Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2017.08.24. 10:56:18

Tobias88 írta:Mehet is de úgy hogy mi fizetünk 80at. Cserébe csak Dybala-t kérjük :mrgreen:

Tényleg jó lenne túladni pár játékoson. Rafinha is mehet a Milánba meg Gomes is mehet el, csak kapjunk értük normális mennyiségű pénzt
Rafinhát el tudjuk úgy adni, hogy jelenleg is sérült? Mármint arra gondolok, hogy ha esetleg meg is egyezne a Barca egy másik klubbal, ott hogy menne át az orvosin?
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.08.24. 10:53:53

De mi ez a tárgyalás, mit kell ezen hetekig ülni? Bedobunk egy ajánlatot amit elutasítanak, aztán várunk, hátha visszahívnak, na jól van, mégis okés?
Nem úgy lenne a logikus, hogy mondunk egy összeget, elutasítják, kérünk mi egy összeget és abból próbálunk alkudni? De könyörgöm ez ne tartson már hetekig, ha nem tudnak megegyezni, hivatalosan jelentsék be, hogy xy-ért ennyit ajánlottunk, elutasították, ezután a a szezonban többet nem tárgyalunk a játékosért és szevasz, de ez elképesztően gáz.
Annyira kíváncsi lennék egy ilyenre. Nem hiszem, hogy időpontot kellene egyeztetniük, vagy ha mégis nem hiszem, hogy napokat kell várni erre.
Bár lehet a fele sem igaz és már régen eladtuk a felesleget és elhoztuk 100 misiért a Dembele - Coutinho duót :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zola8787 2017.08.24. 10:57:26-kor.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.08.24. 10:39:48

Két dolog miatt várom az augusztus 31-t nagyon. Hogy végre vége ennek a komédiának és hogy aznap indulok nyaralni. Már ott tartok hogy a transfer window lezárását jobban várom mint a nyaralást :D
Csak is Puyol
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.24. 10:38:29

Tobias88 írta:
visca el barca írta:A meeting between officials of FC Barcelona and Juventus will take place today to discuss a possible transfer of André Gomes. [md]
Mehet is de úgy hogy mi fizetünk 80at. Cserébe csak Dybala-t kérjük :mrgreen:

Tényleg jó lenne túladni pár játékoson. Rafinha is mehet a Milánba meg Gomes is mehet el, csak kapjunk értük normális mennyiségű pénzt
így van, ha ők ketten elmennek, meg a dagit is elsózzuk vhova az már bőven elég. douglast még hátha benyomják vhova, ha nem , akkor max lelátózik, nem zavar, vermaelen meg nem érdekel, úgyis sérült lesz egész évben.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.08.24. 10:26:18

visca el barca írta:A meeting between officials of FC Barcelona and Juventus will take place today to discuss a possible transfer of André Gomes. [md]
Mehet is de úgy hogy mi fizetünk 80at. Cserébe csak Dybala-t kérjük :mrgreen:

Tényleg jó lenne túladni pár játékoson. Rafinha is mehet a Milánba meg Gomes is mehet el, csak kapjunk értük normális mennyiségű pénzt
94:39 6 - 1
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.08.24. 10:18:37

Hihetetlen hogy hetek óta a plusszokon ment a vita Dembélénél most meg holtponton vannak a tárgyalások. A pool tegnap visszadobta az ajánlatot és kijelentették nem eladó, de mi megyünk előre. Lelátókon már zúghat a "soha ne add fel" rigmus, háttérben a benny hill szám. :D
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.08.24. 10:07:36

visca el barca írta:
a rézfánfütyülő rézangyalát már, hogy nem adjuk oda valakinek. az istennek nem értem minek ragaszkodnak hozzá ennyire betegesen.
lehet, hogy az edzéseken brillírozik (amit mi nem látunk), csak a meccseken lámpalázas :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.24. 09:45:33

Bob_Marley írta:Csak ezt lehet olvasni, hogy xy csapat több pénzt szeretne, semmi gond ezzel hiszen tudják, hogy van pénz. De pont ezért nem szabad beadni a derekunkat, mert ma a kisujjunkat akarják, holnap a fél karunkat.
ha most megvesszük coutinhot meg dembelét, jövőre lényegében nem kell senkit, mert minden posztra meg lesz a két ember.

Manchester United are interested in signing André Gomes to reinforce their squad. Juventus are also interested. [corriere dello sport]

A meeting between officials of FC Barcelona and Juventus will take place today to discuss a possible transfer of André Gomes. [md]

a rézfánfütyülő rézangyalát már, hogy nem adjuk oda valakinek. az istennek nem értem minek ragaszkodnak hozzá ennyire betegesen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2017.08.24. 10:12:14-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.08.24. 09:41:41

Bob_Marley írta:Csak ezt lehet olvasni, hogy xy csapat több pénzt szeretne, semmi gond ezzel hiszen tudják, hogy van pénz. De pont ezért nem szabad beadni a derekunkat, mert ma a kisujjunkat akarják, holnap a fél karunkat.
csak ez a versenyszférában sem életszerű, hiába van egy cégnél pénz a beszállítók versenyeztetve vannak, nem pedig fordítva, és akárhogyis nagy a játékospiac csak kellene normális játékosmegfigyelő hozzánk is, aki évközben is dolgozik, mert úgy tűnik ez nem történt meg. attól, hogy Neymar távozása nem volt tervezve, egy ekkora klubnál illene tisztában lenni a "piaccal"
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.08.24. 09:39:22

A Muniros pletykákhoz még: Elvileg a Newcastle mellett a Crystal Palace is érdeklődik, de a Sportitalia szerint a Sampdoriában fog kikötni, akár már ma.

A Sport szerint meg a kövi ajánlatunk Coutinhóért 110+40 milla.

Nagyon találó az a kép VeB. :mrgreen: Lassan mi is úgy nézünk már ki, ez a nyár után.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.24. 09:30:17

Csak ezt lehet olvasni, hogy xy csapat több pénzt szeretne, semmi gond ezzel hiszen tudják, hogy van pénz. De pont ezért nem szabad beadni a derekunkat, mert ma a kisujjunkat akarják, holnap a fél karunkat.
Kép
Kép
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.24. 09:29:17

GORETZKA miért nem jó 30-ért?
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.08.24. 09:24:29

a Nice elmehet az 50M € igényével oda ahova akar, de ne vicceljenek már, tudják már hol a "helyük".
140 pedig menjen Dembéléért ha valóban az a vége :D, egyébként ezek csupa jó pletykák :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.24. 09:09:14

csipegessetek, egy-kettő lehet volt már lentebb, de beteszem egyben az egész SEMMIT :D

Barça discarded Seri because Ernesto Valverde prefers someone who's better offensively. [rac1]


Agent Seri: "PSG contacted us 3 days ago for Seri, but he refused them for Barça." [rac1]

Rafinha said 'yes' to AC Milan. [@DiMarzio]

Dortmund wants 140m for Dembélé. All offers below will be refused. [kicker]


Newcastle United have joined the race to sign Munir. [guardian]


Barça will meet with BVB's and LFC's board members in Monaco today (UCL Draw) to 'speed up' Dembélé's and Coutinho's transfer. [md]

Nice asked for €50 million which interrupted Seri's transfer. The pause is temporary and Seri could still become a Barça player. [l'equipe]

Barça submitted an offer for €30m on Tuesday. Nice wanted more, which caused Barça to look for other options. Deal is on hold. [l'equipe]



ha még vki nem látta volna :D "just few hours"

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2017.08.24. 09:25:41-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2017.08.24. 09:03:24

palesz77 írta: A Mundo szerint meg ma a BL sorsoláson elvileg Coutinhoért és Dembéléért is megindítjuk a végső(?) offenzívát. Sport is ír Coutinhoról, 110+40 milliót, Dembéléről meg ők most azt írják, hogy szinte lehetetlen. A Kicker szerint 130-at ajánlottunk érte, a Dortmund meg 140-et akar, azért nehogy már ez lehetetlen legyen, miután felégettük vele az összes hidat.. :roll: Közbe olvastam olyat is a SER egyik újságírójától, hogy Dembélé utazásra készen van, mert úgy gondolja, hogy ma felgyorsulnak az események.
Szerintem, ha ma-holnap nem történik semmi, akkor nem fognak jönni.. ahogy veb is írta jövőhéten válogatott szünet, ott már nem fog szerintem semmi történni.
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.24. 08:54:06

MessiNeymarSuarez írta:Agent of Seri: "PSG contacted us 3 days ago for Seri, but he refused them for Barça." [rac1]

Gyönyörű... #-o
Azt nyilatkozta, hogy megkeresték, hogy kicsesszenek velünk. Nagyon imádnak minket.. :lol:

Ennek ellenére, vagy pont ezért, döntse el mindenki maga, a Sport szerint 50 millió + bónuszokért leigazoljuk Di Mariát. Én nehezen hiszem el, lévén csak ők írják, és Nasser 2 napja se volt, hogy kijelentette, hogy nem eladó. De ezen a nyáron ki tudja.. :roll:

A Mundo szerint meg ma a BL sorsoláson elvileg Coutinhoért és Dembéléért is megindítjuk a végső(?) offenzívát. Sport is ír Coutinhoról, 110+40 milliót, Dembéléről meg ők most azt írják, hogy szinte lehetetlen. A Kicker szerint 130-at ajánlottunk érte, a Dortmund meg 140-et akar, azért nehogy már ez lehetetlen legyen, miután felégettük vele az összes hidat.. :roll: Közbe olvastam olyat is a SER egyik újságírójától, hogy Dembélé utazásra készen van, mert úgy gondolja, hogy ma felgyorsulnak az események.
Avatar
nemespatro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.08.19. 22:59:25

2017.08.24. 08:41:18

MessiNeymarSuarez írta:Agent of Seri: "PSG contacted us 3 days ago for Seri, but he refused them for Barça." [rac1]

Gyönyörű... #-o
Szerintem most már szándékosan csinálják, hogy lejáratják a csapatot. Érzik ők is a vesztüket. Így hát elintézik, hogy többet komoly játékosok szóba se álljanak velünk... Ennél már csak az lenne a szebb ha Szeptember 1-én megköszönnék a bizalmat és felállnának. természetes igazolás nélkül...
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2017.08.24. 01:24:17

zsoltfree írta:
Naponta felnézek ide, reménkedve, de kb minden nap csak a fejemet fogom. Már azon agyalok, hogy nem nézek rá a netre szeptember elsejéig, de ezt sajnos úgy sem bírnám ki...
I know that feel bro... hihetetlen ez az egész már. próbálok beletörődni hogy nem jön már senki(mert nem fog), de egyszerűen nem megy, és naponta legalább 3-4x ránézek a topikra, hogy van e valami, és mindig csak a pofáraesés... nagyon idegesítő már ez az egész nyár Barcelona szempontból..
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.24. 01:10:31

Nero. írta:
MessiNeymarSuarez írta:Agent of Seri: "PSG contacted us 3 days ago for Seri, but he refused them for Barça." [rac1]

Gyönyörű... #-o
És Laporta még mindig csöndben... Vagy nem akarja már?
Komolyan, mit érezhet mikor egy PSG-t visszamond a Barcáért, teljesen rákészülsz hogy Barcelonában fogsz játszani, erre kitalálják itt az utolsó percben hogy "bocs srác mégsem kellesz" ?!
Az ilyenek miatt ne csodálkozzunk ha egyre kevesebb játékos akar ide jönni komolyan...


Laporta kiváló kérdés.
Remélem azért, mert konkrét tervekkel készül, tanulva a múltkori bukásból.

Mennyire nagy hiba volt Bartoékat a sikerektől elvakítva újból választani.... #-o
Azóta mintha direkt csinálnák, és intenének be azzal hogy katasztrofális játékospolitikát folytatnak...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.24. 00:30:49

MessiNeymarSuarez írta:Agent of Seri: "PSG contacted us 3 days ago for Seri, but he refused them for Barça." [rac1]

Gyönyörű... #-o
És Laporta még mindig csöndben... Vagy nem akarja már?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.24. 00:22:41

Agent of Seri: "PSG contacted us 3 days ago for Seri, but he refused them for Barça." [rac1]

Gyönyörű... #-o
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.23. 23:45:30

zsoltfree írta: - közben a Dembele és Coutinho (előbbi az acélos 3. helyen végzett Dortmundban 1, azaz egy éve játszik és 15 milláért vették, utóbbi pedig egy jó játékos a premiere ligából, semmi több) párosért már darabonként 130 millát is elutasítanak, ami már az agyrém kategória felett van kettővel, mivel még a 100 millás, de egyébként igen nagy potenciállal rendelkező játékosokért hogy károgtunk, hogy már ez sem normális. Erre egy tevehajcsár kiad valakiért 222 millát, és mi a megoldás? Hát beállunk a sorba, és 150-et ajánlunk állítólag ma Coutinhoért. Jézusmáriaszentjózsef, miiiiiiiiiiiiiivaaaaaaaaaan??????
Ilyen tehetséges szélső nem sok van, elérhető pláne nem. A 100 millás játékosokért addig károgtunk, amíg a PSG fe nem borította a piacot és legalább másfelszeresre mentek az ára, ráadásul az eladó klubok is tudják, hogy van pénzünk, kell az ember és időszűkében vagyunk. Hülyék lennének olcsón ideadni. Másrészt egy kamu hír volt a 150 amit páár óra múlva cáfoltak is. A 130 meg kiderült, hogy még 90 se volt.

Coutinho meg egy szimplán jó játékos? Elég magasan lehet nálad a mérce. A megszerezhető kategóriában pedig kb. ő az aki beférne a kezdőbe és Ini utóda lehetne. Igazából Verratti és Thiago persze jobb lenne, de megszerezhetetlen kategória. Verrattira meg már akkor bőven 100 felett ígértünk, mikor még a Neymar üzlet meg sem köttetett.

Akkor úgy emlékszem senki nem károgott mikor Neymarra kiadtunk kb. 130 milliót ami akkor magasan az addigi rekord felett volt. Mert nem hiszem hogy van olyan naiv ember aki elhiszi, hogy 57 milliót fizettünk érte a sok pereskedésről nem is beszélve és a horror fizetését nem is számítottuk. Pedig akkor ő is csak egy nagy tehetség volt, arról nem is beszélve, hogy közel sem volt akkora szükségünk rá, mint most Dembelére.

Nem Coutinho meg Dembelé árán kellene pattogni, hanem hogy ilyen Matyikat, Gomeseket, Alcacereket meg Paulinhokat veszünk meg 40 milliókért.
Forca Barca!!!!
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.23. 23:01:12

Igen sajnos. Én neymart eléggé szántam és megkérdőjeleztem a döntése miatt. Viszont miután ezt a hozzászólást leírtam... Így már sajnos megértem őt, ráadásul mi semmit sem látunk a belső életről és a valós helyzetről. Sajnos simán megértem őt. Viszont ilyen logikával miért csodálkozzunk ha jövőre Messi és Iniesta is erre az útra lépne?
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.23. 22:50:18

[quote="zsoltfree"]-
- Inigo Martinez kell az edzőnek, ezért rálepülünk. Egész jó kis védő, ismeri a ligát, korban is perfect, és 32 milla, egész jól hangzik -> ezt az elnökség megvétózta, mikor már mindenki örült.

- Középpályára a nagy ígéret Serit kinézték, 40 milláért elhozható (Neymar transzfert nem számítva is ennyiért azért már nem kapsz kb senkit sem, főleg, ha nagy klub vagy....) -> megállapodtak mindenkivel, de ezt meg a szakmai elnökség vétózta meg.

Haí csak ezt a két "ügyet" nézzük, látszik, mekkora a kupleráj, mert ezeknél nem lépett be a képbe "gonosz ellenjátékos".
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.23. 22:22:34

Idén kb. áprilisban azt gondoltam, oké, ez az év már így sült el, néha ez is előfordul, nem nyerünk semmit. Szerintem ez azért volt, mert Enrique elég korán köztudott volt, hogy lelép, és utána a szezonon már csak azt éreztem, hogy teljen el, és majd jövőre.

Én a nyártól azt vártam, hogy jöjjön egy normális edző, és egy jobb hátvéd, meg egy Matyi-Arda-Gomez, ha elmenne akkor az csak grátisz.

NYÁR:
- Valverde jön (pipa, király)
- Matyi el (pipa, király) -> innentől remélem csak álmodom, és mindjárt jön az ébresztő:
- bejelentkezünk Verrattiért, ráadásul még lehet, hogy 100 milla alatt végre idejön: királyság -> aztán elvileg a játékos is már kezdi magát Barca-mezben látni és kijelenti jönni akar -> aztán kiderül, mégsem jön (wtf)
- helyette viszont Neymarról cikkeznek -> kb senki sem gondolta, hogy lenne olyan idióta aki kiadna érte 222 millát -> napi 20 cikk, hogy megy, de az egész ügy zavaros
- Coutinhoért érdeklődünk, és elhozzuk emberi áron (értsd 100 milla alatt)
- Neymar végül nem kis meglepetésre PSG-be igazolt, közben kiderültek ilyen hűségbónuszos okosságok, ami magyarországon csak caffeteriás okosság arra, hogyan adjunk dupla fizut valakinek, hogy ne nézzenek szellemileg korlátoltnak
- Coutinho mégsem jön, vagy mégis? Ilyen hírekből napi 1 legalább, de most már beszállt ebbe a hírmorzsába Dembele is.
- jön a semmiből Semedo 30-ért. Ez még lehet jó, mert hiányposzt, és igéretes, és inkább mint például bellerin 2,5-3-szor ennyiért (pipa, király)
- közben Douglas - akit ha nem veszünk meg az anyján kívül senki sem ismerné a nevét -, megy kölcsönben, de aztán mégsem, mert itt a padmelegítésért is megkap 1,5 millát, így majd nyilván 1 hét alatt találunk valakit, aki majd kölcsönveszi x összegért, a maradékot pedig 1,5 milláig majd innen megkapja (wtf)
- Gomezért állítlag nagy értékű ajánlatokat utasítunk el....
- Inigo Martinez kell az edzőnek, ezért rálepülünk. Egész jó kis védő, ismeri a ligát, korban is perfect, és 32 milla, egész jól hangzik -> ezt az elnökség megvétózta, mikor már mindenki örült.
- közben a Dembele és Coutinho (előbbi az acélos 3. helyen végzett Dortmundban 1, azaz egy éve játszik és 15 milláért vették, utóbbi pedig egy jó játékos a premiere ligából, semmi több) párosért már darabonként 130 millát is elutasítanak, ami már az agyrém kategória felett van kettővel, mivel még a 100 millás, de egyébként igen nagy potenciállal rendelkező játékosokért hogy károgtunk, hogy már ez sem normális. Erre egy tevehajcsár kiad valakiért 222 millát, és mi a megoldás? Hát beállunk a sorba, és 150-et ajánlunk állítólag ma Coutinhoért. Jézusmáriaszentjózsef, miiiiiiiiiiiiiivaaaaaaaaaan??????
- Majdelfelejtettem, közben megmenekült a haza, mert a 29 éves, 2 éve a kínai ligában pallérozódó, korábban a Tottanhamban is kevésnek bizonyuló Paulinhot megvettük 31321. töltelékközéppályásnak, hogy legalább biztosítsuk a legnagyobb utánpótlásunknak azt (Samper), hogy véletlenül se robbanjon be idén, inkább adjuk kölcsön valakinek megint....
- Iniesta és Messi szerződései jövő nyáron lejárnak, és még nem hosszabbítottak, ez is egy nagy betűs WTF
- Középpályára a nagy ígéret Serit kinézték, 40 milláért elhozható (Neymar transzfert nem számítva is ennyiért azért már nem kapsz kb senkit sem, főleg, ha nagy klub vagy....) -> megállapodtak mindenkivel, de ezt meg a szakmai elnökség vétózta meg.
- Neymarra megy a sárdobálás, miközben a fél csapattal grillezik és minden játékos közösségi csatornája ezzel van tele. És példátlan módon egy elnökségi tag szétoltja Piquét egy sajtótájékoztatón egy bagatel kupa elvesztett meccse miatt, és a játékosok is minden nyilatkozatukban diplomatikusan utalnak rá, hogy nem minden kerek a górékkal kapcsolatban.
- plusz még Di Mariás hírek jelennek meg, mi vaaaaaaaaaaaan???? itt már vetem a kereszteket
- hab a tortán, hogy 1 hét maradt az átigazolási szezonból, már midnen bajnokság kb megy, a bl-regisztrációk is kb megvoltak, az alapozásnak rég vége. Itt már csak kapkodni lehet, 2-szeres áron valami nímandot megveszünk nagy kapkodva. Végül is nem volt rá egy egész nyarunk, ugye... (azt már le sem írom, hogy a kölcsönből visszatérő ballaszt még a nakunkon van, és a középpályán is kicsit sokan vagyunk, de legalább minőségben gyengék)

Remélem csak álmodom. Itt totál elment az esze a vezetőknek? Valami brutál tré nyarunk volt. És szerintem még csak rosszabb lesz. A játékunkban annyi a fantázia, hogy mr márciusban biztosra tudjuk, hogy a bajnokság és a BL-ért nem igazán kell majd izgulnunk (pedig ha nem megyünk nagyot ősszel és nem igazolunk valakit, akkor Messi és Ini is elkezd majd tárgyalgatni januárban akárkivel és sajnos totálisan megértem őket....)

Tényleg, miért nem zavarják már el ezeket a francba???????
100+ millákat kiadni ilyen arcokért? És ez még a jobb forgatókönyv? Nincs tehetséges szélső a világon 50-80-ért? Ne már, hogy ninics... Most akkorát lehetne építkezni! Pénz van rá bőven, de ebbő már semmi, konkrétan semmi sem lesz az átigazolási hajrában. Ennyire idiótákat komolyan mondom. Ezek idén totálisan hazavágják a klubot, ráadásul Bartot senki sem szavazta meg, mert csak örökölte a stafétabotot a bukott elődjétől, és mitadisten pont egy triplázós év után volt választás, amikor egy MSN játszik elől, szárnyalva. Így megválasztanának újra egy zsák krumplit is sajnos. Ha nem csinálnak egy olyan 10 évvel ezelőtti építkezést most azonnal, akkor totál hazavágják a klubot, mert így nem igazán lenne oka Messinek itt maradni. Bővítik a stationt, király, így mégtöbben beférnek majd, hogy csendben szurkoljanak. Az elnökség láthatóan nem kommunikál a játékosokkal, de az igazolási blamákból az látszik, hogy kb. az edzővel sem. Nehogy már ne bírjunk igazolni egy két játékost max 70-80 milláért, de nagyon maximum 100-ért!

Egyébként a fiatalokat sem értem. Mondják, hogy nincs minőség, és azért nem jön fel senki. Oké, ez egyrészt azért fura, mert a B-csapat felét nyáron megvették (nyiván a jobbakat). És nézzük például Guardiolát. Ő mennyi fiatalt beépített már? És igen, nálunk tudták hozni a cserearcok szintjét, és azt hittük, majd lesz belőlük valami, de aztán később elmentek. De itt igen is voltak jó meccsei például: Cuenca, Tello, Bartra, Bojan négyesnek, de biztosan tudnék még ide írni párat. Pedrot is elég kár volt eltékozolni. Bizonyos szinten biztos be lehetne építeni évente 1-2 arcot, de inkább pazaroljuk el őket külföldre még fiatalon, hogy majd visszavegyük őket 70+ millióért.

Naponta felnézek ide, reménkedve, de kb minden nap csak a fejemet fogom. Már azon agyalok, hogy nem nézek rá a netre szeptember elsejéig, de ezt sajnos úgy sem bírnám ki...
Válasz küldése