Sergio Busquets

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
barcaME55i
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2009.02.25. 22:49:42

2010.02.18. 18:30:25

Rewolution5 írta:Most minek beszélünk egyáltalán Touré-ról? Sérült (volt)...

szerintem az lehettett az oka annak h nem jatszott, mert Pep-pel nem volt valami jo viszonyban Toure......am mindketten ugyanolyan jo jatekot kepviselnek .... volt hogy valamelyinek jobb/roszabb napja is volt..es az dontott a kezdoben...
Aha. Real ellen kiállítatja magát 1-0nál nekünk. Aztán most atma ellen belecsap a labdába 17-18 mnél miközbe egy félidővel ezelőtt messzebbről kaptuk a gólt ( 2-1 volt akkor már.). Azt már megérteném, hogy Touré elmenne a öccséékhez tolni az ipart. Pep kérlek, Tourét a kezdőbe [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<
Barçelona-> 6 Copas !
Visca el Barça!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.02.18. 18:12:57

Nem Busquets-en kéne elverni a port mert Touré keveset játszik :!:
Azt honnan veszitek, hogy csak azért játszik többet mert saját nevelés??? Pep mondta? Nekem inkább az jön le, hogy valami probléma lehet Yaya-val, vagy Pep és Yaya között :arrow: Pontosan az ilyen eseteknél szoktuk azt mondani, hogy házon belül kell elintézni a problémákat a média és a szurkolók figyelő tekintetétől elzárva. Egész biztos, hogy van valami probléma és hála az égnek, hogy mi nem tudunk róla mert nem a sajtóban zajlik az egész ügy.

Busquets pedig szerintem jól teljesít. Egyetlen egy problémája az indokolatlanul elszórt labdái, nem hiszem, hogy ezen ne lehetne javítani.

szerk.: Lehet épp az a baj amit barcaME55i említ felettem. Lehet nem nézték jó szemmel a klubnál, hogy Touré nyilvánosan elismerte, hogy az álma Angliában játszani.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2010.02.18. 18:35:28-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.02.18. 16:47:46

Rengeteg hibával játszik,aki ezt nem veszi észre az nagyon elfogult.
Én nem azt várom hogy már most játszon klasszis módjára,hanem azt hogy van tőle egy magasabb szintet képviselő vkp-nk,és rossz látni hogy elpazaroljuk,csak azért mert Busquets saját nevelés. Eljön majd az ő ideje,de amég van jobb megoldás addig nem kéne favorizálni őt,mert mondom,van nála jobb,sokkal jobb megoldás.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.02.18. 16:43:52

Maxsteel666 írta:
Mikaos írta:Most minek beszélünk egyáltalán Touré-ról? Sérült (volt)...

Amúgy meg mondjatok nekem egy olyan 20-21 éves vkp-t, aki ilyen teljesítményre képes. (talán Alexandre Song, aki 22 éves) Busq kivételes tehetség ezen a poszton, ahol az átlagéletkor 28-30 között van - nem véletlenül.

Tudom, ez nem menti fel őt Touré-val szemben, de Pep tudja, mit csinál. És amikor pl. Touré játszott ez évben, még nem nagyon láttunk tőle jó teljesítményt (pedig Busq csak 1-2 meccsel játszott többet az ANK-ig).
Éppen ez az, hogy többet játszott mint Touré! :? Ezt nem értem, mert az ANK előtt egyszer volt sérült, mégis többet játszott Busquets!

szerintem az lehettett az oka annak h nem jatszott, mert Pep-pel nem volt valami jo viszonyban Toure......am mindketten ugyanolyan jo jatekot kepviselnek .... volt hogy valamelyinek jobb/roszabb napja is volt..es az dontott a kezdoben...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21114
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.02.18. 15:59:55

Mikaos írta:Most minek beszélünk egyáltalán Touré-ról? Sérült (volt)...

Amúgy meg mondjatok nekem egy olyan 20-21 éves vkp-t, aki ilyen teljesítményre képes. (talán Alexandre Song, aki 22 éves) Busq kivételes tehetség ezen a poszton, ahol az átlagéletkor 28-30 között van - nem véletlenül.

Tudom, ez nem menti fel őt Touré-val szemben, de Pep tudja, mit csinál. És amikor pl. Touré játszott ez évben, még nem nagyon láttunk tőle jó teljesítményt (pedig Busq csak 1-2 meccsel játszott többet az ANK-ig).
Milyen teljesítményre? Ennyi hibára? Sztem sokan képesek. A tavalyi Barcában nem volt nehéz hozni vmi elfogadhatót, de év elején azért sokat szenvedtünk így is miatta, idén meg amikor nem megy annyira a csapatnak, megint.
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.02.18. 12:28:32

Mikaos írta:Most minek beszélünk egyáltalán Touré-ról? Sérült (volt)...

Amúgy meg mondjatok nekem egy olyan 20-21 éves vkp-t, aki ilyen teljesítményre képes. (talán Alexandre Song, aki 22 éves) Busq kivételes tehetség ezen a poszton, ahol az átlagéletkor 28-30 között van - nem véletlenül.

Tudom, ez nem menti fel őt Touré-val szemben, de Pep tudja, mit csinál. És amikor pl. Touré játszott ez évben, még nem nagyon láttunk tőle jó teljesítményt (pedig Busq csak 1-2 meccsel játszott többet az ANK-ig).
Éppen ez az, hogy többet játszott mint Touré! :? Ezt nem értem, mert az ANK előtt egyszer volt sérült, mégis többet játszott Busquets!
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.02.18. 12:09:44

Most minek beszélünk egyáltalán Touré-ról? Sérült (volt)...

Amúgy meg mondjatok nekem egy olyan 20-21 éves vkp-t, aki ilyen teljesítményre képes. (talán Alexandre Song, aki 22 éves) Busq kivételes tehetség ezen a poszton, ahol az átlagéletkor 28-30 között van - nem véletlenül.

Tudom, ez nem menti fel őt Touré-val szemben, de Pep tudja, mit csinál. És amikor pl. Touré játszott ez évben, még nem nagyon láttunk tőle jó teljesítményt (pedig Busq csak 1-2 meccsel játszott többet az ANK-ig).
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.02.18. 11:06:32

Én se azt, mondom, hogy béna, meg nem fejlődik rendesen meg nem a Barcába való, hanem szimplán Touré jelenleg jobb nála és neki kéne többet játszania! Ennyi! :)
Mert sajnos látjuk azért néha még elég bizonytalan a nevesebb ellenfelekkel szemben!
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.02.18. 10:10:41

Nem vele vagyunk igazságtalanok, hanem Touré kap méltánytalanul kevés játékpercet és sokaknak ez szúr szemet, ahogy nekem is. Nem Busquets-el van baj, mert ő tényleg egy fejlődőképes fiatal, de van nála jobb játékos is azon a poszton és egyelőre minden józan vélemény szerint is Touré az elsőszámú vkp. Csak pont annál az embernél nem, akinél lényeges lenne és az Pep.
Kép
Kép
Kép
kleno04
Capitá del Barça
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:50:42
Tartózkodási hely: Kisharsány, Barcelona
Kapcsolat:

2010.02.17. 22:59:33

geridoss írta:Igazságtalanok, és türelmetlenek vagytok vele szemben...
ennyi :!: teljesen igazat tudok adni neked :wink:
MES QUE UN CLUB!!!
CSAK A BARCA!!!
Hattrick: FC_KlenoBarca04 (1648107)
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2010.02.17. 22:58:38

Igazságtalanok, és türelmetlenek vagytok vele szemben...
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Joee777
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:10:08

2010.02.17. 22:36:45

csababarca írta:
LG írta:Én nagyon sokat veszekedtem már itt Busquets miatt, de az ilyen húzósabb meccsek mindig engem igazolnak. Akárhogy is nézem, ő csak egy abszolút közepes játékos, amikor toppon van a csapat, akkor ő is képes elfogadhatót nyújtani, de amikor kicsit rosszabbul megy, ő máris sebezhető, is sokat hibázik. Remélem már végre Guardiola is észreveszi.

Ugyanezt gondolom róla.
Jó-jó,elfér a kezdőben is olykor,de ha Xavi-Iniesta páros nem pörög úgy középpályán akkor máris bajban van.
Nem túl magabiztos,pedig ő aztán megkapja a bizalmat túlzottan is.
Egyszerűen buta faultokat csinál,de amikor tényleg kéne egy taktikai fault,akkor meg nem teszi meg,emellett rengeteg eladott labda jellemzi úgy általában,amikből jobb csapatok simán elmehetnek.
Egyszóval nem szabadna szerintem Touré kárára játszatni,persze meg kell adni neki a lehetőségeket.
Szerintem korán ítélkeztek Sergi felett. Ha Xavi - Ini páros nem játszik jól, akkor nincs az a kvk aki meccset tud eldönteni. Még nagyon fiatal, de ennek ellenére technikailag nagyon képzett. A faultokat szerintem megcsinálja amikor kell, egyedüli hibája, hogy sok labdát elszór. Sokszor tud az ellenfél térfelén szabadrúgást kiharcolni, és szerintem yaya-nál jobban benne van a támadásépítésben is. Abban egyetértek, hogy többet kéne rotálni ezt a posztot, mert két egyenlő képességű emberünk van, és yaya-nak több perc kell. Szerintem Busquets jövője még hosszú lesz a Barcánál. Én szurkolok neki.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.02.16. 21:48:24

LG írta:Én nagyon sokat veszekedtem már itt Busquets miatt, de az ilyen húzósabb meccsek mindig engem igazolnak. Akárhogy is nézem, ő csak egy abszolút közepes játékos, amikor toppon van a csapat, akkor ő is képes elfogadhatót nyújtani, de amikor kicsit rosszabbul megy, ő máris sebezhető, is sokat hibázik. Remélem már végre Guardiola is észreveszi.

Ugyanezt gondolom róla.
Jó-jó,elfér a kezdőben is olykor,de ha Xavi-Iniesta páros nem pörög úgy középpályán akkor máris bajban van.
Nem túl magabiztos,pedig ő aztán megkapja a bizalmat túlzottan is.
Egyszerűen buta faultokat csinál,de amikor tényleg kéne egy taktikai fault,akkor meg nem teszi meg,emellett rengeteg eladott labda jellemzi úgy általában,amikből jobb csapatok simán elmehetnek.
Egyszóval nem szabadna szerintem Touré kárára játszatni,persze meg kell adni neki a lehetőségeket.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
barcaME55i
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2009.02.25. 22:49:42

2010.02.16. 21:48:17

Rewolution5 írta:
Maxsteel666 írta:
Rewolution5 írta:vagy tudsz valaki jobbat helyébe?...
1. Toure fényévekkel jobb vkp (jó most nehéz lenne játszatni mert sérült :D )
2. Marquez a Racing ellen simán játszhatna vkp pozícióban, hiszen játszott már ott jópárszor!

Amúgy szerintem Busquets többet tudna nyújtani szombaton Xavi helyén, de ez csak saját vélemény!
...marquez nemtud olyan jo teljesitmenyt nyujtani, mint a vedelemben ,,,,
2 Karral csapkodni ő is tud, mint Sergio. Legalábbis előző meccsen ennyi volt.
Touré épülj már fel :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barcaME55i 2010.02.16. 21:49:15-kor.
Barçelona-> 6 Copas !
Visca el Barça!
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.02.16. 21:38:47

Maxsteel666 írta:
Rewolution5 írta:vagy tudsz valaki jobbat helyébe?...
1. Toure fényévekkel jobb vkp (jó most nehéz lenne játszatni mert sérült :D )
2. Marquez a Racing ellen simán játszhatna vkp pozícióban, hiszen játszott már ott jópárszor!

Amúgy szerintem Busquets többet tudna nyújtani szombaton Xavi helyén, de ez csak saját vélemény!
...marquez nemtud olyan jo teljesitmenyt nyujtani, mint a vedelemben ,,,,
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2010.02.16. 14:49:01

sneco7 írta:Nem akarom bántani szegény gyereket,mert igazából mindenki egyformán [auto_cenzúra] volt és még a rengeteg hibáját el is néztam volna...de ,hogy az első gól előtt mi a .......ért húzta vissza a lábát mikor tudta jól,h Reyes lendületből megy ráa védelemre és pont Neki lenne az a dolga,hogy ezeket a szitukat levédekezze,leütközze,lefaultolja.Akármilyen poszton meg kell az ilyeneket állítani,nemhogy vkp poszton,ahol ez lenne az elsődleges feladata...Teljesen más a meccs,ha azt a gólt nem kapjuk már az elején...
Vagy mi lett volna, ha Xavi nem Reyesnek íveli a labdát? :roll: Tényleg varrjuk a védők helyezkedését, és Xavit hibáját is az ő nyakába... Komolyan mondom, ez a topic kezd az Henry és a Valdes topicra emlékeztetni... Ha megy neki, akkor szinte full kuss, ha nem, akkor aztán ő az, aki középszintű - lehet még az, de szerintem tovább fog lépni bőven - és rajta mennek el a meccsek. Én amúgy megemlíteném, hogy nem a vkp-nek a feladata dobni a játékon, és ilyen középpáylás fogásnál nem csak ő hibázott a passzoknál. A két top3-as irányítónk is szórta a rosszabbnál roszabb lasztikat. Szóval azért nekem furcsa, hogy ezt mind Busi nyakába varrjátok...

Én személy szerint nagy fantáziát látok benne, és egy ilyen meccs után nem fogom leírni. Valóban nem egy Yaya szint - még. Ezért én sem értem, hogy miért játszik ennyire sokat, de én nem bánom, ezt a meccset leszámítva az utóbbi időben parádésan teljesít. Ezen a meccsen meg senki nem tudta ellátni a dolgát rendesen...
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.02.16. 14:03:58

Rewolution5 írta:vagy tudsz valaki jobbat helyébe?...
1. Toure fényévekkel jobb vkp (jó most nehéz lenne játszatni mert sérült :D )
2. Marquez a Racing ellen simán játszhatna vkp pozícióban, hiszen játszott már ott jópárszor!

Amúgy szerintem Busquets többet tudna nyújtani szombaton Xavi helyén, de ez csak saját vélemény!
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.02.15. 18:09:42

LG írta:Én nagyon sokat veszekedtem már itt Busquets miatt, de az ilyen húzósabb meccsek mindig engem igazolnak. Akárhogy is nézem, ő csak egy abszolút közepes játékos, amikor toppon van a csapat, akkor ő is képes elfogadhatót nyújtani, de amikor kicsit rosszabbul megy, ő máris sebezhető, is sokat hibázik. Remélem már végre Guardiola is észreveszi.
mondasz valamit...Pep azert hozta FC Barcahoz az atleticbol mert megbizott benne , amikor idekerult latszott rajta az akarás, kuzdoszellem ..ahogy te is mondod az utobbi honapban teljesítménye visszaesett, maskulonben addig jo amig van , vagy tudsz valaki jobbat helyébe?...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21114
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.02.15. 08:50:09

Én nagyon sokat veszekedtem már itt Busquets miatt, de az ilyen húzósabb meccsek mindig engem igazolnak. Akárhogy is nézem, ő csak egy abszolút közepes játékos, amikor toppon van a csapat, akkor ő is képes elfogadhatót nyújtani, de amikor kicsit rosszabbul megy, ő máris sebezhető, is sokat hibázik. Remélem már végre Guardiola is észreveszi.
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2010.02.14. 23:46:43

Nem akarom bántani szegény gyereket,mert igazából mindenki egyformán [auto_cenzúra] volt és még a rengeteg hibáját el is néztam volna...de ,hogy az első gól előtt mi a .......ért húzta vissza a lábát mikor tudta jól,h Reyes lendületből megy ráa védelemre és pont Neki lenne az a dolga,hogy ezeket a szitukat levédekezze,leütközze,lefaultolja.Akármilyen poszton meg kell az ilyeneket állítani,nemhogy vkp poszton,ahol ez lenne az elsődleges feladata...Teljesen más a meccs,ha azt a gólt nem kapjuk már az elején...
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2010.01.18. 10:32:03

Kalap1988 írta:Az is lehet, hogy visszaér Keita! Elég rosszul áll a szénájuk és egy meccsük van hátra az A csoportban. Ha ott nem nyernek, akkor tuti kiesnek és akkor már akár a hét közepén visszaérhet, bár nem tudom pontosan, hogy mikor játszanak.
Szerk: Most néztem meg és szerdán játszik Mali. Na most,ha kiesnek, akkor én Guardiola helyében felvenném a telefont és megkérném Seydout, hogy lehetőség szerint csütörtökön szálljon gépre,hogy pénteken már a csapattal tudjon edzeni. Ebben az esetben pályára léphet a hétvégén! Szombat vagy vasárnap játszunk?
Szerk2: Bocsánat, elnéztem! Ma játszanak! akkor azt hiszem nem kérdés, ha kiesnek, akkor Seydou lesz/lehet a vkp a hétvégén. Márpedig elég ramatyul állnak, 1 ponttal utolsók. Van két három pontos és egy 4 pontos a csoportban. Persze matematikailag minden elképzelhető,de kétlem.
Szerintem,pedig ha kiesnek akkor a moralja foldon lesz es nem fog jobbat teljesiteni mint pld. Marquez vagy Pique....Mindenesetre ha telleg ma jatszanak,szombatig osszeszedi magat valahogy.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.01.18. 09:46:04

Az is lehet, hogy visszaér Keita! Elég rosszul áll a szénájuk és egy meccsük van hátra az A csoportban. Ha ott nem nyernek, akkor tuti kiesnek és akkor már akár a hét közepén visszaérhet, bár nem tudom pontosan, hogy mikor játszanak.
Szerk: Most néztem meg és szerdán játszik Mali. Na most,ha kiesnek, akkor én Guardiola helyében felvenném a telefont és megkérném Seydout, hogy lehetőség szerint csütörtökön szálljon gépre,hogy pénteken már a csapattal tudjon edzeni. Ebben az esetben pályára léphet a hétvégén! Szombat vagy vasárnap játszunk?
Szerk2: Bocsánat, elnéztem! Ma játszanak! akkor azt hiszem nem kérdés, ha kiesnek, akkor Seydou lesz/lehet a vkp a hétvégén. Márpedig elég ramatyul állnak, 1 ponttal utolsók. Van két három pontos és egy 4 pontos a csoportban. Persze matematikailag minden elképzelhető,de kétlem.
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2010.01.18. 08:53:58

Replay írta:Most, hogy Sergio kiesett és nem játszik a Valladolid ellen, kiváncsi leszek, ki lesz a vkp.

Mindenesetre jobbulást kivánok neki.
Vagy kiprobalhatjuk Csigat is ott es akkor mogeje Pique-t meg Puyol-t. :)
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3472
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.01.17. 21:44:20

geridoss írta:
Replay írta:Most, hogy Sergio kiesett és nem játszik a Valladolid ellen, kiváncsi leszek, ki lesz a vkp.

Mindenesetre jobbulást kivánok neki.
Valszeg Jonathan avagy Marquez.
Vagy Piqué. :wink: Ha jól emlékszem a katalán válogatottban ő volt a vkp. Így tudna játszani Puyol(Márquez) mellett, Csiga, vagy Milito. :wink:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2010.01.17. 21:23:44

Replay írta:Most, hogy Sergio kiesett és nem játszik a Valladolid ellen, kiváncsi leszek, ki lesz a vkp.

Mindenesetre jobbulást kivánok neki.
Valszeg Jonathan avagy Marquez.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Válasz küldése