Luis Enrique

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kit választanál LE utódjának?

Sampaoli
53
56%
Unzue
5
5%
Koeman
10
11%
Blanc
0
0 szavazat
Allegri
9
9%
Tuchel
2
2%
Sarri
1
1%
Eusebio
0
0 szavazat
Óscar Garcia
1
1%
Más
14
15%
 
Szavazatok száma: 95
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.07.10. 10:18:22

S.Agüero írta:14/15-ben elfért Rakitic is, mert ott volt mögötte Alves és előtte a szélen Messi, de utána már Alves elment, Messi pedig egyre inkább bentebb játszott, így több minden hárult a horvátra, ami azért meg is látszott. Főleg akkor, amikor kicsit jobban ki lett téve a vonal mellé, és közelebb is játszott az ellenfél kapujához. Ezért is helyezném Rakitic elé már SR-t, ha hozunk valaki jobb hátvédet. De ehhez az kellene, hogy el is adjunk legalább 3 embert középről, ami nem igazán fog megvalósulni.

Abban egyébként egyetértek, hogy a rendszer hibája is volt. Messi ugye bejött középre, ezért vagy üres volt a jobb oldal, vagy a horvát húzódott ki, de ilyenkor meg középen voltunk kevesebben. Emiatt néha olyan volt, mintha emberhátrányban lettünk volna. És emiatt távolodtak el egymástól a középpályásaink, de ezt már kiveséztem szerintem párszor. :D
Ez teljesen így van. Az egy Alves távozása az ami meghatároztaa jobboldalunkat a szezonban, ami miatt ez az oldal szinte lenullázta magát. Vidal szegény, mire ráérzett, hogy mit is kelk csinálnia, lesérült. SR ellátta, amennyire tudta, de tőle Alves szintet várni, azért irreális volt. Ennek folyadmánya a variálás, Messi beljebb vitele középre stb.
Rakéta nem, hogy elfért, hanem erre volt kitalálva, és ez Lucho egyik legjobb húzása volt. Nagyban köszönhető ennek is a triplázás. Alves kórincálásait tökéletesen biztosította a horvát, a mellett, hogy gólerős is volt és munkabírásával mindig útban volt a kp-n.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.10. 00:07:52

14/15-ben elfért Rakitic is, mert ott volt mögötte Alves és előtte a szélen Messi, de utána már Alves elment, Messi pedig egyre inkább bentebb játszott, így több minden hárult a horvátra, ami azért meg is látszott. Főleg akkor, amikor kicsit jobban ki lett téve a vonal mellé, és közelebb is játszott az ellenfél kapujához. Ezért is helyezném Rakitic elé már SR-t, ha hozunk valaki jobb hátvédet. De ehhez az kellene, hogy el is adjunk legalább 3 embert középről, ami nem igazán fog megvalósulni.

Abban egyébként egyetértek, hogy a rendszer hibája is volt. Messi ugye bejött középre, ezért vagy üres volt a jobb oldal, vagy a horvát húzódott ki, de ilyenkor meg középen voltunk kevesebben. Emiatt néha olyan volt, mintha emberhátrányban lettünk volna. És emiatt távolodtak el egymástól a középpályásaink, de ezt már kiveséztem szerintem párszor. :D
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.07.09. 23:19:06

S.Agüero írta:
S ilyenkor hiába irja valaki, hogy például Rakiticnek, vagy Paulinhonak nem elég nagy a játékinteligenciája, vagy a fülpöcökkel történő labdavezetése, mikor egy adott rendszerben jól láthatóan nem az volt a dolga a középpályásoknak, hanem a robotolás.
Mondjuk ez nem igaz, mert még mindig nem úgy hozzuk ki a labdát, hogy felrúgjuk a félpályáig, szóval igenis kell a játékintelligencia a középpályára, láthattuk, mennyire nehézkesen ment a labdakihozatal az előző szezonban. Főleg akkor, ha Messi és Neymar sem lépett vissza labdákért.
Én ezt úgy fogom fel, hogy valamit valamiért. Mikor tripláztunk, elfért a középpályán a Rakitic féle ember is- ő mást adott hozzá a csapathoz, mikor meg nem ment a csapatnak, akkor pedig nem (csak) rajta/rajtuk múlt Gomesszel, hogy nem tudták kihozni a labdát rendesen. Persze, az ő hibájuk is, de ezzel az erővel foghatnánk Busira is, de mindenki tudja, hogy ő ebben az egyik legjobb. A rendszer hibájának tartom, illetve a rendszer gyengeségének. Ellene akkor tudnánk mit tenni, ha változtatnánk a rendszeren, viszont akkor meg más hibák jönnének elő valószinüleg.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.09. 20:57:14

S ilyenkor hiába irja valaki, hogy például Rakiticnek, vagy Paulinhonak nem elég nagy a játékinteligenciája, vagy a fülpöcökkel történő labdavezetése, mikor egy adott rendszerben jól láthatóan nem az volt a dolga a középpályásoknak, hanem a robotolás.
Mondjuk ez nem igaz, mert még mindig nem úgy hozzuk ki a labdát, hogy felrúgjuk a félpályáig, szóval igenis kell a játékintelligencia a középpályára, láthattuk, mennyire nehézkesen ment a labdakihozatal az előző szezonban. Főleg akkor, ha Messi és Neymar sem lépett vissza labdákért.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.07.09. 20:50:22

Samper írta:
Igaz, Pep se talált ki. De akkor legalább kihegyezve figyelték, hogy keletkezik-e egy kis üres hely és lecsaptak rá. LE-nél megszűnt ez a figyelemösszpontosítás és eluralkodott az esetlegesség, ami a MSN-nél néha pótolta.
Szerintem meg itt nem kell összekeverni az okot és az okozatot. Ez az első 3-as nem játszott volna eredményesen tiki-takát, de 3 ilyen kreativ emberrel jogosan elvárható ez a fajta játék, ahol az egyéni teljesitmény, és klasszis előtérbe kerül. Vagy ha úgy tetszik, Pep idejében Xavi klasszisa került előtérbe, itt pedig az MSN klasszisa.
Rakitic, Busquets, és a többiek, ebben a rendszerben arra voltak itélve, hogy robotoljanak az első hármas mögött, a szervezés nem az ő feladatuk volt.
S ilyenkor hiába irja valaki, hogy például Rakiticnek, vagy Paulinhonak nem elég nagy a játékinteligenciája, vagy a fülpöcökkel történő labdavezetése, mikor egy adott rendszerben jól láthatóan nem az volt a dolga a középpályásoknak, hanem a robotolás. Még mindig meggyőződésem, hogy ha Pep visszajönne, az első hármasból maximum 1 maradna, és akkor beszélhetnénk kreativ középpályáról, meg hogy Pep mennyire szereti az intelligens középpályásokat, addig nem, mert amit az MSN lemüvel, azzal max csúfolni lehet a védekezést (elég csak visszagondolni Pedrora, Sanchezre, vagy épp Tellora, mindegyik felszántotta a pályát vonaltól-vonalig).
Kicsit azt érzem, hogy egyes játékosok egyénileg vannak megitélve az ő idejében, nem pedig a csapatjátékhoz hozzárakott munkájuk alapján. Tény, hogy egy mesevilágban, 3 Coutinho, meg 3Messi lenne a lehető legerősebb felállás, de gyakorlatilag vannak olyan dolgok, amik nem müködnek.
Nem hiába van az se, hogy akkor védett cimet a Real, mikor megtürtek egy hentest a középpályán... Szerencsére ott is a szurkolók olyan telhetetlenek, mint itt, és le fogják cserélni egy kreativabb emberre, valószinüleg ez is lesz a vesztük hosszútávon...
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.09. 20:24:56

S.Agüero írta: Miért, Pep mit talált ki ellene? Körbepasszolgattuk, amíg nem lett valahol egy kis üres hely. :D

A többivel félig-meddig egyetértek.
Igaz, Pep se talált ki. De akkor legalább kihegyezve figyelték, hogy keletkezik-e egy kis üres hely és lecsaptak rá. LE-nél megszűnt ez a figyelemösszpontosítás és eluralkodott az esetlegesség, ami a MSN-nél néha pótolta.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.09. 18:43:35

A betömörült védelem ellen nem talált ki semmit.
Miért, Pep mit talált ki ellene? Körbepasszolgattuk, amíg nem lett valahol egy kis üres hely. :D

A többivel félig-meddig egyetértek.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.09. 18:11:43

hajnesz írta: Máskor ezzel kezdj, mindenki tudja, hogy ezzel van bajod.
Nem hozott újitást? Ő adta fel a tiki-takát, és hozott egy sokkal direktebb játékot, beépitette Rakiticet, Robertoból jobbhátvédet csinált, többek között. Most, hogy ez jó, vagy rossz, azt mindenki döntse el magában (akinek Ini meg Busquets volt a kedvence, azok gondolom nem annyira szeretik, mert a rendszerben nem ők a kedvezményezettek, hanem az első hármas)
A betömörült védelem ellen nem talált ki semmit. A direktebb játék csak annyit jelentett, hogy megszűnt a középpályás játékunk. A védelem meg nem volt összedolgozva - így az ellenfél kontrái életveszélyesek voltak. A pontrúgásokból támadásban semmi hasznunk nem volt, védekezésben meg lidércnyomást jelentettek számunkra. Erre volt csak ráadás a fiatal-ellenesség, ami perspektívátlanná tette a La Masiat.

Robertnek méltó partnere volt.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.07.09. 16:59:08

Samper írta:
palesz77 írta: A fiataloktól meg irtózott.
Máskor ezzel kezdj, mindenki tudja, hogy ezzel van bajod.
Nem hozott újitást? Ő adta fel a tiki-takát, és hozott egy sokkal direktebb játékot, beépitette Rakiticet, Robertoból jobbhátvédet csinált, többek között. Most, hogy ez jó, vagy rossz, azt mindenki döntse el magában (akinek Ini meg Busquets volt a kedvence, azok gondolom nem annyira szeretik, mert a rendszerben nem ők a kedvezményezettek, hanem az első hármas)
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.09. 12:42:34

palesz77 írta: Ez pont olyan mint amikor Pep is annyival van elintézve, hogy azzal a generációval mindenki tarolt volna. Kontrákat nem mindenki hozta volna be a repertoárba, nem mindenki cserélte volna le Xavit Rakiticre a stabilitás kedvéért, nem mindenki tudta volna ezeket a sztárokat újra olyan kemény csapatvédekezésre kényszeríteni, nem mindenki tudta volna az MSN-t kezelni, Piquét és Maschot elég mélyről hozta vissza újra, stbstb. Azért ne csináljunk már úgy, mintha végigmozizta volna a sikereket itt csak.. Még ha én se tartom egy nagy edzőzseninek, de az elején hozott újdonságai eléggé ültek azért év végére. Még ha kellett a szerencse is persze néha.
Nekem azért gyanús, hogy a triplázó félévben ott volt Xavi közvetítőként és amikor elment, fél év múlva kezdődtek a bajok - viszont nem jött se hasznos újítás, se jószemű igazolás, sőt. (Umtitit nem ő hozta). A fiataloktól meg irtózott.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.09. 11:24:56

zeli39 írta: ebből a csapatból lehet egy autista is kihozta volna mint Enrique mester
Ez pont olyan mint amikor Pep is annyival van elintézve, hogy azzal a generációval mindenki tarolt volna. Kontrákat nem mindenki hozta volna be a repertoárba, nem mindenki cserélte volna le Xavit Rakiticre a stabilitás kedvéért, nem mindenki tudta volna ezeket a sztárokat újra olyan kemény csapatvédekezésre kényszeríteni, nem mindenki tudta volna az MSN-t kezelni, Piquét és Maschot elég mélyről hozta vissza újra, stbstb. Azért ne csináljunk már úgy, mintha végigmozizta volna a sikereket itt csak.. Még ha én se tartom egy nagy edzőzseninek, de az elején hozott újdonságai eléggé ültek azért év végére. Még ha kellett a szerencse is persze néha.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.09. 08:42:16

Samper írta:A helyében szégyenemben világgá mennék, ha azt hallom, hogy a Barca Mboulaért 3 milliót kapott, mégis sajnálják, hogy elment, Mathieut ingyen kellett adni és mindenki örül, hogy legalább így elment. Valami alapvetőt rohadtul elrontottak.
Alapvetően szivesen olvasom a hozzászólásaidat de az Enriquet iranti gyuloleted nevetséges. Neki mi köze ezekhez a dolgokhoz? Prezentált nekünk 3 szenzációs évet (könnyen lehet hogy o volt az utolso edző aki ebből a garniturabol világverő csapatot hozott ki), majd szep csendben tovabb állt. Ami most folyik az Bartoék sara.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.09. 05:16:15

A helyében szégyenemben világgá mennék, ha azt hallom, hogy a Barca Mboulaért 3 milliót kapott, mégis sajnálják, hogy elment, Mathieut ingyen kellett adni és mindenki örül, hogy legalább így elment. Valami alapvetőt rohadtul elrontottak.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.06.30. 10:16:27

Kezdünk pontatlanul emlékezni LE harmadik évére. Nem az volt a fő baj, hogy komolyabb trófeát nem nyertünk, hanem a játék és az, hogy semmiféle biztató jövő nem sejlett fel a csapatban. Az persze igaz, hogy ha ilyen játékkal összejött volna a bajnoki cím, akkor valószínűleg marad. De a jövő attól nem vált volna biztatóbbá.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.05.29. 11:15:31

Viszont látásra Luis. Játékosként nagy kedvencem volt. Remélem máshol még folytatja edzői pályafutását, olasz vagy spanyol vonalon.

A három éves teljesítményére egy 7-8-ast érdemel. Ami egy jó osztályzat.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.05.28. 20:32:56

gg86 írta: Nekem más a tapasztalatom. Az első veresége után a fél fórum fogja írni, hogy húzzon innen. Abban is biztos vagyok, hogy játszhatunk bármilyen jól és szépen, ha nem nyerünk trófeákat az kudarcként lesz kezelve.
Szerintem ha kiegyensúlyozott, jó bajnoki teljesítményt hozunk vele, behúzzuk azokat a meccseket amiket idén nem tudtunk, akkor a bajnoki cím is a miénk lehet.
HA Valverde lesz az edző, nyilván sokan csalódottak lesznek - ahogy részben én is -, mert szívesebben látnának egy tapasztaltabb, jobb edzőt a padunkon. Ha az év elején gyengébben is teljesítünk, mondjuk a szuperkupában a Real ellen (irreleváns egy kupa az is, legfeljebb a klasszikus miatt lesz presztízs értéke) , akkor ez a frusztráció is szerepet fog játszani a kritikák természetében.
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2017.05.28. 20:10:44

crixus írta:Ha Valverde kiegyensúlyozott bajnoki teljesítményt hoz szerintem nem sokan fogják kritizálni a kupáktól függetlenül.
Nekem más a tapasztalatom. Az első veresége után a fél fórum fogja írni, hogy húzzon innen. Abban is biztos vagyok, hogy játszhatunk bármilyen jól és szépen, ha nem nyerünk trófeákat az kudarcként lesz kezelve.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.28. 19:43:34

A köszöneten kívül azt hiszem, nem sok mindennek van most helye itt. Hálásnak kell lennünk, 9 trófea, tripla, megannyi emlékezetes derbi...szóval kösz Lucho!
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.05.28. 18:38:55

palesz77 írta:Daffy hsz-ével nagyon egyetértek. Kíváncsi lennék a megítélésére, ha a Pep éra előtt érte volna el ugyanezt az eredményt, ugyanezzel a játékkal. Én tuti, hogy szívesebben gondoltam volna akkor vissza Lucho időszakára, mint így fogok.

Ennek ellenére bennem is csak a jó fog megmaradni hosszútávon, nem egy "történelmi pillanatot" élhettünk át alatta is, amit szerintem sokáig nem felejt majd az ember. Triplázástól kezdve a 0-4-en át a 6-1-es fordításig például, de gondolok akár Suárez góljaira a PSG ellen, Ini gólpasszára szintén ellenük, Messi góljai a München és a Bilbao ellen, és még számos hasonló. Szép emlék lesz ez az időszak az biztos. Ha Valverde kupákban csak fele ilyen sikeres lesz ugyanennyi idő alatt, szerintem már akkor se járunk rosszul.. Már ha a játékot sikerül összekapnia, mert az kicsit kezdett szétesni sajnos a végére.

Bár ahogy elnézem a Kupagyőzelem utáni hsz-eket, ezzel a véleményemmel nagyon kis többség ért majd egyet. :D
Hosszú távon szerintem mindenki pozitívan emlékezhet majd Lucho-ra, ahogy Rijkaard-ra vagy a játékosok közül R10-re is ÖSSZESSÉGÉBEN pozitívan lehet/kell emlékezni. Ez viszont nem jelenti azt, hogy Istenként kell leboruljunk előttük a hibáikról megfeledkezve.

Ha Valverde kiegyensúlyozott bajnoki teljesítményt hoz szerintem nem sokan fogják kritizálni a kupáktól függetlenül.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.28. 18:06:00

unzué hivatalosan is a celta edzője lett, sok sikert neki.
palesz77 írta:Ha Valverde kupákban csak fele ilyen sikeres lesz ugyanennyi idő alatt, szerintem már akkor se járunk rosszul..
:lol: állítom a fórum 90%-a kihalna :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.28. 17:55:12

Daffy hsz-ével nagyon egyetértek. Kíváncsi lennék a megítélésére, ha a Pep éra előtt érte volna el ugyanezt az eredményt, ugyanezzel a játékkal. Én tuti, hogy szívesebben gondoltam volna akkor vissza Lucho időszakára, mint így fogok.

Ennek ellenére bennem is csak a jó fog megmaradni hosszútávon, nem egy "történelmi pillanatot" élhettünk át alatta is, amit szerintem sokáig nem felejt majd az ember. Triplázástól kezdve a 0-4-en át a 6-1-es fordításig például, de gondolok akár Suárez góljaira a PSG ellen, Ini gólpasszára szintén ellenük, Messi góljai a München és a Bilbao ellen, és még számos hasonló. Szép emlék lesz ez az időszak az biztos. Ha Valverde kupákban csak fele ilyen sikeres lesz ugyanennyi idő alatt, szerintem már akkor se járunk rosszul.. Már ha a játékot sikerül összekapnia, mert az kicsit kezdett szétesni sajnos a végére.

Bár ahogy elnézem a Kupagyőzelem utáni hsz-eket, ezzel a véleményemmel nagyon kis többség ért majd egyet. :D

u.i.: Azért milyen jól összeraktam ezt a szavazást.. :lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.05.28. 13:52:55

Rengeteget tett a klubbért nem is kell ezt ecsetelni. Én nagyon örültem a kinevezésének, egy jó értelemben vett őrült volt mindig is a pali, óriási szívvel és szenvedéllyel. Ezt hozta itt, a végére kialudt a láng.

Azt mondta elképzelhető, hogy felhagy az egész focival, azért tényleg durván letudja szívni az embert egy ekkora klubnál egy ekkora felelősségű pozíció.
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2017.05.28. 13:50:24

Én kívülről a hibái ellenére is csak pozitív gondolatokat tudok róla megfogalmazni. Ilyen szempontból egy "rossz" generáció búcsúztatja,hisz jó eséllyel ez a generáció látott olyan csapatot korábban,aki különleges játékkal rommá nyerte magát és a szurkoló hajlamos megszokni és elvárni mindezt. Az utókor fogja őt igazán a helyére tenni a történelemkönyvben,azok,akik majd látnak egy Barcát,mely 2-3 évig nem nyer semmit. Ahogy láttak már a korábbiak is. Akkor majd megérti a nép,hogy mit jelent egy ilyen edző,egy ilyen csapat,egy ilyen bukott(?) év.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.05.28. 13:19:29

Nos, köszönjük, hogy itt volt, de igazán a jövő dönti el, hogy mennyit ért, amit letett az asztalra. Lehet jövő ilyenkor visszasírjuk. Minden esetre a kupák önmagukért beszélnek és ezt köszönjük meg neki.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.05.28. 13:13:20

Fene gondolta még mikor fehérben balettozott, hogy ekkora szolgálatot tesz a Barcában játékosként és edzőként is. :D

Szerintem sem lesz akkora karrierje mint Pep-nek, de azért szorítok neki, hogy kapjon majd egy jó csapatot.

Ebben ennyi volt. Gracias Lucho!
Lezárt