Ernesto Valverde

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2019.09.23. 10:14:16

Nem lehet csak az edzőt hibáztatni, lehetne hibákat keresni a rutinos sztárjaink között is, de el kell küldeni Valverde-t, mert ez jobb nem lesz.
A legrosszabb ebben a helyzetben, hogy holnap is leülünk a tv elé és szurkolunk, ha gólokkal nyerünk tapsolunk. Közben belül meg tudjuk, hogy most az segítene, ha megint kikapnánk és a Camp Nou elkezdene tüntetni. Szörnyű így meccset nézni de nem tudsz mást csinálni.
Érthetetlen ez a vezetés és még a jövő idényt is velük fogjuk végig csinálni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.09.23. 10:02:36

Kovbal88 írta:
Ő már nem tud innen szépen távozni, viszont becsülete még lehet!
Ami a jövőjét illeti, az nyilvánvaló hogy egy Barca kaliberű csapat, számára túl nagy falat
Így van, neki mennie kell! Pedig nem ő a felelős azért, ami itt történik. Csak úszik az árral. Az nem normális dolog, hogy Coutinho-t kölcsönadjuk. És még hoznánk Neymart, pedig ígyis többen vagyunk elől, mint kellene.

Azért nem mondanám hogy nem ő a felelős a kialakult helyzetért. Coutinhot a vezetőség akarta ez tiszta ügy és Ini távozásával ez logikusnak is tűnt, ha visszaplapzmánk kicsit a fórum is szinte egyöntetűen örült ennek, de a nagy akarásnak sz...ás lett a vége. Az nem normális, hogy az előző klubjában valaki szárnyalt, klasszis volt, itt meg csak úgy szenved egy totál idegen poszton, hogy egy félvak egér is látja, hogy semmi értelme. Ha pedig mindenképpen ezt a hármast akarja játszatni legalább látszott volna valami próbálkozás, hogy átszervezze a taktikát amiben pl. a brazil komfortosabban érezné magát és ne mínusz -1 ember lenne. Még ha nem is sikerült volna legalább mindenki láthatta volna, hogy valamit akar is kezdeni azzal ami egyértelműen nem működik. Ehelyett ment a szokásos 4-3-3, ami ezekkel a játékosokkal halálra volt ítélve. Egyedül akkor volt értelme, amikor Dembélé játszott. Az első évében volt amikor igazodva a játékosállományhoz átálltunk 4-4-2-re és rohadt jól működött. Azóta megy a sablon.
Széljátékunk, ami az egyik legnagyobb fegyverünk volt teljesen eltűnt, nem véletlen, hogy akkor voltunk a leghatékonyabb, mikor egy tizenhat éves Fati játszott elöl. Most van 3 sztár, akik mind középen érzik magukat a legkomfortosabban és mindenki csodálkozik, hogy rendszeresen folyamatosan ott tömörölünk. Annyira világos volt már szezon előtt is, hogy Griezmannnak nem fog feküdni ez a stílus és ha igaz, hogy ő kérte akkor egy újabb hatalmas hiba a részéről. Ezzel van fent két olyan játékos akit ki kell szolgálni mert maguknak nem igazán képesek helyzeteket kialakítani.

A másik, hogy képtelen kezelni a sztárokat és motiválni a csapatot. Ahogy felmennek néha a pályára vagy jönnek ki a a második félidőre nem az látszik rajtuk, hogy fel lennének spanolva, talán ez is lehet az oka az idegenbeli-hazai kontrasztnak. Otthon legalább a közönség ad egy plusz löketet.

Ami mondjuk pozitívum, hogy Fatinak sikerült "alatta" berobbannia, de azért ezt is beárnyékolja, hogy Messi, Dembélé és Suarez is kidőlt, más pedig nem volt a helyükre. De akkor is hiába volt sérült szinte az egész támadósor, inkább felhozta Fatit és Perezt, csak hogy tovább eröltethesse a 4-3-3-at.

Az egyértelmű, hogy a játékosok is benne vannak ezekbe a blamákba, de a római és liverpooli szégyenben már nem lehet csak őket elővenni. Egy tökösebb edző félidőben úgy seggbe rúgja őket, hogy nem olyan mentalitással jönnek ki és nem az a látható taktika, hogy csak ússzuk meg minél kevesebb góllal.
Ezt pedig egy Barcelona nem engedheti meg magának. Tekintély pedig egyértelműen nulla. Suarez olyan fék a csapatban, hogy hihetetlen, mégis végigjátsza az összes meccset. Messi haver ide vagy oda neki az eredményeket kell figyelemben tartani.

Nem csak az őt hibáztatom a jelenlegi és az utóbb kialakult helyzetért, mert ott van 11 ember a pályán, de egy ilyen bivalyerős kerettel egyszerűen nem lehet egy Osasuna-Bilbao-Granada triótól 1 pontot elhozni.

Nyilván vannak pozitívumok is, Busit ki merte végre olykor tenni a kezdőből/lecserélni, és hiába a kényszer szülte, de Ansu Fati is alatta mutatkozott be. A Granada ellen is volt töke beküldeni
2 támadót már a félidőben, persze Griezmann és Suarez azért maradt fent.

Én sokáig védtem Ernőt, de ami itt folyik abban bőven benne van a keze. Azt nem tudom, hogy mennyire lenne jó ötlet szezon közben edzőt cserélni, nekem már az is érthetetlen volt, hogy maradt. A pooli zakó után úgy gondoltam nem akarja sem a klub sem ő az edzőváltást, inkább nyárig kihúzza aztán egy bajnoksággal távozik. 10-ből kilenc edzőbiztosan ezt tette volna és lehetnek rosszak az eredmények, a játék én legnagyobb hibának ezt róvom fel neki.
Forca Barca!!!!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2019.09.23. 09:37:59

Tényleg csak azt nem értem, hogy itt van a világ simán legerősebb kerete (talán nyugodtan mondhatom, hogy évek óta), de nulla elképzelés nincs a csapat játékban. Nem látunk egy darab begyakorolt figurát sem, semmi betanult és előremutató játékelemünk nincs. Korábban is csak a Messi-Alba összjáték volt meg, de most már az is kihalt, megtanulták az ellenfelek és egyszerűen semmi mást nem tudunk játszani. Mintha tényleg csak az lenne megmondva, hogy menjetek fel és oldjátok meg Messivel... A problémát tetézi, hogy mivel a játékosok érzik a tanácstalanságot, nem ég bennük a tűz és nem futnak semerre, nulla elmozgás van a játékunkban, így egyre gyakrabban még klasszisból sem tudják megoldani. A nyilatkozatai alapján halál szimpatikus figura Valverde, de most már több, mint egy éve az látszik, hogy nem a Barcelona az ő szintje.

Akárhányszor belegondolok, hogy milyen bivalyerős keretünk van és mégis ilyen nulla focit játszunk, csak szörnyen elkeseredek.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
AdamSweden
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2019.02.02. 09:43:10

2019.09.23. 07:03:30

Subinho írta:3 dolog lehet:
1. EV töketlen, fejére nőttek a sztárok, bármit megtehetnek.
2. Fogalmatlan, egyszerűen nem tudja, hogy kezelje a helyzetet
3. Edzőbuktatás folyik.
Vagy ezek kombója...

3as ajtò nyilj ki!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.09.23. 06:16:22

3 dolog lehet:
1. EV töketlen, fejére nőttek a sztárok, bármit megtehetnek.
2. Fogalmatlan, egyszerűen nem tudja, hogy kezelje a helyzetet
3. Edzőbuktatás folyik.
Vagy ezek kombója...
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2019.09.22. 22:48:53

recrea írta:Az egy valós állítás, h 24 millió eurót keres?! :D
Ezt képtelen vagyok elhinni, akkor szinte az összes játékosnál jobban keres. Egészen nevetséges, ha így van. Honnan a túróból van itt ennyi pénz?
Mondjuk állítólag Messi 100 millió euró körül keres. Azért ez valami hihetetlenül elképesztő, még ha több dimenziónyi különbség is van közöttük. Különben állítólag Simeone keres a legjobban (40 körül).

A vicc amúgy, hogy még pletyka szinten sem merült fel, hogy Valverde távozna. =D>
més que un club
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.09.22. 19:33:13

recrea írta:Az egy valós állítás, h 24 millió eurót keres?! :D
Ezt képtelen vagyok elhinni, akkor szinte az összes játékosnál jobban keres. Egészen nevetséges, ha így van. Honnan a túróból van itt ennyi pénz?
Tudomásom szerint igaz, az az 23 millát keres/év!
Pénz az nincsen, csak arra tudok gondolni: Barto felvett a BP banknál némi személyi hitelt:)

Egyébként, Kovbal88 teljesen igaza van abban "nem csak EV felelős a dolgokért" ez ami itt megy, már már humor kategória, nem egy ember nyakába kell varrni a dolgokat!
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.09.22. 19:31:37

Ő már nem tud innen szépen távozni, viszont becsülete még lehet!
Ami a jövőjét illeti, az nyilvánvaló hogy egy Barca kaliberű csapat, számára túl nagy falat
Így van, neki mennie kell! Pedig nem ő a felelős azért, ami itt történik. Csak úszik az árral. Az nem normális dolog, hogy Coutinho-t kölcsönadjuk. És még hoznánk Neymart, pedig ígyis többen vagyunk elől, mint kellene.

Még most hirtelen elhúzna, szép csendben akkor nem lenne itt gond, de még egy hónap és tönkre vágja az idényt-
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.09.22. 19:21:54

Az egy valós állítás, h 24 millió eurót keres?! :D
Ezt képtelen vagyok elhinni, akkor szinte az összes játékosnál jobban keres. Egészen nevetséges, ha így van. Honnan a túróból van itt ennyi pénz?
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.09.22. 18:06:25

Nervo írta: A pénz nagyúr, gondolj bele hol keresett ő annyit ezelőtt egy bilbaónál vagy egy villarrealnál. Szerintem látja ő hogy ennek hamarosan vége lesz, de mindenféleképpen szépen akarna távozni, csak ezt ilyen teljesítmények után már nem fogja tudni meglépni.
Ő már nem tud innen szépen távozni, viszont becsülete még lehet!
Ami a jövőjét illeti, az nyilvánvaló hogy egy Barca kaliberű csapat, számára túl nagy falat, viszont kisebb kluboknál tökéletes lehet.
Az egyetlen járható út ha időben lemond!
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2019.09.22. 16:37:40

andreas írta:Ha bármennyire is szereti ezt a sportot és a legkisebb mértékben tiszteli a Barcát, le kell mondania önként.
Egyetlen és korrekt megoldás ez lehet.
A pénz nagyúr, gondolj bele hol keresett ő annyit ezelőtt egy bilbaónál vagy egy villarrealnál. Szerintem látja ő hogy ennek hamarosan vége lesz, de mindenféleképpen szépen akarna távozni, csak ezt ilyen teljesítmények után már nem fogja tudni meglépni. Azzal pedig ő is tisztában van, hogyha ez igy folytatódik annak az ő jövője szempontjából is csúnya vége lesz, mert ilyen bukfencek után, hogyha kipaterolnák (véletlenül) nehezen hiszem hogy top klubok fognak sorban állni érte. Tehát ha lenne benne becsület akkor magától állna fel és nem várná hogy elzavarják, ezzel magának és a klubnak is hasznára válhatna. :wink:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2019.09.22. 16:19:37

Kedves Ernesto !

Aggódásodat mély tisztelettel fogadjuk. Engedelmeddel bátorkodom királyi többesben fogalmazni, mert egészen biztos vagyok benne, akad rajtam kívül minimum egy Barca szurkoló, aki egyetért a gondolataimmal. Aggódásodra visszatérve, mi már Róma előtt aggódtunk, ugyanis a mára már teljesen kialakult betegség tünetei Róma előtt jelentkeztek. Róma után bölcsen nyilatkoztad, hogy vállalod a felelősséget. A felelősség vállalása együtt jár(na) a következmények vállalásával is, de bölcsességed ellenére erről Rómában megfeledkezdtél. Eltelt egy kerek esztendő és nagy sajnálatunkra láss csodát, az élet ismételte önmagát Liverpoolban. E kerek egy esztendő közben a mára kialakult betegség tünetei erősödtek, volt ugyan néhány egészséges szép pillanat, ami sajnos csak szalmalángnak bizonyult. Liverpoolban szintén bölcsen magadra vállaltad a felelősséget, de a következmények ismét elmaradtak. Időközben csendben, szokásodhoz hűen szerényen megérkeztél az idei szezonhoz és öt forduló után elkezdtél aggódni. Aggódni azért, ami jóindulattal nézve is minimum másfél éve tart. Több szem többet lát alapon szeretnénk segíteni Neked, emberileg bátorítani Téged, Kedves Ernesto! Bölcsen, nyugodtan, csendben vállald a tetteid következményeit és köszönj el a Barca kispadtól. Jelen pillanatban ezzel tudnál a legtöbbet segíteni a csapatnak. Nyilván nem könnyű ilyen döntést hozni, de ha nem vagy önző, hanem tiszteled és szereted a Barcát, ez a legjobb és legtöbb amit megtehetsz a csapatért, klubért, értünk szurkolókért.

Köszönettel és üdvözlettel !
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.09.22. 14:17:53

andreas írta:
LG írta: Szerintem akkor azért igen, de ez nem fog bekövetkezni. Majd jön Messi, és eloltja a tüzet. A bajnokságban is nagy szerencsénk van, mert az Atletico már nem képvisel olyan erőt, mint 2014-2016 környékén, a Realnál pedig lényegében kiöregedett a BL-triplázó csapat, most újra kell építkezniük.
Szerencsénk van? Granada lazán megvert minket:)
Mi merjük állítani (megsaccolni) hol tart az atma vagy a real?
Könyörgöm... mi hol tartunk?
Van egy okos találmány, úgy hívják tabella, rá kell nézni: hol is tartunk?
Látom, hogy hol tartunk, de tavaly is nagyon sok meccs volt, ahol nem voltunk jók, de Messi klasszisa mégis a javunkra döntött. Ha hosszabb távra dőlne ki, akkor bajban lennénk. Bár olyan keretünk van, hogy még Messi nélkül is simán címekért kéne harcolnunk, de a gyakorlatban aligha menne, ahogy láttuk az elmúlt meccseken.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.09.22. 13:14:40

Eddig volt szerencsénk hogy az Atletico és a Real is sz*r volt, mostanra viszont olyan szinten leépítette a csapatot a mester hogy már ez sem maradt.
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.09.22. 12:53:32

LG írta: Szerintem akkor azért igen, de ez nem fog bekövetkezni. Majd jön Messi, és eloltja a tüzet. A bajnokságban is nagy szerencsénk van, mert az Atletico már nem képvisel olyan erőt, mint 2014-2016 környékén, a Realnál pedig lényegében kiöregedett a BL-triplázó csapat, most újra kell építkezniük.
Szerencsénk van? Granada lazán megvert minket:)
Mi merjük állítani (megsaccolni) hol tart az atma vagy a real?
Könyörgöm... mi hol tartunk?
Van egy okos találmány, úgy hívják tabella, rá kell nézni: hol is tartunk?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.09.22. 12:47:22

MesQueUnClub írta:Az ESPN szerint Bartomeunál jelenleg nincs napirenden Valverde kirúgására, kizárólag akkor kerülhet oda, ha tartósan folytatódik a rossz szereplés.

Azt tudnám mi kell még ahhoz hogy elküldjék... a következő meccsek Villarreal otthon, Getafe idegenben majd Sevilla Inter... talán ha mind a négyen kikapnánk kirúgná? Lehet még akkor sem.
Szerintem akkor azért igen, de ez nem fog bekövetkezni. Majd jön Messi, és eloltja a tüzet. A bajnokságban is nagy szerencsénk van, mert az Atletico már nem képvisel olyan erőt, mint 2014-2016 környékén, a Realnál pedig lényegében kiöregedett a BL-triplázó csapat, most újra kell építkezniük.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.09.22. 12:27:18

Az ESPN szerint Bartomeunál jelenleg nincs napirenden Valverde kirúgására, kizárólag akkor kerülhet oda, ha tartósan folytatódik a rossz szereplés.

Azt tudnám mi kell még ahhoz hogy elküldjék... a következő meccsek Villarreal otthon, Getafe idegenben majd Sevilla Inter... talán ha mind a négyen kikapnánk kirúgná? Lehet még akkor sem.
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.09.22. 11:54:11

imike írta:Már egy évvel ezelőtt írtam róla, valaha focizó orvosként. A játékosok úgy játszanak, mintha nem lenne megfelelő erőnlétük, vagy keményen alapoznának. Mára világos, hogy a régi játékra alkalmatlanok, az új, hajtós játékra erőnlétük nincs. Odáig jutottunk, hogy egy barca két meccsen kettőt lő kapura. Nincs mese, edzőt kell váltani és a vezetőség környékén is rendet tenni. Már a múlt évben sokszor csak vánszorogtak a pályán, Messi kisegítette őket. Mielőbbi váltás kell.
Ez nem erőnléti probléma!

Azért lövünk kettőt kapura mert nincsen elképzelés sem ésszerű taktika, az az van: védekezzünk:)
Atom biztonsági játékot akar EV ami egy darabig megy , de amikor nem tudsz előrefelé játszani, önmagad viszed a sírba .
A másik hogy ezek a játékosok(nagy részük) baromi pengés focista akinek nem feltétlen okés hogy hátrafelé játszunk 90-70 percet. Mind-mind kreatív nagy foci-aggyal termett játékosok, akik nem igazán értik miért mindig hátrafelé csináljuk...
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.09.22. 11:42:55

Lenne rá egy kisebb összegem,hogy itt marad szezon végéig. Ezen maximum egy nagy hullámvölgy tudna változtatni,meg ha mondjuk a bl csoportból nem jutnánk tovább,amit azért kétlek. Messi majd formába lendül,és hozni fogja a meccseket mint tavaly. Bár most a védelmünk nagyon kritikusnak tűnik,szóval meglátjuk. De hogy ezzel a kerettel ilyeneket csinálunk,az kész vicc. Liverpool után fel kellett volna állnia,magától.
imike
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2017.12.04. 12:16:50

2019.09.22. 11:26:02

Már egy évvel ezelőtt írtam róla, valaha focizó orvosként. A játékosok úgy játszanak, mintha nem lenne megfelelő erőnlétük, vagy keményen alapoznának. Mára világos, hogy a régi játékra alkalmatlanok, az új, hajtós játékra erőnlétük nincs. Odáig jutottunk, hogy egy barca két meccsen kettőt lő kapura. Nincs mese, edzőt kell váltani és a vezetőség környékén is rendet tenni. Már a múlt évben sokszor csak vánszorogtak a pályán, Messi kisegítette őket. Mielőbbi váltás kell.
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.09.22. 11:10:08

vg99 írta:Valverde szerint 4 rossz meccsünk volt idegenben?
Ez a baj hogy Ő így látja.
Egyrészt az eltelt idő alatt, alig-alig tudok olyan idegenbeli meccset említeni ami ténylegesen jó volt, igazi Barca focival, másrészt, sokszor a hazai meccsek sem arról szóltak amiről kellene.
Összességében: nagy hatalmas 0 amit mi összefociztunk EV óta, (kinyírtunk) sok tehetséget, elköltöttük a világ minden pénzét, a jó ember meg azt mondja "Aggódom" :)

El kell mennie és hozni valakit aki érti a Barca focit és tényleg kezdjük előröl az egészet, ha nem jön össze az első 1-2 év sem dőlök a kardomba(csak végre lássam azt a focit, amiért Barca drukker lettem)
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2019.09.22. 10:59:09

Valverde szerint 4 rossz meccsünk volt idegenben?
Szerintem a tavalyi év is gyenge volt, nézhetetlen, csak az eredményesség vagy annak esélye elhomályosította, hogy lejtőn vagyunk és nincs jövő.
Viszont Liverpool óta, kupadöntővel, elhibázott újabb igazolásokkal (Gíz, Firpo, Neymar ügy), és az eddigi eredményekkel, " játékkal" bekövetkezett az, ami várható volt, gyorsulás a lejtőn lefelé, gyenge védelem, töketlen csatársor, helyzetek nélküli meccsek sora, eredmény nélkül. Visszafejlődött játékosokkal.
EZ az év valszeg elúszik, ha marad főleg, szóval váltsunk mielőbb, és inkább kezdjünk el beépíteni fiatalokat, kezdjük meg a generációváltást mielőbb egy új emberrel, mert idő kell majd hozzá, de most lenne valamennyi türelem szerintem.
Miattam már télen mehetne Busi, Raki és Suarez is. Fati, Alena és Puig pedig kapjon több esélyt, lehetőséget.
Azért az is vicc amúgy, hogy Valverde a 100 milliós igazolások mellett egy 16 évesben kell, hogy reménykedjen, na meg Messiben, mint mindig.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2019.09.22. 10:40:48

Az szerintem mindent el kell aruljon hogy a tavalyi lett az elmult 10 evben a leggyengebben zart szezonunk, ugyanugy 87 ponttal zartuk mint Martino alatt, csak gyengebb golkülönbseggel. Az idei start pedig szerintem a valaha volt egyik leggyengebb, 1994ben kezdtünk utoljara ilyen gyengen, az elsö 5 bajnokit tekintve. Sem Rijkaard utolso szezonjaban, sem Martino alatt, sem a nyeretlen evekben.
Azt is erdemes hozzatenni hogy ilyen hatalmas összegeket mint az elmult 3 nyaron(ideivel együtt) soha nem adtunk ki jatekosokert, akiket egyertelmüen nem tud beepiteni az edzö. Cou pl lubickol Münchenben. Tudom, mert itt lakom, lattam elöben is.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.09.22. 10:31:22

andreas írta:Ha bármennyire is szereti ezt a sportot és a legkisebb mértékben tiszteli a Barcát, le kell mondania önként.
Egyetlen és korrekt megoldás ez lehet.
Nem fog. Már régen megtehette volna, Roma után, aztán legkésőbb Liverpool után. Ha ott nem mondott le, akkor már nem is fog. Önként semmiképp sem.

Egyébként Bartoról azt gondolom hogy teljesen tudatosan, szándékosan ássa a barca, mint klub sírját. Nem csak EV-vel, de az igazolásokkal, pénzdobálásokkal, mindennel.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.09.22. 10:25:27

Ha bármennyire is szereti ezt a sportot és a legkisebb mértékben tiszteli a Barcát, le kell mondania önként.
Egyetlen és korrekt megoldás ez lehet.
Válasz küldése