Ernesto Valverde

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.02.05. 14:21:21

Getting to know Valverde's Barca: THE 4 PRINCIPLES

Akit érdekelne, egy 20 perces videó Valverde Barcájáról. Angol sajna kell hozzá.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.01.29. 22:35:17

S.Agüero írta:Mi a lőtávol? Az Atléticónak 8-9 pont? Sosem hoznák be.
Akörül, valószínűleg tényleg nem, de őket is jobb lenne 12 fölött tartani, hogy amikor jönnek a BL meccsek akkor 1-2 bajnokira tényleg csak a cseresor menjen fel, akárki is az ellenfél.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.29. 22:28:29

Mi a lőtávol? Az Atléticónak 8-9 pont? Sosem hoznák be.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.01.29. 22:00:43

LG írta:
Az eddigiek alapján teljesen megbízom Valverdében, de szerintem tegnap sok hibát követett el.
Szerintem ebben benne volt az is, hogy kihasználta az alkalmat egy kis kísérletezésre és pihentetésre. 11 pontos előnynél szerintem ennyit megengedhet magának.
Meg, de azért fájó lett volna ezt a meccset nem behúzni. Nem vagyok telhetetlen, a bajnoki menetelésre eddig nincsenek szavak (pláne egy ilyen nyár után), de azért az Atleticot hiba lenne lőtávolba engedni.
Szerintem teljesen evidens volt, hogy Coutinho azon a poszton Messi mögött csak szenvedni fog.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21121
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.01.29. 21:49:05

Az eddigiek alapján teljesen megbízom Valverdében, de szerintem tegnap sok hibát követett el.
Szerintem ebben benne volt az is, hogy kihasználta az alkalmat egy kis kísérletezésre és pihentetésre. 11 pontos előnynél szerintem ennyit megengedhet magának.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2018.01.25. 10:01:17

Ideje volt egy ilyen típusú edzőt hozni. Pep fantasztikus volt, de váltani kellett, kiismertek minket, Tito ugye szerencsétlen eset volt, senki hibája.

Martino egyszerűen nem rendelkezett semmiféle tisztelettel. Elég csak most ránézni arra a Messire, aki Martino aladt aludt el a pályán, most meg félpályányit fut vissza h szereljen.

LE igazi fanatikus volt, fel tudta rázni a csapatot alaposan, de a taktikai tudás hiánya miatt nem tudott hosszú távon jó edzővé válni.
A Fifa egy szégyen
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2018.01.25. 06:31:52

Samper írta:Szöget ütött a fejembe Valverde kijelentése, hogy nincs vége az átigazolási időszaknak és bármelyik nap meglepetést hozhat.
Nem hiszem, hogy további érkezőkre célzott. Maximum Deu és Vidal távozásával alakulhat még a keret. Jó lenne mindkettőn már most télen túladni...
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.01.25. 02:10:05

Szöget ütött a fejembe Valverde kijelentése, hogy nincs vége az átigazolási időszaknak és bármelyik nap meglepetést hozhat.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.01.22. 16:27:29

Nero. írta:Valverde - a profi.
Én nem nagyon hittem benne, de úgy látszik Xavi és Guardiola tudtak valamit. Kivancsi vagyok mi lesz a BLben, sajnos azt legtöbbször nem feltétlenül a legerősebb nyeri meg, meg korai bármiról is beszélni de idén bármi megtörténhet.
Konyit a szakmához az öreg az tény
Nagyon tetszik nekem a pragmatizmusa. A bajnoki győzelmeket gyakorlatilag mindig kipréseli, hiszen az - első megközelítésben - sosem gond, ha több pontunk van. A kupa- és BL-csoportkörös meccsek egy részét adja maximum le. A bajnokságban ezen a ponton feltűnő nekem, hogy minden meccset behúztunk, kivéve akkor, amikor valamilyen rendkívüli körülménnyel nem számoltunk.

Az Atlético ellen ez a rendkívüli körülmény az volt, hogy a hazai csapatnak az első új stadionban vívott Barca meccs komoly löketet adott, a Valencia ellen ez bíró által elvett gól volt, a Celta Vigo ellen Umtiti váratlan lesérülése, és az annak következményeképpen bekapott egyenlítő gól.

A szezon második felében ez változhat természetesen, de jelenleg úgy néz ki, hogy Valverde tökéletes gépezetet rakott össze, amely rutinból nyeri a meccseket. A játékunk központi eleme Messi, de a taktika minden játékosunk erősségeit figyelembe veszi: pl. Alba ügyes kiugrásai, Roberto labdás felfutásai, Paulinho gólerőssége. Coutinho a távoli lövéseivel szerintem szintén bele fog illeni az első félidőinkbe is, amikor visszavontabban játszunk, közelről nem támadjuk annyira a kaput.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.01.22. 15:59:17

Valverde - a profi.
Én nem nagyon hittem benne, de úgy látszik Xavi és Guardiola tudtak valamit. Kivancsi vagyok mi lesz a BLben, sajnos azt legtöbbször nem feltétlenül a legerősebb nyeri meg, meg korai bármiról is beszélni de idén bármi megtörténhet.
Konyit a szakmához az öreg az tény
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2018.01.22. 15:42:13

davi10 írta:
Samper írta:Ezért tavasszal se nagyon lehet nagy berobbanást várni (talán Mina?), viszont a középpályás és a támadó játék lényeges fejlődését igen.
Coutinho!

Sokat várok a gyerektől, már Liverpoolban is nagy kedvencem volt. Nem vagyok 'pool szurkoló, sőt... De nemegyszer leültem megnézni őket csak a srác miatt.
Még be sem mutatkozott, de tényleg olyan érzése van az embernek, hogy a csávó arra született, hogy nálunk játsszon.

Illetve én még Dembelét se írnám le, ha nem sérül le többször akkor reméljük tavasszal még nagyobb lesz az előny és nem fog ennyire stresszelni a srác.

És ha már Valverde topik:
Tényleg nem tudom elégszer dicsérni a mestert. Kicsit aggódtam amikor bejelentették, bevallom nem nagyon hallottam róla azelőtt, és első ránézésre egy ilyen nagyon semmilyen figurának tűnt.
Azóta viszont lejött, hogy elképesztő profi a pali. Kihozta a lyukas keretből a maximumot, hihetetlen profin nyilatkozik, jól tud belenyúlni a meccsekbe és tényleg nem egy szívrohamos típus, ahogy a játékosok is mondják.
Kedvencem amikor pár hete mutatták a kispadot és ott ásítozott meg majdnem bealudt :D

Nagyon remélem, hogy a Coutinho + Dembelé (+Griezmann?) pakkal a támadójátékot is felhozza olyan magas szintre, mint amilyenre a védekezést sikerült.
Ernő bá' -éledezik, a végén még Simeone lesz belőle :D :D :D =D> .
https://www.fcbarcelona.com/football/fi ... cbarcelona" target="_blank
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.20. 20:15:14

Samper írta:Ezért tavasszal se nagyon lehet nagy berobbanást várni (talán Mina?), viszont a középpályás és a támadó játék lényeges fejlődését igen.
Coutinho!

Sokat várok a gyerektől, már Liverpoolban is nagy kedvencem volt. Nem vagyok 'pool szurkoló, sőt... De nemegyszer leültem megnézni őket csak a srác miatt.
Még be sem mutatkozott, de tényleg olyan érzése van az embernek, hogy a csávó arra született, hogy nálunk játsszon.

Illetve én még Dembelét se írnám le, ha nem sérül le többször akkor reméljük tavasszal még nagyobb lesz az előny és nem fog ennyire stresszelni a srác.

És ha már Valverde topik:
Tényleg nem tudom elégszer dicsérni a mestert. Kicsit aggódtam amikor bejelentették, bevallom nem nagyon hallottam róla azelőtt, és első ránézésre egy ilyen nagyon semmilyen figurának tűnt.
Azóta viszont lejött, hogy elképesztő profi a pali. Kihozta a lyukas keretből a maximumot, hihetetlen profin nyilatkozik, jól tud belenyúlni a meccsekbe és tényleg nem egy szívrohamos típus, ahogy a játékosok is mondják.
Kedvencem amikor pár hete mutatták a kispadot és ott ásítozott meg majdnem bealudt :D

Nagyon remélem, hogy a Coutinho + Dembelé (+Griezmann?) pakkal a támadójátékot is felhozza olyan magas szintre, mint amilyenre a védekezést sikerült.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3277
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.01.20. 20:13:27

Samper írta:Ősszel rengeteget fejlődött a csapatjáték - különösen védekezésben. Viszont egyetlen játékosról se lehet mondani, hogy berobbant volna. (Talán Paulinho, de ő is ahhoz képest, amire sokan tartották.) Ezért tavasszal se nagyon lehet nagy berobbanást várni (talán Mina?), viszont a középpályás és a támadó játék lényeges fejlődését igen.
Hát Dembelé kihagyta az őszt,így más érkezőnk nem is volt Paulán kívül,ha ezt nézzük. Tavasszal meg talán Coutinho,bár ha lehetne cserélnék,és inkább a Bl-ben játsszon,a bajnokságba meg megoldjuk valahogy :D Semedo helyzete érdekes,eleinte kb hibátlanul játszott(például a Juve ellen volt pár nagy mentése) aztán voltak gyenge meccsei,mostanában meg szinte csak a kupában játszik,vagy ha Robertonak kell egy kis pihi. De ő is berobbanhat még,akár idén is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sinya22 2018.01.20. 20:25:17-kor.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.01.20. 19:54:59

Ősszel rengeteget fejlődött a csapatjáték - különösen védekezésben. Viszont egyetlen játékosról se lehet mondani, hogy berobbant volna. (Talán Paulinho, de ő is ahhoz képest, amire sokan tartották.) Ezért tavasszal se nagyon lehet nagy berobbanást várni (talán Mina?), viszont a középpályás és a támadó játék lényeges fejlődését igen.
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2018.01.15. 16:45:03

Cestus írta:
markionni írta:Nem tudom irtatok-e mar korabban, de igy kulso szemmel nezve brutalisan felhozta a csapat eronletet, nem veletlenek a masodik felidos sikerek. Valamint a taktika is szerepet jatszik ebben, sok esetben az elso felesben a legfontosabb szempont stabilan allni es az eredmenyt tartani (persze az se rossz, ha sikerul betalalni, de azt is nagyobb kinyilasok nelkul) es aztan a masodik jatekreszre maximumra kapcsolja a csapatot Valverde.
Valóban türelmes, okos játékot játszat a csapattal. Tavaly a Real is hasonló felfogásban játszotta a meccseit, nem is értem, idén miért nem működik ez ott.
Valo igaz, Zidane is periodusokra osztja a meccset, de ott osszetettebbek a problemak. Pl. hogy az elso periodusban amit nagyon megnyom a Real kb a 25.percig, abban iden nagyon ritkan sikerul golt loni. Valamint a tavalyi fizikai foleny eltunt a cserepaddal egyutt. Mig a Barcanak ez is a rendelkezesere all, foleg ha vegre normalisan jatekba all Cou es Dembele.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.01.15. 16:09:35

markionni írta:Nem tudom irtatok-e mar korabban, de igy kulso szemmel nezve brutalisan felhozta a csapat eronletet, nem veletlenek a masodik felidos sikerek. Valamint a taktika is szerepet jatszik ebben, sok esetben az elso felesben a legfontosabb szempont stabilan allni es az eredmenyt tartani (persze az se rossz, ha sikerul betalalni, de azt is nagyobb kinyilasok nelkul) es aztan a masodik jatekreszre maximumra kapcsolja a csapatot Valverde.
Valóban türelmes, okos játékot játszat a csapattal. Tavaly a Real is hasonló felfogásban játszotta a meccseit, nem is értem, idén miért nem működik ez ott.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2018.01.15. 14:26:01

Nem tudom irtatok-e mar korabban, de igy kulso szemmel nezve brutalisan felhozta a csapat eronletet, nem veletlenek a masodik felidos sikerek. Valamint a taktika is szerepet jatszik ebben, sok esetben az elso felesben a legfontosabb szempont stabilan allni es az eredmenyt tartani (persze az se rossz, ha sikerul betalalni, de azt is nagyobb kinyilasok nelkul) es aztan a masodik jatekreszre maximumra kapcsolja a csapatot Valverde.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.01.15. 10:02:53

Egyáltalán nem tapasztalom, hogy itt az Eurobarcán ne becsülnék Valverde teljesítményét. Éppenhogy nem dícsérik a keretet, hanem hangsúlyozzák, hogy abból csinált csapatot, amiből LE képtelen volt. Hogy akár pihentetni meri Messit, sőt le is cseréli. Nem emlékszem olyan edzőnkre, aki meccs közben úgy bele tudott volna nyúlni a csapatba, mint ő. Ha valami közbe nem jön, akkor nyerjük a bajnokságot - ami a legfontosabb célunk. Ami meg a BL-t illeti, ott nyílt a helyzet - bármi történhet.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.15. 09:21:26

rikko írta:Milyen érdekes ez a világ. Amikor a csapatnak megy, akkor a játékosok vannak magasztalva, amikor nem megy, akkor az edző a retek. Pedig ha jobban belemegyünk, mindkét esetből ugyanakkora részt vesz ki a stáb.
Nem ő rúgja a gólokat, nem ő hagyja ki a helyzeteket. A kezdőt, a taktikát ő rakja össze. Ez az ő feladata, a többi már a játékosokon múlik. Mentális felkészítésbe a játékos ugyanakkora szerepet játszik, mint az edző.
Valverde abból főz ami van. Tegnap Gomessel kellett kezdeni, hogy legyen erő és magasság, illetve Iniesta sem volt egészséges és Semedo sem.

A szösszenet első felét arra értettem, hogy voltak itt hozzászólások, hogy a zsenik villanásai húzták ki a mistert a pácból. De kérdem én, nem az ő dolguk kaparni és gólokat lőni? A taktika szerintem nem volt hibás, voltak helyzeteink a gólokat amit kaptunk is el lehetett volna kerülni némi mákkal. Az elsőnél Paula szépen mozizott, maga a fejes védhetetlen volt, ez benne van, a második pedig öngól.... Támadásban voltak már lehetőségeink az első gól előtt is.

Szóval én nem értek egyet a kritikával ami Valverdét illeti a tegnapival kapcsolatban.
Egy biztos, most van egy markáns, jó edzőnk akinek eddig ülnek az elképzelései.
Ez sajnos mindig így megy. Ha egy szétesett csapatot vesz át és nyeri halomra magát vele, akkor az a játékosok miatt van, és "könnyű az edzőnek, ilyen kerettel bárki szénné nyerné magát", de ha meg nem megy a csapatnak akkor meg az edző van előhozva kizárólagosan, nem az aki 5 centiről fölé rúgja 20-szor egy meccsen, vagy ad el veszélyes helyen meccsenként 8 labdát.

Sajnos ilyen ez az edzői sors, olyan mint a kapus.
Ha hatalmasakat védesz egy meccsen akkor azt sokszor alapnak vesznek, de ha a 20-adik kapuralövésnél potyázol, akkor meg te vagy kizárólag a hibás, nem pedig a csapat többi része akik engedik hogy céllövölde legyen a kapu.

Igazából aki nem akarja elismerni, az mindig fog találni indokot hogy miért nem(ez olyan mint Messinél a kifogásgyár, hogy nem a legjobb mert az istenkirály PL-ben nem bizonyított, vagy nem mert nemzetközi szinten semmit, mert ugye akkor ő jobb játékos lenne ha Higuain nem hagyja ki a meccslabdákat pl.)
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.01.15. 09:06:48

Milyen érdekes ez a világ. Amikor a csapatnak megy, akkor a játékosok vannak magasztalva, amikor nem megy, akkor az edző a retek. Pedig ha jobban belemegyünk, mindkét esetből ugyanakkora részt vesz ki a stáb.
Nem ő rúgja a gólokat, nem ő hagyja ki a helyzeteket. A kezdőt, a taktikát ő rakja össze. Ez az ő feladata, a többi már a játékosokon múlik. Mentális felkészítésbe a játékos ugyanakkora szerepet játszik, mint az edző.
Valverde abból főz ami van. Tegnap Gomessel kellett kezdeni, hogy legyen erő és magasság, illetve Iniesta sem volt egészséges és Semedo sem.

A szösszenet első felét arra értettem, hogy voltak itt hozzászólások, hogy a zsenik villanásai húzták ki a mistert a pácból. De kérdem én, nem az ő dolguk kaparni és gólokat lőni? A taktika szerintem nem volt hibás, voltak helyzeteink a gólokat amit kaptunk is el lehetett volna kerülni némi mákkal. Az elsőnél Paula szépen mozizott, maga a fejes védhetetlen volt, ez benne van, a második pedig öngól.... Támadásban voltak már lehetőségeink az első gól előtt is.

Szóval én nem értek egyet a kritikával ami Valverdét illeti a tegnapival kapcsolatban.
Egy biztos, most van egy markáns, jó edzőnk akinek eddig ülnek az elképzelései.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.15. 08:59:55

Zozzy 5 írta:nagyon kíváncsi vagyok már ezek után arra, hogy miket mond meccs előtt és félidőkben EV, meg úgy általánosságban arra, milyen karakternek élik meg őt a játékosok és milyen a viszonyuk hozzá. bennem eddig tök misztikus figura benyomását kelti: a háttérben tevékenykedik, alig hallani róla bármit, meccsek közben olyan, mint a foncsorozott üveglap, nagyjából semmit nem lehet leolvasni róla. kivéve, amikor néha ásítozik meg olyan pofát vág, mint aki halálosan unja ezt az egészet. a felhajtásból, ami a mai idők top edzőit általában jellemzi, semmi nem érzékelhető a személye körül, sem a játékosok, sem a média részéről.

mindeközben olyan taktikai húzásai vannak, mint előtte senkinek, fejben szinte Európa legjobbjai vagyunk most éppen, illetve a stabilitás! lett az erényünk. 19 meccsen 52 rúgott és 9 kapott gól, elképesztő...szóval ez a csávó nagyon tud valamit, és baromi kíváncsi vagyok, hogy mit ügyködik taktikai és mentális felkészítés vonalon a háttérben. még akkor is, ha a tegnapiról mondhatjuk éppenséggel, hogy a sztárok mentették meg a meccsek. mondjuk tegyük hozzá, hogy érdekes módon régebben a soci otthonában valahogy nem mentették meg az edzőket Messiék :)
+1

Mindezt úgy hogy:
Neymar elment, Umtiti és egyéb alapember is sérüléssel bajlódik.

ÉÉÉS még hol vagyunk attól, hogy Dembelé és Coutinho is maximálisan beépül a csapatba?


Nagyon jól összerakta a brigádot, és folyton nyugodtság árad róla, és most sem gurult el a gyógyszer amikor 2-0-ra szívtunk egy mumus otthonában.

Tavaly egy ilyen kezdetű meccs sima 3-4 gólos csúnya vereséggel végződött volna, ehhez képest nem először sikerül vissza jönnünk a meccsbe.

Ha azt tényleg sikerülne a srácok fejébe vésni, hogy fontos meccseken legelső perctől nyomni kell keményen, akkor tényleg még Bl-ben is bárhol kiköthetünk, pedig egy ilyen nyár után már annak örültünk volna, ha féltávon nem kerülünk behozhatatlan hátrányba a bajnokságban.

Nagyon remélem hogy hamarosan hallani fogjuk a "Valverdének ilyen kerettel könnyű volt, semmit sem csinált", mert akkor azt jelenti hogy bajnokságot és BL-t nyertünk :lol:
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.01.15. 08:46:02

nagyon kíváncsi vagyok már ezek után arra, hogy miket mond meccs előtt és félidőkben EV, meg úgy általánosságban arra, milyen karakternek élik meg őt a játékosok és milyen a viszonyuk hozzá. bennem eddig tök misztikus figura benyomását kelti: a háttérben tevékenykedik, alig hallani róla bármit, meccsek közben olyan, mint a foncsorozott üveglap, nagyjából semmit nem lehet leolvasni róla. kivéve, amikor néha ásítozik meg olyan pofát vág, mint aki halálosan unja ezt az egészet. a felhajtásból, ami a mai idők top edzőit általában jellemzi, semmi nem érzékelhető a személye körül, sem a játékosok, sem a média részéről.

mindeközben olyan taktikai húzásai vannak, mint előtte senkinek, fejben szinte Európa legjobbjai vagyunk most éppen, illetve a stabilitás! lett az erényünk. 19 meccsen 52 rúgott és 9 kapott gól, elképesztő...szóval ez a csávó nagyon tud valamit, és baromi kíváncsi vagyok, hogy mit ügyködik taktikai és mentális felkészítés vonalon a háttérben. még akkor is, ha a tegnapiról mondhatjuk éppenséggel, hogy a sztárok mentették meg a meccsek. mondjuk tegyük hozzá, hogy érdekes módon régebben a soci otthonában valahogy nem mentették meg az edzőket Messiék :)
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2018.01.14. 22:31:20

sajnalom, hogy ketelkedtem benned mester, kegyetlenul osszeraktad ezt a brigadot [-o<
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.12. 07:22:04

Elmondatjuk így fél év után, hogy Valverde remek munkát végez, nagyon jól összerakta csapatot!
Előbb a védelem, a biztonság, mostanra már a szép játék és gólok!
Gratula!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.01.12. 07:02:53

Valverdenek szerencséje van, hogy nyáron VB lesz. Mindenki, aki válogatott akar lenni, csípkedi magát és aki nála nem remél játékpercet, az méltóztatik elmenni. De meg is érdemli ezt a szerencsét, mert tud élni az egyes játékosok ambíciójával.
Válasz küldése