Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.10. 16:12:16

Igen, lehet ezt így is nézni. Meg ugy is, hogy kb a sírás kerülget ha Fatit meg Torrest kell néznem. Miben előrelépés?
Mondjuk személy szerint jobban szórakozom a meccseinken. Meg még sok millió Barca szurker világszerte.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.05.10. 14:42:07

Rivaldo11 írta:
2023.05.04. 13:02:06
Amíg Ferran Torreseket, meg Fatikat kell elöl nézni, addig - legyen akárhány éves-sportszakmai szempontból is van értelme visszahozni Leot. Nem érdekel a kora, tud adni bőven a csapatnak, és csak ez számít.
Miben?
Bajnokság nélküle is sima volt, BL-ben nem tud hozzátenni, nem feltétlen az ő hibája, egyszerűen elment mellettünk a foci.
Motivációja nagyjából a nullához konvergál, kapitányként sosem volt olyan extra, mint a válogatottban.
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2023.05.10. 11:39:13

Zsolti írta:
2023.05.09. 18:10:42
Minden tisztelettel.

Miatta is tart ott a Barcelona ahol, mert itt minden Messinek volt alarendelve. Nelkule is tud ez a csapat bajnoksagot nyerni, a BL-ben meg komoly csapat ellen regota flopp az ember, amikor igazan kene o se fog tudni segiteni, ellenben vedekezesben -1 ember. Majd megint nezhetjuk 0-3-as allasnal ahogy lehajtott fejjel setafikal a palyan.
Ugy latszik Barcelonaban meg mindig a multat kergetik, meg egy 36eves jollakott Messitol varnak a csodat?!
Addig nem is lenne gond, ha a szurkolók vágyálmaiban lenne meg Messi visszatérése. A baj, hogy az Xavi álma is. Hogy akar csapatépítést, megújulást vele? Ennyi erővel visszahozhatná Iniestát is Japánból.
daffy írta:
2023.05.09. 18:08:27
Biztos,hogy Messi a Barca vs sivatag paklibol valaszt? Lehet hogy o pontosan tudja,hogy nincs ott a Barca a penz miatt. Attol hogy esetleg oda megy,nem biztos hogy el lehet itelni. Raadasul kijatszotta a focit. Miert menne a Barcaba? Mit nyerne ezzel?
Csak nálunk az megy, hogy Messi ingyen is focizott volna 2021-ben csak nem lehetett megoldani.
Most is az fut, bagóért is eljönne hozzánk játszani, mert annyira szereti a Barcát.
Mindig azt csinálják, hogy lebegtetik a távozását ill. az odaigazolását, hogy minél többet tudjanak lehúzni az adott klubtól. Őt is a pénz mozgatja, mint Ronaldót.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2023.05.10. 09:40:17

Messa írta:
2023.05.09. 16:48:20
Sajnálnám, most hogy megbarátkoztam vele hogy visszajön és előtört belőlem némi romantika a korábbi időkre emlékezve, most kiderül hogy valószínűleg inkább a sivatagot választja bődület pénzért. Egyébként ez azért sokmindent elmondana róla is, én megértem hogy csillós fizetésre nehéz nemet mondani, de ha van játékos akinek az égegyadta földön semmi szüksége nincs több pénzre, az ő. Ez itt már valószínűleg egyedül rajta múlik. Ha a szíve ide húzza és tényleg itt akar játszani akkor aláír bagóért, és ezzel megkérdőjelezhetetlenül kivívja a világ erkölcsi tiszteletét, ha viszont a puputevéseket választja, akkor az egy szép üzenet lesz felénk is, meg a világ felé, hogy ennyi idősen, pénzzel 10 generációval előre kitapétázva is csak a dollárjelek pörögnek a szeme előtt. Nekem nagy csalódás lenne, de nem lepődnék meg rajta. Mindenesetre hamarosan kiderül, mennyit jelent/jelentett neki a Barcelona valójában.
Ugyanezt gondolom. Semmivel sem lesz jobb így, mint tescos goat. S ez elég szívfájdító.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2023.05.09. 18:10:42

Minden tisztelettel.

Miatta is tart ott a Barcelona ahol, mert itt minden Messinek volt alarendelve. Nelkule is tud ez a csapat bajnoksagot nyerni, a BL-ben meg komoly csapat ellen regota flopp az ember, amikor igazan kene o se fog tudni segiteni, ellenben vedekezesben -1 ember. Majd megint nezhetjuk 0-3-as allasnal ahogy lehajtott fejjel setafikal a palyan.
Ugy latszik Barcelonaban meg mindig a multat kergetik, meg egy 36eves jollakott Messitol varnak a csodat?!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2023.05.09. 18:08:27

Messa írta:
2023.05.09. 16:48:20
Sajnálnám, most hogy megbarátkoztam vele hogy visszajön és előtört belőlem némi romantika a korábbi időkre emlékezve, most kiderül hogy valószínűleg inkább a sivatagot választja bődület pénzért. Egyébként ez azért sokmindent elmondana róla is, én megértem hogy csillós fizetésre nehéz nemet mondani, de ha van játékos akinek az égegyadta földön semmi szüksége nincs több pénzre, az ő. Ez itt már valószínűleg egyedül rajta múlik. Ha a szíve ide húzza és tényleg itt akar játszani akkor aláír bagóért, és ezzel megkérdőjelezhetetlenül kivívja a világ erkölcsi tiszteletét, ha viszont a puputevéseket választja, akkor az egy szép üzenet lesz felénk is, meg a világ felé, hogy ennyi idősen, pénzzel 10 generációval előre kitapétázva is csak a dollárjelek pörögnek a szeme előtt. Nekem nagy csalódás lenne, de nem lepődnék meg rajta. Mindenesetre hamarosan kiderül, mennyit jelent/jelentett neki a Barcelona valójában.
Biztos,hogy Messi a Barca vs sivatag paklibol valaszt? Lehet hogy o pontosan tudja,hogy nincs ott a Barca a penz miatt. Attol hogy esetleg oda megy,nem biztos hogy el lehet itelni. Raadasul kijatszotta a focit. Miert menne a Barcaba? Mit nyerne ezzel?
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.05.09. 16:48:20

Sajnálnám, most hogy megbarátkoztam vele hogy visszajön és előtört belőlem némi romantika a korábbi időkre emlékezve, most kiderül hogy valószínűleg inkább a sivatagot választja bődület pénzért. Egyébként ez azért sokmindent elmondana róla is, én megértem hogy csillós fizetésre nehéz nemet mondani, de ha van játékos akinek az égegyadta földön semmi szüksége nincs több pénzre, az ő. Ez itt már valószínűleg egyedül rajta múlik. Ha a szíve ide húzza és tényleg itt akar játszani akkor aláír bagóért, és ezzel megkérdőjelezhetetlenül kivívja a világ erkölcsi tiszteletét, ha viszont a puputevéseket választja, akkor az egy szép üzenet lesz felénk is, meg a világ felé, hogy ennyi idősen, pénzzel 10 generációval előre kitapétázva is csak a dollárjelek pörögnek a szeme előtt. Nekem nagy csalódás lenne, de nem lepődnék meg rajta. Mindenesetre hamarosan kiderül, mennyit jelent/jelentett neki a Barcelona valójában.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.09. 16:14:13

Azért még egy szempont gondolom van, a családja. Gondolom a gyerekeit nem szaudi, hanem Barcelonai iskolába szeretné járatni és gondolom több üzleti kötődése is van. (Mondjuk ezt feltételeztem anno CR kapcsán is, mégis elment a sivatagba, szóval lehet 1 mrd dollár fontosabb neki is)
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.09. 15:52:41

Ha valósak a számok, amiket a Liga elvár tőlünk, akkor Messinek a fizetése amit mi fizethetünk neki az Arabokéhoz képest zéro.
Két eset van: Vagy Messi valamilyen indíttatásból, klubhűségből, érzelmi töltetből, Barcelona város mint otthon szeretetből, sportszakmai projekt ígéretből minket választ. vagy horrible pénzért, amire nincs szüksége elmegy hozzájuk.
Melyik lesz az erősebb ? A 40 milliós kérdés...:)
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.05.09. 15:13:57

A számok terén van egy kis katyvasz, az újságírók sokszor nem fogalmaznak egyértelműen.

Ebben a szezonban kb 263 millió euró a bruttó bértömegünk. Amikor a Liga 200 millióval csökkentős követeléséről van szó, az egész bértömegre utalnak, ami az érvényben levő szerződések teljes bértömegét jelenti, tehát nem csak erre a szezonra, hanem amíg a játékosok szerződései tartanak. Kb bruttó 600 millió euró a teljes bértömegünk. Arról írt sok újság, hogy ezt kellene 200 millióval csökkenteni, de Javier Gómez, a La Liga igazgatója már enyhített, hogy elég 470 millióra lemennie a Barcelonának, ami 130 millió minusz a 200 millió helyett.

Amennyiben Busquets nem hosszabbít, 37 millió máris felszabadul. Korántsem olyan reménytelen a helyzet, de a jövőben visszafogottabban kell majd az ajánlatokat kezelni a játékosok felé. Ezt Laportáék is tudják, a 7-8 millió eurós határt igyekeznek tartani.

https://www.mundodeportivo.com/us/en/20 ... llion.html
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.09. 13:19:18

Deluigi írta:
2023.05.09. 13:01:01

utolso informaciom szerint a LaLiga engedett es eleg 100 millios jatekos eladast produkalnunk az eddigi 200m helyett es engedelyezik Messi leigazolasat

aztan, hogy mi igaz ebbol... majd nyaron kiderul
Ezt én is olvastam, de a 200 millió az meg bérköltség csökkentés címén szerepelt mindig, ami meg egy 100%ban más dolog. (És ami már önmagában értelmezhetetlen volt nekem, mert ennyi kb az egész játékoskeret payroll-ja lehet összesen).
Szóval egyelőre nem látok tisztán.

Amúgy ha Messiben van hajlandóság, a liga sztem meg fog hajlani ezúttal: Messi érkezése nekik is óriási pluszt jelenthet, nem csak nekünk. Presztízs, nézettség, közv. jogdíjak terén.

Ha nem a spanyol, vagy a francia pletykákra alapozok, hanem józan paraszti észre: Messi még két év múlva is leakaszthat párszáz misit a szaúdiakról, másrészt én a helyében már nem vándoroltatnám tovább a pici gyerekeim a világban, csak hogy legyen még egy tizedik, meg tizenegyedik csilliárdom is. És ha mégis sok pénz kell, akkor is az USAba mennék, nem a szaudiakhoz. Ez persze csak én vagyok.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.09. 13:17:24

A hírek egyre inkább arról szólnak,hogy megy a sivatagba. Cél a bajnokság nívójának emelése,ezt pedig kiöregedett, ám jó nevű játékosok oda csábításával próbálják elérni pl. Busi,Alba,Di Mariska. Nem sok esély látok arra,hogy most hazatér.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.09. 13:16:16

Messi a napi szappanopera szerint (most épp AFP és L'equipe) megy Szaudiakhoz, gondolom ez jelentene megnyugvást Franciaország szerte.
Amúgy ha így lenne, megpróbálnám kölcsönvenni Neymart, Párizsnál nem fogják őt sem marasztalni, nálunk meg elférne bal oldalon támadóként.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.05.09. 13:01:01

Andris írta:
2023.05.09. 11:54:50
Valaki megpróbálna tiszta vizet önteni a pohárba, ha szépen megkérem? :) Mit is kell igazából Messihez teljesítenünk elvileg? mármint ahhoz, hogy regisztrálhassunk egy Lewy-vel egyenlő, plafon fizetésű játékost aki ingyen jön.
utolso informaciom szerint a LaLiga engedett es eleg 100 millios jatekos eladast produkalnunk az eddigi 200m helyett es engedelyezik Messi leigazolasat

aztan, hogy mi igaz ebbol... majd nyaron kiderul
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.09. 11:54:50

Egy kis érdekesség, bár csak úgy belefutottam most délelőtt, nem 100% a hitelessége:
Worldwide Viewers of PSG games vs:
Lens - 7.6M
Angers - 7.8M
Lorient - 7.5M
Troyes - 996k (Messi nélkül)
[L'equipe]
Szerintem teljesen egyértelmű, hogy nem Messin fog múlni a csapat sikere, nyugodtan lehet majd kezdő, Lewyvel együtt is. Ha mögöttük van egy jól működő csapat, nem lesz gond, sőt: végre jönnek talán a gólok is majd.

Anyagilag is nettó profit szerintem Messi jelenléte bárhol, bármikor. Szóval nem gond, hogy ha adni kell neki egy keretviszonylatban top fizut.

Mindkét szempont extra fontos a klubnak. Ha építkezni akarnánk tényleg, tudatosan, kockázatmentesen, hosszútávban gondolkodva, akkor már a tavalyi átigazolási szezon se történt volna meg, és a szurkolóknak is el kéne fogadni az ideinél rosszabb eredményeket és rosszabb játékot is, több éves távlatban is. Szóval azt hiszem ez a fajta jövőben gondolkodó építkezés meg nem annyira fontos szempont, ez már eldőlt.

Csak az a kérdés, hogy kiktől kell megválni, hogy eleget tudjuk tenni a szabályoknak a regisztrációjához (miután Araujo, Baldé, Gavi is ki van formálisan is pipálva..).
Van kitől megválni pénzért: Fati, Ferran, Raphi, Kessié, Alba, Alonso, kölcsön játékosok....
És van kitől megspórolni az elég magas fizut: Busi, Alba, Kessié, Fati, Raphi...

A ligán, és a kérőkön múlik majd, meg persze Messin.

Valaki megpróbálna tiszta vizet önteni a pohárba, ha szépen megkérem? :) Mit is kell igazából Messihez teljesítenünk elvileg? mármint ahhoz, hogy regisztrálhassunk egy Lewy-vel egyenlő, plafon fizetésű játékost aki ingyen jön.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2023.05.09. 11:24:31

drobika írta:
2023.05.09. 10:57:30
Számomra egyértelmű, hogy a keretben elfér. Ha Lewy elfér, akkor ő is. Kérdés, hogy a kezdőben elfér e, és le sem lehet cserélni, vagy valami Alba módba menne át Busival egyetemben.
Tény, hogy oda rúgja most is a labdát, ahova kell centire, szabadot is tud rúgni, úgy ahogy senki a keretben. Lewy jobban megélne, De stabilan a kezdőben...
A gazdasági oldal is játszik itt erősen a klub részéről. Minden Euró számít, és benne rengeteg lé van, ez nem vitás.
Ahogy írtam korábban is, értelmes kompromisszumok mellett nagy nyereség lehetne, mint ahogy azok nélkül hátrány is.
Ezzel egyetértek, de azért is írtam hogy ha túlvállalja a klub magát akkor van gond. Most nagyon úgy tűnik hogy megint erre készül a klub.
Csak is Puyol
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.09. 10:57:30

Számomra egyértelmű, hogy a keretben elfér. Ha Lewy elfér, akkor ő is. Kérdés, hogy a kezdőben elfér e, és le sem lehet cserélni, vagy valami Alba módba menne át Busival egyetemben.
Tény, hogy oda rúgja most is a labdát, ahova kell centire, szabadot is tud rúgni, úgy ahogy senki a keretben. Lewy jobban megélne, De stabilan a kezdőben...
A gazdasági oldal is játszik itt erősen a klub részéről. Minden Euró számít, és benne rengeteg lé van, ez nem vitás.
Ahogy írtam korábban is, értelmes kompromisszumok mellett nagy nyereség lehetne, mint ahogy azok nélkül hátrány is.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2023.05.09. 10:22:09

Egyre több helyről merül fel hogy jön vissza és Laportáék beindították a pénzegenerátort. Nagyon remélem hogy előuborkaszezoni pletykák csak. Én bírom a srácot de ha miatta megint túlvállalja a csapat a pénzügyi lehetőségeit és emiatt még jó játékosoktól is megszabadul akkor tényleg nincs mentség az ellen hogy nem vagyunk normálisak.
Csak is Puyol
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2023.05.05. 20:52:42

visca el barca írta:
2023.05.04. 17:07:50
Cseri írta:
2023.05.04. 14:40:49
Az a kérdés,hogy van-e bármelyik elöl játszó játékosban potenciálisan évi min. 15 gól (Lewy ezt tudja) és min.10 gólpassz(ezt már nem) egyidejűleg? Szerintem nincs,így bőven van hely számára.
én is visszahoznám. ebben a hulla gyenge ligában simán benne lenne az évi 30 gólpont. lehet nem védekezne annyit mint raphinha, de a focit még mindig gólra játsszák. psg-ben is 15+15-nél jár, ennyit itt is tudna. és ez már több mint amennyit a dembele, raphinha, fati, torres négyes összehozott idén.
pontosan így gondolom én is, ebbe a keretbe bőven befér, védekezés ide vagy oda
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.05.05. 19:51:51

https://tribuna.com/en/news/fcbarcelona ... apologise/
Messi videóban elnèzèst kèrt a PSG-től ès annak szurkolóitól. Emlèkszünk mèg "A" Cr7 interjúra? :)
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.05.04. 19:34:16

torrestoni írta:
2023.05.04. 16:40:00
Én nem tudom elképzelni, hogy végül visszatér.

Sajnos megvalósíthatósági terv és a költségek racionalizálása, ill. játékosok értékesítési szándéka ide, vagy oda, ez alighanem csak akkor működne, amennyiben a Liga (tebas) által kreált kritériumrendszert módosítanák. Ez azonban nyilván elvi kérdés, amit még vélhetőleg akkor sem adnának fel, ha a Negreira ügyben kézzelfogható megszégyenülést szenvednének el. Eddig legalábbis nem törnek, nem hajlanak.
Így látom èn is, ezèrt nem foglalkozok a tèmával. 200 millió Arábiában, vagy 10 Barcelonaban. De ha mèg vissza is akarna jönni, ès egy èv múlva menni "pènzt keresni", Tebas akkor sem hagyná.

Nem számított neki, hogy az ország elesik 100+ milliós adóbevèteltől (Forbes szerint 130 millió a tiszta keresete 2022-ben)

Nem számított, hogy a megkötni kívánt CVC üzletben a támogatók elègedetlenkedni kezdtek, mikor megtudták, hogy Messi távozik, ezzel a La Liga marketing èrtèke csökkent, ami a befektetők állítólag a szerződès felmondásán is gondolkodtak utólag

Ès most sem számít mekkora bevèteleket jelentene Messi visszatèrèse az országnak, a Ligának (PSG-nèl 150 millióra becsültèk összesen), mint ahogy lenyilatkozta a hèten, hogy nem bánja ha a La Liga elveszíti a 4. BL helyet.

Decemberben megint meg fogják választani, mert a kis csapatok elhiszik, hogy az èrdekükben tevèkenykedik, ès lassan nem marad a La Ligában csak kis csapat. Közben a megnyilvánulásai alapján sejthető, hogy őt csak egy csapat èrdekli, ha megnèzzük a Barca, Atletico, Sevilla helyzetèt. A cèlja, hogy egy csapatos legyen a bajnokság, ès az sikeres legyen a nemzetközi kupában.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2023.05.04. 18:56:04

torrestoni írta:
2023.05.04. 16:40:00
Reálisnak azt tartom, hogy már (ideiglenes) szabadügynökként rendeznének egy búcsúmeccset, akár minitornát a Gamper keretein kívül, még a stadionfelújítás előtt - nyilván eszmei és marketing szempontok alapján.
Ezt is gondolom úgy hogy a bevétel fele az övé :)

Elvileg a PSG azért tiltotta el mert engedély nélkül utazott Szaúd Arábiaba. Gondolom az új szerződést intézni. Nem jön Ő vissza. De nem is baj szerintem
Csak is Puyol
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2023.05.04. 17:07:50

Cseri írta:
2023.05.04. 14:40:49
Az a kérdés,hogy van-e bármelyik elöl játszó játékosban potenciálisan évi min. 15 gól (Lewy ezt tudja) és min.10 gólpassz(ezt már nem) egyidejűleg? Szerintem nincs,így bőven van hely számára.
én is visszahoznám. ebben a hulla gyenge ligában simán benne lenne az évi 30 gólpont. lehet nem védekezne annyit mint raphinha, de a focit még mindig gólra játsszák. psg-ben is 15+15-nél jár, ennyit itt is tudna. és ez már több mint amennyit a dembele, raphinha, fati, torres négyes összehozott idén.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2023.05.04. 16:40:00

Én nem tudom elképzelni, hogy végül visszatér.

Sajnos megvalósíthatósági terv és a költségek racionalizálása, ill. játékosok értékesítési szándéka ide, vagy oda, ez alighanem csak akkor működne, amennyiben a Liga (tebas) által kreált kritériumrendszert módosítanák. Ez azonban nyilván elvi kérdés, amit még vélhetőleg akkor sem adnának fel, ha a Negreira ügyben kézzelfogható megszégyenülést szenvednének el. Eddig legalábbis nem törnek, nem hajlanak.

Így tulajdonképpen édesmimdegy, hogy mi a szándék a klub és Leo részéről, s a sportszakmai oldalán sem érdemes sokat lamentálni.

Reálisnak azt tartom, hogy már (ideiglenes) szabadügynökként rendeznének egy búcsúmeccset, akár minitornát a Gamper keretein kívül, még a stadionfelújítás előtt - nyilván eszmei és marketing szempontok alapján.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.04. 16:37:45

szilva írta:
2023.05.04. 16:06:11
Cseri írta:
2023.05.04. 14:40:49
Az a kérdés,hogy van-e bármelyik elöl játszó játékosban potenciálisan évi min. 15 gól (Lewy ezt tudja) és min.10 gólpassz(ezt már nem) egyidejűleg? Szerintem nincs,így bőven van hely számára.
Nem csak a lőtt, gólok és asszisztok száma ami számít.
Az is számít, hogy ez mennyibe kerül. Ha a bérköltség nagy részét elviszi, akkor Ferran Torresek és Fatik helyett majd lesznek Braithwaitek. Nem olyan rossz az, 27 meccsen 9 gól...
Meg az is, hogy mennyire veszi ki valaki a részét a csapatvédekezésből. Nem hiszem, hogy Messi-vel 11 bekapott gól meg rekord clean sheet lenne, márpedig az is nagyon kellett a közel biztos bajnoki címhez.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése