Gerard Deulofeu

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.19. 16:55:38

az arcáról annyit, ha frankón akkora lenne neki, amit már nem bír el a rendszer, akkor nagyon gyorsan olyan pályára kerülhet, mint az egyébként fiatalon szintén nem túl szerény bojan.
Vagy Assulin, ő is ki lett hiperszuper tehetségnek kiáltva, most meg már azt sem tudom, hogy él-e.
Balotelli is olasz válogatott, szóval ne mond, hogy a tehetség az kevés..
De meddig? Mert a VB kudarc után közellenség lett, elsősorban rajta csattant az ostor, ami nem biztos, hogy annyira igazságos, de általában ha egy csapat gyengén teljesít, a nagyobb arcok vannak elsősorban megtalálva.
Szóval remélem Deulofeunak nem lesznek ilyen problémái, mert ha arcoskodni fog, akkor sok sót nem fog megenni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.07.19. 15:14:41

Esküszöm nem értem miért kell háborogni ezen a videon. Hány és hány sportoló csinált már ilyet, csak ott éppen nem volt egy "lesifotós".
Aki emiatt ítéli meg a gyereket, háát...
A játéka pedig. 20 évesen egy Evertonban sokszor elég önzően játszott. Ha ezt 25 évesen csinálja OK, vagy végiglébecolja, végigpofázza a meccseket/edzéseket én is azt mondom, hogy nagypofájú és unszimpatikus, de ennyiből megítélni szerintem baromság.
A nagy Jesé persze sosem csinált ilyet, vagy a Castillaban ő volt a megtestesült szerénység és önzetlenség. Én személy szerint unszimpatikusabbnak tartom, hogy fenyegetőzik, alig 20 évesen, hogy elmegy, ha nem játszik többet.
Szóval ne törjünk már pálcát felette, mikor még játszani se láttuk.
Forca Barca!!!!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.07.18. 13:50:40

hank1ee írta:az arabok nem húzzák fel magukat ennyire, amikor Allahot szidják... :lol:
ja, csak felhúzás nélkül gyújtanák fel a fórumot.

de lehet, h majd ferni is, ha így folytatja. :D

amúgy nem értem, h mi az az óriási nagy probléma a gyerekkel?
az, h kicikizte céronaldót?
égés állat volt a portugál, amikor az eredeti verziót csinálta? mint a rejsztág!
röhögött rajta a világ nem madridista/portugál/céfan része? mint az atom!
akkor mi a gáz ezzel? nem a bernabeu parkolójában produkálta magát a gyerek.

az arcáról annyit, ha frankón akkora lenne neki, amit már nem bír el a rendszer, akkor nagyon gyorsan olyan pályára kerülhet, mint az egyébként fiatalon szintén nem túl szerény bojan.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.07.18. 13:43:02

hank1ee írta:Egyébként tényleg túlzás, hogy egy madridista ennyire kiakad ezen, hogy a Cristianot, a helyi totemet parodizálják. Vazze, az arabok nem húzzák fel magukat ennyire, amikor Allahot szidják... :lol:
Miért hány olyan fórumot olvasol ahol ilyesmiről van szó? (allah) :mrgreen:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.07.18. 13:37:00

Egyébként tényleg túlzás, hogy egy madridista ennyire kiakad ezen, hogy a Cristianot, a helyi totemet parodizálják. Vazze, az arabok nem húzzák fel magukat ennyire, amikor Allahot szidják... :lol:
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.07.18. 13:33:50

Alcantara írta:ferni!

A véleményedet kisarkítod, mert nem bírod elfogadni az a tényt, hogy más amit edzőtáborban csinálnak, más amit élő közvetítésben az egész világ lát.
Még egyszer hangsúlyozom, ha neked a kettő hasonló vagy ugyanaz, akkor baj van, nem kicsi.
te meg azt nem bírod felfogni, hogy Deulofeut rengeteg meccsen láttam és ez alapján írtam azt amit és ez az eset csak egy kis plusz volt, semmi más, de te csak erre a mostani Deulofeus esetre vagy ráizgulva...
de sztem te direkt nem akarod felfogni, hogy mit is írok.
nem hasonlítottam egyszer se össze a két esetet, ha látsz ilyet valahol légyszi idézd be.
szimplán arra világítottam rá azzal a példával, hogy te jellemezheted CR-t az alapján, amit a meccseken mutat, míg én nem Deulofeut mert nem ismerem a személyesen.
nem kell itt semmilyen párhuzamot húzni a kettő között meg összehasonlítgatni, mert nem is lehet.

de felhozhattam volna 874345345 példát, amikor te véleményt formáltál egy játékosról az alapján, ahogy te láttad elég sok meccsen, hiába nem ismerted őt személyesen.
te megtehetted, én nem, mert nem ismerem személyesen a spanyolt meg még nem fociztam vele.
de ez már totál eltér ezer éve a témától, mert nem bírod felfogni a dolgokat, írhatom le akárhogy.
úgy, hogy beidézném még egyszer azt, amit leírtam először és a véleményemet fedi Delofeu kapcsán, hiába nem ismerem és nem fociztam még vele.... nem tudtam ,hogy csak így lehet bárkiről is véleményt formálni.
ez Deulofeu, nem véletlen tartottam mindig is többre Jesét, el lehet siklani ilyenek felett, de tökéletesen leírja mi is jelenleg Deulofeu legnagyobb baja... az arca... már az U csapatokban is ez volt vele a helyzet... ég és föld a közte és Jesé közti különbség ilyen szempontból, ha nem változtat a hozzáállásán, akkor komoly gondok lesznek nála, pedig hatalmas tehetség, de emellé egy kis alázat és tisztelet is kéne, mert ma már a tehetség semmire sem elég.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2014.07.18. 13:37:48-kor.
madridista
Francisco-Franco
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.07.18. 13:05:04

2014.07.18. 13:12:45

ferninho
Valszeg megint tiltani fognak írásomért, így kérem, hogy töröljenek is egybe necsak tiltsanak, bár megint nem mondok semmi "csúnyát".
1.
Sose értettem, hogy madridistaként miért egy barcelona fórumon akarod igazad bizonyítani, minden témában? Ez nem személyeskedés, csak én pl. nem megyek egy madridista fórumra cr-t fikázni (főleg nem a sikeres vbje után, ja persze sérült volt bocs...)
De nem csak ebbe a témába, hanem sok másban is
2.
A konkrét esetnél, miért nem linkelsz 3-4 Deulofeu eset videót (youtube?), mert ilyen típusú cr videót tömkelegéve lehet linkelni, ebbe gondolom nincs vita :D
Linkelj be bátran olyan momentumot amit Te láttál és amiket említesz, gondolom nem személyesen utaztál el U-s mecsekre. És ha lehet ne (madridista szokásként) egy kiragadott példa legyen (pl. messi rárugja a labdát a szurkolókra 1 évenben 1szer és akkor erről lehet egész évben csámcsogni, hogy mennyire aljas...)

Viszlát!
ui: Ha tiltottok akkor töröljetek is, a statisztikát nem akarom javítani :D
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.07.18. 12:50:08

ferni!

A véleményedet kisarkítod, mert nem bírod elfogadni az a tényt, hogy más amit edzőtáborban csinálnak, más amit élő közvetítésben az egész világ lát.
Még egyszer hangsúlyozom, ha neked a kettő hasonló vagy ugyanaz, akkor baj van, nem kicsi.

Sajnálom, hogy nem érzékeled a kettő közötti különbséget, ebből az idézgetésből meg megpróbálsz olyan vitát gerjeszteni, amire semmi szükség nincsen. Örülök, hogy sikerült valamit előkeresned a májusi írásokból, (nem kis munka lehetett számodra), amiben negatívan írtam a kedvencedről, ha ezzel egyedül lennék a világon, akkor elfogadnám az érvelésedet.
Minden jobb érzésű ember nevetségesnek találta, de ennek a topiknak éppen nem ez a témája, csak te próbálsz meg ezen lovagolni, hogy a saját véleményedet alátámasszad.

Részemről lezártam, remélem te is így teszel, a sehová nem vezető érveléseiddel.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.07.18. 12:40:17

Alcantara írta:Amennyiben te a két viselkedés között párhuzamot vonsz vagy egyformának tartod mindkettőt, akkor az elég szegénységi bizonyítvány részedről.

Bizonyára tüske maradt CR-ről írtak, hogy ennyire lelkesen keresgéltél, de egy edzőtáborban való, barátoknak bemutatott hülyéskedés, valamint az egész világ előtt való pózolás között, ha neked magyarázni kell a különbséget, akkor nagyon nagy baj van!
most nem erről a barátoknak való hülyéskedésről van szó, láttam elég sok meccsen és kialakult róla egy képem, amit le is írtam és a most történtek csak megerősítettek benne.
olvasd csak vissza az első kommentemet.

te az alapján ítéled el és mondasz CRre ilyen jelzőket, amiket a TVből, a meccsek alatt láttál vele kapcsolatban és ami lejött a viselkedéséből... nem abból, hogy személyesen ismered.

bezzeg, ha én csinálom ugyanezt Deulofeuval kapcsolatban és leírom róla a véleményemet, azok alapján, ahol láttam játszani, akkor előjön a "nem is ismered személyesen".... na ugye...

te meg itt lesarkítod 2 konkrét esetre, hiába írtam már, hogy nagyon sokszor láttam Deulofeut játszani és nem eme videó alapján írtam azt amit.
Mellesleg veled ellentétben én CR-t nem vontam bele a mondandómba eddig a pillanatig. Ezt szimplán te hoztad elő, valószínű frusztrálva érzed magadat mások beírásain, de én éppen nem írtam a kedvencedről ma.
felhoztam példának igen, tökéletesen bemutatja a kettős mércét, te elítélheted CRt az alapján, amit a TVben láttál tőle, én ezt nem tehetem meg Deulofeuval kapcsolatban, mert nem ismerem személyesen és nem fociztam még vele =D> de ide írhatnék bármelyik más focistát, akit valaha is szidtál vagy véleményt formáltál róla.
madridista
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.18. 12:26:16

zola8787 írta:Balotelli is olasz válogatott, szóval ne mond, hogy a tehetség az kevés.. :D
Csak közbe 3 évente rugdalják tovább a klubok, mert annyira csapatbontó a személyisége, és hullámzó a játéka. Szerintem te se örülnél, ha olyan lenne a jövőben Deu mint Balotelli..

Úgy kéne mondani lehet ezt a dolgot inkább, hogy a tehetség önmagában nem elég. Tökéletes példa erre szerintem CR és Quaresma pályafutása - eddig. Az egyikük annyi munkát fektetett a karrierjébe, mint kb senki más, a másik meg ellötyögött mindig ott ahol volt. Láthatjuk ki mire vitte..

Deu amúgy a nyilatkozata alapján nagyon céltudatos srácnak tűnik, ha képes lesz arra, hogy a csapat érdekeit nézze elsősorban, akkor befuthat egy szép karriert is nálunk. Csak ahhoz sokat kell majd csiszolnia a játékán, mert az a fajta önzőzés pl amit az Evertonban csinált, az itt nem fog beleférni. De én bizakodó vagyok, remélem, hogy sikerülni fog neki az "idomulás", és jövőre kellemes meglepetés lesz a srác.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.07.18. 12:25:50

Amennyiben te a két viselkedés között párhuzamot vonsz vagy egyformának tartod mindkettőt, akkor az elég szegénységi bizonyítvány részedről.

Bizonyára tüske maradt CR-ről írtak, hogy ennyire lelkesen keresgéltél, de egy edzőtáborban való, barátoknak bemutatott hülyéskedés, valamint az egész világ előtt való pózolás között, ha neked magyarázni kell a különbséget, akkor nagyon nagy baj van!

Mellesleg veled ellentétben én CR-t nem vontam bele a mondandómba eddig a pillanatig. Ezt szimplán te hoztad elő, valószínű frusztrálva érzed magadat mások beírásain, de én éppen nem írtam a kedvencedről ma.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Alcantara 2014.07.18. 12:28:35-kor.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.07.18. 12:19:19

Alcantara írta: Mitől lenne "nagyarca"? Attól, hogy a fórumon leírják olyanok, akik sosem látták őt, de még labdát sem nagyon? Leültetek vele beszélgetni vagy személyesen találkoztatok vele és játszottatok ellene?
rengeteg U meccset láttam, ahol Jesével együtt alkottak, de igen, egyszer nem láttam még...
és láttam jó pár Barca B meccsen is.

nem kell elfogadni, amit írok, de a saját érdekében változtatnia kell magán, én lennék a legboldogabb, ha 2016 után (mert úgy tűnik addig marad del Bosque) egy Jesé-Deulofeu duó a spanyol felnőtt válogatottban is összeállna.


a mondandód végét meg majd akkor is hangoztasd, ha CR lesz a nagyképű kcsg, akkor valahogy ezek nem jönnek elő [-X
Alcantara írta:CR viselkedésével újra csak megmutatta, hogy egy primitív, öntelt,egoista személyiség és akkor még a legszebb, ráillő szavakat nem is akartam használni a pózolásával kapcsolatban.
ezt te írtad a BL Döntő után...
vagy te leültél CRrel beszélgetni, személyesen találkoztál vele és a játszottál is ellene?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2014.07.18. 12:26:21-kor.
madridista
nagyi1244
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2011.11.19. 20:54:30

2014.07.18. 12:09:04

Semmi gond nincs ezzel,remélem a szezonba lesz alkalma megnézni vagy 10x élőben,hogy kell ezt csinálni...... :D
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.07.18. 11:52:28

Én ilyenen már vitatkoztam a PL topikban, de még mindig megdöbbent az emberek képmutató erkölcsössége. Százszor rosszabbakat csinál egy átlag ember egy ilyen ártalmatlan paródiánál. Nem vagyok focista de igazoljon már egy hogy edzésen szét parodizálják ezeket a focista manírokat.

"De ők példaképek!"
- ők is emberek

Számomra a németek kis színjátéka sem volt gyalázatos, abszolút tűréshatáron belüli volt, izlés kérdése, de akár vicces is lehetett valakinek.

A duma meg hogy: "Ki ő hogy kiparodizálja Ronaldot?"
Kik vagyunk mi hogy ezt számon kérjük?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.07.18. 11:44:56

ferninho írta:
shutterisland írta: iszonyatosan jó fizikuma van.
nem is túl magas, nem is túl izmos, de jó kötésű és robbanékony.

ez a videó meg... :mrgreen:
ez Deulofeu, nem véletlen tartottam mindig is többre Jesét, el lehet siklani ilyenek felett, de tökéletesen leírja mi is jelenleg Deulofeu legnagyobb baja... az arca... már az U csapatokban is ez volt vele a helyzet... ég és föld a közte és Jesé közti különbség ilyen szempontból, ha nem változtat a hozzáállásán, akkor komoly gondok lesznek nála, pedig hatalmas tehetség, de emellé egy kis alázat és tisztelet is kéne, mert ma már a tehetség semmire sem elég.
Felőlem lehet egy nagyképű p.öcs is ha lövi a gólokat. Ez pedig nem értem miért nagyképű... Ne mond már, hogy te nem csinálsz ilyet, vagy ha egy spanod csinálja nem röhögöd el magad a hülyeségén.
Látszik rajta, hogy tudja nem akárki, de mi mit csinálnánk a helyében? Dettó ezt, ja jó tudom, te egy nyugodt ember lennél, aki semmilyen viccben sincs benne, jaj..
Balotelli is olasz válogatott, szóval ne mond, hogy a tehetség az kevés.. :D
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.18. 11:41:36

visca el barca írta:én leginkább azon csodálkoztam el a video láttán, h egy mezei wv-vel jár a gyerek. simán azt hittem, h ekkora arc mellé minimum egy r8 dukál (már ha kötelezve vannak még arra h audival kell járniuk)
A végén még kiderül, h ő valójában egy visszafogott, szerény kis játékos... :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.18. 11:32:21

én leginkább azon csodálkoztam el a video láttán, h egy mezei wv-vel jár a gyerek. simán azt hittem, h ekkora arc mellé minimum egy r8 dukál (már ha kötelezve vannak még arra h audival kell járniuk)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.07.18. 10:50:19

ferninho írta:
Alfa írta: vagy nem törvényellenes ( mint pl Benzema és a kiskorú lány görbe estéje :wink: )
én már leírtam, amit szerettem volna, erre térnék még ki, hogy írd be a gugliba, hogy Zahia Dehar és láthatod, hogy megmondani, hogy éppen 17 vagy 20... más probléma nem volt, csak a leányzó korával és ugye végül azért nem lett ebből az egészből semmi (ahogy Ribery esetében sem), mert elismerte Zahia, hogy nem tudtak róla, hogy 18 alatt van és kétlem ,hogy a személyijét kéregetnék el Karimék..... :lol: de mondom nézz meg róla 1-2 képet.
és akkor még Karim a Lyonba focizott, 21 éves körül lehetett.

de ez itt már nagyon off és nagyon erőltetett válasz is volt a részedről sztem.
Ez a rész zárójelben volt a válaszomba minden volt csak nem erőltetett . En elhiszem Benzemának , hogy ha tudta volna , hogy a csaj 17 éves akkor nem feküdt volna le vele mert gondolom nem annyira hülye . De én már azt is elítélem aki lefekszik egy prostival
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.07.18. 05:58:04

Nem nagyon szoktam ilyen videókat megnézni, de kíváncsi voltam mi az, amin itt ennyire pörögtök!
Megmosolyogtató, hogy ebből a rövid jelenetből mit tudnak egyesek kihozni.
Kicsit túllihegitek a semmit, azért ne kelljen már egy játékosnak állandóan vigyázzállásba állnia és katonás fegyelemmel lépkednie egész élete során, mert a "munkáltatóját képviseli".
Hol van az előírva, hogy droidként kell menetelni a magánéletben és edzésre menet?
Ez alapján a videó alapján semmi olyat nem csinált, amivel a Barca jó hírét megsértette volna. Egy szimpla hülyéskedés volt a haverjával.

Mitől lenne "nagyarca"? Attól, hogy a fórumon leírják olyanok, akik sosem látták őt, de még labdát sem nagyon? Leültetek vele beszélgetni vagy személyesen találkoztatok vele és játszottatok ellene? Ennyi erővel rátok is lehetne írni ilyet, amikor magasztosan bíráltok valakit, pedig szerintem ti még focizni sem tudtok igazán a net mögött.

Van egy stílusa, ami eltér másoktól, ettől még nem biztos, hogy beképzelt, nagyképű.
Akkor elfogadom, ha év közben, flegma, unott arccal fog sétálni a pályán, de így szerintem hagyjuk is ennek a bizonygatását.

Látszik az uborkaszezon hatása, kevés a fociról szóló eszmecsere!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.07.18. 02:06:41

szerintem meg túl van reagálva.

nem a pályán csinálta, nem az volt a célja, hogy provokáljon, hisz feltehetőleg nem tudta, hogy ezt valaki felveszi, nem anyázott és nem is fenyegető levelet írt, szimplán egy pár másodperces paródia.

egy percig sem vallom, hogy most ezért dicséretet érdemel vagy tapsikoljunk neki, annak ellenére sem, hogy szeretem a trollkodásokat és ez is azért megmosolyogtatott kicsit.
viszont szerintem nagyobb a dolog füstje, mint a lángja.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.07.18. 02:03:57

Alfa írta: vagy nem törvényellenes ( mint pl Benzema és a kiskorú lány görbe estéje :wink: )
én már leírtam, amit szerettem volna, erre térnék még ki, hogy írd be a gugliba, hogy Zahia Dehar és láthatod, hogy megmondani, hogy éppen 17 vagy 20... más probléma nem volt, csak a leányzó korával és ugye végül azért nem lett ebből az egészből semmi (ahogy Ribery esetében sem), mert elismerte Zahia, hogy nem tudtak róla, hogy 18 alatt van és kétlem ,hogy a személyijét kéregetnék el Karimék..... :lol: de mondom nézz meg róla 1-2 képet.
és akkor még Karim a Lyonba focizott, 21 éves körül lehetett.

de ez itt már nagyon off és nagyon erőltetett válasz is volt a részedről sztem.
madridista
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.07.18. 02:00:05

Szó sincs arról, hogy megsüvegelendő lenne Deulofeu parkolós teljesítménye, de azért arról sem, hogy emiatt most neki messze kelljen szaladni szégyenében. Képviselője a klubnak, teljesen jogos, amit mondtok, meg kéne fontolnia, hogy mit csinál. De hát végtére is, egy 20 éves srácról van szó, aki tudjuk, milyen, ebből viszont nem következik egyenesen, hogy kudarcot fog vallani a pályán.

Abban meg biztosak lehetünk, hogy a vezetőknek lesz egy-két szava hozzá, hogy figyelj csak Deu, legközelebb egy kicsit óvatosabban kéne ezt...
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.07.18. 01:23:44

Edzésre menet történt....
Ferninho-val részben egyetértek, ezekből is látszódik a gyerek fejben nincsen még toppon. Mindenki eltakarja a száját ha beszél, lehajtott fejjel sétál, azt mondod egy újságírónak amit "muszáj", amit leír a kommüniké. Erre Deu a nyílt utcán 25 kamera előtt bohóckodik, nem kell túlreagálni viszont, de ez is mutatja, mint írtam, hogy ezek nem profi sportolóhoz illőek.

Szabad idejében valóban mindenki azt csinál, amit akar. Viszont ne felejtsük el, hogy minden egyes mutatkozásnál a csapatodat, a munkáltatódat képviseled (munkahelyen se biztos jópofának tartanák ha mondjuk elkezdesz táncolni azt asztalon, ha munka van akkor munka van). Itt meg pláne ha mész edzésre. Azt mondom otthon valami paparazzi lekapta volna, az benne van, de edzésre menet tudjunk viselkedni. Teljesen mindegy mit csinált, nem bohóckodni kell hanem nála pláne igaz, hogy harcolni a csapatért és elsősorban a csapatba kerülésért. Majd mikor elkezd sírni a játékpercek miatt (ne legyen, de ezt prognosztizálja) majd remélem eszébe jut, hogy dolgozni is kéne érte. Ilyen helyzetben, mikor visszajövök kölcsönből, akkor fülem-farkam behúzva 200%-ot próbálok teljesíteni, hogy megragadjak a keretben. Most kezdődtek az edzések, mondom nagy következtetéseket nem szabad levonni, de az első rossz pont megvolt. De természetesen a legfontosabb, hogy a pályán mit mutat, de az ő helyzetében csendben kell dolgozni 20 perccel hamarabb megérkezni és 20 perccel később elmenni egy szót sem szólva vagy mutatva bármit is. Maximálisan a feladatára koncentrálva. Így legyen.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.07.18. 01:18:33

ferninho írta:
hank1ee írta:
ferninho írta: ez Deulofeu, nem véletlen tartottam mindig is többre Jesét, el lehet siklani ilyenek felett, de tökéletesen leírja mi is jelenleg Deulofeu legnagyobb baja... az arca... már az U csapatokban is ez volt vele a helyzet... ég és föld a közte és Jesé közti különbség ilyen szempontból, ha nem változtat a hozzáállásán, akkor komoly gondok lesznek nála, pedig hatalmas tehetség, de emellé egy kis alázat és tisztelet is kéne, mert ma már a tehetség semmire sem elég.
Ne haragudj, de ha majd Céronáldó felhagy az "I'm the man celebration"-nel, akkor lehet beszélni ilyenekről... Ehhez nem kell "Deulofeu arca", hogy ki legyen figurázva, mert be lehet állítani annyira nevetségesnek, hogy a következő grundfocimon én is kiparodizáljam, ha gólt lövök.
csak az a kibe nagy különbség, hogy ezt egy Cristiano Ronaldo megteheti, bármennyire nem szimpatikus sokaknak... addig a spanyol még nagyon messze van ettől... és hiába van CRnek néha nagy arca a focihoz való hozzáállása az igen csak becsülendő.

és még annyi a különbség, hogy Deulofeu az FC Barcelona focistája, addig te tudtommal nem... senkit nem érdekel, hogy te mit csinálsz a grundon, de egy Barca játékos, aki épp most tér vissza kölcsönből ne akarja már előadni a nagy csávót és azzal kezdje, hogy közvetlen rivális legjobbját kifigurázza... ha tudta, hogy veszik, ha nem, ha viccből volt, ha nem....
Deulofeu a Klub kötelékében áll, ergo képviseli a Barcelonát, ha nektek ez kell, akkor remélem jövő héten a combját fogja mutogatni.

mint írtam rengeteg potenciál van benne, de sokat kellene változnia, hogy meghatározó focista legyen és itt főleg a hozzáállására kell gondolni.
Nem értem miért nem csinálhat azt amit akar szabadidejében természetesen ameddig az nincs hatással a teljesítményére vagy nem törvényellenes ( mint pl Benzema és a kiskorú lány görbe estéje :wink: ) . Nem hinném , hogy ezt a mozdulatot ( ami elég nagyképű ) miért ne mutathatná a haverjának , nem Barca mezben csinálta nem a Barca edzésén hanem úgymond "civilben". Ha ezen valaki kiakad hát az megérdemli. Én inkább olyanokon akadok ki mint amit pl CR lenyomott a BL-döntőben a """" hőstetténél"""". Nem akarom mindenképpen védeni mert én se csípem annyira nem vagyok elfogult vele kapcsolatban.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.07.18. 01:13:32

ferninho írta:
Ronaldo arcát fiatalabb, unitedes korában sem kellett félteni. Nem hinném, hogy ettől függne az alázat a foci iránt.
CR-ből az arca ellenére is a világ egyik legjobba lett, tehát én nem félek.
Lezárt