Gerard Deulofeu

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.08.15. 20:36:08

ZBarca írta:A Sevilla Deulofeu teljes fizetését átvállalta és büntetést fizet a Barcának abban az esetben, ha nem játszik. Jövőbeni kivásárlási ár nélkül ment egy év kölcsönbe [ser]
Így elfogadható a kölcsönadás, már csak az a kérdés, h elég lesz a cserepad a beugrókkal.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.08.15. 20:08:19

A Sevilla Deulofeu teljes fizetését átvállalta és büntetést fizet a Barcának abban az esetben, ha nem játszik. Jövőbeni kivásárlási ár nélkül ment egy év kölcsönbe [ser]
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.08.15. 13:43:45

shutterisland írta:

mindegy, remélem jól fog neki sevillában menni, és elviszi egy jó csapat.
De nem annak drukkolsz, hogy majd benő a feje lágya és visszatér a Barcába? Mondom én, hogy a madridi fórum rossz hatással van a Barcásokra :PPP
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.08.15. 12:58:19

majd megkövetem én enrique-t, ha szezon közben is a rend, fegyelem, meg keménység lesz rá jellemző, és ahogy írtam korábban :
kíváncsi vagyok, ha messi sétálgat, meg magasról tesz az egészre, mennyire lesz keménykezű, ha meg kell regulázni, ha xavi alibizik, mennyire fogja mellőzni, ha pique ismét jobban teljesít a bulvárlapok címlapján, hányszor teszi a lelátóra.


de addig nekem csak úgy tűnik, ahogy egyszerűen az ő elküldése egy eszköz volt arra, hogy példát statuáljon, és egy relatíve kis ponton keresztül próbálja meg a felnőtt keret sztárjainak prezentálni, hogy hardcore.

mindegy, remélem jól fog neki sevillában menni, és elviszi egy jó csapat.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.08.15. 12:54:39

Chino írta:...Thiago esete teljesen más. Ő a kevés játéklehetőség miatt lécelt, de ott inkább a papa lehetett igazán a "ludas". Folyamatosan "puffogott", hogy többet játszassák stb...
persze, mások voltak az indulatok, csak azért említettem, mert innen úgy látszik, mintha az lenne a processz a problémás gyerekek lekezelésére, h szólunk egyszer, kétszer, utána mész amerre látsz. és akkor is ez, ha egyébként akkora potenciál van a dolgozóban, mint állat. mintha nem lenne elég türelem az ilyen dolgok lekezelésére, mintha nem igazán gondolkodnának hosszú távon a Klubnál. ez thiago esetében nekem rohadtul így jött le, és nem csodálkoznék, ha ez lett volna a menet most is.
de mondtam azt is, h abszolút benne van a pakliban, h azért adták kölcsönbe dölöfőt, mert egyszerűen nincs rá szükség a brigádnál, csak nem ragozták túl a dolgokat.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.15. 11:35:34

Unicef írta:Valahogy nekem sántít az indok, amivel most elküldik. (vagy nem a teljes igazság) Nem tudom elhinni, hogy egy fiatal játékos akinek megadatik a bizonyítás lehetősége, ne tenné oda magát az edzéseken. Főleg, hogy Suarez eltiltása miatt ő lehetne az első számú csere, "kis szerencsével" esetleg kezdő is. De ugye az edzésekbe nem látunk bele, így vagy elhisszük, vagy nem.

A felkészülési meccsek alapján viszont biztosan nem küldeném el. Kis túlzással ez a gyerek akkor is a kaput akarja támadni, mikor a félidőben vonulnak be az öltözőbe. Persze, ez párosul önzőséggel, de azért van az edző, hogy ezt egyensúlyba hozza. Szerintem pont az ilyen szemléletű játékos hiányzott az utóbbi időben a csapatból.
Én sem hiszem, hogy a felkészülési meccseken nyújtott teljesítménye miatt küldte volna el LE vagy mert olykor önző volt. Három barátságos meccs alapján (ahol azért nem lógott ki nagyon) ilyen helyzetben ezt nem tudom elképzelni. Biztosan történtek olyan dolgok, amikbe nem látunk bele, ráadásul már korábban le is nyilatkozza, hogy baj van a hozzáállásával, az nem lehet kis dolog. Szerintem valami olyasmi lehet, hogy csinált egy-két olyan dolgot, ami már nagyon sok volt és a második-harmadik után már nem tudta ezt Lucho tolerálni.

Thiago esete teljesen más. Ő a kevés játéklehetőség miatt lécelt, de ott inkább a papa lehetett igazán a "ludas". Folyamatosan "puffogott", hogy többet játszassák stb. Félek Rafinhaval is hasonlóan viselkedik majd és megint megy majd a szájkarate.

Munirt pedig hagyni kéne a B-ben. Nem csak a kora a kora miatt, de ez olyan ugrás lenne neki, amit fejben nem nagyon bírna. Eddig a Juvenilben vitézkedett 17-18 éves játékosokkal és B-be is csak tavasszal kezdett felszállingózni, az első csapatnak is max. a lelátóról integetett. Igen, a felkészülés alatt kapott lehetőséget, de egy évet még maradjon konstansan a B-ben, Tétmeccseken még szerintem nem kellene erőltetni bármennyire tehetséges is, maximum a kupa elején másodosztályú csapatok ellen, ahol inkább C-csapattal állunk ki.

Deulofeu-ra visszatérve kíváncsi leszek, hogy Lucho mennyire fogja figyelni, számolna-e vele a következő szezonban vagy végleg elvágta magát.
Forca Barca!!!!
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.08.15. 11:35:12

abszolút jó döntés volt.
Sevillaba biztos megkapja a lehetőséget ( Denisből kiindulva) , jövőre meg Pedrot simán kiszorítja és első számú cserénk lehet. Sajnos ezt most meg kell értenie , de ha kivár és türelmes lesz , még lehet jövője a Barcában. Az persze fel sem merült , hogy LE -t kell hibáztatni ebben a történetben , a lehető legjobb döntést hozta.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2014.08.15. 11:32:32

Egyébként volt itt szó Cuencáról. Na, amikor ő játszott, akkor azt érezte az ember, hogy ez a gyerek mindent megtesz azért, hogy játszhasson, csendes, de magabiztos, azt csinálta, amit kértek tőle és amit a képességei engedtek, az adott helyzet megkívánt. Ugyanez volt Pedrónál is. Deunál pedig inkább az látszott, hogy megpróbálja megcsinálni a maga bizniszét és nem érdekelte, hogy amúgy a csapatnak milyen megoldás lenne jó - ráadásul nekem sokszor egyszerűen úgy tűnt, hogy nem is tud passzolni (nem az, hogy nem akar, egyszerűen nem látja, nem érzi, hogy hova).

Jó döntés ez így, menjen Sevillába, közel lesz, szem előtt lesz, ha ott be tudja magát harcolni a kezdőbe, vagy legalább aktív és hasznos csere lesz, akkor beszélhetünk arról, hogy mi lesz belőle itt jövőre. Ha nem, akkor felejtsük el.

Egyébként ez a hozzáállás tetszik LE részéről, ha valami nem úgy megy, ahogy kell, akkor azonnal helyre rakja azt, akit kell. Tatát meg körberöhögték tavaly.
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2014.08.15. 11:01:37

üdv. sajnálom h kölcsönbe megy, de megértem LE-t mert a felkészülési meccseken mutatott játéka alapján itt nem sok lehetőséget kapott volna, mert tény h voltak nagyon szép megindulásai, de ezeknek a 80%-ában a végén elvesztette a labdát és az ő helyén kontrázhattak mert nem futott vissza védekezni, a letámadásoknál se tette oda magát (és ezt még én is észre vettem nem h LE). értem én h azt mondjátok h kaphatott volna bizonyítási lehetőséget tétmeccsen is, de tegyük fel h megkapja és nem tud olyan szintet megütni mit amilyet az edző elvár akkor mi lesz, télen megy kölcsönbe, ezzel csak egy baromi nagy gond van TÉLEN MÁR VALÓSZÍNŰLEG ÉRVÉNYBE LESZ AZ ÁTIGAZOLÁSI TILTÁS!!!! és akkor mi lesz itt rohad szegény jövő télig és alig kap játéklehetőséget vagy elmegy egy olyan csapatba kölcsönbe ahol megkaphatja a kelő játéklehetőséget és megszokhatja a ligát és fejlődhet. ezen kéne itt sokaknak elgondolkodni és nem egyből szidni az edzőt meg az elnökséget (bár őket lehet nyugodtan mert egy kakik :D )
mvik
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.08.15. 10:39:31

Boixos írta:lehet, h beszélgethettek volna még párat a mostani versenyzővel is.
szerintem ezek a beszélgetések lementek már az előszezonban

mármint három dologról tudunk, talán négyről.
1. amikor megkezdődött az előszezon, akkor örültek, hogy csapat tagja, nagy tehetség stb.
első két meccsen egy - egy félidőt játszott, mint mindenki más
2. aztán a harmadik meccsen (napoli) csak valami 15 percet
ekkor jött a kérdés, majd válasz, arról hogy fejlődnie kell a védekezésben még
3. utána a napoli és helsinki meccs között jött a hír arról, hogy piqué, busquets, deu munkájával nem volt elégedett az edzéseken és volt egy kis fegyelmezés
4. a finnek ellen csak 30 percet játszott, megint rákérdeztek az újságírók
utána jött ez a kábé "örüljön, hogy itt van" típusú válasz

Luis Enrique: "Deulofeu's position is difficult? Difficult...? He's at the first team of Barça! Players should earn their place in the team"

és utána elküldtük kölcsönbe. ezekből lehet valahogy összerakni a történéseket.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2014.08.15. 10:21:53

Nagyon jo ,hogy kolcson adtak talan egy kicsit leszall a foldre,mindjart nagyobb az arca mint Cr7 baratunknak es meg semmit nem rakott le az asztalra es ,szerintem nem is fog a madridba valo focista.
Barca Barca Baaarca
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.08.15. 10:13:48

LG írta: Azért Thiago nagyon más eset véleményem szerint. Ő nem elküldve lett, hanem ő akart menni, mert kevés játéklehetőséget kapott. Ő azért sokkal inkább csapat ember, és én jóval tehetségesebb játékosnak is tartom.
ugyanolyan problémás gyerek volt, és nála is úgy "oldották" meg a szitut, h végülis lapát lett.
el tudtam volna képzelni egy milliárdos klubnál egy-két olyan szakembert, akik jobb belátásra bírták volna a gyereket, akármennyire el volt billenve magától. nem az övé lett volna az első ilyen eset és most beljebb lennénk mondjuk xavi utódjával. lehet, h beszélgethettek volna még párat a mostani versenyzővel is.

de dölöfővel kapcsolatban az is lehet, h egyszerűen nem akkora a gyerek, mint páran gondolják és nincs szüksége enriquénak arra, amit ő tud.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.08.15. 09:43:42

palesz77 írta: Őszintén megmondom egy olyan góljára emlékszem idén, amit ő alakított volna magának - még Levante ellen talán, amikor mesterhármast lőtt.
Az a mesterhármas a Getafe ellen volt idegenben, amikor 0-2-ről 5-2-re nyertünk. A tavalyi szezonban talán az volt az egyetlen meccs amikor kiemelkedőt nyújtott, a többi igen csak felejtős.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.08.15. 09:32:46

Mostantól remélem nincs mese, és feljárogat helyette majd Munir. Mert nekem ne mondja senki, hogy nem lett volna most szükség rá, amikor így is szűk a keret, főleg elöl. Messi, Neymar, Pedro... És még? :D Kicsit furcsa nekem ez az egész sztori, most vagy tényleg ő, vagy a klub sértődött be. Emlékeztek a Ronaldot imitáló sztorijára? Szerintem tuti meg lett dorgálva, amiért azt előadta, fiatal, tapasztalatlan, kölcsönből visszatérő játékosként, akinek talán meg se kéne szólalnia. Nem tűnik egy kezesbáránynak Deulofeu, lehet, hogy ez nem tetszett valakinek. Ahogy Guardiolának se tetszett Ibrahimovic gizdáskodása, más kérdés, hogy őutána is volt élet. Nem tudom eldönteni, mi lehet az igazság, de az biztos, hogy kell valaki a csatársorba. Hozzuk vissza Cescet, és toljuk fel középtámadóba! :)
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.15. 09:29:19

Unicef írta:...
Tökéletesen megfogalmaztad a véleményem az ügyről.. Nekem is kissé fura ez a szitu, szerintem vagy "helyet csinált" valakinek LE, vagy Deu lett az áldozati báránya a példastatuálásának. Mert azt őszintén kétlem, hogy Pique és Busi összekapta magát LE szavaira - főleg, hogy Piquere utána tört rá a bűzbombaeregetés -, Deu meg tojt rá. Az utolsó meccse sem erről árulkodott..
LG írta:A bajnokságban 37 meccsen 15 gólt lőtt, 10 gólpasszt adott, a kupában 8 meccsen 3 gól, 3 gólpassz, a BL-ben 7 meccsen 1 gól, minden tétmeccset figyelembe véve 54 meccsen 19 gól, és 13 gólpassz, tehát a meccseinek majdnem 2/3-án szerez egy pontot a kanadai táblázaton. Azért egy cserétől ez egy nagyon jó stat., szóval ezért mondom, annyira nem rossz, mint amennyire sokan leírják. :!:
Most erre mondhatnám, hogy ha tényleg csak csereember lenne, akkor nem játszott vonla 37 meccset a bajnokságban.. :mrgreen: Amúgy tudom, hogy a gól az gól, meg ott kell lenni, de érdemes megnézni azért a góljai javát.. Van néhány szép, de a java olyan, amit nagyanyám is berúgna, annyira kiszolgálták.. Őszintén megmondom egy olyan góljára emlékszem idén, amit ő alakított volna magának - még Levante ellen talán, amikor mesterhármast lőtt. A számok ellenére azért a mostani Pedrora nem lehet azt mondani, hogy komoly gólveszélyt jelent ha a pályán van. Ha a társak kiszolgálják, akkor betalál, de benne érzésem szerint nincs meg az a faktor, hogy csereként beállva egymaga gólveszélyt jelentsen - és igen, Deuban inkább megvan.

Azt meg már csak mellékesen írom le, hogy Tello meg 85 percenként szerzett pontot a kanadai táblázaton.. :mrgreen:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.08.15. 09:17:35

albicelesteX írta:
LG írta:Nekem ez a bezzeg Pedrozás már egy kicsit szánalmas. Ő annak idején, mikor felkerült, úgy állt hozzá a dolgokhoz, ahogy egy fiatal játékosnak kell, példaértékű hozzáállással, jó teljesítménnyel bizonyított, meghálálta Pep bizalmát. Azóta visszaesett a teljesítménye sajnos, de még mindig nagyon sokat melózik, és azért annyira nem borzalmas a játéka, mint sokan beállítják, cserének bőven jó ide.
Az a múlt én a jelenről beszélek és kb. ha beáll csereként meséld már el mit tesz hozzá?Maximum annyit, hogy rohan mint egy eszement,de semmi több, se egy jó passz se egy értelmes lövés...Egy fék...ilyen cserék inkább ne legyenek.Itt most nem arról van szó, hogy anno mit csinált,mert akkor tényleg egy jó kis kiegészítő ember lett,de most semmi.És a jelenlegi teljesítményének tükrében írtam, hogy bezzeg Pedro.
A bajnokságban 37 meccsen 15 gólt lőtt, 10 gólpasszt adott, a kupában 8 meccsen 3 gól, 3 gólpassz, a BL-ben 7 meccsen 1 gól, minden tétmeccset figyelembe véve 54 meccsen 19 gól, és 13 gólpassz, tehát a meccseinek majdnem 2/3-án szerez egy pontot a kanadai táblázaton. Azért egy cserétől ez egy nagyon jó stat., szóval ezért mondom, annyira nem rossz, mint amennyire sokan leírják. :!:
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2014.08.15. 09:08:36

LG írta:Nekem ez a bezzeg Pedrozás már egy kicsit szánalmas. Ő annak idején, mikor felkerült, úgy állt hozzá a dolgokhoz, ahogy egy fiatal játékosnak kell, példaértékű hozzáállással, jó teljesítménnyel bizonyított, meghálálta Pep bizalmát. Azóta visszaesett a teljesítménye sajnos, de még mindig nagyon sokat melózik, és azért annyira nem borzalmas a játéka, mint sokan beállítják, cserének bőven jó ide.
Az a múlt én a jelenről beszélek és kb. ha beáll csereként meséld már el mit tesz hozzá?Maximum annyit, hogy rohan mint egy eszement,de semmi több, se egy jó passz se egy értelmes lövés...Egy fék...ilyen cserék inkább ne legyenek.Itt most nem arról van szó, hogy anno mit csinált,mert akkor tényleg egy jó kis kiegészítő ember lett,de most semmi.És a jelenlegi teljesítményének tükrében írtam, hogy bezzeg Pedro.
Kép
Unicef
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2009.12.14. 17:21:16

2014.08.15. 09:03:52

Valahogy nekem sántít az indok, amivel most elküldik. (vagy nem a teljes igazság) Nem tudom elhinni, hogy egy fiatal játékos akinek megadatik a bizonyítás lehetősége, ne tenné oda magát az edzéseken. Főleg, hogy Suarez eltiltása miatt ő lehetne az első számú csere, "kis szerencsével" esetleg kezdő is. De ugye az edzésekbe nem látunk bele, így vagy elhisszük, vagy nem.

A felkészülési meccsek alapján viszont biztosan nem küldeném el. Kis túlzással ez a gyerek akkor is a kaput akarja támadni, mikor a félidőben vonulnak be az öltözőbe. Persze, ez párosul önzőséggel, de azért van az edző, hogy ezt egyensúlyba hozza. Szerintem pont az ilyen szemléletű játékos hiányzott az utóbbi időben a csapatból.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.08.15. 08:55:32

hanem a saját igazságérzetem van minden felett
Ha te lennél az edző, nem küldenél el egy olyan gyereket, aki leszarja, amit mondasz neki, önző a pályán, rossz megoldásokat választ, gyengén teljesít?
Nem fogok eret vágatni a gyerek elküldése miatt, de ismét bebizonyították a Klubnál (thiago után), h képtelenek kezelni az átlagnál nagyobb egójú arcokat. Abban tökéletesen egyetértek shutterrel, h melózhattak volna még egy kicsit ezen a szitun, aztán ha frankón gáz, akkor télen kuka.
Azért Thiago nagyon más eset véleményem szerint. Ő nem elküldve lett, hanem ő akart menni, mert kevés játéklehetőséget kapott. Ő azért sokkal inkább csapat ember, és én jóval tehetségesebb játékosnak is tartom.
bírom, ahogy ezt tényként közli pár ember úgy, hogy még nem is volt a felnőtt keret tagja.
Azért írtam, mert LE így ítélte meg, de egyébként egyet értek vele. Azért is bizonyítani kell, hogy vki egyáltalán lehetőséget kapjon a felnőtt csapatnál tétmeccsen. Akiket felsoroltál tettek érte, hogy bemutatkozhassanak, Deulofeu nem. Egy ilyen fiatal sráctól azért elvárható lenne, hogy mindent megtegyen, csússzon-másszon azért, hogy meghálálja az edzőnek bizalmat, ő viszont inkább visszaélt vele. Viszont csak kölcsön lett adva, tehát még bebizonyítgatja, hogy kell ide, de ahhoz azért jelentősen változtatnia kell a mentalitásán.

Aztán emlegetheted itt Messiéket, de ők azért már nem keveset letettek az asztalra, amikor idekerültek még alázatosan dolgoztak, ahogy kell, most el szaladt velük egy kicsit a ló, de érthető, hogy olyan emberek irányába nagyobb a türelem akiknek nagyon sokat köszönhet egy csapat. + ezek az emberek valószinűleg gyengébb formájukban is több hasznára vannak a csapatnak, mint Dulifuli.
Megint a tehetséget, az egyéniséget küldik el.
Mi az, hogy megint? Ki volt még az a tehetség, egyéniség, akit elküldtek mostanában? Thiago? Fabregas? Egyik sem lett elküldve, mindkettő menni akart. Utóbbiról meg azért tudjuk, hogy amelett, hogy egy zseni, elég problémás srác, a mentalitása nem igazán volt profi, tehát utána sem sírok, Thiagot viszont én is úgy gondolom, hogy elherdáltuk.
bezzeg Pedro
Nekem ez a bezzeg Pedrozás már egy kicsit szánalmas. Ő annak idején, mikor felkerült, úgy állt hozzá a dolgokhoz, ahogy egy fiatal játékosnak kell, példaértékű hozzáállással, jó teljesítménnyel bizonyított, meghálálta Pep bizalmát. Azóta visszaesett a teljesítménye sajnos, de még mindig nagyon sokat melózik, és azért annyira nem borzalmas a játéka, mint sokan beállítják, cserének bőven jó ide.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2014.08.15. 08:36:23

Na hát belőle sem lesz már "Új Messi"....Nevetségesek ezek...bezzeg Pedro...Most egy fél évet nem el lett volna itt?Így, meg főleg, hogy tény 4 hónapig Messi Neymar Pedro van a 4-3-3-ra.Ezek közül egy sérült kettő meg formán kívül...Mondjuk nem tudom Pedro volt e valaha a válogatotton kívül formában.Mindegy igazából szerintem Ő sem lesz sokáig nálunk, mert ez nem hiszem, hogy díjazná, hogy állandóan kölcsönbe van adva.
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.08.15. 07:56:13

Nem fogok eret vágatni a gyerek elküldése miatt, de ismét bebizonyították a Klubnál (thiago után), h képtelenek kezelni az átlagnál nagyobb egójú arcokat. Abban tökéletesen egyetértek shutterrel, h melózhattak volna még egy kicsit ezen a szitun, aztán ha frankón gáz, akkor télen kuka.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.08.15. 05:26:14

shutterisland írta:nem a klub felett van a játékos, hanem a saját igazságérzetem van minden felett
de mégis milyen igazságérzet? mert az tök egyértelmű és vitán felül kellene hogy álljon, hogy ha luis enrique kevésnek érzi egyelőre még a felnőttcsapatba és akár középpályásokat + a béseket is hamarabb játszatna, mint őt, akkor inkább adjuk kölcsön. ennek egyértelműnek kellene lennie. tényleg semmi, de semmi értelme nem lenne a padon rohasztani ilyen 800 játékpercekkel egy évben.

maximum azzal lehet vitatkozni, hogy rosszul látja őt enrique meg a többi stábtag az edzéseken. de ez meg nonszensz. mármint lehet, hogy igaz, van rá egy kevés esély, de ezzel nem nagyon tudunk vitatkozni, mert mi nem látjuk, nem vagyunk ott.
shutterisland írta:de javítanám úgy, hogy mutassa meg a szezon során, hogy jó spíler
én is ezt remélem, csak én veled ellentétben nem azért, hogy "leszopasson" minket, hanem azért hogy fejlődjön és egy érett kész játékosként érkezzen vissza hozzánk. mert, ha a sevillában sokat játszik, jó lesz és fejlődik, akkor tárt karokkal fogja mindenki visszavárni. ha viszont ott is csere lesz, meg csak néha néha villan, akkor nem is vesztettünk ezzel az egy évvel sokat.

(mint ahogy alattam is írták, mekkora sírás volt itt assulin, meg gds után és még egy csomó másik után, hogy eladjuk a tehetségeinket milyen hülyék vagyunk, de igazából az összes eladás eddig a vezetőséget igazolta. de reméljük ő nem tűnik így el és értelmes játékos lesz belőle.)
Initom írta:Te egy játékosnak vagy a klubbnak szurkolsz?:) Valahogy nem egyértelmű.
ez meg felesleges és még hülye kérdés is. ha a játékosnak szurkolna, akkor amellett állna, hogy menjen csak a sevillába, mert a játékosnak a minél több játékperc az érdeke, és akkor még játszani is többet látná. egyszerűen csak ő valószínűleg úgy ítéli meg, hogy már most a csapat hasznára lenne deulofeu, az edzőnk meg úgy, hogy még nem. én azért inkább az edzőnknek hiszek.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.08.15. 02:16:17

Te egy játékosnak vagy a klubbnak szurkolsz?:) Valahogy nem egyértelmű.
nálam mindig a csapat az első, aztán sokáig semmi,és csak aztán a játékosok külön-külön. Az szép dolog,ha van kedvenc játékosod egy csapatból,de az sosem állhat az egység felett. Játékosok jönnek-mennek, a klub az marad.
gondoltam, hogy majd lesz 1-2 emberke, aki ezt gondolja bele, de :

1. nem a klub felett van a játékos, hanem a saját igazságérzetem van minden felett, ami jelen esetben azt jelenti, hogy szeretném, ha odarakná a károgóknak.
de javítanám úgy, hogy mutassa meg a szezon során, hogy jó spíler, és ha már ennyi eszük van (bár nem tudok ezzel kapcsolatban hivatalosat) hogy nincs benne, hogy az egymás elleniken nem játszhat, akkor remélem mutatja a fukkot.
eredménytől függetlenül.
2. ha miatta szurkolnék a barcának, akkor egy évben sem szurkoltam volna a felnőtt keretnek.

Itt a lehetőség előtte a Sevillában lehet bizonyítani,ha ezt sem ragadja meg,akkor nem több egy Giovanni Dos Santosnál...
ha csak gds szintű játékos lesz, akkor is inkább őt hagynám meg a keretben, mint pedrot.
Ugyanez volt,ha jól emlékszem(ha nem,akkor tényleg sorry) shutter kifakadásánál pár éve,mikor elpasszoltuk az Újmessi Assulint a Citynek,hogy mekkora egy utolsó trágyák vagyunk,aztán meg ott is-ismét- a vezetőségnek lett igaza.
előkereshetnéd, mert én aztán rohadtul nem emlékszem, hogy írtam volna valaha assulinnal kapcsolatban, nem hogy ki is fakadtam volna miatta.
Egyelőre ő kevés ide
bírom, ahogy ezt tényként közli pár ember úgy, hogy még nem is volt a felnőtt keret tagja.
tello volt, cucu volt, afellay volt, krkic volt, megkapták a lehetőséget rövidebb-hosszabb távon, kiderült, hogy kevesek.
montoya megkapja, bartra megkapja, rob megkapja, egyikre sem tenném a házat, hogy a jövő barcájában helye lesz.
deulo is megkaphatta volna, és akkor aztán lehetett volna felette pálcát törni.

szerintem úgy lett volna igazságos (és a keret szempontjából is egészséges) ha legalább egy fél évet kap, aztán ha nem gyere be, akkor januártól kölcsön.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.08.15. 01:28:51

shutterisland írta:sok mindent tudnék írni, de az értelmesebbje (veb, palesz, stb.) szépen leírták a lényeget.

nem akarok a csapat ellen szurkolni, de azért valahol remélem, hogy jól leszopatja enriquet meg ezt a nagyokos sanamát is a két egymás elleni meccsen.

Te egy játékosnak vagy a klubbnak szurkolsz?:) Valahogy nem egyértelmű.

A srác tehetséges ezt a vak is látja,de a saját arca (amit látunk belőle) még a tehetségénél is nagyobb.
A felkészülési meccsen és az Evertonban szintúgy önző volt. Ez egy 19-20 és játékosnál nem így működik. Az ő korabeli srácnak fülétfarkát behúzva alázatosan kéne dolgozni,ez rajta a pályán nem látszik. Figyelemmel követtem a liverpooli időszakát,rúgott 1 vagy két szép gólt,de legalább annyitól megfosztotta Lukakut és Mirallast...

Hozzáállásban nyugodtan példát vehetne a sokak által savazott Pedrótól és társaitól.

Nem sok választja el attól,hogy eltűnjön és ez csak is a saját hibája. Itt a lehetőség előtte a Sevillában lehet bizonyítani,ha ezt sem ragadja meg,akkor nem több egy Giovanni Dos Santosnál...

Úgy vélem az éremnek két oldala van. Istenadta tehetség-alázat,munka. Az egyiket ajándékba kapta,a másikért ideje lenne áldozni...
Abi & Tito
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.08.15. 01:17:44

Bob_Marley írta:Szerintem meg igenis helyes döntés. LE-ben nem csalatkoztam, vér veríték könnyek lesznek, de csak is így lehet sikert elérni. Középpályások lépnek fel, ki játszik stb lényegtelen. Letámadás, csapatösszhang kell. Ezért is írtam nem lesz egy látványos csapat, de egy küzdő csapat lesz (és ennek én sokkal jobban is örülök, mert tudatosságot vélek felfedezni az eddigi igazolásokban, szisztémában), s Deu nem fér be. Valaki lejjebb írta, figyelmeztették, nem hatott rá, akkor helló. Pont hogy LE mentálisan erős, megmondta ezt kéri, többet kell dolgozni nem sikerült ez van. Tehetséges a srác, csak azzal semmit nem fog elérni. Ha nem áll be a sorba szépen elfog kallódni. Ki kell alakítani egy csapatot, amibe nem fér bele, hogy emberek lelkét kelljen ápolgatni. Ha kell feljön egy éhes fiatal, ha kell előre megy Rafinha vagy Iniesta ha kell más, olyan aki megakar halni a csapatért, s a taktikai utasításokat maximálisan megpróbálja teljesíteni. Azért mert Suarez eltiltott nem kell egy munkára hivatott csapatot "léhűtőkkel" (erősen idézőjelben) feltölteni, csak hogy a létszám meglegyen elől. Többet árt a morálnak egy nem dolgozó ember, mint 10 fele olyan ügyes ember, aki a lelkét kiteszi.
Ezzel tökéletesen egyetértek. Hálistennek még mindig nem minden a tehetség, a sikereket csak munkával,és maximális csapatmunkával lehet elérni még mindig (ezért kérdés még mindig Messi, hogy vele,az ő sétálgatásával képesek leszünk-e sikereket elérni).
Mondjuk fel lehetne hozni például az idei Realt is,ahol Di Maria kitette a lelkét a pályára, futott,leadta az elsőnek,ütközött. Most el akarják küldeni,mert az ő munkája a pályán nem annyira látványos,mint Ronaldo átlépős cselje,de még mindig meg vagyok győződve,hogy ha ő nem lett volna,akkor nincs 10. Ugyanígy Benzema is,aki kis túlzással a legtöbbet dolgozó középcsatár/csapatember.
Már többször írtam,hogy egy csapatban elfér 1 ilyen típusú játékos,mint Deulofeu, de képzeljétek mi lenne,ha Messivel,meg Neymarral várnák,míg a többiek visszaszerzik a bugit...

shutterisland írta:sok mindent tudnék írni, de az értelmesebbje (veb, palesz, stb.) szépen leírták a lényeget.

nem akarok a csapat ellen szurkolni, de azért valahol remélem, hogy jól leszopatja enriquet meg ezt a nagyokos sanamát is a két egymás elleni meccsen.
Mindenki véleményét tiszteletben tartom, de megjegyzem,hogy nálam mindig a csapat az első, aztán sokáig semmi,és csak aztán a játékosok külön-külön. Az szép dolog,ha van kedvenc játékosod egy csapatból,de az sosem állhat az egység felett. Játékosok jönnek-mennek, a klub az marad.
Ez a csatár az csatár,középpályás meg középpályás beszólás meg igaz volt még 1970ben Pelé idejében, azóta a támadónak is vannak védő feladatai,és fordítva. Persze elsődleges a gólszerzés,de ha nem akar védekezni,akkor ki a csapatból! Most meg lehet oltogatni engem Pedroval,hogy ő is milyen jól védekezik,nem érdekel. Lehet sírni egy túlsztárolt tehetség miatt,csak épp semmi értelme. Emlékszem anno Bojan után is mennyien sírtak, aztán meg lássuk,hogy mi lett belőle. Ugyanez volt,ha jól emlékszem(ha nem,akkor tényleg sorry) shutter kifakadásánál pár éve,mikor elpasszoltuk az Újmessi Assulint a Citynek,hogy mekkora egy utolsó trágyák vagyunk,aztán meg ott is-ismét- a vezetőségnek lett igaza.
Mindezek ellenére maximálisan Deu mellett vagyok, meg még mindig azt hiszem,hogy egyszer itt nagy játékos vállhat belőle, de más felfogásban,több alázattal,meg még éretebben. Egyelőre ő kevés ide, jövőre,ha robbant, akkor én leszek a legboldogabb,hogy a csapatnál tudhatjuk. [-o<
Az meg,hogy valaki azért gólratörő,mert belevezeti 3emberbe a labdát azt hagyjuk, mert elég vicces. Az egyik véglet ő, a másik meg Pedro. Az aranyközépút meg Neymar. S szerintem akkor mindenki tudja,hogy mit várok el egy szélsőtől.
Lezárt