Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.11.20. 20:53:18

És némely szakértő szerint Xavi-Sneijder-Iniesta versenyfutás lesz az Aranylabdért.Nos szerintem ilyen teljesítménnyel minimum Messinek kell kapnia.Oké,hogy kapott és a VB-n magához képest gyenge volt,de a 17.meccs a 21.gólja,2010-ben pedig a 67.-en a 69.Xavi is ugyanúgy megérdemli,de Messi teljesítménye fantasztikus.

Amit pedig még észrevettem,hogy Villával valami szenzációsan játszanak össze. :D
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.11.20. 20:51:48

Hogy képes valaki évek óta a legmagasabb szinten játszani, szinte nagyobb formahanyatlás nélkül? Évek óta értetlenül csodálkozok ezen a gyereken, és még ma sem találok rá megfelelő szavakat. Köszönjük hogy vagy nekünk Leo.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.11.20. 20:50:33

minden tiszteletem Leonak, de azért jobban örültem volna, ha a Realnak rúgja a 100.-at :lol:
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.11.20. 20:48:31

Gratuláció Leonak a 100 bajnoki gólért,remélem a Clasicón(és itt is) növeli ezt a 100at :D
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.11.20. 20:47:07

Leo 100. bajnoki gólja volt, ahogy Laci koma (Lui ;) ) már említette!

8. meccse zsinórban, melyen gólt lő(+ a válogatott, szal 9. :D)

mondtam én, h már magával versenyzik, ha nem dönti meg az aktuális rekordját, akkor már rámondjuk, h gyenge volt :D
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.11.19. 21:42:19

gracias senor :wink:
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1612
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.11.19. 21:38:39

Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.11.19. 21:33:12

Messithebest írta: Egyébként nem teszi fel valaki? :lol:
Fecooo? :D
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.11.19. 21:24:00

Örüljetek csak :twisted: :twisted: :D Egyébként nem teszi fel valaki? :lol:
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.11.19. 21:21:38

MessiFan írta:
Messithebest írta:Már le is lett törölve.
De egyébként tényleg nagyon durva,hogy az egyik személyes dolgát lefotózzák.
Bibibi én láttam :D
Egyébként vicces volt látni egy személyes iratát.
én meg lementettem időben bibibííí :lol: (tudtam, h törölni fogják, ezért ;) )

(egyébként tényleg szemét dolog volt lefotózni, ez a magánszféra megsértése...)
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.11.19. 21:17:01

Messithebest írta:Már le is lett törölve.
De egyébként tényleg nagyon durva,hogy az egyik személyes dolgát lefotózzák.
Bibibi én láttam :D
Egyébként vicces volt látni egy személyes iratát.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.11.19. 21:08:28

El fanático írta:Az egyik katari útlevélkezelő sutyiban lefényképezte Leo útlevelét - az infót amúgy a totalbarca.com is lehozta és a Sport.es is, de ők nem rendelkeztek az ominózus felvétellel, nem úgy, mint én... :P

Kép
Már le is lett törölve.
De egyébként tényleg nagyon durva,hogy az egyik személyes dolgát lefotózzák.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.11.19. 20:40:06

Ilúvatar írta:
El fanático írta:Az egyik katari útlevélkezelő sutyiban lefényképezte Leo útlevelét - az infót amúgy a totalbarca.com is lehozta és a Sport.es is, de ők nem rendelkeztek az ominózus felvétellel, nem úgy, mint én... :P

Kép
úúú ez durva szerintem... Az útlevél egy személyes dolog szvsz...
Ez tényleg nagyon durva, szegény Leo. Viszont ez a kép, olyan fura hogy ilyen személyes dolog "birtokában" vagyunk, ami Leohoz kötődik.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.11.19. 20:26:46

El fanático írta:Az egyik katari útlevélkezelő sutyiban lefényképezte Leo útlevelét - az infót amúgy a totalbarca.com is lehozta és a Sport.es is, de ők nem rendelkeztek az ominózus felvétellel, nem úgy, mint én... :P

Kép
úúú ez durva szerintem... Az útlevél egy személyes dolog szvsz...
KépKép
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2010.11.19. 20:11:46

Az egyik katari útlevélkezelő sutyiban lefényképezte Leo útlevelét - az infót amúgy a totalbarca.com is lehozta és a Sport.es is, de ők nem rendelkeztek az ominózus felvétellel, nem úgy, mint én... :P

Kép
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.18. 19:23:26

Kalap1988 írta:Hát azért akárki az edző és akárhogy állítja fel a csapatát nem biztos, hogy túlmennek a németeken. Nem kell túlbecsülni ezt az argentin keretet azért. Ha pedig nem mennek túl, úgy tök mindegy lett volna, hogy Messi hány gólt lőtt. Én viszont barcásként örülök neki, ha most inkább Xavi kapja, vagy Ini (inkább az előbbi). Messi tuti kap még.
Túlbecsülni? Nem láttam, hogy ilyet írt volna...

Mert szerintem még a vak is látta, hogy ha már nem Maradonának hívják a kapitányt, már jobb a nemzeti tizenegy sorsa. Ugyanis Maradonának emberei voltak, "csókosai", akiket sokszor érdemtelenül szerepeltetett a válogatottban. Gondolok itt Jonás Gutiérrezre (bár ő se lenne rossz, ha a posztján játszana), Agüeróra és Martín Palermóra. Egyszerűen kapitányként kudarcot vallott, de nem ismerte be, mert akkora sztár, hogy az egója nem engedi saját magával láttatni a tényeket.

Az, hogy igazi SZAKEMBER ül most az argentin válogatott élén, azt mutatja, hogy az eredmények is jönnek. Batista alatt eddig egyszer bukott a válogatott, miközben 2 (ha nagyon felmagasztalom az íreket akkor 3) nagycsapatot is elvert. A játék szemmel láthatóan jobb lett Batistával, mert vele valóban játékos lett a válogatott és mindenki tudja, hol a helye.

Maradonával az volt a gond, hogy szakmailag alig ment bele a dolgokba. Azt inkább segítőire hagyta, ő csak motivátorként volt jelen. Ezzel pedig nem lehet messzire jutni egy vb-n.

A németek elleni meccset fölösleges idehozni, mert a HA-k és a VOLNÁK nem ülnek a fociban, ezt te is tudod.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.11.18. 18:30:54

Azért ennyire tragédiaként se kell felfogni szvsz ezt a VB-t... Több argentin gólba benne volt ha másképp nem is, de akkor úgy hogy rátüzelte és kapus kiütötte csapattárs elé, vagy ha jól emlékszem volt kapufája is amiből gól lett.
Mezőnyben lehet gyengébb volt mint itt, de akármennyire könnyűnek látszik a le "tili-tolizott" játékunk, nem az. Brazilok elleni meccsen is kitűnt, amit itt simán elé tesznek a srácok, a válogatott társak nem tudják. VB-n is ugyan ez volt dettó.
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
barcamania88
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.08.29. 19:17:50
Tartózkodási hely: sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

2010.11.18. 18:19:11

torrentkiller írta:
Kalap1988 írta: Hát azért akárki az edző és akárhogy állítja fel a csapatát nem biztos, hogy túlmennek a németeken. Nem kell túlbecsülni ezt az argentin keretet azért. Ha pedig nem mennek túl, úgy tök mindegy lett volna, hogy Messi hány gólt lőtt. Én viszont barcásként örülök neki, ha most inkább Xavi kapja, vagy Ini (inkább az előbbi). Messi tuti kap még.
Na ebből már jól nem jövök ki :D Csak azt akartam mondani, hogy ha Maradona nem a "félpályánál" játszatta volna Leo-t akkor szinte 100% hogy lőtt volna pár gólt. És akkor már teljesen más lenne a leányzó fekvése, nem ítélték volna teljes kudarcnak a tornát Leo szemszögéből.
Persze én is örülök ha mondjuk Xavi megkapja, mert igazán kijár már neki.
hát ha értett volna vagy értene maradona egy picit is az edzői poszthoz:Dakkor nem ugym kapus poszton jatszottatta volna messit...ilyen kerettel nem tudott majdnem semmit csinalni,latszott németek ellen is hogy csak állt,és jott a két masodedző hogy mester németek bombaznak kene lepni....de na szép volt tegnapi gol!amugy ha valaki megerdemelne az egesz rohadt karierjjeert s amit muvel,varazsol,passzol s mindenért az szerintem a karmester!nem csak elmult szezonert hanem egesz pályafutásáért
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.11.17. 20:51:44

Kalap1988 írta: Hát azért akárki az edző és akárhogy állítja fel a csapatát nem biztos, hogy túlmennek a németeken. Nem kell túlbecsülni ezt az argentin keretet azért. Ha pedig nem mennek túl, úgy tök mindegy lett volna, hogy Messi hány gólt lőtt. Én viszont barcásként örülök neki, ha most inkább Xavi kapja, vagy Ini (inkább az előbbi). Messi tuti kap még.
Na ebből már jól nem jövök ki :D Csak azt akartam mondani, hogy ha Maradona nem a "félpályánál" játszatta volna Leo-t akkor szinte 100% hogy lőtt volna pár gólt. És akkor már teljesen más lenne a leányzó fekvése, nem ítélték volna teljes kudarcnak a tornát Leo szemszögéből.
Persze én is örülök ha mondjuk Xavi megkapja, mert igazán kijár már neki.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.17. 20:47:51

torrentkiller írta:
Kardi írta:Szép gólt lőtt Messi ma a braziloknak a 92.percben (győztes gól volt, 0-1 a vége)...

http://www.youtube.com/watch?v=Buf4xl6ZIi0
Látva, hogy mennyivel másabban játszik Leo mióta nem az az észlény a szövetségi kapitány, azt hiszem (és szerintem nem vagyok egyedül) hogy ha már a vb előtt meglépte volna a szövetség azt hogy menesztik az "isteni Diegot", most nem kellene azt tippelgetnünk hogy kié lesz az aranylabda...
Hát azért akárki az edző és akárhogy állítja fel a csapatát nem biztos, hogy túlmennek a németeken. Nem kell túlbecsülni ezt az argentin keretet azért. Ha pedig nem mennek túl, úgy tök mindegy lett volna, hogy Messi hány gólt lőtt. Én viszont barcásként örülök neki, ha most inkább Xavi kapja, vagy Ini (inkább az előbbi). Messi tuti kap még.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.11.17. 20:47:07

L.Messi 10 írta: Az lehet hogy jobb lett volna, de Iniesta érdemeit akkor se kisebbítené, és ő nagyon jól játszott.
Én is tudom hogy nagyon jól tolta Ini, de ha Leo így (tudott) volna a VB-n is játszani, plusz most is 2esével szórja a gólokat, ezeket egybevetve Ő lenne a legnagyobb esélyes.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.11.17. 20:43:29

torrentkiller írta:
Kardi írta:Szép gólt lőtt Messi ma a braziloknak a 92.percben (győztes gól volt, 0-1 a vége)...

http://www.youtube.com/watch?v=Buf4xl6ZIi0
Látva, hogy mennyivel másabban játszik Leo mióta nem az az észlény a szövetségi kapitány, azt hiszem (és szerintem nem vagyok egyedül) hogy ha már a vb előtt meglépte volna a szövetség azt hogy menesztik az "isteni Diegot", most nem kellene azt tippelgetnünk hogy kié lesz az aranylabda...
Az lehet hogy jobb lett volna, de Iniesta érdemeit akkor se kisebbítené, és ő nagyon jól játszott.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.11.17. 20:42:50

Kardi írta:Szép gólt lőtt Messi ma a braziloknak a 92.percben (győztes gól volt, 0-1 a vége)...

http://www.youtube.com/watch?v=Buf4xl6ZIi0
Barca mezben szokott ilyen gólokat lőni. :)
Grat a góljáért és a győzelemért! :D
nem bírja ki, h ne rúgjon gólt egy meccsen, kicsit uncsi már ](*,) :lol: :roll:
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.11.17. 20:35:23

Kardi írta:Szép gólt lőtt Messi ma a braziloknak a 92.percben (győztes gól volt, 0-1 a vége)...

http://www.youtube.com/watch?v=Buf4xl6ZIi0
Látva, hogy mennyivel másabban játszik Leo mióta nem az az észlény a szövetségi kapitány, azt hiszem (és szerintem nem vagyok egyedül) hogy ha már a vb előtt meglépte volna a szövetség azt hogy menesztik az "isteni Diegot", most nem kellene azt tippelgetnünk hogy kié lesz az aranylabda...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Kardi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2008.06.20. 13:34:51
Tartózkodási hely: Baranya megye, Pécs

2010.11.17. 20:21:46

Szép gólt lőtt Messi ma a braziloknak a 92.percben (győztes gól volt, 0-1 a vége)...

http://www.youtube.com/watch?v=Buf4xl6ZIi0
Kép
.:El Barça es Mes Que un Club!:.
Válasz küldése