Switch to full style
Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai és az FC Barcelona topic kapnak itt helyet.
Hozzászólás küldése

Hány pontra értékeled az idei szezonját?

1
1
1%
2
0
0 szavazat
3
0
0 szavazat
4
0
0 szavazat
5
0
0 szavazat
6
2
2%
7
8
7%
8
44
37%
9
41
34%
10
24
20%

Szavazatok száma : 120

Re: Leo Messi

2017.08.17. 20:15:10

Kovbal88 írta:
ha választanom kellett volna Messi meg Neymar között, erősen elgondolkodtam volna a dolgon

Én egy percet se, és egyből Messit választanám. Neymar nem klasszis, fel lett kapva, meg voltak is jó meccsei. De össze se lehet őket hasonlítani.

Ahogy fedezte félpályánál a labdát a pálcika lábain megvárva míg felrúgják, vagy magát is kicselezte a 16-oson belül, az a sok kihagyott ziccer. Jobban tetszik az érte kapott 222 millió mint Neymar. Felét se éri. És még Ronaldinhohoz hasonlítják.

ha megcsinálja soha többet nézek focit.

megtehetné, mert azért számít ki hány aranylabdát kap, és idén is Ronaldo fogja. Pedig nem volt jobb Messinél. Számít az egyéni elismerés. És egy Juvéval jelenleg több esélye van BL-t nyerni. Vagy a PSG vel vagy a Cityvel. Pénzt ezeknél a csapatoknál is megkapja.
És nem ő hagyná cserben a Barcát, hanem fordítva.
Amióta nincs Puyol, azóta nem szeretem annyira a Barcát. Más lett.

Asszem, ezen a ponton bontok egy roset.

Messias2 írta:
recrea írta:majd a szezon eldönti Messi szerepét, nem akarom előre elrontani a kedveteket.

Ha jól veszem ki a szavaidból, Te jobb játékosnak tartod a brazilt...
Akkor tényleg ne menjünk bele.

Nagyon rosszul veszed ki.

2017.08.17. 20:14:45

recrea írta:majd a szezon eldönti Messi szerepét, nem akarom előre elrontani a kedveteket.

Ha jól veszem ki a szavaidból, Te jobb játékosnak tartod a brazilt...
Akkor tényleg ne menjünk bele.

2017.08.17. 20:11:03

ha választanom kellett volna Messi meg Neymar között, erősen elgondolkodtam volna a dolgon

Én egy percet se, és egyből Messit választanám. Neymar nem klasszis, fel lett kapva, meg voltak is jó meccsei. De össze se lehet őket hasonlítani.

Ahogy fedezte félpályánál a labdát a pálcika lábain megvárva míg felrúgják, vagy magát is kicselezte a 16-oson belül, az a sok kihagyott ziccer. Jobban tetszik az érte kapott 222 millió mint Neymar. Felét se éri. És még Ronaldinhohoz hasonlítják.

ha megcsinálja soha többet nézek focit.

megtehetné, mert azért számít ki hány aranylabdát kap, és idén is Ronaldo fogja. Pedig nem volt jobb Messinél. Számít az egyéni elismerés. És egy Juvéval jelenleg több esélye van BL-t nyerni. Vagy a PSG vel vagy a Cityvel. Pénzt ezeknél a csapatoknál is megkapja.
És nem ő hagyná cserben a Barcát, hanem fordítva.
Amióta nincs Puyol, azóta nem szeretem annyira a Barcát. Más lett.

2017.08.17. 20:09:50

Messias2 írta:
recrea írta:És ez kit érdekel és miért szempont?

Engem.
Nem áldozunk be 1 legendát egy 4 éve itt lévő brazilért.

Milyen beáldozásról beszélsz? :D
Mindegy, nem megyek bele a beszélgetésbe, majd a szezon eldönti Messi szerepét, nem akarom előre elrontani a kedveteket.

2017.08.17. 20:03:39

Azért ne felejtsük el hogy kb. az életet mentette meg a Barca fiatalon, és mar többször lenyilatkozta hogy neki mindene a klub. Az hogy esetleg nem mondja el minden héten nem jelent semmit, nem ez a típus. Nekem annyi elég hogy egy-egy fontosabb gól vagy mesterhármas után az elso dolga hogy megfogja a címert és dob rá egy csókot.
300 milla a kivásárlási ára, ha Neymarert lerakták a 220at feltételezhetjük hogy őt is megkörnyékezték már.
Nem àll jol a csapat szénája, és? Hova menne? A Realba?

Piqué meg annyira culé hogy már a nagyapja is az volt. Engem is irritál a viselkedése de biztos vagyok benne hogy önszántából sose menne el.

Tenyleg van baj most de hál' Istennek ezek az emberek nem olyan mentalitásuak hogy egyből ugranak a süllyedő hajóról. Én is nagyon negativ vagyok de láttunk mar sok mindent, a fociban egy honap alatt megváltozhat minden.

Ha választani kellett volna hogy ki menjen Neymar vagy Messi, én is Neymart mondtam volna (mondjuk a brazil távozása rendesen meglőtt minket), de nem annyira egyértelmű kerdes Messi kora miatt. Neymar meg nagyon alulértékelt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2017.08.17. 20:09:52-kor.

2017.08.17. 20:02:43

recrea írta:És ez kit érdekel és miért szempont?

Engem.
Nem áldozunk be 1 legendát egy 4 éve itt lévő brazilért.

2017.08.17. 20:00:19

Messias2 írta:
recrea írta:Azt már nagyon félve merem leírni, ha választanom kellett volna Messi meg Neymar között, erősen elgondolkodtam volna a dolgon.

Taknyos tized annyit sem tett Barcáért, mint az argentín.

És ez kit érdekel és miért szempont?

2017.08.17. 19:58:24

Sőt, ugye a szabály úgy szól, hogy már télen tárgyalhat más csapatokkal szabadon.

2017.08.17. 19:56:29

recrea írta:Azt már nagyon félve merem leírni, ha választanom kellett volna Messi meg Neymar között, erősen elgondolkodtam volna a dolgon.

Taknyos tized annyit sem tett Barcáért, mint az argentín.

2017.08.17. 19:53:53

visca el barca írta:ha megcsinálja soha többet nézek focit. mostanában úgyis a baseballt veretem, tök jó, semleges, nincs izgalom, teljes nyugalomban bambulom végig a 3 órás meccseket :D

Én nem vagyok ennyire sértődős, Messi megy, a Barca örök :D
Azt már nagyon félve merem leírni, ha választanom kellett volna Messi meg Neymar között, erősen elgondolkodtam volna a dolgon.

2017.08.17. 19:48:29

recrea írta:
visca el barca írta:most amugy meddig vanszerződése? ha nem ír alá akkor tényleg csak jövő nyárig? a nagy show az lenne ha ingyen elmenne jövőre vhova :lol:

Igen, 2018-ig.
Akkor azért nagy gec lenne :D

ha megcsinálja soha többet nézek focit. mostanában úgyis a baseballt veretem, tök jó, semleges, nincs izgalom, teljes nyugalomban bambulom végig a 3 órás meccseket :D

2017.08.17. 19:46:49

visca el barca írta:most amugy meddig vanszerződése? ha nem ír alá akkor tényleg csak jövő nyárig? a nagy show az lenne ha ingyen elmenne jövőre vhova :lol:

Igen, 2018-ig.
Akkor azért nagy gec lenne :D

2017.08.17. 19:46:18

Igen, 2018 nyarán jár le a szerződése. Szerintem nagy szerepet játszhat a vezetőség eltakarításában az a tény, hogy még mindig nem írt alá.

2017.08.17. 19:41:22

most amugy meddig vanszerződése? ha nem ír alá akkor tényleg csak jövő nyárig? a nagy show az lenne ha ingyen elmenne jövőre vhova :lol:

2017.08.17. 19:01:31

MessiNeymarSuarez írta:Komolyan bárki is hibáztatná ha lelépne ilyen igazolások mellett?

Láthattuk hogy tegnap is konkrétan a középhátvédek elé kellett jönnie ha labdát akar..

Erre nem képes reagálni már több mint egy éve a vezetőség, és nem minőségi játékosokat igazolnak, ide hoznak egy rakás Gomes-féle játékost a nyakára hogy" nesze, te vagy Messi, oldd meg"

Mert ha meg lenne a csapat minőségben, vagy igazolnánk normálisan, és úgy buknak el az még oké, de így hogy már 2 éve látszik hogy mi a hatalmas nagy baj, és ennek ellenére sem hajlandóak változtatni a vezetőségben, az több a soknál...

Most komolyan, mire kell Messi akkor? Visszazülleni Iniesta, Neymar és többiek nélkül ugyanígy sikerülni fog, és BL selejtezőért harcolni, most ehhez Messi miért pazarolja el az utolsó éveit, ha nem képesek a csapatot érdemben erősíteni, csak a pénzt elverni?

Ez igaz, de tegyük hozzá, ez nemcsak a vezetőség hibája, LE sem állt a helyzet magaslatán már az utolsó évében, és egyelőre Valverde sem tud mit kezdeni a helyzettel. Mondjuk az bíztató, hogy már ő is belátta, hogy ez az út nem vezet sehova és ki kell találni vmit. Mert itt a gyengébb keret mellett komoly szerkezeti és taktikai gondok is vannak egy ideje, és ezek orvoslása legalább olyan fontos, mint Coutinhot (esetleg Serit) és Dembelét leigazolni.

2017.08.17. 18:52:38

Komolyan bárki is hibáztatná ha lelépne ilyen igazolások mellett?

Láthattuk hogy tegnap is konkrétan a középhátvédek elé kellett jönnie ha labdát akar..

Erre nem képes reagálni már több mint egy éve a vezetőség, és nem minőségi játékosokat igazolnak, ide hoznak egy rakás Gomes-féle játékost a nyakára hogy" nesze, te vagy Messi, oldd meg"

Mert ha meg lenne a csapat minőségben, vagy igazolnánk normálisan, és úgy buknak el az még oké, de így hogy már 2 éve látszik hogy mi a hatalmas nagy baj, és ennek ellenére sem hajlandóak változtatni a vezetőségben, az több a soknál...

Most komolyan, mire kell Messi akkor? Visszazülleni Iniesta, Neymar és többiek nélkül ugyanígy sikerülni fog, és BL selejtezőért harcolni, most ehhez Messi miért pazarolja el az utolsó éveit, ha nem képesek a csapatot érdemben erősíteni, csak a pénzt elverni?

2017.08.17. 18:44:10

LG írta:
Nero. írta:
Samper írta:Ha nem hosszabbít, Barto bukása tuti.

Soha nem fog itt hagyni minket. Pique mellett o lenne az utolso, viszont meg van hozza az ereje hogy megbuktassa a vezetőséget egy perc alatt.

Szerintem naiv vagy. Ha jelentősen visszaesne a csapat teljesítménye, olyannyira, hogy nem lenne esélyünk címek nyerésére, neki meg Aranylabdára, szerintem simán dobbantana, a hírek szerint már nem egyszer elgondolkozott róla,l".
jelentősen visszaesett a csapat teljesitménye, és ez ilyenek meccsek mint a tegnapi meg a vasárnapi nehezen emészthetőek..es nincs esélyünk trofeakat nyerni idén, illetve van, de hogy mi nem vagyunk favoritok sehol az tuti! Talán a leggyengébb keret amiota Messi itt van, sőt a leggyengébb! 1 szót sem szolhatunk ha jövőre ingyen lelép.. talán ezért is lenne fontos még most a nyaron erősiteni, mert ezt is kockaztatjuk. Ugyhogy lehet alkuldozni itt még 2 hetet a dortmund liverpoolal, de nem biztos hogy most kéne sporolni, hiszen eddig is észnelkul és tulárazva vettünk.

2017.08.17. 18:03:55

Nero. írta:

Soha nem fog itt hagyni minket. Pique mellett o lenne az utolso, viszont meg van hozza az ereje hogy megbuktassa a vezetőséget egy perc alatt.

Szerintem naiv vagy. Ha jelentősen visszaesne a csapat teljesítménye, olyannyira, hogy nem lenne esélyünk címek nyerésére, neki meg Aranylabdára, szerintem simán dobbantana, a hírek szerint már nem egyszer elgondolkozott róla, gondolom a fizetését sem hiába emelgetik évente.

Pique meg szerintem nem akkora culé, mint sokan tolják, szerintem inkább celebkedni szeret, meg a Realt köpdösni, és sokan ezt értelmezik tévesen hatalmas lojalitásnak a klub felé. Holott anno már egyszer lelépett a jobb lehetőségek miatt, egyszer meg látványosan kakilt a csapatra, Lucho kezei alatt "tért vissza".

2017.08.17. 17:46:48

Most már nem tudom melyik topicban írjam mert már minden és mindenki érintve van, de ennek a vezetőségnek minél előbb takarodnia kell.
Ha Neadjisten ezek miatt elveszítjük Messit, szerintem rájuk gyújtják a Nou Campot. És a hamuból épül egy új nagy csapat.
De viccet félretéve, remélem Laporta figyeli az eseményeket és készülődik már. Vagy Benedito ha képesnek érzi magát rá.

2017.08.17. 17:38:44

Igazad van, elfelejtettem a ciklust.

2017.08.17. 17:25:11

Bob_Marley írta:Az is lehet, hogy az új esetleges igazolások miatt a fizetése külön van, hogy ne legyen ebből FFP gond, remélem ez vagy valami hasonló és nem még többet akarunk adni, vagy kér.

FFP nem lehet, hároméves ciklusban nézik, 2015-2018 közötti mérleg nem lehet 30 millió eurónál nagyobb értékben veszteséges. Lévén, hogy a klub évek óta nyereséges a beszámolók alapján, ez kizárja az FFP-t, mint indokot, pláne, hogy 222 millió euró most érkezett a klubkasszába.

2017.08.17. 17:08:47

Az is lehet, hogy az új esetleges igazolások miatt a fizetése külön van, hogy ne legyen ebből FFP gond, remélem ez vagy valami hasonló és nem még többet akarunk adni, vagy kér.

2017.08.17. 17:05:30

Most az az ábra -tegnap- hogy Messi középpályás is volt és csatár is. Ez egyszerre nem fog menni. Kit inditson, vagy ki inditja Őt ? Itt a gond. Vagy befejzőt kell hozni, vagy előkészitőt. De lehetőleg 2-2 főt. Ennyit nem tudunk perkálni. Mi nem. Sajnos nem irt alá még, nem tudom miét, de nyugtalanitó és nem lehet véletlen.

2017.08.17. 16:56:33

Mestre most nyilatkozta hogy Messi nem irt még alá de a szóbeli megállapodás megvan.

Ehhez képest Bartomeu 1-2 honapja mondogatta hogy Messi már aláirt de külön eseményen akarják bemutatni a szerződést

Ezeket a kamugépeket komolyan...

2017.08.17. 16:41:38

Barto bukása amugy mar így is tuti, ha holnap hozza Dembelet meg Coutinhot akkor is.
Hozzászólás küldése