04

Abszolút így látom én is mint az előttem szóló, ez egy lezáratlan történet, kicsit már átmegy amolyan szerelmi sztoriba-szappanoperába, de Leonak száz plusz egy lehetősége volt karrierje során dobbantani, sosem ment el, a 2 évvel ezelőtti lejárós szerződés sztorit hagyjuk, mert az borzalom volt, akkor is maradni akart. Ő innen fog visszavonulni, ebben mindig is biztos voltam, a Barcának mindent megadott, a Barca pedig mindent megadott neki hogy nagy játékos legyen, kölcsönösen lehetne köszöngetni naphosszat ezt a kapcsolatot. Bőven elférne ebben a keretben is, és a nagy meccsekre piszok módon felszívná magát, ebben biztos vagyok. Ő neki ez az otthona, haza fog jönni, innen fog visszavonulni, mert így teljes a világ legjobb játékosának filmje.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2023.02.04. 20:33:37

Talán túlzás nélkül állítható, hogy a Barca történelmének legfontosabb játékosa és a labdarúgás nevű sport valaha volt legjobbja.
Vissza kell jönnie, nem érhet ilyen méltatlanul vége ez a történet.
Nem érdekel milyen állítólagos hoki építkezés megy itt. De addig amíg egy BL csoportból nem tud tovább menni a csapat nélküle nincs miről beszélni. A fél jobb lába többet ér mint bármely támadónk.
Kell egy utolsó Leós év. Hiszem, hogy Dembivel meg Lewával szétgyaláznának bárkit.
Az meg, hogy a GOAT aki miatt VB győztes lett a csapat, nem mutathatja be a VB trófeát meg az érmét a klub csapatában mert francia, abszolút no komment....
Remélem szeptemberben úja Barca mezben bemutathatja és felrobban majd a stadium! 8)

Endgame, mert így volt megírva: 8)

https://www.youtube.com/watch?v=OZSgNrrTTMg
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
szilva
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2021.09.29. 22:46:05

2023.02.01. 09:05:42

Sajnos az a probléma, hogy én nem Messi, hanem Barcelona szurkoló vagyok. Nem azt nézem mi a jó Messinek, hanem mi a jó a Barcelonának. A Barcelonának az a jobb, ha nem jön vissza.
Nem az a kérdés, hogy a 35 éves Messi jobb játékos-e mint a bármikori Raphina, vagy Fati, vagy Carasco vagy ...
Az a kérdés, hogy akarjuk-e hogy a csapat fejlődjön, versenyképes legyen. Ahhoz a régi koncepciót el kell felejteni. Nem hiányzik újabb 3-5 év nyűglődés sem, hogy mi lesz velünk Messi nélkül.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.01.31. 11:06:56

Én se hoznám vissza, és nem is jönnék vissza a helyében. Nem azért, mert gátolná az építkezést, vagy mert rosszul játszana. Jelenleg elől több olyan ember is van, aki szerintem 2 év múlva itt se lesz, vagy a kora miatt, vagy mert egyszerűen nem vagyunk vele előrébb. Sőt, valakivel jelenleg se vagyunk előrébb.

De az biztos, ha választani kellene, hogy ilyen 1 gólos Carrasco-t hozzunk(mert ugye ilyen hírek vannak, kukázni fogunk megint) vagy Messit aki 40 évesen is képes lesz kiosztani 10-15 gólpasszt, akkor számomra nem kérdés. De ez csak elméleti boncolgatás megint, mert én ezt csak egy felfújt kacsának tartom, eszébe nincs visszajönni.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2023.01.31. 09:41:46

Ha jót akar magának, akkor követi Guardiolát, vagy ha marad a Cityben akkor ő is oda igazol, és az utolsó komoly 1-2 szezonjában sokkal reálisabb esélye lenne a BL címre, 21-ben is egy Messi hiányzott onnan hogy BL címet nyerjenek.
Ráadásul Julián Alvarez is ott van

Abba meg belegondolni is félelmetes mi lenne ha egy Haalandot tömne labdákkal

Aztán ide max majd 38-39 évesen visszajöhetne egy Ibra-féle szerepre, Granadák ellen 45 percekre beállva meglőni a góljait és megdönteni Pelé gólrekordját.
Nem is érdemes összevetni hogy mit hozna-venne el, mert az utolsó szezonokban már egy félholt csapatban játszott ahol a védelem katasztrófa, egy rendes támadásfelépítés nem volt Messi nélkül, és Messin kívül gólerős játékos sem volt.

Tény ami tény, ha itt maradt volna most nem lett volna ilyen formában a sok tingli-tangli edzések és 0 fegyelem miatt, és 90% hogy nem teljesített volna így a VB-n ahol Gvardiolokat szivatott szét a második félidőben, plusz fejben is jót tett neki hogy egy Neymar-Mbappé csapatba került és nem mindent tőle várnak el.

https://twitter.com/AlbicelesteTalk/sta ... 7240261632
Amúgy a VB döntő előtt nagyon nyugodtnak tűnt, mintha kb 2 hetente játszanának VB döntőt, valószínűleg a győztes Copa levette a teher legnagyobb részét a válláról.(vagy azért mert tudta hogy a FIFA megvette neki a trófeát :twisted: :twisted: :mrgreen: )
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.01.31. 09:11:55

bence0330 írta:
2023.01.30. 23:31:17
Szerintem messze nem az a kérdés, mit tudna adni a csapatnak - sokat. Sajna a jobbacska játékosok is, főleg a szélsők fuccsolnak be, amint idekerülnek, és még magukhoz képest is csak 30-40%-os teljesítményt hoznak, pedig a 110%-uk is alig közelíti meg messziről az öregedő Leót.
Ő még a Citynek vagy a Bayernnek is pluszt adna, nemhogy nekünk...
Csak anyagi illetve csapatépítési szempontból kár idehozni, a fiataloknak nem kell azt megtanulnia megint, hogy "passzold oda Messinek, mert ő megoldja", mert amíg itt lenne, meg is oldaná, utána meg megint 2 évünkbe kerülne kiheverni a dolgot és átállni egész másra. Ha már szép lassan ezt úgyis kiheverjük, akkor vigyük is végig.
Bencével érték egyet: ha már egyszer távozott a csapatból, és sikerült valamennyire átállni egy másik játékra, stílusra, felépítményre - akkor ne forgassuk vissza a csapatot 2-3 évvel... Van egy út, ezen kell(ene) menni tovább, mégha rögös is...
A szélsők (Raphi, FT, Ansu) kapnak majd most lehetőséget, ha hozzák Dembouz 1-2 jó meccs/6-7 szereplés átlagát, Lewy meg-megvillan, középpályások néha betalálnak és a védelem nem esik szét, sokkal nem leszünk hátrébb a mostani helyzetnél!
Európa Liga tűnik távolinak, de kis szerencsével akár az is meglehet (MU továbbjutás), CdR, de még inkább a bajnokság nagyobb realitás.
Előző szezonban a "nagy menetelés" utáni bukdácsolós meccseket most jellemzően 1:0-kkal hozzuk, maradjon meg ez a jó szokás! Többit majd meglátjuk, többi csapat is ugyanennyi mérkőzést fog játszani, ott is fáradnak/sérülnek a játékosok...
Ne legyen annyira off, Messi visszajövetele sztem csak összezavarná a fejeket, a kialakulóban lévő játékstílust... Talán szenvedősebb, de jobb így hosszútávon!
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2023.01.31. 09:03:03

Bencével ertek egyet.

Nyilván focit latott embernek nem az a kerdes, hogy jobbak lennenk-e vele, tudna-e adni a csapatnak. Ez evidencia.

Annyi a különbség, hogy most lenne itt egy masik vilagsztar is, aki legalább annyira vezer. Ez elsulhet jol is, rosszul is

Halvány eselyt latok ra, hogy nem megint megmentő szerepe lenne, aki elfedi a bajokat, es ujra a "passzoljuk Messinek, ő majd megoldja" lenne a taktikánk.

Igazából ezt Xavinak kell tudnia, hogy működhetne-e Messivel máshogy, de nehezen kepzelem el, hogy arcvesztes nelkul vallalna a 60 perces szerepet pl., és, hogy ne ő legyen kerdes nelkul a király. És ezt nem Messi ellen írom, hanem egyszerűen rohadt nehéz 10-15 ev utan a vilag legjobbjaként így visszaállni.

Ha ezt megis meg tudnak oldani, akkor akar elsulhetne jol is a dolog. Anyagilag igazan vallalhatna 1 évet heti 1 arstoppos cukorert. ;)
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.01.30. 23:31:17

Szerintem messze nem az a kérdés, mit tudna adni a csapatnak - sokat. Sajna a jobbacska játékosok is, főleg a szélsők fuccsolnak be, amint idekerülnek, és még magukhoz képest is csak 30-40%-os teljesítményt hoznak, pedig a 110%-uk is alig közelíti meg messziről az öregedő Leót.
Ő még a Citynek vagy a Bayernnek is pluszt adna, nemhogy nekünk...
Csak anyagi illetve csapatépítési szempontból kár idehozni, a fiataloknak nem kell azt megtanulnia megint, hogy "passzold oda Messinek, mert ő megoldja", mert amíg itt lenne, meg is oldaná, utána meg megint 2 évünkbe kerülne kiheverni a dolgot és átállni egész másra. Ha már szép lassan ezt úgyis kiheverjük, akkor vigyük is végig.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.01.30. 23:28:20

Fati miatt is visszahoznám. valaki írta hogy talán az is megtörte őt fejben, hogy már nincs itt a mentora. lehet jót tenne neki.
45 vagy 60 perces játékosként még most is rengeteget adna a csapatnak. rafinnya meg torres magzatpózban sírnák magukat álomba ha látnák mire képes a lelassult, futball kimaxoló öreg Messi.
de nem adnám oda neki sem a karszalagot, sem a 10-es mezt.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2023.01.30. 23:27:04

Srácik miért hoznánk mégis vissza amikor örültünk, hogy végre kikerült a fék a csapatból???

Amióta elment Fati kivirágzott, bl-ben 13 gól, vezeti a góllövő listát, bajnokság 24 gól.
Puig szintén, 23 assziszt, Dembele nem sérül meg azóta hetente, ő is hozza a meccsenkénti stabil 1 gólos átlagot.
Idén fiz tripla nem is értem, hogy jöhet ez szóba??? :mrgreen:
Minek kéne mégis Messi??? Aki nem tud semmit már, vb-n is ment a bújocska nettó emberhátrány volt. Amit a psgben művel azt meg hagyjuk is időhúzó csere az ember. =D>
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.01.30. 23:06:25

szilva írta:
2023.01.30. 15:21:33
Aki visszahozná, az kinek a helyére, azaz kinek a rovására tenné be a csapatba?
(csapat = {ter Stegen, Koundé, Araújo, Christensen, Balde, Gavi, Busquets, deJong, Pedri, Dembele, Lewandowski})
Ezeket összegyúrod, a tudásuk nem éri el Messi gyenge/közepes forma szintjét.
Ne röhögtessetek.

Èn se hoznám vissza, méltatlan lenne neki ilyen FT-kel, meg Raphinhákkal játszani, bocs.

De nincs is realitása, nincs rá pénz, annyit nem fog leadni a fizujából, hogy beleférjen a budget-be.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.01.30. 22:50:26

Ezen a ponton szerintem meg nem szabad visszavonulnia, mert kesobb megbanna. Akkor meg csak europa maradhat. Epp azert eledt meg egy kicsit ez a tema, mert nem jon a hosszabbitas a PSGnel, ami mar reg aktualis lenne. Ezen a ponton mar szabadon targyalhat barmelyik klubbal, mert nyaron ingyen igazolhato.

Nem mintha a jelen csapatunkat szeretnem a PSGvel osszemerni, de szerintem veluk sincsenek tul jo eselyei a BLre. Egyaltalan nem olyan jo az a csapat, hiaba koltenek milliard eurokat. A klubfocit a penz uralja, de a sportag termeszetet nem tudja felulirni semennyi penz.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.01.30. 22:30:31

A "nincs pénz" nagy úr, leírhatom, hogy a Mbappe-Haaland-Lewy egész sok gólt lőne elöl, csak aztán beleér a kezem a bilibe. (Bármelyik random világsztár csatár nevét is idetehetem)
Messi egy szóval nem is jelezte, hogy jönne, de amúgy 35 éves, hatalmas fizuval, plusz szerintem ez a munkakapcsolat igazán elfáradt a végére.
A keret BL címre kevés, cserébe jó fizut adni nem tudunk, mégis mi a realitás?
Ha Európában képzeli el a jövőjét és BL címet akar, akkor marad Páriszban (Skriniar is érkezik), ha úgy érzi ideje levezetni, akkor még a Newell's -nek is nagyobb esélye van őt leigazolni, hogy egyszer megmutassa magát hazájában, ha meg haknizni szeretne és unja az egészet, akkor irány akár L.A.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.01.30. 21:50:22

Én sem igazán értem a nagy ellenállást :D
Konkrétan bárkinek a helyére be lehetne rakni, még mindig minimum kétszer olyan jó, mint bármelyik támadónk. Ide értve Dembelét és Lewát is.

Amúgy a mostanság használatos kezdőből nyilván Busi maradna ki, és újra 3 támadós gálakezdőnk lenne.

Nyilván a fizetés miatt ez egy borzasztó valószínűtlen forgatókönyv, de én nem látom ezen felül miért ne profitálnánk óriásit az érkezéséből. Lewával és Dembelével durva lenne a szitu elől. A többiekkel -1en állunk, nincs mese. Amíg nincs más helyettük, addig van esélyük feljönni. Maximum Fatiban látok még némi halvány esélyt, a többieknél inkább csak a jó szívem mondatja, hogy bármi megtörténhet.
Mivel nincs se szakmai értelemben vett nyugalom, se pénz a jövő évekre, és tavaly mikor egy kicsi volt, akkor se használta ki az elnökség, én nagyon már nem is gondolkodom ilyen hosszútávú jövőépítésben, ami az igazolásokat illeti.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2023.01.30. 20:39:14

Én is maximum egy szezonra hoznám a nyáron, többre semmiképp. Alacsony fizuval, 60 perces játékosnak. Nyilván nem fogadná ezt el úgysem. :D
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2023.01.30. 20:28:53

1-2 szezonra visszahoznam Neymarral egyutt. Lewaval kiegeszulve annyit nyernenek, hogy nem tudnak hova rakni a sok serleget. 2 ev mulva pedig elengednem mindharmukat Miamiba es indulhat a parti.
Válasz küldése