Joan Laporta

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kire szavaznál a jelenlegi elnökjelöltek közül?

Laporta
68
66%
Bartomeu
17
17%
Majó
3
3%
Benedito
8
8%
Farré
6
6%
Freixa
1
1%
 
Szavazatok száma: 103
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.15. 12:17:39

Today Benedito will reveal the name of the company that is willing to pay €70m for Barcelona’s shirt sponsorship.

Kíváncsi leszek, hogy tényleg lesz-e ilyen. Nem lepődnék meg, ha igaz lenne mondjuk, nem tudom elhinni, hogy tényleg Qatar kínál csak jó szerződést egy ekkora klubnak.. :roll:

u.i.:
Freixa: "The clause that allows Qatar to match any new offer we get was not approved by the board."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.15. 11:53:10

blupatrik írta:ISIS :D
De ha ennyire fontos egy cégnek hogy ilyen sokat fizetnének, akkor nyilván van annyi eszük hogy megkeresik az elnököt is vele, vagy nem?
ne légy már naiv, ilyenre csak a nagy laporta képes :P

jól mutatna amugy elől egy nagy ISIS logó, alatta meg egy kalasnyikov keresztben 8) barto majd összehozza és bár bírósági ítélet még a közelben sincs, de tudjuk, hogy sittes, biztos hogy már előre kiépítette az alvilági kapcsolatait 8)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2015.07.15. 09:24:51

Bob_Marley írta:
Erxy írta:szerintem nem mindegy, hogy egy olyan allam tamogat minket amelyik semmibe veszi az alapveto emberi jogokat, dehat lehet hogy az csak engem zavar, hogy a kedvenc klubom ilyenekkel kollaboral. :?
Maga a folyamat és Katar szerepe és a hogyan épül a VB számomra is antipatikus és elítélem, de itt rólunk van szó, mi pedig nem állunk velük közvetett kapcsolatban. Innentől kezdve meg csak egy dolog számít részünkről: pénz. Ők pedig fizetnek és ha többet fizetnek mint mások, akkor velük kell kollaborálni. Nem mi kapcsolódunk hozzájuk hanem ők hozzánk.

ez nem így van. a Klub és egyes prominens személyiségei (pl guardiola) folyamatosan kampányoltak, ugyan nem közvetlenül a qatar foundation vagy az airways, de a katari vb-rendezés mellett. gondolom, ezt nem az úttörők 12 pontjának az "ahol tud segít" részén felbuzdulva tették, hanem benne van az egyezségben. xavi sem viccből ment oda focizgatni, hanem a feladatai közé tartozik az is, h a vb-re vmi ütőképes csürhét rakjon össze, legalábbis kivegye a részét ebből.
egyébként nekem is benedito tűnt a legvállalhatóbbnak, bár freixára nyomtam, mert ő még nem kapott egyet sem. kár, h bartón és laportán kívűl senki sem fog labdába rúgni.
de akárki legyen, jó lenne ezt a szerződést felülvizsgálni, mert ennek a pénznek szarszaga van.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.07.15. 08:46:58

MessiNeymarSuarez írta:Laporta to Bartomeu: "You say that you haven't sold out our history. But you've sold you the greatest part of of Barça's history. The shirt."
Laporta to Bartomeu: "You're talking about the treble, but you wanted to renew Tata Martino."


Osztja ám rendesen a formát :mrgreen:
Tipikus nosztalgiakampány. Ha nyer vele, utána sok csalódás fog következni.
blupatrik
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2009.10.30. 18:08:01

2015.07.15. 07:23:21

danianevem írta: Tényleg nem sok újdonság volt benne, amin megakadt a szemem, az Laporta mezszponzora. Állítja, olyannal tárgyalnak, akik a Chevrolet évi 70 millióját is megugornák. Erre azért kíváncsi lennék, főleg, hogy az Unicef logó is visszakerülne a mezre...
ISIS :D
De ha ennyire fontos egy cégnek hogy ilyen sokat fizetnének, akkor nyilván van annyi eszük hogy megkeresik az elnököt is vele, vagy nem?
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.07.15. 07:15:51

Az AS-re felkerült a teljes(?) vita.

Olyan volt amilyenre számítottam, semmi extra, csak a jeligéiket ismételgették. Laporta és Benedito támadott, Bartomeu védekezett, Freixa meg normálisan kampányolt. Úgy egyébként is utóbbi volt a legszimpatikusabb, nem dobálózott túlzó jelzőkkel, hanem "mérlegeljük a lehetőségeinket" elvnek megfelelően nyilatkozgatott.

Tényleg nem sok újdonság volt benne, amin megakadt a szemem, az Laporta mezszponzora. Állítja, olyannal tárgyalnak, akik a Chevrolet évi 70 millióját is megugornák. Erre azért kíváncsi lennék, főleg, hogy az Unicef logó is visszakerülne a mezre...
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.07.15. 06:59:36

Én úgy gondolom Barto azért nyer, ha nyer, mert azok az ügyek, amikkel támadják jól sültek el. A Ney ügy jól sült el, mert meghatározó szerepe volt az ez évi sikereknek, a transverban egy kreált ügy és a sociók is annak értelmezik. Az igazolások, akár a jelenlegiek is jónak mondhatók. A három kupa zsebben van. Az adócsalás, ha volt, az is értelmezhető úgy, hogy a klubbért tették és nem sajátzsebre dolgoztak. A mellett, hogy Barto-t szerintem is lebecsülte Laporta, egy nagyon jó kampánnyal rukkolt elő. Laporta eléggé melléfogot és a kapánya sem áttörő. Az egyedüli adu még a kezében az utánpótlás, ami lehetne kardinális kérdés, ha a sikerek nem feledtetnék a sociókkal.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.07.15. 00:47:29

Laporta to Bartomeu: "You say that you haven't sold out our history. But you've sold you the greatest part of of Barça's history. The shirt."
Laporta to Bartomeu: "You're talking about the treble, but you wanted to renew Tata Martino."


Osztja ám rendesen a formát :mrgreen:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.15. 00:11:21

palesz77 írta:Ha jól olvasom twitteren, akkor Laporta és Barto inkább egymással vannak elfoglalva, míg Freixa és Benedito azt teszik amiért jöttek. Várom már, hogy legyen róla valami cikk, Bob, a linkedből semmit nem értek.. :cry: :D

Nem értem amúgy, hogy miért e között a két ember között kell eldőlnie ennek a választásnak.. :?
Én is Perry Jones miatt találtam erre rá (ezt pláne nem értheted. :D )és a mundo-s összefoglalóra. Katalánul van, így nekem sincs meg minden, de biztos jön majd valami cikk is. Mint érdekesség tettem be, hogy amúgy valóban egymással is elvannak foglalva, bár újdonságok nem hangoztak el Bartomeu-tól sem. Sikerek, projektek, szponzorok, pártoló tagok száma stb.

Masiával kapcsolatban meg pl Bartomeu megemlítette, hogy ugyanannyi játékos került fel onnan mint Laporta regnálása alatt és jelenleg is négyen onnan vannak. Rafinha, Bartra, Sergi Roberto és gondolom Masip. Bár neveket nem említett. Ezt is mint érdekesség írom. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.14. 23:32:05

Ha jól olvasom twitteren, akkor Laporta és Barto inkább egymással vannak elfoglalva, míg Freixa és Benedito azt teszik amiért jöttek. Várom már, hogy legyen róla valami cikk, Bob, a linkedből semmit nem értek.. :cry: :D

Nem értem amúgy, hogy miért e között a két ember között kell eldőlnie ennek a választásnak.. :?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.14. 23:23:27

Laporta finoman "le Florentinozta" Bartomeut. :D
http://www.ara.cat/esports/barca/debat- ... sgId_46641
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.14. 20:51:46

témánál vagyunk, már vártam :lol: sztem cirka másfél órán belül majd kiderül, hogy mi lényegében az ISIS-t támogatjuk.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.14. 20:21:22

Erxy írta:szerintem nem mindegy, hogy egy olyan allam tamogat minket amelyik semmibe veszi az alapveto emberi jogokat, dehat lehet hogy az csak engem zavar, hogy a kedvenc klubom ilyenekkel kollaboral. :?
Maga a folyamat és Katar szerepe és a hogyan épül a VB számomra is antipatikus és elítélem, de itt rólunk van szó, mi pedig nem állunk velük közvetett kapcsolatban. Innentől kezdve meg csak egy dolog számít részünkről: pénz. Ők pedig fizetnek és ha többet fizetnek mint mások, akkor velük kell kollaborálni. Nem mi kapcsolódunk hozzájuk hanem ők hozzánk.
Kép
Kép
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.07.14. 20:12:58

szerintem nem mindegy, hogy egy olyan allam tamogat minket amelyik semmibe veszi az alapveto emberi jogokat, dehat lehet hogy az csak engem zavar, hogy a kedvenc klubom ilyenekkel kollaboral. :?
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.14. 19:53:38

Amit én linkeltem abban is benne volt a többi a klub, s az új elnökség ideje alatt történt nagy változás bevételeket tekintve. Rendben a mezszponzor, de az évi 30 millió euró és mégis tudtunk egy nagy ugrást végrehajtani, ami után természetes, hogy nem fog minden évben 40%-kal nőni a bevétel.
És amúgy ez a rossz névnek számító dolog is olyan, hogy hidd el ha mondjuk abból van több pénz, hogy análgolyókat reklámozunk, akkor azt fogják hirdetni. Lehet erkölcsösséget előhozni itt is, de ez üzlet és itt csak egy dolog számít, hogy ki marad fent és lesz alul és miből van több pénz. Quatar olyan, amilyen amíg fizetnek, addig nekem oké és a sociknak is. Ha Laporta tud jobbat hozni, mint ígérte, akkor hozzon jobbat. Egyelőre az hogy vesztegetési botrány stb, olyan dolog hogy semmi közünk hozzá. Ha majd az lesz hogy 8 éves gyerekek varrják a Barcelona mezeket egy eldugott bányában akkor az már közvetett gond, de anélkül közvetlen, hogy milyen éppen Quatar. Lőtéri kutyát nem érdekli, fizessenek és mindenki boldog.
Kép
Kép
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.07.14. 19:42:48

Off: a Deloitte számai nettóban értendők, mert egyébként a Real pl. átlépte a 600 milliót az előző szezonban, meg a Bayern is valami 530 körüli összegről írt anno.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.14. 19:33:45

Úgy értettem ezt az ifiset, hogy egy ifi jobban tud fejlődni, ha eleinte nem az ő vállát terheli minden súly, és nem tőle várják a csodát felkerülése után már rögtön, hanem pár év alatt veszi át ezt a szerepet. Igazából "tehermentesítők" ezek az öregek szerintem, de mondom, ehhez nem értek egyáltalán, lehet irdatlan nagy baromságot mondok most.. :D

A második részhez meg annyit, hogy még mindig arról volt szó részemről, hogy tökmindegy hogy kozmetikázták melyik kimutatást, az összehasonlítósban az összes klubnak ugyanúgy ment a kozmetika, ezért valós képet ad arányaiban arról, hogy hogy is állunk a többiekhez képest. És abból látható, hogy az elméletileg gazdaságibb irányú vezetőség mégse akkora király ebben. Ráadásul úgy, hogy a manapság rossz névnek számító Qatar a fő szponzorunk..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.14. 19:29:21

del nido konkrétan a város pénzét sikkasztotta
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.14. 19:19:49

Első rész az olyan, hogy az idősebb játékos, aki idejön is tudja, hogy pl ő nem fog soha felkerülni a nagy csapathoz, míg a fiatalabbak meg ezért küzdenek. Lehet eredményesség szempontjából jól jön 1-2 rutinróka, akik segítenek bent maradni, de az Ificsapatnak nem az eredményessége a lényeg, hanem hogy felkészítse a játékosokat és játékszituációkat élesben lehessen gyakorolni. Ott Eusebio körüli hercehurca lehet hiba ezt aláírom, de vele azért előző idényben meg elértünk egy szép eredményt és alapvetően én pl mindig annak a híve vagyok, hogy ha rosszul is megy, akkor is hagyni kell dolgozni az embert, mert csak év végén lehet leszűrni igazán a konklúziót.

Második részhez meg linkeltem a Forbes kimutatásait is, bár lehet ők is ezekből tájékozódnak és adnak ki kimutatást. A fene se tudja, nyilván hogy a számokat lehet jobbról is meg balról is megközelíteni és a könyvelés is olyan mint a bikini, hogy sok mindent megmutat, de a lényeget eltakarja. Én magát azt, hogy inkább gazdasági szempontokra helyezik a hangsúlyt egy járhatóbb útnak tekintem. Gondolok itt arra, hogy befektetések, szponzorok, piacnyitás stb. Ráadásul az igazolásoknál nem utolsó szempont, hogy próbálnak pénz is csinálni és pénzért eladni embereket. Neymar-Suarez megvételét én indokolatlannak tartottam, szerintem ennyit nem értek, de még az is lehet, hogy ez marketingtevékenységgel kilehet küszöbölni, mindenesetre pl őket nem támogattam, de az igazolás politika alapvetően azért jó.
Kép
Kép
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.07.14. 19:11:20

Bob_Marley írta:Az megvan, hogy Laporta alatt szinte végig a harmadosztályban volt a B csapat és annyira kimagaslott, hogy sorra tudta termelni a Damia, Fernando Navaro stb embereket a Masia. És termelt Busquetset, Pedrot és másokat is, de őket se felejtsük ki és még volt valami Kike, Koki vagy valami hasonló csatártehetségünk is. Utóbbi időben meg többnyire második osztályban voltunk, pedig még tönkre is tették...... Most legalább a kölcsönszerződéseknek van valami értelme és pénzt is csinálunk a fiatalokból.
Eusebio kinevezése leváltása stb, fellehet hozni hibának. De pl ami volt egy cikkben, hogy a rutinos embereket elküldték, vagy nem játszatták, már akkor is írtam, hogy miért lenne hiba? A B csapatnak a játékosokat kell kinevelni hogy hol vannak meg mi az eredmény az lényegtelen.
itt tok jo dolgokat irsz, valoban nem az a legfontosabb, hogy hanyadosztalyban toljak a sracok, bar a nagyobb szinvonal miatt nyilvan jobb a masodosztaly, de a harmad se katasztrofa.
az a lenyeg, hogy kepzett es jo edzok kezei alatt legyenek a fiatalok, ne koklerek foglalkozzanak veluk.
na, pont ez hianyzik nekem/nekunk, amikor a La Masia hibairol beszelunk
remelem nem akarjuk osszehasonlitani a kinevezett edzoket, az meltatlan lenne.
Bob_Marley írta:A stadion már régóta projekt meg a csarnok is, nem hogy örülnénk, hogy innovatív tervekkel jönnek elő és építkeznek, még fanyalgunk is. Pedig jobb befektetés nem igen van, mint hogy építkeznek. Az ára jogos felvetés lehet, ezt nem tudom kívülállóként megmondani, de maga az ötlet már régóta esedékes.
egyelore tudni annyit lehet, hogy 200 milla banki kolcson, 200 milla sajat forras, 200 milla nevado szponzor, + par szexi latvanyterv.
ettol azert nem vagom hanyatt magam.
visca el barca írta:a sok erkölcs bajnoka, meg mes que un clubozó, gondolom gyorsan elfelejtette azt a tényt, hogy az egész botrányt (ha jól emlékszem) egy socio indította el. gondolom egyik reggel felkelt, aztán reggelizés közben eszébe jutott h kikéri a (valószínűleg számára) transfer papírjait, majd úgy brahiból feljelentette rosellt. elég sanszos h így történt
Jordi Casesnek hivjak az emlitett socit, de nehogy mar o legyen a szararc azert mert Bartoek rosszul inteztek Neymar leigazolasat. :lol:
egyebkent joga van van kikerni a papirokat (ha fizetosse tennek a kozerdeku adatigenylest, az megoldhatja a problemakat :D ) a feljelentest meg nem o tette meg
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.14. 19:03:46

Bob_Marley írta: De pl ami volt egy cikkben, hogy a rutinos embereket elküldték, vagy nem játszatták, már akkor is írtam, hogy miért lenne hiba? A B csapatnak a játékosokat kell kinevelni hogy hol vannak meg mi az eredmény az lényegtelen.
Én ezt tök laikusként írom, de szerintem az ifiknek jól jön, ha van egy "biztos pont" körülöttük a csapatban, nem csak 11-en fiatalként, rutin nélkül futkosnak, és próbálnak húzóemberek lenni. Nem túl jól megfogalmazott, de szerintem értitek mire célzok. Vagy ez nem így van? Sosem fociztam profi szinten, úgyhogy aki megtette, és van némi tapasztalata - még ha lényegesen kisebb szinten is, mint a Barca :D -, az javíthat nyugodtan, tényleg érdekel.
Bob_Marley írta:@palesz77
Akkor vagy Fausnál, vagy ennél a linknél nem jók a számok. Utánanéztem tavaly 530 millió euró volt a bevétel.
http://www.fcbarcelona.com/club/detail/ ... lion-euros
A könyvelés szép dolog, gondolom ezért vannak más számok. :D De igazából nem is azon van a hangsúlya a mondandómnak, hogy mennyi az annyi, hanem hogy a többi klubhoz viszonyítva mennyi. Egy független lap meg nyilván nem arra hajt, hogy lejárassa Bartoékat, szóval nem hiszem, hogy fals infokkal látnak el minket a jobb kép érdekében, míg ezt egy elnökségnél ugye nem merném kijelenteni. Laporta ügye is tökéletes példa erre, szerintem sosem tudjuk meg, hogy kinek volt igaza, valahol az arany középútnál szerintem, nem volt akkora nyereség, mint Joan mondta, de akkora veszteség sem, mint Bartoék állították.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.14. 18:44:15

Az megvan, hogy Laporta alatt szinte végig a harmadosztályban volt a B csapat és annyira kimagaslott, hogy sorra tudta termelni a Damia, Fernando Navaro stb embereket a Masia. És termelt Busquetset, Pedrot és másokat is, de őket se felejtsük ki és még volt valami Kike, Koki vagy valami hasonló csatártehetségünk is. Utóbbi időben meg többnyire második osztályban voltunk, pedig még tönkre is tették...... Most legalább a kölcsönszerződéseknek van valami értelme és pénzt is csinálunk a fiatalokból.
Eusebio kinevezése leváltása stb, fellehet hozni hibának. De pl ami volt egy cikkben, hogy a rutinos embereket elküldték, vagy nem játszatták, már akkor is írtam, hogy miért lenne hiba? A B csapatnak a játékosokat kell kinevelni hogy hol vannak meg mi az eredmény az lényegtelen.
-A stadion már régóta projekt meg a csarnok is, nem hogy örülnénk, hogy innovatív tervekkel jönnek elő és építkeznek, még fanyalgunk is. Pedig jobb befektetés nem igen van, mint hogy építkeznek. Az ára jogos felvetés lehet, ezt nem tudom kívülállóként megmondani, de maga az ötlet már régóta esedékes.
-Ez a minket támadnak duma, nálam olyan hogy amíg nincs eredménye addig kit érdekel? Ha annyira lerombolnák a klub profilját, akkor nem lenne annyi bevétel sem.
-Ezzel nem vitatkozok, legyen így.

És nem megmagyarázás volt, hanem én meg ezt látom. Vannak hibák, de egy profi klubnál kettő dolog számít, gazdasági és szakmai siker. Ez a kettő jelenleg megvan, innentől kezdve nekem ez a profil igenis tetszik.

@palesz77
Akkor vagy Fausnál, vagy ennél a linknél nem jók a számok. Utánanéztem tavaly 530 millió euró volt a bevétel.
http://www.fcbarcelona.com/club/detail/ ... lion-euros
Kép
Kép
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.07.14. 18:36:10

csak még egy gondolat a Neymar ügyhöz: az ahonnan őt meg kellett szerezni egy nem mindennapi konkurens elől nem egy európai piac! ha most el tekintek attól, hogy Zubi sportigazgató, ha jól sül el valami és semmi köze ha balhé van, az hogy a szerződéseket az elnök és/vagy az alelnök szignálja úgy általában( B.Tamás) ez az ügylet eredményes volt de valószínű kockázatos módon hajtották végre és ez utólag károkat is okozott , de közel sem akkorát mint egyesek hinni szeretnék
és bosszúvágytól hajtva szajkózzák ma is.
nem kardoskodom különösebben ennek ellenére Barto mellett sőt azzal az aggodalommal mélyen egyetértek, hogy mi lesz ha megválasztják és el is ítélik?!
nem , Mihu spori nem gondolom, hogy a kiszólás..: a cél szentesíti az eszközt.... ide való lenne. a cél nemes volt az eszköz eredményes, de valószínű hibás lehetett.... majd a sociók eldöntik kit büntetnek ....
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.07.14. 18:34:55

Itt nem arról van szó, hogy Laporta mekkora szent és szemét az aki Barto-ra szavaz, hanem hogy sokan -köztük én is- nem szeretnék, hogy egy olyan ember képviselje a klubot, aki már eddig is jócskán megcsorbította a hírnevét, még perek folytatódnak ellene, amiket nem mellesleg nem magánszemélyként követett el, hanem mint elnök.
Én nem akarom az egekig magasztalni Laporta-t és mindenképpen őt látni az elnöki székben, hiába szimpatikusak más jelöltek, de jelenleg csak neki van esélye Barto ellen. Ahhoz nem hiszem, hogy akkora zseninek kellett lenni, hogy a transferban-t megkerüljék, de valószínűnek tartom hogy nem egy Turant meg Vidalt igazoltunk volna ha nem büntetnek minket. És lehet, hogy Laporta alatt is jött ilyen játékos, mégis őket kapták el, ami azért nem biztos, hogy véletlen.

A gazdasági részébe pedig ne menjünk bele szerintem. Úgysem látunk bele, ha pedig Neymart tényleg ilyen 150 millió körül igazoltuk annyira nem állhatunk jól. (ha igen akkor meg elég rendesen átcsesztek minket) Mellesleg pont ők kampányoltak azzal, hogy Laporta milyen szörnyű helyzetben hagyta anyagilag a távozásakor a klubot, aztán valahogy mégis kiderült, hogy szó nincs ilyenről.

Nem egy szent Laporta sem, és az embereket sem az alapján kell megítélni, hogy ki mellett teszik le a voksukat, de személy szerint nem fogadnám jól, ha egy olyan embert támogatnának aki erkölcsileg rengeteg kárt okozott a klubnak, legyen az Laporta, Bartomeu vagy Jóska bácsi.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.14. 18:34:45

visca el barca írta:Ti is csak ezt hajtjátok nonstop
A klub gazdaságilag leszakad egyre jobban a többi nagytól - a bevételek csak nálunk nem nőttek kb, pedig ő még Qatart is hozta -, az Espai Barcát szinte az összes jelölt felülvizsgálná, mert túl sokba kerülne, a B csapatnál az edzőkérdést szörnyen oldották meg, és most egy 2006 óta nálunk dolgozó, és elismert edzővel "csesznek ki", a Masiával ő nem akar komolyabban számolni - nemrég mondott ilyesmiket -, Qatarra fúj az egész focivilág, mi hosszabbítani akarunk velük.. Meg még tuti kihagytam pár dolgot, ezek az elsők amik beugrottak. Szóval nem csak azt hajszoljuk, hogy börtön, csak általában erre reagál mindneki.. :D

És nem, ez nem azt jelenti, hogy számomra Laporta a Zisten, és őt akarom elnöknek, mert anno őskirálynak tartottam..
Bob_Marley írta:és hogy sokat lépett előre a többi csapattal szemben
Már csak 4. helyen vagyunk. 12/13-as szezonban is kb ennyi volt a bevételünk, azóta lehagyott 2 csapat is, és csak a miénk nem nőtt szinte semmit.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2015.07.14. 18:36:57-kor.
Lezárt