Gerard Deulofeu

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.08.15. 01:06:37

egy fél keretnyi játékost ki is vágott (alexis, fabregas, bojan, tello, jds, cuenca, afellay, oier, és úgynézki song
ja, egy olyat, aki bárhogy is volt, azért csak kihajtotta a belét is, egy olyat, akivel igazságtalanul bántak a posztja miatt, meg 4-5 full peremembert. :mrgreen:

kíváncsi vagyok, ha messi sétálgat, meg magasról tesz az egészre, mennyire lesz keménykezű, ha meg kell regulázni, ha xavi alibizik, mennyire fogja mellőzni, ha pique ismét jobban teljesít a bulvárlapok címlapján, hányszor teszi a lelátóra.

mert egyelőre nekem ez a keménykezűség inkább úgy jön le, hogy egy könnyű célponton keresztül akarja megmutatni, hogy ő milyen iszonyat hardcore edző.

ha majd a későbbiekben ezt lehet nála érzékelni más esetben is, akkor majd aláírom, sőt, örülni is fogok, hogy nem egy báb megint.

mindegy, a lényeg, hogy szerintem ez felesleges volt.
szépen elkezdtük volna a szezont, az elején suarez eltiltott, ney se 100-as, lehetett volna neki lehetőséget adni, aztán ha TÉTMECCSEN sem elégedett vele, akkor ott a téli átigazolási időszak.
pont azért van, hogy a szezon közben kialakult helyzetek kezelhetőek legyenek.

persze ha jön cuadrado, az is megint egy új szitu, mert ő bőven tud szélsőt játszani, de akkor meg vélhetően marad alves is, és ha felépül teljesen ney, illetőleg suarez is készen lesz, akkor lesz 3 jobbhátvédünk.
tök feleslegesen variálnak itt a végére.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.08.15. 00:53:47

shutterisland írta: ha annyira keménykezű lenne, akkor kivágta volna a fél keretet a tavalyi alibi vagy folyamatos gyatra teljesítmény után, pedrotól kezdve piquen át roberton keresztül alvesig.
egy fél keretnyi játékost ki is vágott (alexis, fabregas, bojan, tello, jds, cuenca, afellay, oier, és úgynézki song), de úgy tűnt deulofeuval számol. legalábbis zubi, meg lucho a felkészülés elején még ezt mondták és hírek se jöttek az ellenkezőjéről. csak utána szépen lassan a nyilatkozatok a meccsek után, aztán a cikkek, hogy nem elégedett az edzésen látott munkával.

pedrora, sergi robertora, és alvesra meg sok minden rosszat lehet mondani, de azt tuti nem, hogy nem dolgoznak 100% erőbedobással az edzéseken, meg a meccseken. piqué már más kérdés, de ő meg kapott is figyelmeztetést.

most ezzel tényleg nem lehet mit kezdeni. ismerte már korábbról, ha csak a személye miatt küldte volna el, akkor nem dolgozott volna vele az első naptól kezdve. innentől tényleg csak az maradt, hogy nem volt elég jó a teljesítménye, ésvagy nem dolgozott elég keményen. ha meg így van, akkor meg az lett volna az igazi hiba, ha marad és két meccsenként kap tíz percet.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.15. 00:27:05

Bob_Marley írta: Valaki lejjebb írta, figyelmeztették, nem hatott rá, akkor helló. Pont hogy LE mentálisan erős, megmondta ezt kéri, többet kell dolgozni nem sikerült ez van.
Mondjuk szerintem ez pont nem igaz, a Helsinki ellen sokkal érettebben játszott, nem önzőzött, jókor passzolt, és habár volt olyan, hogy nem futott rögtön hátra védekezni, de utána kapcsolt szinte mindig, és 2-3 másodperccel később már szaladt is vissza.. Persze az edzésekbe nem látunk bele, de a legutóbbi meccs alapján nem lehet azt mondani, hogy nem hatottak rá a szavak szerintem..
Sanama írta:Rakiticnek reg le kellett volna adnia a zsugat, miutan 2 emberen atment. Es azt irtam, hogy tolt rajta, majd passzolhatna, de mivel meg cselez, ezert labdavesztes.
Ez meg most zuhany alatt ugrott be - ne kérdezzétek hogy.. :D -, de arról miért nem inkább Pedro tehet, hogy miután Deu kialakított neki egy lehetőséget ő rossz megoldást választott, és elhagytuk a labdát? Meg amúgy ha a második ember után leadta volna Rakiticnek akinek a lövését mondjuk blokkolják, akkor gondolom - az a hsz-ed arra enged következtetni legalábbis - azt mondtad volna, hogy csel aztán labdavesztés.. Előtte azt is felróttad neki, hogy 30-ról nem lőtte el rögtön - szög alapján ballal -, szóval nem lehet azt mondani, hogy ne kerested volna a hibáit..

Na mindegy, igazából már felesleges vitázni a dolgon, de nem vagyok benne biztos, hogy jó döntés volt elengedni egy támadót - egyedül akkor leszek kevésbé "felháborodott", ha Munir kapja meg a perceit..
shutterisland írta:...
Ez meg elég szélsőséges lett.. :lol: De a középpályások csatárként való játszatása résszel egyetértek, nagyon nem szeretném jövőre is ezt látni, de egyelőre nagyon úgy tűnik, hogy fogom.. :roll:
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.08.15. 00:17:09

shutterisland írta:nem akarok a csapat ellen szurkolni, de azért valahol remélem, hogy jól leszopatja enriquet meg ezt a nagyokos sanamát is a két egymás elleni meccsen.
mondom, eddig az volt a baj, hogy nem keménykezű az edzőnk, amikor meg igen, akkor meg az. valószínűleg sokan igazából nem is egy szigorú, sokat elváró edzőt akartak, csak azt, hogy az általuk nem kedvelt játékost, vagy játékosokat vegyék ki a csapatból.

tök jó lett volna, ha marad és jó teljesítményt nyújt, de azért nehogymár az edzőt okoljuk, ha egy játékos nem tud teljesíteni basszus.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.08.15. 00:10:38

Szerintem meg igenis helyes döntés. LE-ben nem csalatkoztam, vér veríték könnyek lesznek, de csak is így lehet sikert elérni. Középpályások lépnek fel, ki játszik stb lényegtelen. Letámadás, csapatösszhang kell. Ezért is írtam nem lesz egy látványos csapat, de egy küzdő csapat lesz (és ennek én sokkal jobban is örülök, mert tudatosságot vélek felfedezni az eddigi igazolásokban, szisztémában), s Deu nem fér be. Valaki lejjebb írta, figyelmeztették, nem hatott rá, akkor helló. Pont hogy LE mentálisan erős, megmondta ezt kéri, többet kell dolgozni nem sikerült ez van. Tehetséges a srác, csak azzal semmit nem fog elérni. Ha nem áll be a sorba szépen elfog kallódni. Ki kell alakítani egy csapatot, amibe nem fér bele, hogy emberek lelkét kelljen ápolgatni. Ha kell feljön egy éhes fiatal, ha kell előre megy Rafinha vagy Iniesta ha kell más, olyan aki megakar halni a csapatért, s a taktikai utasításokat maximálisan megpróbálja teljesíteni. Azért mert Suarez eltiltott nem kell egy munkára hivatott csapatot "léhűtőkkel" (erősen idézőjelben) feltölteni, csak hogy a létszám meglegyen elől. Többet árt a morálnak egy nem dolgozó ember, mint 10 fele olyan ügyes ember, aki a lelkét kiteszi.
Kép
Kép
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.08.14. 23:32:13

Yokozuna írta:Megint a tehetséget, az egyéniséget küldik el. Minek kellett akkor visszahozni az Evertontól? Akkor nem kérdezték meg az új edzőt? Fejetlenség uralkodik az egész csapatnál. Lehet, hogy Suarez sem fog neki tetszeni, mert nem tud védekezni?
Ráadásul nem is hagyta játszani az előkészületi meccseken, pedig ő az első keret tagja. Nem jó előjelek ezek. Túl szabad kezett kapott, és visszaél ezzel. Én visszaraknám a tartalék csapathoz edzőnek, úgyis azokkal készült fel a hamarosan kezdődő idényre.
Azért "hozták" vissza, mert lejárt az Everton-nál a kölcsönszerződése :D Azt még hozzátenném, hogy idén ott is csere lenne (mondjuk az előző szezonban is).
Nem tudom, hogy néztél-e edzőmeccset eddig, én egyet láttam, csereként játszott, hát mit ne mondjak... Azt a teljesítményt én is lehoztam volna. Ráadásul mi nem látunk bele az edzésekbe, ha ott is ennyire "igyekszik", akkor nem csoda, hogy nem kell LE-nek.

Amúgy dettó azt csinálta, mint Messi az elmúlt tavaszi szezonban. Csak ugye Messi azért mégis letett valamit már és nem egy taknyos gyerek, mint Dölöfu (írom ezt úgy, hogy nem kedvelem Messit és én lennék az elsőe aki eladná :D).

Szóval nagy az arc a srácnál, az edzőnek nem tetszik, ez nem az MB1, ahol Coulibaly b.szik visszamenni az alapozó edzésekre és még úgy is gólkirály lett :D:D:D Ráadásul úgy csinálja ezt, hogy a csapatban ott lesz Neymar-Messi-Suárez hármas, hát na...
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2014.08.14. 23:24:29

Megint a tehetséget, az egyéniséget küldik el. Minek kellett akkor visszahozni az Evertontól? Akkor nem kérdezték meg az új edzőt? Fejetlenség uralkodik az egész csapatnál. Lehet, hogy Suarez sem fog neki tetszeni, mert nem tud védekezni?
Ráadásul nem is hagyta játszani az előkészületi meccseken, pedig ő az első keret tagja. Nem jó előjelek ezek. Túl szabad kezett kapott, és visszaél ezzel. Én visszaraknám a tartalék csapathoz edzőnek, úgyis azokkal készült fel a hamarosan kezdődő idényre.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.08.14. 22:25:22

LG írta: Nem kötekedésből, de te komolyan tőle vártad a megváltást? Nem tudom, én vhogy a katalán Németh Krisztiánt látom benne.
Nem vagy egyedül. És ahogy viselkedik lehet úgy jár majd mint Bendtner.
Kovbal88 írta:Hát belőle se lesz már így Barcelona játékos...amúgy, ha garantálják neki a játékperceket, jól teszi,ha megy, szerintem fiatal játékos ne padozzon.
Tuti nem! Őt már nem oskat fogjuk Barca mezben látni. Gondolkozzunk Logikusan. Messi 27 éves. simán lehet még legalább 5-6 jó éve ezen felül könnyen előfordulhat, hogy még lesz egy 2-3 levezetése, ahol még tuti kezdő lesz. Pedro 27 éves. Soha nem fog elmenni innen. A kuytának sem kell és a padot melegíteni mindig jó lesz. Szerintem a karrierje hosszabb les mint Messié. Neymar 22 éves. na már most nem hiszem, hogy itt fog nálunk megöregedni de szerintem 26-27 éves koráig esélyes, hogy nálunk játszik majd. De ki tudja talán utána is. Suarez 27 éves. 5 évig tuti itt marad legalább és ha teszem azt megszeretik, bevállik és ő is jól érzi magát lehet itt is vezet le az megint akár 2-3 év is lehet. Deulofeu 20 éves. Legjobb esetben is 5 évet a padon fog ülni, jobb esetben Pedro elé kerülhet a sorban de se Messit se Suarezt, ( most vannak a legjobb korban) se Neymart( aki még akárhova fejlődhet) nem fogja kiszorítani. És minimum 5 évig padmelegítő lenne.

Na már most a srácot az arcolásából és a viselkedéséből nagyon nem úgy látom, hogy ezt elviselné. Egy közép csapatban ahol ő lehet az első számú gólvágó mindenki rá játszik hatalmas lehet, de itt ezekkel a játékoskkal ő nem fog tudni megküzedni a helyéért. Főleg ha még van is egy igen csapatszellem romboló mentalitása. Másrészt LE üzenete is igen komoly, az előszezon után elzavarta. Vagy ott van a másik út. Lehet belőle egy Bojan aki a kutyának sem kell!
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.08.14. 22:14:49

palesz77 írta:
LG írta:Nem kötekedésből, de te komolyan tőle vártad a megváltást? Nem tudom, én vhogy a katalán Németh Krisztiánt látom benne.
Nem azzal van igazából a bajom, hogy Deu személye távozik.. Azzal van problémám, amit Kash, Petr és veb - meg még lehet más is, csak hirtelen elfelejtettem - is írtak lejjebb.. Volt eddig 5 támadónk, abból az első 2 hónapban csak 4 lett volna belőlük elérhető, abból az egyik meg évek óta tudjuk milyen. Most ebből lett 4 támadó, az első hónapokra meg maradt 3 a 3 posztra, "igazi" csere nélkül - Rafinhát én a középpályán szeretném látni, nem akarom, hogy Cesc sorsára jusson.. Így ha valaki a támadók közül kiesik, akkor mi lesz megint..? Jönnek a középpályások előre.. ](*,)
Na mindegy, pár óra aztán lenyugszom úgyis, és meglátom a pozitívumokat a dologban. Mondjuk ha Munir venné át a Deunak szánt perceket, akkor az végülis egész jó lenne - csak ő meg nagyon csikó még..

Amúgy ezek után megkérdőjelezem a vezetőség tavalyi döntését, miszerint az Evertonba adtuk kölcsön Deut.. Nem lett volna ésszerűbb egy olyan SPANYOL csapatba lepasszolni, ahol nem csak január végétől számítottak volna rá komolyabban, és jobban fejlődhet?? :roll:
Azzal egyet értek, hogy 3 posztra 4 ember kevés, főleg ami Suarez eltiltott volt, de ne feledjük, eddig más volt a helyzet, olyan hirek jöttek, hogy Suarez eltiltását nagy valószínűséggel mérséklik, és azt sem lehetett tudni, hogy Deulofeu így áll majd hozzá a dolgokhoz. Ezek tudtában viszont lehet igazolnak még egy támadót, szerintem kéne is, mint lejjebb írtam, vagy vmelyik fiatalt felhozzák, ami neccesebb megoldás, de jól is elsülhet.

A második részhez: ebben is részben igazad adok, viszont a PL-ben elég jól szokott menni a spanyoloknak (katalánoknak), ugye Cescből is ott lett nagy király, és sok más játékosból is, lehet ezért választottak egy angol középcsapatot.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.14. 21:57:43

LG írta:Nem kötekedésből, de te komolyan tőle vártad a megváltást? Nem tudom, én vhogy a katalán Németh Krisztiánt látom benne.
Nem azzal van igazából a bajom, hogy Deu személye távozik.. Azzal van problémám, amit Kash, Petr és veb - meg még lehet más is, csak hirtelen elfelejtettem - is írtak lejjebb.. Volt eddig 5 támadónk, abból az első 2 hónapban csak 4 lett volna belőlük elérhető, abból az egyik meg évek óta tudjuk milyen. Most ebből lett 4 támadó, az első hónapokra meg maradt 3 a 3 posztra, "igazi" csere nélkül - Rafinhát én a középpályán szeretném látni, nem akarom, hogy Cesc sorsára jusson.. Így ha valaki a támadók közül kiesik, akkor mi lesz megint..? Jönnek a középpályások előre.. ](*,)
Na mindegy, pár óra aztán lenyugszom úgyis, és meglátom a pozitívumokat a dologban. Mondjuk ha Munir venné át a Deunak szánt perceket, akkor az végülis egész jó lenne - csak ő meg nagyon csikó még..

Amúgy ezek után megkérdőjelezem a vezetőség tavalyi döntését, miszerint az Evertonba adtuk kölcsön Deut.. Nem lett volna ésszerűbb egy olyan SPANYOL csapatba lepasszolni, ahol nem csak január végétől számítottak volna rá komolyabban, és jobban fejlődhet?? :roll:
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.14. 21:48:53

viszont legalább vásárlási opciójuk nincs, tehát számítanak rá hosszútávon, csak nem akarja nevelni Lucho.
Emery elég kemény kezű edző, fel kell kötnie a gatyót, csak Deulofeun múlik mi lesz vele, a tehetsége megvan.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.08.14. 21:43:38

A szezon elején mindig ez a duma megy, aztán jön hogy: nem hiszem el hogy ilyen rövid kerettel nekivágunk a szezonnak. :roll: (Általánosítok: ha nem inged nem..., de szerintem egyátalán nem megoldás.)
Deulofeu szerintem ugyanúgy nem megoldás, csak az ő hozzáállása még a csapatmorálra is káros. Én egyébként örülnék, ha padra igazolnánk egy rutinos támadót, ha középcsatáros játékot akar LE, akkor amúgy is kéne egy csere Suarez mögé, főleg, hogy a szezon elején el lesz tiltva.
Remélem még Douglast is bejelentik hamarosan, akkor 1 nap alatt a földbe döngölik az eddigi optimizmusomat a szezonunk iránt..
Nem kötekedésből, de te komolyan tőle vártad a megváltást? Nem tudom, én vhogy a katalán Németh Krisztiánt látom benne.
MR. TROMORT777

2014.08.14. 21:33:56

Erxy írta:Hivatalos.
Deulofeu :arrow: Sevilla
Remélem legalább van a szerződésben egy kitétel, hogy ellenünk nem játszhat. áhh, de nem leszek ennyire naív :roll:

Hát ha ők így látják jónak akkor oké. Majd a szezon közben talán jobban fogjuk látni LE elképzeléseit és talán könnyebben megértjük. De ezzel így szerintem 2% redukálódott az esélye, hogy valaha is visszatér. De ettől függetlenül amit alapjáraton tudunk a srácról az nekem elég arra, hogy elhiggyem, hogy tényleg nagy gondok vannak a mentalitásával/magatartásával. Gyorsan kibukott, hogy nem kész ide, akármennyire is zseni. Kár.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.14. 21:27:25

Erxy írta:Hivatalos.
Deulofeu :arrow: Sevilla
Remélem még Douglast is bejelentik hamarosan, akkor 1 nap alatt a földbe döngölik az eddigi optimizmusomat a szezonunk iránt.. :roll:
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.14. 21:24:46

Hivatalos.
Deulofeu :arrow: Sevilla
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.08.14. 20:05:21

LG írta: Egyébként nem értem miért lépne feljebb Iniesta, meg miért játszana a jobb szélen Neymar, de mindegy.
Önmagában addig nincs gond amíg ott van Pedro, de amint kiesik valaki abba kell hagyni a három támadós rendszert, vagy maradnak a kényszer megoldások.
Ha problémás a gyerek, jobb ha megy, és ha esetleg jön egy sérüléshullám, akkor inkább jöjjön fel egy fiatal, akinek mindent megtesz amit az edző kért tőle, és igyekszik a maximumot nyújtani.
A szezon elején mindig ez a duma megy, aztán jön hogy: nem hiszem el hogy ilyen rövid kerettel nekivágunk a szezonnak. :roll: (Általánosítok: ha nem inged nem..., de szerintem egyátalán nem megoldás.)
Ez a gyerek még semmit nem tett le az asztalra, szóval nem értem, minek arcoskodik, vessen magára. :roll:
Látszik a csávón hogy ilyen jellem, de az elmúlt másfél-két hónapban nem tudom mire alapozod ezt. Nem kell rosszmájúnak lenni, lehet hogy simán ügyetlen. :D
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Alonso0190
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2012.08.24. 08:16:18

2014.08.14. 20:05:09

Szóval lesz 3 támadónk amiből Perdo no komment, egy Messi aki nincs formában (remélem rám cáfol) és egy sérülésből felépülő Neymar. Remélem nem jön majd feljebb (megint) Ini.
"Inkább vagyok a nyolcadik helyen egy olyan csapattal, ahol ezer ember azt akarja, hogy a hetedik helyen végezzek, mint a harmadik helyen egy olyannal, amelyik a fordítottját akarja." - Fernando Alonso
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.08.14. 19:51:31

visca el barca írta:
Petr írta:A legszebb az egészben az, hogyha muszáj - mint korábban említettétek - valószínűleg Iniesta fog feljebb lépni. Ez pedig azt jelenti, hogy Neymar megint a jobb oldalon fog "szerencsétlenkedni".
Rossz belegondolni, hogy milyen vergődést kell végignézni addig, amíg jön Suárez.
látom valaki megértette, hogy nem az a baj h kölcsönadták, hanem az ami majd ebből következik...
Egyébként nem értem miért lépne feljebb Iniesta, meg miért játszana a jobb szélen Neymar, de mindegy.

Ha problémás a gyerek, jobb ha megy, és ha esetleg jön egy sérüléshullám, akkor inkább jöjjön fel egy fiatal, akinek mindent megtesz amit az edző kért tőle, és igyekszik a maximumot nyújtani. Ez a gyerek még semmit nem tett le az asztalra, szóval nem értem, minek arcoskodik, vessen magára. :roll:
Pikatchu
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.08.13. 00:36:43

2014.08.14. 19:44:07

Kash, amúgy ki ez a nő az avádon? Elég csúnyácska szegénykém...... :lol: :lol: :lol:
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2014.08.14. 19:33:20

Leon írta:Nem,volt egy olyan nyilatkozat azután a meccs után Arbeoátol,hogy Messi állítólag neki meg segítőjének támad verbálisan a parkolóban. Mert Leo aztán pont olyan. :lol:

Nem bírom ezt a srácot és kész és úgy néz ki,hogy L.E. sem bírja.Ha az én szavam nem is de az övé biztos számít. :)
Egyébként nem értem,hogy miért kötelező minden sportolót szeretni aki Barca mezben van?
Nem kötelező, nekem nem lenne elég 1 kezemen lévő 5 ujjam sem, hogy megszámoljam azokat, akiket nem kedvelek. Ezt a Deulofeu-t én sem kedvelem, de így, hogy Suareznek maradt a 4 hónapos eltiltása, Pedro impotens a kapu előtt, Iniesta a szélen, vagy csatárként meg elfelejt játszani, nem tartom jó ötletnek a kölcsön adását.
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.08.14. 19:24:51

Hát belőle se lesz már így Barcelona játékos...amúgy, ha garantálják neki a játékperceket, jól teszi,ha megy, szerintem fiatal játékos ne padozzon.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.14. 19:17:13

Petr írta:A legszebb az egészben az, hogyha muszáj - mint korábban említettétek - valószínűleg Iniesta fog feljebb lépni. Ez pedig azt jelenti, hogy Neymar megint a jobb oldalon fog "szerencsétlenkedni".
Rossz belegondolni, hogy milyen vergődést kell végignézni addig, amíg jön Suárez.
látom valaki megértette, hogy nem az a baj h kölcsönadták, hanem az ami majd ebből következik...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2014.08.14. 19:15:31

Petr írta:A legszebb az egészben az, hogyha muszáj - mint korábban említettétek - valószínűleg Iniesta fog feljebb lépni. Ez pedig azt jelenti, hogy Neymar megint a jobb oldalon fog "szerencsétlenkedni".
Rossz belegondolni, hogy milyen vergődést kell végignézni addig, amíg jön Suárez. Abba pedig még inkább, hogy egy sérülés elől mennyire átírhat mindent.
Ja, így Xavi lenne a középpályás.
visca el barca írta: látom valaki megértette, hogy nem az a baj h kölcsönadták, hanem az ami majd ebből következik...
De ezen nem változtat Deulofeu jelenléte sem. Ha ilyen könnyen elengedték annak oka lehet, valószinüleg az, hogy ígysem úgysem ő lenne az első opció, akit LE bedobna szükség esetén. Ha pedig Iniestát hamarabb feltolná minthogy Deu-t betegye, akkor tökmindegy, hogy itt van a keretben vagy sem. Sőt, akkor jobb ha nincs itt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mindorokke_barca 2014.08.14. 19:18:23-kor.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.08.14. 19:13:25

palesz77 írta:A Messis részt veb leírta, őszintén kétlem, hogy Leot pl könnyebb lenne fegyelmezni, mint Deut, úgyhogy ez egy aprócska fekete pont LE-nél, hogy nem ő próbálja meg megoldani a "gondot", hanem szimplán elküldi.
mondjuk messi már elég régóta a legjobbak között játszik, lehet, sőt valószínű, hogy őt például nem is kell egyáltalán fegyelmezni, mert elmondják neki és csinálja. meg ő alapból nem akkora arcú, nem ilyen stílusú játékos, mint deulofeu.

egyébként én is a maradása mellett vagyok, de a problémát nem lehet ennyivel lerendezni, hogy hát fekete pont, mert nem oldja meg a gondot lucho. már egy ideje együtt edzenek, gondolom elmondta neki párszor, hogy mit vár tőle, a meccsek után még külön nyilatkozatokban is mindig kiemelte, hogy többet vár el tőle. mit csináljon? verje el, hogy azt csinálja, amit kér? :D

ha úgy számítana rá, mint eddig, hogy halilovic, munir, de még kábé sandro is többet játszik nála, akkor tényleg menjen kölcsönbe, az mindkét félnek jobb.

meg eddig az volt a baj, hogy edző nem rakja ki, vagy legalább a padra azokat a játékosokat, akik nem dolgoznak rendesen, most meg az a baj, ha igen?
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.08.14. 19:11:55

S.Agüero írta:
Azt is Messitől leste el...biztos figyelt amikor Leo megverte Arbeolát meg a fél Realt a 2013as 1-1es király kupa meccs után a Barbenau parkolójában!
Nem inkább Ronaldótól?

Amúgy úgy bírlak téged, akit nem szeretsz, szidod, ahogy tudod, akit bírsz, az meg tökéletes. :)
Nem,volt egy olyan nyilatkozat azután a meccs után Arbeoátol,hogy Messi állítólag neki meg segítőjének támad verbálisan a parkolóban. Mert Leo aztán pont olyan. :lol:

Nem bírom ezt a srácot és kész és úgy néz ki,hogy L.E. sem bírja.Ha az én szavam nem is de az övé biztos számít. :)
Egyébként nem értem,hogy miért kötelező minden sportolót szeretni aki Barca mezben van? :roll:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Lezárt