Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.09.22. 20:25:22

Akartam szerkeszteni, de már kifutottam, ezt akartam hozzátenni még:D
De azért volt pár sima meccsünk, amikor lejöhetett volna.
Csak pont a leírt okok miatt fent hagyták, mert kiben bíztak volna?!
Persze nem csak emiatt nem cserélték le, ez is igaz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2021.09.22. 19:16:52

csababarca írta:
2021.09.22. 18:13:07
Persze, 40 meccsen is le lehetett volna cserélni tavaly is.
Csak ott a bibi, hogy nálunk tavaly nem volt senki, aki villanni tudott volna szorult helyzetben rajta kívül, psgnél még mindig maradt fent egy Neymar meg egy MBappé mondjuk.

Most annyival jobb a helyzet, hogy Depaytól lehet várni a váratlant, meg ha majd egyszer felépül Fati ebből a valamilyen rejtélyes sérüléséből akkor tőle.
Meg Coutinho lába elsülhet talán.

btw, jobban kellett volna használni, néha lehozni, főleg eldőlt meccseknél nem volt értelme pályán tartani.
voltak az utóbbi egy-két évben eldőlt meccsek? :lol:
Csaba, a meccsek végéig mantráztad Te is mindig, hogy le kellet volna már régen zárni a meccset, mert a vége szinte mindig meleg lett. Vagy azért mert ráültünk az 1 gólos vezetésre, vagy azért mert elszórakoztuk a biztosnak tűnő győzelmet.
Szóval én sem mertem volna lekapni Leo-t a pályáról, pont azért amit fenn leírtál, hogy nem volt aki villanjon, ha "baj" van.
Amit nem értek, hogy Cout miért nem játszatjuk Messi (játékmesteri) pozíciójában, hiszen eddig az volt a baj, hogy Leo kioltja a pályán. Erre kőagy kitolja bal szélsőnek, mikor azon a poszton már bizonyította, hogy nem fog maradandót alkotni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.09.22. 18:13:07

Persze, 40 meccsen is le lehetett volna cserélni tavaly is.
Csak ott a bibi, hogy nálunk tavaly nem volt senki, aki villanni tudott volna szorult helyzetben rajta kívül, psgnél még mindig maradt fent egy Neymar meg egy MBappé mondjuk.

Most annyival jobb a helyzet, hogy Depaytól lehet várni a váratlant, meg ha majd egyszer felépül Fati ebből a valamilyen rejtélyes sérüléséből akkor tőle.
Meg Coutinho lába elsülhet talán.

btw, jobban kellett volna használni, néha lehozni, főleg eldőlt meccseknél nem volt értelme pályán tartani.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2021.09.22. 16:47:57

Rob888 írta:
2021.09.21. 22:53:45

Nem hiszem, hogy sokszor kellett volna a padra ültetni a játéka miatt. Még a Liverpool elleni égésnél is a kevésbé rosszak közé tartozott. 3-4 olyan kiváló kulcspassza volt az első félidőben, amiből el kellett volna intézni a továbbjutást.
Nem nekem szólt ugyan a hozzászólásod, de csak a tavalyi szezonban volt minimum 10-15 olyan meccs, ahol le lehetett volna ültetni...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.09.22. 15:52:36

sansz írta:
2021.09.22. 13:23:15
Sonoma írta:
2021.09.21. 21:07:02


Nem. Aki twittelgetett az nem az emír, hanem annak az unokaöccse. Legalábbis az indexen ezt írták.
Szóval az edző tökös volt, de meglátjuk meddig marad töke.
Azért ez így egy picit fals. Messi ott még "csak" egy sztár, nem ugyanazt a szerepet tölti be mint itt. Ha Pocchettino a Barca edzője lenne megnézném, hogy hányszor cserélné le Messit.
Szerintem a következő szezont még lehúzza ott aztán elmegy egy évre még Rosarioba bohóckodni és felakasztja a szögre a csukát. Addig pedig leeshet egy-két komolyabb trófea is.
Forca Barca!!!!
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.09.22. 13:23:15

Sonoma írta:
2021.09.21. 21:07:02


Nem. Aki twittelgetett az nem az emír, hanem annak az unokaöccse. Legalábbis az indexen ezt írták.
Ez egy uralkodói család. Úgy kell elképzelni, mint egy feudális királyságot és családi vállalkozást egyben. Az egyik unokaöccs felel a fegyverbeszerzésekért, a másik hobbija a foci, így nála van a PSG, a harmadik kezében a külügy van stb...
Az igaz, hogy az említett személyről én legalábbis nem tudom, hogy valójában mennyire van hatalmi pozícióban, de általában súlya van annak, amit egy családi vállalkozás egyik családtagja mond.

Szóval az edző tökös volt, de meglátjuk meddig marad töke.

Egyébként Messiről az utóbbi években elég sokszor kiderült, hogy baromi egyszerű srác, egy gyerek szintjén maradt felnőtt focista, ettől még nem kell utálni. Ne lássatok bele olyan sokat a duzzogásába, Ő ilyen. Inkább az a fura, hogy a körülötte levők sem érettebbek nála, nincs egy ember apa/testvér akárki, aki szépen az ilyen helyzetekből kivezetné a duzzogó fiút. A Barcában kb Xavi volt ez az ember...
Rob888
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2020.10.01. 23:49:16

2021.09.21. 22:53:45

Tisztelt Sonoma!

Sok mindenre választ adtál, hogy megértselek. Vannak dolgok amiben egyezik a véleményünk, de alapvetően másképpen gondolkodunk róla.
Véleményem szerint lojalitása, a klubhoz való viszonya végig példaértékű volt, még az elképesztően válságos időben is. Pont ez vezetett az ő személyes kudarcához, ugyanis 2018 ban távoznia kellett volna, de képtelen volt otthagyni szeretett klubját. Szerintem ő olyan zseni, aki érezte tudta, hogy mikor kell váltani, de sajnos az érzelmi alapon döntött. ( CR például soha nem az érzelmei vezérelték a fontos döntéseknél) Mindenkinek az ő távozása lett volna jó 2017 2018 körül. Akkor kellett volna lebontani a legendákat, mindent új alapokra helyezni. Ehelyett maradt, a hátán vitte a csapatot, de sajnos az igazán nagy meccseken többnyire már nem tudott átütő lenni. ( azért a Ligában parádés szezonjai voltak gólpasszok, gólok....) Őt keresték a labdával, de nem azért, mert ő uralkodott a pályán, hanem mert töketlenekkel volt körülvéve. Nézd meg most a PSG ben, az odavaló és belevaló fickók simán kihagyják az összjátékból, ha úgy kívánja a helyzet. Szerintem Messi ezt nem is bánja, nem is bánta volna a Barcában sem. Messin kívül Iniesta visszavonulása után senki de senki nem volt képes kulcspasszokra, sikeres cselekre és olyan megoldásokra, amikor felszisszensz. Úgymond Messi árnyékában az igazán odavalók képesek voltak nemcsak Messit keresni, hanem meccseket eldönteni Messi nélkül is ( tucat nevet tudnék felsorolni, de gondolom te is)
Nem hiszem, hogy sokszor kellett volna a padra ültetni a játéka miatt. Még a Liverpool elleni égésnél is a kevésbé rosszak közé tartozott. 3-4 olyan kiváló kulcspassza volt az első félidőben, amiből el kellett volna intézni a továbbjutást.
Egyébként veled egyetértésben a padon való reakciója vasárnap tényleg olyan volt, mintha azt kérdezné Mi a fenét keresek én itt? Nem biztos, hogy sikertörténet lesz ez a párizsi kaland. Sajnálom, hogy velem ellentétben te nem sokra tartod őt emberileg. Szép napot.
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.09.21. 21:07:02

Nyiri81 írta:
2021.09.21. 20:21:14
Sonoma írta:
2021.09.21. 19:36:23
Az, hogy a rokon mit ír a twitteren, az max. a bulvárt lelkesíti fel.
Az a rokon nem más mint a Katari Emír. Tehát az Ő pénzéből játszadozik Nasser PSG tulajt. Gondolom van beleszólása és nem csak ugy twittelget.
Nem. Aki twittelgetett az nem az emír, hanem annak az unokaöccse. Legalábbis az indexen ezt írták.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2021.09.21. 20:21:14

Sonoma írta:
2021.09.21. 19:36:23
Az, hogy a rokon mit ír a twitteren, az max. a bulvárt lelkesíti fel.
Az a rokon nem más mint a Katari Emír. Tehát az Ő pénzéből játszadozik Nasser PSG tulajt. Gondolom van beleszólása és nem csak ugy twittelget.
Csak is Puyol
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.09.21. 19:36:23

Nyiri81 írta:
2021.09.21. 16:40:04
Sonoma írta:
2021.09.21. 14:41:15
corol:Mesélj mi történt.
Bár nem nekem szólt a kérdés, de a hétvégi Messi csere miatt, az uralkodó aki amúgy az egész PSG mögött áll (a Hamad közeli rokona) írt egy twitter bejegyzést Pochettino képével: "London is a beautiful city..you know that.."

Jelezte neki hogy Messit nem nagyon kéne cserélgetni. Mindezt twitteren. Tök mindegy hogy jól játszott e Messi vagy nem. 35 milliós évi fizuja van. Fél lábbal is játszania kell :)
Szerintem nem eszik olyan forrón a kását. Annyira nem elvakultak a PSG- tulajdonosai, hogy emiatt megfenyítsék az edzőt. Főleg, hogy a csere lőtte be a győztes gólt. :D
Az, hogy a rokon mit ír a twitteren, az max. a bulvárt lelkesíti fel.

Feltettek egy videót, amikor Icardi berúgta a győztes gólt. Mellette minden csere felugrott tapsolni, míg ő pár másodperc múlva kényszeredetten felállt utánuk és igen savanyú ábrázattal nézett szét.
Azt lehetett leolvasni az arcán, mit keresek én itt?
Komolyan kicsit megsajnáltam.

Én is most olvastam, hogy sérülésre hivatkozva nem játszik Messi a következő meccsen.
Nem láttam, hogy megsérült volna az egoján kívül bármilye is. :mrgreen:
De ez jelentheti azt is, hogy a vezetőség szerint a " párharc" első menetét Pochettinonak adták.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.09.21. 17:07:20

https://vm.tiktok.com/ZMRb2k5dy/

Nekem ez a semmi reakció is olyan furcsa. Most egy nyamvadt lecserélés a baj tényleg? Most ha Pochettino beáll arra, hogy őt nem lehet lecserélni, komoly meccseken meg fogják érezni.
Kép
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2021.09.21. 16:40:04

Sonoma írta:
2021.09.21. 14:41:15
corol:Mesélj mi történt.
Bár nem nekem szólt a kérdés, de a hétvégi Messi csere miatt, az uralkodó aki amúgy az egész PSG mögött áll (a Hamad közeli rokona) írt egy twitter bejegyzést Pochettino képével: "London is a beautiful city..you know that.."

Jelezte neki hogy Messit nem nagyon kéne cserélgetni. Mindezt twitteren. Tök mindegy hogy jól játszott e Messi vagy nem. 35 milliós évi fizuja van. Fél lábbal is játszania kell :)
Csak is Puyol
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.09.21. 15:33:53

A kutyafáját, nem játszik térdsérülés miatt a Metz ellen és kérdéses a játéka a City ellen is. :roll:
Kép
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.09.21. 14:41:15

Rob888 írta:
2021.09.20. 19:50:04
Nem értem miért van ekkora ellenszenv benned Messi irányában. Régóta figyelem hozzászólásaidat és mindig érzem bennük az ellenérzést. Nem értem az okát! A Messi korszak elképesztő és megismételhetetlen volt a Barcában. Kicsit a tegnapi cseréjét is részedről a " na végre megérdemelte" kategóriába sorolom.
Egyébként eddig a PSG ben szerencséje sem volt, plusz időre van szüksége a beilleszkedéshez. Tegnap az első félidőben kifejezetten jól mozgott, a másodikban cserélhető volt. Az más kérdés, hogy szerintem nem volt az edző részéről okos ötlet lecserélni. Lelkileg nem tett neki jót.

A reakciója nem volt helyénvaló! Az edző döntését tiszteletben kellett volna tartania! Szerintem nagy a nyomás rajta, amivel csak remélni tudom, hogy meg fog tudni birkózni.
Nem a képességeit, meg az elért eredményeit kritizálom.
Nekem maga az ember taszító.
Azzal, ahogy uralta a csapatot a meccseken (mindig neki passzolni), plusz az tett be véglegesen, amikor kiderült mennyire lehúzta a klubot anyagilag. Persze kellett ehhez egy idióta klubvezető is, de a tényen nem változtat (nálam legalábbis).
Most szenvedjük meg az árát. Lehet még évekig.
A hatalmas fizetések (meg persze az h.lyébbnél h.ülyébb igazolások) miatt tartunk ott, hogy kétszer meggondoljunk egy ilyen kókler edző elküldését is, mert nincs rá anyagi fedezet.

Miatta nem tudtunk évek óta értelmesen építeni a csapatot.
Neki volt alárendelve a többi játékos, edző, úgy általában mindenki.
Nem lehetett padra ültetni, ha nem ment neki.
Miatta maradtak a legendák, hogy jól érezze magát.
Miatta vásároltunk ész nélkül neveket, hogy nyeressünk vele még egy BL-t.
Én ezek miatt nem tudom úgy ajnározni, mint sokan mások.
Hihetetlen sokat adott a klubnak, de úgy néz ki ennek komoly ára van, lesz.

A PSG meccs. Én annak örültem, hogy végre valaki meg merte tenni, hogy lecseréli, ha nem megy neki. Nem annak örültem, hogy lecserélték.

Abban szkeptikus vagyok, hogy ő valaha is újra azt a formáját nyújtja majd a PSG-ben, mint nálunk úgy 2019-ig. Nem a képességeivel van a gond, hanem a hozzáállásával. Úgy nem lehet a csúcson maradni, hogy nem edzek rendesen. Ez már vagy a 3-ik szezon aminek úgy fut neki, hogy nincs egy normális fizikai felkészülése.

A cseréje: ha nem bírja fizikailag, mindegy, hogy ki ő, meg kell tenni, mert a csapatát hátráltatná. Ilyenkor kellene a játékosnak magába fordulnia, és még keményebben edzenie, hogy ez ne forduljon elő újra.
De mivel ő hozzá volt szokva a Barcánál, hogy bármilyen teljesítményt nyújtott maradhatott a pályán, ez most zokon esett neki...egy elkényeztetett kisgyerekre emlékeztetve.

corol:Mesélj mi történt.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2021.09.21. 14:19:09

Azért Twitteren üzenni a vezetőedzőnek egy Messi csere miatt, ez több mint dedós. Az ilyenek miatt soha nem lesz igazi klub ez a szedett vetett társaság. Akármennyit ölnek bele. A pénz nem minden.
Csak is Puyol
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2021.09.21. 01:13:17

Sonoma írta:
2021.09.20. 17:12:30
Nyiri81 írta:
2021.09.20. 16:06:31
Nem volt boldog, de nem tudom sajnálni. De legalább valaki tökös és meri padoztatni. Nálunk valaha lehozták teljesítmény okok miatt? Én úgy emlékszem csak akkor ha sérült.
Én sem tudom sajnálni.
Nekem az tűnt fel, döbbenten vette tudomásul, hogy őt most le merték cserélni. Nagyon nem ehhez volt szokva. Egy perccel a csere után a kamerás ráfókuszált, és még mindig értetlenül ült a padon. Nehezen emelte be, hogy hazai (ha lehet ilyet írni ennyi év Camp Nou után) közönség előtt ő volt az első csere a csapatban.
Egyet felejt el. Ez nem a Barcelona. Nem saját nevelés, és még nem tett le semmit az asztalra, hogy úgy kezeljék, mint a Barcában.
(Mondjuk az sem volt egészséges, és akkor finom voltam.)
És ezzel a teljesítménnyel nem fogja már kivívni.
Remélem nem akar visszajönni hozzánk két év múlva, mikor lejár a szerződése.
Jól látod Sonoma, a PSG valóban nem a Barcelona - ott az edző a tulajdonostól már megkapta a selyemzsinórt az "elhamarkodott" cseréért.
Avatar
Forcabarca73
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2019.07.16. 22:59:57

2021.09.21. 00:36:29

Én visszavonultam volna inkább a helyében!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.09.20. 21:51:33

geridoss írta:
2021.09.20. 21:31:28


Majd ha lesz a többi játékosnak is topikja itt, akkor oda is írok, ha ilyen történik.

Nem kell hivatalos közleményt kiadni, de gondoltam egy fórumon meg szabad említeni, hogy mi történt.
Azzal nincs is semmi gond.
De itt konkrétan követelések fogalmazódtak meg, ami enyhén vicces azért.

Főleg, hogy van mit a saját házunk táján sepregetni. És Messi már nem a mi házunk tagja.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.09.20. 21:31:28

csababarca írta:
2021.09.20. 21:11:31


Nem profi, de hetente van ilyen minden fordulóban, minden bajnokságban, erre már megy a kérjen bocsánatot.
Hidd el, megbeszélték már az edzővel, vagy mit vártok, hivatalos közleményt?
Ezeket házon belül intézik.
Majd ha lesz a többi játékosnak is topikja itt, akkor oda is írok, ha ilyen történik.

Nem kell hivatalos közleményt kiadni, de gondoltam egy fórumon meg szabad említeni, hogy mi történt.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.09.20. 21:11:31

geridoss írta:
2021.09.20. 16:11:31



Azok után, ami nálunk ment az utóbbi években, már a lecserélése is szenzációnak számít nálam... :D
Nyilván azért reagált ahogy, mert mindig játszani akar, de így akkor sem profi hozzáállás.
Nem profi, de hetente van ilyen minden fordulóban, minden bajnokságban, erre már megy a kérjen bocsánatot.
Hidd el, megbeszélték már az edzővel, vagy mit vártok, hivatalos közleményt?
Ezeket házon belül intézik.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
nyami
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.09.24. 19:15:26

2021.09.20. 20:07:16

csababarca írta:
2021.09.20. 13:49:04
Megint a bolhából elefántot kreálunk szindróma, jó blikk, ripost újságírók lennétek:D
Hát a Bolha ott volt, de elefántot nem láttam !
Rob888
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2020.10.01. 23:49:16

2021.09.20. 19:50:04

Nem értem miért van ekkora ellenszenv benned Messi irányában. Régóta figyelem hozzászólásaidat és mindig érzem bennük az ellenérzést. Nem értem az okát! A Messi korszak elképesztő és megismételhetetlen volt a Barcában. Kicsit a tegnapi cseréjét is részedről a " na végre megérdemelte" kategóriába sorolom.
Egyébként eddig a PSG ben szerencséje sem volt, plusz időre van szüksége a beilleszkedéshez. Tegnap az első félidőben kifejezetten jól mozgott, a másodikban cserélhető volt. Az más kérdés, hogy szerintem nem volt az edző részéről okos ötlet lecserélni. Lelkileg nem tett neki jót.

A reakciója nem volt helyénvaló! Az edző döntését tiszteletben kellett volna tartania! Szerintem nagy a nyomás rajta, amivel csak remélni tudom, hogy meg fog tudni birkózni.
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.09.20. 17:12:30

Nyiri81 írta:
2021.09.20. 16:06:31
Nem volt boldog, de nem tudom sajnálni. De legalább valaki tökös és meri padoztatni. Nálunk valaha lehozták teljesítmény okok miatt? Én úgy emlékszem csak akkor ha sérült.
Én sem tudom sajnálni.
Nekem az tűnt fel, döbbenten vette tudomásul, hogy őt most le merték cserélni. Nagyon nem ehhez volt szokva. Egy perccel a csere után a kamerás ráfókuszált, és még mindig értetlenül ült a padon. Nehezen emelte be, hogy hazai (ha lehet ilyet írni ennyi év Camp Nou után) közönség előtt ő volt az első csere a csapatban.
Egyet felejt el. Ez nem a Barcelona. Nem saját nevelés, és még nem tett le semmit az asztalra, hogy úgy kezeljék, mint a Barcában.
(Mondjuk az sem volt egészséges, és akkor finom voltam.)
És ezzel a teljesítménnyel nem fogja már kivívni.
Remélem nem akar visszajönni hozzánk két év múlva, mikor lejár a szerződése.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.09.20. 16:11:31

recrea írta:
2021.09.20. 15:04:30

Nagyjából.
Nem lenne baj, ha értelmes edző lenne náluk is, sokra nem tartom az argentint.
Ja itt nem is az edzői kvalitásai volt a lényeg, hanem hogy van benne keménység. Attól még én sem tartom a mai edzők között topnak.

csababarca írta:
2021.09.20. 13:49:04
Megint a bolhából elefántot kreálunk szindróma, jó blikk, ripost újságírók lennétek:D

Azok után, ami nálunk ment az utóbbi években, már a lecserélése is szenzációnak számít nálam... :D
Nyilván azért reagált ahogy, mert mindig játszani akar, de így akkor sem profi hozzáállás.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2021.09.20. 16:06:31

Nem volt boldog, de nem tudom sajnálni. De legalább valaki tökös és meri padoztatni. Nálunk valaha lehozták teljesítmény okok miatt? Én úgy emlékszem csak akkor ha sérült.
Csak is Puyol
Válasz küldése