Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.12.22. 09:55:49

Andris írta:
2022.12.22. 09:25:16

Szerintem Lewa és Dembelé mellett simán megvan a helye, egyelőre nincs harmadik támadónk aki meggyőzően kezdő. És még Dembelé is visszaeshet, a VBn pl halványabb volt sokkal, mint nálunk.
De akkor pl Dembele átkerülne végleg balra.
Azért csak nem véletlen, hogy kb. rekordmennyiségű asszisztot adott tavaly, Messi távozása után játszhatott jobb oldalon.
Mikor Raphinha játszik jobb oldalon idén, Dembele sokkal halványabb bal oldalon. Szerintem ők hárman nem egy szerencsés trió lennének. Dembele gyengébb oldalon lenne plusz lenne elöl két 35-36 éves pali, gondolom Lewa is egyre kevésbé fizikailag akar majd kitűnni és egyre inkább csak jó helyezkedéssel akar gólokat szerezni.
Személy szerint inkább hoznám ingyen Rashfordot, vagy Thuramot ingyen, ők jobbak lennének Dembele és Lewa mellé és Moukokot Lewa utódjának 2-3 éves időtávon.
Milyen jó hogy nem én döntök :)
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.12.22. 09:25:16

Nem bírná végig, ahogy 25 évesen se bírta volna végig.
Nem is kell végig bírnia. Elég azt nézni, hogy mit csinál a PSGben. Idén abszolút zseni, VB tempóban szórta egész ősszel a gólpontokat.

Ha megy körülötte jól a csapat, nem tud rá 2-3 ember jutni mindig, nem kell saját térfélig visszajönnie labdáért és folyton csak osztogatni, és nem is ő az egyetlen aki gólképes, akkor annyival kevesebb teher van rajta, hogy simán kiemelkedik még bármilyen meccsen szerintem.

Szerintem Lewa és Dembelé mellett simán megvan a helye, egyelőre nincs harmadik támadónk aki meggyőzően kezdő. És még Dembelé is visszaeshet, a VBn pl halványabb volt sokkal, mint nálunk.
Én vissza is hoznám. A jövő építését kidobták Laportáék (legalábbis rövid távon) Lewával, Alonsoval, azzal, hogy inkább gyors-megoldás sztárokat próbáltunk igazolni részben a hiányposztok helyett. Ennyi erővel vissza is jöhet, és segíthet még nekünk bőven 1-2 évig, simán a világ legjobbja még mindig, csak most van mellette a világon 1-2 fiatalabb még hasonló szinten.
Szépen is távozhatna a klubtól, nem úgy, mint ahogy sikerült. Szerintem ez is fontos lenne mindenkinek, a klubnak, a szurkolóknak is. Még egy nem horribilis, de jó fizut is meg lehetne neki adni, egyszerűen van akkora gazdasági ereje az ő jelenlétének, hogy simán visszajönne a pénz.

Én akár még el is adnék 2-3 játékost, hogy beleférjen a fizus szabályokba. (Piquén, Busin felül)
Pl Memphis, Alonso, Kessié szerintem semmiképp nem szükséges már középtávon sem, de nálam Raphinna is ilyen. Jó a srác, javult is, de én továbbra is kétlem, hogy egy majd valóban BL képes ütős csapatban ő valaha kezdő tudna lenni. Cáfoljon rám, nem bánom, de nem vagyok optimista. Ő ősszel is, és a VBn is átlagosan nagyon gyenge volt.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.12.22. 08:49:51

Én nem mondom, hogy vissza kéne hozni, de szerintem pont a kis hülye meccseket döntené el simán, mint a távozása előtt is. Nem kell neki felszívnia magát, sétálgat kicsit aztán ad két zseniális passzt meg lő egy gólt 20-ról. Ez neki komolyabb edzés, motiváció nélkül is menne. Jól használva pláne, padoztatás és padoztatás közt is van különbség, ha valaki tökös lenne hozzá, az nem úgy nézne ki, hogy 4 meccsre ott felejtjük. :D Rendszeres játéklehetőség lenne az, csak kevesebb perccel.
Szinte biztos vagyok benne, hogy a csoportkörökből nem esnénk/estünk volna ki vele. Utána kevesek lettünk volna a nagyok ellen, de ilyen Benfica meccseket álmából felkeltve döntött volna el, és szerintem az Inter ellen is betalált volna 1-2-szer, ahol mindenki halomra hagyta ki a helyzeteket.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.12.22. 07:44:24

Messi a legnagyobb, ez nem kérdés, de...
35 évesen összekapta magát 4 hétre, 7 meccsre és maxon tolta végig. Ezt nem bírná már egy teljes szezonban. A BL meccsekre, esetleg döntőre tuti felszívná magát és God módban tolná, de hogy nálunk a közepes spanyol csapatok ellen mit csinálna egy évig... Valszeg semmit. Sétálgatna. És ezt nem rossz indulatból mondom. Nem 20 éves. A VB-n végig tolta 4 hétig, de ezt nem bírná a teste egy évig. Ha meg pihentetésből padozna, akkor kiesne a formából, lásd CR. Ha van motiváció, pl. BL eldöntő, döntő, akkor tuti odateszi magát, de ezt ne várjuk, hogy majd nokedli sörmeccseken ls kiteszi a lelkét a pályára. Pont emiatt jó helyen van Párizsban most.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.12.21. 21:15:15

Sanama írta:
2022.12.21. 20:58:17

Valahol azt írták 2025ig hosszabbítanak vele.
Szerintem simán dönthet már most. Lássuk be, BL-re nagyobb esélye van a PSG-vel, mint a Barcaval. Ha meg az nem jön össze, ugyanúgy maradhat neki első helyen a válogatott, ahol most már örömből megy játszani, és nekimegy a 2024-es Copának.
Szerintem ez win-win. Plusz, Barca szálon senkinek sem lenne jó, ha visszatérne, kivéve persze a romantikus nosztalgikus érzelmeknek.
Én sem gondoltam volna jó megoldásnak visszahozni. A visszavonulása előtt közvetlenül kössenek vele 1 hónapos szerződést és egy Gamperen vagy akármin búcsúztassák el grandiózus keretek között. Abból a bérkeretből meg , ami most neki kéne találjanak 2-3 ingyen igazolást, akik valódi erősítés a lyukas posztokra.
A kérdés inkább az, hogy állnak majd hozzá Franciaországban mikor visszatér év végén.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2022.12.21. 20:58:17

Troym írta:
2022.12.21. 20:32:24
Romano szerint elfogadta szóban a párizsi hosszabbítási ajánlatot. Nekem fura lenne, ha most ennyire pikk-pakk döntene, de elképzelhető. Talán ez lenne a leginkább logikus lépés amúgy a részéről. (Amúgy nem 2+1 opcionális évre írt alá anno?)
Valahol azt írták 2025ig hosszabbítanak vele.
Szerintem simán dönthet már most. Lássuk be, BL-re nagyobb esélye van a PSG-vel, mint a Barcaval. Ha meg az nem jön össze, ugyanúgy maradhat neki első helyen a válogatott, ahol most már örömből megy játszani, és nekimegy a 2024-es Copának.
Szerintem ez win-win. Plusz, Barca szálon senkinek sem lenne jó, ha visszatérne, kivéve persze a romantikus nosztalgikus érzelmeknek.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.12.21. 20:32:24

Romano szerint elfogadta szóban a párizsi hosszabbítási ajánlatot. Nekem fura lenne, ha most ennyire pikk-pakk döntene, de elképzelhető. Talán ez lenne a leginkább logikus lépés amúgy a részéről. (Amúgy nem 2+1 opcionális évre írt alá anno?)
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.12.21. 19:55:56

Nyiri81 írta:
2022.12.21. 10:42:48
Igazából mivel tudod ezek után motiválni? Mindent megnyert. Már korábban is de most már biztosan nevetséges volt az összehasonlítás CR-el. Évtizedekig Ő lesz a legjobb játékos a futballban.

Nem csodálkoznék ha most már elengedné ezt az egészet és nem hajtana tovább a címekért. Nagyon remélem a PSG-vel nem nyer BL-t. A PSG miatt csak. A tippelnem kellene idén dobbant a PSG-től, a sejknek is drága már a srác.
Ja, logikus kérdás. Mondjuk szerintem nála ezt az könnyíti meg, hogy neki kevesebbet kell hajtania. Ő kezdő/gyakori rotáció lesz sétálgatva is, tudja élvezni a foci lényegi részét, mert olyan jó, hogy a többiek Mbappén meg Neymaron kívül szó nélkül és örömmel dolgoznak alá...
Szerintem még két év simán benne van magas szinten. Talán lecsúszva kicsit a stabil kezdőtagságról, de szerintem nem hőbölögne.
Ami motivációja lehet: még egy BL, a foci szeretete, elismert játékos a futballtérképen. Még pár, pl. CR nagyon kevés megmaradó rekordját megdönteni, bár neki ez talán csak mellékszál. Hogy amíg a világ elitjébe tartozik, addig minek vonuljon vissza/menjen haknizni. Hogy a család most már berendezedett Párizsban, és esetleg nem akarja megállás nélkül ide-oda rángatni a gyerekeket.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2022.12.21. 19:47:25

Úgy néz ki, tényleg kizárta a visszatérés lehetőségét, és egyelőre Amerikát is:

Lionel Messi and PSG have reached an agreement to extend his contract to stay at the club for the 2023-24 season, per Le Parisien ✍️
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2022.12.21. 11:06:43

Szerintem a BL-re még rá fog menni ebben a szezonban. Azt még egyszer meg szeretné nyerni azt mondta nem olyan rég. Persze a VB cím után ki tudja.

Pech, hogy egyből a Bayern jön februárban. De arra a két meccsre össze fogja rántani magát, ahogy a Vb-n is tette. Nagy kérdés hogyan fog működni az MMN a vb után. Ha kiesnek utána biztos elengedi.

A szezon után meg egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mi vinné rá, hogy bele kezdjen egy újabb alapozásba.

Kíváncsi leszek hogyan dönt. Stílusos lenne úgy vissza vonulni, hogy utolsó szezonodban le esett egy VB, francia bajnokság, aranylabda talán. De szeritnem erről nincs szó. Még egy év Párizsban és utána hakni.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2022.12.21. 10:42:48

bence0330 írta:
2022.12.19. 21:18:44
Én remélem, hogy még nem megy el bohóckodni. Ha jól használják, még jövőre is döntő faktor tudna lenni kb bármelyik csapatban. Nem tudom, melyik lesz benne az erősebb, a motiválatlanság, ami miatt nem akar már keményen dolgozni keményebb ligában, vagy a vágy, hogy még fent legyen a futball térképén. Másnál ez a kor már az, ahol el lehet/kell menni, de ő annyival van mindenki felett játéktudásban, hogy egyszerűen még még mindig a legjobbak között tud lenni, és ezt idén két fronton bizonyítja.
Igazából mivel tudod ezek után motiválni? Mindent megnyert. Már korábban is de most már biztosan nevetséges volt az összehasonlítás CR-el. Évtizedekig Ő lesz a legjobb játékos a futballban.

Nem csodálkoznék ha most már elengedné ezt az egészet és nem hajtana tovább a címekért. Nagyon remélem a PSG-vel nem nyer BL-t. A PSG miatt csak. A tippelnem kellene idén dobbant a PSG-től, a sejknek is drága már a srác.
Csak is Puyol
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.12.19. 21:18:44

taylor200 írta:
2022.12.19. 20:49:15
fanbarca írta:
2022.12.19. 09:41:07

Mivel nem láttam még élőben játszani, lehet el kéne menjek egy PSG meccsre, bármennyire is nem szeretem a párizsiakat. Vagy egy argentin válogatott meccsre. Vagy visszajön a Barcába?
Ha nem mész el idén Párizsba, akkor jövőre Miami-ig kell menni :)
Én remélem, hogy még nem megy el bohóckodni. Ha jól használják, még jövőre is döntő faktor tudna lenni kb bármelyik csapatban. Nem tudom, melyik lesz benne az erősebb, a motiválatlanság, ami miatt nem akar már keményen dolgozni keményebb ligában, vagy a vágy, hogy még fent legyen a futball térképén. Másnál ez a kor már az, ahol el lehet/kell menni, de ő annyival van mindenki felett játéktudásban, hogy egyszerűen még még mindig a legjobbak között tud lenni, és ezt idén két fronton bizonyítja.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
taylor200
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2004.10.10. 14:04:25

2022.12.19. 20:49:15

fanbarca írta:
2022.12.19. 09:41:07

Mivel nem láttam még élőben játszani, lehet el kéne menjek egy PSG meccsre, bármennyire is nem szeretem a párizsiakat. Vagy egy argentin válogatott meccsre. Vagy visszajön a Barcába?
Ha nem mész el idén Párizsba, akkor jövőre Miami-ig kell menni :)
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.12.19. 18:04:56

Peter írta:
2022.12.19. 00:15:13
Egyébként határozottan jót tett neki a párizsi levegő, a környezetváltozás. Kellett neki ez a virtus, tökösség, a párizsi nagyobb arc.... 8)
Ez is könnyen lehet, de sztem mentálisan is kapott végre némi pihenőt azok után, h éveken át a Barca is már tőle várta, h megváltsa a világot. Aztán elment "szünetre" a válogatottjához, és ugyanez. Legalább most már a PSG-ben ott van mellette Mbappé és Neymar, így kicsit fellélegezhet. Ebben a folyamatos extrém eredmény- és megfelelési kényszerben gyorsan ki lehet égni, amit a Barca-Argentína kombó ráterhelt az emberünkre.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.12.19. 17:58:27

fanbarca írta:
2022.12.19. 09:41:07

Frenetikus élmény volt, végig állva néztem a meccset, 4x kaptam idegösszeroppanást s a végén elsírtam magam.
Én is megkönnyeztem amikor elindult felfelé. :D Az egyik legnagyobb futballélmény volt, amit valaha adott nekem és gyönyörű koronája egy fantasztikus karriernek. [-o<
Kép
Unicef
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2009.12.14. 17:21:16

2022.12.19. 17:00:05

Ez az ember annyi örömöt adott nekünk, Barcelona szurkolóknak az itt töltött 17 év alatt, hogy bennem fel sem merült, ne neki szurkoljak, hogy végre megkapja azt amire talán a legjobban vágyott.
Tiszteletben tartva mások nézeteit, de barca szurkolóként tegnap ellene szurkolni számomra felfoghatatlan.
Olyan emberek is szurkoltak neki, hogy végre megnyerje, akik vagy semlegesek voltak eddig, vagy inkább kritizálták. Valahol (majdnem) mindenki érezte, hogy ez neki jár. Számomra ezért is a legnagyobb!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Unicef 2022.12.19. 20:47:40-kor.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2022.12.19. 16:21:52

Párizsban zavargások törtek ki a vereség után. Kiváncsi vagyok a PSG szurkolók hogy fogadják majd Messit.
Csak is Puyol
IsseM
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2022.03.30. 12:51:00

2022.12.19. 13:21:18

Azért nehéz Messit bármelyik sztárral összehasonlítani, mert Messi nem gólgyáros futógép (Haaland, Ronaldo vagy Mbappe), hanem egy hihetetlenül komplex játékos. Senki sem lát úgy a pályán, mint ő, és senki sem szolgálja ki ilyen önzetlenül és zseniális passzokkal a csapattársait és ha kell berúgja ő. De még hogy !
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.12.19. 09:54:59

Most nincs kedvem megnézni a statot, de max 2-3 ember lehet előtte a kanadain egész Európában (Neymar, Haaland, esetleg KDB talán...), a legtöbb assziszt asszem az övé. Szóval ugye klubszínekben is a szűk elitben van, ezzel együtt tényleg nehéz elképzelni, hogy ne kapja meg az aranylasztit, még ha csak feleilyen számokat is hozna a szezon hátralévő részében.

Válogtottban lőtt gólokkal/asszisztokkal együtt amúgy azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy az övé a legtöbb gólpont, szétszórt mindenkit az elmúlt hónapokban.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.12.19. 09:46:12

Tuti megkapja a 8.-at ilyen teljesítményre és az egész körülötti felhajtás miatt. De sztem őt már ez pont nem érdekli, a VB a lényeg
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.12.19. 09:41:07

Peter írta:
2022.12.18. 20:45:41
Ugyanakkor most simán benne van az is, hogy elviszi a lendület és még megnyeri a BL-t is a PSG-vel, és még begurul az aranylaszti is.... :lol:
Szerintem csak akkor nem kapja meg az aranylabdát, ha a szezon hátralevő összes meccsén lő egy öngólt.
Frenetikus élmény volt, végig állva néztem a meccset, 4x kaptam idegösszeroppanást s a végén elsírtam magam. Rég volt ilyen, varázslatos volt.

Mivel nem láttam még élőben játszani, lehet el kéne menjek egy PSG meccsre, bármennyire is nem szeretem a párizsiakat. Vagy egy argentin válogatott meccsre. Vagy visszajön a Barcába?
més que un club
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.12.19. 09:31:46

visca el barca írta:
2022.12.19. 08:02:40
boma írta:
2022.12.19. 07:37:38
A párizsi váltás azzal hozta neki a legtöbbet, hogy a tavalyi évet végigpihente, hogy katarban csúcsformában lehessen.
Kb már az utolsó 3 barcás szezonjában is csak sétálgatott, nem hinnem, hogy annyit jelentett a parizsi kaland. A vb is csak akkor futott mikor nagyon kellett...

Az elmúlt 5 évben, is már csak akkor lőtt gólt, mikor nagyon kellett. :lol: =D>
Kép
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.12.19. 09:19:28

Nem kérdés, hogy eddig ő minden idők legjobbja, bár bennem mindig felmerül, hogy pl Haaland mit kéne csináljon a következő 20 évben, hogy ő legyen? Norvégia mindenképp statiszta világversenyen, szóval VB címe nem lesz, de Pelének se lett volna, ha Ecuadorba születik, szóval nehéz ezt összehasonlítani. Nálam a klubcsapat eredmények a döntőek, abban eddig is Messi volt a legkiemelkedőbb.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.12.19. 08:21:44

Erre nincsenek szavak, a foci beteljesedett, mindezt megannyi kudarc után. 30 évesen a 100-adik csalódás után lemondva a válogatottat hagyhatta volna a fenébe az egészet, ezután micsoda végjáték ez =D> =D>
Mióta az isteni Diego elment, azóta minden összejön nekik, mintha fentről segítené őket.(Tippem szerint Dibu hórihorgas lábát küldte segítségül :D )
Messi ezzel illusztris társaságba került, ráadásul Pele és Maradonának sosem jött össze a BL cím a VB mellé, míg Messi ezentúl mindkettővel büszkélkedhet.

Szerintem Antonella holnap beadja a válókeresetet mert ahogy Messi szorongatta az interjú közben a trófeát, több mint valószinű hogy hazaviszi és vele alszik :mrgreen:

Úgy jött ki a VB-re hogy 2018-ban 1 gólt lőtt, kapta is a nyakába hogy VB-n besült, nincs egyenes kieséses szakaszos gólja...Ehhez képest az első játékos lett aki mindegyiken betalált zsinórban =D>
VB döntőbeli gól szintén lehetetlen álomnak tűnt, hát ezt is elintézte egy duplával, mielőtt még az ő gólja nélkül nyerve kapná a haterektől hogy nem ő nyerte meg :D



bence0330 írta:
2022.12.18. 19:29:04
Most bánhatja igazán, hogy nem maradt nálunk. Még EL-re is lenne sansza. :D

(Nyilván vicc, baromi jót tett neki, hogy elment, minden téren. :))
Ráadásul mindezt Magyarországon, ahol az egész kezdődött :D :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.12.19. 08:02:40

boma írta:
2022.12.19. 07:37:38
A párizsi váltás azzal hozta neki a legtöbbet, hogy a tavalyi évet végigpihente, hogy katarban csúcsformában lehessen.
Kb már az utolsó 3 barcás szezonjában is csak sétálgatott, nem hinnem, hogy annyit jelentett a parizsi kaland. A vb is csak akkor futott mikor nagyon kellett...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése
cron