Josep Maria Bartomeu

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2020.08.26. 00:40:27

Mit fog kapni ez az ember, ha a nezok bemehetnek a stadionba majd..... te jo eg....
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.25. 21:56:10

Titinho írta:
2020.08.25. 20:24:03
Gratulálok Barto! :evil:
Élerte amit akart.
Ő bezzeg nem mond le, mert minek az ő felelőssége semmi. Gusztustalan egy sült paraszt féreg ez az ember.
Ahogy ez a nap gyásznap lesz a Barca történelmében úgy az ő sírjára is remélem felkerül ez a dátum. Amit az elmúlt 5 évben csináltál apukám az túl megy minden határon, de ez a mostani időszakod...hát nincsenek rá épeszű szavak, csak nyomdafestéket nem tűrő.

A futball történelem legnagyobb játékosát elüldözni, az önkényes megalomán amatőrizmusa miatt.

Remélem az lesz ma vagy holnap mint a Valenciánál és a szurkolók végre meglepnek éjszaka a házad előtt barátom! :twisted:

Tönkre tetted az egyik legnagyobb klubot és a futball történelem legnagyobb játékosát! Ez fog mindig is az emberek és a Barca család eszébe jutni ha a neved előkerül. Sikerült elérned minden idők leglúzerebb elnöke címet!

GRATULÁLOK BARTO!
De nehogy lemondj a [auto_cenzúra], ááhhh minek. :evil: :evil: :evil:
100%-ban egyetértek. Vállalja a felelősséget már 2 éve, legalábbis szerinte, egy lelkiismeretes elnök már fele ennyi trutyinál lemondott volna.

Büszkék lehetnek a pártoló tagok is, amiért 3 éve elégedettek voltak és nem mentek szavazni a bizalmatlansági indítványra.
3 év eltelt, szépen be is ért Bartomeu gyümölcse, a pusztítás méréke felmérhetetlen.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.08.25. 20:24:03

Gratulálok Barto! :evil:
Élerte amit akart.
Ő bezzeg nem mond le, mert minek az ő felelőssége semmi. Gusztustalan egy sült paraszt féreg ez az ember.
Ahogy ez a nap gyásznap lesz a Barca történelmében úgy az ő sírjára is remélem felkerül ez a dátum. Amit az elmúlt 5 évben csináltál apukám az túl megy minden határon, de ez a mostani időszakod...hát nincsenek rá épeszű szavak, csak nyomdafestéket nem tűrő.

A futball történelem legnagyobb játékosát elüldözni, az önkényes megalomán amatőrizmusa miatt.

Remélem az lesz ma vagy holnap mint a Valenciánál és a szurkolók végre meglepnek éjszaka a házad előtt barátom! :twisted:

Tönkre tetted az egyik legnagyobb klubot és a futball történelem legnagyobb játékosát! Ez fog mindig is az emberek és a Barca család eszébe jutni ha a neved előkerül. Sikerült elérned minden idők leglúzerebb elnöke címet!

GRATULÁLOK BARTO!
De nehogy lemondj a [auto_cenzúra], ááhhh minek. :evil: :evil: :evil:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.25. 20:00:18

Mennyire igaza volt Fontnak, hogy a 8-2-nél is tudunk még mélyebbre süllyedni Bartóval. Ha valóban elveszítjük Messit, az tökéletes megkoronázása lenne elnöki munkásságának. =;
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.08.20. 14:24:35

LG írta:
2020.08.20. 13:00:39

A többség valóban akarta Valverde elküldését/lemondását, de már korábban, Liverpool után. Nagyon nem mindegy az időzítés, hiszen akkor még nagyobb eséllyel találtunk volna épkézláb edzőt, akinek lett volna ideje alakítani a kereten, felkészülni a szezonra. Valamint nem hiszem, hogy a nép, legalábbis a többség Setiént szerette volna helyette. Azóta tudjuk, hogy a vezetőség sem őt akarta, de miután sem Xavi, sem Koeman nem jött össze, C-tervként ő jött a nagy kapkodásban.

Én úgy emlékszem, hogy pontegyenlőséggel vette át Setién a csapatot, nem két pont előnnyel, ráadásul a sorsolásunk nehezebb volt, mint a Realnak, erről beszéltünk sokat is anno. Messze nem volt könnyű dolga Setiénnek, főleg, hogy Messiék ragaszkodtak volna Valverdéhez. Költői kérdés: Vajon miért? :roll: De ezt már nem akarom itt tovább fejtegetni, mert már egy másik topic témája lenne.
Jó nagy mínuszt csinált sajnos, és még csak nem is a sorsoláson múlott. A végén már Osasunákkal meg Celta Vigókkal sem bírtunk. Valverdét el kellett volna küldeni tavaly nyáron, hiba volt ennek elmulasztása. Ami a vezetőség és a szurkolók közös tévedése volt, hogy azt hitték, a látvány hiánya miatt tartunk ott, ahol. Szerencsétlen Valverde nyeregette szűkösen a meccseit, és a fejéhez vágták, hogy nem nyerünk elég látványosan, miközben itt már rég nem éltünk ilyesféle luxusban, és a baj pont az volt, hogy Valverde sem tudta pragmatikusan felkészíteni a csapatot a legfontosabb ütközetekre. Komolyabb célokat már csak pragmatikus célfocival tudtunk volna és tudunk most is elérni, de ennek felismerése híján tavaly egész biztosan nem jöhetett volna Koeman, hanem hoztak volna egy "Cruyff-poszterekkel volt tele a szobám gyerekkoromban"-féle szerencsétlent, aki ugyanúgy nekiállt volna nyíltsisakos meccsben lemészároltatnia magát a BL-playoffban.

Ha kirúgják Valverdét tavaly nyáron, akkor ezt a szezont végigszenvedjük Setiénnel, az nagyon csúnya lett volna. Így is csúnya lett, de az még durvább lett volna. Ez volt az áldozati szezon, most kellett mindenkiben tudatosulnia, hogy már nem lebegünk a mezőny felett, eljött a célfoci ideje. Remélem, Koeman hoz magával néhány hentest. Már alig várom, hogy legyen egy rendes védekező középpályásunk, aki széthenteli az ellent, meg két épkézláb középhátvédünk, akik nem a spanyol etikett szabályai szerint bohóckodnak, mint amit védekezés címszó alatt már évek óta művel a csapat sajnos.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2020.08.20. 13:11:40

Tudtuk, hogy a Pep éra az a maximum, a nompluszultra, és eljön majd az az időszak, amikor kőkeményen kell dolgozni és bekell érni a kevesebbel is, hisz az egy arany generáció volt. Ebben a jelenlegi barcában, fiatalításokkal, bőven benne lenne a bajnokság+bl és Messi utolsó nagy évei, erre itt van ez a világ barma és tönkreteszi az egészet... ezt én sehogy sem tudom felfogni, elfogadni, hogy az egész öltöző ellene van, az eredmények pedig pláne, de nem bír felállni.. ez valami félelmetesen undorító.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.20. 13:00:39

Valverde ellen már akkora volt fikaáradat, hogy nem tehettek mást. Valverdét is lehet ezer meg egy dolog miatt kritizálni, de amikor már a teljesen méltatlan "Valverde out"-ozás folyt a csapból is, az már neki is kellemetlen volt. Ezt akarta a nép - és megkapta Setiént... -, gratulálhat önmagának és megveregetheti a saját vállát... Egyébként Valverdével is maximum a negyeddöntőig jutunk a BL-ben, de kizártnak tartom, hogy vele 2 pontos előnyről 5 pontos hátránnyal végzünk a bajnokságban.
A többség valóban akarta Valverde elküldését/lemondását, de már korábban, Liverpool után. Nagyon nem mindegy az időzítés, hiszen akkor még nagyobb eséllyel találtunk volna épkézláb edzőt, akinek lett volna ideje alakítani a kereten, felkészülni a szezonra. Valamint nem hiszem, hogy a nép, legalábbis a többség Setiént szerette volna helyette. Azóta tudjuk, hogy a vezetőség sem őt akarta, de miután sem Xavi, sem Koeman nem jött össze, C-tervként ő jött a nagy kapkodásban.

Én úgy emlékszem, hogy pontegyenlőséggel vette át Setién a csapatot, nem két pont előnnyel, ráadásul a sorsolásunk nehezebb volt, mint a Realnak, erről beszéltünk sokat is anno. Messze nem volt könnyű dolga Setiénnek, főleg, hogy Messiék ragaszkodtak volna Valverdéhez. Költői kérdés: Vajon miért? :roll: De ezt már nem akarom itt tovább fejtegetni, mert már egy másik topic témája lenne.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.08.20. 11:49:46

Vakmacska írta:
2020.08.20. 07:10:54
gránit írta:
2020.08.20. 00:12:07
Vakmacska írta:
2020.08.19. 20:51:52
Koeman akkor még úgy gondolta, hogy az Európa-bajnokság végéig marad a holland válogatott szövetségi kapitánya, azután jönne ide. Azóta úgy tűnik, meggondolta magát, és elengedi a 2021-re halasztott EB-t.
Ezért mondom: ennyi erővel maradhatott volna erre a fél évre EV
Valverde ellen már akkora volt fikaáradat, hogy nem tehettek mást. Valverdét is lehet ezer meg egy dolog miatt kritizálni, de amikor már a teljesen méltatlan "Valverde out"-ozás folyt a csapból is, az már neki is kellemetlen volt. Ezt akarta a nép - és megkapta Setiént... -, gratulálhat önmagának és megveregetheti a saját vállát... Egyébként Valverdével is maximum a negyeddöntőig jutunk a BL-ben, de kizártnak tartom, hogy vele 2 pontos előnyről 5 pontos hátránnyal végzünk a bajnokságban.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.08.20. 09:54:36

Kovbal88 írta:
2020.08.20. 09:43:16
Ahhoz képest amire számítani lehetett ez semmi. Szóval meglepődnék, ha ezek után mondjuk Suarez, Busquets, Pique lelépne.
Ahogy Palesz is írta, már a médiában az öregek ügynökei terjesztik, hogy egyik sem gondolja, hogy mennie kellene. Innentől sztem az lesz a vége, h Barto belengette nyilvánosan, h ő ki akarta rakni őket, de az öregek csak élősködni akarnak. Aztán maradnak szépen addig, amíg le nem jár a szerződésük.

Pénzt úgy sem fizetne értük senki, pláne a mostani helyzetben sem. Az egyetlen lehetőség az lenne, ha Barto tovább tudná tolni az egész brigádot mondjuk a japánokhoz vagy az MLS-be, de ha nem akarnak menni, akkor ez sem jön össze.

Arra leszek kíváncsi, Messi hogyan áll majd mindehhez.

Csak így sztem a rebuild helyett csak az lesz 2-3 év még, mire levakarunk mindenkit magunkról.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2020.08.20. 09:43:16

Balinho írta:
2020.08.20. 08:01:03
Szerintem tok érthető amit mond. Azzal, hogy 2 évre neveztek ki Koemant, azzal megkötötték minden induló kezet.
Azzal is egyetértek, hogy az új Barca koncepcióját az új vezetésnek kell leraknia, Bartóék meg a döntéseikkel ne nyúljanak túl a saját hivatali idejükön, ártottak eleget.
Azt se értem, hogy a nosztalgián túl miért vagyunk úgy oda Laportaert, aki eddig semmit nem vázolt az elképzeléseiből. Font évek óta építgeti a projektjét, ami mögé beállt több klubikon is. Az, hogy nyíltan, élesen és sűrűn (és jogosan) bírálja Bartot, az miért baj? Ingerült és ennek hangot ad? Kb mint minden jó érzésű Barca szurkoló...
Azzal se értek egyet, hogy Font dafke mond ellent mindenben, Eric Garciat is támogatná, Neymarra se mondta, hogy elzárkózna. Amiben ellent mond az realis, nyilván az új helyzetet hoz, ha Koemannal szárnyalni kezdünk, és triplazunk, de jelen helyzetben ez egyáltalán nem realis, itt hosszabb újjáépítés várható, azt viszont tényleg hadd csinálja már bárki (Font, Laporta vagy Barto embere) úgy, és azokkal, akikkel akarja.
Először is, eddig úgy néz ki duma, volt a nagy változás, jött Koeman meg ment Abidal. Ahhoz képest amire számítani lehetett ez semmi. Szóval meglepődnék, ha ezek után mondjuk Suarez, Busquets, Pique lelépne. Pénz, amúgy se nagyon van igazolásokra. Az meg hogy Fati meg a másik fiatal kezdő legyen érdekesen hangzik.
Font vagy nagyon okos vagy nagyon hülye, ezt még nehéz eldönteni. Nekem nem tűnik meggyőzőnek. Xavival jön, de hát ő még edzőként nem sok sikert tudott elérni. Pepnek legalább az utánpótlásnál lehetett látni a munkáját.
Laportának pedig nincs szüksége programra, ő már bizonyított, amikor a jelenleginél egy rosszabb helyzetben lévő klubot, tudott pár év alatt a csúcsra juttatni és évekig ott is tartani. Mondjuk gazdasági szempontból ő se tökéletes, de a mostaniaktól százszorta jobb.

Ja igen, az hogy Barto nem mondott le ezek után se, akkor már sose fog. Abidal jól tette, hogy lelépet legalább nem ő viszi el a balhét, pedig biztos benne van nyakig.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2020.08.20. 08:01:03

sansz írta:
2020.08.19. 17:45:55
fanbarca írta:
2020.08.19. 13:29:06
Én Font nyilatkozatát most picit soknak érzem. Tudom és értem, hogy miért ilyen, de most nagyon arrogánsnak tűnt, amit nem kéne megengednie magának. Laporta lesz itt az elnök, szeretik a személyisége miatt, a program nem érdekli az embereket.

Font: A 2030-ig tervezett sikeres időszaknak nem Koeman az edzője nálam. Ő a Barcelona legendája és mindent köszönünk neki. Ha részese szeretne lenni a projektnek, akkor valamilyen módon megadjuk neki esélyt, de nem a vezetőedzői poszton.

Értem én, hogy a programjában más szerepel, de ez picit lenéző kijelentés, még akkor is, ha csak a jelenlegi vezetőségnek akar ellent mondani. S mi van, ha megtáltosodik a csapat?
Én Font minden nyilatkozatát soknak érzem és elég gáz,ha Barto után őt kapja a Barca. Igazi erőszakos őskatalán, de mégcsak nem is következetes.
Szinte mindegy,hogy miért küldi padlóra a csapatot,mert egy tolvaj, vagy mert egy merev ősember.

Megértem,hogy nem a hollandban gondolkodott,én sem és sok fórumozó sem. Elég sok kétségem van, de mi van ha beválik? Mi van,ha látványosan jó irány lesz az új edzővel? Akkor is kidobja? A nyilatkozata alapján ki kéne, de lenne értelme? Ha meg nem dobja ki,akkor meg csak hazudik,mint Barto?
Én Laportáért sem rajongtam, de ezerszer ő,mint Barto, vagy Font.
Szerintem tok érthető amit mond. Azzal, hogy 2 évre neveztek ki Koemant, azzal megkötötték minden induló kezet.

Azzal is egyetértek, hogy az új Barca koncepcióját az új vezetésnek kell leraknia, Bartóék meg a döntéseikkel ne nyúljanak túl a saját hivatali idejükön, ártottak eleget.

Azt se értem, hogy a nosztalgián túl miért vagyunk úgy oda Laportaert, aki eddig semmit nem vázolt az elképzeléseiből. Font évek óta építgeti a projektjét, ami mögé beállt több klubikon is. Az, hogy nyíltan, élesen és sűrűn (és jogosan) bírálja Bartot, az miért baj? Ingerült és ennek hangot ad? Kb mint minden jó érzésű Barca szurkoló...

Azzal se értek egyet, hogy Font dafke mond ellent mindenben, Eric Garciat is támogatná, Neymarra se mondta, hogy elzárkózna. Amiben ellent mond az realis, nyilván az új helyzetet hoz, ha Koemannal szárnyalni kezdünk, és triplazunk, de jelen helyzetben ez egyáltalán nem realis, itt hosszabb újjáépítés várható, azt viszont tényleg hadd csinálja már bárki (Font, Laporta vagy Barto embere) úgy, és azokkal, akikkel akarja.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2020.08.20. 07:18:14

Vakmacska írta:
2020.08.19. 20:51:52
Azt mondja, hogy Koemant már decemberben megtalálták. Miért nem állapodtak meg vele akkor, hogy most jön (bár lehet, h megtörtént), és mardt volna eddig EV?
mert, ha akkor jön, kiesünk
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.08.20. 07:10:54

gránit írta:
2020.08.20. 00:12:07
Vakmacska írta:
2020.08.19. 20:51:52
Koeman akkor még úgy gondolta, hogy az Európa-bajnokság végéig marad a holland válogatott szövetségi kapitánya, azután jönne ide. Azóta úgy tűnik, meggondolta magát, és elengedi a 2021-re halasztott EB-t.
Ezért mondom: ennyi erővel maradhatott volna erre a fél évre EV
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.08.20. 00:12:07

Vakmacska írta:
2020.08.19. 20:51:52
Azt mondja, hogy Koemant már decemberben megtalálták. Miért nem állapodtak meg vele akkor, hogy most jön (bár lehet, h megtörtént), és mardt volna eddig EV?
Koeman akkor még úgy gondolta, hogy az Európa-bajnokság végéig marad a holland válogatott szövetségi kapitánya, azután jönne ide. Azóta úgy tűnik, meggondolta magát, és elengedi a 2021-re halasztott EB-t.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.08.19. 21:06:52

gránit írta:
2020.08.19. 18:12:26
Egyetértek, ezt nagyon eltaláltad.
Na végre sikerült valamit. :D
davi10 írta:
2020.08.19. 18:07:06
Az a bohóc Benedito is mekkora felhajtást csinált meg teletolt mindent #CiaoBarto-val aztán azóta se hallasz felőle. Ha jól emlekszem nem kevesen múlott, hogy nem jött össze az indítvány, de a csávó még az utolsó napokban is nyomta.
Jujj de fárasztó volt az az ember is. :D
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.08.19. 20:51:52

Azt mondja, hogy Koemant már decemberben megtalálták. Miért nem állapodtak meg vele akkor, hogy most jön (bár lehet, h megtörtént), és mardt volna eddig EV?
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.08.19. 18:27:41

Én úgy vagyok már az egésszel,hogy kezd sok lenni az egész. Alapból nem szeretem amikor a politika ennyire befolyásol bármit is itthon,vagy most épp a klubnál,noha nyilván tudom,hogy ez elkerülhetetlen sajnos. Van a hollandnak egy éve,aztán meg ha szemmel látható a fejlődés úgy sem fogja kivágni sem Font,sem Laporta,sem senki más. Xavinak ugyan úgy kell tapasztalat, ha úgy alakul jövő nyáron be lehet ültetni a holland stábjába akár.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.08.19. 18:12:26

NovaProspekt írta:
2020.08.19. 17:53:21
sansz írta:
2020.08.19. 17:45:55
Én Font minden nyilatkozatát soknak érzem és elég gáz,ha Barto után őt kapja a Barca. Igazi erőszakos őskatalán, de mégcsak nem is következetes.
Alapvetően egyetértenék, de sajnos a mai világban sokszor ilyen hőbörgő hülye figurát kell hozniuk a politikusoknak, ha nyerni akarnak (példát nem írnék :D).
Egyetértek, ezt nagyon eltaláltad. Spanyolország mondjuk pont pozitív irányba ment el az elmúlt néhány évben, ők pont meg tudták törni ezt a tendenciát, de egyértelműen létezik a világban az a jelenség, amiről írsz, és lehet, hogy ezt próbálja meglovagolni, építve a szurkolók elkeseredettségére. Én Laportára szavaznék, 2003-ban nagyon mélyről kezdtünk el fölfelé haladni, okos igazolásokkal. Csomó olyan alulértékelt játékost vettünk akkor bagóért (Eto'o, Marquez, Edmilson, Giuly, van Bronchhorst stb), és mivel rengeteg új játékosra lesz szükség a megújuláshoz, nagyon jól jönne most egy ilyen építkezés.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.19. 18:07:06

NovaProspekt írta:
2020.08.19. 17:53:21
sansz írta:
2020.08.19. 17:45:55
Én Font minden nyilatkozatát soknak érzem és elég gáz,ha Barto után őt kapja a Barca. Igazi erőszakos őskatalán, de mégcsak nem is következetes.
Alapvetően egyetértenék, de sajnos a mai világban sokszor ilyen hőbörgő hülye figurát kell hozniuk a politikusoknak, ha nyerni akarnak (példát nem írnék :D). Lehet, hogy erre fekszik most rá. De a demagóg sablonokon túl sokat én sem láttam eddig az ő nyilatkozataiban. Viszont Bartoból már elég volt. Nyerje csak meg Font vagy Laporta, aztán meglátjuk.
Az a bohóc Benedito is mekkora felhajtást csinált meg teletolt mindent #CiaoBarto-val aztán azóta se hallasz felőle. Ha jól emlekszem nem kevesen múlott, hogy nem jött össze az indítvány, de a csávó még az utolsó napokban is nyomta.
Ez az edzős nyilatkozat szerintem is kicsit gáz, de ilyen ez a politika, mindenki fikáz mindent, aztán ha Koeman beválik, akkor úgyse fogja elküldeni.

Font mellett szól, hogy neki legalább van programja, de nem tudom, hogy jobban járnánk-e vele, mint Laporta-val.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.19. 18:04:53

"A modell és a játék stílusa ugyanaz" (Részlet a főoldali Bartos interjúból)

Azért ezen felnevettem kínomban.
Persze, szemmel láthatóan ugyanaz a modell, a játék stílusa, kinézetre is mint például 2015-ös csapat amikor megválasztották :lol: =D>
A 2010-esről nem is beszélve.

Jó hogy nem mondja azt hogy "sikeresebbek vagyunk mint Laporta-Guardiola éveiben, mert több bevételünk van/20 darabbal több mezt adtunk el" =D>

palesz77:
Na ez új infó, ezt nem tudtuk!
Igen, én is attól félek hogy nagyot akar Laporta és nagyot akar Font, aztán Bartomeu utódja-bábja behúzza majd, sajnos ez bőven benne van és hiába akarnak arányaiban többen változást ha az megoszlik.
Ráadásul most a szövegeivel le is nyugtatta a népet, megnyugodtak a kételyek mert kemény vezéráldozatok lesznek és új edző....Aztán majd Busiék ott figyelnek megint a kezdőben, Fatiék meg padoznak :roll:

Anfield után is azt hittük hogy tanult a hibából és Valverdét kirúgja és hagyja az új vezetőedzőt dolgozni, a többi már történelem...Negatív rekordokkal

zsoltfree
Pontosabban, mintha halhatatlanok lennének Bartoék..2015-ben amikor égett a fejük akkor egy földöntúli erővel teljesítő csapat mentette meg őket, most meg egy világjárvány.


Nekem szimpatikus Fontban az hogy nyiltan kritizálja az elnökséget még ha kicsit túlzásba is esik néha, reméljük hogy komoly tervei is vannak a Bartoékra mutogatáson kívül.
Viszont azt erősnek érzem hogy eredménytől függetlenül kidobná Koemant, siker esetén maradjon ő és Xavi meg jöjjön mellé tanulni.

Laporta csendben van, megint azt érzem rajta mint 2015-ben, hogy csak a nevével fog indulni, nem pedig ütős kidolgozott, korszerű tervvel, ami nem túl jó előjel.
Ha meg is választják és nincs valósághoz illő terve, helyette felül a nosztalgiavonatra és a "ne legyen mezszponzor" és társai amik anno működtek de a mai fociban nem, akkor abból sem sülhet ki sok jó, de még mindig jobb mint Bartomeuék.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.08.19. 18:00:32

fanbarca írta:
2020.08.19. 13:29:06
Én Font nyilatkozatát most picit soknak érzem. Tudom és értem, hogy miért ilyen, de most nagyon arrogánsnak tűnt, amit nem kéne megengednie magának. Laporta lesz itt az elnök, szeretik a személyisége miatt, a program nem érdekli az embereket.

Font: A 2030-ig tervezett sikeres időszaknak nem Koeman az edzője nálam. Ő a Barcelona legendája és mindent köszönünk neki. Ha részese szeretne lenni a projektnek, akkor valamilyen módon megadjuk neki esélyt, de nem a vezetőedzői poszton.

Értem én, hogy a programjában más szerepel, de ez picit lenéző kijelentés, még akkor is, ha csak a jelenlegi vezetőségnek akar ellent mondani. S mi van, ha megtáltosodik a csapat?
Ezt én is így látom. Kicsit túl van már ez tolva, hogy minden véleményben, akármihez is kötődik, kötelező a vezetőség szidásának szerepelnie, és aki tetszőleges témában nem a vezetőséget fikázza, az biztosan Bartomeu-párti. Bartomeu-nak mennie kell, ez nyilvánvaló, de Koeman hagy csinálhasson már mást is Bartomeu fikázásán kívül. Ha azt mondja, hogy Busquets-nek mennie kell, lassan ezért is hibás lesz, mert nem fikázta a mondatban Bartomeu-t. Kicsit el kéne már ettől szakadni.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.08.19. 17:53:21

sansz írta:
2020.08.19. 17:45:55
Én Font minden nyilatkozatát soknak érzem és elég gáz,ha Barto után őt kapja a Barca. Igazi erőszakos őskatalán, de mégcsak nem is következetes.
Alapvetően egyetértenék, de sajnos a mai világban sokszor ilyen hőbörgő hülye figurát kell hozniuk a politikusoknak, ha nyerni akarnak (példát nem írnék :D). Lehet, hogy erre fekszik most rá. De a demagóg sablonokon túl sokat én sem láttam eddig az ő nyilatkozataiban. Viszont Bartoból már elég volt. Nyerje csak meg Font vagy Laporta, aztán meglátjuk.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.08.19. 17:45:55

fanbarca írta:
2020.08.19. 13:29:06
Én Font nyilatkozatát most picit soknak érzem. Tudom és értem, hogy miért ilyen, de most nagyon arrogánsnak tűnt, amit nem kéne megengednie magának. Laporta lesz itt az elnök, szeretik a személyisége miatt, a program nem érdekli az embereket.

Font: A 2030-ig tervezett sikeres időszaknak nem Koeman az edzője nálam. Ő a Barcelona legendája és mindent köszönünk neki. Ha részese szeretne lenni a projektnek, akkor valamilyen módon megadjuk neki esélyt, de nem a vezetőedzői poszton.

Értem én, hogy a programjában más szerepel, de ez picit lenéző kijelentés, még akkor is, ha csak a jelenlegi vezetőségnek akar ellent mondani. S mi van, ha megtáltosodik a csapat?
Én Font minden nyilatkozatát soknak érzem és elég gáz,ha Barto után őt kapja a Barca. Igazi erőszakos őskatalán, de mégcsak nem is következetes.
Szinte mindegy,hogy miért küldi padlóra a csapatot,mert egy tolvaj, vagy mert egy merev ősember.

Megértem,hogy nem a hollandban gondolkodott,én sem és sok fórumozó sem. Elég sok kétségem van, de mi van ha beválik? Mi van,ha látványosan jó irány lesz az új edzővel? Akkor is kidobja? A nyilatkozata alapján ki kéne, de lenne értelme? Ha meg nem dobja ki,akkor meg csak hazudik,mint Barto?
Én Laportáért sem rajongtam, de ezerszer ő,mint Barto, vagy Font.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.19. 15:37:49

fanbarca írta:
2020.08.19. 13:29:06
Én Font nyilatkozatát most picit soknak érzem. Tudom és értem, hogy miért ilyen, de most nagyon arrogánsnak tűnt, amit nem kéne megengednie magának. Laporta lesz itt az elnök, szeretik a személyisége miatt, a program nem érdekli az embereket.

Font: A 2030-ig tervezett sikeres időszaknak nem Koeman az edzője nálam. Ő a Barcelona legendája és mindent köszönünk neki. Ha részese szeretne lenni a projektnek, akkor valamilyen módon megadjuk neki esélyt, de nem a vezetőedzői poszton.

Értem én, hogy a programjában más szerepel, de ez picit lenéző kijelentés, még akkor is, ha csak a jelenlegi vezetőségnek akar ellent mondani. S mi van, ha megtáltosodik a csapat?
Nekem pedig nagyon tetszett a nyilatkozata, teljesen reálisan látja a helyzetet. Ha valamilyen csoda folytán megtáltosodna a csapat, még akkor sem szabadna halogatni a megújulást, arra jó lenne, hogy néhányan kicsit helyreállítsák a megtépázott becsületüket, illetve kiderülne, hogy ki az, akire még hosszútávon számítani lehet. De én ebben a megtáltosodásban nem nagyon hiszek...

De nézd, anno 2004 tavaszán is meneteltünk egy nagyot a borzalmas őszi szezon után. Nyáron mégis alaposan fel lett frissítve keret, és a dicsőséges tavasz néhány kulcsemberével nem számoltunk a továbbiakban. Megérte? Megérte.

2021-ben új korszaknak kell kezdődnie, attól függetlenül, hogy mi történik az elkövetkezendő egy évben. Persze, az hiányozna, hogy ha lehoznánk egy viszonylag vállalható szezont, Barto embere nyerje választást, és folytassák a klub tönkretételét. 2015-ben is hatalmas fölénnyel újra lett választva, mert a többséget (engem már akkor sem) elvakította a triplázás. Láttuk, hogy mennyire érte meg újabb 5 évet adni a garázdálkodásának. 2017-ben megint meginogott alatta szék, de gyorsan elherdált egy csomó pénzt, kiszúrva a szurkolók szemét, megint megúszta. Annak is isszuk a mai napig levét. És azóta is csak árt a klubnak, büntetlenül.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.08.19. 14:05:33

Továbbra is tartom, hogy helyében Xavit először másodedzőnek tenném be akár jövőre. Nem tudom mi miatt látják benne a megmentőt, az araboknál elért eredményeit sem tudom, sőt nem is érdekel az ottani bohóckodás. Zidane is úgy kezdte, hogy előbb Ancelottinál szerzett tapasztalatot, nem egyből dobták be a mélyvízibe. Egyébként Font is jobban járna ezzel, mert kisebb az esélye annak, hogy rögtön pofára esnek.
Válasz küldése