Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2017.08.24. 09:03:24

palesz77 írta: A Mundo szerint meg ma a BL sorsoláson elvileg Coutinhoért és Dembéléért is megindítjuk a végső(?) offenzívát. Sport is ír Coutinhoról, 110+40 milliót, Dembéléről meg ők most azt írják, hogy szinte lehetetlen. A Kicker szerint 130-at ajánlottunk érte, a Dortmund meg 140-et akar, azért nehogy már ez lehetetlen legyen, miután felégettük vele az összes hidat.. :roll: Közbe olvastam olyat is a SER egyik újságírójától, hogy Dembélé utazásra készen van, mert úgy gondolja, hogy ma felgyorsulnak az események.
Szerintem, ha ma-holnap nem történik semmi, akkor nem fognak jönni.. ahogy veb is írta jövőhéten válogatott szünet, ott már nem fog szerintem semmi történni.
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.24. 08:54:06

MessiNeymarSuarez írta:Agent of Seri: "PSG contacted us 3 days ago for Seri, but he refused them for Barça." [rac1]

Gyönyörű... #-o
Azt nyilatkozta, hogy megkeresték, hogy kicsesszenek velünk. Nagyon imádnak minket.. :lol:

Ennek ellenére, vagy pont ezért, döntse el mindenki maga, a Sport szerint 50 millió + bónuszokért leigazoljuk Di Mariát. Én nehezen hiszem el, lévén csak ők írják, és Nasser 2 napja se volt, hogy kijelentette, hogy nem eladó. De ezen a nyáron ki tudja.. :roll:

A Mundo szerint meg ma a BL sorsoláson elvileg Coutinhoért és Dembéléért is megindítjuk a végső(?) offenzívát. Sport is ír Coutinhoról, 110+40 milliót, Dembéléről meg ők most azt írják, hogy szinte lehetetlen. A Kicker szerint 130-at ajánlottunk érte, a Dortmund meg 140-et akar, azért nehogy már ez lehetetlen legyen, miután felégettük vele az összes hidat.. :roll: Közbe olvastam olyat is a SER egyik újságírójától, hogy Dembélé utazásra készen van, mert úgy gondolja, hogy ma felgyorsulnak az események.
Avatar
nemespatro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.08.19. 22:59:25

2017.08.24. 08:41:18

MessiNeymarSuarez írta:Agent of Seri: "PSG contacted us 3 days ago for Seri, but he refused them for Barça." [rac1]

Gyönyörű... #-o
Szerintem most már szándékosan csinálják, hogy lejáratják a csapatot. Érzik ők is a vesztüket. Így hát elintézik, hogy többet komoly játékosok szóba se álljanak velünk... Ennél már csak az lenne a szebb ha Szeptember 1-én megköszönnék a bizalmat és felállnának. természetes igazolás nélkül...
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2017.08.24. 01:24:17

zsoltfree írta:
Naponta felnézek ide, reménkedve, de kb minden nap csak a fejemet fogom. Már azon agyalok, hogy nem nézek rá a netre szeptember elsejéig, de ezt sajnos úgy sem bírnám ki...
I know that feel bro... hihetetlen ez az egész már. próbálok beletörődni hogy nem jön már senki(mert nem fog), de egyszerűen nem megy, és naponta legalább 3-4x ránézek a topikra, hogy van e valami, és mindig csak a pofáraesés... nagyon idegesítő már ez az egész nyár Barcelona szempontból..
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.24. 01:10:31

Nero. írta:
MessiNeymarSuarez írta:Agent of Seri: "PSG contacted us 3 days ago for Seri, but he refused them for Barça." [rac1]

Gyönyörű... #-o
És Laporta még mindig csöndben... Vagy nem akarja már?
Komolyan, mit érezhet mikor egy PSG-t visszamond a Barcáért, teljesen rákészülsz hogy Barcelonában fogsz játszani, erre kitalálják itt az utolsó percben hogy "bocs srác mégsem kellesz" ?!
Az ilyenek miatt ne csodálkozzunk ha egyre kevesebb játékos akar ide jönni komolyan...


Laporta kiváló kérdés.
Remélem azért, mert konkrét tervekkel készül, tanulva a múltkori bukásból.

Mennyire nagy hiba volt Bartoékat a sikerektől elvakítva újból választani.... #-o
Azóta mintha direkt csinálnák, és intenének be azzal hogy katasztrofális játékospolitikát folytatnak...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.24. 00:30:49

MessiNeymarSuarez írta:Agent of Seri: "PSG contacted us 3 days ago for Seri, but he refused them for Barça." [rac1]

Gyönyörű... #-o
És Laporta még mindig csöndben... Vagy nem akarja már?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.24. 00:22:41

Agent of Seri: "PSG contacted us 3 days ago for Seri, but he refused them for Barça." [rac1]

Gyönyörű... #-o
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.23. 23:45:30

zsoltfree írta: - közben a Dembele és Coutinho (előbbi az acélos 3. helyen végzett Dortmundban 1, azaz egy éve játszik és 15 milláért vették, utóbbi pedig egy jó játékos a premiere ligából, semmi több) párosért már darabonként 130 millát is elutasítanak, ami már az agyrém kategória felett van kettővel, mivel még a 100 millás, de egyébként igen nagy potenciállal rendelkező játékosokért hogy károgtunk, hogy már ez sem normális. Erre egy tevehajcsár kiad valakiért 222 millát, és mi a megoldás? Hát beállunk a sorba, és 150-et ajánlunk állítólag ma Coutinhoért. Jézusmáriaszentjózsef, miiiiiiiiiiiiiivaaaaaaaaaan??????
Ilyen tehetséges szélső nem sok van, elérhető pláne nem. A 100 millás játékosokért addig károgtunk, amíg a PSG fe nem borította a piacot és legalább másfelszeresre mentek az ára, ráadásul az eladó klubok is tudják, hogy van pénzünk, kell az ember és időszűkében vagyunk. Hülyék lennének olcsón ideadni. Másrészt egy kamu hír volt a 150 amit páár óra múlva cáfoltak is. A 130 meg kiderült, hogy még 90 se volt.

Coutinho meg egy szimplán jó játékos? Elég magasan lehet nálad a mérce. A megszerezhető kategóriában pedig kb. ő az aki beférne a kezdőbe és Ini utóda lehetne. Igazából Verratti és Thiago persze jobb lenne, de megszerezhetetlen kategória. Verrattira meg már akkor bőven 100 felett ígértünk, mikor még a Neymar üzlet meg sem köttetett.

Akkor úgy emlékszem senki nem károgott mikor Neymarra kiadtunk kb. 130 milliót ami akkor magasan az addigi rekord felett volt. Mert nem hiszem hogy van olyan naiv ember aki elhiszi, hogy 57 milliót fizettünk érte a sok pereskedésről nem is beszélve és a horror fizetését nem is számítottuk. Pedig akkor ő is csak egy nagy tehetség volt, arról nem is beszélve, hogy közel sem volt akkora szükségünk rá, mint most Dembelére.

Nem Coutinho meg Dembelé árán kellene pattogni, hanem hogy ilyen Matyikat, Gomeseket, Alcacereket meg Paulinhokat veszünk meg 40 milliókért.
Forca Barca!!!!
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.23. 23:01:12

Igen sajnos. Én neymart eléggé szántam és megkérdőjeleztem a döntése miatt. Viszont miután ezt a hozzászólást leírtam... Így már sajnos megértem őt, ráadásul mi semmit sem látunk a belső életről és a valós helyzetről. Sajnos simán megértem őt. Viszont ilyen logikával miért csodálkozzunk ha jövőre Messi és Iniesta is erre az útra lépne?
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.23. 22:50:18

[quote="zsoltfree"]-
- Inigo Martinez kell az edzőnek, ezért rálepülünk. Egész jó kis védő, ismeri a ligát, korban is perfect, és 32 milla, egész jól hangzik -> ezt az elnökség megvétózta, mikor már mindenki örült.

- Középpályára a nagy ígéret Serit kinézték, 40 milláért elhozható (Neymar transzfert nem számítva is ennyiért azért már nem kapsz kb senkit sem, főleg, ha nagy klub vagy....) -> megállapodtak mindenkivel, de ezt meg a szakmai elnökség vétózta meg.

Haí csak ezt a két "ügyet" nézzük, látszik, mekkora a kupleráj, mert ezeknél nem lépett be a képbe "gonosz ellenjátékos".
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.23. 22:22:34

Idén kb. áprilisban azt gondoltam, oké, ez az év már így sült el, néha ez is előfordul, nem nyerünk semmit. Szerintem ez azért volt, mert Enrique elég korán köztudott volt, hogy lelép, és utána a szezonon már csak azt éreztem, hogy teljen el, és majd jövőre.

Én a nyártól azt vártam, hogy jöjjön egy normális edző, és egy jobb hátvéd, meg egy Matyi-Arda-Gomez, ha elmenne akkor az csak grátisz.

NYÁR:
- Valverde jön (pipa, király)
- Matyi el (pipa, király) -> innentől remélem csak álmodom, és mindjárt jön az ébresztő:
- bejelentkezünk Verrattiért, ráadásul még lehet, hogy 100 milla alatt végre idejön: királyság -> aztán elvileg a játékos is már kezdi magát Barca-mezben látni és kijelenti jönni akar -> aztán kiderül, mégsem jön (wtf)
- helyette viszont Neymarról cikkeznek -> kb senki sem gondolta, hogy lenne olyan idióta aki kiadna érte 222 millát -> napi 20 cikk, hogy megy, de az egész ügy zavaros
- Coutinhoért érdeklődünk, és elhozzuk emberi áron (értsd 100 milla alatt)
- Neymar végül nem kis meglepetésre PSG-be igazolt, közben kiderültek ilyen hűségbónuszos okosságok, ami magyarországon csak caffeteriás okosság arra, hogyan adjunk dupla fizut valakinek, hogy ne nézzenek szellemileg korlátoltnak
- Coutinho mégsem jön, vagy mégis? Ilyen hírekből napi 1 legalább, de most már beszállt ebbe a hírmorzsába Dembele is.
- jön a semmiből Semedo 30-ért. Ez még lehet jó, mert hiányposzt, és igéretes, és inkább mint például bellerin 2,5-3-szor ennyiért (pipa, király)
- közben Douglas - akit ha nem veszünk meg az anyján kívül senki sem ismerné a nevét -, megy kölcsönben, de aztán mégsem, mert itt a padmelegítésért is megkap 1,5 millát, így majd nyilván 1 hét alatt találunk valakit, aki majd kölcsönveszi x összegért, a maradékot pedig 1,5 milláig majd innen megkapja (wtf)
- Gomezért állítlag nagy értékű ajánlatokat utasítunk el....
- Inigo Martinez kell az edzőnek, ezért rálepülünk. Egész jó kis védő, ismeri a ligát, korban is perfect, és 32 milla, egész jól hangzik -> ezt az elnökség megvétózta, mikor már mindenki örült.
- közben a Dembele és Coutinho (előbbi az acélos 3. helyen végzett Dortmundban 1, azaz egy éve játszik és 15 milláért vették, utóbbi pedig egy jó játékos a premiere ligából, semmi több) párosért már darabonként 130 millát is elutasítanak, ami már az agyrém kategória felett van kettővel, mivel még a 100 millás, de egyébként igen nagy potenciállal rendelkező játékosokért hogy károgtunk, hogy már ez sem normális. Erre egy tevehajcsár kiad valakiért 222 millát, és mi a megoldás? Hát beállunk a sorba, és 150-et ajánlunk állítólag ma Coutinhoért. Jézusmáriaszentjózsef, miiiiiiiiiiiiiivaaaaaaaaaan??????
- Majdelfelejtettem, közben megmenekült a haza, mert a 29 éves, 2 éve a kínai ligában pallérozódó, korábban a Tottanhamban is kevésnek bizonyuló Paulinhot megvettük 31321. töltelékközéppályásnak, hogy legalább biztosítsuk a legnagyobb utánpótlásunknak azt (Samper), hogy véletlenül se robbanjon be idén, inkább adjuk kölcsön valakinek megint....
- Iniesta és Messi szerződései jövő nyáron lejárnak, és még nem hosszabbítottak, ez is egy nagy betűs WTF
- Középpályára a nagy ígéret Serit kinézték, 40 milláért elhozható (Neymar transzfert nem számítva is ennyiért azért már nem kapsz kb senkit sem, főleg, ha nagy klub vagy....) -> megállapodtak mindenkivel, de ezt meg a szakmai elnökség vétózta meg.
- Neymarra megy a sárdobálás, miközben a fél csapattal grillezik és minden játékos közösségi csatornája ezzel van tele. És példátlan módon egy elnökségi tag szétoltja Piquét egy sajtótájékoztatón egy bagatel kupa elvesztett meccse miatt, és a játékosok is minden nyilatkozatukban diplomatikusan utalnak rá, hogy nem minden kerek a górékkal kapcsolatban.
- plusz még Di Mariás hírek jelennek meg, mi vaaaaaaaaaaaan???? itt már vetem a kereszteket
- hab a tortán, hogy 1 hét maradt az átigazolási szezonból, már midnen bajnokság kb megy, a bl-regisztrációk is kb megvoltak, az alapozásnak rég vége. Itt már csak kapkodni lehet, 2-szeres áron valami nímandot megveszünk nagy kapkodva. Végül is nem volt rá egy egész nyarunk, ugye... (azt már le sem írom, hogy a kölcsönből visszatérő ballaszt még a nakunkon van, és a középpályán is kicsit sokan vagyunk, de legalább minőségben gyengék)

Remélem csak álmodom. Itt totál elment az esze a vezetőknek? Valami brutál tré nyarunk volt. És szerintem még csak rosszabb lesz. A játékunkban annyi a fantázia, hogy mr márciusban biztosra tudjuk, hogy a bajnokság és a BL-ért nem igazán kell majd izgulnunk (pedig ha nem megyünk nagyot ősszel és nem igazolunk valakit, akkor Messi és Ini is elkezd majd tárgyalgatni januárban akárkivel és sajnos totálisan megértem őket....)

Tényleg, miért nem zavarják már el ezeket a francba???????
100+ millákat kiadni ilyen arcokért? És ez még a jobb forgatókönyv? Nincs tehetséges szélső a világon 50-80-ért? Ne már, hogy ninics... Most akkorát lehetne építkezni! Pénz van rá bőven, de ebbő már semmi, konkrétan semmi sem lesz az átigazolási hajrában. Ennyire idiótákat komolyan mondom. Ezek idén totálisan hazavágják a klubot, ráadásul Bartot senki sem szavazta meg, mert csak örökölte a stafétabotot a bukott elődjétől, és mitadisten pont egy triplázós év után volt választás, amikor egy MSN játszik elől, szárnyalva. Így megválasztanának újra egy zsák krumplit is sajnos. Ha nem csinálnak egy olyan 10 évvel ezelőtti építkezést most azonnal, akkor totál hazavágják a klubot, mert így nem igazán lenne oka Messinek itt maradni. Bővítik a stationt, király, így mégtöbben beférnek majd, hogy csendben szurkoljanak. Az elnökség láthatóan nem kommunikál a játékosokkal, de az igazolási blamákból az látszik, hogy kb. az edzővel sem. Nehogy már ne bírjunk igazolni egy két játékost max 70-80 milláért, de nagyon maximum 100-ért!

Egyébként a fiatalokat sem értem. Mondják, hogy nincs minőség, és azért nem jön fel senki. Oké, ez egyrészt azért fura, mert a B-csapat felét nyáron megvették (nyiván a jobbakat). És nézzük például Guardiolát. Ő mennyi fiatalt beépített már? És igen, nálunk tudták hozni a cserearcok szintjét, és azt hittük, majd lesz belőlük valami, de aztán később elmentek. De itt igen is voltak jó meccsei például: Cuenca, Tello, Bartra, Bojan négyesnek, de biztosan tudnék még ide írni párat. Pedrot is elég kár volt eltékozolni. Bizonyos szinten biztos be lehetne építeni évente 1-2 arcot, de inkább pazaroljuk el őket külföldre még fiatalon, hogy majd visszavegyük őket 70+ millióért.

Naponta felnézek ide, reménkedve, de kb minden nap csak a fejemet fogom. Már azon agyalok, hogy nem nézek rá a netre szeptember elsejéig, de ezt sajnos úgy sem bírnám ki...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.23. 22:15:07

S.Agüero írta:Szerintem Palesz is hasonlóra gondolt, nem gólpasszokat várunk tőle, csak hogy nyomás alatt se hibázzon, 1-1 labdakezelés, kicsit pontatlan passz miatt lassul a támadás.
Japp. Mondjuk én passzok terén is több tökösséget várnék - mezőnyben is, nem csak a 16-os környékén -, meg letámadásnál is, nem csak azt, hogy ne hibázzon. Az is kell persze, de amíg nem Semedo veszi át a szerepét labdakihozatalban, addig ott is illene a biztos passzoknál többet virítani. De ez élő meccstől független, mert előtte is emiatt szapultam, az csak rátett egy lapáttal. :D
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2017.08.23. 22:08:49

LG írta: Rakitic: Igen, azt látom, hogy az meccs élőben nagy benyomást tett rád. De szerintem nincsenek támadásban komoly hiányosságai, a válogatottban pl. sokkal támadóbb szelemben játszik, de így volt ez a Schalkeban és a Sevillában is. Nálunk több a védekező munkája, ezért nem tud annyit hozzátenni előrefelé, de ez szerintem rendben is van, valamit vmiért. Úgy gondolom, egy jó Rakéta kell, mint egy falat kenyér, és bízom benne, hogy ez meg is lesz, a Betis ellen ígéretes volt. Valverde új formációja feküdhet neki, hisz vannak társai a jobb oldalon.
Szerintem van két komoly hiányossága....
1. lassú, labdaval pláne, védekezésben egyszerüen állva hagyják...
2. nem tud cselezni, ha nincs tiszta passz helyzetben meg van lőve

Ez persze "álló" focinál és egy brilliáns MSN-el előtte nem feltünő....mert ekkor viszont kijönnek az erényei keresztpasszok stb...
De jelenleg a lépegető Busquets és a 34 éves Iniestaval kiegészítve ez így egy nyugdíjas kozéppálya és nem a kor miatt. Gondolom Te is láttad pl. a Realt milyen sebességgel dolgozik kozepen és adja az egesz csapat ritmusát.
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.23. 21:55:23

Rakitic: Igen, azt látom, hogy az meccs élőben nagy benyomást tett rád. De szerintem nincsenek támadásban komoly hiányosságai, a válogatottban pl. sokkal támadóbb szelemben játszik, de így volt ez a Schalkeban és a Sevillában is. Nálunk több a védekező munkája, ezért nem tud annyit hozzátenni előrefelé, de ez szerintem rendben is van, valamit vmiért. Úgy gondolom, egy jó Rakéta kell, mint egy falat kenyér, és bízom benne, hogy ez meg is lesz, a Betis ellen ígéretes volt. Valverde új formációja feküdhet neki, hisz vannak társai a jobb oldalon.
De a válogatottban nem is pontosan ebben a pozícióban játszik, itt teljesen más szituációkba kerül, labdakihozataloknál például. Sokszor háttal a kapunak kapja a labdát, seggében egy ellenféllel, meg is látszik ilyenkor a hiányossága. Szerintem Palesz is hasonlóra gondolt, nem gólpasszokat várunk tőle, csak hogy nyomás alatt se hibázzon, 1-1 labdakezelés, kicsit pontatlan passz miatt lassul a támadás.
knor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2007.02.04. 23:33:29

2017.08.23. 21:52:35

ha már ott vagyunk akkor hozzuk el Manét is, vagy csak őt
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.08.23. 21:50:15

Közben a Sky Sport Italia szerint a Milan bejelentkezett Rafinháért. Nem írnak többet, szóval nem tudom mennyire lehet komoly. Mivel sérült is, nagy összeget nem várhatunk érte, gondolom max bepróbálkoznak egy kölcsönnel.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.23. 21:37:06

Értem. Mondjuk Gomesről én nem igazán tudnék profilt alkotni, én még nem jöttem rá az ittléte alatt, hogy neki melyek is erősségei.

Palesz! A kezdőben valószínűleg nálunk is továbbra is 1 ilyen játékos lenne, legalábbis nekem ez jött le eddig, főleg a Betis elleni meccs erősítette meg ezt a gondolatot bennem. A három kp. közül az egyik Busi, a másik Rakitic, valószínűleg az ő alternatívája Paulinho, a harmadik poszton Ini/SR osztozna a jelenlegi felállásban. Nagyon reménykedem benne, hogy Valverde belátta Gomes hasznavehetlenségét, a Betis elleni meccs némi alapot is ad erre. Szinte biztos, hogy egyelőre marad, a vezetőség sajnos nem elég tökös hozzá, hogy a hibájukat elismerve egyből továbbpasszolják, pedig ezzel minimalizálhatnák a veszteséget. Majd jövőre megy ingyen, vagy vmi apróért, annyit is ér egyébként.

Rakitic: Igen, azt látom, hogy az meccs élőben nagy benyomást tett rád. De szerintem nincsenek támadásban komoly hiányosságai, a válogatottban pl. sokkal támadóbb szelemben játszik, de így volt ez a Schalkeban és a Sevillában is. Nálunk több a védekező munkája, ezért nem tud annyit hozzátenni előrefelé, de ez szerintem rendben is van, valamit vmiért. Úgy gondolom, egy jó Rakéta kell, mint egy falat kenyér, és bízom benne, hogy ez meg is lesz, a Betis ellen ígéretes volt. Valverde új formációja feküdhet neki, hisz vannak társai a jobb oldalon.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.23. 21:16:55

Bob_Marley írta:A Liverpool is hasonló, ez nem elég az nem elég. Legalább akkor próbálunk alternatívát keresni, rég hagyni kellett volna a Dortmundot is meg a Liverpoolt is.

És az alternatívákkal is olyan jól forgunk alkudozni egy héttel az átigazolási időszak vége előtt?!
Azt mondják, hogy Parejo 60, aztán szó nélkül fizetünk.
Miért kéne hagyni a Poolt. Nem tettünk normális ajánlatot. 85 millió még tavaly is reális ár lehetett volna a brazilért, most vicc.
A Dortmunddal sincs semmi gond. Ráadásul egy játékossal is nagyon kiszúruak, csak azért mert minden áron ide akart jönni.
Pont ilyen emberekre lenne szükség, akik tényleg itt akarnak játszani. Coutinho is megtette a lépéseket, pedig neki még bérelt helye sincs. Az ilyen játékosok, akik éhesek a sikerre és motiváltak, emellett elkötelezettek is, nem olyanok, mint Turan, aki nem játszani akar, hanem csak a pénzét felvenni.
Ha így folytatjuk, akkor a Barca már nem lesz annyira csábító a játékosoknak sem.

Bestbarca írta:" hírek hogy megegyeztünk a Dortumddal,és egyenlőre cáfolat még nincs olyan sebességgel mint szokott lenni...130ról már volt szó,150et kérnek,nincs az olyan messz. Állítólag vmit engedtek és jön. Dembelé annyira elszigetelődött a csapattól, ha ennyit kifizetünk nem fogják ott tartani. A Dortmund nem. És le is nyilatkozták vihető csak csengetni kell. Szal gyanús...
Arról a 150-ről nem volt szó, kamu hír volt. Német részről nyilatkoztak 120 milliót úgy, hogy nem bónuszokban adjuk.

Még szerencse hogy így fiatalítjuk a csapatot. Paulinho 30, Parejo 28, Di maria 29 és a többi.

Coutinho a legjobb korban van, kiforrott játékos de még sok év benne van, Dembelé már kiváló játékos, ő a jövő, Semedo nagyon jó vétel volt és még csak 23.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.23. 21:08:32

LG írta:
S.Agüero írta:Bob, kicsit ellent mondasz magadnak, mert ha jól tudom, neked a 92-es Cruyff-féle csapat az elit, ehhez képest teleraknád a középpályát Gomes, Paulinho és Rakitic féle arcokkal.
Tudjuk, hogy nem szereted a horvátot, de azért ez még tőled is sértő. [-X
Mi a sértő? Nem mondtam, hogy egy szinten van a három játékos, viszont a "profil" eléggé hasonló.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.23. 21:08:17

Mondjuk ezt se értem, mert a Madrid végigveri az egész világot kb, és 1 db ilyen emberük van a kezdőbe, meg mellé 5 zenész kb. De itt sokan Casemiro miatt - aki szintén egy fontos lámcszem, nem azt mondom hogy nem - olyan emberekkel raknák tele a középpályát. Na mindegy, nézem inkább a Pool gálát, ők legalább örömet okoznak. :D

LG: Rakitic nekem még szimpatikus is, és jobbnak tartom mindegyik említettnél, de attól még tadásban komoly hiányosságai vannak, nálam meg egy modern középpályás előre és hátra is klasszis. Mióta élőben láttam, méginkább megvan bennem ez az érzés. szerk.: Ja most mézem, hogy nem is engem idéztél. :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.23. 21:06:33

S.Agüero írta:Bob, kicsit ellent mondasz magadnak, mert ha jól tudom, neked a 92-es Cruyff-féle csapat az elit, ehhez képest teleraknád a középpályát Gomes, Paulinho és Rakitic féle arcokkal.
Tudjuk, hogy nem szereted a horvátot, de azért ez még tőled is sértő. [-X
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.23. 21:02:46

S.Agüero írta:Bob, kicsit ellent mondasz magadnak, mert ha jól tudom, neked a 92-es Cruyff-féle csapat az elit, ehhez képest teleraknád a középpályát Gomes, Paulinho és Rakitic féle arcokkal.
Nekem az etalon, de 25 évvel ezelőtti dologról beszélünk, másban látom a sikert. Ahogy Xavi is pl az all-time kedvenc játékosom, de a "trend" nem ez.

A játék sokkal inkább a támadóharmadra koncentrálódik, más profilú kp-sok vannak ma. 25 évvel ezelőtt megálltál a kör közepén csípőre tett kézzel és osztogattad a labdákat, ma 14 km-t fut egy jobbhátvéd.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.23. 20:53:42

Bob, kicsit ellent mondasz magadnak, mert ha jól tudom, neked a 92-es Cruyff-féle csapat az elit, ehhez képest teleraknád a középpályát Gomes, Paulinho és Rakitic féle arcokkal.
Avatar
Gaboo
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2017.06.06. 09:48:33

2017.08.23. 20:53:13

A nyáron én biztos, hogy Dembélére mennék rá egyedül, a középpályára már úgysem tudunk olyan embert hozni, aki érdemben erősítés lehet, nem vagyok képben Gortzkával kapcsolatban, ha valaki kiegészít vele kapcsolatban azt megköszönném, mindenesetre mást nem hoznék, inkább eladnék, amennyit lehet, lassan nem számít, hogy mennyiért csak az Arda-Gomes-Munir-Vermaelen-Douglas-Rafinha pakk valahogy távozzon a klubtól, a többiekkel, igen beleérve Sampert is, számolnék. Szóval idén egyedül Dembélét igazolnám le, Jövő nyáron pedig, amennyiben még mindig él Griezmann 100 milliós kivásárlási ára, úgy minden követ megmozgatnék a leigazolásáért, így pedig kialakulna egy Dembélé-Messi-Griezmann-Suárez négyes, ami igencsak kreatív és variálható lenne 4-3-3-ban, 4-2-3-1-ben is. Abban is jöhet javítás, ha Grizi kivásárlási ára nem ennyi. Mindenesetre Ő szerintem telitalálat lenne. 27 éves lesz jövőre, a bajnokságban hatalmas rutinnal rendelkezik, szélen és középen is tud magas szinten játszani, nemzetközi rutinja is hatalmas, egyszóval tökéletes igazolás lenne. Ehhez persze kelleni fog egy értelmes, szakmai vezetőség is, addig ilyen Griezmann féle manőverek teljesen esélytelek tőlünk.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.08.23. 20:50:12

Bob_Marley írta:Én abból indulok ki, amit láttam a Betis ellen, ellenféltől függetlenül ilyen harapós, labdaszerzős csapatot régen láttam, jó iránynak tartom.
Viszont abból a középpályából sokkal inkább hiányzik egy Coutinho-típusú játékos, mint egy Parejo-típusú. Ha Valverde tartja a 2 védekezőbb felfogású kp-t a felállásban, akkor ott játszhat Busquets, Rakitic, Paulinho, Gomes (vagy helyette Samper... ugye...) és akár SR is. Létszámban, és szerintem minőségben is megvagyunk.

Inkább az elejével van most gond, egy balszélső meg egy 1v1-ben erős, jó passzkészséggel és játékintelligenciával rendelkező kp. kell. A csapat többi része szerintem rendben van.
Válasz küldése