Sergio Busquets

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2010.02.19. 21:50:55

Fernando írta:Nem hiszem, hogy összekéne hasonlítani Touréval ilyen szempontból. Más kettejük játéka. Touré az erejére épít, Busquets a technikájára. Szerintem innentől fölösleges is beszélni erről.
- éppen innentől érdemes beszélni erről, mert érthetetlen, hogy a szembetűnő technikai, tapasztalatbeli és erőnléti különbség - YAYA - ellenére is, butaságokat bele magyarázva! próbálják Busquets-et azonos szintre hozni a világ egyik legjobb vkp.-jával! Pont, hogy őket lehet igazán összehasonlítani, ugyebár azonos a posztjuk, azonos csapatban, viszont messze nem azonos lehetőségekkel játszanak!
Nos, arról, hogy ki milyen személyiség azt messze elárulja az, hogy YAYA világelső létére padozik és mégis profihoz méltóan nyilatkozik!
A rövid memóriájú kollégáknak szeretném eszükbe juttatni azokat a kirohanásokat, követeléseket, zsarolásokat, senior Busquets részéről, 1 évet a nagy csapatnál töltött idő után, amikor betámadta a klubot, ha nem kap számára is tetsző zsíros szerződést elfogadja más klub ajánlatát!
Meg kellett volna inkább köszönnie a lehetőséget a klubnak és pártfogoltjának (Pep), hogy lehetőséget kapott egyáltalán!
Iniesta végigjárta becsülettel a szamárlétrát, soha nem hőzöngött, hogy elmegy, ha nem kap zsíros profi szerződést!, pedig fényévekkel tehetségesebb!
Na mind 1... nem akartam senkit megbántani, de lássuk már a valóságot!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2010.02.19. 21:20:50

Biztos, hogy nem fog mindenkinek tetszetni az amit leírok, de nekem ez a véleményem: a Barca keretének leggyengébb tagja Busquets. Miért kell mindig 1 ennyire gyengébb tag?
Frank érában: Oleguer
Pep érában: Sergio
Ez az én véleményem, nem kell leordítani a fejemet, max vitatkozni :wink:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.02.19. 20:54:57

Fernando írta:Nem hiszem, hogy összekéne hasonlítani Touréval ilyen szempontból. Más kettejük játéka. Touré az erejére épít, Busquets a technikájára. Szerintem innentől fölösleges is beszélni erről.
Azért Touré technikailag is nagyon rendben van, rendkívül jól cselez, kiváló passzai vannak, néha Ronaldinhot megszégyenítően sarokkal. Úgy gondolom, nem igaz, h Busquets a technikás, Touré az erős, mert sztem technikailag is az utóbbi képzettebb.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.02.19. 14:35:56

Fernando írta:Nem hiszem, hogy összekéne hasonlítani Touréval ilyen szempontból. Más kettejük játéka. Touré az erejére épít, Busquets a technikájára. Szerintem innentől fölösleges is beszélni erről.
Szerintem sem az erejével van a baj,hanem a pont általad említett technikájával.
Labdaátvételnél mindig a szívbajt hozza rám,csak úgy mint a passzaival.
Technikailag kéne pont fejlődnie,plusz fejben,hogy ez az egész nem játék,nem jó vicc az ellenfélnek passzolgatni a labdát,meg kézzel beleütni,ahelyett hogy elfejelte volna simán.

Nekem az ilyenek miatt nem tetszik a játéka,amúgy mint ember semmi bajom vele,meg a hozzáállásával sem.Sőt ha nem lenne Tourénk,akkor nem akarnék Serginél jobbat :!: csak nekünk van egy világklasszisunk,és nem tetszik hogy valaki csak azért kezd mert kedven,vagy mert saját nevelés.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.02.19. 14:27:34

Fernando írta:Nem hiszem, hogy összekéne hasonlítani Touréval ilyen szempontból. Más kettejük játéka. Touré az erejére épít, Busquets a technikájára. Szerintem innentől fölösleges is beszélni erről.
Ámen! :)
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.19. 14:23:18

Maxsteel666 írta:
szbalint88 írta:...
Nem azt mondom, hogy kevés labdát szerez! De még jobb lenne, ha nem kellene kiprovokálni szabikat, igaz tény, hogy ez jól megy neki! :D
Ha kicsit izmosabb lenne, meg tudna úgy indulni a labdával, mint pl Touré a kupadöntőn! De sokat kompenzálhatna abból, ha kicsit agresszívabb lenne!
Sőt lehet még jobban menne neki a labdaszerzés, ha lenne testi ereje!
A végével teljesen egyetértek!
Azért valamit lássunk be,(az ördögrajtszámú kollégához csatlakoznék véleményben) nemcsak lelesett labdákból áll az élet, van amikor "meg kell harcolni érte", ergo elengedhetetlen az átlagnál szívósabb, izmosabb fizikum. Busi jól provokálja ki a szabadokat, de van amikor ezt nem kajálja a spori, és akkor rendszerint bajban vagyunk. Ha valaki "erősebb", könnyebben tud faultolni is, nem lesz olyan látványos a szabálytalanság, nehezebben adnak érte sárgát(bírója válogatja). Természetesen nem testépítői izomzatot értünk az erősebb jelző alatt. Ettől függetlenül, az utóbbi időben különösebben nincs miért bántani Őt, de a "szikla" az SZIKLA! :D
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.02.19. 14:20:02

Fernando írta:Srác. Akkor igazold le Mr T-t és minden oké. Tavaly talán több izom volt Sergi-n mint most? Nem valószínű, és rengeteg labád gyűjtött? Rengeteget. Rengeteg jó passza volt? Rengeteg. Megbízható volt? Megbízható. Megérdemelted játszott? Igen. Szerintem innentől már csak másodlagos, hogy neked izmokolosszusok felelnek meg erre a posztra. Szerintem idén fejben nincs ott, mint sem az erejével lenne a baj.

Jah és mellesleg szerintem egy védekező középpályásnak sokkal elhanyagolhatóbb a testfelépítése mint mondjuk egy belső védőnek. Ott sokkal inkább kell ez amit Te írsz.
Azért azt nem mondtam, hogy izomkolosszusok kellenek! :? Amúgy van benne vmi h fejben nem minden stimmel vele idén! Tavaly amikor nagyon kellett akkor tényleg megbízható volt, idén talán ez annyira nem igaz! De azért tartom még mindig magam, hogy egy kis izom elférne rajta! :D
De már többet nem akarom feszegetni ezt az "izom" témát, nekem ez a véleményem neked más, ennyi emberek vagyunk! Ez a szép benne!

Amúgy meg honnan tudod, hogy srác vagyok? :D :D
Most nagyon a lelkembe gázoltál volna, ha lány lennék! :D :D Ezt nem hagyhattam ki! :D:D
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.02.19. 14:17:06

Nem hiszem, hogy összekéne hasonlítani Touréval ilyen szempontból. Más kettejük játéka. Touré az erejére épít, Busquets a technikájára. Szerintem innentől fölösleges is beszélni erről.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.02.19. 14:11:54

szbalint88 írta:Na így viszont nem értelek. Akkor szerinted az a baj Busival, hogy kevés labdát szerez? Mert ugye testi erő főként arra kell. Ezzel viszont nem értek egyet. Sztem rengeteg labdát szerez, a Getafe ellen pl élmény volt nézni, ahogy összeszedte a labdákat...inkább azzal van a gond, hogy bár az esetek többségében [auto_cenzúra]án megjátsza a labdákat, néha mégis érthetetlen hibákat, labadaeladásokat követ el, de sztem ezt bőven ki fogja nőni. Ja és még ugye arra kéne testi erő, hogy a megszerzett labdát meg tudja tartani, de erre is van másféle skillje: szabálytalanságot provokál ki az ellenféltől. Ebben 2 fontos hibalehetőség rejlik: 1. a bíró nem fújja le, kontra...2. megsérül-rengeteget kap a posztjához képest, ami azért semmi estre sem jó. Úgyhogy ezek miatt, ill. hogy még több labdát tudjon szerezni, kondiznia kell bizony, de nem eszetlenül, mert az ügyetlenedéshez, lassuláshoz vezet. (( off. máig tartom, hogy Dinhonál a visszaesésben jelentős szerepet játszott, hogy egyik komolyabb lábsérülése után "túlerősítette" a combizmát, nagyon lelassult tőle))
Nem azt mondom, hogy kevés labdát szerez! De még jobb lenne, ha nem kellene kiprovokálni szabikat, igaz tény, hogy ez jól megy neki! :D
Ha kicsit izmosabb lenne, meg tudna úgy indulni a labdával, mint pl Touré a kupadöntőn! De sokat kompenzálhatna abból, ha kicsit agresszívabb lenne!
Sőt lehet még jobban menne neki a labdaszerzés, ha lenne testi ereje!
A végével teljesen egyetértek!
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.02.19. 14:11:45

Srác. Akkor igazold le Mr T-t és minden oké. Tavaly talán több izom volt Sergi-n mint most? Nem valószínű, és rengeteg labád gyűjtött? Rengeteget. Rengeteg jó passza volt? Rengeteg. Megbízható volt? Megbízható. Megérdemelted játszott? Igen. Szerintem innentől már csak másodlagos, hogy neked izmokolosszusok felelnek meg erre a posztra. Szerintem idén fejben nincs ott, mint sem az erejével lenne a baj.

Jah és mellesleg szerintem egy védekező középpályásnak sokkal elhanyagolhatóbb a testfelépítése mint mondjuk egy belső védőnek. Ott sokkal inkább kell ez amit Te írsz.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2010.02.19. 14:01:35

Maxsteel666 írta:
szbalint88 írta:Az izomzat másodlagos a vkp poszton is!
Toure sem azért jó playa, mert erős, hanem mert jók a megérzései, az ütemérzéke, az állóképessége...ezek miatt szerez sok labdát, nem a fizikai ereje miatt (persze néha az is jól jön). Ez Busira is áll. Ja és Makelele egy hangyányit sem erősebb Businál, inkább erőszakosabb...Yaya kb. a hóna alá kapná, ha akarná :D
Úgy gondoltam, hogy az összes posztot tekintve, a vkp poszton fontos, ha van egy kis izomzat! :)
Nem úgy, hogy a jó vkp erős azt kész! :wink:
Amúgy meg lehetsz erőszakos ha gyenge vagy, csak keveset érsz vele! Meg ne a mostani 34-35 éves Makelelét nézzük, hanem mondjuk még azt amikor a Reálba játszott! De az tény, hogy Yaya akkor is felkapta volna, meg most is felkapná simán a hóna alá! :D :D
Na így viszont nem értelek. Akkor szerinted az a baj Busival, hogy kevés labdát szerez? Mert ugye testi erő főként arra kell. Ezzel viszont nem értek egyet. Sztem rengeteg labdát szerez, a Getafe ellen pl élmény volt nézni, ahogy összeszedte a labdákat...inkább azzal van a gond, hogy bár az esetek többségében [auto_cenzúra] megjátsza a labdákat, néha mégis érthetetlen hibákat, labadaeladásokat követ el, de sztem ezt bőven ki fogja nőni. Ja és még ugye arra kéne testi erő, hogy a megszerzett labdát meg tudja tartani, de erre is van másféle skillje: szabálytalanságot provokál ki az ellenféltől. Ebben 2 fontos hibalehetőség rejlik: 1. a bíró nem fújja le, kontra...2. megsérül-rengeteget kap a posztjához képest, ami azért semmi estre sem jó. Úgyhogy ezek miatt, ill. hogy még több labdát tudjon szerezni, kondiznia kell bizony, de nem eszetlenül, mert az ügyetlenedéshez, lassuláshoz vezet. (( off. máig tartom, hogy Dinhonál a visszaesésben jelentős szerepet játszott, hogy egyik komolyabb lábsérülése után "túlerősítette" a combizmát, nagyon lelassult tőle))
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.02.19. 13:11:58

szbalint88 írta:Az izomzat másodlagos a vkp poszton is!
Toure sem azért jó playa, mert erős, hanem mert jók a megérzései, az ütemérzéke, az állóképessége...ezek miatt szerez sok labdát, nem a fizikai ereje miatt (persze néha az is jól jön). Ez Busira is áll. Ja és Makelele egy hangyányit sem erősebb Businál, inkább erőszakosabb...Yaya kb. a hóna alá kapná, ha akarná :D
Úgy gondoltam, hogy az összes posztot tekintve, a vkp poszton fontos, ha van egy kis izomzat! :)
Nem úgy, hogy a jó vkp erős azt kész! :wink:
Amúgy meg lehetsz erőszakos ha gyenge vagy, csak keveset érsz vele! Meg ne a mostani 34-35 éves Makelelét nézzük, hanem mondjuk még azt amikor a Reálba játszott! De az tény, hogy Yaya akkor is felkapta volna, meg most is felkapná simán a hóna alá! :D :D
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2010.02.19. 13:06:08

Az izomzat másodlagos a vkp poszton is!
Toure sem azért jó playa, mert erős, hanem mert jók a megérzései, az ütemérzéke, az állóképessége...ezek miatt szerez sok labdát, nem a fizikai ereje miatt (persze néha az is jól jön). Ez Busira is áll. Ja és Makelele egy hangyányit sem erősebb Businál, inkább erőszakosabb...Yaya kb. a hóna alá kapná, ha akarná :D
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.02.19. 13:05:25

Kalap1988 írta:A hangnemet én is viccnek szántam szóval értettem. Viszont, ha te a jelenről beszélsz, akkor miért egy olyannak az írására reagáltál azzal, aki viszont a jövőről beszélt? Egész pontosan azt írta, hogy sok izmot ragaszthat magára. Nem írta senki sem, hogy most izmos. A Végével meg egyetértek, mert Yayat agyon kedvelem.
1.Először ő válaszolt az én feltevésemre!
2. Azt írta, hogy az izom nem alapfeltétel! De szerintem pont ezen a poszton az egyik, ha nem a legfontosabb a megfelelő izomzat!

De a lényeg, hogy te is viccnek szántad a hangnemet! :) :wink:
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.02.19. 12:53:33

Maxsteel666 írta:
Kalap1988 írta:
Maxsteel666 írta:Ember! Hasonlítsd már össze Makelelét vagy Masceranot Busquetssel izomzatilag! :? :? :?
Kit érdekel, hogy magas ha 20 kg vaságyastól? :D
Ha maradni akarunk a hangnemnél, amit te képviselsz akkor a következőt írom neked: ember! Konditeremről hallottál már? Az izom és az erő nem valami, amivel születik az ember, hanem azért dolgozni kell. Ha nem tudna focizni,de izmos lenne, az lenne a baj! Így semmi gond, gyúrni kell.
Nem véletlenül tettem a végére smile-t, ember! :) Senkit se akartam megbántani ,de bocs, ha úgy értetted!
Én nem a jövőről beszélek, hanem a jelenről! Most vézna, nincs mit csinálni! Kevesebb játékperc neki, több Yayának! Ember! :wink:
A hangnemet én is viccnek szántam szóval értettem. Viszont, ha te a jelenről beszélsz, akkor miért egy olyannak az írására reagáltál azzal, aki viszont a jövőről beszélt? Egész pontosan azt írta, hogy sok izmot ragaszthat magára. Nem írta senki sem, hogy most izmos. A Végével meg egyetértek, mert Yayat agyon kedvelem.
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.02.19. 12:33:03

Egyértelmű, hogy tehetséges, ezt nem is érdemes vitatni! Jelenleg Yaya jobb nála, de a köv pár évben Busquets is lehet legalább olyan jó, mint ő (sőt remélem is, hogy lesz :D ). Szerezze csak a tapasztalatokat, erősödjön és nem lesz jó pár évig gondunk a vkp-s poszttal! A legfontosabb persze, hoyg érettebb legyen!
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.19. 12:19:49

gianni írta:Én is nagyon szeretem Yaya-t,ahogy az egész csapatot!
De gondoljatok bele,hogy nem véletlenül van itt Busi,és 20 évesen 6 trófeát nyert,stb......
Nem is azt akarom mondani,hogy jobb riválisánál,de miért kell mindig kritizálni,ha gálázik a csapat akkor is,ha kikapunk(fél évente 2x)akkor már le kell hordani mindennek...........
Nem neki kell brillírozni és nem ő neki kell a csapat legjobbjának lennie,mert akkor már régen rossz lenne a helyzet de ennek ellenére ő is tud szép dolgokat csinálni és ami a lényeg,nagyon sokat fejlődhet még!
Azért, ha nem lenne akkora "mákostésztája", hogy a Barcában játszik, akkor a 6 trófea lehet, hogy 0 lenne. :?:
Ettől függetlenül nagyon tehetséges az ifjú "őzike", de tényleg elférne rajta egy kis izom. Azzal egyetértek, aki azt mondja, hogy világklasszis szűrő elképzelhetetlen masszív vázizomzat nélkül, de még az "őzikénk" nagyon fiatal, van ideje izmozni! :D
Én nem tartoztam az Őt kedvelők táborába, de van tehetség Busiban, ezt muszáj elismernem! Ezért aztán nem is nagyon bántom, mert úgy igazán nincs miért mostanában. Ha a "szikla" egészséges, a necces meccseken nálam egyértelműen kezdő lenne és Sergi padozna, egyenlőre ez az erősorrend nyilvánvalóan.
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.02.19. 11:57:57

Kalap1988 írta:
Maxsteel666 írta:Ember! Hasonlítsd már össze Makelelét vagy Masceranot Busquetssel izomzatilag! :? :? :?
Kit érdekel, hogy magas ha 20 kg vaságyastól? :D
Ha maradni akarunk a hangnemnél, amit te képviselsz akkor a következőt írom neked: ember! Konditeremről hallottál már? Az izom és az erő nem valami, amivel születik az ember, hanem azért dolgozni kell. Ha nem tudna focizni,de izmos lenne, az lenne a baj! Így semmi gond, gyúrni kell.
Nem véletlenül tettem a végére smile-t, ember! :) Senkit se akartam megbántani ,de bocs, ha úgy értetted!
Én nem a jövőről beszélek, hanem a jelenről! Most vézna, nincs mit csinálni! Kevesebb játékperc neki, több Yayának! Ember! :wink:
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.02.19. 11:49:34

Maxsteel666 írta:Ember! Hasonlítsd már össze Makelelét vagy Masceranot Busquetssel izomzatilag! :? :? :?
Kit érdekel, hogy magas ha 20 kg vaságyastól? :D
Ha maradni akarunk a hangnemnél, amit te képviselsz akkor a következőt írom neked: ember! Konditeremről hallottál már? Az izom és az erő nem valami, amivel születik az ember, hanem azért dolgozni kell. Ha nem tudna focizni,de izmos lenne, az lenne a baj! Így semmi gond, gyúrni kell.
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.02.19. 11:03:28

Fernando írta:
Maxsteel666 írta:Tartaléknak tökéletes! Ilyen testi adottságokkal egyszerűen nem lehet valaki világklasszis vkp! :? Ilyen poszton az egyik legfontosabb a testi erő, ami neki nem nagyon van!
Ez bődületes baromság szerintem.

1. Szerintem egyáltalán nem kis darab, magas jól fejel, hosszúak a lábai (néha a kezei is :lol: ), izmot pedig szerintem az idő elteltével ragaszthat magára, bár szerintem nem alapfeltétel. Most sorolhatnám a neveket is ennek a kommented cáfolására akár, de nem teszem, talán egyet azért írok, mondjuk Makelele...
Ember! Hasonlítsd már össze Makelelét vagy Masceranot Busquetssel izomzatilag! :? :? :?
Kit érdekel, hogy magas ha 20 kg vaságyastól? :D
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.02.19. 10:58:35

Maxsteel666 írta:Tartaléknak tökéletes! Ilyen testi adottságokkal egyszerűen nem lehet valaki világklasszis vkp! :? Ilyen poszton az egyik legfontosabb a testi erő, ami neki nem nagyon van!
Ez bődületes baromság szerintem.

1. Szerintem egyáltalán nem kis darab, magas jól fejel, hosszúak a lábai (néha a kezei is :lol: ), izmot pedig szerintem az idő elteltével ragaszthat magára, bár szerintem nem alapfeltétel. Most sorolhatnám a neveket is ennek a kommented cáfolására akár, de nem teszem, talán egyet azért írok, mondjuk Makelele...
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2010.02.19. 10:55:05

Én is nagyon szeretem Yaya-t,ahogy az egész csapatot!
De gondoljatok bele,hogy nem véletlenül van itt Busi,és 20 évesen 6 trófeát nyert,stb......
Nem is azt akarom mondani,hogy jobb riválisánál,de miért kell mindig kritizálni,ha gálázik a csapat akkor is,ha kikapunk(fél évente 2x)akkor már le kell hordani mindennek...........
Nem neki kell brillírozni és nem ő neki kell a csapat legjobbjának lennie,mert akkor már régen rossz lenne a helyzet de ennek ellenére ő is tud szép dolgokat csinálni és ami a lényeg,nagyon sokat fejlődhet még!
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.02.19. 10:29:05

Tartaléknak tökéletes! Ilyen testi adottságokkal egyszerűen nem lehet valaki világklasszis vkp! :? Ilyen poszton az egyik legfontosabb a testi erő, ami neki nem nagyon van!
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2010.02.19. 10:24:53

Ki kell mondani nyiltan :tartaléknak elmegy de nem Barca szintü játékos.
Esik-kell és csak továbbtolja a labdát azt se mindig jol. Golt nem szerez,hátul sokat hibázik. Akkor mire jó ?
Fecó
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.02.19. 08:21:53

barcaME55i írta:Azt már megérteném, hogy Touré elmenne a öccséékhez tolni az ipart. Pep kérlek, Tourét a kezdőbe [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<
Yaya a fiatalabb. :)
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
Válasz küldése
cron