Luis Enrique

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kit választanál LE utódjának?

Sampaoli
53
56%
Unzue
5
5%
Koeman
10
11%
Blanc
0
0 szavazat
Allegri
9
9%
Tuchel
2
2%
Sarri
1
1%
Eusebio
0
0 szavazat
Óscar Garcia
1
1%
Más
14
15%
 
Szavazatok száma: 95
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.02.25. 15:31:30

Én Allegrit választanám, ha lehetne, a Juventust nagyon összerakta. Ha vki, akkor ő képes lehetne rendezni a védekezésünket, és talán a támadóinkhoz sem csak szökőévente jutna el a labda komolyabb meccseken.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.25. 13:36:23

palesz77 írta:Egyszerűbb lenne címert cserélni, nem kéne a játékos és edzőkeringő, nem kéne a spanyol bírókkal szenvedni, totál jó üzlet lenne.. :D Messit meg még max 1-2 embert odavinnénk, és mindenki boldog. :D

Amúgy kíváncsi leszek, hogy hogy fognak teljesíteni a Monaco játékosai idegen környezetben, nem vagyok benne biztos, hogy egy Bakayoko pl ha idejönne, ugyanolyan jól játszana, lévén fejben lassabb, a támadásépítések nem olyan direktek, tök más fociban remekel most - City ellen is pl az erején kívül mással nem tűnt ki szerintem. Na de off vége.

Lucho és az utódja témához. A jelöltek listája 2 edzővel bővült, Allegri és Blanc az új nevek, akiket az újságírók előhúztak a kalapból. Allegri pont a napokban volt téma.. :D Sampaoli pedig a hírek szerint ha szólnánk, akkor jönne rögtön.


Sampaolit instant aláírnám :D
Persze kérdéses, nagyon jól le van bratyizva a játékosainkkal, kérdés hogy ha ő lenne az edző, ebből az lenne hogy emiatt tisztelnék és hallgatnának rá, vagy pedig pont emiatt nem vennék eléggé komolyan.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.02.25. 12:23:52

Egyszerűbb lenne címert cserélni, nem kéne a játékos és edzőkeringő, nem kéne a spanyol bírókkal szenvedni, totál jó üzlet lenne.. :D Messit meg még max 1-2 embert odavinnénk, és mindenki boldog. :D

Amúgy kíváncsi leszek, hogy hogy fognak teljesíteni a Monaco játékosai idegen környezetben, nem vagyok benne biztos, hogy egy Bakayoko pl ha idejönne, ugyanolyan jól játszana, lévén fejben lassabb, a támadásépítések nem olyan direktek, tök más fociban remekel most - City ellen is pl az erején kívül mással nem tűnt ki szerintem. Na de off vége.

Lucho és az utódja témához. A jelöltek listája 2 edzővel bővült, Allegri és Blanc az új nevek, akiket az újságírók előhúztak a kalapból. Allegri pont a napokban volt téma.. :D Sampaoli pedig a hírek szerint ha szólnánk, akkor jönne rögtön.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.25. 11:30:54

visca el barca írta: jelenlegi formánkat elnézve jöhetne az egész monaco :D viccet félretéve nyugodtan jöhetne bernardo silva ininesta, neymar vagy messi cseréjeként, fabinho középre, sidibe SR helyett. sokat nem gyengülnénk.
Ha mar fm :D akkor jöhetne Bakayoko es Lemar is :D

Stagen/Jasper - Sidibe/Vidal; Piqué/Umtiti/Masch; Alba/Digne - Busi/Fabinho; Bakayoko/Rakitic; Iniesta/Silva - Messi/Munír; Suarez/Mbappe; Neymar/Lemar szerintem tökéletes lenne :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.25. 11:11:06

Feast4 írta:
Subinho írta: Viszont a Monaco-t érdemes lenne figyelni, edző és játékos szempontból is.
Jardim és Bakayoko... :D Hááát lehet nem mondanék nemet. :D
jelenlegi formánkat elnézve jöhetne az egész monaco :D viccet félretéve nyugodtan jöhetne bernardo silva ininesta, neymar vagy messi cseréjeként, fabinho középre, sidibe SR helyett. sokat nem gyengülnénk.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.02.25. 10:05:43

Subinho írta: Viszont a Monaco-t érdemes lenne figyelni, edző és játékos szempontból is.
Jardim és Bakayoko... :D Hááát lehet nem mondanék nemet. :D
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.25. 08:12:45

Az Atleti sincs most jó formában, meg mi sem, sztem lesz egy helyzetek nélküli 1-1,ami gyakorlatilag semmire nem jó.
Sokan írjátok itt köv.szezonra Sampaolit, de félek ő lenne a köv. Tata Martino...
Viszont a Monaco-t érdemes lenne figyelni, edző és játékos szempontból is.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.02.24. 21:36:34

TripleH írta:
Samper írta:Ha megverjük az ATMA-t, akkor csak bolond ember küldi el. Ha viszont nem, akkor ősztől biztos új edző kell és akkor jobb, ha mindjárt egy mb. edző ül addig a kispadra.
Pontosítsuk, ha olyan gánya játékot fogunk játszani mint eddig a szezonban, akkor istenpá, de ha rendbe tudná tenni a fejeket, akkor lenne értelme elgondolkodni. Egy ATMA alapján a Calderonban semelyik edzőt nem érdemes megítélni.
Pontosan, ne egy-egy meccs alapján ítéljük meg a szezont. Voltak jó meccseink, vagy olykor csak jó félideink, amivel be tudtunk egy-egy fontos meccset, rangadót húzni, de aztán 1-2 hétre rá jött a pocsék játék, és pontvesztés. Fontos lenne az AM-t megverni, de ha két múlva bukunk egy full középcsapat ellen, sokat nem érünk el vele.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.24. 17:48:31

Samper írta:Ha megverjük az ATMA-t, akkor csak bolond ember küldi el. Ha viszont nem, akkor ősztől biztos új edző kell és akkor jobb, ha mindjárt egy mb. edző ül addig a kispadra.
Pontosítsuk, ha olyan gánya játékot fogunk játszani mint eddig a szezonban, akkor istenpá, de ha rendbe tudná tenni a fejeket, akkor lenne értelme elgondolkodni. Egy ATMA alapján a Calderonban semelyik edzőt nem érdemes megítélni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.24. 16:57:40

BarcafanTomee írta:De akkor alapból csak 1 éves szerződést kötött a Sevillával? Lehet, hogy akkor ez már előre le volt rendezve? Gyanús volt amikor a Sevilla elleni bajnoki után mennyire bratyiztak a Barcások vele.
nem, kétéveset. 2016 jun 30 - 2018 jún 30
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.02.24. 16:52:17

De akkor alapból csak 1 éves szerződést kötött a Sevillával? Lehet, hogy akkor ez már előre le volt rendezve? Gyanús volt amikor a Sevilla elleni bajnoki után mennyire bratyiztak a Barcások vele.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2017.02.24. 16:43:59

Sampaoli nem hosszabít Sevillaban. Szerintem, ameddig harcban vagyunk a bajnokságért, csend lesz... Ez az év olyan amilyen LE benézi-benézte a taktikát, de én jó emlékekkel fogok visszagondolni rá.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.02.24. 05:54:08

palesz77 írta:Leicester 1 pontra a kieséstől, mi meg 1 pontra az első helytől, és a kupadöntőben vagyunk mellette, van némi különbség.. Annyit bőven érdemel Lucho, hogy szezon végén magától távozzon. Nem kell olyan komoly változtatásokat eszközölni ezen a csapaton szerintem, hogy egy új edző adott esetben ebbe bukjon bele, hogy nem tudott tavasszal kísérletezgetni.
Ha megverjük az ATMA-t, akkor csak bolond ember küldi el. Ha viszont nem, akkor ősztől biztos új edző kell és akkor jobb, ha mindjárt egy mb. edző ül addig a kispadra.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.02.24. 00:04:25

MessiNeymarSuarez írta:...
Inkább arról lenne szó, hogy a kiöregedő játékosok kiesésével úgy alakítsuk a csapatot, a szerepköröket, hogy a csapat jól működjön továbbra is. Nem feltétlenül kell pl. Iniesta helyére egy ugyanolyan stílusú játékos.
Én például simán el tudnám képzelni, hogy Iniesta helyett legyen a kezdőben egy Kanté/Yaya-típusú játékos, aki gürizik hátul és Busquets-cel megoldják a védekezést, mellettük egy Roberto-val, aki ugyancsak melós játékos. A lényeg az, hogy legyen egy valaki, aki a csapat fazonját szabja (Busquets) és képesek legyünk a gyors labdajáratásra, pontosan és gyorsan az MSN egyik tagjához eljuttatni a labdát.
Xavi helyett pont emiatt volt tökéletes Rakitic és ballépés Turan. Rakitic nem Xavi helyét vette át, de hátra jóval többet adott, ami a csapatnak kellett, Messi arról az oldalról úgyis kérte mindig a labdákat Xavi helyett is.

Például el tudnám képzelni Busquets helyettesítését úgy, hogy egy 4-3-3-as játékot 4-5-1-es módon oldunk meg. Két támadó szellemű szélső bekk, Nzonzi-Bakayoko vkp. előttük, középen Messi, Oldalt pedig Neymar és egy másik szélső, középen Suárez. Szélső alatt olyan szélsőre gondolnék első sorban, mint amilyen Sánchez volt, aki kicsit gürizik is hátra. PÉLDÁUL (csak példa) a mostani játékosok közül Cuadrado-t el tudnám képzelni oda a Juve-ból.
A saját nevelések vonatkozásában igazán az lenne a fontos, hogy ne pazaroljuk el azt, aki akár csereként is hasznos lenne, csak azét, hogy igazoljunk. Mert jelenleg ez a tendencia.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.23. 23:25:38

crixus: Ez sajnos így van.

Én is ettől tartok, ha így folytatjuk...
Tény, most nevetünk a MU-n hogy mennyire gyatrák, de ha így folytatjuk a csapat pótlását akkor sajnos itt sem kell sokat várni.

Kiöregszik Ini, Busi, Messi, Piqué és a többiek, és ha továbbra is Gomesékkel fogjuk őket helyettesíteni, akkor bizony nem számíthatunk túl jóra.

Márpedig egyenlőre nem sikerül..Láttam egy statot, hogy az évek alatt valami 130-140 millio eurot tapsoltunk el arra, hogy Xavi helyére megtaláljuk a legjobb embert.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.02.23. 23:06:31

Feast4 írta: Ezzel a saját játékos beépítése mániával sírba visztek!Most mi az FC Nevelünk vagy az FC Barcelona vagyunk?Hány játékosunk van az utóbbi 4 évből aki saját nevelésű náluk bevált, vagy eladtuk és máshol vált be. Deulofeu?Adama?Senki nem stabil kezdő a jelenlegi csapatában.Talán Montoya az aki most stabilan kezd, de nálunk ő is felsült.Grimaldo az akit nem tudok kezd e.Jó játékos kell nem saját nevelésű hanem jó!Persze buli lenne ha saját nevelésű játékosok lennék de ha nincs?Akkor venni kell!Persze nem ennyi pénzért ilyen Gomeseket ez tény.
Márpedig ha fiatalokat sem igazán építünk be és igazolni sem jól igazolunk akkor ha az aranygeneráció végleg kiöregszik elég nagy gondban leszünk. :D

Persze ez nem jelenti egyik szélsőség felé való eltolódást sem, de azért abban van valami igazság, hogy olyanokat küldünk el, akik ha nem is a "gálakezdőbe", de csereként simán hasznosak lehetnének. Csak pár példa:
Montoya-t elküldtük, azóta érkezett egy Vidal, akinek volt 2-3 jó meccse egy év alatt, feszültsége a vezetőedzővel, most meg egy fél éves sérülése. Érkezett még Douglas :lol: és "átneveltük" Roberto-t ("nááágy siker"). Tök megérte kipöckölni azt a Montoya-t, aki azt a cancelo-t szorítja ki, akit mi le akarnánk igazolni :lol:
Grimaldo. Idén alapember volt a Benfica-ban, októberig, azóta viszont sérült. De úgy tűnik nem botlábú. Megérte Digne-t elhozni a padra?
Vagy ott van az a Bartra, aki idén a Dortmund alapembere, de nálunk Mathieu "kiszorította" :lol:
És lehetne sorolni. A lényeg annyi, hogy jobban támaszkodhatnánk a Masia-ra, legalább a csereemberek terén, ha olyan éppen nincs, aki a kezdőbe elég lenne, mert nyilván nem lesz minden növendékből akár "csak" egy Motta vagy De La Pena (már akiknek ez a név mond valamit) szintű játékos sem és akkor Iniesta-ról vagy Xavi-ról nem is beszélve.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.23. 23:02:51

palesz77 írta:Leicester 1 pontra a kieséstől, mi meg 1 pontra az első helytől, és a kupadöntőben vagyunk mellette, van némi különbség.. Annyit bőven érdemel Lucho, hogy szezon végén magától távozzon. Nem kell olyan komoly változtatásokat eszközölni ezen a csapaton szerintem, hogy egy új edző adott esetben ebbe bukjon bele, hogy nem tudott tavasszal kísérletezgetni.
Ha hoznánk a bajnokságot + kupát úgy hogy a játék is javul nem látom értelmét elküldeni ha esetleg maradni akarna.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.02.23. 22:46:41

Leicester 1 pontra a kieséstől, mi meg 1 pontra az első helytől, és a kupadöntőben vagyunk mellette, van némi különbség.. Annyit bőven érdemel Lucho, hogy szezon végén magától távozzon. Nem kell olyan komoly változtatásokat eszközölni ezen a csapaton szerintem, hogy egy új edző adott esetben ebbe bukjon bele, hogy nem tudott tavasszal kísérletezgetni.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.02.23. 22:20:12

http://vs.hu/sport/osszes/a-leicester-c ... ierit-0223" target="_blank

Nélküle soha a büdös életben nem nyertek volna bajnokságot. Most viszont most van.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.02.21. 15:11:42

mvik írta:üdv. nekem emberileg szimpatikus LE, de nagyon nem tetszik benne az h nagyon nem bízik a saját nevelésű fiatalokba, esélyt se adott sok tehetséges fiatalnak arra h bizonyítson (pl. Deulofeu, Adama, Samper, Grimaldo, Sandro stb.), 3 év alatt egyedül Rafinhát és Robit építette be a csapatba. na meg a taktikai tehetetlensége, az h Messit állandóan behúzza középre Suárez mögé és így a jobb szélen nincs senki, egyszerűen fel nem foghatom h milyen hülye egy taktika ez, lényegében így az egész jobb szél megy a lecsóba. szerintem is mennie kéne a nyáron és a helyére én egy temperamentumos edzőt hoznék aki nem fél leordítani a sztárok fejét h ha vmit rosszul csinálnak (pl. én a PSG elleni meccsen amikor Messi a középpálya közepén elvesztette a labdát és abból lekontráztak és gólt lőttek, ott Messike csak sétálgatott és tojt rá h utána fusson az embernek, na én annál a szitunál csúnyán bele másztam volna az arcába az edző helyébe), Kloppnak, Sampaolinak vagy Tuchelnek örülnék a legjobban. meg a szívem vágya h egy pár év múlva megnéznék egy Puyol-Xavi edzőpárost a Barca kispadján, Puyol lenne a motivátor aki hajtja a fiúkat, Xavi meg lenne az agy, a taktikai zseni :D
Ezzel a saját játékos beépítése mániával sírba visztek!Most mi az FC Nevelünk vagy az FC Barcelona vagyunk?Hány játékosunk van az utóbbi 4 évből aki saját nevelésű náluk bevált, vagy eladtuk és máshol vált be. Deulofeu?Adama?Senki nem stabil kezdő a jelenlegi csapatában.Talán Montoya az aki most stabilan kezd, de nálunk ő is felsült.Grimaldo az akit nem tudok kezd e.Jó játékos kell nem saját nevelésű hanem jó!Persze buli lenne ha saját nevelésű játékosok lennék de ha nincs?Akkor venni kell!Persze nem ennyi pénzért ilyen Gomeseket ez tény.

Az meg hogy a csapat motivált vagy nem szétesés szélén áll vagy nem az LE a megfelelő e vagy sem ezt mind látjuk.Taktikailag szerintem lefőtt.Nem a motiváció az elsődleges baj.Ha leordírja Messit mit nyerünk?Nem kapunk két gólt a PSG-től?A csapat volt az ami megzuhant.Nem egyéni hibák hanem totális teljes csapatszintű zárlat volt.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.21. 14:40:34

zeli39 írta:
Samper írta:Barto eldöntötte a kérdést: csak áprilisban tárgyalnak LE-vel a jövőről...
Már csak az a kérdés mekkora most a tűz és mekkora lesz áprilisra .Nyilasi szerint 10 nap elég,hogy ez kiderüljön :-)
sztem 5 nap is elég, ha nem nyerünk 7végén az atleti ellen, akkor lényegében "csak" a kupára marad esélyünk
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.02.21. 14:31:55

palesz77 írta:
zeli39 írta:Az edző meg sem kísérelte,a meccsen belüli változtatást .
De megkísérelte, csak nem hozott nagy változást végül.
Nehéz változtatni, ha a pályán lévő sztárjaid se tudnak mit kezdeni a helyzettel.
Egyszerűen nincs aki, pluszt tudna adni, még Iniestának se megy már.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.02.21. 13:55:21

zeli39 írta:Az edző meg sem kísérelte,a meccsen belüli változtatást .
De megkísérelte, csak nem hozott nagy változást végül.
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2017.02.21. 13:12:40

üdv. nekem emberileg szimpatikus LE, de nagyon nem tetszik benne az h nagyon nem bízik a saját nevelésű fiatalokba, esélyt se adott sok tehetséges fiatalnak arra h bizonyítson (pl. Deulofeu, Adama, Samper, Grimaldo, Sandro stb.), 3 év alatt egyedül Rafinhát és Robit építette be a csapatba. na meg a taktikai tehetetlensége, az h Messit állandóan behúzza középre Suárez mögé és így a jobb szélen nincs senki, egyszerűen fel nem foghatom h milyen hülye egy taktika ez, lényegében így az egész jobb szél megy a lecsóba. szerintem is mennie kéne a nyáron és a helyére én egy temperamentumos edzőt hoznék aki nem fél leordítani a sztárok fejét h ha vmit rosszul csinálnak (pl. én a PSG elleni meccsen amikor Messi a középpálya közepén elvesztette a labdát és abból lekontráztak és gólt lőttek, ott Messike csak sétálgatott és tojt rá h utána fusson az embernek, na én annál a szitunál csúnyán bele másztam volna az arcába az edző helyébe), Kloppnak, Sampaolinak vagy Tuchelnek örülnék a legjobban. meg a szívem vágya h egy pár év múlva megnéznék egy Puyol-Xavi edzőpárost a Barca kispadján, Puyol lenne a motivátor aki hajtja a fiúkat, Xavi meg lenne az agy, a taktikai zseni :D
mvik
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.02.21. 12:47:27

Barto eldöntötte a kérdést: csak áprilisban tárgyalnak LE-vel a jövőről...
Lezárt