Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Rohamcsiga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2010.04.28. 23:11:52
Tartózkodási hely: Percenként változó

2021.11.26. 12:42:29

A legfrissebb pletykák szerint övé az aranylabda.
Barça legend, Leo Messi, is the winner of the Ballon d’Or. The message has already been delivered to him and his friends.
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.11.26. 12:27:32

ktm írta:
2021.11.26. 10:27:45
Setalgatas ide vagy oda, azert ket kezemet osszetennem, ha lenne egy olyan spiler a Barcaban aki kepes olyan golt loni, mint o hetvegen.
Nem tudna. A PSG-ben is egy gólig jutott a bajnokságban szeptember óta, pedig az a csapat uralja a francia bajnokságot. A mostani Barcelona nem bírna el egy sétálgató Messit. Így is akadozik a gépezet, hogy mindenki próbál hajtani. -1 emberrel ez még rosszabb lenne.

Én nem a rossz közegre fognám az ő fizikai lejtmenetét (Feast4). Amikor lett volna lehetőségünk akár a BL-t is megnyernünk (2017-18-19 tavasza), már akkor is ezt csinálta, ha nem is ilyen látványosan. Itt egy elkényelmesedést láttunk, amit a gyenge edzők és a vezetőség is elnézően kezelt. A szurkolók is ezt tették. Akkor minek is törte volna magát, hogy jobb fizikai állapotba kerüljön, amikor senki nem vetette ezt a szemére?
A sétálása meg inkább gyenge fizikai állapotot jelez, mint rossz közérzetet. Így reagál rá az ember. Nem bír futni egy idő után. Kénytelen vagy sétálni, mert nem kapsz levegőt.
Ebben a történetben csak félig hibás az őt körül vevő közeg, a másik fele önnön lustasága.
Ha olyan ambícióval edzett volna mint C. Ronaldo, 3 aranylabdával meg BL címmel több lenne neki (meg a Barcának is).
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2021.11.26. 10:27:45

Setalgatas ide vagy oda, azert ket kezemet osszetennem, ha lenne egy olyan spiler a Barcaban aki kepes olyan golt loni, mint o hetvegen.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2021.11.26. 09:15:49

Feast4 írta:
2021.11.26. 08:13:57
Egyrészt saját tapasztalatból tudom mondani, hogy 30x évesen már megviseli az embert az...
Erre egyfelől azt mondom,hogy akkor vonuljon vissza. Ha a pénz miatt nem akar,ez esetben megfizetik,focizzon érte. Ha a játék szeretete miatt nem akar,kap labdát hajrá,focizzon.

Másfelől pedig azt gondolom,igaza van. Megfizetik ezért is,kezdő,aranylabda,kupák. Ha ennyi is elég,minek megizzadni?!

A mai világban a pénz mozgat szinte mindent. A pénz által megkapta az egész világot. Sebtapasz lehetne a lelkére is,elvégre nem a hazájába ment örömfocit tolni,hanem rámutatott a pénztárcájára,hogy fér még bele. Bennem is kettősség van,mert elítélem a viselkedést,de meg is értem valahol.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3540
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.11.26. 08:13:57

Szerintem sok összetevője van annak amit tőle látunk.

Egyrészt saját tapasztalatból tudom mondani, hogy 30x évesen már megviseli az embert az, hogy pakolj össze mindent és költözz teljesen más közegbe, hátrahagyva a családod a barátaid és s munkád.Ez sporttól függetlenül igaz.Ezt nem egyformán élik meg az emberek.

Suarez az élő példa.Ő beidegelte magát és most a csak azért is megmutatomat nyomja.Messi meg konkrétan sírógörcsöt kapott mert el kellett mennie.Egyébként bár az MSNből ő volt a legjobb, lelkileg mindig is ő volt szerintem a legtörékenyebb.

Mások vagyunk.

Az hogy itt miért sétált?Szerintem azért mert 3-4 de inkább 5 éven keresztül csak lefele megyünk és belefáradt.Vagy csak egyszerűen belefáradt. Kívülről ezt megítélni nem hiszem hogy meg tudjuk.

Másrészt érdekes az a közeg is amiben van.Nem tudom mennyire tud kommunikálni a társaival, Neymarral bár látszik, hogy jóban van szerintem az ahogy elment gyanítom okozott a kapcsolatokban egy törést.Nem látom azt a végtelen barhizást mint régen.

Ráadásul nem hiszem hogy a PSG a csapatszellem
és a nagy barátságok csapata.Csupa zsoldos
vagy kényszerből oda aláírt játékos.Nem hiszem hogy a Real ikon Ramos, vagy akár Messi jó kedvéből van ott.Ennyi pénzért simán beállok vigyorogni egy képre de ahogy látom kb. eddig jutott.

Suarez a legjobb barátja kifejezetten elmondta, hogy Messit a történtek nagyon hazavágták.Egyébként ha visszaemlékeztek arra a videóra amikor az udvaron labdáztak ez látszott is.És mivel nyilván neki volt a legközelebbi kapcsolata vele én hajlok rá hogy ezt elhiggyem.

Sok összetevős az amit most látunk és kívülállónak ezt nem tudom hogy meg kell e ítélnie.
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2021.11.26. 07:56:48

grgly50 írta:
2021.11.25. 21:38:34
Én meg azt látom, hogy nyilatkozatai ellenére egy végtelen megkeseredett, szomorú, aki csak lézeng a világban. Társai, a környezete hiába próbál lelket verni bele.
Gondoljátok el: Egy földöntúlinak kikiáltott, s szerintem is egy focizsenit úgy dobtak el, mint egy kifacsart citromot. Még csak egy búcsú "puszi" sincs.
Lehet magyarázni mindenféle szabályokkal, törvénnyel, de emberileg egy "bűntett" amit vele műveltek. Itt a család, itt akarja leélni életét. A Barca jelenti neki a családot.
Csak hírfoszlányokból van különböző infórmációnk. Ment a hitegetés, hogy minden rendben a hosszabbítással. Majd megjön Argentínából, s közlik vele, hogy mehetsz, amerre látsz.
Laporta megjátszotta Pilátust.
Nektek milyen mosoly lenne az arcotokon?
Ez egy 5 éves gyermek szellemi szintje. Nem a világ egyik legjobb,profi labdarúgójáé. Nekünk ugyanolyan mosoly lenne az arcunkon,mint amilyen van minden nap,mert nap mint nap csalódás éri az embereket. A törpök élete nem csak játék és mese. Az övé eddig az volt.
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.11.26. 01:26:53

grgly50 írta:
2021.11.25. 21:38:34
Én meg azt látom, hogy nyilatkozatai ellenére egy végtelen megkeseredett, szomorú, aki csak lézeng a világban. Társai, a környezete hiába próbál lelket verni bele.
Gondoljátok el: Egy földöntúlinak kikiáltott, s szerintem is egy focizsenit úgy dobtak el, mint egy kifacsart citromot. Még csak egy búcsú "puszi" sincs.
Lehet magyarázni mindenféle szabályokkal, törvénnyel, de emberileg egy "bűntett" amit vele műveltek. Itt a család, itt akarja leélni életét. A Barca jelenti neki a családot.
Csak hírfoszlányokból van különböző infórmációnk. Ment a hitegetés, hogy minden rendben a hosszabbítással. Majd megjön Argentínából, s közlik vele, hogy mehetsz, amerre látsz.
Laporta megjátszotta Pilátust.
Nektek milyen mosoly lenne az arcotokon?
Értem. Szóval azért sétált a pályán meccs közben, mert közben arra gondolt, hogy engem jól megszívattak most a nyáron, ahelyett, hogy a Barcában fociznék itt poshadok ebben a PSG mezben. És ezt pont a meccs közben esett le neki.
Annyit kérdeznék még, hogy Barcelonában miért sétált ugyanígy?
Nálunk mi volt a baj?
------

Néztem én is a City-PSG meccset. Ugyanazt láttam, mint anno nálunk az MSN utolsó évében. Hárman elől sétáltak, a többi hét meg majd meg szakadt a védekezésben. Ha van( volt) kedvük focizni akkor olyan meccseket láttunk, mint a PSG elleni 6-1, ha nem, akkor meg simán kikaptunk az ellenféltől. Nem fog idén sem nyerni így a PSG. Mindig az esélyesek között lesz, de egy jól összerakott, fizikailag is topon lévő csapat megveri majd ezeket újból és újból. Főleg, hogy lecserélhetetlenek a támadóik.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.11.25. 22:49:45

Zsono írta:
2021.11.25. 22:34:42
grgly50 írta:
2021.11.25. 21:38:34
Én meg azt látom, hogy nyilatkozatai ellenére egy végtelen megkeseredett, szomorú, aki csak lézeng a világban.
...

Nektek milyen mosoly lenne az arcotokon?
Messi 30.jpg

Talán ilyen?
(48 órával a barcelonai sajtótájékoztató után)
Ez egy beállított kép!!!
Nyílván nem tesznek ki egy síró képet. Úgy gondolom, hogy a "pofon" után gyorsan kapott egy felé nyújtott kezet, amit vígaszként örömmel fogadott. Csakhogy a mézes hetek elmúltak. Bekerült egy még gyilkosabb spirálba. Ha nézed mostanában a meccseit, láthatod, hogy már egészem másként fest. Magányos.
Zsono
Jugador del Barça
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2017.12.10. 21:12:36

2021.11.25. 22:34:42

grgly50 írta:
2021.11.25. 21:38:34
Én meg azt látom, hogy nyilatkozatai ellenére egy végtelen megkeseredett, szomorú, aki csak lézeng a világban.
...

Nektek milyen mosoly lenne az arcotokon?
Messi 30.jpg
Messi 30.jpg (93.55 KiB) Megtekintve 4320 alkalommal
Talán ilyen?
(48 órával a barcelonai sajtótájékoztató után)
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.11.25. 21:44:02

Mascherano14 írta:
2021.11.25. 20:54:54
Így van a PSG feltűnően 7-8 emberrel védekezik csak. Messi egészen kiábrándítóan sétafikál, jobb ha nem jön vissza hozzánk így. Plusz a támadásban gyenge Messi, a PSG középpálya nagyon tompa, semmi kreativitás.
Ja, csak mióta ő nincs, nincs senki, aki középen bejátssza a labdát az ellenfél tizenhatosára. Helyette a széleken erőltetjük az ellenfél széthúzását, ami jól fejelő játékosok nélkül elég szegényes eredményt produkál.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.11.25. 21:38:34

Én meg azt látom, hogy nyilatkozatai ellenére egy végtelen megkeseredett, szomorú, aki csak lézeng a világban. Társai, a környezete hiába próbál lelket verni bele.
Gondoljátok el: Egy földöntúlinak kikiáltott, s szerintem is egy focizsenit úgy dobtak el, mint egy kifacsart citromot. Még csak egy búcsú "puszi" sincs.
Lehet magyarázni mindenféle szabályokkal, törvénnyel, de emberileg egy "bűntett" amit vele műveltek. Itt a család, itt akarja leélni életét. A Barca jelenti neki a családot.
Csak hírfoszlányokból van különböző infórmációnk. Ment a hitegetés, hogy minden rendben a hosszabbítással. Majd megjön Argentínából, s közlik vele, hogy mehetsz, amerre látsz.
Laporta megjátszotta Pilátust.
Nektek milyen mosoly lenne az arcotokon?
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 648
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2021.11.25. 20:54:54

Így van a PSG feltűnően 7-8 emberrel védekezik csak. Messi egészen kiábrándítóan sétafikál, jobb ha nem jön vissza hozzánk így. Plusz a támadásban gyenge Messi, a PSG középpálya nagyon tompa, semmi kreativitás.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.11.25. 20:40:29

Subinho írta:
2021.11.25. 12:22:00
Azért durva volt nézni Messi sétálgatását (Neymar dettó) pár méterre mellette megy a játék és meg sem próbál odamenni, esetleg letámadni. A pálya közepén sétálgat, támadáshoz nem igazán ér fel, védekezésben nem veszi ki a részét, megindulások nincsenek, passzok fele hátra, oldalra, így irányítóként sem igazán funkcionál. Ha kivennék a kezdőből sztem nem venné észre a PSG a hiányát sajnos....
Nem is értem komolyan. Rio Ferdinand elemezte a meccs végén a Psg-t és ő is azt mondta, hogy ő még életében nem játszott olyan meccsen, ahol az ellenfél 3 támadója elöl áll és várakozik. Hármojukon volt Stones és Ruben Días, de az elemzés közben is durva volt látni, ahogy ott állnak elöl a semmi közepén. Nagyon remélem, hogy idén is összesorsolják őket a Bayernnel, úgy, hogy a bajorok a legjobb csapatukkal állhatnak ki ellenük.
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.25. 12:22:00

Azért durva volt nézni Messi sétálgatását (Neymar dettó) pár méterre mellette megy a játék és meg sem próbál odamenni, esetleg letámadni. A pálya közepén sétálgat, támadáshoz nem igazán ér fel, védekezésben nem veszi ki a részét, megindulások nincsenek, passzok fele hátra, oldalra, így irányítóként sem igazán funkcionál. Ha kivennék a kezdőből sztem nem venné észre a PSG a hiányát sajnos....
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15422
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.11.24. 22:58:14

sansz írta:
2021.11.24. 22:43:33


Azért Mbappe egy szinttel többet ad,mint a Messi-Neymar páros, még úgyis,hogy alig védekezik.
Én csak a védekezésre mondtam ezt, hogy tedd oda a franciát is.
ugyanúgy álldogál elől, meg sétál mint a két másik.
Jelen formájában támadásban meg nem egy szinttel ad többet, hanem többel, szerintem. (a francia)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.11.24. 22:43:33

csababarca írta:
2021.11.24. 22:18:01


És még tedd hozzá MBappét.

Azért Mbappe egy szinttel többet ad,mint a Messi-Neymar páros, még úgyis,hogy alig védekezik. Neymar ma csak simán szürke, van,hogy odateszi magát védekezésben,aztán utána tíz percig meg semmi.

Messi egy külön kategória, rá azt se lehet mondani,hogy elől sétál. A pálya közepén sétál, védekezni nem megy, támadással (Mbappe mellé) meg nem ér fel általában.
A PSG összehasonlíthatatlanul jobb csapat,mint a Barca, de mindkét edzői poszt egyértelmű szívás.
És sétálgatók ide vagy oda, nagyon kellemetlen lesz egy csoportelsőnek,hogy a psg-t fogják kifogni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15422
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.11.24. 22:18:01

Zsono írta:
2021.11.24. 21:51:35
Xavi biztosan nem tűrné el azt, amit Pochettinonak - gondolom a tulajdonos elvárásai szerint - el kell:
A M. City elleni BL meccs első félidejét Neymarral egyetemben egyszerűen és apró léptekkel többnyire egy 20 méteres zónában végig sétálta.
És még tedd hozzá MBappét.

3-an lézengenek elől, miközben a többiek mint malac a jégen.
Erre tessék, már vezet is a PSG.
Annyi talent van ott, hogy még ez is beleférhet sokszor, hogy sétál három ember.
Mert elég 4-5 kontra lehetőség, amikor meglódulnak, és akkor sok szerencsét az ellenfélnek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Zsono
Jugador del Barça
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2017.12.10. 21:12:36

2021.11.24. 21:51:35

Xavi biztosan nem tűrné el azt, amit Pochettinonak - gondolom a tulajdonos elvárásai szerint - el kell:
A M. City elleni BL meccs első félidejét Neymarral egyetemben egyszerűen és apró léptekkel többnyire egy 20 méteres zónában végig sétálta.
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2021.11.04. 12:43:48

Ebben a szezonban harmad és félházzal üzemel a Camp Nou, jelenleg (pár hozzánk hasonló fanatikustól eltekintve) jóval kevesebben kíváncsiak a mai Barcára - ezen mindenképp segítene Messi visszatérése.
Az, hogy a csillagászati fizetését nem tudta kigazdálkodni a klub, és erősítések helyett évek óta elhibázott, méregdrága és magas fizetésű igazolásokra költötték a klub pénzét, miközben elhanyagolták az utánpótlásból jövő fiatalok beépítését, alkalmatlan edzőket hoztak - talán nem az ő felelőssége . Sokkal inkább az előző elnök és a dilettáns sportvezetés okolható ezért, ezt már ezerszer lerágtuk.
Messi személye és csodálatos játéka eurómilliókban mérhető bevételeket hozott a klubnak - csak ha magamból indulok ki, én biztos elmennék még egyszer Barcelónába, hogy megnézzem élőben a családommal! Ezt terveztem idén ősszel a pandémia után, de aztán elment... és most eszemben sincs, hogy ismét elzarándokoljak a Camp Nouba. Gyanítom, elég sokan vannak még így ezzel, megkockáztatom, éves szinten százezrek a világ minden tájáról!
Akik jegyet vesznek, költik a pénzüket Barcás relikviákra, mezekre is... ki a f@xom akar Depay mezt, Dembelés vagy Braithwaite-s bögrét, zoknit venni?! Ezek eurószázmilliós bevételeket jelentenek a klubnak, nehogy már Messit okoljuk azért, mert a világ legjobbjának járó fizetést akart. Egy szerződés mindig két félen múlik, Leó sokszor deklarálta, hogy a Barcából akar visszavonulni, a családjával ott akar élni - én nem hiszem, hogy a PSG-ben való szerencsétlenkedés akár csak középtávon is boldoggá tenné. A vagyona már így is órási, meggyőződésem, hogy akár jóval kisebb fizetésért is visszajönne, ha reményt látna arra, hogy jó irányba indul el a csapat építése. Ennek garanciája Xavi (és esetleg Puyol) személye lenne, én nem hiszem, hogy a Cruyff-féle klubfilozófiától tök idegen "sztáredző" nagyot tudna alkotni a Barcánál!
Zsono
Jugador del Barça
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2017.12.10. 21:12:36

2021.11.04. 10:42:01

Nyiri81 írta:
2021.11.04. 10:00:27

....

Emellett köszönök neki mindent, de sajnos a klub fölé nőtt és ilyet nem lehet megengedni.
Minden - csak a praktikusság miatt nem idézett - soroddal egyetértek.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1856
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.11.04. 10:39:00

Nyiri81 írta:
2021.11.04. 10:00:27
Azért ne felejtsük el hogy az klub mostani helyzetéért Ő is felelős nem kicsit. 2015 óta zuhan a klub teljesítménye és Ő 1-2 évente még több pénzt akart úgy hogy Ő is részese volt a kudarcoknak. Azért nem tudom sajnálni hogy "maradni akart, de el kellett mennie". Hát bocsi, de a csilliárdos fizetése okán jutottunk oda ahova, hogy még egy szertárost se tudunk venni. Ha kicsit kisebb a zseb amit tömni kellett volna akkor talán maradhatott volna és nem lenne most kicsit keresű a szájíz. Nekünk se és neki se. Tudom a korábbi vezetés is hibázott hogy mindig lefeküdt neki. De konkrétan zsarolta a klubot így úgy. Ha akkor tökösebb a vezetőség, mint pl Perez (akit amúgy nem kedvelek) már 4 éve nem lenne itt.
jah, elment, most meg nezheted az ures stadiont

ha visszajonne, megint megtelne a stadion es a szponzorok sem mondanak le a szerzodeseket

(meghogy o vitte el a penzt)

inkabb hozta...
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6640
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.04. 10:24:35

Én ingyen se hoznám vissza (nem is tudom hogy került ez szóba) de szerintem megér egy szavazást ez a téma.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2021.11.04. 10:00:27

Subinho írta:
2021.11.04. 06:42:32
Ez a nem megy neki a játék a PSG-ben dolog.... hát, nem mindegy, hogy valaki akar menni egy csapathoz, vagy el kell mennie, nem mindegy, hogy maradni akar, vagy elküldik. Az otthona gyerekkorától Barcelona. Ez az élete, itt akart maradni. Elküldték egy kényszerű helyzet miatt. Sajnálatos, de ez azért okozhatott egy elég nagy lelki traumát nála. Ez teljesen más, mint Neymar PSG-be igazolása...vagy pl. Iniesta japán levezetése.
Visszatérne jövőre szívesen? Lehet. Kitudjuk fizetni az arabokat? Nem! Ez sajnos ennyi.
Azért ne felejtsük el hogy az klub mostani helyzetéért Ő is felelős nem kicsit. 2015 óta zuhan a klub teljesítménye és Ő 1-2 évente még több pénzt akart úgy hogy Ő is részese volt a kudarcoknak. Azért nem tudom sajnálni hogy "maradni akart, de el kellett mennie". Hát bocsi, de a csilliárdos fizetése okán jutottunk oda ahova, hogy még egy szertárost se tudunk venni. Ha kicsit kisebb a zseb amit tömni kellett volna akkor talán maradhatott volna és nem lenne most kicsit keresű a szájíz. Nekünk se és neki se. Tudom a korábbi vezetés is hibázott hogy mindig lefeküdt neki. De konkrétan zsarolta a klubot így úgy. Ha akkor tökösebb a vezetőség, mint pl Perez (akit amúgy nem kedvelek) már 4 éve nem lenne itt.

Érdekes módon Puyol, Xavi, Ini tudta mikor van vége. Emiatt számomra Ők az igazi legendák. Mindegy hogy hány gólt raktak el.

Én nem szeretném hogy visszajöjjön. Csináljon karriert a PSG-ben ha odament. Itt befejezte a pályafutását. Nekünk most a csapatépítés fontos és nem egy 34-35 éves játékossal az origóban.

Emellett köszönök neki mindent, de sajnos a klub fölé nőtt és ilyet nem lehet megengedni.
Csak is Puyol
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2021.11.04. 09:32:50

Csatlakozom.
Látok esélyt arra, hogy visszatér több okból is.

Egyrészt a klub anyagi helyzete nyárra átláthatóbbá válik.
Másrészt a keret jelentősen kitisztul.(várhatóak újabb távozók: Umtiti, Neto, Braithwaite, Coutinho, L.d.Jong, Roberto esetleg Aguero)
Kényszerhelyzetben kellett azonnal lépnie, ráadásul a családja Barcelonában van otthon.
Jövőre 35 éves, ez még belefér.

Minimális esély lehet, ha a párizsi szerződését szándékosan úgy rakatta össze.

BarcasKrisz írta:
2021.11.04. 01:56:25
Nem tartom lehetetlennek, hogy már jövőre visszatérjen hozzánk...
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 648
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2021.11.04. 09:11:44

Nem látom benne azt a küzdést, kitartást, ami Ibrában vagy CR7-ben megvan. Sosem láttam. Szerintem csoda kell ahhoz, hogy legyen még jó éve, sőt, hogy egyáltalán ne ez legyen az utolsó éve.
Válasz küldése