Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.17. 23:02:17

LG írta:Szerintem ő Coutinho helyett érkezne.
Mondanám, hogy nem, de miután Verratti alternatívája Paulinho volt, így nem vagyok benne biztos, hogy a teljesen más profil számít valamit Robertéknek.. De azért remélem nem úgy van ahogy mondod.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.17. 22:52:38

palesz77 írta:Seriről eredetileg annyit írtak csak, hogy felmerült mint opció, őszintén kétlem, hogy ő is érkezne. Azért is amit mondtatok, hogy ahhoz vagy 4 embernek menni kéne legalább.
Szerintem ő Coutinho helyett érkezne.
bingyo24
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2015.03.13. 12:40:22

2017.08.17. 22:37:39

rikko írta:
bingyo24 írta:Rakitic,S Roberto,A Gomes, csiga lassuak fejben nem ide valok meg kene probalni sajat nevelesket eroltetni fiatalokat azokban van bizonyitasi vagy es motivacio es ero !En bedobnam a mely vizbe Cucurellat,Palenciat,Marlont,Alenat,Cardonat,Tarint,Sampert!

Robival mi a gondod? Ha ő fejben lassú ,akkor mindeki az .... Ne csináljuk már. :|
Cserepadra jo de egy Barca kezdobe nem eleg pengesebb fin eszesebb teknikasabb jatekos kell a kozeppalyara
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2017.08.17. 22:35:34

bingyo24 írta:Rakitic,S Roberto,A Gomes, csiga lassuak fejben nem ide valok meg kene probalni sajat nevelesket eroltetni fiatalokat azokban van bizonyitasi vagy es motivacio es ero !En bedobnam a mely vizbe Cucurellat,Palenciat,Marlont,Alenat,Cardonat,Tarint,Sampert!

Robival mi a gondod? Ha ő fejben lassú ,akkor mindeki az .... Ne csináljuk már. :|
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.17. 21:32:49

Seriről eredetileg annyit írtak csak, hogy felmerült mint opció, őszintén kétlem, hogy ő is érkezne. Azért is amit mondtatok, hogy ahhoz vagy 4 embernek menni kéne legalább.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.08.17. 21:28:30

Paulinho után én úgy gondoltam, hogy már csak egy játékos jön, erre még Seri-ről is cikkeznek a Dembelé / Coutinho páros mellett? Meg is érteném ha frissíteni akarnánk, csak a frissítés azt jelenti hogy emberek elmennek, nem csak érkeznek...
94:39 6 - 1
bingyo24
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2015.03.13. 12:40:22

2017.08.17. 21:19:00

Rakitic,S Roberto,A Gomes, csiga lassuak fejben nem ide valok meg kene probalni sajat nevelesket eroltetni fiatalokat azokban van bizonyitasi vagy es motivacio es ero !En bedobnam a mely vizbe Cucurellat,Palenciat,Marlont,Alenat,Cardonat,Tarint,Sampert!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.17. 21:15:27

azért megnéznék egy olyan beszélgetést, mikor messi odaállna barto elé és közölné, hogy 10 napja van cou és dembele leigazolására (vagy X és Y, két jó nagy név), vagy nem hosszabbít szerződést és nyáron ingyen elmegy.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
bingyo24
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2015.03.13. 12:40:22

2017.08.17. 20:51:47

Nem fog senki erkezni! Robert.F azt nyilatkozta,hogy a klubbokon mulik az atigazolas erzekelheto a szavain,hogy bevannak tojva itt meg nagy bajok lesznek sajnalnam ha Messi ra menne erre az egeszre es elmenne.,akkor tenyleg oriasi lejtmenet lesz!Isten Orizz!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.17. 20:46:40

BarcafanTomee írta:Seri játszott a Napoli ellen tegnap, szóval ha eligazol más csapatban már nem játszhat a nemzetközi porondon. Ilyen játékost meg tuti nem veszünk.

Vagy a selejtezőkre nem vonatkozik? Max akkor lenne még ertelme, ha tavasszal már tudnánk nevezni. Persze addig el is kell jutni.
Selejtezők nem számítanak, ezért Coutinho is játszhatott volna nyugodtan.



VEB: Az meg a másik, hogy 1 hete szóba sem álltak, de nagy vállal állítják a vezetőségnél hogy közel az egyezség.... :lol:
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.08.17. 20:43:43

Seri játszott a Napoli ellen tegnap, szóval ha eligazol más csapatban már nem játszhat a nemzetközi porondon. Ilyen játékost meg tuti nem veszünk.

Vagy a selejtezőkre nem vonatkozik? Max akkor lenne még ertelme, ha tavasszal már tudnánk nevezni. Persze addig el is kell jutni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.17. 20:42:40

MessiNeymarSuarez írta:10-20 milliókon veszekednek azóta is a hírek szerint, mikor mindkét játékos szeretne jönni
jelenleg a hírek szerint napok óta nem veszekedik senki senkivel...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.08.17. 20:34:38

Serit nem hiszem, hogy hozzuk, őt Paulinho helyett kellett volna megszerezni. Max akkor tudom még elképzelni, ha Coutinho nem jön, vagy ha komoly takarítások lennének a kp-n, amire semmi esély. Egy Busquets, Iniesta, Roberto, Coutinho, Seri, Denis sor jól hangzott volna.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.17. 20:32:03

Kubla9 írta:Kövezzetek meg de én elkönyveltem magamban hogy senkit se fogunk igazolni Paulinhon kívül.
Én már ezt hajtom egy hónapja, akkor megkaptam részben jogosan hogy még csak július vége, augusztus legeleje van, de azóta a helyzet változatlan

10-20 milliókon veszekednek azóta is a hírek szerint, mikor mindkét játékos szeretne jönni, de addig fognak garasaskodni amíg be nem int mindkét csapat az utolsó napokban, aztán akkor meg ajánlhatnánk nekik akármennyit, nem adnák mert nem tudják pótolni.


A semminél még ilyen Di Mariás megoldás is jobb lenne már lassan...
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.17. 20:24:01

Kubla9 írta:Kövezzetek meg de én elkönyveltem magamban hogy senkit se fogunk igazolni Paulinhon kívül.
Fogunk mi még, csak nem azokat akiket várunk. Biztos van olyan csapat, aki megszabadulna 50 millióért a 30 éves támadójától, védőjétől, középpályásától és pont ilyet keresünk.

Nagyon kevés az olyan játékos, akiről eltudom képzelni, hogy nem pénzt keresni akar meg a Barcában játszani, hanem tényleg focizna is.

Messi, Suarez, Munir, Roberto, Iniesta, Rakitic, Stegen, Rafinha, Pique, Mascherano, Umitit talán az ilyen a többi csak pénz pénz pénz, miatt van itt.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.08.17. 20:03:02

Kövezzetek meg de én elkönyveltem magamban hogy senkit se fogunk igazolni Paulinhon kívül.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.17. 19:57:19

visca el barca írta:állítólag minat is hoznánk már idén. ráadásul ő is meg seri is non-eu-s player, szóval nem tudom igaz e vmelyik...
Ehhez annyit hozzátennék, hogy tudtommal az afrikai játékosok (meg karibi-és csendes-óceáni térségből érkezők) valami EU-val kötött egyezmény miatt EU-s helyre jönnek, amit itt is írnak: https://en.wikipedia.org/wiki/La_Liga#E ... EU_players" target="_blank
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.17. 19:53:38

állítólag minat is hoznánk már idén. ráadásul ő is meg seri is non-eu-s player, szóval nem tudom igaz e vmelyik...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.08.17. 19:48:52

Mondjuk én örülnék Serinek Cou és talán Dembele mellé, de ez kizárt, szóval, gyanítom, hogy igen sz*rul állunk az említett igazolásokkal, aztán Cou vagy Dembele helyett jön majd, és nem velük egyszerre...

Gomes, Arda, Rafinha, Paco, Verma, de akár még Rakitic is (ha már jött az új Pelé) szerintem mehet is. Persze, tudom, egy ideális világban... Ebből kb semmi se valósul majd meg. Helyettük távoznak majd inkább a fiatalok... :roll:
Bartomeu, OUT NOW!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.17. 19:45:14

Messias2 írta:RAC1:
Nice midfielder Jean Seri is an option for Barcelona.


Remélem, még van rá esély, hogy jön.
végül is tökmind1, hogy 16 vagy 17 kp-sal vágunk neki az idénynek :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.08.17. 19:35:12

Messias2 írta:RAC1:
Nice midfielder Jean Seri is an option for Barcelona.


Remélem, még van rá esély, hogy jön.
Ha gyorsan és határozottan cselekszünk akkor igen.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.17. 19:09:03

RAC1:
Nice midfielder Jean Seri is an option for Barcelona.


Remélem, még van rá esély, hogy jön.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.17. 17:53:34

Chino írta: Ezzel csak egyetérteni tudok. Sokan mondják, hogy ez a Dembelé-Coutinho pakk sem oldana meg semmit, meg hullagyenge a kezdőnk, a Real milyen istenkirály. Én ezt nem így látom. Kapusposzton jók vagyunk. A hátvédsor is rendben van, ott is top játékosok futkároznak. Egyedül Semedo a kérdőjel és Vidalt is lehet agyba-főbe szídni, de volt egy meccse, úgyhogy a szezonban jegelték és amikor lehetőséget kapott igen jól tolta. Be lett dobva egy Madrid ellen és tényleg nagyon gyengén játszott, de egy meccs után nem temetném. Semedoban pedig ott a lehetőség. Majd kiderül. A középpályáról Ini hiányzik, mint egy falat kenyér. Láttuk, mi volt vele és mi volt nélküle. Ég és föld. Ha ide jön egy Coutinho, aki tényleg klasszis, labdabiztos, baromira fel tudja dobni. HIába idős Ini, de így is hatalmas a különbség. Ha pedig beáll csereként frissen nem lesz egyszerű dolga az ellenfélnek.

Rakitic meg Busi fel tudják egymást húzni, és a horvátnak is van alternatívája, ha távol is áll a Xavi szinttől. Nem az utóbbi tíz év legerősebb kp-ja, de egy klasszis is baromi nagyot tud dobni, top3-ban benne van. Ha erő kell, akkor van kérdés, erre elvileg ott a fantasztikus brazilunk, de egy formában lévő Rakitic-csel láttuk, hogy simán tudunk kompenzálni. Alves is baromira sokszor fent ragadt, főleg az utolsó évében, de a horvát nagyon jól megoldotta, Tavaly volt inkább gond, amikor Sr volt mögötte, így neki is idegen posztot kellett betölteni. Előbbi pedig nagyon jó 12. ember, ha labdatartás, stabilitás kell. Mondjuk ehhez az kellene, hogy hajítsuk ki a selejtet.
A támadósorba pedig mindenképp kell egy lehetőleg gyors és technikás szélső. Tegnap is rossz volt nézni, amit ott Gomes művelt. Alba szinte könyörgött a labdákért és meg kellett állnia, mert AG csak tekergett a labdán vagy visszapasszolta eredménytelenül. Így simán ki tudott húzódni a védelem, meg visszaérni a játéékosoknak és esély se volt ott kezdeni valamit. Ezt egy igazi szélsővel már ki lehet küszöbölni, aki ráadásul képes megverni legalább egy embert.
Plusz így mindenki tapadhatott Messire. Ha oda sikerül megszerezni Dembelét és hozza amit minimum várunk tőle, simán maradhat a 4-3-3, amivel minden porondon jók lehetünk.
Mondjuk az egésznek az lesz a kulcsa, hogy Valverde hogyan használja majd a csapatot, mert játszhat mindenhol top3, ha nem tudja rendbetenni és csaak feldobálja őket, minden elképzelés nélkül vagy össze-vissza rotálja azzal sem vagyunk előrébb.
Nem azt mondom, hogy ha ez a Dembelé-Coutinho pakk megérkezik minden szép és jó meg hatkupás szezon lesz, de baromi nagyot fejlődhetünk csapatszinten.

Ezt a tegnapi felállást sem nagyon értettem, hogy miért most próbált kísérletezgetni. Miért nem lehetett Denissel szélen megpróbálni és AG-t nem erőltetni. Kezdem azt hinni, hogy van valami titkos szponzora aki baromira tejel az edzőnek, hogy játszhasson. Nem lenne rossz játékos Gomes, de ebben a csapatban baromira idegen. Egy Juvve neki tökéletes lehet. Baromi lassú, de nem elég, hogy fizikailag, hanem ami még rosszabb, hogy fejben. Ezeket pedig nem fogja tudni megváltoztatni.

Viszont ezt nem hiszem el, hogy még egy kettős vereség a Realtól sem bírja rávenni a vezetőséget, hogy hozzák el azt a két embert, akit már egy hónapja hajtunk és jönni is akarnak. Arra várhatnak, hogy lejjebb megy az áruk. Innen max. csak felfelé mehet. Előzeteesen azt gondoltam, hogy ha bukjuk a meccseket annyi pozitívum lesz, hogy a vezetőség nem fog tökölni, de ez már több, mint hihetetlen.




100%-ban egyetértek, a vezetőség helyében ostromolni kéne az ajánlatokkal a Dortmundot és Liverpoolt, és mihamarabb elhozni őket, nem garasaskodni, ha akarunk valamit idén.

Egyikük sem garantált hogy beválik, de 2 kulcsposztra jönnének olyan emberek akikben meg van a potenciál bőven, hogy Barcának megfelelő teljesítményt nyújtsanak.

Sokkal nagyobb esély van rá hogy beválnak, mint pl egy Gomes vagy Arda, és inkább költsünk el most egy nagy összeget(pláne hogy van miből) rájuk, minthogy továbbra is olyanokat hozzunk drágán akik meg sem ütik a szintet.

Nyilván ha jönnek, ugyanolyan fejetlenség lesz, és az egész csapatot meg kell szervezni, de nem mindegy hogy Valverdének milyen alapanyagokból kell sütni.
Ha Coutinho és Dembelé használható szintet hozna már akkor sokkal előrébb lennénk, hát még ha tényleg sikerül kihozni belőlük közel a maximumot(persze ehhez az egész csapat kell)


Pep Segura (Post Supercopa de España): "It's clear signings are needed. We have to strengthen the squad. We need attacking players to compensate for Neymar."


Na csak nem felkeltek a kómából?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.17. 16:31:26

palesz77 írta:
terrer írta:Sebesség és erő, csupán ez a kettő hiányzik a középpályáról. Csak remélni lehet, hogy az utóbbit Paulinho megoldja, ez előbbihez szükség van Coutinhora és Dembelére.
Mondjuk onnan inkább a tudás hiányzik szerintem, Ini hiányában nem volt játékos, aki Businak segített volna labdát kihozni, nem véletlen, hogy eladtunk 700 labdát a 16-osunk környékén.. Míg Inivel ilyen a labdakihozatal, nélküle ilyen, ez rohadtul nem mindegy. Kell erő is persze, meg szervezettség, stb, de Paulinho ha beáll, és oda vissza körbefutja a pályát, attól még nem leszünk előbbre egy szervezetten letámadó csapat ellen.
Ezzel csak egyetérteni tudok. Sokan mondják, hogy ez a Dembelé-Coutinho pakk sem oldana meg semmit, meg hullagyenge a kezdőnk, a Real milyen istenkirály. Én ezt nem így látom. Kapusposzton jók vagyunk. A hátvédsor is rendben van, ott is top játékosok futkároznak. Egyedül Semedo a kérdőjel és Vidalt is lehet agyba-főbe szídni, de volt egy meccse, úgyhogy a szezonban jegelték és amikor lehetőséget kapott igen jól tolta. Be lett dobva egy Madrid ellen és tényleg nagyon gyengén játszott, de egy meccs után nem temetném. Semedoban pedig ott a lehetőség. Majd kiderül. A középpályáról Ini hiányzik, mint egy falat kenyér. Láttuk, mi volt vele és mi volt nélküle. Ég és föld. Ha ide jön egy Coutinho, aki tényleg klasszis, labdabiztos, baromira fel tudja dobni. HIába idős Ini, de így is hatalmas a különbség. Ha pedig beáll csereként frissen nem lesz egyszerű dolga az ellenfélnek.

Rakitic meg Busi fel tudják egymást húzni, és a horvátnak is van alternatívája, ha távol is áll a Xavi szinttől. Nem az utóbbi tíz év legerősebb kp-ja, de egy klasszis is baromi nagyot tud dobni, top3-ban benne van. Ha erő kell, akkor van kérdés, erre elvileg ott a fantasztikus brazilunk, de egy formában lévő Rakitic-csel láttuk, hogy simán tudunk kompenzálni. Alves is baromira sokszor fent ragadt, főleg az utolsó évében, de a horvát nagyon jól megoldotta, Tavaly volt inkább gond, amikor Sr volt mögötte, így neki is idegen posztot kellett betölteni. Előbbi pedig nagyon jó 12. ember, ha labdatartás, stabilitás kell. Mondjuk ehhez az kellene, hogy hajítsuk ki a selejtet.
A támadósorba pedig mindenképp kell egy lehetőleg gyors és technikás szélső. Tegnap is rossz volt nézni, amit ott Gomes művelt. Alba szinte könyörgött a labdákért és meg kellett állnia, mert AG csak tekergett a labdán vagy visszapasszolta eredménytelenül. Így simán ki tudott húzódni a védelem, meg visszaérni a játéékosoknak és esély se volt ott kezdeni valamit. Ezt egy igazi szélsővel már ki lehet küszöbölni, aki ráadásul képes megverni legalább egy embert.
Plusz így mindenki tapadhatott Messire. Ha oda sikerül megszerezni Dembelét és hozza amit minimum várunk tőle, simán maradhat a 4-3-3, amivel minden porondon jók lehetünk.
Mondjuk az egésznek az lesz a kulcsa, hogy Valverde hogyan használja majd a csapatot, mert játszhat mindenhol top3, ha nem tudja rendbetenni és csaak feldobálja őket, minden elképzelés nélkül vagy össze-vissza rotálja azzal sem vagyunk előrébb.
Nem azt mondom, hogy ha ez a Dembelé-Coutinho pakk megérkezik minden szép és jó meg hatkupás szezon lesz, de baromi nagyot fejlődhetünk csapatszinten.

Ezt a tegnapi felállást sem nagyon értettem, hogy miért most próbált kísérletezgetni. Miért nem lehetett Denissel szélen megpróbálni és AG-t nem erőltetni. Kezdem azt hinni, hogy van valami titkos szponzora aki baromira tejel az edzőnek, hogy játszhasson. Nem lenne rossz játékos Gomes, de ebben a csapatban baromira idegen. Egy Juvve neki tökéletes lehet. Baromi lassú, de nem elég, hogy fizikailag, hanem ami még rosszabb, hogy fejben. Ezeket pedig nem fogja tudni megváltoztatni.

Viszont ezt nem hiszem el, hogy még egy kettős vereség a Realtól sem bírja rávenni a vezetőséget, hogy hozzák el azt a két embert, akit már egy hónapja hajtunk és jönni is akarnak. Arra várhatnak, hogy lejjebb megy az áruk. Innen max. csak felfelé mehet. Előzeteesen azt gondoltam, hogy ha bukjuk a meccseket annyi pozitívum lesz, hogy a vezetőség nem fog tökölni, de ez már több, mint hihetetlen.
Forca Barca!!!!
Avatar
sanika01
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2008.01.20. 19:47:08

2017.08.17. 16:21:24

MessiNeymarSuarez írta:Kicker szerint a Barca már 9 napja még kapcsolatba sem lépett a Dortmundal....

Matuidi, Draxler mindketten jöhettek volna, kis engedéssel még jól is jártunk volna..De nem, nekik a kínai pénzmosoda kellett.
Bár tudom, hogy ilyen meg se fordul a vezetőség fejében (ha a Neymar ügy kapcsán nem fordult meg, most miért is történne?), meg a PSG ha Barcáról van szó, olcsón se adná valószinűleg, de elméletileg elhozható lenne Draxler. Stat-ja nem rossz az elmúlt fél évben. Fiatal, gyors, ügyes a labdával, szerintem nem is rosszabb Dembelénél...

https://twitter.com/ScoutedFtbl/status/ ... 42/photo/1

+1: Arról nem is beszélve, hogy milyen érzés lenne, ha épp Draxler góljával ejtené ki tavasszal a Barcelona a PSG-t. (Szép álmok...)
"Football is a simple game; 22 men chase a ball for 90 minutes and at the end, the Germans win." - Gary Lineker
Válasz küldése