Luis Enrique

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kit választanál LE utódjának?

Sampaoli
53
56%
Unzue
5
5%
Koeman
10
11%
Blanc
0
0 szavazat
Allegri
9
9%
Tuchel
2
2%
Sarri
1
1%
Eusebio
0
0 szavazat
Óscar Garcia
1
1%
Más
14
15%
 
Szavazatok száma: 95
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.08. 17:40:31

Alonso0190 írta:Ma lett 45 éves a mester!
Durva, hogy mekkorát fordult a világ, év elején mindenki (vagyis a nagyja) elküldte volna, most pedig, hogy lehetséges a triplázás mindenki marasztalja. :)
a szurkolo már csak ilyen. ha meg semmit nem nyerünk, mindenki ujra elakarja majd küldeni :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Alonso0190
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2012.08.24. 08:16:18

2015.05.08. 17:22:41

Ma lett 45 éves a mester!
Durva, hogy mekkorát fordult a világ, év elején mindenki (vagyis a nagyja) elküldte volna, most pedig, hogy lehetséges a triplázás mindenki marasztalja. :)
"Inkább vagyok a nyolcadik helyen egy olyan csapattal, ahol ezer ember azt akarja, hogy a hetedik helyen végezzek, mint a harmadik helyen egy olyannal, amelyik a fordítottját akarja." - Fernando Alonso
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.05.08. 10:47:56

Zozzy 5 írta: szerk: itt amit előttem is felvetettek kérdés, hogy mennyire az edző kizárólagos érdeme a siker és mennyire a komplett stábé, az nagyon jó szempont. a stáb sztem még úgy él bennünk, szurkolók tudatában (legalábbis az enyémben), hogy jó-jó, biztos segítenek neki sokat, de alapjáraton az edző a zseni, ha triplázik egy csapat vagy hasonló. pedig pont Enrique és csapata az ékes példája, hogy mennyit számít az erőnléti edzők munkája, amikor arról beszélünk, hogy fizikálisan is megvertük a Bayernt a végén, vagy a rögzített szituk esete, amiben ég és föld a csapat teljesítménye az előző évekhez képest, és szintén nem LE reszortja főleg. na szóval itt kőkemény csapatmunkáról van szó, úgyhogy talán érdemesebb mértékkel is kezelni az egy ember előtt való leborulást, dicsőítést stb.
Az emberek nagy része nem látja/nem akarja látni miben is fejlődött, változott ez a Barcelona. Lehetne sorolgatni a gyakorlati, szakmai dolgokat, de ami LE-től a legnagyobb húzás volt az az alapvető koncepcióváltás. Felismerte hogy már nem működik az amit Pep meghonosított, nem annak az "örökségégéből" próbált csapatot építeni, ahogy előtte Tito vagy Martino. És ezt meg merte lépni. Nem hiszem, hogy sokan kitették volna Xavit a csapatból és helyére idehozni egy Rakiticet, akiről közel sem lehetett elmondani, hogy akkora sztár lett. És mondhat bárki-bármit ezt nem lehet elvenni tőle.

Ami a szakmai stábot illeti nagy igazság van benne. Nem kell elmenni az orvosi stábig, elég ha a másodedzőket vesszük. Roura-nak gyakorlatilag fogalma sem volt, hol is van, de ott volt a Rijkaard-éra, amiben hatalmas szerepe volt HTC-nek. Látványos volt a hiánya vagy most Unzué alatt pálfordulat állt be a pontrúgásoknál.
Ezek mind hatalmas és fontos dolgok.

A legfőbb ok, amiért nem ismerik el Luchot biztosra veszem, hogy amiatt van, mert egy LE egy "belsős", fiatal edző, akinek még nincs neve. Ha egy Ancelotti lenne itt ugyanezekkel az eredményekkel mindenki térdre borulna.
Forca Barca!!!!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.05.08. 09:34:57

jó, azért 2-3 hónapja itt se volt még annyira fú de elismerve :)

ősszel kifejezetten sok embertől elhangzott a "középszer" kifejezés (sajnos úgy rémlik, hogy tőlem is), aztán februártól kezdve volt hangsúlyos az árnyaltabb értékelése, mondván csak villant egy-két dolgot (pl. Atleti egymás utáni lesimázása), lehet jó lesz, és most pedig már lassan piedesztára van emelve - egyébként valahol jogosan, bár én még kicsit visszafogottabb vagyok vele kapcsolatban.

na de csak azt akartam mondani, normális sztem, hogy az ellenoldal nem velünk egyidőben kezdi el dicsőíteni. érthető, hogy mivel már alapból ellenérzés társul hozzá csak azért, mert a mi edzőnk, több idő kell, amíg onnan eljut arra a pontra, hogy elismeri. persze tudom, hogy vannak reménytelen esetek is.

szerk: itt amit előttem is felvetettek kérdés, hogy mennyire az edző kizárólagos érdeme a siker és mennyire a komplett stábé, az nagyon jó szempont. a stáb sztem még úgy él bennünk, szurkolók tudatában (legalábbis az enyémben), hogy jó-jó, biztos segítenek neki sokat, de alapjáraton az edző a zseni, ha triplázik egy csapat vagy hasonló. pedig pont Enrique és csapata az ékes példája, hogy mennyit számít az erőnléti edzők munkája, amikor arról beszélünk, hogy fizikálisan is megvertük a Bayernt a végén, vagy a rögzített szituk esete, amiben ég és föld a csapat teljesítménye az előző évekhez képest, és szintén nem LE reszortja főleg. na szóval itt kőkemény csapatmunkáról van szó, úgyhogy talán érdemesebb mértékkel is kezelni az egy ember előtt való leborulást, dicsőítést stb.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.05.08. 08:38:10

ami engem illet, ha hibáztattam, nem ismertem el amikor sikertelen volt ( úgy értem:az indokolatlan pontvesztések kapcsán) akkor dícsérem és elismerem, ha sikert ér el. nem vagyok szakértő, sem benfentes, tehát nincs más értékmérő a számomra.
talán még egy dolog azért ide kívánkozna: Bartolomeu és Zubi. ok. elszúrták a Vermalen ügyet, talán hibáztak a komplett védelem ügyében (itt már lehetnek kérdőjelek, mert a Barca védelem gyakorlartilag és érdemben nem lóg ki a csapatból!) szóval ezek az emberek hozták össze az MSN.t és (már utaltam rá!) szerintem Messi észhez térítésében Barto.-nak döntő szerepe lehetett.
MyShadow
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2013.08.25. 12:39:42

2015.05.08. 07:44:48

Én 4-3-1-2-t véltem felfedezni párszor:D
Egyébként nehéz ez, mert védekezésben Messit meg sajnos Neymart se nagyon lehet beleszámolni mindig :| , viszont: ha nincs rákényszerítve a csapat - ezen a meccsen ritkán volt, és amikor ment a letámadás időszakonként, azért visszajártak, Suarez előtt meg le a kalappal, annyit rohangált fel-alá -, a végén ez a lendület, meg tartalék, ami megmarad kettőjükben és a szélső bekkekben, nagyon sokat jelent, ha az ellenfél összeesik és kitámad, mint most, akkor meg egyenesen nagyszerű.

Sose fognak elismerni "saját nevelésű edzőt" a másik oldalról, mert hát erős a keret, meg van egy Messink, persze aranylabdánál CR a király, és ha piaci értéket nézünk, a támadó trió kivételével egy tök átlagosnak mondható csapatunk van az elitben, egy Chelsea vagy egy Bayern, PSG, Real értékesebb kerettel bír, persze ezek csak számok:D és azok a ritkán döntőek:D

Még annyit: a többség a meccsen nyújtott teljesítménye alapján ítélkezik edzők felett, holott ez csak apró részlet, persze néha nagyon fontos, életbevágó is akár, egy-egy döntőben, vagy kieséses párharcban, de ritka, hogy ezen múlna a dolog.
A szezon elejétől, a keret kialakításától, az alapozástól kezdve, a taktika, az erőnlét, a mentális felkészítésen át, a csapat hierarchiájának "befolyásolásán" keresztül, rengeteg olyan szegmens van, ami meghatározza egy edző nagyságát, sőt inkább azt mondanám, egy stáb nagyságát.

Nem véletlen, hogy van Gaal is talán 9 emberrel dolgozik, és azt hiszem 20+ ember végzi az elemzéseket a háttérben, kis túlzással űrtechnológiával, vagy mondjuk ahogy a németek vb felkészülése zajlott, hogy saját, elszeparált szállást és edző központot építettek maguknak.

Ezért értékelik őket a nem laikusok a bajnokságban nyújtott teljesítmény után, mert ott az egész munka látszik, hosszútávon nem lehet csak motivációval, egy-egy meccsre készüléssel sikeresnek lenni, oda koncepció kell, a saját stílusodat kell az ellenfélre erőltetned (persze, ha van ellenfél, amiből szerencsére idén akad jó pár a bajnokságban).

Nem tudom mit csinált LE pontosan, bár látok jó pár változást, szemlélet váltást is a megszokottakhoz képest, de a jó alapot megtartotta, és mentálisan helyre tette a csapatot, ez talán vitán felül áll.

Én kicsit instabilnak érzem a középpályánkat még mindig, nem mindig sikerül tökéletesen kiegészíteni egymást a Busi-Rakitic-Ini triónak, de közel sem olyan rossz a helyzet, ha egy Bayernnel partiban vagyunk középen, úgy, h gyakorlatilag 5 kp-val kezdtek (ha nem is mindenki szerepelt középen).

Pepet pedig annyival védeném, hogy akik nem emlékeznek, a Bayernnek pár éve igencsak kaparni kellett a bajnoki címekért és sehol sem voltak a BL-ben, anno a kiöregedés nagy probléma volt náluk is, mint a Realnál. Most stabilan hozzák a ligát, és ez a meccse sem volt olyan egyértelmű, bár tény, hogy bőven felénk billent a mérleg.

Ennyi sérülttel mi sem sokat rúgtunk volna labdába, így is éppen azok az egyéniségek döntötték el a meccset és nagy valószínűséggel a továbbjutást, akik a Bayernnél sérültek voltak.

De azért le a kalappal LE előtt, remélem hagyják még dolgozni az eredményektől függetlenül, nem nagyon látok jobb és elérhető alternatívát a pótlására.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.05.07. 16:41:12

visca el barca írta:
roby122 írta:Túloldalon csak ezt lehet látni , hogy Luchot így nem ismerik el , úgy nem ismerik el
bezzeg ancelotti mekkora zseni :lol: a 88. percben mindig lehozza benzemat/kroost, és kb ennyi a taktikai repertoárja :lol:
Igen, és az a baj, hogy ha triplázunk, akkor sem fogják elismerni, hisz minden Messi miatt van, LE is jókor jó helyen volt... :roll: :mrgreen:

Amúgy a felállásra kíváncsi lennék, hogy nézett ki, mert sokszor mintha 4-4-2-t játszottunk volna, főleg az első félidőben védekezésben, aztán lehet, hogy csak beképzeltem. :)
Avatar
DavidBarca
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009.08.10. 11:45:22
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2015.05.07. 15:02:26

Lenne egy meglátásom, Pep alatt és utána is nagyon sok sérülés volt a csapatba, úgy rémlik évről-évre egyre több, már már ilyen Arsenal szintű, és amikor belefutottunk abba a hetesbe a Bayern ellen akkor is volt jó pár hiányzó Tito meg kórházban Amerikában, fizikálisan is gyengébbek voltak, és lelkileg is nagyon meg voltak törve, csoda lett volna ha a bajorok nem alázzák meg őket akkor, Roura volt a padon, aki azt se tudta, hogy eljött otthonról, szabadrúgásoknál, szögleteknél görcsbe volt a gyomrom, hogy a kis liliputi játékosaink közt mikor fejel gólt az ellenfél. A bajorok hozzánk nagyon hasonló technikás, sokpasszos játékot játszottak, de tökéletesítették brutális és gyors kontrákkal, ami szerintem mármint maga a taktika hatékonyabb volt a csúcsra pörgetett tiki-takánknák is. Sokszor elálmosított az a meddő labdatoszogatás, és azzal elbuktuk Messi, Sanchez vagy akár Pedro robbanékonyságát. Bár Pedro nem kedvelem túlságosan, de egy kontrázó csapatban Isten lenne, ha rendbe jönne az önbizalma.
Tehát ennek a Pep taktika nagyon jó volt amikor elkezdtük játszani, de a két évvel ezelőtti Bayern megtalálta az igazi ellenszerét( nem igazi ellenszere alatt értem mondjuk az Intert meg a Chelsea-t akik nem játékkal, hanem bekkeléssel vertek minket meg) és erre csak elismerően lehetett csettinteni, hogy így dicsőség megverni az addigi korszakos csapatot. Másik dolog a túlnyerés, ami sok játékosnak már elfogyott a motivációja, még ha Messi, Piqué, Busquets talán Dani Alvesben bent volt, hogy még nyerhetnek nem egy-két kupát, addig Xavi, Iniesta, Puyol, Valdessel ez már nem fog menni, természetesen nem azt mondom, hogy ezek közül már egyik se fog nyerni, hanem nem mint alapember. Kellettek a fiatal, új sikerre éhes új csapattagok, új kapusok, Alba, Rakitic, Neymar, Suarez akik mindent elkövetnek, hogy újra felüljenek Európa trónjára, azonban Messit, Piquét, Busquets-et is össze kellett kaparni, mert Messit sérülése, 4. aranylabdája nagyon lustává tette, már én is úgy voltam, hogy szép volt jó volt, de nem hittem, hogy vissza fog jönni onnan, gólok úgy ahogy jöttek, cselei semennyire se ültek, egy közepesnél jobb védő le tudta szedni a pályáról, már úgy hittem kiégett, nem is volt ennyire vékony , szálkás mint most, ugye a sok pizza :D
És akkor idény elején jött Enriqué, nem nagyon bíztam benne, féltem, h nem eléggé tökös, mint mondjuk Pep, és azt észrevettem, hogy a védelmet elég jól megszervezte, de a játék nem nyűgözött le, és télen én se láttam, hogy merre tart a csapat, de azután olyat gurított amit legszebb álmomban se reméltem volna és ez a 3 támadónak szabad teret enged, és mellette még védekeznek is, hihetetlen. Lehet, h elbeszélgetett Messivel és az argentinnak is leesett, hogy olyan csapatba, ahol az 5 legjobb támadóból rajta kívül még ketten játszanak akárhova megy nem lesz, és ez becsülje meg, hogy már nem 20 éves fiatal, hanem egy felnőtt ember és ideje a csapat élére állni, vezére lenni. Néha kell egy kis kiabálás vagy nagyobb és utána minden sokkal jobb lesz, mint magunkba fojtani ami nem tetszik, azóta pedig hengerelünk.
Úgy látom, hogy ahogy tavaly a Real, úgy idén mi is a saját 13-as taktikájával vertük meg a Bayernt, ők meg a mi volt játékunkkal kaptak ki, és nem biztos, hogy ha nincsen annyi sérültjük győztek volna, mert szerintem nem jó a taktikájuk, ahogy mi is nagyon sebezhetőek voltunk hátul. A másik, hogy ez a fajta játék amit játszik a két FCB nagyon sérülésveszélyes, de az is lehet, hogy nem volt mögé rakva olyan alapozás mint a mostani Barca-ban, hogy a komoly meccseken mindig tovább bírjuk, pl a Real ellen is, most nem tudom a Bayern játékosai miben sérültek meg pontosan, de egy fáradtabb játékos fizikailag mind fejben könnyebben megsérül. Szóval egy a lényeg rohadt jó ez a csapat, és ez Luis érdeme nem kis részben :) Bocs, hogy kicsit hosszú lett :D
Avatar
Nigel
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2015.02.22. 11:10:57

2015.05.07. 14:48:24

Szép volt lucho, nagyon járna neki ez a bl trófea. Akkor már madridban is biztosan ismerni fogják a nevét. #-o
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.07. 14:45:34

roby122 írta:Túloldalon csak ezt lehet látni , hogy Luchot így nem ismerik el , úgy nem ismerik el
bezzeg ancelotti mekkora zseni :lol: a 88. percben mindig lehozza benzemat/kroost, és kb ennyi a taktikai repertoárja :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.05.07. 14:25:39

Chino írta: Tegnap már szinte csak röhögni tudtam, mikor a nagy szakértők fikázták, hogy semmit nem csinált, nem az ő érdeme, mert nem nyúlt bele a meccsbe. Megkérdeztem volna tőlük, hogy miért kellett volna. Ült a taktika, jöttek a helyzetek, miért kellett volna változtatni. Azzal lett volna nagy edző, ha Neymart lecseréli Pedro-ra?
Túloldalon csak ezt lehet látni , hogy Luchot így nem ismerik el , úgy nem ismerik el , egy kutya Pep-el stb. Beleült a tutiba , Messi a kulcs az egész rendszerben , LE csak álldogál ....
Szánalmas aki csak ezt veszi észre , az egész éves ténykedéséből...
Párszor már meg lett tárgyalva mi mindent adott ennek a csapatnak , és mi mindent változtatott a csapat játékán.
Neki köszönhetjük , hogy ilyen fizikai állapotban van most a csapat. Beáldozta az őszt , de megérte.
Túloldalt arra fogják kevés bekapott góljainkat , mert elment Valdes... #-o Csapatvédekezést is ő rakta össze.
Pontrúgásoktól kezdve a kontrákig meg lehet nézni mennyit fejlődött a csapat , direktebb játék.. Szerintem sokszor a Real is megirigyelné ezeket a kontrákat amiket Neymarék csinálnak.

Végülis nem akartam felhozni a Realt , csak nyilván tőlük lehet látni ezeket a vicces dolgokat.
LE-nek jövőre is maradnia kell függetlenül attól , hogy ki lesz az elnök , mert vele nagy dolgokat vihet véghez a csapat.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.05.07. 13:32:36

Lucho-val kapcsolatban az az igazság, hogy ha így teljesítene a csapat, ilyen változások mentek volna végbe nem kérdőjelezné meg senki az edző hatalmas szerepét, mint ha mondjuk egy Ancelotti vagy valamilyen nagy nevű edző lenne itt.
Tegnap már szinte csak röhögni tudtam, mikor a nagy szakértők fikázták, hogy semmit nem csinált, nem az ő érdeme, mert nem nyúlt bele a meccsbe. Megkérdeztem volna tőlük, hogy miért kellett volna. Ült a taktika, jöttek a helyzetek, miért kellett volna változtatni. Azzal lett volna nagy edző, ha Neymart lecseréli Pedro-ra?
Hálátlan feladat az övé, mert bármi t csinál nem fogják elismerni. Triplázhat is a csapat, akkor is azt mondja mindenki, hogy beleült a tutiba, csak feldobálja a játékosokat aztán annyi.
Emiatt azért sajnálom egy kicsit. Bármi lesz is a szezon vége. A ott vagyunk a bajnokságot az utolsó meccsig kiélezetten hozza, ott vagyunk a kupadöntőben, és a BL-ben is fél lábbal a döntőben, úgy, hogy a legnehezebb sorsolással jutottunk el oda és minden meccset nyertünk. Ez az aminek külön örülök. Hogy a nagy mérkőzéseket is abszolváljuk. Ősszel ott volt a Real és a PSG, ezt aláírom. De azóta minden rangadót hoztunk, nagy többségében győzelemmel.
Akárhogy végezzünk is mindenképpen jó lenne, ha jövőre is maradna. Úgy tűnik az öltözőben is megvan az összhang, nem szabad megbontani. Mondjuk a transferban miatt piszok nehéz dolga lesz, remélem megoldódik vhogy.
Forca Barca!!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.05.07. 10:26:40

Subinho írta:Lucho szerintem jó edző és hagyni kell dolgozni!!! Nem a Pep féle világverő dream team, de az biztos hogy európa top5 csapatában benne van!!! Nekem valahogy a Rijkard féle Barca jut róla eszembe, de ez nem baj én szerettem azt a csapatot! Csak most Eto'o helyett Súarez, Ronaldinho helyett Neymar, Deco helyett Rakitic.... És a gerinc megmaradt a Pro csapatból: Messi, Iniesta, Piqué, Masch... Szal jó ez a csapat! Ha nem nyerünk semmit, akkor is!!!
Miért ne nyernénk trófeát? És a transferban után egy - két klasszis középpályás és egy klasszis védő leigazolásával miért ne jönne össze világverő csapat?
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2015.05.07. 09:21:48

Én azért vagyok a leghálásabb neki, hogy tegnap nem húzta meg a szokásos Pedro-cserét.

Nagyon feltüzelhette a fiúkat, ilyen harcosnak még nem láttam a középpályát ebben az idényben. Amúgy nekem ez a kedvencem az ő által vezetett csapatban, hogy fizikálisabban sokkal jobban ott vannak a srácok, nem fáradnak le és a 90. percben is küzdenek a lasztiért. Ez nem tudom hogy az ő érdeme-e, vagy valaki másé a stábból, de nem is számít, amíg ez így marad sokáig.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.05.07. 06:19:46

Leborulok a nagyságod előtt MÁGUS!

A tegnap este után (és az utóbbi időben sem) szemernyi kétségem nincsen, hogy ez az ember a megfelelő a kispadra. Csodálatos volt például látni, a kontráinkat, amit már párszor megcsodálhattunk a tavasz folyamán. Sok év után nekünk lett ez a nagy erősségünk.

Mondanám, hogy, ha nem nyerünk semmit, akkor is meggyőztek, de ez nem lenne igaz.
A BL-t a legjobb formában levő csapat fogja nyerni. Azok ebben az évben mi vagyunk, szemernyi kétség nincsen.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.05.06. 22:38:09

All hail Mister! =D> \:D/

És hogy akkor értelmes dolgokat is írjak. Taktikailag teljesen padlóra küldte Pep-et.
Pár látványos fogás:
1. Ter Stegen mindig sokáig tökölt a labdával, várta, hogy a Bayern feljöjjön és így lehetőség legyen kontrára, majd jött a hosszú passz
2. letámadás. Amíg a Bayern letámadása abból állt, hogy vegyük körül a játékost minél többen, addig a Barcáé abból, hogy támadjuk le és vigyük a labdát, meg a lábát is magunkkal. A Barca letámadása annyival agresszívabb volt, hogy sokkal kevesebb ember kellett hozzá.
3. támadásvezetés: megfordult teljesen az, ami 2 éve volt, ugyanannyit futott mindkét csapat, csak mi 2x gyorsabban.
A Fifa egy szégyen
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2015.05.03. 15:02:46

Subinho írta:Lucho szerintem jó edző és hagyni kell dolgozni!!! Nem a Pep féle világverő dream team, de az biztos hogy európa top5 csapatában benne van!!! Nekem valahogy a Rijkard féle Barca jut róla eszembe, de ez nem baj én szerettem azt a csapatot! Csak most Eto'o helyett Súarez, Ronaldinho helyett Neymar, Deco helyett Rakitic.... És a gerinc megmaradt a Pro csapatból: Messi, Iniesta, Piqué, Masch... Szal jó ez a csapat! Ha nem nyerünk semmit, akkor is!!!
Evvel egyet tudok érteni. És ez a csapat jobban védekezik, de tényleg a Riijkard féle csapatra hasonlít, ott is nagy szerepe volt az egyéni megmozdulásoknak.
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.03. 14:19:58

Lucho szerintem jó edző és hagyni kell dolgozni!!! Nem a Pep féle világverő dream team, de az biztos hogy európa top5 csapatában benne van!!! Nekem valahogy a Rijkard féle Barca jut róla eszembe, de ez nem baj én szerettem azt a csapatot! Csak most Eto'o helyett Súarez, Ronaldinho helyett Neymar, Deco helyett Rakitic.... És a gerinc megmaradt a Pro csapatból: Messi, Iniesta, Piqué, Masch... Szal jó ez a csapat! Ha nem nyerünk semmit, akkor is!!!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2015.05.03. 13:38:16

Igen pontosan ez jutott nekem is eszembe.Úgyhogy szerintem ne kérjünk mi ebből a segítségből. :D
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.03. 13:29:49

albicelesteX írta:Miért kérni tőle tanácsot?Az utóbbi időben nagyon csendbe van mióta megy a csapatnak hallgat, remélem semmi köze nem lesz már a Barcelonához neki.Egy rossz indulatú okoskodó.Attól mentsen meg az ég, hogy ő adjon tanácsot.
azt is milyen jol megmondta, hogy neymar nem fog messivel megférni. aztán mikor mégis, és leigazoltuk suarezt, fújta ugyanezt a hülyeségét. pedig a hülye is látja, hogy nem csak a barca, de az egyeteme s foci történetének is egyik legjobb támadó triója..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.05.03. 13:24:53

albicelesteX írta:Miért kérni tőle tanácsot?Az utóbbi időben nagyon csendbe van mióta megy a csapatnak hallgat, remélem semmi köze nem lesz már a Barcelonához neki.Egy rossz indulatú okoskodó.Attól mentsen meg az ég, hogy ő adjon tanácsot.
azért crujff elég fontos része a barcelona családnak. amikor neymart és suarezt lehúzta, azzal inkább a jelenlegi elnökséget próbálta támadni, szerintem sértettségből miután kipaterolták őt a klub közeléből. csak pechjére ezzel a két játékossal összehozták az eddigi legjobb tridenténket :D
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2015.05.03. 12:55:59

Én nem hiszem, hogy elnökváltás esetén edzőváltás is lenne. Jól szerepel a csapat, ebből a keretből szerintem Enrique simán kihozza azt, ami benne van.
Mellesleg, ki az az edző akit ide lehetne hozni? Klopp? Simeone? Vagy a lassan Manchesterben is megbukott Van Gaal? Ők nagy nevek, kampányolni nyilván velük lehetne. Például egy Rudy Garcia meg akármennyire is jó edző, nem hinném hogy osztatlan sikert aratna a szurkolók körében ha őt, vagy egy ilyen "hírnevű" edzőt raknának Lucho helyére.
Nekünk perpillanat nincs jobb megoldás, főleg hogy még fél évig nem lehet igazolni, és ezt szerintem Laporta is tudja. Enriquét mindeképpen hagyni kell dolgozni.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Sergi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.06.25. 14:41:53
Tartózkodási hely: Hotel California

2015.05.03. 10:07:16

Szerintem meg ha marad Lucho, és ha közben triplázik a csapattal,még Cruyffra se kell halgatnia.
Bármi is fog történni a presidente személyét illetően, ha elmozdítják egy sikeres szezon után, a népharag elsöpri őket az fix.A culék szórakozni akarnak.Most ez megvan.Laportáék nem fogják bántani Lucho papát :P
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2015.05.03. 09:48:54

whitecule írta:Ha Laporta kerül hatalomra, akkor Cruyfftól fog tanácsot kérni, így az öreg véleménye nagyon sokat fog majd abban számítani ki legyen az edző. Tudomásom szerint Cruyffnak nincs baja Luchoval, úgyhogy nem hinném, hogy elzavarnák.
Ellenben ha besegítene neki néhány hasznos tanáccsal, az elég jó lenne.
Miért kérni tőle tanácsot?Az utóbbi időben nagyon csendbe van mióta megy a csapatnak hallgat, remélem semmi köze nem lesz már a Barcelonához neki.Egy rossz indulatú okoskodó.Attól mentsen meg az ég, hogy ő adjon tanácsot.
Kép
Avatar
Nigel
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2015.02.22. 11:10:57

2015.05.03. 07:38:27

Nekem sokáig nem volt szimpatikus amit edzőként ténykedett, de mostmár én is meghajlok előtted kedves Lucho mester. :D Jó amit csinál a klubbnál, és mostmár a fiúk is önfeledten élvezik a dolgot.Ezt már innen megkell hogy nyerjük.Gratulálok neki is és a csapatnak is. =D> :roll: Remélem hogy vele folytatjuk jövőre is, de ez persze függ Laportától is mint tudjuk. :roll:
Lezárt