Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.19. 08:15:17

A bepasszolós szitut nem értettem, olyan volt, mintha azért passzolta volna be, mert az újságírók megjegyezték neki múltkor, hogy miért nem tette. Vagy csak MEssit akarta gólkirállyá tenni, ez is benne van, mert egyébként elég sok passzt adott ő is, amit Suarez vagy MEssi nem lőtt be például.

Valóban Harton múlt az, hogy ennyi mindent kihagyott csóri. Nyilván, harmadik ajtó ablakot fogja a kapus, neked is elmegy a kedved kicsit és elkönyveled, hogy itt ma nem lősz gólt. :lol:

Egyébként úgy látom, megint nagyon kint volt bal szélen, meghúztam volna, hogy cserélnek mondjuk MEssivel egy kis időre. Neymar kavarjon középen, s Messi kijött volna kicsit balra. Tudom, nem játszott még ott, de nyilván megoldaná 5-10 percig simán.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.18. 23:01:07

Neymar esetében kis dekoncentráltságot, de főleg önzetlenséget látok. Tiszta helyzetben is le akarja passzolni, pedig tud még távolról is lőni nem is akárhogy, láthattuk a PSG ellen. Ilyenkor nyugodtan rádurranthatná.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.03.18. 22:49:32

Egyedül ez az egyedüli átka a sok dél-amerikainak. Elhülyéskedik a helyzeteket, lazára fogják az egészet. Nem akarok emlegetni, de Még Pedrito is mesternégyest ért volna el Neymar helyében :D
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.18. 22:44:36

Amiket ma kihagyott vasárnap belövi.
Ez Hart nagy napja volt.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15448
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.03.18. 22:40:33

noname írta:5 100%-os ziccert hagyott ki ha jól számoltam. Dárdai logikáját követve a Clasicoig fekvőtámaszozni fog!

Szerk: 6 ziccer

Ziccerből lehet ennyi,meg még ennyi amit elbénázott.
Egy Chelsea ennyi helyzetből amit kihagyott végignyert 2012ben egy kieséses szakaszt.

Ez hétvégén nem fog beleférni,nem is lesz neki ennyi, plusz ott még fontosabb lesz,hogy belője őket. Ez Suárezre is vonatkozik.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.03.18. 22:38:37

noname írta:5 100%-os ziccert hagyott ki ha jól számoltam. Dárdai logikáját követve a Clasicoig fekvőtámaszozni fog!

Szerk: 6 ziccer
Megmutatnám neki videón Pedro régi góljait. Abból tanulhatna a srác. De komolyan kicsit gyakoroltatnám hogyan kell ellőni a kapus mellett.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.18. 22:37:55

ja, engem is fel tud bosszantani nagyon. ilyen könnyelműen és ócskán én mint amatőr szoktam belsővel megnézni, és szépen ellőni a hosszúba, az erre rég számító, elfekvő kapus ölébe. jó lenne, ha kezdene valamit a befejezéseivel, mert nagyon nem fér bele. most is meghívhatja ter stegent egy sörre, amiért a hülyeségéből indított kontra utáni tizit lesimázta.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.03.18. 22:30:18

5 100%-os ziccert hagyott ki ha jól számoltam. Dárdai logikáját követve a Clasicoig fekvőtámaszozni fog!

Szerk: 6 ziccer. Amúgy egy már szinte Etoo-i magasság. Ő egyszer a Mallorca ellen nagyon gólkirály akart lenni, miközben a Barca B játszott szinte, mert már bajnokok voltunk és akkor kihagyott 9 ziccert.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noname 2015.03.18. 22:38:44-kor.
A Fifa egy szégyen
MR. TROMORT777

2015.03.16. 14:08:34

Ezen mindig nagyon fel tudom húzni magam...

Nem robotokról beszélünk, hús vér emberek a saját életükkel. Nem tehet róla szerencsétlen, hogy másik kontinensről származik. Ott él a családja fő része és a barátai akikkel felnőtt. Jóhogy kihasznál minden lehetőséget, hogy láthassa őket. Írtó nehéz ilyen távol élni a családodtól. Nem élhet mindig a játéknak. Kell egy kis lazítás, fejben nagyon sokat tud jelenteni. Fiatal srác el mer menni bulizni... borzasztó. Nem papnak állt.

Kicsi formahanyatlása van, de nem több. Írtó fiatal és egész évben erőltetve volt. Ezen felül pedig rendkívüli szezont produkál. 2015-ben 5 gólt lőtt, ami nem nevezhető rossznak, de ha azt nézzük, hogy mellette Suarez és Messi god módban termel teljesen jó is. Amióta Suarez-re nagyobb szerep hárult Ő kicsit visszább vett. Amíg Suarez nélkül sokszor közelebb volt Messihez akkor többet volt játékban, így kissé kevesebbet van, de ez normális. Ezenfelül idén kiválóan értékesíti a helyzeteit. Lásd Villarreal ellen, nem volt jó meccse mégis vágott kettőt. Teljesen rendben van a srác. Jó közegben és jó kezekben van.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.03.16. 13:49:46

MQuCsabi írta:Szerintem más dolog az, hogy diszkózik és más, hogy hazalátogat a családjához. Természetesen fárasztó az időeltolódás, a repülő út. Előzetesen egyeztet a stábbal, elengedik, visszajön, nem az ő felelőssége, hogy pályára lép-e vagy sem. Egyértelmű, hogy szeret játszani, ha az edző berakja, pályára is lép. Arról már nem ő tehet - szintén evidens -, hogy a teljesítményén meg is látszik az utazás.
Lehet itt szépen, óvatosan fogalmazni, a lényeg, hogy 2015-ben egy kalap ... (oké január elején jó volt, azóta semmi.)
És ebből látszik, hogy ő még továbbra sem igazi profi, hanem egy ígéretes tehetség, akinek még bőven van hova fejlődni mind fejben, mint fizikálisan, mind a pályán.
Ha egy igazi sportember vagyok, és tudom, hogy nem igazán megy a játék, mert fáradt vagyok, vagy bármi, akkor nem utazgatok Brazíliába meg vissza, főleg ilyen fontos időszak előtt, hanem pihenek, és készülök a meccsekre fejben is. Most lehet azt mondani, hogy ő így relaxál, de a szervezetét megterheli az a pár nap alatt 2 hosszú repülő út, stb.
És akkor ehhez hozzájön, hogy még akkor is késik edzésről, amikor nem utazgat, és hasonlók.

Nyilván igaz az is, hogy LE felelőssége az, hogy ne kezdjen állandóan, ezért ő is hibás, mert már hetek óta pihentetni kéne, mert fejben nagyon rég nincs ott.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.16. 13:23:52

Szerintem más dolog az, hogy diszkózik és más, hogy hazalátogat a családjához. Természetesen fárasztó az időeltolódás, a repülő út. Előzetesen egyeztet a stábbal, elengedik, visszajön, nem az ő felelőssége, hogy pályára lép-e vagy sem. Egyértelmű, hogy szeret játszani, ha az edző berakja, pályára is lép. Arról már nem ő tehet - szintén evidens -, hogy a teljesítményén meg is látszik az utazás.
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.03.16. 12:35:38

Azzal, hogy eljött más kontinensre, tudnia kellett, hogy az ilyen bulik, ünnepek nagy része ki fog maradni az életéből. Ezt egyáltalán nem veszi figyelembe sajnos, és még mindig megjelenik az ilyen eseményeken. Nem is ezzel lenne a baj, hanem az utazás pl. sok energiát el vehet tőle, bár a szabadnapján azt csinál, amit akar, csak ne menjen a teljesítmény rovására, lásd R10 és sok más brazil partyarc...
"And my heart will leave you never."
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.16. 12:15:18

De.. Én is biztosan kihagynám a testvérem szülinapját egy meccs miatt... :roll:
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.03.14. 18:58:43

Volt egy pazar januárja, azóta egyre gyengébb :(

Sajnos az MSN tagjai közül egyszerre csak kettő lehet jó formában, talán ez átok a csapatnál.

A héten a nővére szülinapját ünnepelték Brazíliában. Az ilyen túrák és bulik után rendszerint rosszul teljesít, nem lehetne hanyagolni ezt, a franc essen bele... :roll:
"And my heart will leave you never."
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.03.12. 15:42:10

Nagyon jól tette Neymar,hogy kiröhögte a Realt,nem kell mindig álszenteskedni meg eljátszani,hogy jajj de örülünk mindenkinek. Remélem a klasszikuson is lesz alkalma hogy röhögjön rajtuk! :mrgreen:
Mourinho pléldául egy tapló de azt bírom benne,hogy odamondja a véleményét! 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2015.03.12. 15:28:56

Capon írta:És aztán elmentek sörözni... :)
https://www.youtube.com/watch?v=VmjvtPB_Ctw" target="_blank
Jól csinálta Damián, hogy kihozta a sodrából Neyt, kellettek a gólok, hogy aztán más szemszögből kezelje a védőt. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.12. 11:31:27

Lehet röhögni, lehet piszkálódni, de baráti körben. Mikor verik a kiscsapatok a csapatot, akkor vissza kell neki játszani a videót. :mrgreen:

Nyilván érthető, ő egy ilyen srác, van, akinek szimpi, van, aki pedig utálja. Ez van, sosem fog felnőni. Ne is!
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19579
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.12. 11:24:36

Mondjuk ilyen hozzáállással ne csodálkozzon, hogy addig jár a korsó a kútra míg el nem törik. Sokkal profibban is kezelhette volna ezt a kérdést, mintsem hogy ilyen primitív módon nekiálljon röhögni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.12. 11:19:38

zsoltfree írta:Ez zseniális:)

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... lasan.html" target="_blank
Naigen...:D
Persze Realos oldalra kiposztolták hogy Neymar azt nyilatkozta hogy" Tarthatott volna még 10 perccel tovább a Real-Schalke meccs", aztán rögtön a sok primitív idióták tömegesével kívánják a halálát meg hogy Zuniga lejjebb találta volna el és tolószékbe kerüljön..Színvonal megvan :roll:
(persze tisztelet a kivételnek, mert azért vannak normális madridisták is)
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.12. 11:05:33

Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.03.08. 16:40:46

Capon írta:És aztán elmentek sörözni... :)
https://www.youtube.com/watch?v=VmjvtPB_Ctw" target="_blank
Ez hatalmas! :D
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.03.08. 15:22:36

És aztán elmentek sörözni... :)
https://www.youtube.com/watch?v=VmjvtPB_Ctw" target="_blank
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.05. 17:15:56

tothnandor1 írta:
Lénygében eldöntötte...? Ha Messi nem teszi oda és úgy azt a lasztit, akkor nem így lett volna. Viszont, ha azt a két-három alkalmat amit önzőzés helyett Neymar passzolásra váltott volna, akkor már az első félidőben valóban eldőlhetett volna a továbbjutás sorsa. Az önzetlenség százszor jobban kifizetődött volna! De örülök a góljainak és méltányolom a valóra váltott lehetőségeket.
Ha Masch nem teszi oda Suareznek nem lett volna gól. Ha Messire kivált két ember nem tudja odatenni. Ha Ter Stegen nem ér korábban bele, szintén nem jut el hozzá. Hagyjuk már ezeket a "ha" dolgokat, mert nagyanyámból lassan villamos lesz. Meg kellett oldani. Igen. Megcsinálta? Igen. Xavi labdáját szépen befejelte? Igen. Vagy csak akkor számít az ő góljának ha kicselez 20x 10 embert és még a kapus mellett is elhúzza.

Volt olyan helyzet ahol jobb megoldás lett volna a passz, bár én nem feltétlenül azt a 3 vs 1-es szituációt hoznám fel, mert a védő ott nagyon jól lezárta a passzsávot. Inkább csak jól hangzik, hogy létszámfölényben nem tette le a labdát.

Nem játszott tökéletesen, ez így van, de akkor is kiemelkedett, jól mozgott, veszélyes szituációkat teremtett, levette ezt a terhet Messiről. nem rá hárult az összes felelősség. Ezért is kiváló ez a támadótrió, mert, ha mondjuk a Bolhának nem megy, akkor is van olyan játékos, akire lehet számítani. Többek között ebben több, mint Pedro. Nem vagyok Pedro ellen, nincsenek előítéleteim, de be kell látni, hogy régen nem az igazi. Ha nála a labda és áll vele szemben 1-2 ember, nem megy fel bennem az adrenalin, hogy ebből igazi helyzet lehet.
Még egyszer mondom, nem utálom Pedrot, semmi hasonló, vannak nagy erényei, de távolról sincsenek egy szinten.
Forca Barca!!!!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.03.05. 16:56:55

visca el barca írta:
Alcantara írta:Pedronak van más sok előnyös tulajdonsága, nem kell sorolni,mindenki tudja
azért sorold csak, sorold :mrgreen:
Például jól tűri a padot! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.05. 15:54:06

danianevem írta:Lajos topikjában került szóba, de inkább ideírom: bár valóban passzolhatott volna annál a helyzetnél, megvolt/van az oka az önzőségre. 6 gólnál jár a kupában, csak Iago Aspas van előtte 7-tel, szóval a gólkirályi cím bőven meglehet
ne legyünk már reál madrid. ott divat h tök mind1 mi történik csak ronaldo előzze meg messit mindenben :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése