Luis Enrique

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kit választanál LE utódjának?

Sampaoli
53
56%
Unzue
5
5%
Koeman
10
11%
Blanc
0
0 szavazat
Allegri
9
9%
Tuchel
2
2%
Sarri
1
1%
Eusebio
0
0 szavazat
Óscar Garcia
1
1%
Más
14
15%
 
Szavazatok száma: 95
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.11.08. 21:22:37

Ezt az idényt már valószínűleg vele kell befejeznünk, de nagyon remélem hogy jövőre azonnal eltávolítják a kispadról, mert amit ő itt művel az nem egy barca szinthez méltó. Matyiők,Álvések, Rafinyák, ez jelenti neki az álom csapatot (gratula érte). És ez még csak a jég hegy eleje, hol van még a csúcs amit képtelen kezelni ez a szerecsétlen ember. :oops: Megjegyezném hogy sztem ezt a vezetői garnitúrát zubistól, bartóstól együtt elkellene szerintem zavarni a fenébe, így is elég kárt okoztak már a csapat nímbuszának ezek a jóarcú úriemberek. :idea: Joan ezekhez képest földre szállt angyal volt, pedig rengetteg vád érte őt is. :D
barcaaa94 írta:Mindennap friss BARCA hírek: http://www.barcafansklub.gportal.hu" target="_blank
OFF: Ezt minden topciban le kell írnod. #-o
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.11.08. 19:39:40

hát, papa, ez egyre szrabb lesz...
nagyon nem evidens az, h vki idekerül (némi kitérővel) az első csapathoz a fakóból, akkor annak díszmenet lesz a munkássága.
nem mindenki guardiola.
PUYOL-XAVI-INIESTA
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.11.08. 19:29:28

palesz77 írta:
pep71 írta:Nevetséges ez a kezdő amit felküldött.
Rafinha, Munir, Pedro...kezdő közelében nem kellene lenniük..Neymar, Suarez meg pad...
Ennyi elég volt Le-ből...Vicc a pali...
Rafinhaval aztán mi volt ma a baj..? :roll: A legtöbb fantázia ma is benne volt szerintem, remélem mostantól egyre többet lesz kezdő, meccsről meccsre javulgat.

Nekem a legnagyobb probléma az, hogy ötlettelenek a támadásaink. Semmi koncepció nem volt ma sem, csak Suárezék villanásai mentettek meg minket, de ahhoz neki meg semmi köze.. Lassan ideje lenne a támadásépítésben is villantania valamit, mert ez így édeskevés.
Rafinha-tól én sokkal többet vártam, mint amit eddig láttam. Lehet, hogy ő benne van a legtöbb fantázia, de nagyon pontatlan. Ami még nagyon furcsa nekem, hogy nagyon lassú( futósebessége) ilyen fiatalon. Thiago-hoz képest nagyon gyenge szvsz.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.11.08. 19:24:02

Száz szónak is egy a vége, edzői hibák egész sorát követi el meccsek óta és egyre kevésbé látom, hogy ő lenne az aki itt a megújjulást véghez tudja vinni.
Nem kell minden meccset megnyerni, de bakker edzői hiba miatt hátrányban játszottunk az Almeria ellen 70 percig! Busquetset most először cserélte le. Végre! A VB. óta értéhelhetetlen. Rakitic szerencsétlen a ebben a hónapban volt már irányító, vkp, és szélső is. Csodálkozunk, hogy nem megy. Már azt se tudja szerintem mi a posztja. A jobbhátvéd poszttal semmire nem tud jutni három jobbhátvédből inkább berak egy balbekket oda, aki elhúzódó betegségből jött vissza és alig játszott. Rafhina kezd, ez jó oké csak könyörgöm alig játszott még!
És a tetejében lent hagyja Neymart meg Suarezt a padon és felrakja a vakhanyga Pedrot meg a 18 éves Munrit. Szerencsétlen itt padozik ahelyett hogy a B-be játszana.

Pique, Alves Busquets és pedro nagyon nem illik a képbe perpill és nem értem miért nem hajlandó ezt belátni. Pique az egyetlen akit egyenlőre jeleg. Pedig a másik hármat is kéne! Nem is értem mit csinál vagy mi a koncepció!
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.11.08. 18:37:35

visca el barca írta:
LG írta:Viszont az sem volt jó, amikor egész szezonban ugyanaz a 14 játékos játszott végig, aztán tavaszra teljesen kizsigerelődtek.
érdekes a reálnál, a cselzinál stb. végig ua. az emberek játszanak és ők sosem fáradnak el.
vagy az atma tavaly.
jó a bl döntőn pont elfáradtak a hosszabbításra, de ott is inkább lélekben törtek meg az egyenlítésnél.

ez mindig csak nálunk téma,hogy szeptemberben már tartalékolni kell egy hétközi bl-meccsre.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2014.11.08. 18:34:12

Tavaly év elején 'Tata' Martino azt nyilatkozta, hogy szélesíti a repertoárt a támadásépítések terén. NEM TÖRTÉNT MEG!!!
Idén év elején Luis Enrique ugyanezt nyilatkozta... (még) NEM TÖRTÉNT MEG!!! Pedig pont az Almeríához hasonlóan 10 emberrel védekező csapatok ellen lennének szükségesek ezek a változtatások. Évek óta ugyanazt csinálja a csapat, tologatja a labdát 20m-re a kaputól. Egyszerűen impotens volt a támadójáték a mai meccsen egészen Suárez beállásáig. De ez sem taktikai újítás volt, egyszerűen egy klasszis zsenialitásának köszönhetően lett meg a győzelem.
Az pozitívum, hogy LE jól cserélt, de nagyjából ennyi. Negatívum viszont volt bőven. Harmat gyenge középpályát állított fel. Rafinha eddig mélyen az én várakozásaim alatt teljesít. Abból amit hallottam róla és amit láttam tőle az elmúlt évben, én ara számítottam, hogy egy olyan szintet tud hozni, mint egykor a tesója. Busquets egyszerűen nem szerez labdákat, holott ez lenne a feladata. (Ha Piquét savazza mindenki, nem értem Busit miért nem!?!?!) Rakitić nagyon pontatlanul játszott, ő sem hozza már azt a lendületet, mint a szezon elején. Adriano még a saját posztján is alig játszott idén, erre a másik oldalon erőlteti. (A túloldalon Alba sem játszott jól)
A támadósorban szintén hibázott LE, Munirnak inkább a B csapatban kellene folyamatosan játszania, mert ez a szint még sok neki, viszont, ha padoztatja LE, azzal nem fejlődik. Pedrot meg egyszerűen nem értem, miért szereti minden edző (Peptől kezdve) Nekem úgy hat az ő jelenléte, mintha emberhátrányban játszana a Barca. :evil:
Bár a győzelem enyhíti a nyomást, de nem menti fel Luis Enriquét a felelősség alól, hogy miért játszik ennyire formán kívül a csapat lassan egy hónapja!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.11.08. 18:30:44

LG írta:Viszont az sem volt jó, amikor egész szezonban ugyanaz a 14 játékos játszott végig, aztán tavaszra teljesen kizsigerelődtek.
érdekes a reálnál, a cselzinál stb. végig ua. az emberek játszanak és ők sosem fáradnak el.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.08. 18:26:46

pep71 írta:Nevetséges ez a kezdő amit felküldött.
Rafinha, Munir, Pedro...kezdő közelében nem kellene lenniük..Neymar, Suarez meg pad...
Ennyi elég volt Le-ből...Vicc a pali...
Rafinhaval aztán mi volt ma a baj..? :roll: A legtöbb fantázia ma is benne volt szerintem, remélem mostantól egyre többet lesz kezdő, meccsről meccsre javulgat.

Nekem a legnagyobb probléma az, hogy ötlettelenek a támadásaink. Semmi koncepció nem volt ma sem, csak Suárezék villanásai mentettek meg minket, de ahhoz neki meg semmi köze.. Lassan ideje lenne a támadásépítésben is villantania valamit, mert ez így édeskevés.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.11.08. 18:25:33

visca el barca írta:
hajnesz írta:Csak azért azt is figyelembe kell venni,hogy régen volt egy stabil kezdő,meccsenként max 1 változtatással. Most eléggé játszik,hogy még fele csapat nem tudja a helyét, mert végigjátszik egy meccset,aztán 2 hét szünet(túlzással). Más az,mikor a csapatból 9tudja a dolgát,és jól játszik,akkor elfér Pedro,meg Munir. Mikor krizisben van a csapat,akkor nem.
és ez kinek a hibája, hogy állandóan rotál? nem az ő idióta döntése?
Viszont az sem volt jó, amikor egész szezonban ugyanaz a 14 játékos játszott végig, aztán tavaszra teljesen kizsigerelődtek.

A rotálás alapvetően nem lenne rossz, csak nincsenek meg hozzá a megfelelő játékosok. Sajnos Pedro, Sergi Roberto féléktől sem kezdőként, sem a padról beállva nem várhatunk semmi pluszt. :? Arról nem is beszélve, hogy az alapkezdőben is komoly hiányosságok vannak.
De nem baj, jövőre nyáron hozunk LE helyett egy másik rutintalan edzőt, és ha igazolhatunk, veszünk egy támadót 100 millió euróért, oszt meg vannak oldva a problémáink. :mrgreen:
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.11.08. 18:17:39

Az övé. De nem az a legnagyobb baj,hogy a fiatalokat,meg a falábúakat berakta bohóckodni,hanem,hogy most,mikor nem megy. Nem tudom elképzelni,hogy például hány meccsnek kell még eltelnie,hogy Busquets a padon kezdjen.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.11.08. 18:08:59

hajnesz írta:Csak azért azt is figyelembe kell venni,hogy régen volt egy stabil kezdő,meccsenként max 1 változtatással. Most eléggé játszik,hogy még fele csapat nem tudja a helyét, mert végigjátszik egy meccset,aztán 2 hét szünet(túlzással). Más az,mikor a csapatból 9tudja a dolgát,és jól játszik,akkor elfér Pedro,meg Munir. Mikor krizisben van a csapat,akkor nem.
és ez kinek a hibája, hogy állandóan rotál? nem az ő idióta döntése?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.11.08. 17:55:31

Csak azért azt is figyelembe kell venni,hogy régen volt egy stabil kezdő,meccsenként max 1 változtatással. Most eléggé játszik,hogy még fele csapat nem tudja a helyét, mert végigjátszik egy meccset,aztán 2 hét szünet(túlzással). Más az,mikor a csapatból 9tudja a dolgát,és jól játszik,akkor elfér Pedro,meg Munir. Mikor krizisben van a csapat,akkor nem.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.11.08. 17:53:16

Andris írta:Most hogy vezetunk, es egyertelmuen a csereknek koszonhetoen, pontosan latszik hogy mekkora ORBITALIS NAGY HIBAT kovetett el a mai kezdovel..
azért egy almeirát még egy szerencsétlen pedro, munir kettőssel is verni kellene. az ilyeneknek régen a fakóval lőttünk 4-5-öt.

sevilla ellen viszont nagy oboa lesz...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.11.08. 17:44:17

Szerintem ma Suarez mentette meg attól,hogy kipenderítsék innen...
Remélem a válogatott szünet alatt elgondolkodik a dolgokon és tanul a hibáiból mert komoly gondok lesznek!
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.08. 17:39:07

Most hogy vezetunk, es egyertelmuen a csereknek koszonhetoen, pontosan latszik hogy mekkora ORBITALIS NAGY HIBAT kovetett el a mai kezdovel..
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.11.08. 17:27:28

barca0000 írta:Sajnos LE nem alkalmas arra hogy ö legyen a vezetőedző nálunk. Az hogy kik vannak a kezdőbe és milyen felállásba az másodlagos míg fejbe és taktikailag nincsenek ott a játékosok. Azért legyünk őszinték az Almeriat még Suarez és Neymar nélkül is verni kéne...
Igen, akkor ha jó formában van a csapat, de ez mostanában nem mondható el.
Ini is hiányzik, gyenge formában a kpálya, idegenbeli meccs, azért így már annyira nem egyértelmű.
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.11.08. 17:24:13

Sajnos LE nem alkalmas arra hogy ö legyen a vezetőedző nálunk. Az hogy kik vannak a kezdőbe és milyen felállásba az másodlagos míg fejbe és taktikailag nincsenek ott a játékosok. Azért legyünk őszinték az Almeriat még Suarez és Neymar nélkül is verni kéne...
P.G.D.
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2014.05.17. 17:31:54

2014.11.08. 16:56:09

MONDJON LE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Magamat nyugodt embernek tartom, félénk típus vagyok - Luis Suárez. :)
No Bajner,No Party!
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.11.08. 16:45:39

Nevetséges ez a kezdő amit felküldött.
Rafinha, Munir, Pedro...kezdő közelében nem kellene lenniük..Neymar, Suarez meg pad...
Ennyi elég volt Le-ből...Vicc a pali...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.11.08. 15:27:08

Andris írta:Szerintem elfelejthetjük hogy az épp legjobban teljesítő játékosokat látjuk majd a pályán hétről hétre.
el hát. kamu az egész ember. bár pedrókának biztosan jobb az edzésmunkája mint suareznek vagy nemyarnak :^o igaz, hogy focizni nem tud, de az itt másodlagos :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.08. 15:21:42

Azt hiszem, mostmár értelmezhetjük lassan a "mindenkinek egyforma esélye van kezdőbe kerülni" típusú dolgot LE esetében.

1. a fontos meccseken nagyjából fix11 van, senki sehova nem megy onnan, akkor se ha egy rakás . amit csinál.

2. a kisebb meccseken pedig teljesen random játékoskombinációkat küldözget fel, semmi rendszerrel.

Szerintem elfelejthetjük hogy az épp legjobban teljesítő játékosokat látjuk majd a pályán hétről hétre.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.08. 15:16:42

Na most megkezdem a tegnapi gondolataim okfejtését, jó hosszú lesz szerintem, meg lehet írok is pár hülyeséget, akkor szóljatok légyszi, a kritikákat mindig örömmel fogadom. Hajnesz, remélem te is elolvasod, ha már érdekelt tegnap éjjel.. :mrgreen:
Tényleg nagyon jó cikk, pont ezt kezdtem el tegnap éjjel pedzegetni, hogy kevesebb a háromszögezés - vagyis kb nincs is -, és ez nem csak a középpályások hibája. De pár dologgal nem értek egyet, pl úgy csinál az író, mintha Messi tavaly olyan jó lett volna abban a szerepkörben, ahova most szíve szerint visszatenné, pedig ez nagyon nem volt igaz. Szerintem teljesen indokolt volt a váltás, a tavalyi szezon bizonyította, hogy Messire már nem szabad csapatot építeni, mert annak nagy bukta lehet a vége, idén pedig az is kiderült, hogy Neymar mennyivel jobb közelebb a kapuhoz, ezt vétek lenne visszacsinálni..

Viszont pár dolgon valóban módosítani kéne. Nekem elsősorban a már fentebb említett háromszögezések hiányoznak - végre rájöttem, hogy mitől olyan "antikreatív" a szememnek a középpálya, ezért.. Ma direkt belepörgettem pár idei meccsünkbe, és még a legjobb meccseinken sem nagyon próbáltunk meg háromszögeket kialakítani, mintha teljesen kivesztek volna a játékunkból. És ezért mind a középpályások, mind a csatárok felelősek.

Nézzétek meg ezt a videót - ne a labdás embert nézzétek, hanem a többiek mozgását. Na ilyet manapság sem a támadóktól, sem a csatároktól nem lehet látni. Folyamatosan mozognak, próbálnak jobb pozícióba kerülni, a középpálya szinte együtt mozog jobbról balra, a támadók pedig folyamatosan visszalépnek, hogy bevonják magukat a játékba és létszámfölényt teremtsenek, vagy akár csak azért, hogy kimozdítsák a helyéről a védelmet, és üres területeket nyissanak meg.

Manapság pedig sajnos általában az figyelhető meg, hogy a középpályásaink állva várják, hogy megtalálja őket a labda. De a labdás ember sem sokkal jobb, mert miután passzolt, nem próbál meg úgy helyezkedni, hogy visszakaphassa, hanem marad a helyén - sokszor a védők mögött elbújva. A támadók pedig nemigen kezdeményeznek összjátékot a középpályásokkal - Messin kívül -, és nagyon keveset is mozognak visszafelé, sokszor van olyan szitu, hogy hozná a középpályásunk, de nem tudja kinek adni a támadók közül, mert mindhárman a védők közt ácsorognak. Amikor valaki visszakocog kicsit, akkor rögtön lehet látni valami játékra emlékeztető dolgot, de sajnos nagyon ritkán csinálják ezt a srácok. A másik meg, hogy sokszor nem is használjuk a középpályát, hanem rögtön a támadóknak megpróbáljuk felrúgni a lasztit - Celta ellen is szinte ez ment végig. Ez persze azért - is - van, ami a cikkben volt, hogy a szélsőink sokkal támadóbb szelleműek, de így üres terület marad mögöttük, és ezt kell levédekeznie a középpályásoknak, csak így meg sokkal távolabb kerülnek egymástól, nincs esély rövid passzos játékra. De ez meg nem a legjobb megoldás mint azt láthattuk, sajnos nem megy így túl jól a csapatnak - még a pár nagyobb arányú győzelem ellenére sem.

Na és most jön az FM-ezős rész, itt lehet lesz pár baromság.. :D Szóval. Én Lucho helyébe kipróbálnám azt, hogy a szélsőink kevésbé mennek fel a támadásokkal - Alves out, Montoya in -, és a középpálya ismét elkezdene egymással összhangban mozogni, nem lenne olyan kötött a posztjuk, mint jelenleg. Messi pedig tényleg "csak" az első számú gólpasszfelelős lenne nálam, ő lenne az igazi kapocs a támadók és a csatárok közt. Kb mint amit szezon elején játszott amúgy - az utóbbi pár meccsen megint őrá játszunk ki minden támadást sajnos -, csak nem engedhetné meg magának azt, hogy ellentámadásnál elől marad utolsó embernek, neki is vissza kéne lépnie a középpályás sorral, hogy labdaszerzés után rögtön megjátszható legyen - itt buknám az egész sztorit.. A Neymar-Suárez kettős pedig maradna elől, a 16-os két sarkánál kb, és nagyon sokat mozognának - a kapu felé, a szélek felé területet megnyitni, hátrafelé összjátékot kezdeményezni (nem egyszerre.. :D ). Védekezésben a tavalyi Real féle 4-4-2-re váltanának a srácok.

E mellé pedig lehetne alkalmazni a mostani taktikát is, de az csak alternatíva lenne inkább nálam, nem az elsőszámú fegyver.

Na inkább befelyezem, lehet hülyeségeket is írtam, csak nekem ez a mostani játékunk nagyon kevés egyelőre, gondoltam leírom a fejemben hogy képzeltem el a dolgokat.. :D
defender3 egy másik topicban írta: 1. Taktika: A csapat fele nem tud megfelelő hatékonysággal besegíteni a védekezésbe (MSN, Ini, Alvest is nyugodtan ide lehet sorolni). Ez a mai fociban megengedethetetlen, így a maradék 5 ember nyakába zúdul minden.
Ennek most direkt utánanéztem. A Real támadó 6-osa vs a mi támadó 6-osunk, sikeres szerelések - vagy faultok - az ugyan azon ellenfelekkel lejátszott meccsekről:

-Bilbao ellen: Barca vs Real
-Villarreal ellen: Barca vs Real
-Granada ellen: Barca vs Real
-Levante ellen: Barca vs Real
-Egymás ellen: Barca vs Real

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy olyan jól szűrnénk, de semmivel sem vagyunk rosszabbak ebben, mint a Real pl, aki amióta jó felállásban játszik, szinte gólokat sem kapnak. Úgyhogy nem ez a legnagyobb probléma szerintem az első hatosunkkal, inkább a sok pontatlanság és labdaelszórás miatt tűnik úgy, hogy átrohannak rajtunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.11.08. 15:34:47-kor.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.11.08. 13:02:54

Olvasnivaló, angolul
http://futbolpirineusenglish.blogspot.h ... messi.html" target="_blank
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.11.06. 17:07:53

Samper írta:LE annak az áldozata, hogy a média belehajszolta Messit a rekordjavításba és a C.R.-el folytatott versenybe. LE ezzel nem mehetett szembe, viszont ez lerombolta a tervezett csapatjátékot, amiben Messinek az irányító, nem pedig a befejező szerep volt szánva.
Ezzel nem tudok egyetérteni. Tegnap is olyan zsugákat osztott ki, amiket fél szemmel is illene gólra váltani. Amellett -bár nem néztem hőtérképet- a második félidőben szinte végig a jobboson játszott, nem erőltette annyira a befejezéseket. Néha pont ő volt az aki lövés helyett a passzokat választotta. Egyik gólja sem olyan volt, hogy lett volna megjátszható ember, de ő inkább a lövést választotta.
Pont ezt látom változásnak az utóbbi évekhez képest. Hiába rendelkezik kiváló irányítói vénával, túlságosan visszafogni szerintem nagy hiba. Ha LE egy ilyen veszélyes támadóból szinte középpályást alkot az hatalmas baklövés lenne.
Forca Barca!!!!
Daweed
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2011.03.13. 23:25:18

2014.11.06. 09:33:25

Samper írta:LE annak az áldozata, hogy a média belehajszolta Messit a rekordjavításba és a C.R.-el folytatott versenybe. LE ezzel nem mehetett szembe, viszont ez lerombolta a tervezett csapatjátékot, amiben Messinek az irányító, nem pedig a befejező szerep volt szánva.

Miért ne lehetne Messié a befejező szerep? a világ legjobb befejezője ne befejezzen hanem irányítson? ez hülyeség. Most az egy dolog h formán kívül van. Viszont az is igaz hogy brutálisan jó irányító lenne Messi
Lezárt