Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.07.09. 09:05:22

http://www.youtube.com/watch?v=679BOa-4KFQ
bocs ha volt már :)

szerk.: a szünetelésem alatt találtam egy nagyon érdekes cikket! :arrow:
http://sportgeza.hu/sport/marodiaklista ... i_helyett/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rewolution5 2010.07.09. 09:13:14-kor.
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.04. 10:36:31

Igen, ez látszott is. A saját térelére kellett visszalépnie labdákért, mire a kapu elé-vagy legalább lövőhelyzetig jutott, legalább 4-5 emberen kellett/kellett volna keresztülverekednie magát. Maradona sikeresen megtalálta számára azt a posztot, ahol a legkevesebb veszélyt jelentheti.
Már a vb eőtt megmondtam: Az argentinoknak Messi miatt rá kell állni 4-3-3-ra, a karmesteri pálca pedig-ha úgy tetszik az argentinok Xaviját-Banegát illeti e rendszerben. Mellé Cambiasso, és Mascherano.
De úgy nehéz, ha egy fogalmatlan kapitány-és itt, mielőtt valaki letámadna, milyen jogon szólom le Diegot, ne hozzánk, fórumozókhoz mérjük, hanem a mezőnyben dolgozó több szöv.kapitányhoz- a haverokat, meg a cimborákat hívja be, és mindenféle elképzelés nélkül állítja össze a keretet.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.07.04. 10:34:32

Erről a hőtérképről tényleg le lehet olvasni, hogy milyen poszton játszik.
Ez ilyen nem szélső kp, hanem jobb oldali kp. Kb. Xavi szokott ott játszani. :shock:
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.07.04. 10:12:12

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.07.04. 10:08:13

socio66 írta:Hát,nem mutatta meg.
Annak ellenére,hogy imádom és baromi hálás vagyok a sorsnak,hogy hétről-hétre láthatom,ezen a vébén nagyon nem volt ott és kár a társakról beszélni,kár kifogásokat keresni,kár a posztjáról beszélni és kár elvakult módon nem észrevenni a hibáit.
Egy igazi legendának a válogatottban is jól kell játszania,gólokat kell rúgnia,vezéregyéniségnek kell lennie,Messi még nagyon messze van ettől és amíg nem nyújt a nemzeti csapatban kiemelkedőt,addig értelmetlen a Maradonával való összehasonlítás is,meg úgy egyáltalán a valaha volt legjobbak közt való emlegetés.
És kár arról is beszélni,hogy de Rooney is,de Ronaldo is..
Nem.
Messi más szint,az elmúlt két évben olyan magasra tette a mércét magának,hogy joggal várják el tőle a jó játékot és baromira meg tudom érteni az argentinokat,ha most ki vannak akadva rá.
Remélem a csalódottság mellet motivációt is jelent neki ez a kudarc és további jó teljesítményre sarkallja jövőre.
Tény, hogy sokat el lehet várni Messitől, de azt amit felépített 23 éves korára, amivel Aranylabdát nyert, azt a Barcelonában építette fel. A válogatottban egy kezemen megtudom számolni hány jó meccse volt, szóval nem annyira Maradona hibája az ő vergődése. Egyszerűen azt a taktikát, amit Rijkaard eszelt ki és Guardiola továbbfejlesztett, nem tudja az argentin válogatott játszani. Nincsen olyan kreatív középső középpályás, mint Xavi vagy Iniesta, akik elindítanának egy támadást. A tény az, hogy Messi mélyen játszik a válogatottban és hiába ér fel a kapu elé, egyszerűen elfogy az ereje, a védők faragják és nem tudja kibontakoztatni a tehetségét. Az utóbbi pár meccsen már látszott a görcsösség a játékában, hogy gólt akar szerezni, már sokszor nem is passzolt a jobb helyzetben lévő társának, csak hogy összejöjjön az a fránya gól. De nem jött.

Maradona nyilatkozata sokatmondó, hogy igenis sokat tesz hazájáért Messi és aki nem így gondolja az hülye. Ezt szó szerint így mondta Diego és egyet tudok érteni vele. Már a klub-vb-n is kritizálták az argentin szurkolókat, hogy a saját játékosukat nem nevezik igazi argentinnak, csak azt felejtik el, hogy azt egy kisebb csoportosulás tette, az ország 90%-a kitart Messi mellett és szeretik őt.

Ez az egész vb a sztárok elhullásáról szólt és a totógyilkos meccsekről, ami tegnap elérte Messit és az argentin válogatottat is. Nyert a kontrafoci, de remélem a spanyolok visszahozzák majd a játékos futballt.

VAMOS ARGENTINA!!!
Kép
Kép
Kép
MR. TROMORT777

2010.07.03. 20:22:21

Messi messze az argentín válogatott legjobbja volt az egész vb-n. Ebben a csapatban ennyi volt, főleg Maradonával. Messi a világ legjobbja, de egyedül nem képes leverni egy egész válogatottat. Fél pályánál kap labdát, mit tud tenni? Passzol, többet nem kapja vissza a labdát, mert elszerencsétlenkedik a társai. Ha megindul csinál egy-két cselt, ami be is jön, de előtte lesz még 3-4 ellenfél. Ha meg szélen játszik egy árva labda nem jut el hozzá. Messi szélső, de megoldotta a kp posztot is. Kész. Elsimerni kell, nem szidni. Ennél többet senki nem tudott volna hozzá tenni. Ez már nem 86, Maradonát meg el kell felejteni és nem őt emlegetni folyton. Ma már nem lehet egyedül vb-t nyerni.
Arról meg ne is beszéljünk, hogy mennyi meccs van a háta mögött ebben a szezonban...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.07.03. 20:12:39

Egyik szemem sír, a másik nevet. Hogy miért? :
Azért sír, mert nem játszott jól.
Azért nevet, mert így Pep rájöhet, hogy Messit ha középen játszatja akkor csak csatár poszton eredményes. Ha nem szélen vagy csatárként játszik Messi akkor nem eredményes. Ezért valószínű nem fog többet olyan poszton játszani, mint amit az inter ellen játszott. (Lehet butaságot írtam, de én így gondolom.) :)
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.07.03. 20:01:11

A mezőnyből kilógást úgyértem, hogy ha az összes játékos ugyanúgy nézne ki ( :) ) , akkor is tudtam volna, hogy Ő Messi, mert még ilyenkor is simán kicselezett 2-3 ember, míg a társainak ez egyszer sem sikerült ( szerintem ez komoly gond volt az argetínoknál, hogy a kapu előtt önzők voltak és rendre nem jöttek be a cselek, Messinek sem mindig, de neki a legtöbbször), ráadásul a labdái is egyediek voltak a többiekhez képest.
Megértem, hogy túl magas a mérce Messi felé, de azért ez közel sem olyan rossz produkció, mint ahogy azt sokan állítják.Szerintem. :)
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2010.07.03. 19:56:41

Lehet hogy Messi több poszton megállja a helyét, de szerintem a világ legjobb szélsője, és néha balgaság másba belekényszeríteni, főleg ha 20 perc után látszik hogy ott nem megy neki az adott meccsen. A Barcában is érdekes lesz ha Pep középen akarja erőltetni, Xavi és Ini játéka fogja megsínyleni, valamint a jobb szél gyengébb lesz. Véleményem szerint.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.07.03. 19:29:04

levproff írta: Egyébként nem értek egyet azokkal, akik azt mondják, hogy rosszul játszott.Magához képest tényleg roszabbul, de a mezőnyből még így is kilógott szinte.
Vamos Leo! :wink:
Azért ez költői túlzás, szerintem. :wink:
Messi nem játszott jól ez tény. Ennek több oka van. Maradona azt hitte, h Messi képes lesz irányitani, játékot szervezni, Messi erre nem képes. Messinek a lábára kell tenni a labdát. Képes megcsinálni 2-3 cselt és utánna befejezni egy akciót, de ha ilyen távol játszik a kaputól akkor kevésbé hatékony.

A csoport meccsek során még azt lehet mondani, h tűrhető volt a játéka, de összességében amit nyújtott az kevés.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2010.07.03. 19:25:41

Nem, egyáltalán nem játszott rosszul - akit esetleg az " azon a poszton, aho la Barcában Xavi" kijelentés kavart meg, annak mondom, hogy az idei aranylabdát sem az univerzálisság jegyében adták át, tehát Messi lehet, kapusként sem vált volna be, hiába Spanyolország és a világ jelenlegi legjobbja.
Irányítót kellett játszania - volt 4 assistja 5 meccs alatt, emellett minden ellenfél alapból Messi kikapcsolására játszott.
Sajnálom a játékosokat, mert ha nem csak egy ilyen 70%-ig összerakott csapattal mennek ki + egy normális edző és döntőt játszottak volna, ez meggyőződésem.
Kép
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.07.03. 19:06:47

LG írta:Csak nehogy vele is az legyen mint R10-el. Ő is élete szezonja után játszott egy fos Eb-t, és azóta semmi.
VB.

Egyébként nem értek egyet azokkal, akik azt mondják, hogy rosszul játszott.Magához képest tényleg roszabbul, de a mezőnyből még így is kilógott szinte.
Amúgy nem értem, hogy itt az a jó focista, aki gólt lő? :)
Mert Messi ezen a VB-n középpályás volt, és nagyon messze a kaputól.Attól, hogy nem rúgott gólt, szerintem nem játszott rosszul.Nekem tetszett a játéka, és egy kis szerencse és a gól is meg lett volna.

Vamos Leo! :wink:
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.07.03. 19:05:50

R10? mármint Ronaldinho? és hogy játszott ronaldinho Eb-t? melyik csapatban? ^^ :)
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.07.03. 19:01:37

Csak nehogy vele is az legyen mint R10-el. Ő is élete szezonja után játszott egy fos Eb-t, és azóta semmi.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.07.03. 18:58:59

socio66 írta:Hát,nem mutatta meg.
Annak ellenére,hogy imádom és baromi hálás vagyok a sorsnak,hogy hétről-hétre láthatom,ezen a vébén nagyon nem volt ott és kár a társakról beszélni,kár kifogásokat keresni,kár a posztjáról beszélni és kár elvakult módon nem észrevenni a hibáit.
Egy igazi legendának a válogatottban is jól kell játszania,gólokat kell rúgnia,vezéregyéniségnek kell lennie,Messi még nagyon messze van ettől és amíg nem nyújt a nemzeti csapatban kiemelkedőt,addig értelmetlen a Maradonával való összehasonlítás is,meg úgy egyáltalán a valaha volt legjobbak közt való emlegetés.
És kár arról is beszélni,hogy de Rooney is,de Ronaldo is..
Nem.
Messi más szint,az elmúlt két évben olyan magasra tette a mércét magának,hogy joggal várják el tőle a jó játékot és baromira meg tudom érteni az argentinokat,ha most ki vannak akadva rá.
Remélem a csalódottság mellet motivációt is jelent neki ez a kudarc és további jó teljesítményre sarkallja jövőre.
Épp ezzel buktattad meg az egész elméletedet,hogy beleírtad azt a 2 nevet,hogy Rooney és Ronaldo.
Egyikük sem tud ficánkolni a válogatottban úgy,mint a klubcsapatában. És ez miért lehet? Csak nem a "játszótársak" miatt?

Nem értem miért nem lehet felfogni,hogy a futball az csapatjáték.
Messi sem tartana itt,ha nem lenne Xavi Iniesta stb.

Maradonával meg minek összehasonlítgatni? Maradona 25éve volt a toppon,mikor a foci a góllövésről szólt, most már közel sem arról szól, főleg nem egy VB-n.

Mondhattok akármit, nálam Messi nem írta le magát, nem vártam sokat az Argentín csapattók. Azért 1-2gól jót tett volna a neve mellett,és persze voltak hibái,de leírásról szó sincs részemről.

Messi VB karrierjét akkor kezdjük el megítélni,ha normális edző fog ülni mögötte a padon, nem egy olyan,aki azt mondja neki,hogy csinálj amit akarsz , old meg.
Csak nehogy vele is az legyen mint R10-el. Ő is élete szezonja után játszott egy fos Eb-t, és azóta semmi.
Ronaldinho meg az EB? Kár hogy nem láttam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2010.07.03. 19:03:52-kor.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.07.03. 18:58:57

az a baj, h most majd az jön, mint ősszel, h maradona mossa kezeit és Messit kezdi ki az egész világ... hiába nem lőtt gólt, hiába volt halványabb a tőle megszokott szinttől, még így is az argók egyik legaktívabb támadója volt, egyben irányítója is... ma is adott nagyon jó gólpasszértékű passzokat, de nem ment, ennyi... ettől viszont továbbra is igaz... a nagypofájú maradona már vb-győzelmet ünnepelt és lenézett minden ellenfelet... ő érdemelné meg azt, amit Messi fog kapni...
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2010.07.03. 18:58:16

Szapulják csak...
Szerintük C.Ronaldo a világlegjobbja, Ő aztán sok mindent csinált ezen a VB-n.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szajko 2010.07.03. 19:00:06-kor.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.03. 18:52:50

a madridisták most szapulják Leot, emlegetve azt, hogy Maradona bezzeg vb-t tudott nyerni. Igaz. De felhívnám a figyelmet, hogy Maradona 1982-ben-tehát hasonló korban járva, mint most Messi-sokkal csúnyábban szerepelt a vb-n. Ha folyton ez a párhuzam, akkor azt mondom, várjunk négy évet. Leonak lesz még lehetősége beírnia magát a vb-k történelmébe is. Amúgy a 86'os csapat nem állt ekkora nevekből, de hihetetlenül felépített gárda volt.
Messi egyébként nagyon mélyen játszott az egész vb-n, messze nem ott, ahol arra szükség lett volna. Maradona hibázott. Ha Messi az én játékosom, hálát adok Istennek hogy játszik, és egyértelmű, hogy köré építem a játékot. Meg kellett volna húzni a 4-3-3-at, középen Cambiassoval, és Banegával. De hát Maradona ezt már a válogatási elveivel elpackázta.
Rivaldo-A Legnagyobb.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1618
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.07.03. 18:47:01

Azért még imádunk Leo. Egy csapat 11 emberből áll és a fociban szerencse is kell. Jó pihenést és jövőre bosszúból megnyerjük a BL-t.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.03. 18:17:49

socio66 írta:Hát,nem mutatta meg.
Annak ellenére,hogy imádom és baromi hálás vagyok a sorsnak,hogy hétről-hétre láthatom,ezen a vébén nagyon nem volt ott és kár a társakról beszélni,kár kifogásokat keresni,kár a posztjáról beszélni és kár elvakult módon nem észrevenni a hibáit.
Egy igazi legendának a válogatottban is jól kell játszania,gólokat kell rúgnia,vezéregyéniségnek kell lennie,Messi még nagyon messze van ettől és amíg nem nyújt a nemzeti csapatban kiemelkedőt,addig értelmetlen a Maradonával való összehasonlítás is,meg úgy egyáltalán a valaha volt legjobbak közt való emlegetés.
És kár arról is beszélni,hogy de Rooney is,de Ronaldo is..
Nem.
Messi más szint,az elmúlt két évben olyan magasra tette a mércét magának,hogy joggal várják el tőle a jó játékot és baromira meg tudom érteni az argentinokat,ha most ki vannak akadva rá.
Remélem a csalódottság mellet motivációt is jelent neki ez a kudarc és további jó teljesítményre sarkallja jövőre.
Részben egyet tudok érteni! :) Ahhoz hogy a legnagyobbakkal emlegessék egy lapon egy világeseményen is nagyot kell alkotnia. Klubszinten minden elért. Sorra döntögeti a rekordokat. Ha minden jól megy minimum 2 VB-je még lesz. Mindössze 23 éves. Ezzel együtt tényleg nagyon magasra tette a mércét, de egyszóval sem hangoztatta hogy ő lesz Argentína megmentője, húzóembere ezen a VB-n. Minden nyilatkozatában megemlítette a csapatot. Az Argentin sajtó viszont egyre csak azt fújta, hogy majd Messi a hátán viszi a csapatot. Nos nem ez történt, és ha ezek után el kezdik majd cseszegetni Leo-t én személy szerint nagyon ideges leszek. :evil: Ezt nem csak Messi szúrta el hanem a védelem és a középpályás sor egyaránt. Hozzátenném hogy kiemelkedően rosszul nem játszott, csak a gól hiányzott. Sokszor szerencséje sem volt.

Azt viszont én is remélem hogy nem törik meg a lendülete és ettől csak sikeréhesebb lesz!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2010.07.03. 18:12:39

socio66 írta:Hát,nem mutatta meg.
Annak ellenére,hogy imádom és baromi hálás vagyok a sorsnak,hogy hétről-hétre láthatom,ezen a vébén nagyon nem volt ott és kár a társakról beszélni,kár kifogásokat keresni,kár a posztjáról beszélni és kár elvakult módon nem észrevenni a hibáit.
Egy igazi legendának a válogatottban is jól kell játszania,gólokat kell rúgnia,vezéregyéniségnek kell lennie,Messi még nagyon messze van ettől és amíg nem nyújt a nemzeti csapatban kiemelkedőt,addig értelmetlen a Maradonával való összehasonlítás is,meg úgy egyáltalán a valaha volt legjobbak közt való emlegetés.
És kár arról is beszélni,hogy de Rooney is,de Ronaldo is..
Nem.
Messi más szint,az elmúlt két évben olyan magasra tette a mércét magának,hogy joggal várják el tőle a jó játékot és baromira meg tudom érteni az argentinokat,ha most ki vannak akadva rá.
Remélem a csalódottság mellet motivációt is jelent neki ez a kudarc és további jó teljesítményre sarkallja jövőre.

Egy kozeppalyast nem a goljai szama szerint jutalmaznak.
socio66

2010.07.03. 18:08:10

Hát,nem mutatta meg.
Annak ellenére,hogy imádom és baromi hálás vagyok a sorsnak,hogy hétről-hétre láthatom,ezen a vébén nagyon nem volt ott és kár a társakról beszélni,kár kifogásokat keresni,kár a posztjáról beszélni és kár elvakult módon nem észrevenni a hibáit.
Egy igazi legendának a válogatottban is jól kell játszania,gólokat kell rúgnia,vezéregyéniségnek kell lennie,Messi még nagyon messze van ettől és amíg nem nyújt a nemzeti csapatban kiemelkedőt,addig értelmetlen a Maradonával való összehasonlítás is,meg úgy egyáltalán a valaha volt legjobbak közt való emlegetés.
És kár arról is beszélni,hogy de Rooney is,de Ronaldo is..
Nem.
Messi más szint,az elmúlt két évben olyan magasra tette a mércét magának,hogy joggal várják el tőle a jó játékot és baromira meg tudom érteni az argentinokat,ha most ki vannak akadva rá.
Remélem a csalódottság mellet motivációt is jelent neki ez a kudarc és további jó teljesítményre sarkallja jövőre.
adriana10
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010.05.23. 16:48:41
Tartózkodási hely: magyarország

2010.06.29. 13:40:58

Igen is meg fogja mutatni Messi mire képes. :) Attól még hogy nem rúg gólt attól még igenis fontos csapattag.. mondjuk benne van a küzdelem hogy sikerüljön...higgyétek el más már fel adta volna de ő nem még mindig ugyan úgy küzd ahogy eddig :) remélem a németek ellen be fog találni :) megérdemelné már.. :) ♥♥♥♥♥♥
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.06.29. 00:54:00

Sanama írta:Szerintem eddig senki sem mutatott olyan hú de nagy teljesítményt.
Dehogynem. Csak nem a gigasztárok.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.06.28. 22:56:30

Szerintem eddig senki sem mutatott olyan hú de nagy teljesítményt.
Emlékezzünk, Robinhonak volt 1 jó meccse már mindenki ide akarta hozni az 1.fordulo után. Tehát szerintem senki sem olyan magas szint jelenleg,látszik a fáradtság...

Messi meg egyáltalán nem [auto_cenzúra],a kapusok valahogy mindig életük egyik legnagyobb védését mutatják be,mikor ő lő kapura.
Válasz küldése