Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.04.07. 01:40:19

palesz77 írta:Arsenal want 40M for Héctor Bellerín. Arda Turan could be part of the deal to bring Bellerín to Barça for 25M [ràdio barcelona]

Én még reménykedek, hogy marad ez a 3 védős felállás jövőre is, de úgy tűnik hiába.. :D
Nem tudom elégszer elmondani.Minek?
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.04.06. 23:54:11

palesz77 írta:Arsenal want 40M for Héctor Bellerín. Arda Turan could be part of the deal to bring Bellerín to Barça for 25M [ràdio barcelona]

Én még reménykedek, hogy marad ez a 3 védős felállás jövőre is, de úgy tűnik hiába.. :D
Várj, ez most azt akarja jelenteni, hogy Arda-t 15 vagy 25 millióért számítják be? Mert mind2 szánalmas..
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.06. 22:55:53

palesz77 írta:Arsenal want 40M for Héctor Bellerín. Arda Turan could be part of the deal to bring Bellerín to Barça for 25M [ràdio barcelona]

Én még reménykedek, hogy marad ez a 3 védős felállás jövőre is, de úgy tűnik hiába.. :D
Jobboldali támadónak akarják lehet. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.06. 22:43:48

Arsenal want 40M for Héctor Bellerín. Arda Turan could be part of the deal to bring Bellerín to Barça for 25M [ràdio barcelona]

Én még reménykedek, hogy marad ez a 3 védős felállás jövőre is, de úgy tűnik hiába.. :D
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.02. 20:34:10

Bellerinért pénzt adni, Na neee!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.02. 11:19:45

Április van és a B-ben többeknek júniusban lejár a szerződésük. Ha úgy döntenek, ingyen elmehetnek. Alternatívaként tiszta sor, ha a Barca szerződést kínál nekik egyiküknek - másikuknak az A kerethez és aztán esetleg Barca játékosként elmennek kölcsönbe. Azt viszont kevéssé tartom valószínűnek, hogy aki iránt van kívülről érdeklődés, az hosszabbítana a B-vel. Pedig jövőre a B másodosztályú lesz. Most bosszulja meg magát, hogy évek óta lehetetlen a B-ből a Barcanál karriert csinálni.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.03.31. 14:01:31

Másrészt, mivel tud többet mint Vidal? Amíg le nem sérült, 6 vagy 7 meccsen keresztül, benne volt 1 gólban.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.03.31. 10:59:21

Ez amúgyis egy tiszteletlen nagyképű kis senkinek tűnik. Én amúgy nem is értem miért akarnánk hozni, annyi van a gyerekben, hogy gyors, komoly csapat támadói meg akkor és úgy forgatják meg, ahogy akarják.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
gamerpapa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2007.09.05. 14:44:16

2017.03.31. 10:28:11

http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... ls-9117992" target="_blank

Én emlékszem erre tavalyról. A kis (Akkor talán 20,21?) takony közösségi médiában viccelődik. Nagyon érett viselkedés, nálam itt elvágta magát. Ha meg komolyan is gondolja, most meg olyanokat nyilatkozik, hogy "Nehéz lenne nemet mondani a Barcának" akkor meg olyan mint a szélkakas. Olyanokat is olvastam a fenti videó kapcsán, hogy a barátainak is azzal vagánykodik, hogy sose megy vissza Barcelonába, de erről nem találtam most 2 google keresés után forrást.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.03.31. 09:59:49

Zozzy 5 írta: volt is vmi hír, hogy amikor visszahozták Fabregast, akkor Thiagonak megrendült a bizalma a Barcás jövőjében, és tényleg nem fért be, majd aztán dobbantott is.
Így van, még a 4-es mezszámot is elvették tőle utólag, hogy odaadják Fabregasnak, akit vörös szőnyegen, lóháton vonultatta be a Camp Nouba. Ennek ellenére még itt maradt 3 évet, amiben a képességei és rutinja növekedésével ellentétesen egyre kevesebbet játszott. És egyesek köpködik, hogy elment.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.03.31. 08:42:23

Pochettino volt téma ugye. Nem lennék túl optimista.. :D

Pochettino: "I’m a a fan of Espanyol, I love Espanyol and for that, I don’t need to talk too much (about not wanting the Barcelona job). In football it's difficult to be loyal, but I think, before being a coach or player, one should be to loyal to what they think"
visca el barca írta:bellerín ha jól tudom nagyon oda van wengerért és fordítva, szóval ő szerintem csak akkor lesz mozdítható, ha az öreget a nyáron kiteszik. plusz az is sokat dobna a helyzetünkön, ha nem támadnának fel és maradnának az 5-6. EL-t érő helyen
Elméletileg tagadták is, hogy lenne bármilyen kapcsolatfelvétel.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.29. 18:56:25

bellerín ha jól tudom nagyon oda van wengerért és fordítva, szóval ő szerintem csak akkor lesz mozdítható, ha az öreget a nyáron kiteszik. plusz az is sokat dobna a helyzetünkön, ha nem támadnának fel és maradnának az 5-6. EL-t érő helyen
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.03.29. 18:40:09

Nero. írta:
palesz77 írta:Ha már Fabregas szóba került. Gerard Romero szerint - az egyik legmegbízhatóbb forrás - Robert találkozott Bellerínnel, akivel szóba került a visszatérés lehetősége is.
Nekem jó érzéseim vannak a gyerekkel kapcsolatban, remélem jön.
A jó ég mentsen meg minket egy 75 millió eurós Arsenalos igazolástól! :D
Kép
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.03.29. 17:57:00

Inkább olvasója vagyok a fórumnak, és csak ritkán szólok hozzá, de ehhez a témához csak hozzá szólnék én is.
Én ott kezdeném, hogy az, hogy mi csak utánpótlásra építő csapat legyünk, nyilvánvalóan nem működő történet. Tudom, hogy ezt itt most senki nem írta, de a Pep féle Barcán szocializálódott szurkolók sokszor ezt hangoztatták, holott az egy tökéletes, nagyon kivételes időszak volt a csapat életében, és rengeteg szerencsés dolog kellett hozzá, hogy összejöjjön. Gondoljunk csak bele, hogy Puyol eladásáról korábban szó volt a klubnál, és még sorolhatnám.
Ott emlékszik mindenki arra, hogy úgy játszottunk Bl meccseket, hogy csak saját nevelések voltak a pályán. Sajnos elmúltak ezek az idők, de azért ne bánkódjunk,mert habár tényleg viszonylag nagy mértékben saját nevelésre építő csapat voltunk mindig, de igen nagy sztárok érkeztek "kívülről" is, akiket örömmel csodálhattunk csapatunkban.
Azt sajnálom, hogy az utánpótlást szétcseszte a vezetőség, mert habár nem elvárható, hogy évente jöjjenek ki onnan későbbi klubikonok, de néhány évente egy-egy komolyabb játékos, és jó kiegészítő emberek kinőhetnek onnan.
Engem nem is a kezdő csapatba való igazolások húznak fel, mert örülök, hogy itt van egy Nemyar, egy Umtiti, egy Rakitic...inkább az zavar, hogy a legcsekélyebb kiegészítő szerepre sem az utánpótlásban keresünk embert, hanem elkezdünk vásárolni.
A teljesség igénye nélkül az utóbbi években saját nevelésként távozott hátulról egy Bartra, aki ugyan nem biztos, hogy kezdő szintű játékos volt, de a 4. számú védőnek bőven megtette volna. Kevés fizu, klubhűség...nem kellett. Tudom hibázott többet is, de nyilván ő is érezte, hogy LE iszonyat nem bízik benn. Montoya, aki megint nem egy Alves, de bőven megtette volna Alves mellé évekig, és a brazil távozása után maradhatott volna csereszerepkörben tudva azt, hogy olyan tüdejű játékos mint Alves nem sok van a piacon, így többet játszhatott volna. Középről mindenki számára a legfájóbb, hogy elherdáltuk Thiagot, akinél a vak is látta, hogy a srác zseni, és iszonyat nagy karriert futhat be. El kellett engedni 25-ért, mert nem játszott eleget? Ki kötötte a szerződést? Ki nem játszatta eleget? Most meg nála drágábban vettünk egy Gomest, és nézhetjük folyamatosan. De számomra is Paco leigazolása volt a hab a tortán. Egy játékrendszerünktől teljesen idegen, amúgy jó csatárt vettünk, mikor mindenki tudta, hogy az első hármast soha nem fogjuk lecserélni ha ég a ház, míg túl sokat nem is pihentethetjük őket, mert hisztiznek. Elengedtük Munirt, aki ugyan közel sem ott állt karrierjét tekintve, mint amit pár éve jósoltak neki. De komolyan megérte arra a minimális játékpercre egy ilyen drága játékost hozni? Tudom, hogy lehetne még sorolni a neveket és azt is tudom, hogy nem biztos, hogy a legjobb példákat hoztam fel, de ezek a srácok itt nevelkedtek, azt várták, hogy itt játszhassanak. Jóval kevesebb fizuért lehozták azt a teljesítményt, amiért mi milliós vételárakat és fizetéseket adtunk ki. Itt van Deluofeu...ő is egy bőven jó szélső lett, vagy lehetett volna, ha megfelelően bánunk vele, és lett volna szélső alternatívánk. De előtte Tello is bőven ellett volna itt a padon.
Az említettek közül azt is aláírom, hogy a jelenlegi és az elmúlt évek csapataiba tényleg csak Thiago lenne az, aki joggal lehetne itt kezdő, de mi pl. Douglast vettünk Montoya helyére. Tényleg csak annyi kellett volna, hogy ne dobjunk ki felesleges pénzeket közepes játékosokra, hanem vegyük meg azt a néhány posztra szükséges klasszist, és ne a padra igazoljunk horror áron olyanokat, akik abszolút nem idevalók. Tényleg kiadtunk 65-70 millót Gomesre és Pacora úgy, hogy nincs normális jobbhátvédünk!!!
Bocs ha hosszú lett...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.29. 17:45:25

palesz77 írta:Ha már Fabregas szóba került. Gerard Romero szerint - az egyik legmegbízhatóbb forrás - Robert találkozott Bellerínnel, akivel szóba került a visszatérés lehetősége is.
múltkor meg pont arról papolt, hogy nem fizetnek olyanért (vagy vmi ilyesmi) aki elhagyta a masiat... :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.03.29. 17:17:41

palesz77 írta:Ha már Fabregas szóba került. Gerard Romero szerint - az egyik legmegbízhatóbb forrás - Robert találkozott Bellerínnel, akivel szóba került a visszatérés lehetősége is.
Nekem jó érzéseim vannak a gyerekkel kapcsolatban, remélem jön.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.03.29. 17:03:13

Ha már Fabregas szóba került. Gerard Romero szerint - az egyik legmegbízhatóbb forrás - Robert találkozott Bellerínnel, akivel szóba került a visszatérés lehetősége is.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.03.29. 16:44:44

Stalkyard írta:
S.Agüero írta:Mondjuk Thiagot asszem kénytelenek voltunk annyiért eladni, mert volt a szerződésében egy ilyen, hogy ha nem lép át egy percszámot a szezonban, akkor meghatározott összegnél muszáj vagyunk eladni, ha ő is menni akar. 25 millió volt ez talán, a percszámra már nem emlékszem, valami 60% körül lehetett az összesnek talán. :)
Mondjuk azt máig nem értem, sütött a srácról, hogy egy zseni lesz, de alig játszatták. Na meg ez, hogy hagyták, hogy ez a szerződési opció is érvényes lehessen... Hihetetlen amatőrség, megint.
Nem baj, jó nekünk Gomes is.
őt Fabregas visszahozatalával csesztük el, abban az időben pont ott volt a lehetőség elkezdeni beépíteni, de inkább visszaimádkoztuk a tékozló fiút sajnos, aki felemás teljesítmények után dobbantott is vissza albionba. asszem volt is vmi hír, hogy amikor visszahozták Fabregast, akkor Thiagonak megrendült a bizalma a Barcás jövőjében, és tényleg nem fért be, majd aztán dobbantott is.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.03.29. 16:17:15

S.Agüero írta:Mondjuk Thiagot asszem kénytelenek voltunk annyiért eladni, mert volt a szerződésében egy ilyen, hogy ha nem lép át egy percszámot a szezonban, akkor meghatározott összegnél muszáj vagyunk eladni, ha ő is menni akar. 25 millió volt ez talán, a percszámra már nem emlékszem, valami 60% körül lehetett az összesnek talán. :)
Mondjuk azt máig nem értem, sütött a srácról, hogy egy zseni lesz, de alig játszatták. Na meg ez, hogy hagyták, hogy ez a szerződési opció is érvényes lehessen... Hihetetlen amatőrség, megint.
Nem baj, jó nekünk Gomes is.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.03.29. 15:55:31

Nos ezt a mennyire nem tudunk igazolni vitat szerintem most én indítottam. :D

Az én meglátásom az, hogy nem a fals igazolások a bajok, hanem az hogy hagytuk magunkat 20 millióért megpumpolni Matyiért, és ez meg nem volt elég a srácnak bele kellett szállni saját zsebéből a vételárba és a fizetése egy részét elengedni.Most mi van?Egy 10-12-t érő játékost csak áron felül tudunk megvenni és abból is játékos száll be?Most nem Mátyást bántva mert kedvelem, de egy tökös klubbvezetés az egesz offert hagyja a rákba és megy tovább.Olyat mint ő tudtunk volna venni.

Emlékeztek a Benatia mizériára (jó a Bayernnél besült ez igaz) de a klub azzal indokolta hogy nem vesszük meg mert túl drága!28at pengetett le végül a Bayern érte mi meg megvettük nem tudom hány hét kínlódás után 20-ert Matyit 20-eet Vermelent meg 10-ert Douglast.Mi van?

Most is hozunk egy kezdő színtű középhátvédet hosszú évek után, aztán aztán egy viszonylag elfogadható bal bekket erre eddig rendben is vagyunk aztán Gomes és Paco 65-70 millióért úgy hogy mondjuk (nem mondom hogy meg kellett volna venni vagy ilyesmi, de jó példa) de Pjanicot 30plusszba elhozta a Juventus.Mi van?

Az hogy eladni nem tudunk az más kérdés.Az akit mi el akarunk adni az esetek 90%-ban nálunk megégett.Jó hogy faragnak az árából.

Abban teljesen biztos vagyok benne hogy az igazolások jelentős részében nem a szakmai szempont volt az elsődleges.Douglas lasd...

Amúgy a Real szerintem nem a legjobb példa.Ők is sokszor mellényulnak aztán vakaroznak mi legyen a különbség annyi hogy utána nem szegyelnek belenyúlni a zsebbe akar 100 fölé sem hogy rendbe tegyék.Akik szerintem igazán ászok a Juventus, a Bayern, meg a Tico(bár ők is sokat költenek, de ott inkább sok játékosra és azokból találják meg a tutit).
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.03.29. 15:53:57

Mondjuk Thiagot asszem kénytelenek voltunk annyiért eladni, mert volt a szerződésében egy ilyen, hogy ha nem lép át egy percszámot a szezonban, akkor meghatározott összegnél muszáj vagyunk eladni, ha ő is menni akar. 25 millió volt ez talán, a percszámra már nem emlékszem, valami 60% körül lehetett az összesnek talán. :)
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2017.03.29. 15:46:06

Normandia írta:Nem tudom máskép mondani, mint hogy a Barca egy végfelhasználó és nem nagyker. Mi veszünk és nem eladunk. Nekünk nem ez teszi ki a költségvetés bevételi oldalát, soha nem is tette. Egy Thiago akkor, amikor elment, nem ért ennyit (90 milla) és a többiek sem. Az egy másik kérdés, hogy nálunk miért nem tudott hasonló ívet befutni, mint a Bayernben. A Gomes, Paco, Denis kombót nem tudnád jelenleg Gomes vételáráért eladni. Akit nyereséggel tudnánk eladni, az Ney, Messi, Busi, Stegen, Rakéta stb. A kezdőt.
Továbbra is az lehetne a megoldás, ha az akadémiáról kerülnének ki piacképes labdarúgók.
Az első mondattal egyetértek. Az azt követőkkel vitáznék. Veszünk és eladunk is, mint minden egyesület, csak vannak klubok, amik tudnak bánni a pénzzel és tudnak tárgyalni, ilyen például az általam szívből gyűlölt real, aminek viszont kénytelen vagyok elismerni a zsenialitását, ahogy a felesleget is csillagászati áron adják el. Csillagászatiak ahhoz képest, amik egy csapatból kikerülő játékosért folynak, hozzánk képest mindenképpen. Thiagoért már akkor is minden nagyképűség nélkül 40-45 milliót el lehetett volna kérni. Most nem tudom, hogy hogy van, de akkoriban a Bayern a világ leggazdagabb és anyagilag legstabilabb klubja volt adósság és bevételek szempontjából. Direkt nem írom az angol ligás zsidó-arab pénzemberek mértéktelen vagyonát háttértámogatásnak, mert azért a Bayern mégis egy jó és stabil firma. És a srác nálunk is futott már ívet, de komplett, kész játékos a Bayernben lett, ez igaz. Viszont két évvel rá, hogy elment, ami két év itt is elég lett volna.

Az egész a vezetőség hibája. Hozzá nem értő nyuszik, akiket meg lehet vezetni és hülyének nézni. Hogy mennyire balfékek, már én szégyellem magam. Egy Barca játékos, olyan, mint egy magyar a nemzetközi piacon. Attól, hogy valaki szerb, cseh vagy horvát, már 5-6-7x annyit lazán el lehet kérni érte, mint egy mágyárszkiért... A real megkérheti az árát, a cselszi megkérheti, megkérheti mindenki, sőt, mi is megkérjük, de kiröhögnek minket, megsimizik a fejünket, dobnak egy csirkecombot, a vezetőség meg ugrik rá, mint az éhes kutya. De utána nincs pénz és rinyálnak.

Engem különösebben nem zavar, ha egy fiatal katalán, vagy más nemzetiségű, de hazai nevelés bénázik néha, amíg ők játszanak. Kicsit srága, kicsit savanyú, de legalább a miénk. Nyilván 2-3 szezonos bénázások nem férnek el itt, de akkor meg mi a "Mes que un club"? Munirt is el kellett adni, hogy jöjjön a vizesnyolcas a helyére. Év biznisze volt Valenciában. A mostani helyzetünk legyen 100%. Inkább nézek egy nehezen megszerzett Spanyol Kupát 75-80%-os szinten, de sok beépülő saját neveléssel, mint BL duplát franciákkal, törökökkel, stb.-vel... Remélem az új edző fog erre figyelni, mert így is kiárulták már a mezt. A lelkét a csapatnak ne, légyszi.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Rinku 2017.03.29. 15:57:46-kor.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.03.29. 15:25:19

Rinku írta: Vagyunk mi azokban is. Alves is megy ingyen, Villa is forintért, Adriano is, mindenki. Thiagot eladtuk a Bayernnek 22 kóláért... Olyanok vagyunk, mint egy f.s pokémon. Szélnek eresztünk mindenkit ingyen, aztán jön a tökvakargatás, hogy nincs pénz a kasszában. Utóbbira meg amúgy ennyit arról, hogy mennyire vesznek komolyan minket nemzetközileg, már ha nem elég a sok röhejes példa az évek során Thiago Silvával, Marquinosszal, meg ezzel a sok gyökérrel együtt. Jóbaráti viszonra alapozva (what ze fuck?) megkapták 22-ért a gyereket. Most már 90 millió alatt szóba se állnak senkivel, velünk sem. Milyen jóbaráti viszony van akkor a két klub között? Bartonak nem jut eszébe ezt felhozni, hogy figyeljetek már, miért vagytok ekkora gyíkok?

Jelenleg sem tudom, hogy a klub miért ilyen koldusb.ta, mint amilyen? Top3 brand vagyunk, egy multicéggé degradálódott le a teljes szellemisége a csapatnak, egy nagy bábszínház az egész, mindenféle jött-ment fekával, kínaival más ázsiaival, arabbal, mindennel, egy 98.000-s terrárium, és mégsem tudnak előhúzni még néhány fillért a kasszából. Évek óta a legnagyobb kérdés ez bennem, hogy mi ez az amatőrség? Azt kellene megvennünk 40-50 millióért, akit akarunk, ebből szezononként legalább 2 bele kellene, hogy férjen. A fiataljainkra amúgy is teszünk nagyívből, akkor meg mint sápítozunk?
Nem tudom máskép mondani, mint hogy a Barca egy végfelhasználó és nem nagyker. Mi veszünk és nem eladunk. Nekünk nem ez teszi ki a költségvetés bevételi oldalát, soha nem is tette. Egy Thiago akkor, amikor elment, nem ért ennyit (90 milla) és a többiek sem. Az egy másik kérdés, hogy nálunk miért nem tudott hasonló ívet befutni, mint a Bayernben. A Gomes, Paco, Denis kombót nem tudnád jelenleg Gomes vételáráért eladni. Akit nyereséggel tudnánk eladni, az Ney, Messi, Busi, Stegen, Rakéta stb. A kezdőt.
Továbbra is az lehetne a megoldás, ha az akadémiáról kerülnének ki piacképes labdarúgók.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2017.03.29. 14:00:54

Normandia írta:Mi nem az eladásokban vagyunk amatőrök, hanem az igazolásaink nagyrészében. Drágán igazolunk és nem a szisztémánkba illő játékosokat. Lásd, Paco, Arda, Gomes, vagy Duglas. Bár Arda azért fejlődött ebben és négyük közül talán őt érdemtelenül is említettem.
Vagyunk mi azokban is. Alves is megy ingyen, Villa is forintért, Adriano is, mindenki. Thiagot eladtuk a Bayernnek 22 kóláért... Olyanok vagyunk, mint egy f.s pokémon. Szélnek eresztünk mindenkit ingyen, aztán jön a tökvakargatás, hogy nincs pénz a kasszában. Utóbbira meg amúgy ennyit arról, hogy mennyire vesznek komolyan minket nemzetközileg, már ha nem elég a sok röhejes példa az évek során Thiago Silvával, Marquinosszal, meg ezzel a sok gyökérrel együtt. Jóbaráti viszonra alapozva (wtf?) megkapták 22-ért a gyereket. Most már 90 millió alatt szóba se állnak senkivel, velünk sem. Milyen jóbaráti viszony van akkor a két klub között? Bartonak nem jut eszébe ezt felhozni, hogy figyeljetek már, miért vagytok ekkora gyíkok?

Jelenleg sem tudom, hogy a klub miért ilyen molyrágta, mint amilyen? Top3 brand vagyunk, egy multiszöveggé degradálódott le a főmondata a csapatnak, egy nagy bábszínház az egész, mindenféle jött-ment fekával, kínaival más ázsiaival, arabbal, mindennel, egy 98.000-s terrárium, és mégsem tudnak előhúzni még néhány fillért a kasszából. Évek óta a legnagyobb kérdés ez bennem, hogy mi ez az amatőrség? Azt kellene megvennünk 40-50 millióért, akit akarunk, ebből szezononként legalább 2 bele kellene, hogy férjen. A fiataljainkra amúgy is teszünk nagyívből, akkor meg mint sápítozunk?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Rinku 2017.03.29. 15:56:40-kor.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.03.29. 13:46:07

Stalkyard írta: Jó lehetne amit írsz, csak sajnos eközben a Madrid még egy Moratát is 60 millió felett tudna eladni, nagyon úgy fest. Jesé 20. Egyszerűen mi amatőrök vagyunk, ők meg vérprofik üzleti oldalon. Ahogy más klubok is.
Példád azért rosz, mert Morata szinte minden becserélésekor gólt rúg és ha még nem is alapembere a Madridnak, de nagyon jól és leginkább eredményesen száll be a meccsbe. Mondj már csak egy hasonlót is a mi kispadunkról?
Mi nem az eladásokban vagyunk amatőrök, hanem az igazolásaink nagyrészében. Drágán igazolunk és nem a szisztémánkba illő játékosokat. Lásd, Paco, Arda, Gomes, vagy Duglas. Bár Arda azért fejlődött ebben és négyük közül talán őt érdemtelenül is említettem.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Válasz küldése