Javier Mascherano

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2010.08.27. 19:23:17

Előszőr is üdv a csapatban!
Szerintem egy csupasziv* játékos, aki nem ismer elvesztett labdát, tény és való hogy nagyon sokszor bele megy durván az ellen játékosaiba, de az nektek hol fáj ? Igenis jól fog jönni egy full izom Chelsea/Inter/Mu ellen, ahol azért Scoles és társai néha nagyon odalépnek...Fogják fel hogy nem packázhatnak annyira velünk...

*sokhelyt nem irtam hosszu ivel, mert az ubuntun nem sikerült beállitanom...

Welcome video
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.27. 19:17:55

S.Agüero írta:Láthattuk, h Lass hogy játszott a Real-ban mikor odaigazolt!
Nagyon jól! Ugyan ez lesz Masch-al is mint vele, mert ugyanolyan favágónak képzelték őt is mint Javier-t és lám milyen jól játszott. Én azt nagyon jónak tartom, ha egy VKP Angliából eligazol valami "szebb focit játszó bajnokságba" és egyszerűen mivel meg van szokva neki a gyors játék ezért ugyanazt játssza itt is és sok sikerrel. Mindenhez oda fog érni és szerelni fog! :wink: :D
Így legyen! :) Nem hülyeség egyébként ez az "elmélet"!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.08.27. 19:10:57

Láthattuk, h Lass hogy játszott a Real-ban mikor odaigazolt!
Nagyon jól! Ugyan ez lesz Masch-al is mint vele, mert ugyanolyan favágónak képzelték őt is mint Javier-t és lám milyen jól játszott. Én azt nagyon jónak tartom, ha egy VKP Angliából eligazol valami "szebb focit játszó bajnokságba" és egyszerűen mivel meg van szokva neki a gyors játék ezért ugyanazt játssza itt is és sok sikerrel. Mindenhez oda fog érni és szerelni fog! :wink: :D
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2010.08.27. 19:00:56

Ez siralmas, ami mostanság a Barcánál folyik...
Ez a túlértékelt favágó remélem megembereli magát, és a mezhez méltóan fog viselkedni és hajtani. Természetesen drukkolok neki, de nincs benne nagy bizodalmam :?
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.08.27. 18:52:56

Na hát akkor leigazoltuk.
Nem mondhatnám, h közel állna hozzám az a játék amit ő képvisel, de természetesen drukkolok, h jól menjen neki a játék és segitse a csapatot.

Kiváncsi vagyok, h mire lesz képes...
Hajrá!!!
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 914
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2010.08.27. 17:55:17

Jó lesz Masche,én örülök neki. Legalább nem csak minket aprítanak :)
Ha Liverpoolban tárgyalt a vezetőség,akkor elhozhatták volna Torrest is :D
Ha jól emlékszem ő is el akar menni,mert semmi normális erősítés nem érkezett.

(Ibra szerintem el fog menni,az ő helyére jó lenne)

OFF: http://www.inforadio.hu/hir/sport/hir-374544
/Ezt kellett volna tennie Cesc barátunknak is./
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.08.27. 17:52:49

Messithebest írta:Bocsi a késésért,meg a tudatlanságért,de Masch érkezése hivatalos??? Csak azért kérdem mert ahogy látom topikja már van,de az még nincs kiírva h hivatalosan is itt van...
A hivatalos honlapon is ott van és ott csak a tényeket közlik...

Én már régebben leírtam, hogy nem feltétlenül örülnék a leigazolásának, de természetesen, ha már így alakult, akkor sok szerencsét és minél gyorsabb beilleszkedést kívánok neki...
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2010.08.27. 17:52:41

ez a fizetés dolog engem is zavar, a költségvetésünk nagy részét ez teszi ki, mégis alapból magasat adunk a játékosoknak. itt a hátránya, ha egy ilyen all-star csapatunk van.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2010.08.27. 17:52:06

[/quote]Mondj egy balszélsőt[/quote] Nem az én dolgom balszélsőt keresni, nincs sok név az igaz de Rijkaard már szeretett volna erre a posztra igazolni, és Arshavin volt a kiszemelt...Felmerült David silva, Ribery, Robinho, Mata, személy szerint Villának örülök, akkor ha Ibra nem megy!!!
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2010.08.27. 17:47:05

Danka00792 írta:Nem birom, remélem Busi nem sérül le tartósan és végig tudja játszani a szezont.
sjay írta:http://www.origo.hu/foci-vb-2010/201007 ... kerek.htmlszerk: olvasd el a 4-es pontot
"a Liverpool játékosa pocsék szezont futott, hiba volt a kezébe adni a karmesteri pálcát. "

Jajdejó...
Én ezt nem azért linkeltem, mert igaza van, hanem azért mert előttem írta valaki, hogy Maradona ezt mondta.
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.08.27. 17:44:29

udv a Barcaban Javier! ..szűrőkent tökéletes igazolás....viszont megint a millkák, és a fizu :roll: :roll:
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.08.27. 17:39:53

Bocsi a késésért,meg a tudatlanságért,de Masch érkezése hivatalos??? Csak azért kérdem mert ahogy látom topikja már van,de az még nincs kiírva h hivatalosan is itt van...
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.08.27. 17:32:11

csabimo írta: Ha már posztozol, akkor Villának sem balszélső a posztja és Henrynak sem az volt! Keita nálunk nem játszott vkp-t de a Sevillában igen. Iniesta sem balszélső ezért irom azt hogy valójában klasszikus balszélsőt nem vettünk! Többen tudnak játszani ott, Villa is pazarul fog ott játszani, ha Ibra nem megy el, mert ha igen akkor gyanítom h Villa kcs lesz és akkor megint Iniestat nézed balszélen...

Mascherano meg ne padozzon ennyi pénzért, akkor be kellett volna vállalni mint a balszélső kérdést, ha nincs Busi valaki majd megoldja...Keita-jds-adriano...

Mondj egy balszélsőt,akinek az is a posztja,és erősítést jelentene. Robinho esetleg,de nagyon esetleg. Más nincs.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2010.08.27. 17:26:16

csababarca írta:
Villa szerintem oda érkezett,a milan ellen is ott játszott,meg a szuperkupa meccsen is.Mondj egyébként egy balszélsőt,aki előrelépés lenne? Villa tökéletes oda.

VKP-hoz meg annyit,hogy lehet Adriano,Jonathan is tud ott játszani,de nem az a posztjuk.Keita nálunk nem játszott vkp-t soha. Ezért sem szerettem amikor valaki azzal érvelt,hogy Iniesta tud balszélsőt is játszani,nem kell oda ember. Persze hogy tud,de nem az a posztja.
[/quote]

Ha már posztozol, akkor Villának sem balszélső a posztja és Henrynak sem az volt! Keita nálunk nem játszott vkp-t de a Sevillában igen. Iniesta sem balszélső ezért irom azt hogy valójában klasszikus balszélsőt nem vettünk! Többen tudnak játszani ott, Villa is pazarul fog ott játszani, ha Ibra nem megy el, mert ha igen akkor gyanítom h Villa kcs lesz és akkor megint Iniestat nézed balszélen...

Mascherano meg ne padozzon ennyi pénzért, akkor be kellett volna vállalni mint a balszélső kérdést, ha nincs Busi valaki majd megoldja...Keita-jds-adriano...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.08.27. 17:13:30

csabimo írta:
Fölösleges igazolásnak tartom, mert még mindig nem oldották meg a balszélső kérdést évek óta. Ez sokkal nagyobb priorítást kéne kapjon, hiszen évek óta ez a hiányposztunk...Lehet azzal jönni h Pedro megoldja stb...

Villa szerintem oda érkezett,a milan ellen is ott játszott,meg a szuperkupa meccsen is.Mondj egyébként egy balszélsőt,aki előrelépés lenne? Villa tökéletes oda.

VKP-hoz meg annyit,hogy lehet Adriano,Jonathan is tud ott játszani,de nem az a posztjuk.Keita nálunk nem játszott vkp-t soha. Ezért sem szerettem amikor valaki azzal érvelt,hogy Iniesta tud balszélsőt is játszani,nem kell oda ember. Persze hogy tud,de nem az a posztja.
Egy VKP volt a csapatban,az pedig Busquets.
Kellett Masch nagyon.

Csak Ibra maradjon,mert 3 csatáros játékhoz elég gyenge lenne a Villa,Messi,Pedro,Bojan,Jéffren felhozatal.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2010.08.27. 17:06:04

Mascherano nem a legnagyobb kedvencem, kicsit agyatlan a focihoz, de még így is a Top 10 védekező kp. között van (mondjuk Yaya Top 3-ban volt).

Két dologra kiváncsi leszek:
1. feltudja-e venni a Barca stílusát.
2. hogyan fogja tűrni, hogy nem ő az elsőszámú védekező kp.

Sok sikert neki, remélem az itteni játékával sikerül elérnie, hogy egy kicsit megkedveljem.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2010.08.27. 17:04:43

Egy szürke játékosnak tartom, nem említhető együtt Toureval Vierával Makelelevel és még sorolhatnám. Egy para igazolásnak tartom, ha nem jött Fabregas akkor vegyünk gyorsan valakit címszóval!

Hiányposztra érkezett? ott van Busi az első számú kedvenc(peppnek), Keita szintén tud ezen a posztin játszani, Jonathan Dos szintén, és a jollyjoker Adriano is bevethető ezen a poszton...

Fölösleges igazolásnak tartom, mert még mindig nem oldották meg a balszélső kérdést évek óta. Ez sokkal nagyobb priorítást kéne kapjon, hiszen évek óta ez a hiányposztunk...Lehet azzal jönni h Pedro megoldja stb...

22millió+?-azért hogy padozzon, ha meg kezdőként akkor miért nyalizott Businak egész szezonban? Biztos Toure sem volt szimpi...

Továbbra is para igazolásnak tartom, főleg ha jövőre jönne Fabregas, mehetne féláron mert csak Guardiola ugy akarja...
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.08.27. 16:55:24

Amúgy szerintem sokan keverik a stílusát és a tudását.
Az a gondja sok embernek vele, hogy favágó, durva (ezzel egyébként én is teljesen egyetértek).
De szerintem egy kiváló vkp, a posztján mindenképp a legjobbak közt van. Igaz nem egy Yaya, Essien vagy Cambiasso, de szerintem sokat segíthet a csapatnak.
Liverpool-ban Xabi távozása után gyakorlatilag Lucas maradt mellette, és ezért lehet az, hogy sok sárga és piros lapot gyűjtött be.
Én tisztán emlékszek rá, hogy a 2007-es bl döntőn Kakát levette a pályáról amíg Benítez le nem cserélte.
Angol bajnokságból érkezik, tehát fizikummal, hajtással gond nem lesz.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.08.27. 16:50:15

Jajdejó...hogy nem ő lesz a karmester nálunk, szerencsére ennek a veszélye nem áll fent, mert nálunk játszik a világ legjobb karmestere és, ha netán kidőlne(persze nem fog), akkor se Javierre kéne átruházni ezt a szerepet, mert itt nem a nulla szaktudású Maradona az edző.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.08.27. 16:47:44

Személy szerint nagyon örülök az érkezésének. Szerintem rotációval és egy pici belenevelt mentalitással kiegészítve a kőkeménységével, amit Angliából hoz fantasztikus láncszeme lehet a csapatnak. Üdv a csapatban Javier!
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.08.27. 16:46:53

Örülök neki!
Az pedig aki azért nem csípi mert Toure helyére érkezett, az elmebajos és kezeltesse magát!
A jelöltek közt ő volt a legjobb, messze!
Egy pitbull ami hiányzott a csapatból.
Sok sikert!
A Fifa egy szégyen
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2010.08.27. 16:38:36

Nem birom, remélem Busi nem sérül le tartósan és végig tudja játszani a szezont.
sjay írta:http://www.origo.hu/foci-vb-2010/201007 ... kerek.htmlszerk: olvasd el a 4-es pontot
"a Liverpool játékosa pocsék szezont futott, hiba volt a kezébe adni a karmesteri pálcát. "

Jajdejó...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.27. 16:31:25

kennyke04 írta:
sjay írta:Hát ezen a "mi meg még egy jött ment" - en nagyot röhögtem ,már bocs..
Hát még én milyet fogok, amikor jövőre tovább adjuk 10millióért mert Pepnek nem tetszik a pofija...
:lol:
Na igen. És az a vicc, hogy ez nem is vicc.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Agypiercing
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2005.01.27. 22:33:04

2010.08.27. 16:18:06

SuperMessi írta:Amikor egyszer Maradonát a csapata összetételéről kérdezték ő csak annyit válaszolt hogy Mascherano és még 10 másik játékos...Erről ennyit de amúgy is a kollektív futballszakma a legjobbak közé sorolja őt. Elment egy TOP3-as VKP mert el akart menni, de jött helyette egy másik mert jönni akart és az edző is ide akarta hozni. Én speciel örülök az érkezésének úgy vélem be fog válni.
hát azért Maradonával példálózni... Maradona azt is mondta, hogy azért válogatja be Garcét a csapatba, mert azt álmodta (!!!), hogy megnyerték a vb-döntőt, és mind a tizenegy játékosnak Garcé-arca volt. komolyan, ilyen stílusú dolgokat az őrült római császárok csináltak, mint pl. Caligula.

egy olyan edzőnél, aki nem elmebeteg, és esetleg még nézte is a tavalyi szezont, Mascherano nem is lett volna kezdő, ugyanis Cambiasso annyira jót nyújtott az Interben, hogy őt kihagyni példátlan hülyeség volt. be is égtek az argentinok rettenetesen.
Visca el Barça!
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2010.08.27. 16:09:32

kennyke04 írta:
sjay írta:Hát ezen a "mi meg még egy jött ment" - en nagyot röhögtem ,már bocs..
Hát még én milyet fogok, amikor jövőre tovább adjuk 10millióért mert Pepnek nem tetszik a pofija...
Az már nem az ő hibája lesz, hanem Pepé (már ha így történik)
Lezárt