Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.07. 16:42:28

Mihu írta:
2023.06.07. 15:47:58
Na akkor ennyi volt...megy a Miamiba. Nem látják a garanciát arra, hogy a Barca tudja majd regisztrálni, úgyhogy aláírt a Miami-hoz.

Nem értem ezt a fene nagy sietséget, hacsak nem presszionálták agyon az arabok is meg a Miami is, hogy eddig és eddig adjál választ, különben visszavonjuk az ajánlatot.

Túl szép lett volna, hogy igaz legyen....
Forrás?!
én most hirtelen semmit nem látok
Szerk, már látok (több helyen is), bár még semmi végleges 16.48kor.
Azért a forrást mindig jelöljük! :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2023.06.07. 15:58:54

Én szomorú vagyok, nosztalgia ide vagy oda.

Tudott volna még ennek a csapatnak adni, szerintem.

Kíváncsian várom a nagy igazolásainkat, mert én a legerősebb kezdőnktől sem vagyok elájulva, de a cserepad egyenesen botrányos.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2023.06.07. 15:47:58

Na akkor ennyi volt...megy a Miamiba. Nem látják a garanciát arra, hogy a Barca tudja majd regisztrálni, úgyhogy aláírt a Miami-hoz.

Nem értem ezt a fene nagy sietséget, hacsak nem presszionálták agyon az arabok is meg a Miami is, hogy eddig és eddig adjál választ, különben visszavonjuk az ajánlatot.

Túl szép lett volna, hogy igaz legyen....
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2023.06.05. 16:05:45

Magnus írta:
2023.06.05. 15:58:34
Barcelona were not able present official bid to Messi yet during the meeting. 🇦🇷

Both sides feel time is running out… but Laporta and Jorge Messi have decided to take some hours to see if there’s a ‘creative’ solution.

Meanwhile, Leo’s decision process is already advanced. @Fabrizio Romano
Ez a hír egy elég nagy semmi így. :D

Nyilvánvaló volt, hogy nem fognak ma egyezségre jutni, mivel még nem is fogadta el a Liga a tervet, ergo 0 mozgásterünk van, csak tapogatóztak gondolom a felek.

Valamint még el sem kezdődött az átigazolási szezon, meglepődnék egyébként, ha június elején bármi érdemi dolog történne, ilyenkor csak a pletykák pörögnek ezerrel.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.06.05. 15:58:34

Barcelona were not able present official bid to Messi yet during the meeting. 🇦🇷

Both sides feel time is running out… but Laporta and Jorge Messi have decided to take some hours to see if there’s a ‘creative’ solution.

Meanwhile, Leo’s decision process is already advanced. @Fabrizio Romano
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.06.05. 13:55:16

Jorge Messi:
"Messi vissza szeretne tèrni a Barcába. Èn is azt akarom, hogy visszatèrjen a Barcába, ez a választásunk"-Mundo Deportivo
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2023.06.05. 13:22:08

Leon írta:
2023.06.03. 20:27:34
Hivatalos: Messi lelép Párizsból. =D>
Várjuk végtelen szeretettel! 8)
Az, ahogyan a párizsi csőcselék bánt vele az utolsó meccsén is, az kritikán aluli....megérdemlik a sorsukat.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2023.06.03. 20:27:34

Hivatalos: Messi lelép Párizsból. =D>
Várjuk végtelen szeretettel! 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.06.01. 22:41:50

MessiNeymarSuarez írta:
2023.06.01. 21:56:25
Én a helyében a Citybe mennék/mentem volna a Barca után.
Guardiola, Barca-stílus, jelentős esély a PL trófeára és a BL trófeára egyaránt, másodhegedűsként 2-3 meccsenként ha letolna egy olyan 60 perceket mint a VB-n akkor még a csapat előnyére is válhatna, jelentős részt vállalva a sikerekben.
beesne a 9. aranylabda is :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.01. 21:56:25

Andris írta:
2023.06.01. 15:27:46


Így van, velem is szembejött kb húsz helyen.

Ez egyel kevesebb lehetőség a jövőjét illetően, a Barca pedig még mindig a pakliban (legalábbis elvileg).

Megmondom őszintén, én nagyon furcsállnám, ha el akarna menni európából. A gyerekekkel még el tudom képzelni pl Miamit, vagy LA-t, de de a szaudiakat miattuk se. Viszont Messi helyében én még tuti nem akarnám szögre akasztani a csukát, ami a topfutballt illeti. Hiába nyert meg mindent, még van benne. Akkor meg a Barca az egyértelmű választás.

Aztán kiderül, a pénz mekkora úr annál, akinek már amúgy is több van, mint szinte bárkinek a világon.
Meg az is, hogy a Barcának egyáltalán van-e lehetősége igazából (nem Laporta szerint).

Saját magam a helyébe képzelve én várnék a Barcára még 1-2 hetet, aztán worst case elmennék az USAba.
Én a helyében a Citybe mennék/mentem volna a Barca után.
Guardiola, Barca-stílus, jelentős esély a PL trófeára és a BL trófeára egyaránt, másodhegedűsként 2-3 meccsenként ha letolna egy olyan 60 perceket mint a VB-n akkor még a csapat előnyére is válhatna, jelentős részt vállalva a sikerekben.

Én amúgy Laporta helyében hoznám, de csak akkor ha gazdaságilag kivitelezhető, és csak akkor ha nem jár a többi poszt rovására, ha hozzuk Messit de cserébe nincs VKP-JHV-Balszélső akkor nem leszünk előrébb.

Nagyon kellene hogy a liga elfogadja a tervezetet és visszaszoroljon minket az 1:1-es arányhoz, egész más dimenziók nyilnának meg.
Barca 2022
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2022.08.14. 21:09:45

2023.06.01. 21:47:32

... A Messi még bőven befér a jelen barcájába, annyi rosszul sikerült /focihoz keveset értők jogászok, közgazdászok vásároltak neveket és középszerű játékosokat / igazolásokkal tűzdelt csapat van, ami nézhetetlen játékot produkáltak. A bajnokságot nem a játékuk alapján nyerték meg. A Xavi éra alatt az változott, hogy a gyerekek hajtottak, mint a mérgezett egerek...Összegezve, aki nem látja, hogy a király még mindig a legjobb a világ palettáján az keveset ért a fociból. A koránál fogva, nyilván kopott a sebessége, de a játék intelligenciája parádés és hasznos a csapatra nézve, stb...
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2023.06.01. 16:09:24

Ez már itt off, de gondolom a pénzügyi évet megvárják még vége, addig nem regisztrálnak senkit új szerződéssel (ezt diktálná a józan ész).
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.06.01. 15:44:54

Andris írta:
2023.06.01. 15:27:46
Így van, velem is szembejött kb húsz helyen.

Ez egyel kevesebb lehetőség a jövőjét illetően, a Barca pedig még mindig a pakliban (legalábbis elvileg).

Megmondom őszintén, én nagyon furcsállnám, ha el akarna menni európából. A gyerekekkel még el tudom képzelni pl Miamit, vagy LA-t, de de a szaudiakat miattuk se. Viszont Messi helyében én még tuti nem akarnám szögre akasztani a csukát, ami a topfutballt illeti. Hiába nyert meg mindent, még van benne. Akkor meg a Barca az egyértelmű választás.

Aztán kiderül, a pénz mekkora úr annál, akinek már amúgy is több van, mint szinte bárkinek a világon.
Meg az is, hogy a Barcának egyáltalán van-e lehetősége igazából (nem Laporta szerint).

Saját magam a helyébe képzelve én várnék a Barcára még 1-2 hetet, aztán worst case elmennék az USAba.
Én nem hinnék a mesékben, nem engedném Messi helyében, hogy a nevemmel visszaélve próbáljanak a szőnyeg alá söpörni minden gondot.
Ameddig van "Messi ügy" addig nem Negreia, meg a teljes legatyásodás a téma.
Szerintem 1-5% max az esélye, hogy valami módon idehozható.
Még Busi-Alba távozás után sincs regisztrálva sem Araujo, sem Gavi, sem Balde, se a többiek, akkor mennyi az esélye, hogy még egy plusz embert tudnánk regisztálni mondjuk 10milliós bérrel?
Holott azt az egyet talán még merem remélni, hogy nem kamuzta sem Laporta, sem Alemany, hogy a fő prioritás a saját játékosaink szerződései még az első érkező előtt.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.01. 15:27:46

geridoss írta:
2023.06.01. 14:43:50
Hivatalos, a szezon végén lejáró szerződését nem hosszabítja meg, távozik a PSG-ből. Galtier nyilatkozta, kb minden sportoldalon megtalálható már.
Így van, velem is szembejött kb húsz helyen.

Ez egyel kevesebb lehetőség a jövőjét illetően, a Barca pedig még mindig a pakliban (legalábbis elvileg).

Megmondom őszintén, én nagyon furcsállnám, ha el akarna menni európából. A gyerekekkel még el tudom képzelni pl Miamit, vagy LA-t, de de a szaudiakat miattuk se. Viszont Messi helyében én még tuti nem akarnám szögre akasztani a csukát, ami a topfutballt illeti. Hiába nyert meg mindent, még van benne. Akkor meg a Barca az egyértelmű választás.

Aztán kiderül, a pénz mekkora úr annál, akinek már amúgy is több van, mint szinte bárkinek a világon.
Meg az is, hogy a Barcának egyáltalán van-e lehetősége igazából (nem Laporta szerint).

Saját magam a helyébe képzelve én várnék a Barcára még 1-2 hetet, aztán worst case elmennék az USAba.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2023.06.01. 14:43:50

Hivatalos, a szezon végén lejáró szerződését nem hosszabítja meg, távozik a PSG-ből. Galtier nyilatkozta, kb minden sportoldalon megtalálható már.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.05.28. 06:36:08

Messi a tegnap begyűjtött bajnoki címmel utólèrte Daniel Alvest a (csapattal elèrt) trófeák számában. Jelenleg 43-al állnak az èlen.
Emellett a tegnapi gólja volt a 496. a top 5 bajnokságban, ès megelőzte a 495 gólos CR7-et, ezzel a legeredményesebb játèkos ezen tekintetben (is).
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.05.12. 16:19:14

Sonoma írta:
2023.05.12. 14:51:58
Én pont ezt kérdeztem. Nem azt, ki igazolt vissza a saját klubjához.
Mert ugye arról ment a vita, Messi visszajönne hálából segíteni a csapatot szinte 0 fizetésért, mint amit máshol kaphatna.
A felsoroltak közül Robben volt, aki a sérülései miatt amúgy is abba akarta hagyni a footballt, de rábeszélte a Groningen, hogy egy szezonra jöjjön vissza hozzájuk. 6 mérkőzés után jól meg is sérült és végleg befejezte. Talán ő az, aki tényleg hálából ment volna vissza segíteni volt klubját. Akkor a kivétel erősíti a szabályt. :D
Kínát meg hagyjuk. Mióta fizetési plafont vezettek be, annyira már nem vonzó a sztároknak.
Most mit nevezel hálának? Szerinted Buffon miért játszik a Parmában? Alves minek jött ide hozzánk másodszor, az adható legalacsonyabb fizetésért? Azért mert nekünk sos jobbhátvéd kellett, ő meg konkrétan felajánlotta magát ingyen és bérmentve. Kínát meg azért ne hagyjuk, mert már lehet hogy van fizetési plafon, de 4-5 éve még nem volt és ment oda boldog boldogtalan, az általam felsoroltak ott is kiköthettek volna bármikor, de valamiért inkább a nevelőklubjukba tértek vissza töredék fizetésért. Azóta meg van Katar meg Szaúd-Arábia, szintén zenész.

De Andrisnak igaza van amúgy, mert ez Leo esetében valójában tényleg bődület túlzás, mert európai viszonylatban is igen jó kis gázsinak számítana az általunk (állítólag) kínált, szinte bárhol.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.05.12. 15:27:40

Andris írta:
2023.05.12. 12:20:28

A bűvészkedés alapvetően az igazolási szabályok kijátszásához kell, az adósságok jó részét sikerült újraütemezni, és a klub pozitív mérlegeket produkál már két éve (asszem).
Szóval ja, sok az adósság, sokat kell még törleszteni, de egyelőre nem vagyunk csődközelben talán.
Ehhez csak röviden...
Tavaly a plusszos mérleget az első gazdasági "kar" csomaggal értük el, anélkül mínuszos lett volna a klub...
Idén a tervezett 1,2 mrd bevétel a második "kar" csomag 500-600 millióját is tartalmazza (2022.07-08)...

EZ A BAJ, kb 600m a "std" bevétel, kb 800m (vagy több) a kiadás... Ki is jön a -200m, amivel csökkenteni kell FFP szerint!

Az adósság és átütemezése, az meg egy másik kérdéskör...

Hogy ne legyen off:
a klub reményei/tervei szerint Messi visszatérése a (marketing) bevételeket növelné (ebből állítólag ő is kapna - még versenyképesebb lenne a "fizetése"), ami a Covid előtt kb 1mrd volt...
(A fentiek szerint) ennyivel már 200m FFP pluszban lennénk

Szerk: hahaha, Nagybarcelona is ezt írta Busi topic-ban, most jutottam el odáig... ;)
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2023.05.12. 14:51:58

Messa írta:
2023.05.12. 10:54:30
Sonoma írta:
2023.05.12. 10:46:38
Zéró pénzért nem fog visszajönni. A mesékben van ilyen. Mond egy olyan labdarúgót, aki a magas fizetési ajánlat helyett a nulla fizetést adó nevelőklubjához ment vissza hálából.
Buffon, Robben, Dani Alves, Suarez, Rooney, Van Persie, Fernando Torres, biztos lehetne még sorolni. És bár konkrét bizonyítékom nincs rá, biztos vagyok benne hogy ezeknek a játékosoknak ugyanúgy megvoltak a pénzes ajánlatok kínából meg innen-onnan. Nem olyan párját ritkító sztori ez, és egyébként Messiről el is tudnám képzelni hogy minket választ a pénz helyett, de valamiért mégsem gondolom ezt most én sem valószínűnek.
Én pont ezt kérdeztem. Nem azt, ki igazolt vissza a saját klubjához.
Mert ugye arról ment a vita, Messi visszajönne hálából segíteni a csapatot szinte 0 fizetésért, mint amit máshol kaphatna.
A felsoroltak közül Robben volt, aki a sérülései miatt amúgy is abba akarta hagyni a footballt, de rábeszélte a Groningen, hogy egy szezonra jöjjön vissza hozzájuk. 6 mérkőzés után jól meg is sérült és végleg befejezte. Talán ő az, aki tényleg hálából ment volna vissza segíteni volt klubját. Akkor a kivétel erősíti a szabályt. :D
Kínát meg hagyjuk. Mióta fizetési plafont vezettek be, annyira már nem vonzó a sztároknak.


Andris: Én is tisztában vagyok a Barca ajánlatával Messi felé, de itt már egyesek 0 fizetést, meg hálát vízionálnak.
A Lewa fizetésének megadása lehet Messinek elfogadható lenne (presztízs), de kizárt apuci ennyiért visszaengedné a fiát Barcelonába. Remélem így lesz és akkor mindenki jól jár.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.12. 12:20:28

Sonoma írta:
2023.05.12. 10:46:38
Nem nagyon kell számolni. Rendesen eladósodott a klub. Ezt mindenki tudja, aki kicsit is utána olvasott.

Megítélni sem nehéz. Súlyos mínuszban van a klub. Állandó bűvészkedéssel próbál a víz felszínén maradni. Szerinted ez a sikeres befektetés?

Zéró pénzért nem fog visszajönni. A mesékben van ilyen. Mond egy olyan labdarúgót, aki a magas fizetési ajánlat helyett a nulla fizetést adó nevelőklubjához ment vissza hálából.
A bűvészkedés alapvetően az igazolási szabályok kijátszásához kell, az adósságok jó részét sikerült újraütemezni, és a klub pozitív mérlegeket produkál már két éve (asszem).
Szóval ja, sok az adósság, sokat kell még törleszteni, de egyelőre nem vagyunk csődközelben talán.

Nem zéró pénzért fog visszajönni, ha visszajön, ez egy büdös nagy ferdítés. A szaudi csilliárdokhoz képest persze minden zéró, de a fizetési plafonunkat (elvileg nettó 13 körül, bruttó valamivel 20 felett) ajánlanánk neki, pontosan amit Lewy is kap, és ez pontosan az a szint, amit pl a Man City vagy a Bayern sztárjai kapnak manapság. Nyilván internetes forrásokon alapszik mindez, de nem az a lényeg, hogy pontosan hány cent a vége, és hogy merre fordul a kacsacsőr, hanem hogy nagyságrendileg azonosak ezek a fizetések.

Ha én lennék Messi helyében, visszajönnék, de nem hálából, hanem azért, mert maradok nagyjából élvonalban, kompetitív környezetben, hazaköltözhetek a családommal, és még így is kapok egy európai viszonylatban számított sztárfizut. De urambocsá az se lenne amúgy olyan elrugaszkodott (általánosságban), hogy az ember segít a bajbajutott élete klubjának, és erre áldoz 1-2 évet a karrierjéből.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
szilva
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2021.09.29. 22:46:05

2023.05.12. 10:56:22

Makanaki írta:
2023.05.11. 21:13:15
Az észérvek közt is találok sok pozitívat, például még több néző menne ki a meccsekre
Azt hiszem ez most, hogy átköltözünk két évre az olimpiai stadionba, nem cél, mert kb. a Camp Nou fele fér be oda...
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.05.12. 10:54:30

Sonoma írta:
2023.05.12. 10:46:38
Zéró pénzért nem fog visszajönni. A mesékben van ilyen. Mond egy olyan labdarúgót, aki a magas fizetési ajánlat helyett a nulla fizetést adó nevelőklubjához ment vissza hálából.
Buffon, Robben, Dani Alves, Suarez, Rooney, Van Persie, Fernando Torres, biztos lehetne még sorolni. És bár konkrét bizonyítékom nincs rá, biztos vagyok benne hogy ezeknek a játékosoknak ugyanúgy megvoltak a pénzes ajánlatok kínából meg innen-onnan. Nem olyan párját ritkító sztori ez, és egyébként Messiről el is tudnám képzelni hogy minket választ a pénz helyett, de valamiért mégsem gondolom ezt most én sem valószínűnek.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2023.05.12. 10:46:38

drobika írta:
2023.05.11. 10:49:11
Amikor ment a szekér sok sok éven át, akkor valahogy nem lehetett ilyeneket olvasni róla, hogy autista, nyelveket nem beszélő, óvodás szinten megrekedt stb. a családját minősítő kommentek.
Ez szerintem nagyon gáz, és sajnálatos.
Azt is ki kellene számolni, hogy mennyi zsetont hozott a marketingje a szurkolóknál szerte a világon, az üzleti világban a támogatók mennyit tettek le az asztalra miatta.
Hány és hány trófeában volt elévülhetetlen érdeme. Mennyi örömet, csodát hozott az egyszerű egységsugarú user szurkolónak.
A klubtól amit kapott pénzt, azt mind a vezetők adták neki, gondolom üzleti megfontolások alapján. Akkor most ítélje meg mindenki ezek alapján, hogy jó befektetés volt e vagy sem.

A jövőre nézve, ha mégis visszajön gyakorlatilag zéro pénzért, akkor kíváncsi leszek majd az hogy lesz kommunikálva.
Nem nagyon kell számolni. Rendesen eladósodott a klub. Ezt mindenki tudja, aki kicsit is utána olvasott.

Megítélni sem nehéz. Súlyos mínuszban van a klub. Állandó bűvészkedéssel próbál a víz felszínén maradni. Szerinted ez a sikeres befektetés?

Zéró pénzért nem fog visszajönni. A mesékben van ilyen. Mond egy olyan labdarúgót, aki a magas fizetési ajánlat helyett a nulla fizetést adó nevelőklubjához ment vissza hálából.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.05.12. 10:14:42

ezt az 1-25 mezszamokat en is akartam emliteni, de aztan legyintettem, lassan nincs ertelme semmit beirni ide :(
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.12. 09:55:47

Semmi másra nem reagálnék, mert annyira abszurd irányba megy a topic, hogy a hányinger kerülget, viszont LaLigában nem lehet mezszámot visszavonultatni, mert a felnőttkeret tagjainak mezszáma 1-25 közt kell, hogy legyen. Emiatt nem lehet visszavonultatni mezszámot, mert akkor onnantól csak 24 fős keret lehetne.
Úgy tudom még Puerta, Jarque, Reyes halála után sem tudta visszavonultatni a klubjuk a mezszámukat.
De ennyi erővel Messi se kaphatta volna meg 21-22 évesen a kétszeres aranylabdás Ronaldinho után, ső ő sem a szintén aranylabdás Rivaldo után. Akkor mikor megkapja valaki a 10-es mezt még nem tudhatjuk mekkora karrierje lesz nálunk valakinek. Viselte a 10-es mezt Giovanni, vagy Litmanen is.

Egy gondolat azért mégis: Messi egy sima átlagos 3 gyerekes pali, aki fociban minden idők egyik legjobbja, ennyi!
Ha visszatér, akkor visszatér, ha nem, akkor nem. Engedjük már meg neki, hogy bárhogy döntsön, senki ne titulálja már autistának. Ezt kéne végre mindenkinek felfognia, de úgy tűnik nem sikerül. (ez inkább árulkodó)

Plusz nem ártana nem pejoratív kifejezésként használni az autista, vagy Asperger kifejezéseket.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Válasz küldése