Sergi Roberto

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.01.09. 18:10:25

Kezdenek elfogyni rá a jelzők. Elképesztő , hogy akárhova rakja Lucho mindenhol kiváló teljesítményt nyújt volt már tkp,vkp,jhv, támadó ( igaz ott annyira nem volt jó) . Ma is brutálisan jól játszott . Nagyon sokat szerelt a passzai szinte mindig tökéletesek voltak plusz amikor néha cselezett azok is bejöttek. Az egyedüli gond most már csak az , hogy szívem szerint az összes középpályást játszatnám mert mindegyik megérdemelné , de sajnos ezt nem lehet :(. Ini és Busi kimozdíthatatlan Arda, Rakitic és Robi fog harcolni azért az kezdőhelyért. Remélem Robi lesz a befutó és újra összeáll egy sajátnevelésű középpálya 8) .
Csak így tovább kis Maestro =D> =D> .

Ui: Egyébként Alvest valahogy meg kéne szabadítani attól a hatos meztől( :-k ) és rá kéne adni Robira :D.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.01.09. 18:03:24

Sergi Roberto vs Granada:
92 touches
78 passes (92%)
5 accurate long balls
7 tackles (out of 7)
10 recovered balls
3 chances created

=D> Jobbhátvédként és vkp-ként a legjobb szerintem, nálam mondjuk hátvéd lenne alapból - jobb jelenleg mindkét jelöltnél -, de Busi is pihenhet többet nyugodtan, tudja helyettesíteni elég színvonalasan. Nálam talán ő a meccs embere, hatalmasat játszott Robi.
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2016.01.09. 17:20:40

Nálam hiába lőtt Messi 3 gólt, részemről idáig Ő a mai meccs legjobbja. Hihetetlenül boldog vagyok, ahogy kiforrotta magát a srác, és még mennyi ideje van fejlődni...!

=D> =D> =D>
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.01.09. 17:04:51

noname írta:Egy kis stat így félidőre:
- Összes szerelés a Barca részéről: 8
- Ebből SR: 5

- Összes csel: 4
- Ebből SR: 2

Passzpontosság 96%.

UI: amikor utoljára vkp poszton valaki hasonló játékot játszott és hasonló szinten, az illetőt Tourenak hívták. Toure volt az, aki labdát nem adott el, rengeteget szerelt, de támadásban is mindig kivette a részét.
Hihetetlen kontraszt a tavalyihoz képest.
És a hihetetlen Busi?:D

Amúgy nagyon durván tolja Robi, észre sem venni Busquets hiányát, ez nagy szó. Sőt...nah jó tovább nem megyek ebben a témában mert meghurcolnak Matyikáék.

De csak így tovább Roberto!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.01.09. 16:51:49

Egy kis stat így félidőre:
- Összes szerelés a Barca részéről: 8
- Ebből SR: 5

- Összes csel: 4
- Ebből SR: 2

Passzpontosság 96%.

UI: amikor utoljára vkp poszton valaki hasonló játékot játszott és hasonló szinten, az illetőt Tourenak hívták. Toure volt az, aki labdát nem adott el, rengeteget szerelt, de támadásban is mindig kivette a részét.
Hihetetlen kontraszt a tavalyihoz képest.
A Fifa egy szégyen
bojankrkic27
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2008.03.01. 14:28:23

2016.01.09. 16:50:44

Ez a gyerek megint akkorát játszik, hogy nem jutok szóhoz. Lassan a kezdőben lesz a helye nagy meccseken is... engem ma is sikerül lenyűgöznie!
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2016.01.09. 16:42:52

Elképesztőt játszik ma eddig, kb miatta nincs támadójátéka a Granadának, nincs laszti ami ne akadna meg benne.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.01.09. 16:30:13

Nah, kellett neki 5 perc h visszaszokjon a posztra, azóta kb annyi lefülelt labdája volt mint mindenki másnak együttvéve. :D
A Fifa egy szégyen
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.01.03. 17:19:12

Mascherano írta:Nehez lesz majd eldonteni ki legyen iniesta helyetese turan ,rafinha vagy ő. Mindenesetre amig igy tolja addig siman befer a kezdőbe is
A francba! Már megint beleestünk abba a hibába, hogy fix kezdőnk van. Könnyítsük csak meg az ellenfél edzőjének a dolgát! De akkor miért csodálkozunk, ha megtalálják az ellenszert? Igen, sok meccset így is megnyerünk, de amit nem, az trófeákba kerülhet.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.01.03. 16:47:55

na akkor a török tuti kezdő lesz :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.01.03. 16:38:41

S.Agüero írta:
BarcafanTomee írta:Dioptól kapott rúgás miatt, fájdalmat érez még a combjában, nem lesz bevethető szerdán.
Nem is olyan nagy baj, sok jó megoldása nem volt tegnap.
Csak ezek a folyamatos 1-2 meccses kihagyások idegesítőek, kizökkentik egy megszokott ritmusból.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.01.03. 16:28:45

BarcafanTomee írta:Dioptól kapott rúgás miatt, fájdalmat érez még a combjában, nem lesz bevethető szerdán.
Nem is olyan nagy baj, sok jó megoldása nem volt tegnap.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.01.03. 16:19:41

Dioptól kapott rúgás miatt, fájdalmat érez még a combjában, nem lesz bevethető szerdán.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.12.30. 22:26:54

noname írta:Jelenleg egyértelműen ő. Ami azt illeti többet segít jelenleg a csapatnak, mint Rakitic, ami hatalmas dicséret.
Rafinhával szerintem egy sorral előrébb fogunk számolni, ha visszatér. Előszezonban sokat játszott Pedro-féle szerepkörben és kimondottan jó volt. Azt is hozzátenném h SR sokkal jobban játszik most a kp-n, mint Rafinha valaha.
Hosszú távon az se lepne meg, ha SR kiszorítaná Rakitic-et. Jelneleg elég luxus probléma h az Ini/SR/Rak trióból ki lépjen pályára. 8)

Ha jön Turan, akkor lesz 4 emberünk 2 posztra, akiből 2 rendkívül univerzális: SR ugye tud jobbhátvédet játszani remekül és jobbszélsőként se utolsó. Turan meg ugye szélen és középül. Ahhoz képest h a kp problémának tűnt eddig, most már az lesz a gond h ki marad ki.
Ini-Turan : egy zseni és egy őrült zseni
SR-Rak: 2 box-to-box

UI: Kb minden meccsen egyre többet tárgyalják a román kommentárok h lehet meghívják az EB-re. A spanyol válogatott alaposan visszaesett és pont hozzá hasonló új arcok kellenek. Nagyon hasznos lenne egy hozzá hasonló játékos a válogatottban.
Én nagyon szurkolok hogy bekerüljön az EB vállogatotba, hihetetlen mennyit fejlődött a srác, ma is igenszépen játszott, és ki gondolta volna hogy egy Bernabeuban egy Real Madrid ellen lesz kb élete eddigi legjobb meccse/félideje.... :lol:
Emlékszem mennyire rossz véleménnyel voltunk róla, és azért részben rá is szolgált, már az nagy szám volt pár hónapja, ha előrefele passzolt egy gyenge csapat ellen, most meg ilyeneket tol..Csakígy tovább Robi =D>
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.12.30. 22:12:54

Jelenleg egyértelműen ő. Ami azt illeti többet segít jelenleg a csapatnak, mint Rakitic, ami hatalmas dicséret.
Rafinhával szerintem egy sorral előrébb fogunk számolni, ha visszatér. Előszezonban sokat játszott Pedro-féle szerepkörben és kimondottan jó volt. Azt is hozzátenném h SR sokkal jobban játszik most a kp-n, mint Rafinha valaha.
Hosszú távon az se lepne meg, ha SR kiszorítaná Rakitic-et. Jelneleg elég luxus probléma h az Ini/SR/Rak trióból ki lépjen pályára. 8)

Ha jön Turan, akkor lesz 4 emberünk 2 posztra, akiből 2 rendkívül univerzális: SR ugye tud jobbhátvédet játszani remekül és jobbszélsőként se utolsó. Turan meg ugye szélen és középül. Ahhoz képest h a kp problémának tűnt eddig, most már az lesz a gond h ki marad ki.
Ini-Turan : egy zseni és egy őrült zseni
SR-Rak: 2 box-to-box

UI: Kb minden meccsen egyre többet tárgyalják a román kommentárok h lehet meghívják az EB-re. A spanyol válogatott alaposan visszaesett és pont hozzá hasonló új arcok kellenek. Nagyon hasznos lenne egy hozzá hasonló játékos a válogatottban.

UUI: csak Neymarnak volt több csele a meccsen. 8)
A Fifa egy szégyen
Avatar
Mascherano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015.01.02. 12:09:02
Tartózkodási hely: Kecskemét

2015.12.30. 21:56:37

Nehez lesz majd eldonteni ki legyen iniesta helyetese turan ,rafinha vagy ő. Mindenesetre amig igy tolja addig siman befer a kezdőbe is
Més que un club !
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.12.30. 21:17:18

A sérülése után volt pár gyengébb meccse, de most megint a csapat legjobbja. Támadásban benne van a legnagyobb átütőerő, ő fut legtöbbet, leggyorsabban, továbbá védekezésben is rengeteg labdát szerez. Rakitic pl minden kategóriában gyengébb a gólja ellenére. A sérülések a hirtelen feltörő játékosokat megtörhetik, jó látni h SR-nél ez nem áll fent. 8)
A Fifa egy szégyen
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.12.17. 16:14:22

Találtunk egy posztot, ami még neki is idegen. :D :shock:
A Fifa egy szégyen
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.07. 16:27:40

brownieheaven írta:Róla mi a hír? Úgy volt Valencia ellen játszhat, de keretbe se volt, azóta még említést se hallani róla. Egyáltalán miért nem lett kerettag?
Sergi Roberto has already recovered from his thigh muscle injury. Not yet included in squad for Leverkusen game out of precaution. [cope]

Következő meccsekre már bevethető lesz, most felesleges lett volna kockáztatni - gondolom.
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2015.12.07. 12:31:52

Róla mi a hír? Úgy volt Valencia ellen játszhat, de keretbe se volt, azóta még említést se hallani róla. Egyáltalán miért nem lett kerettag?
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.11.26. 23:00:11

RAC1 szerint a Valencia ellen már sanszos, hogy játszhat majd.
Bob_Marley írta:Remek hogy sok poszton belehet vetni, de azt a játékintelligenciát, amivel rendelkezik "vétek" lenne elpazarolni hátvédként. Megoldja azt is, mert képzett és van egy átlagos sebessége is
Ezt az átlagos sebességet írtad már többször, de szerintem egyáltalán nem átlag, ha begyorsul piszok gyors a gyerek. Ha volt előtte terület, lefutott eddig szinte mindenkit idén, szerintem simán átlagon felüli a sebessége.

Amúgy meg az amit írtál igaz is lenne szerintem, ha nem a Barcában tolná. De nálunk a kreativitását és a játékintelligenciáját majdnem ugyanúgy ki tudja használnia jobbhátvédként is. Elég csak megnézni mostanság a játékunkat, a szélső hátvédjeink rengetegszer közelebb vannak a pálya közepéhez mint a szélsőink - vagy a középpályások akár -, sokszor húznak befelé, Alba talán annyira nem is, de Alves rengeteg összjátékból kiveszi a részét, részben azért, mert Rakiticnek ez kevésbé megy, részben pedig amiatt, mert Messi sokszor húzódik középre, így rá hatalmas felelősség hárul támadásépítés szempontjából. Emiatt is tartok picit amúgy Vidaltól - bízni nagyon bízok benne -, számomra még kérdéses, hogy mennyire fog menni neki a kis területen való kombinatív játék. Sanszos azért, hogy megérezzük majd Alves hiányát, és azt az űrt Robi sokkal inkább tudná pótolni szerintem a stílusa miatt, számomra legalábbis nagyon biztató volt jobbhátvédként, pont ezért is, mert sokszor Dani jutott róla eszembe - aztán lehet pont jót fog tenni, hogy más stílusú jobbhátvéd fog ott futkosni.. De az ilyeneket SR is meg tudja csinálni majd a szélről is, csakúgy mint ahogy Alves teszi folyamatosan. És az ehhez hasonló szituációk nálunk nem szökő évente teremnek azon az oldalon, lenne dolga ott is bőven, és ki is tudná használni minden képességét szinte maximálisan jobbhátvédként is szerintem.

Persze ennek a megítélése nyilván relatív, de én személy szerint SR-ben a középpályán hosszútávon "csak" egy nagyon hasznos peremembert látok, de jobbhátvédként szerintem annál többre is vihetné. Nyilván ezt nem szentírásnak szánom, lehet, hogy tök rosszul látom, és megértem azokat is, akik nem így látják, de nekem valamiért ilyen érzésem van vele kapcsolatban. Na meg még egy előnye van annak a posztnak. Ott futkoshat kedvére..:D

Sergi Roberto: "What do I like most about playing as full back? That I can run a lot. I like running, with or without the ball." [md]
Bob_Marley írta:Szerintem ez nem csak a szerencse műve és igenis példa lehet a többieknek, hogy türelemmel kell várni.
Én is direkt azt írtam, hogy nem csak a szerencse műve. De :arrow:
csababarca írta:Egyébként Paleszt is megértem,amit akart mondani, a "szerencsével" kapcsolatban,és bizony van benne valami, mert ha nem offolodnak ki játékosok, vagy neadjisten nincs a büntetés se,és Arda-Vidal duó bevethető lenne,akkor most is talán csak epizodista lenne, minimális önbizalommal, és továbbra is OldalRobi nicknévvel szaladgálna.
Erre próbáltam célozni. Azért is írtam direkt, hogy kellett a tehetsége is, de olyan, hogy ilyen szinten összejöjjön neki minden ebben a szezonban, tényleg csak a mesékben van kb, legalábbis eddig azt hittem.. :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.11.26. 14:12:28

csababarca írta:
Varatrix írta:Csak adja az ég hogy teljesítménytől függően kerüljenek az emberek a csapatba. Mármint Arda azért nagyon nagy bizalmat kap előlegbe, és remélem nem fog játszani ha ne adj isten nem szolgál rá a játékával. Ne kövessük a madrid példáját és játszassuk a neve miatt. Nem vagyok biztos benne hogy jelenleg nem ő a legjobb kp a csapatban.

Én ahogy LE jellemét megismertem, nem gondolnám,hogy Arda egyből kezdőbe kerülne, akárki rovására. Valahogy nem így működött LE eddig,nem hiszem,hogy a török egyből kegyelt lesz, és Robi meg pad.
Ettől nem kell tartanunk, főleg nem fog maga ellen dolgozni, azzal,hogy marad Robi jó formája,de lerakja a padra.

Először azért "fel kell mérni" Ardat, hogyan is illeszkedik, hol a legjobb, mennyit tud nyújtani a csapatnak. Ez pedig nem 15-20 percekbe fog kerülni, így könnyen el tudom képzelni, hogy a tavaszi szezonban, legalábbis az elején kicsit hátrébb fog szorulni Robi, ami szerintem természetes. Aztán meglátjuk. Turan egy kiváló játékos, kreatív, technikás, ugyanakkor nagy a teherbíró képessége. Én inkább el tudom képzelni Rakitic alternatívájaként, de azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy Robit akár Busquets-el is rotálja LE. Tavaly is játszott ott és sokkal jobban ment neki, mint eggyel feljebb. Szóval akár egy Ini-Robi-Arda kp sort sem zárnék ki olykor pihentetésképp.
A tavaszunk nagyon kemény lesz, szóval jó lenne minél hamarabb a török helyét megtalálni és, hogy mit tud mutatni, akár eleinte Robi kárára is, de szerintem Rakitic játékpercei is meg fogják érezni a török bekapcsolódását.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.11.26. 09:25:04

Varatrix írta:Csak adja az ég hogy teljesítménytől függően kerüljenek az emberek a csapatba. Mármint Arda azért nagyon nagy bizalmat kap előlegbe, és remélem nem fog játszani ha ne adj isten nem szolgál rá a játékával. Ne kövessük a madrid példáját és játszassuk a neve miatt. Nem vagyok biztos benne hogy jelenleg nem ő a legjobb kp a csapatban.

Én ahogy LE jellemét megismertem, nem gondolnám,hogy Arda egyből kezdőbe kerülne, akárki rovására. Valahogy nem így működött LE eddig,nem hiszem,hogy a török egyből kegyelt lesz, és Robi meg pad.
Ettől nem kell tartanunk, főleg nem fog maga ellen dolgozni, azzal,hogy marad Robi jó formája,de lerakja a padra.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2015.11.26. 09:17:06

Csak adja az ég hogy teljesítménytől függően kerüljenek az emberek a csapatba. Mármint Arda azért nagyon nagy bizalmat kap előlegbe, és remélem nem fog játszani ha ne adj isten nem szolgál rá a játékával. Ne kövessük a madrid példáját és játszassuk a neve miatt. Nem vagyok biztos benne hogy jelenleg nem ő a legjobb kp a csapatban.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.11.26. 01:37:30

Mondjuk az előző években egy rakás szerencsétlenség volt a gyerek, amit idén nyújt az meg brutális.
Én meg is követem, mert rég elzavartam volna, annyira béna volt szerencsétlen gyerek amikor beállt,hogy fájt nézni.
Erre meg idén olyanokat vállal be, hogy csak nézek,és korábban sose tette. Pl a real ellen amit gólpasszt adott, előtte nagyon bátran lépett be a labdával, tavaly vagy előtte ilyet nem mert megcsinálni, most van önbizalom, megy is a játék.
Nagy értékünk most, az MSN és Busquets után a legstabilabb mezőnyjátékosunk idén, ez azért nagy dicséret.

És Bob-al egyetértek, ha úgy van beszállhat a jobbosra is, de a helye a kp-n van.
Egyébként Paleszt is megértem,amit akart mondani, a "szerencsével" kapcsolatban,és bizony van benne valami, mert ha nem offolodnak ki játékosok, vagy neadjisten nincs a büntetés se,és Arda-Vidal duó bevethető lenne,akkor most is talán csak epizodista lenne, minimális önbizalommal, és továbbra is OldalRobi nicknévvel szaladgálna.

Szóval csak így tovább, ha csak egy jó kiegészítő lesz belőle, aki bármikor bevethető, mert hozza a szintet (mint Keita régen), akkor már nagyon jól jártunk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése