Joan Laporta

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kire szavaznál a jelenlegi elnökjelöltek közül?

Laporta
68
66%
Bartomeu
17
17%
Majó
3
3%
Benedito
8
8%
Farré
6
6%
Freixa
1
1%
 
Szavazatok száma: 103
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.07.14. 18:24:34

Nem tudom Bob, hogy mire gondolsz akkor, amikor azt mondod, hogy a Barto-féle vonal jó...

-La Masia romokban, utánpótlás csapatok rég nem látott mélységekben vannak
-Espai Barca-projekt, ami irgalmatlan pénzeket emésztene fel, és ráállítaná a klubot az Arsenal útjára...szép az új stadion, meg lehet mutogatni, csak éppen a csapatra nem jut pénz, miatta...
-Sportdiplomáciailag totál csőd...mindenhol minket támadnak, és nincs aki megvédje a klubot, így át is jönnek az ütések a fedezéken...
-Adócsalás, transferban, perek mindenhol...

Tudom, hogy mindegyikel tudsz vitatkozni, mert Te mindent meg tudsz magyarázni, de én ezeket látom. Meg azt, hogy Laportának annyi hibája volt, hogy volt egy pár igazolása túl nagy pénzért, meg hogy diktatórikusan irányította a klubot. Megjegyzem, szerintem egy klubot csak egy bizonyos szintig lehet demokratikusan vezetni, onnan tovább már keménynek kell lenni. Ezen kívül a La Masia soha nem látott sikereket ért el, sportdiplomácia terén a csúcson voltunk, volt aki megvédte a klubot a kívülről érkező támadásokkal szemben, a szakosztályok is soha nem látott magasságokban jártak, a játékosok és edzők pedig imádták.
visca el barca írta:
Erxy írta:7 ugyben vadoljak jelenleg a klubot, az elnok urra pedig bortonbuntetest kertek.
de minden szep, minden jo, kijavitjak a hibakatn ja, tudom
legalább is próbálja kijavítani. ezt a börtönbüntetéses dumát már picit túlzásnak érzem, igazából laportának is ez az egy ütőkártyája van, Ti is csak ezt hajtjátok nonstop, holott mindenki tudja, h senki nem fog börtönbe menni. csináltak egy orbitális nagy baromságot, megváltoztatni nem már nem tudják
Tudod, hogy hol van most a Sevilla korábbi elnöke? Börtönben...pedig ő azért klasszisokkal nagyobb pályán játszott, mint Bartoék. Aztán említhetném a juvés górékat. Vagy Berlusconi-t. Egyikkel sem említhető egy lapon Bartomeu és Rosell....úgyhogy nem látom én itt a garanciát arra, hogy senki se fog továbbképzésre menni...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.14. 18:24:21

Nyilván pontos számokat nem tudunk, de arra tisztán emlékszem, hogy Faus a tavalyi (2013/14)szezonról azt mondta, hogy soha nem volt ekkora bevétele a klubnak és hogy sokat lépett előre a többi csapattal szemben. Ráadásul a profit is elég nagy volt. És 600 milliót terveznek, ha jól emlékszem a következő szezonra, de ebben nem vagyok biztos. Oké, legyen propaganda, de valahogy csak nem a szél fújta oda azt, hogy a Forbes magazin szerint a második legértékesebb klub a miénk....
http://www.forbes.com/sites/mikeozanian ... cer-teams/

2011-ben ötödikek voltunk és majdnem 200 millió dollárral több az árbevételünk....
https://en.wikipedia.org/wiki/Forbes%27 ... ball_clubs

Mi az a 7 vádpont?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2015.07.14. 18:28:48-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.14. 18:17:52

Erxy írta:7 ugyben vadoljak jelenleg a klubot, az elnok urra pedig bortonbuntetest kertek.
de minden szep, minden jo, kijavitjak a hibakatn ja, tudom
legalább is próbálja kijavítani. ezt a börtönbüntetéses dumát már picit túlzásnak érzem, igazából laportának is ez az egy ütőkártyája van, Ti is csak ezt hajtjátok nonstop, holott mindenki tudja, h senki nem fog börtönbe menni. csináltak egy orbitális nagy baromságot, megváltoztatni nem már nem tudják
Erxy írta:ja, tudom, valojaban Laporta meg Perez eskudott ossze es iranyitja titokban a Fifat meg a brazil es spanyol birosagokat, nyilvan. :D
a sok erkölcs bajnoka, meg mes que un clubozó, gondolom gyorsan elfelejtette azt a tényt, hogy az egész botrányt (ha jól emlékszem) egy socio indította el. gondolom egyik reggel felkelt, aztán reggelizés közben eszébe jutott h kikéri a (valószínűleg számára) transfer papírjait, majd úgy brahiból feljelentette rosellt. elég sanszos h így történt

de továbbra is azt mondom, hogy a kintiek jobban tudják, pénteken (?) úgyis eldől minden
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2015.07.14. 18:30:02-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.07.14. 18:08:18

a nagy gazdasagi hozsonnazas kozepette megjegyeznem, hogy az elmult 3 evben nagyjabol stagnalt a bevetelek nagysaga, a Neymar ugylet meg kitudja mekkorra osszegnel all majd meg, de kozelebb lesz a 200 miliohoz, mint a 100-hoz :wink: :lol:
Es attol, hogy sokatakhoz alig jut el tobb informacio annal, mint amennyit az Eb-n olvastok joval tobb dologrol beszel Laporta (is!) mint a volt elnokseg hibairol, csak utana is kellene menni az informacionak :wink:

7 ugyben vadoljak jelenleg a klubot, az elnok urra pedig bortonbuntetest kertek.
de minden szep, minden jo, kijavitjak a hibakat
ja, tudom, valojaban Laporta meg Perez eskudott ossze es iranyitja titokban a Fifat meg a brazil es spanyol birosagokat, nyilvan. :D
Kép
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.07.14. 18:02:07

Ha Barto túl lenne már minden peren, és legalább ő tisztának bizonyult volna, akkor tőlem vezethetné a klubot. De ekkora lutrit bevállalni... Ha elítélik az valami elképesztő pofára esés lesz, és kegyetlenül rendbe fogja tenni a klub hírnevét, ami már sajnos most sem a legjobb.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.14. 17:52:00

Ez nem erkölcsi kérdés. Az meg picit erős, hogy csak a tripla miatt ilyen egyszerű a dolog. Az senkinek nem fordul meg a fejében, hogy alapvetően Bartomeu féle program még jó is lehet? Sokan ezért szavaznak rá? Én semlegesként állok a dologhoz, mert Benedito felé húzok inkább, de ha kettő közül kell választani, akkor egyértelműen Bartomeu. Vannak hibák, de az alapvető elképzeléseik tetszenek, a gazdasági dolgokra helyezve a dolgokat. Ráadásul még itt is felmerült, hogy Laporta nem is kampányol hanem inkább dobálózik a mostani vezetés felé. Ha már erkölcsösség előjön, akkor ez frankó?
És amúgy meg Laporta mondott olyat, hogy próbálja a múltbeli hibáit kiküszöbölni, ez Bartomeu-ra nem lehet igaz ? Veb arra utalt, amire én is nem egyszer, hogy úgy van beállítva mint ha a jó meg a rossz harca lenne (egyébként Laporta elnökként is ezt csinálta, a többi csapattal szemben meg minden ellenlábasával szemben nyomta a mézesmadzagot) és Bartoemu ebben a történetben a hétfejű sárkány.
Transferban meg nem először mondom, de Laporta keze is benne volt, mert volt olyan játékos, akit az ő irányítása alatt hoztunk, javítsatok ki ha tévednék. Neymar ügyet meg jogosan fellehet hozni, ez a támadási felület marad. Plusz az igazolások is olyan, hogy nyilván a mostani vezetés keze is benne van, s ők kapták a büntit, de csak kihoztuk azt hogy igazolhatunk, csak nem regisztrálhatunk.

Lassan ott tartunk, hogy, aki nem Laportára szavaz, az rossz ember meg erkölcsileg nulla meg miegymás. Tiszteletben kellene azért azt tartami, hogy valaki már unja Laporta vigyori fejét és "sunyiságait" és igen is a Bartomeu vagy előtte a Rosell féle modell, ami inkább tetszik. Ettől nem leszek rosszabb ember, vagy bárki aki akárcsak Bartomeu-ra szavaz. Sokat tett érte az elmúlt hetekben, hogy megkapja a bizalmat, mert akárcsak az igazolások, akárcsak a transferban megkerülése, akárcsak Neymar ügyéről is kevesebbet hallani és továbbra is az ártatlanság védelme megilleti (ha már ez Laportánál anno állandóan előjött), plusz sikeresség.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.14. 17:44:08

én inkább azt látom, hogy csinált(ak) egy orbitálisa nagy baromságot és próbálják jóvá tenni. ez, amiben most a klub van, csak a laporta fanok szerint sportdiplomáciai csőd. tudod mikor lenne az? ha LE hívná arda-t az meg azt mondaná, hogy egy ilyen okádék mocskos klubba ő bizony nem jön.

engem is tiszteletre tanítottak a szüleim, meg arra, hogy mindenkinek jár egy második esély.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2015.07.14. 17:52:37-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.07.14. 17:24:39

visca el barca írta:
Mihu írta:Az asszony akar egy Ferrarit, De nincs rá pénzed, igy ellopod a szomszédét, és ez így teljesen jól van...
így teljesen jól van. pont mint ez a hasonlat :lol: ennél sarkítottabbat nem is tudtál volna hozni. annyira a másik végletet képviseled, hogy ha laporta alatt pattant volna ki a neymar ügy, nem győznéd hozsannázni, hogy mekkora egy minden hájjal megkent rutinos róka ez a laporta, és milyen brilliáns húzással happolta el neymart perez elől. a másaikat meg úgy kezeled mint leprást, aki kiírtotta a fél világot :lol:
Még mielőtt a számba adnál olyan dolgokat, amiket ki sem mondtam, tiltakoznék... Ha Laporta alatt pattantak volna ki ezek az ügyek, akkor is elítélném... Ezt most el lehet hinni vagy sem, nem igazán érdekel, de tudod én vagyok az, aki nem néz el egy 6 km-es meccset Messinek, csak azért, mert mindent neki köszönhetünk... Meg én vagyok az, aki sírt, amikor Schumi visszavonult és amikor élet-halál között lebegett, de én voltam az első, aki kijelentette 2006 Monacoban, hogy egy gerinctelen dolog volt, hogy leparkolt a Rascasse-ban és nem méltó egy 7x-es világbajnokhoz... Ennyit arról, hogy szerinted hozsannáznám Joant...

Nem kezelem úgy Barto-t, mert az nekem Rosell, de Ő most ugye nem játszik... Laporta alatt nem voltak ilyen simlis ügyek. Nem volt adócsalásos ügy, nem volt transferban, nem volt sportdiplomáciai csőd az egész klub, a Masia nem volt elhanyagolva, és még sorolhatnám. Nem mondom, hogy az öreg nem sunyiskodott, mert biztos volt ilyen. De egyelőre ott tartunk, hogy az összes, ismétlem, az ÖSSZES pert megnyerte, amit ellene indítottak, Bartoék meg jelenleg ott állnak, hogy több perben is baromira vesztésre állnak, sőt, az egyikben több év letöltendő börtönt kértek rájuk...

De ha szerintetek ez teljesen elfogadható, hogy olyan elnöke legyen a klubnak, akinek a neve az FC Barcelona 1. és 2. legnagyobb botrányával függ össze, akkor áldásom rátok...Engem tisztességre és becsületességre neveltek a szüleim, nem pedig arra, hogy hogyan sározzam be a létező összes fórumon az ellenségemet, meg hogy lopjak-csaljak-hazudjak...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.14. 12:34:30

Mihu írta:Az asszony akar egy Ferrarit, De nincs rá pénzed, igy ellopod a szomszédét, és ez így teljesen jól van...
így teljesen jól van. pont mint ez a hasonlat :lol: ennél sarkítottabbat nem is tudtál volna hozni. annyira a másik végletet képviseled, hogy ha laporta alatt pattant volna ki a neymar ügy, nem győznéd hozsannázni, hogy mekkora egy minden hájjal megkent rutinos róka ez a laporta, és milyen brilliáns húzással happolta el neymart perez elől. a másaikat meg úgy kezeled mint leprást, aki kiírtotta a fél világot :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.14. 11:21:22

B. Tamás írta:
mess2009 írta:...
...
Nekem még az is tetszett, hogy Laportánál gáz, hogy Bartot szidja - teszem hozzá szerintem is túlzásba viszi -, de Roselléknél meg elfogadható volt, hogy az első évikben ahol tudtak köpködtek Laportára? :D
Boixos írta:sajnálom, h ők maradtak a szórásból, de kint biztos jobban átlátják ezeket a dolgokat.
Én ezt még mindig nem tudom elhinni, hogy mi ennyire "rosszul" látjuk a dolgokat.. :-k Mármint persze, biztos, hogy nekik más a szemléletük, meg lehet jobban is tudnak azonosulni a klubbal, de állítom van olyan soci, aki kevesebbet tud a választásokról, mint itt a fórum 3/4-e, és mégis megy majd szavazni.
MessiNeymarSuarez írta:Biztos pl a Realnál a 100 milliós Bale, 80 milliós James, 40 milliós Illaramendi meg egyéb költekezés 100%-osan mindig teljesen jogszerűen ment
Mondjuk szerintem te se hiszed el, hogy ezek közül bármelyikükért még pluszban fizettek. Így is a valós érték duplájáért ment hozzájuk mindegyik.. :D

Joan amúgy ha nyerni akar, akkor valami nagyot kéne villantania még a héten, de szerintem ez el fog maradni, és behúzza Barto. Van egy olyan érzésem, hogy a triplával nem számolt, meg azzal sem, hogy Barto képes egy baromi jó kampányidőszakot végigtolni, és szimplán alábecsülte az ellenfelét, most meg már nem tud mit tenni.. A Masia miatt bánom leginkább majd, ha nem Laporta nyer, amúgy nekem se az elsődleges választásom lenne.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.07.14. 11:06:30

A probléma ott kezdődik, hogy jóeséllyel szinte a legtöbb nagycsapatban előfordulnak ilyen ügyek, csak érdekes módon PONT mi rólunk derülnek ki ilyenek...

Biztos pl a Realnál a 100 milliós Bale, 80 milliós James, 40 milliós Illaramendi meg egyéb költekezés 100%-osan mindig teljesen jogszerűen ment, és sehol se ment ide-oda zsebbe egy euró sem, és nem voltak titkos megállapodások,fizetések..
Vagy PSG,City,Chelsea, stb nagykluboknál.

PLusz Bl érem visszavétele is utólag, ott szivatnak minket ahol csak tudnak, és sajnos Bartomeuék nem tudnak rendesen kiállni a klubért és megvédeni, míg Laporta azért ebben jóval dörzsöltebb és tapasztaltabb.Plusz a játékosokért is sokkal jobban ki tud állni.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2015.07.14. 11:04:49

mivel kb borítékolni lehet, h barto és a jános között fog eldőlni a bugi, hát, nem is tudom, h a két rossz közül melyik lenne jobb...?
az egyik egy sumák, csaló, hadd ne mondjam mi, a másik pedig egy gyökér diktátor...
mindkettő bizonyított már éppen eleget (jót is persze, de rosszat is).
sajnálom, h ők maradtak a szórásból, de kint biztos jobban átlátják ezeket a dolgokat.
PUYOL-XAVI-INIESTA
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2015.07.14. 10:48:44

mess2009 írta:egyszer már elmondtam, abban nálam nincs változás: én egy harmadik (új) embert láttam volna leg szívesebben.
ha maradt ez a kettő akkor nálam Barto a szimpatikusabb.
miért?
- a Neymar ügyből neki nem személyes haszna származott - úgy értem nem a saját zsebére dolgozott, hibázott ez tény de abból a pozícióból orvosolta az ügyet : elküldte azt aki közvetlenül felelős volt azért hogy az ügylet JÓL bonyolódjon! a másik: én nem tudok el vonatkoztatni attól, hogy ez az ügy egy alattomos támadás volt a klub és az akkori vezetés ellen, és itt most az csak hab a tortán, hogy egy belső klikk, vagy egy madridi brancs állt a dolgok mögött. azután pedig: Neymar ügy? mi is a baj vele? itt van és döntő részt vállalt a sikerekben! ez lenne Barto nagy bűne?
Nem is járhatnál messzebb az igazságtól: Bartomeu volt a sportszakmai alelnök Neymar leigazolásakor, nem hiába ő szignózta Rosell mellett a szerződéseket, vagyis nem az általad gondolt Zubizarreta volt felelős azért az igazolásért. Sőt, ha jól tudom, Zubit ebből a tárgyalásból ki is hagyták, és még annyi szerepe sem volt, mint más új szerzemények terén.

Bartomeu azért rúgta ki Zubit, mert az lenyilatkozta a Sociedad elleni meccs után, hogy a Neymar-ügyről ne őt kérdezzék, hanem az akkortájt felelős pozícióban levő sportszakmai alelnököt, Bartomeut.
.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.07.14. 10:37:43

mess2009 írta:egyszer már elmondtam, abban nálam nincs változás: én egy harmadik (új) embert láttam volna leg szívesebben.
ha maradt ez a kettő akkor nálam Barto a szimpatikusabb.
miért?
- a Neymar ügyből neki nem személyes haszna származott - úgy értem nem a saját zsebére dolgozott, hibázott ez tény de abból a pozícióból orvosolta az ügyet : elküldte azt aki közvetlenül felelős volt azért hogy az ügylet JÓL bonyolódjon! a másik: én nem tudok el vonatkoztatni attól, hogy ez az ügy egy alattomos támadás volt a klub és az akkori vezetés ellen, és itt most az csak hab a tortán, hogy egy belső klikk, vagy egy madridi brancs állt a dolgok mögött. azután pedig: Neymar ügy? mi is a baj vele? itt van és döntő részt vállalt a sikerekben! ez lenne Barto nagy bűne?
- persze itt Laportáról kell beszélni :nem tetszik, ahogy fényezi magát és gyalázza az elődeit kvázi a saját klubját. nem tetszenek nekem amúgy általában sem a dörzsölt jogászok de akiről ez még külön le is jön az pláne....
Abidal a nagy csali... nekem akkor nem úgy tűnt hogy sírva távozott (persze ez lehet az én info hiányom) focizni akart de helyette mást ajánlottak neki cca. ugyanazt amit most Laporta kínál(ok. nem éppen sportigazgatói, de valami ÁLLÁS a klubnál).Pulyit kéne egyébként meg kérdezni hogy vélekedik erről... :mrgreen:
-kicsit persze dejavu érzésem van, ha összevetem L.Enrique érkezésével azért sem lelkesedtem.... így aztán marad most is hogy :döntsön a nép.
tehát a cél szentesíti az eszközt? Jól értelmezem? Mindegy, hogy mindegy milyen áron és milyen törvénytelen módon jött ide, az a lényeg, hogy hozzá segített minket a triplahoz? Az asszony akar egy Ferrarit, De nincs rá pénzed, igy ellopod a szomszédét, és ez így teljesen jól van... Az eredmény a lényeg, nem pedig a módszer ahogy eljutott a dolog odáig...Komoly kis értékrend, mondhatom.

Nem vagy te véletlenül politikus?
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.07.14. 08:28:56

egyszer már elmondtam, abban nálam nincs változás: én egy harmadik (új) embert láttam volna leg szívesebben.
ha maradt ez a kettő akkor nálam Barto a szimpatikusabb.
miért?
- a Neymar ügyből neki nem személyes haszna származott - úgy értem nem a saját zsebére dolgozott, hibázott ez tény de abból a pozícióból orvosolta az ügyet : elküldte azt aki közvetlenül felelős volt azért hogy az ügylet JÓL bonyolódjon! a másik: én nem tudok el vonatkoztatni attól, hogy ez az ügy egy alattomos támadás volt a klub és az akkori vezetés ellen, és itt most az csak hab a tortán, hogy egy belső klikk, vagy egy madridi brancs állt a dolgok mögött. azután pedig: Neymar ügy? mi is a baj vele? itt van és döntő részt vállalt a sikerekben! ez lenne Barto nagy bűne?
- persze itt Laportáról kell beszélni :nem tetszik, ahogy fényezi magát és gyalázza az elődeit kvázi a saját klubját. nem tetszenek nekem amúgy általában sem a dörzsölt jogászok de akiről ez még külön le is jön az pláne....
Abidal a nagy csali... nekem akkor nem úgy tűnt hogy sírva távozott (persze ez lehet az én info hiányom) focizni akart de helyette mást ajánlottak neki cca. ugyanazt amit most Laporta kínál(ok. nem éppen sportigazgatói, de valami ÁLLÁS a klubnál).Pulyit kéne egyébként meg kérdezni hogy vélekedik erről... :mrgreen:
-kicsit persze dejavu érzésem van, ha összevetem L.Enrique érkezésével azért sem lelkesedtem.... így aztán marad most is hogy :döntsön a nép.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.07.14. 00:57:07

Laporta amihez pl nagyon ért, az a klub jó imidzsének a kialakítása. Márpedig arra most rendkívül szükségünk lenne.
Oké hogy tripláztunk, de azóta is az emberek szemében egy adócsaló, törvényen kívüli, sumákoló klub vagyunk, aki mellesleg megint" Uefalona", mert igazolhatunk...(Még mindig azt hiszik hogy valamit a háttérben a Barcelona csinált, hogy igazolhatnak, miközben amikor eltiltottak már akkor rendesen megvolt mondva hogy megvehetjük stb, csak nem játszhat 2016-ig.)
Meg ugye azóta is ezek az ügyek folynak a sajtóba.

Amúgy szinte biztos hogy nem csak a Barcelonában vannak ilyen ügyek, hanem szinte minden csapatban, csak a probléma ott kezdődik hogy PONT mi rólunk derül ki minden ilyesmi és minket bűntetnek.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.07.13. 23:16:13

Sanama írta:Oke, de lehetett volna másképp kommunikálni.
Ha visszafogottan csinálnák, mindenki elfelejtené. Így pörögnek rajta a firkászok, meg az olvasóik. Az eltökéltségét nem tudom, de gondolom nem csak egy kis médiaszereplés miatt döntött amellett, hogy újra indul.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.07.13. 23:14:51

Azért azt valljuk be, hogy erre szerintem senki se számított, hogy ekkora támogatottsága lesz egy olyan embernek, akinek a nevéhez fűződik a klub történelmének 1. és 2. legnagyobb botránya is, meg aki ellen jelenleg több év börtönt kért az ügyész, emellett még jó pár ügyben perben áll és nem, mint felperes...És itt most a senki alatt értem a katalánokat is, nem csak minket, fórumozókat. Én teljes mértékben meg voltam győződve róla, hogy ezeket egyszerűen nem homályosíthatja el az, hogy tripláztunk... úgy látszik, hogy mégis...
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.07.13. 23:03:07

danianevem írta:Az érzelmekre építette fel a kampányát, nem is nagyon van más járható útja, ha egyszer triplázott a csapat...
Oke, de lehetett volna másképp kommunikálni.

Ráadásul nem érzem rajta azt, hogy annyira eltökélt lenne, és annyira akarja. Valahogy azt érzem, hogy tök jó, ha megválasztják, mert szereti a csapatot, de ha nem, akkor a mostani élete is teljesen jó neki. Tehát, hogy nem akar mindenáron elnök lenni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.13. 22:58:56

Erxy írta:fordulo pont lehet ez a holnapi vita szerintem
Már ha Barto elmegy rá..:mrgreen:
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.07.13. 22:49:47

felmeresek alapjan fej-fej mellett haladnak, amiben Laporta bizhat, hogy sikerul maga melle allitani a socikat, az a holnapi tv-s vita lehet, ott ha jol eloadja magat es kellokeppen letudja ervelni Bartomeut akkor meg lehet neki szerintem.
Laporta karakteresebb ember, jobban beszel es konnyebben eltudja magat adni, raadasul a a masik ketto jelolt is Bartomeut fogja leginkabb tamadni, Freixa pedig korabbi elnoksegi tagkent tudja is mivel.
fordulo pont lehet ez a holnapi vita szerintem, de meg mindig Bartot erzem eselyesebbnek
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.07.13. 22:46:41

Az érzelmekre építette fel a kampányát, nem is nagyon van más járható útja, ha egyszer triplázott a csapat...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.07.13. 22:39:49

Most, hogy megy egy ideje a kampány, az az érzésem, hogy nem Ő fog nyerni, pedig neki szurkolok.

Rosszul építette fel ezt az egészet, és még nekem, aki neki szurkolok, sem tetszik az egész.

Nekem teljesen az jön le, hogy nem tudja elengedni a múltat, amikor Barto és Sandro fúrták ahogy tudták, és őt állították be piszkosnak, miközben ők (is) csináltak érdekes dolgokat.

Laporta kampányának minden eleme valahogy fricska a mostani elnökség felé, és ez nagyon nem szimpatikus.
Abidalos téma is most, oké hogy igaz, de ezzel kell megszólalni?
Nem értem... Nem tudom mennyire gondolta komolyan ezt az egészet, vagy csak azt hitte, hogy bedobja a nevét, és mindenki ráharap, mert a mostani elnökség nem jó?
Utolsó 2évben az igazolások beigazolódtak, Messi is helyrekerült, jött a tripla. Itt már nem elég az, hogy Laporta és az emlékek.
A maradék 4-5 napra meg már bőven kevés arra, hogy másvalamivel elő tudjon állni.

Meggyőződésem, hogy elhitte azt, hogy tényleg elég lesz annyi, hogy Laporta-Unicef-szép emlékek-gonosz Bartomeu.
És ezzel nagyon elbízta/elkalkulálta magát. Bár remélem nem lesz igazam.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.11. 14:33:56

MessiNeymarSuarez írta:
Amúgy a mezdolgot szerintem alapból úgy kéne elkezdeni hogy a Barcelona oldalán internetes szavazás alapján lehessen szavazni pár koncepció közül...
Azért mégiscsak a Barcelona fanok azok akik veszik a mezeket, és azért elég sokan úgy vannak vele hogy csak akkor vesznek ha igazán tetszik nekik.
Aztán jönnének a Realosok trollkdoni és valami undorító mezt megszavaznának nekünk :lol: :mrgreen:
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.07.11. 14:32:41

Samper írta:Könnyű Laportanak. Ellene senki nem folytat negatív kampányt se Barcelonaban, se Madridban.
Rosellék alapból azzal kezdték hogy folyton azt állították hogy csődbe vitte/csődközeli helyzetbe vitte a klubot, amit azóta is rengetegen hangoztatnak, közben meg a bíróság megállapította hogy ez nem igaz.


Azért az ütős lenne, ha a sociók választhatnák meg a mezeket.

Amúgy a mezdolgot szerintem alapból úgy kéne elkezdeni hogy a Barcelona oldalán internetes szavazás alapján lehessen szavazni pár koncepció közül...
Azért mégiscsak a Barcelona fanok azok akik veszik a mezeket, és azért elég sokan úgy vannak vele hogy csak akkor vesznek ha igazán tetszik nekik.
Lezárt