Sergio Busquets

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.19. 17:32:41

Srácok, nyugi, légyszives.
Sanama, tényleg kicsit csavard lejjebb, nekem is nekemugrottál mostanság párszor tök indokolatlanul, másoknak is. Nemtom mi a gáz de itt fórumon ez nem játszik.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.05.19. 17:26:44

Szerintem nem ő a hibás, hogy Touré kevesebbet játszik. Ő is, mint minden sportember, próbálja a maximumot kihozni magából. Meg ha a kezdőben látja magát, nem fogja Pepet kérni, hogy inkább Touré játsszon helyette.
A játéka természetesen nem üti a touréi szintet, de békén lehet hagyni őt.
"And my heart will leave you never."
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.05.19. 17:25:13

Sanama írta:Örülök,hogy osztod itt az észt és engem idézel,csak épp semmire nem válaszoltál...
Gyökér volt Sergio barátod? IGEN
Ha sporszerű és kirúgja a labdát kapunk gólt? nem.
osztom az észt, mert trágyának nevezed és le nagyképűzöd. Mire fel?
Gyökér volt-e? nem, miért rúgta volna ki? VR se tette meg miután legelső emberként eladta és fel is állt a VR-os. Igaz első emberként valaki el meri adni a labdát egy gyökér. Nem hiszem, hogy ő hibája lenne az a gól, de nem is értem mi gondot okozott...
Nekem tetszik a játéka és kész. Színészkedik, ki nem? ő ennyire, csukd be a szemed addig. Ennyi erővel Yaya meg nem szimpatikus amikor reklamál olyan heves gesztusokkal. Hűűűű most esik le, Alves mindkettőt csinálja, na menjünk szidjuk a topicjába :wink:
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.05.19. 17:22:53

Honnan a francból veszed, hogy nagyképű? Sanama kezd a t*köm tele lenni a stílusoddal, meg azzal amit megengedsz itt véleménynyilvánításnak egyes játékosokról. Hogy lehet ilyen kommentet írni bárkiről komolyan nem értem. Ilyen primitív viselkedést még nem tapasztaltam Barca szurkolótól ezen az oldalon pedig láttam már egy két dolgot itt. Életbe is ilyen vagy esetleg valami komplexusodat akarod itt a fórumon levezetni? Állítsál már magadon komolyan kérlek, mert ez vicc és télleg irritál.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.05.19. 17:13:27

kennyke04 írta:
Sanama írta:Igen csak Busi fiu akkora gyökér,hogy látja a földön fekvő játékost,de viszi előre,mert ő sukár gyerek. És mikor már 30an veszik körbe,akkor se rúgná ki,hanem elkezd cselezgetni a hülyéje. Aztán elesik,és csodálkozik,hogy nem rúgják ki.

Egy trágya ez a gyerek,undorító a játéka. ettől függetlenül a jövőben lehet jó játékos,de az arca nagyobb lesz mindig,mint a tudása...
egyre jobban kezdem megérteni, anno miért csak a filmes és segítség kellene topicot használtam csak... ennyi elvakult, saját játékosát mocskoló fórumozót madridistán láttam utoljára Raul-nál. ott is tartom h szánalmas, itt is... Nem, nem Busi a fő kedvencem mert ő van kint nekem avataromon, hanem mert bírom a felgma stílusát. De mindet az ő nyakába varrni egy vicc... Yayat siratók meg menjenek Seluk bácsihoz könyörögni, hogy csak olyan szerződést fogadjon el, amibe Touré bácsi kezdőtagságát garantálják ha legalább 1 lába épp... ha esze van Yaya-nak akkor megküzd a helyéért, és nem a menedzsere tejcsién akar tovább élni...
Örülök,hogy osztod itt az észt és engem idézel,csak épp semmire nem válaszoltál...
Gyökér volt Sergio barátod? IGEN
Ha sporszerű és kirúgja a labdát kapunk gólt? nem.

De ha ennyire odáig vagy tőle, örülnék ha elmondanád,hogy mi tetszik a játékában? Az,hogy adott 2gólpasszt egész évben,meg hogy sikerült 5értelmes (nagy) szerelést bemutatni kb. 50 meccsen?
Vagy a színpadi alakítása tetszik? Mondjuk az nekem is

Yaynak meg ha esze van elhúzza a csíkot. Más csapatok lemennek hídba,ha oda megy,nem a padon koptatnák.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.05.19. 17:08:55

Sanama írta:Igen csak Busi fiu akkora gyökér,hogy látja a földön fekvő játékost,de viszi előre,mert ő sukár gyerek. És mikor már 30an veszik körbe,akkor se rúgná ki,hanem elkezd cselezgetni a hülyéje. Aztán elesik,és csodálkozik,hogy nem rúgják ki.

Egy trágya ez a gyerek,undorító a játéka. ettől függetlenül a jövőben lehet jó játékos,de az arca nagyobb lesz mindig,mint a tudása...
egyre jobban kezdem megérteni, anno miért csak a filmes és segítség kellene topicot használtam csak... ennyi elvakult, saját játékosát mocskoló fórumozót madridistán láttam utoljára Raul-nál. ott is tartom h szánalmas, itt is... Nem, nem Busi a fő kedvencem mert ő van kint nekem avataromon, hanem mert bírom a felgma stílusát. De mindet az ő nyakába varrni egy vicc... Yayat siratók meg menjenek Seluk bácsihoz könyörögni, hogy csak olyan szerződést fogadjon el, amibe Touré bácsi kezdőtagságát garantálják ha legalább 1 lába épp... ha esze van Yaya-nak akkor megküzd a helyéért, és nem a menedzsere tejcsién akar tovább élni...
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.05.19. 17:07:30

Sanama írta:Igen csak Busi fiu akkora gyökér,hogy látja a földön fekvő játékost,de viszi előre,mert ő sukár gyerek. És mikor már 30an veszik körbe,akkor se rúgná ki,hanem elkezd cselezgetni a hülyéje. Aztán elesik,és csodálkozik,hogy nem rúgják ki.
Egy trágya ez a gyerek,undorító a játéka. ettől függetlenül a jövőben lehet jó játékos,de az arca nagyobb lesz mindig,mint a tudása...
Hogy beszélsz egy Barca-játékosról?!
Annyira nem rossz játékos, hogy "trágyázni" kéne. Sőt, egyáltalán nem rossz játékos. Eszem megáll. Nem Busquets arca a nagy...
Nem is tudom, honnan lehetett előszedni olyat, hogy ő nagyképű?! Az lehet, hogy túljátssza a sérüléses jeleneteket (túl sokszor, az igaz), de az mitől számít nagyképűnek?

Nekem sem szimpatikus, ahogy fetreng - de az még kevésbé szimpatikusabb, amikor valaki trágyának és gyökérnek nevezi a csapat egyik játékosát.

ILLETVE
Az meg külön nevetséges, hogy focihoz kevésbé értő emberek próbálják megmagyarázni különböző buta indokokkal, hogy Busquets miért is játszik sokat. Elmondom, miért: azért, mert jó játékos. Meglehet, hogy ott lesz a VB-n is, de már az is nagy eredmény, hogy ilyen fiatalon már jó pár válogatott meccsen játszhatott - pedig ott nem is Pep az edző (szóval már ott megdől az a nagyon egyszerű és gyerekes elmélet, hogy Pep csak a Busquets apja miatt játszatja őt). Végén kiderül, hogy Del Bosque fia Busquets? :o :lol:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.05.19. 16:52:55

palesz77 írta:
Sanama írta: Villarreal elleni teljesítményére annyit,hogy róla kaptuk a gólt....
Hát ezt annyira bírom :lol: Még csak most tűnt fel ez a gyöngyszem :D Ezek után nekem ne mondja senki, hogy semmi "szemüveg" nincs a játékosok megítlésénél... Azt a meccset csak felvételről láttam, de tisztán emlékszem, hogy Busi a saját félpályájáról - kb - hozta, szép biciklicsel, vitte, aztán elesett az ellenfél térfelén. Onnan meg egy gyönyörű ütempasszal a Villarealos gyerek ugratta a gólszerzőt. Az, hogy Puyol és a másik védő között kirobbant a csatár, meg is kapta a lasztit, és átvette tisztán, az Busi hibája? :shock: Vagy az, hogy az ellenfél térfelén labdát veszít az ember, máris ekkora vétek? Messi is sokszor veszít labdát, csak akkor ott van pl Busi - ó igen, a passzok lefülelésében nagyon nagy király a gyerek, Inter ellen is volt 0-0-nál egy akkora lefülelt labdája, hogy csak lestem, Sneijder mehetett volna 1v1-ben Valdesre, de Busi légstoppal megszerezte -aki megakasztja a támadást, ezért az nem tűnik hibának. Touré egyenlőre tényleg nagyobb játékos, ez tény. De emiatt ne Busi legyen kiutálva a csapatból :roll:
Igen csak Busi fiu akkora gyökér,hogy látja a földön fekvő játékost,de viszi előre,mert ő sukár gyerek. És mikor már 30an veszik körbe,akkor se rúgná ki,hanem elkezd cselezgetni a hülyéje. Aztán elesik,és csodálkozik,hogy nem rúgják ki.

Egy trágya ez a gyerek,undorító a játéka. ettől függetlenül a jövőben lehet jó játékos,de az arca nagyobb lesz mindig,mint a tudása...
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.05.19. 16:49:25

Csak annyit kérek Ne Busin verjük el a port! Erre ott van Pep akit valóban számon lehet kérni a döntésével kapcsolatban. Busi nem tehet róla, hogy Yaya kegyvesztett lett erre a szezonra. Elég jó szezont futott, igen voltak eladott labdái, de mindent egybe véve rendbe volt a srác. Puyol is adott el labdákat pedig ő rutinosabb és jobb játékos, Yaya is adott el labdákat pedig ő is rutinosabb és jobb játékos, Piqué is adott el labdákat.... tovább nem folytatom. Nem zárt rossz szezont Nyakigláb.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2010.05.19. 16:12:44

Sanama írta: Villarreal elleni teljesítményére annyit,hogy róla kaptuk a gólt....
Hát ezt annyira bírom :lol: Még csak most tűnt fel ez a gyöngyszem :D Ezek után nekem ne mondja senki, hogy semmi "szemüveg" nincs a játékosok megítlésénél... Azt a meccset csak felvételről láttam, de tisztán emlékszem, hogy Busi a saját félpályájáról - kb - hozta, szép biciklicsel, vitte, aztán elesett az ellenfél térfelén. Onnan meg egy gyönyörű ütempasszal a Villarealos gyerek ugratta a gólszerzőt. Az, hogy Puyol és a másik védő között kirobbant a csatár, meg is kapta a lasztit, és átvette tisztán, az Busi hibája? :shock: Vagy az, hogy az ellenfél térfelén labdát veszít az ember, máris ekkora vétek? Messi is sokszor veszít labdát, csak akkor ott van pl Busi - ó igen, a passzok lefülelésében nagyon nagy király a gyerek, Inter ellen is volt 0-0-nál egy akkora lefülelt labdája, hogy csak lestem, Sneijder mehetett volna 1v1-ben Valdesre, de Busi légstoppal megszerezte -aki megakasztja a támadást, ezért az nem tűnik hibának. Touré egyenlőre tényleg nagyobb játékos, ez tény. De emiatt ne Busi legyen kiutálva a csapatból :roll:
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1618
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.05.19. 16:08:36

ab1daL írta:
visca el barca írta:valaki magyarázza már meg nekem, hpgy ez a gyerek mitől akkora spíler h kiszorítja tourét a kezdőből.

a védekező feladatot ellátásában touré klasszisokkal jobb, akárcsak fejjátékban. előre játékban kb egy szint, de az lényegtelen az ő szerepkörükben, főként annak tükrében h xavi és iniesta is azon a soron van.

én csak az 5m-es alibi passzokat látam busqban. azonkívül h katalán és pep oda van érte más semmi...
Személyes szimpátia. Másra igazából nincs lehetőség csak ez. Hát azért remélem marad, mert kell ő ide. Egy kérdésem lenne. Ha jönne Cesc, és menne Touré, szerintetek vennénk vkit vkp posztra? Itt elsősorban nem ilyen Essienekre, meg Mascheronakra gondolok, hanem vmi fiatalabb, tehetséges kölyökre Busi mögé. Mert ha elmegy Yaya készülhet mindenki arra hogy Busi lesz a kezdő vkp. (nekem semmi bajom vele amugy)
Ez sajnos szimpátia kérdése. Yaya jobb ezt mindenki tudja, de azt is hogy az edző joga, felelőssége sőt kötelessége a kezdő csapatot összeállítani és mióta csapatsport van a világon az edző mindig azt rakja be akit ő szeretne (néha felsöbb erők beleszolnak pl madrid de annak tudjuk mi a vége).
Egyébként cselezésben jobb egyedül Busquets, de azt bőven kárpótolja hogy Yaya labdabiztosabb, és a hosszú labdái is pontosak sőt ő képes extrapasszt adni olyan Xavi félét üresbe a támadónak.

Szerintem ha megy Yaya és jön Cesc akkor nem jön vkp. Nem lenne értelme. (Iniesta is játszott már ott, Piqué, Marquez sőt Cesc is tud ott játszani)
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.05.19. 15:52:51

visca el barca írta:valaki magyarázza már meg nekem, hpgy ez a gyerek mitől akkora spíler h kiszorítja tourét a kezdőből.

a védekező feladatot ellátásában touré klasszisokkal jobb, akárcsak fejjátékban. előre játékban kb egy szint, de az lényegtelen az ő szerepkörükben, főként annak tükrében h xavi és iniesta is azon a soron van.

én csak az 5m-es alibi passzokat látam busqban. azonkívül h katalán és pep oda van érte más semmi...
Személyes szimpátia. Másra igazából nincs lehetőség csak ez. Hát azért remélem marad, mert kell ő ide. Egy kérdésem lenne. Ha jönne Cesc, és menne Touré, szerintetek vennénk vkit vkp posztra? Itt elsősorban nem ilyen Essienekre, meg Mascheronakra gondolok, hanem vmi fiatalabb, tehetséges kölyökre Busi mögé. Mert ha elmegy Yaya készülhet mindenki arra hogy Busi lesz a kezdő vkp. (nekem semmi bajom vele amugy)
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.05.19. 15:50:09

visca el barca írta:előre játékban kb egy szint, de az lényegtelen az ő szerepkörükben.
Azert ez igy eros...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.05.19. 15:47:11

valaki magyarázza már meg nekem, hpgy ez a gyerek mitől akkora spíler h kiszorítja tourét a kezdőből.

a védekező feladatot ellátásában touré klasszisokkal jobb, akárcsak fejjátékban. előre játékban kb egy szint, de az lényegtelen az ő szerepkörükben, főként annak tükrében h xavi és iniesta is azon a soron van.

én csak az 5m-es alibi passzokat látam busqban. azonkívül h katalán és pep oda van érte más semmi...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1618
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.05.05. 06:33:39

Már csak az a kérdés hogy hogyan léphetett pályára :D
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.05.03. 20:09:24

Egyedül a kora miatt lehet elnézni azt, hogy nem tud egyenletes teljesítményt nyújtani. Idővel talán kikupálódik, sőt, biztos vagyok benne, hogy így lesz, hiszen remek közegben van.

Amiért viszont neheztelek rá, az a színészkedés és adott esetekben nagyképűsködés. Anno Messire vigyáztak nagyon, amikor még 20-on innen volt, hogy a sikerek nehogy nagy mellényű játékosokká tegyék. Busquets most valami hasonló úton van és szeretném, ha mások ráhatnának, mert nem tesz jót se a saját, se a csapat megítélésén, hogy Barça-mezben el nem fogadható cselekedeteket tesz.
Barca_10 írta:Elnézést,hogy a rivális fórumról és az ott lévőkről beszélek,de ez a kép a madridistán az egyik fórumozónak van kitéve avatarnak.
Személy szerint a rojadirecta fórumáról szedtem le a képet. Nem járok a madridistára. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.05.03. 20:01:31

Lionel85 írta:Íme egy karikatúra Busquetsről az Inter elleni alakításáról.
Sikoly II :lol:

Kép
Hát ez nagy! XD
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2010.05.03. 19:45:02

Sanama írta: Villarreal elleni teljesítményére annyit,hogy róla kaptuk a gólt....

az lehet, hogy róla kaptuk a gólt, ő vesztett labdát az ellenfél térfelén, de sztem a többiek sem igazán támogatták azt a támadást, + a védők sem álltak a helyzet magaslatán.

nem őt akarom védeni, mert Yaya egyértelműen jobb, de meg vagyok elégedve az ő teljesítményével is!
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2010.05.03. 19:41:54

LG írta:
gianni írta:A karikatúra remek de én szeretem a játékát hozzáálását és nyugodjon meg mindenki jövőre is a kezdőben látjuk.
Pont ezért nem nyugszok meg. Nem értem mit lehet ebbe a gyenge képességű pénzéhes színész-bohócban szeretni.
Pénzéhes?Lehet de nem ezen van a hangsúly.
Inkább Keitát vagy Ibrat kellene piszkálni de nincs értelme ennek az egész vitának,pá!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.05.03. 19:35:22

Puyol05 írta:Semmi értelmét nem látom annak, hogy belemenjünk egy Yaya - Busi összehasonlításba, mert mindenki tudja, hogy ki jönni ki győztesen. de nézzük csak meg a Villarreal ellen mutatott teljesítményét. egyértelmű, hogy nagyot alakított, legalább is az én szememben.

de ott van az Inter elleni meccs, ahol mélyen képességei alatt teljesített. szerintem most is jó játékos, de Yaya egyértelműen jobb, mert ő stabilan képen hozni azt, amit Busi a Villarreal ellen hozott.

Peace :wink:
Villarreal elleni teljesítményére annyit,hogy róla kaptuk a gólt....
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2010.05.03. 09:20:08

Semmi értelmét nem látom annak, hogy belemenjünk egy Yaya - Busi összehasonlításba, mert mindenki tudja, hogy ki jönni ki győztesen. de nézzük csak meg a Villarreal ellen mutatott teljesítményét. egyértelmű, hogy nagyot alakított, legalább is az én szememben.

de ott van az Inter elleni meccs, ahol mélyen képességei alatt teljesített. szerintem most is jó játékos, de Yaya egyértelműen jobb, mert ő stabilan képen hozni azt, amit Busi a Villarreal ellen hozott.

Peace :wink:
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.05.03. 08:50:31

gianni írta:A karikatúra remek de én szeretem a játékát hozzáálását és nyugodjon meg mindenki jövőre is a kezdőben látjuk.
Pont ezért nem nyugszok meg. Nem értem mit lehet ebbe a gyenge képességű pénzéhes színész-bohócban szeretni.
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2010.05.02. 21:20:18

A karikatúra remek de én szeretem a játékát hozzáálását és nyugodjon meg mindenki jövőre is a kezdőben látjuk.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.02. 21:16:08

lui1698 írta:Itt van még pár variáció:
http://www.barcaforum.com/showthread.ph ... peek-a-boo
:lol: :lol: :lol:
A szatíros, meg a baltás( asszem a "Ragyogás"-ból jelenet) kegyetleeeen
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.05.02. 21:08:17

Ez jobb:
Kép

Itt van még pár variáció:
http://www.barcaforum.com/showthread.ph ... peek-a-boo
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Válasz küldése