Gerard Deulofeu

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.29. 23:57:53

https://www.youtube.com/watch?v=Wr6BsNz2-58" target="_blank

mivan, a Barcában nem csinált ilyen gyakorlatokat? :lol:
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.08.27. 06:27:56

hagyjad, önző. :x
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.27. 00:19:56

shutterisland írta:ha valakinek van videója a mai góljáról, ne habozzon. :)
https://www.youtube.com/watch?v=3IgINDRdSKk" target="_blank
nem volt éppenséggel csúnya 8)
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.08.26. 21:43:25

ha valakinek van videója a mai góljáról, ne habozzon. :)
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.08.24. 23:40:57

Szegény Deu. a meccset látva hát enyhén szólva kapott idegbajt , hogy ő is játszhatott volna Munir helyén , ha nem ment volna kölcsönbe. Azért be fogja látni , hogy hosszútávon ez neki fog kedvezni , ha pedig sokat dulizik , akkor Sevillában sokat nem fog fejlődni idén.
Én személy szerint azt gondolom jó döntést hozott LE Munirral és Deulofeuval kapcsolatban.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.08.23. 23:20:38

zseniálisan kezdődik... #-o

mondjuk egy sérülés miatti csere tett be a debütálásnak, ráadásul ha jól láttam, a kapust is kényszerűségből kellett lehozni, így ez tényleg csak a balszerencse hozománya.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.23. 22:48:08

Viszont a karját majdnem kitépte :D
Denis Suárezt egyébként kifejezetten jó nézni, nagyon ügyes játékos :D (bár ez nem újdonság)
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.08.23. 22:43:14

Dulit nagy dirrel-durral odaküldte az oldalvonal mellé Emery, hogy beállítsa utolsó csereként, erre úgy elfáradt az egyik középpályása, hogy végül mást hozott be helyette. :lol: Szegény Duli! Megnéztem volna pedig. #-o
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.08.21. 13:20:56

ZBarca írta:Deulofeu: "Az egyik fő célom az, hogy bebizonyítsam Enriquének, hiba volt kölcsönadnia."
Ez a nyilatkozat teljesen rendben van. Amúgy biztos van abban vmi h a nagy arca miatt adták kölcsön, de LE-t is meg lehet érteni. Át akarja formálni a csapatot és így is elől lesznek bajai: Suarez, Neymar és Messi egója, hiába csapatember mind a 3, nehezen fog elférni a Camp Nouba. Sztem rotálni fogja pket Pedroval, mert Pedro akármennyire béna, azért megbízható és pl a védelmet sokat segíti, továbbá fölényt teremt kpn a jelenléte.

Deu még nincs akkora játékos mint a fent említettek(igen, Pedro még jobb játékos sokkal, tetszik vagy nem, nem csak a tehetségen múlik), így LE nem akart vele is szenvedni. Amúgy meggyőződésem h az egész jó Evertonos szezonja után, ha el akartuk volna adni, simán kapunk 20 millát érte, azért ment kölcsönbe, mert nem akarjuk eladni.

Igazából: tavaly Angliában megtanulta, milyen egy kemény védelem, idén beleszokhat a spanyol bajnokság elitjébe. Ha tényleg akkora tehetség, jövőre kész lesz arra h Messi, Neymar és Suarez méltó riválisa legyen.

Addig is, a jóval gólérzékenyebb Munir jobb csere lesz 1-1 meccs erejéig.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.08.21. 10:39:20

kadarzsolt85 írta:
ZBarca írta:Deulofeu: "Az egyik fő célom az, hogy bebizonyítsam Enriquének, hiba volt kölcsönadnia."
Nagy Arcal nem leszel te az eletbe Barca jatekos vissza kene venni egy kicsiket,Munir sem jobb jatekos mint o de ugy tunik o meg a foldon jar nem ugy mint dulinho!
Mondta volna hogy az a célom hogy bebizonyítsam Enriquének hogy jól döntött amikor kölcsön adott?

Szerintem jelen helyzetben jó a hozzáállása. Én azért azt nagyon remélem hogy megbeszélték hogy mi a probléma, min kell változtatnia, mert ha simán kiadták az útját annak nem volt értelme.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2014.08.21. 10:03:47

ZBarca írta:Deulofeu: "Az egyik fő célom az, hogy bebizonyítsam Enriquének, hiba volt kölcsönadnia."
Nagy Arcal nem leszel te az eletbe Barca jatekos vissza kene venni egy kicsiket,Munir sem jobb jatekos mint o de ugy tunik o meg a foldon jar nem ugy mint dulinho!
Barca Barca Baaarca
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.08.21. 09:35:41

Deulofeu: "Az egyik fő célom az, hogy bebizonyítsam Enriquének, hiba volt kölcsönadnia."
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.08.19. 21:15:59

Példát vehetne Munirról. Ő nem nagy dérrel-durral jött a felnőttcsapathoz és jönnek is az eredmények. Eddig meggyőzött El Haddadi, de Deulofeu nem. Remélem Sevillában fejlődni fog és mindent bele fog adni!
Kép
Kép
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.08.19. 16:15:31

Deulofeu: "Luis Enrique azt mondta nekem, hogy szerinte nem jutok majd elegendő játéklehetőséghez a Barcában. Egy kicsit meglepett, hogy el kellett jönnöm, de most már csak előre tekintek... ...Az Everton is szívesen látott volna ebben a szezonban, de nagyon örülök, hogy végül a Sevillához jöhettem. Úgy érzem, kulcsfontosságú szezon áll előttem a pályafutásom tekintetében."
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.19. 14:55:28

Erxy írta:Deulofeu: "I have to get better defensively, it's a problem since I was a kid. I have to improve it so I can be the player I want to be. ..."
Ez nagyon szimpatikus kis nyilatkozat, nem sértődött kisgyerekként viselkedik, hanem megpróbál javulni, fejlődni.. Reméljük tényleg sikerül majd neki, és jövőre LE így már számítani fog rá, mert a gyakori önzőzése ellenére van benne valami plusz ami "megfogott", örülnék, ha nálunk teljesedhetne ki mint profi futballista.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.19. 14:51:44

Megvolt a bemutatása a Sevillában (egyébként Banegát is leigazolták, örülök h visszakerült a spanyol fociba :D ) úgy néz ki elég világosan az értésére adta Lucho hogy miben kell javulnia.

Deulofeu: "I have to get better defensively, it's a problem since I was a kid. I have to improve it so I can be the player I want to be. I'm very happy to be at Sevilla. It was my first idea when Luis Enrique told me his decision. This will be a key season for me."
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.08.16. 16:25:23

OKé, hogy elől vékony a csapat 1,5 hónapig, de gondolom azért lett kölcsön adva a srác, mert egy esetlges sérülés esetén LE nem Deu-t akarta/ja bevetni. Szóval ezen sopánkodni teljesen felesleges.

LE:
""It was a personal decision of mine. I gave him his debut in the second division when he was 15 or 16 years old. I believe he wouldn't have got the minutes here to continue his development as a player," said the Spaniard.

"I want him to show in Sevilla that he has a place in this club. Gerard has many great attributes I like, but he also has others to improve." "
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.16. 16:03:22

Sanama írta:Még nagyon mindig nem értem ezt a hatalmas sírást utána. Egy az, hogy nem el lett adva, hanem 1 évre kölcsönben ment, hogy fejlődjön. Másrészt annyira hasznosan nem játszott a csapat számára a felkészülés alatt, hogy annyira sírni kelljen utána. Halilovic szerintem 17(?) évesen sokkal hasznosabb volt, és 5x annyira hajtott is. (Tudom nem egy poszt, viszont ezt tartom.)
Szerintem nem megy akkora sírás utána csak Suarez eltiltása miatt nagyon vékonyan vagyunk elől, és akkor még nagyon finom voltam. Ha egy védő vagy középpályás lenne, nem nagyon bánná senki, de most támadókból csak egy kezdőt tudunk kiállítani. Rendben felhozták Munirt, de ebben én sajnos nem tudok még bízni.
Ha marad legalább lett volna egy cserénk, de egy 4-3-3-ban játszani 2 hónapig úgy, hogy van összesen 3 támadónk nem normális dolog. Ezt szerintem te is beláthatod.
Halilovic-al (18 éves) több szempontból sem lehet összehasonlítani. A horvát eddig nem utánpótlás csapatban játszott, és nem egy poszt. (bár játszott már jobbszélsőt)
Deulofeu tökéletes lett volna cserének, de akár Pedroval is küzdhetett volna a kezdőtagságért.
Így most Munirt kell felhozni, akinek a B-ben lenne a helye, folyamatos játékra lenne szüksége, most pedig koptathatja a padot.

Szóval emiatt hátrány a távozása. Más esetben ez egy kiváló kölcsönadási feltétel lehetne. Bár ezt a 55-60 meccset amit kb játszani fogunk akkor is nehéz lesz 4 emberrel végigvinni. Biztosan lesznek sérülések, rotálni is jó lenne, viszont így nézhetjük majd Init vagy Rafinhat a támadósorban.
Forca Barca!!!!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.08.16. 15:33:29

mindegy, most kiderülhet, h valóban tehetséges-e vagy csak egy túlértékelt fsz. remélem, az előbbi lesz a végeredmény, és visszakerülve még hasznára lesz a barcának.
ellenünk egyébként játszhat?
PUYOL-XAVI-INIESTA
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.08.16. 14:59:33

Még nagyon mindig nem értem ezt a hatalmas sírást utána. Egy az, hogy nem el lett adva, hanem 1 évre kölcsönben ment, hogy fejlődjön. Másrészt annyira hasznosan nem játszott a csapat számára a felkészülés alatt, hogy annyira sírni kelljen utána. Halilovic szerintem 17(?) évesen sokkal hasznosabb volt, és 5x annyira hajtott is. (Tudom nem egy poszt, viszont ezt tartom.)

Gondolom LE félig nevelő célzattal küldte most el, mert ha már úgy jött volna ide, hogy Deunak nincs helye, akkor rögtön megy. A sevillai kaland meg jót tehet neki.

Azt most hagyjuk, hogy mennyire önző, vagy milyen a játéka,stb.
Ami nekem a legjobban szúrta a szemem vele kapcsolatban az az volt, hogy semmi akarást és hajtást nem láttam rajta.(Mint Messi 1-2(jópár) tavaszi meccsen) Emlékszem még Ibrahimovic is sokkal jobban hajtott első meccsein itt, pedig ő már azért nem egy 21éves tehetség volt amikor idekerült. És épp emiatt is zavar sokkal jobban ha labdát veszít a cselei miatt. Fele ennyire nem kritizálnám, ha legalább azt látnám rajta, hogy ha el is veszíti, legalább hajt ezerrel, hogy visszaszerezze. De leginkább csak megállt és sétálgatni kezdett, vagy mutogatni.Persze volt, hogy visszajött, de lényegesen ritkábban, mint az előbbiek.

(Ellenpéldaként megint csak Halilovicot tudom említeni, a srác hajtott, ment, labdát vesztett akkor jött vissza, küzdött, rajta láttam, hogy tényleg meg akarja mutatni, és a csapatért megy, na Deun ezt nem láttam.)

Most leginkább, ha van esze, azon fog dolgozni, hogy a Sevillaban alkosson olyan maradandót, hogy jövőre Pedro helyét itt át tudja venni. És erre azért a Sevilla nem egy rossz hely, szem előtt is van.
És lehet, hogy hatalmas tehetség a srác,de munka, és hajtás nélkül sosem fog kibontakozni, és ezt meg kéne értenie szerintem.(És most a munkára elsősorban azt értem, hogy meccseken odategye magát, védekezzen, és részben rendelje alá magát a csapatnak)
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3935
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.08.16. 06:43:21

shutterisland írta: így azért már számomra is elfogadhatóbb lenne.

ha ez igaz, akkor ez egyrészt azt sugallja, hogy valóban vannak terveik vele barcelonában, és nem csak olyan alibi kölcsön ez, mint bojan, afellay vagy keirrison esetében volt, másrészt pedig a sevilla is komolyan számol vele.
Dávid azért ne keseredj el! :wink:

Én két hete már írtam ezt, hogy neki a legjobb a kölcsönadás lenne, mert ebben a korban csak úgy fejlődik, ha állandóan játszik szinte minden meccsen. Úgy látom ez nagyjából be is jött, pedig nem beszéltem LE-vel! :mrgreen:

Pedrot hiába adnák kölcsön, ő már nem fog fejlődni semmit.Neki éppen jó a csereember szerep már.
Én úgy látom a klub a legjobb döntést hozta Deulofeu esetében, sokkal jobbat, mint az ilyen Bojan féle kölcsönadásoknál.
Amennyiben ebből a játékos nem profitál semmit, nem teljesedik ki a karrierje, akkor megérdemli, hogy menjen a levesbe.
Viszont, ha megragadja a lehetőséget, fejlődni fog, akkor a csapat sokat nyer vele a jövőben.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.08.16. 06:07:05

ZBarca írta:A Sevilla Deulofeu teljes fizetését átvállalta és büntetést fizet a Barcának abban az esetben, ha nem játszik. Jövőbeni kivásárlási ár nélkül ment egy év kölcsönbe [ser]
így azért már számomra is elfogadhatóbb lenne.

ha ez igaz, akkor ez egyrészt azt sugallja, hogy valóban vannak terveik vele barcelonában, és nem csak olyan alibi kölcsön ez, mint bojan, afellay vagy keirrison esetében volt, másrészt pedig a sevilla is komolyan számol vele.

a sevilla egyébként két szélsővel játszik, és a reyes, vitolo, vidal, babello, stevanovic, jairo vonal lesz a konkurenciája.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.08.16. 01:11:02

Deulofeu a facebook-oldalán : "Vissza fogok térni"

Hát úgy legyen. :)


Nem örülök a kölcsönnek, de ha LE így látta jónak, ez van.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.08.15. 22:35:38

defender3 írta:
ZBarca írta:A Sevilla Deulofeu teljes fizetését átvállalta és büntetést fizet a Barcának abban az esetben, ha nem játszik. Jövőbeni kivásárlási ár nélkül ment egy év kölcsönbe [ser]
Így elfogadható a kölcsönadás, már csak az a kérdés, h elég lesz a cserepad a beugrókkal.
Szerintem igy abszolút korrekt, ezzel az üzlettel a klub is jól jár, és a játékos is, hisz ott sokkal komolyabb szerepet kap majd, mint amilyet itt kapott volna. Ez is azt bizonyítja, hogy LE nem véglegesen mondott le róla, csak elküldte "tanulni".
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2014.08.15. 22:21:14

Érdekes dolog ez. Azóta próbálok figyelni Deu-ra, mióta rohadt fiatalon (kb 13-14 lehetett) visszautasította a Chelseat mondván, hogy ő a Barcában akar karriert csinálni. Bevallom nagyon szurkolok neki, hogy sikerüljön, de nincs egyszerű helyzete.

Sajnos az a médiafelhajtás, amit azóta folyamatosan kap igencsak kiült az arcára is (minden gólja felkerül a hírportálokra, youtube-ra, Masia Top-10-re stb...). Sajnos a gesztusai, a mimikája arra enged következtetni, hogy igencsak elhitte magát a srác. Amúgy a játékstílusa nekem pont bejön, tetszik az agilitása és az állandó kapura törése.

Ugyanakkor azt gondolom, hogy a hozzáállásával lehettek komoly gondok. Eleve 4-5. számú támadó volt előzetesen, erre Lucho úgy bánik vele, mintha a B-csapat valami suhanca lenne csak. Az, hogy kölcsönadták elég egyértelmű jelzés, hogy nem stimmelt valami az attitűddel (sajnos a pályán a gesztusai is igazolják ezt), elvégre ez így roppant kényelmetlen helyzetet eredményez, hiszen marad Pedro októberig, mint tuti kezdő és egyéb még nála is gyengébbnek tűnő félmegoldások. Azt gondolom, ha csak apróbb kilengései lennének Enrique nem kockáztatná a keret ilyen szintű kiürítését.

Remélem Sevillában végigtol egy teljes szezont, aztán visszatér és bebizonyítja, hogy kivételes tehetség, aki tud csapatemberként játszani és a csapat hasznára lenni!
Lezárt