La Masia - Barça fiatalok

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.01. 19:50:00

Közben 12-tőt toltak a kicsik.
Grat nekik.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.01. 19:10:34

Chino írta:na jöhetne Mújica is, ha lőjön egy párat.
Ő nem sérült véletlenül? :-k
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.04.01. 19:02:17

palesz77 írta:http://latelete.tv/ver-barca-tv-online- ... to-gratis/

Nem tudom működik-e. Mondjuk jókor küldöm, már 5-0.. :D szerk.: Nem szóltam, már 7-0. A 33. percben járunk. :D

Félidőben 8-0, Alfaro és Romera is mesterhármast lőttek, Carbonell és Gumbau vállalták a másik kettőt. Cucurella 3 gólpassznál jár ha minden igaz.
Pont a büntetőnél értem el a meccset. Mit mondjak, nem rossz. Cucu nem kis assistokat ad, főleg a hatodiknál Alfaronak. Valami zseniális. Biztos nagyon elfogult vagyok, de a meccs egyik legjobbja. Nagy kincs az a srác.
Gerard is átvette ezt a 3-4--at, működik is. Marlontól várnék egy kicsit többet, eddig nem az ő meccse.
Ami megint csak bebizonyosodott, kár Carbonellt jegelni.
na jöhetne Mújica is, ha lőjön egy párat.

Na, ott a kilncedik. :)
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.01. 18:26:08

http://latelete.tv/ver-barca-tv-online- ... to-gratis/

Nem tudom működik-e. Mondjuk jókor küldöm, már 5-0.. :D szerk.: Nem szóltam, már 7-0. A 33. percben járunk. :D

Félidőben 8-0, Alfaro és Romera is mesterhármast lőttek, Carbonell és Gumbau vállalták a másik kettőt. Cucurella 3 gólpassznál jár ha minden igaz.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.04.01. 18:02:19

valaki nem tud egy működő linket, amin nézni lehet a meccset?
Forca Barca!!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.01. 15:58:16

palesz77 írta:Alena ma a nagyokkal edzett, és nincs is a B meccskeretébe, holnap gondolom átt lesz a keretben a Granada ellen. Samper örülhet. :D Chino, téged külön érdekelhet, Cucu megint ott a B keretben, Mboula szintén.
Most már elég sokat koptatja a kispadot. Átesik a tűzkeresztségen, vagy LE csak cukkolja?
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.01. 12:44:09

Alena ma a nagyokkal edzett, és nincs is a B meccskeretébe, holnap gondolom átt lesz a keretben a Granada ellen. Samper örülhet. :D Chino, téged külön érdekelhet, Cucu megint ott a B keretben, Mboula szintén.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.03.31. 09:31:00

Gareth Tello írta: Egyébként a többieket illetően sem érkeznek túl jó hírek mostanában:
- Cucurella szerződése júniusban lejár, és a hírek szerint a Barça már jelezte neki, hogy szívesen hosszabbítanának vele, de a Dortmund is erősen érdeklődik iránta
Erről én is hallottam, de nem hiszem, hogy elengednék. Gerard egyre jobban számít rá, tavasszal már rendszeresen hozta fel és játszatta is, nem mellesleg konkurenciája sem nagyon van.
A szerződés pedig nem számít annyit szerintem, mivel szinte a fél csapatnak akkor jár le (köztük Alena-nak is), gondolom egyszerre fognak több játékossal.

Gareth Tello írta: - Lee, akinek szintén ez az utolsó szezonja a Juvenil A-ban, lehet, hogy nem lesz Barça B-kerettag jövőre, hanem kölcsönben távozik
Ez már érdekesebb, mert elvileg úgy volt, hogy az idei szezont már stabilan a B-ben tölti


- Palencia iránt a Stoke érdeklődik (ha Lucho maradna még egy évre, akkor azt mondanám, hogy Palencia biztosan távozni fog, jelen esetben viszont - reményeim szerint - csak megvárja még, hogy ki lesz az új edző, és milyen tervei lesznek vele)

Palencia azért lenne nagy érvágás, mert nagyon jó szezont fut és az utánpótlásban sincs túl nagy tehetség jobb bekk posztra. Nilit én személy szerint nem tartom komoly szintnek. Amikor Palencia-nak a baloson kellett játszatni nagyon megsínylítette a jobb szél.

- José Suárez pedig, aki nélkül aligha lenne ilyen jó helyzetben most a B csapat, lejáró szerződéssel ingyen távozhat a nyáron, a Sport szerint többek között a Sevilla és a Las Palmas is szívesen leigazolná őt. [/quote]

Kétlem, hog elmenne a Sevillaba padot koptatni. Hosszútávon sem valószínű, hogy kiszorítaná Ricot. Legalábbis ha van egy kis esze.
Gareth Tello írta:Kicsit túlozva azt is mondhatnánk, hogy a vezetőség célja egy saját nevelések nélküli B csapat jövőre. :mrgreen: Igazolások ugyanis, úgy tűnik, lesznek:
- a Gimnàstic elnöke egy interjúban elmondta, hogy a védekező középpályás Josep Calavera a Barçába fog igazolni (a Sport azt írta, hogy minden bizonnyal egyből a B-be jön - ezt alighanem Oriol Busquets játékpercei bánják majd...)
- a Valencia 19 éves középhátvédje, Mariano Konyk is a kiszemeltek között van
- hasonló a helyzet a Betis 20 éves középpályásával, Fabián Ruizzal, aki idén az Elchében szerepel kölcsönben

Ehhez is kapcsolódóan apróbb "fun" fact, hogy a múlt szombati bajnokin José Suárez sérülését követően (vállsérülés, nagyjából hat hetet kell kihagynia szegénynek :? ) kb. 40 percig összesen egy saját nevelésű játékossal futballozott a Barça B (ez volt Palencia)... :D
Igazából Kaptoum-ra leszek kíváncsi mi lesz jövőre. Én jó esélyt látok az ő dobbantására. A sérülése után jóformán nem is játszott, teljesen elfelejtette Gerard, pedig benne aztán van fantázia. Mondjuk benne lehet a pakliban, hogy Alena mellett egy kicsit stabilabb kp-t akart, de ez akkor is nagyon feltűnő volt, pedig Alfaro azért rendszeresen besegített hátra. Szerintem simán benne van, hogy valami nem oké a háttérben.

Vásárlás biztos hogy lesz. Busquets-en és Cucu-n kívül nem tudom ki az akinek igazán komoly esélye van feljönni és játékperceket is kapna.
Ha Marlon marad, nem értem miért kellene új kh. Tarín már felépült, ott van még Martinez, aki még biztos pont. Lopez is inkább csak kényszerűségből játszott. Szegény Vilanova-t meg el kéne passzolni, mert még a cserekapus is többet játszik nála.
Mindenesetre érdekes lesz a köv szezon. A kezdőbe szerintem egyedül Cucu fog jönni, a többi az igazolásoktól függ. Mondjuk komoly ballaszttól is meg lehetne szabadulni a jelenlegi állás szerint.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2017.03.30. 18:43:34

Gareth Tello írta:It's not yet clear whether Juvenil A winger Carles Pérez (19) will get promoted to Barcelona B in the summer. [sport]
Remélem, felkerül végül a B-hez, vagy legalább kölcsönadjuk egy másik spanyol csapatnak, nem örülnék, ha végleg elveszítenénk őt... Elég tehetséges gyerek, ráadásul ebben a szezonban különösen jó formában futballozik.

Egyébként a többieket illetően sem érkeznek túl jó hírek mostanában:
- Cucurella szerződése júniusban lejár, és a hírek szerint a Barça már jelezte neki, hogy szívesen hosszabbítanának vele, de a Dortmund is erősen érdeklődik iránta
- Lee, akinek szintén ez az utolsó szezonja a Juvenil A-ban, lehet, hogy nem lesz Barça B-kerettag jövőre, hanem kölcsönben távozik
- Palencia iránt a Stoke érdeklődik (ha Lucho maradna még egy évre, akkor azt mondanám, hogy Palencia biztosan távozni fog, jelen esetben viszont - reményeim szerint - csak megvárja még, hogy ki lesz az új edző, és milyen tervei lesznek vele)
- José Suárez pedig, aki nélkül aligha lenne ilyen jó helyzetben most a B csapat, lejáró szerződéssel ingyen távozhat a nyáron, a Sport szerint többek között a Sevilla és a Las Palmas is szívesen leigazolná őt

Kicsit túlozva azt is mondhatnánk, hogy a vezetőség célja egy saját nevelések nélküli B csapat jövőre. :mrgreen: Igazolások ugyanis, úgy tűnik, lesznek:
- a Gimnàstic elnöke egy interjúban elmondta, hogy a védekező középpályás Josep Calavera a Barçába fog igazolni (a Sport azt írta, hogy minden bizonnyal egyből a B-be jön - ezt alighanem Oriol Busquets játékpercei bánják majd...)
- a Valencia 19 éves középhátvédje, Mariano Konyk is a kiszemeltek között van
- hasonló a helyzet a Betis 20 éves középpályásával, Fabián Ruizzal, aki idén az Elchében szerepel kölcsönben

Ehhez is kapcsolódóan apróbb "fun" fact, hogy a múlt szombati bajnokin José Suárez sérülését követően (vállsérülés, nagyjából hat hetet kell kihagynia szegénynek :? ) kb. 40 percig összesen egy saját nevelésű játékossal futballozott a Barça B (ez volt Palencia)... :D

Fú de piszkosul felkészült vagy!! :shock: :o =D>

Ezek nagyon szomorú infok, amin változtatni kéne ez rossz irány, nem az amiért mi évekig a mellünket vertük, hogy persze a madrid csak bevásárol mi meg nevelünk játékosokat, akikbe beépül a klub szellemisége, mi most mi mást csinálunk? =D> #-o Nincs ezzel baj, csak akkor ne szóljunk meg mást.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.03.30. 17:15:48

Az egy dolog, hogy a vezetőség így kezeli az utánpótlást. De láthatóan a szurkolók se fejtenek ki nyomást rájuk, hogy ne így csinálják.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.30. 16:30:49

It's not yet clear whether Juvenil A winger Carles Pérez (19) will get promoted to Barcelona B in the summer. [sport]
Remélem, felkerül végül a B-hez, vagy legalább kölcsönadjuk egy másik spanyol csapatnak, nem örülnék, ha végleg elveszítenénk őt... Elég tehetséges gyerek, ráadásul ebben a szezonban különösen jó formában futballozik.

Egyébként a többieket illetően sem érkeznek túl jó hírek mostanában:
- Cucurella szerződése júniusban lejár, és a hírek szerint a Barça már jelezte neki, hogy szívesen hosszabbítanának vele, de a Dortmund is erősen érdeklődik iránta
- Lee, akinek szintén ez az utolsó szezonja a Juvenil A-ban, lehet, hogy nem lesz Barça B-kerettag jövőre, hanem kölcsönben távozik
- Palencia iránt a Stoke érdeklődik (ha Lucho maradna még egy évre, akkor azt mondanám, hogy Palencia biztosan távozni fog, jelen esetben viszont - reményeim szerint - csak megvárja még, hogy ki lesz az új edző, és milyen tervei lesznek vele)
- José Suárez pedig, aki nélkül aligha lenne ilyen jó helyzetben most a B csapat, lejáró szerződéssel ingyen távozhat a nyáron, a Sport szerint többek között a Sevilla és a Las Palmas is szívesen leigazolná őt

Kicsit túlozva azt is mondhatnánk, hogy a vezetőség célja egy saját nevelések nélküli B csapat jövőre. :mrgreen: Igazolások ugyanis, úgy tűnik, lesznek:
- a Gimnàstic elnöke egy interjúban elmondta, hogy a védekező középpályás Josep Calavera a Barçába fog igazolni (a Sport azt írta, hogy minden bizonnyal egyből a B-be jön - ezt alighanem Oriol Busquets játékpercei bánják majd...)
- a Valencia 19 éves középhátvédje, Mariano Konyk is a kiszemeltek között van
- hasonló a helyzet a Betis 20 éves középpályásával, Fabián Ruizzal, aki idén az Elchében szerepel kölcsönben

Ehhez is kapcsolódóan apróbb "fun" fact, hogy a múlt szombati bajnokin José Suárez sérülését követően (vállsérülés, nagyjából hat hetet kell kihagynia szegénynek :? ) kb. 40 percig összesen egy saját nevelésű játékossal futballozott a Barça B (ez volt Palencia)... :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.03.28. 14:56:11

Samper írta:
Nero. írta: Engedd el. Esélytelen és nincs is rá szükségünk.
Mert ti szerelmesek vagytok Denisbe. Én nem.
Mert te szerelmes vagy Alenába. Én nem. :mrgreen:
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.03.28. 06:18:14

Nero. írta: Engedd el. Esélytelen és nincs is rá szükségünk.
Mert ti szerelmesek vagytok Denisbe. Én nem.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.03.27. 22:21:26

Samper írta:
zola8787 írta:
Gumbau felkészül. :mrgreen:

Mekkora középpálya lenne már: Gumbau, Denis, Gomez. A Xavi - Ini - Busi trió elbújhatna mellettük.
Ha most se fog sor kerülni Aleñá bajnoki bemutatkozására (legalább csereként). akkor nem tudom, mit gondoljak. (t.i. LE-ről és a vezetőségről)
Engedd el. Esélytelen és nincs is rá szükségünk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.03.27. 19:15:40

zola8787 írta:
Gumbau felkészül. :mrgreen:

Mekkora középpálya lenne már: Gumbau, Denis, Gomez. A Xavi - Ini - Busi trió elbújhatna mellettük.
Ha most se fog sor kerülni Aleñá bajnoki bemutatkozására (legalább csereként). akkor nem tudom, mit gondoljak. (t.i. LE-ről és a vezetőségről)
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.03.22. 05:13:02

zola8787 írta:[
Gumbau felkészül. :mrgreen:

Mekkora középpálya lenne már: Gumbau, Denis, Gomez. A Xavi - Ini - Busi trió elbújhatna mellettük.
Viccnek szántad, de ehhez tedd hozzá, hogy mégis LE marad az edző. :)
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.03.21. 21:54:35

Samper írta:Most Roberto azt nyilatkozta, hogy - ellentétben a múlt nyárral - idén jön fel játékos a B-ből az A-ba. Nyilván ezt az érintett(ek) is tudja(K).
Gumbau felkészül. :mrgreen:

Mekkora középpálya lenne már: Gumbau, Denis, Gomez. A Xavi - Ini - Busi trió elbújhatna mellettük.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.03.21. 21:22:45

Most Roberto azt nyilatkozta, hogy - ellentétben a múlt nyárral - idén jön fel játékos a B-ből az A-ba. Nyilván ezt az érintett(ek) is tudja(K).
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.03.20. 12:28:37

Samper írta:Törődik azzal a vezetőség, hogy a B kitartóan vezeti a tabellát? Vagy érdektelennek tekinti mind az edzőt, mind a játékosokat?
Szerintem kérdezd meg őket. :D
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.03.20. 06:02:58

Törődik azzal a vezetőség, hogy a B kitartóan vezeti a tabellát? Vagy érdektelennek tekinti mind az edzőt, mind a játékosokat?
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.03.15. 18:45:07

Tromort77 írta:
Amúgy amit most leírtál én ugyanezt gondoltam anno Neymaról is. Szóval azóta én nem merek senkit se leírni. :D
Na akkor ez hátha egy jó Omen... :D De egyébként nem bánnám, ha végre egy világklasszis Brazil generáció kerekedne, nagyon hiányzik egy 2002eshez hasonló szintű Brazil keret.
Tromort77

2017.03.15. 18:24:01

TripleH írta: Na pár év és jöhet Neymar cseréjének. :mrgreen: De, hogy őszinte legyek, nem vagyok elájulva tőle. Ilyet minden második Brazíl gyerek tud kb, de a videon is többet esik, mint amennyit tényleges támadással foglalkozik. Szerintem visszatér a Citybe és ha onnan tudja folytatni, ahol abbahagyta, akkor neki lesz jövője. Ott van pl Juan is akit velünk hoztak össze, tőle is minden második videó ilyen kb.
Persze, olyan hú de nagyot nem mutatott nekem se ezek a kis videók alapján. De gondolom okkal figyeli a klub.
Amúgy amit most leírtál én ugyanezt gondoltam anno Neymaról is. Szóval azóta én nem merek senkit se leírni. :D
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.03.15. 18:18:30

Tromort77 írta:Barcelona are eyeing up a move to sign Flamengo player Vinicius Jr (16) whom the club have been following for months #fcblive [sport/md]

https://www.youtube.com/watch?v=HJ83-HOWgKA

https://streamable.com/ode21 :shock: 8)

https://streamable.com/af5w6
Na pár év és jöhet Neymar cseréjének. :mrgreen: De, hogy őszinte legyek, nem vagyok elájulva tőle. Ilyet minden második Brazíl gyerek tud kb, de a videon is többet esik, mint amennyit tényleges támadással foglalkozik. Szerintem Jesus visszatér a Citybe és ha onnan tudja folytatni, ahol abbahagyta, akkor neki lesz jövője. Ott van pl Juan is akit velünk hoztak össze, tőle is minden második videó ilyen kb.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára TripleH 2017.03.15. 18:42:49-kor.
Tromort77

2017.03.15. 18:02:06

Barcelona are eyeing up a move to sign Flamengo player Vinicius Jr (16) whom the club have been following for months #fcblive [sport/md]

https://www.youtube.com/watch?v=HJ83-HOWgKA

https://streamable.com/ode21 :shock: 8)

https://streamable.com/af5w6
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.03.11. 20:49:10

S.Agüero írta:Miért lenne rövid a pad? Főleg a középpályán... Előre meg úgyse fog rotálni.
Aleñá az utazó keretben. Persze lehet, hogy csak a lelátóra.
Válasz küldése