La Masia - Barça fiatalok

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2024.02.25. 18:22:02

Közben utánanéztem a neten. Jól ki van pattintva a gyerek, igazi őserő.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.02.25. 18:16:55

Alcantara írta:
2024.02.25. 18:10:38
Chino írta:
2024.02.25. 18:04:49
Ha valaki kíváncsi a kicsik meccsére:

https://www.youtube.com/watch?v=C2R6eqb7FtQ

Guiu centerben kezd

Már emberelőny és 1:0 =D> =D> =D>
Köszi a linket, éppen a gól előtt sikerült bekapcsolódnom. Ki ez a gólszerző gyerek egyébként? Nem a neve, azt láttam.Van infó róla?
Fayé volt, középhátvéd

Fura de Fort is látszik. Kár, hogy Dani Rodriguez sérült. Bár akkor nem játszana Guiu

Egyébként kint van Pedri és Gavi is :D
Forca Barca!!!!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2024.02.25. 18:10:38

Chino írta:
2024.02.25. 18:04:49
Ha valaki kíváncsi a kicsik meccsére:

https://www.youtube.com/watch?v=C2R6eqb7FtQ

Guiu centerben kezd

Már emberelőny és 1:0 =D> =D> =D>
Köszi a linket, éppen a gól előtt sikerült bekapcsolódnom. Ki ez a gólszerző gyerek egyébként? Nem a neve, azt láttam.Van infó róla?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.02.25. 18:04:49

Ha valaki kíváncsi a kicsik meccsére:

https://www.youtube.com/watch?v=C2R6eqb7FtQ

Guiu centerben kezd

Már emberelőny és 1:0 =D> =D> =D>
Forca Barca!!!!
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.02.20. 18:19:37

Chino írta:
2024.02.20. 17:19:30
Cubarsítól nem sokkal fiatalabb és ami a tapasztalatot illeti több is van neki, mint amikor kh-nak felhozták a srácot, rutinra, felelősségre még több is kell belső védőként, mint vkp-kkp-ként. Ráadásul pont azt mondják róla, hogy a korához képest nagyon érett játékos. Romeu helyett mondjuk a kupában ki lehetett volna próbálni.
Igen, ki lehetett volna próbálni, én is kíváncsi lennék rá. És tudom, olvasom, hogy miket mondanak róla, de azt is hozzáteszik, hogy érdemes várni még egy-két évet a felnőtt csapattal. Nem a képességei miatt.
Bízzunk benne, hogy két év múlva is a miénk lesz.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.02.20. 17:19:30

brazilfan írta:
2024.02.20. 16:15:22
Chino írta:
2024.02.20. 14:43:01
El tudom képzelni, hogy DR és Bernal közül egyik be fog még mutatkozni. Utóbbi annyira egyértelmű lenne, abszolút hiányposzt, Yamal után talán a La Masia jelenlegi legnagyobb tehetsége, de valamiért nem kell Xavinak.
Még nagyon fiatal, 16 éves. Igaz, hogy Yamal is ennyi, de Bernal posztjához szerintem sokkal több tapasztalatra, meccsrutinra van szükség, mint a támadókéhoz.
Én Unai Hernandezt is szoktam figyelni, de nem valószínű, hogy idén lehetőséghez fog jutni.
Cubarsítól nem sokkal fiatalabb és ami a tapasztalatot illeti több is van neki, mint amikor kh-nak felhozták a srácot, rutinra, felelősségre még több is kell belső védőként, mint vkp-kkp-ként. Ráadásul pont azt mondják róla, hogy a korához képest nagyon érett játékos. Romeu helyett mondjuk a kupában ki lehetett volna próbálni. Testfelépítésre is elég komoly (190 cm/78-80 kg) és tényleg hasonlók a skilljei mint Businak, csak a sebessége jobb és többet operál hosszú labdákkal.

Nem azt mondom, hogy akkor belőle is csináljunk kezdőjátékost, de ha már ennyire vékonyak voltunk ott, meg lehetett volna nézni egy Barbastro vagy Unions ellen, mondjuk Romeut váltva, vagy akár egy sorral feljebb.
Szerintem Yamalra vagy Cubarsíra sem úgy gondolt Xavi, hogy majd kezdők lehetnek Raphinhát vagy Inigot padra küldve, de esélyt kaptak és éltek vele. Ahogy az Atletícben is. Szezon elején Casadó lesérült, Bernalt berakták a helyére, aztán bent is ragadt alig 16 évesen a kezdőben.
Forca Barca!!!!
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.02.20. 16:15:22

Chino írta:
2024.02.20. 14:43:01
El tudom képzelni, hogy DR és Bernal közül egyik be fog még mutatkozni. Utóbbi annyira egyértelmű lenne, abszolút hiányposzt, Yamal után talán a La Masia jelenlegi legnagyobb tehetsége, de valamiért nem kell Xavinak.
Még nagyon fiatal, 16 éves. Igaz, hogy Yamal is ennyi, de Bernal posztjához szerintem sokkal több tapasztalatra, meccsrutinra van szükség, mint a támadókéhoz.
Én Unai Hernandezt is szoktam figyelni, de nem valószínű, hogy idén lehetőséghez fog jutni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.02.20. 14:43:01

bence0330 írta:
2024.02.20. 00:06:54
Chino írta:
2024.02.19. 01:47:29
A kicsik újra győztek, már a negyedikek a tabellán.

Ezt a Guiu-gólt Ibra is mefirigyelhette volna :-k :-k

https://www.youtube.com/watch?v=XLZbmd1lwHQ

https://www.youtube.com/watch?v=XLZbmd1lwHQ (1:50-től)
Ez a srác egy kincs, főleg, ha azt nézzük, mennyire nem tudtunk kilencest kinevelni soha. Benne minden megvan, erő, gyorsaság, magasság, gólérzékenység. Csak rajtunk múlik, mi lesz belőle. A gól tényleg Ibrás volt. :)
Az biztos, hogy nagyon gólérzékeny a srác, az idénybeli 14 meccsen, 421 perc alatt 5 gólt szerzett, ami a 90 perces átlag alatt van.
2023-ban a válogatottban 17 meccsen (1236 perc), átlag 73 játékperccel 10 gól.
Ha mindent összeszámolunk, 2023/24-ben, 31 meccsen 84 gól/perc a mutatója.

Mondjuk Xavinak sokat köszönhet a srác, gyakorlatilag névtelen volt , még Marquez sem adott neki lehetőséget és lehet, hogy kellett támadó, de nem volt logikus pont őt hozni. Ahogy Cubarsít sem. Volt egy Fayé, Mbacké duó akik jóval tapasztaltabbak, sőt az előbbiért fizettünk is, mégis a 16 éves kölyköt választotta.

Viszont én még mindig kicsit szkeptikus vagyok a Guiuval, egy stabil második számú center szintet szerintem egyértelműen meg fog ütni, de kezdőként még nagyon kérdésesnek tartom akár ez elkövetkező két évet tekintve.
Nyilván még rengeteget fejlődhet, alig 18 éves. Nagy kérdés, hogy a következő edző hogyan fog rá tekinteni, illetve ugy en bloc a fiatalokra. Ez most egy nagyon jó generáció, kb. mint a Busi, Piqué, Ini Cesc, Alba (Messit most nem számolom ide mert az egy külön történet). Fort, Yamal, Cubarsí, Guiu, Bernal és még ki tudja kik csatlakozhatnak, van még potenciál a Prim, Darvich, Dani Rodriguez trióban is vagy éppen olyan hirtelen felbukkanások, akikről addig nem nagyon szólt a fáma, mint pl. Guiu.
El tudom képzelni, hogy DR és Bernal közül egyik be fog még mutatkozni. Utóbbi annyira egyértelmű lenne, abszolút hiányposzt, Yamal után talán a La Masia jelenlegi legnagyobb tehetsége, de valamiért nem kell Xavinak.

Ami az egyik legnagyobb félelmem és legnagyobb kérdés az új edzővel kapcsolatban, hogy a következő évben is láthatjuk-e a fiatalokat a pályán és esetleg csatlakoznak még hozzájuk.
Forca Barca!!!!
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.02.20. 11:16:15

Chino írta:
2024.02.19. 01:47:29
A kicsik újra győztek, már a negyedikek a tabellán.

Ezt a Guiu-gólt Ibra is mefirigyelhette volna
Pazar gól, nemcsak a kivitelezés, hanem az is, hogy Guiu honnan indult és hogyan előzte meg a védőt.
Egy dolog biztosan mellette szól az összehasonlításban, a személyisége egészen más, mint Ibráé, remélem, hogy ilyennek is marad.

A kicsik egy kisebbfajta gödörből kezdenek el kijönni, nyilván még jobbak és eredményesebbek lennének, ha néhány kulcsjátékosnak nem a felnőtteknél kellene játszania.
Faramuci69
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2021.06.02. 07:19:18

2024.02.20. 09:01:49

bence0330 írta:
2024.02.20. 00:06:54
Chino írta:
2024.02.19. 01:47:29
A kicsik újra győztek, már a negyedikek a tabellán.

Ezt a Guiu-gólt Ibra is mefirigyelhette volna :-k :-k

https://www.youtube.com/watch?v=XLZbmd1lwHQ

https://www.youtube.com/watch?v=XLZbmd1lwHQ (1:50-től)
Ez a srác egy kincs, főleg, ha azt nézzük, mennyire nem tudtunk kilencest kinevelni soha. Benne minden megvan, erő, gyorsaság, magasság, gólérzékenység. Csak rajtunk múlik, mi lesz belőle. A gól tényleg Ibrás volt. :)
Szalais :)
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.20. 00:06:54

Chino írta:
2024.02.19. 01:47:29
A kicsik újra győztek, már a negyedikek a tabellán.

Ezt a Guiu-gólt Ibra is mefirigyelhette volna :-k :-k

https://www.youtube.com/watch?v=XLZbmd1lwHQ

https://www.youtube.com/watch?v=XLZbmd1lwHQ (1:50-től)
Ez a srác egy kincs, főleg, ha azt nézzük, mennyire nem tudtunk kilencest kinevelni soha. Benne minden megvan, erő, gyorsaság, magasság, gólérzékenység. Csak rajtunk múlik, mi lesz belőle. A gól tényleg Ibrás volt. :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.02.19. 01:47:29

A kicsik újra győztek, már a negyedikek a tabellán.

Ezt a Guiu-gólt Ibra is mefirigyelhette volna :-k :-k

https://www.youtube.com/watch?v=XLZbmd1lwHQ

https://www.youtube.com/watch?v=XLZbmd1lwHQ (1:50-től)
Forca Barca!!!!
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2024.02.02. 16:59:03

Xavi elég sok tini játékosunkat felhozta edzésre, egy részük be is mutatkozott a felnőtteknél. Ezt kéne folytatnia a hátralévő idejében, mert aligha valószínű, hogy egy érkező új edzőnek maradna ideje/energiája ilyesmire. Arra érdemes tini viszont feltehetőleg még akad a 15+-osok között.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.02.02. 15:46:18

mvik írta:
2024.02.01. 23:54:53
ElBartimaeus írta:
2024.02.01. 22:22:54
Mert ezek korosztályos csapatok ellen bemutatott megmozdulások voltak, azokból is egy összeállítás. Nem edzésmunka, nem felnőtt meccsek 90%-a, hanem néhány kiragadott pillanat.

Mindezzel együtt ügyesnek tűnik és kíváncsi vagyok rá, de nem kell az új Messit látni benne egy 7 perces videó alapján, ami az elmúlt 3+ év meccseiből készült.
Ja én nem látom új Messinek, csak ezek a finom labdatologatások és a ügyes passzok Messit juttatták róla eszembe ennyi :D Én csak azért kérdeztem hogy miért nem láttuk még a nagyok között, mert pont ez a stílusú játék hiányzik most onnan, nekem időnként az az érzésem hogy túl nagy a távolság a támadó sor és a középpályások között és ezért is szerzünk kevesebb gólt, középpályásaink ritkábban tudják csellel egy az egyben megverni a védőiket és ez által előnyt kialakítani középen, Pedri szokott néha-néha megverni valakit, de ha ő nincs akkor gáz van, Fermin ugyan lelkes, de nem képes ilyenekre, Gündo meg már túl lassú ehhez.
Ő is még egy U19-es játékos, ősszel töltötte be a 18-at, sok fiatal mutatkozott be, de nem lehet mindenkit folyamatosan felhívogatni, akármilyen szűk is a keret. Szép lassan jönnek felfelé.
Tavaly Yamalból már láttunk valamit, aztán Guiu, Fort, Cubarsí, folyamatosan érkeznek, plusz érkezett Roque is. Még Bernalra "számítok" idén, hogy debütálhat.

Persze, hogy nem lehet egy 7-8 perces videóból olyan sokat leszűrni, de a stílusát, erősségeit, hogy lát a pályán, mikre képes azért be lehet lőni.Nyilván nem fogja folyamatosan ezeket ellőni, ha esetleg csatlakozik a felnőttekhez, de azért látni, hogy milyen passzokat tud osztogatni stb.
Xavinak eddig elég jó szeme volt, ami a fiatalokat illeti, szóval, ha jó ideje figyelgeti és fel is hozza van esély, hogy lesz belőle valami.
Idáig akivel próbálkozott, mind "bejött", ha lehetőséget kaptak el lehet mondani, hogy éltek vele. Legutóbb Cubarsí, Fort stb. azt a lécet amit felállítottak számukra, eddig(!) bőven megugrották. Az, hogy hosszútávon így lesz-e még kérdőjel, de eddig nagyon biztatóak.
Forca Barca!!!!
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2024.02.01. 23:54:53

ElBartimaeus írta:
2024.02.01. 22:22:54
Mert ezek korosztályos csapatok ellen bemutatott megmozdulások voltak, azokból is egy összeállítás. Nem edzésmunka, nem felnőtt meccsek 90%-a, hanem néhány kiragadott pillanat.

Mindezzel együtt ügyesnek tűnik és kíváncsi vagyok rá, de nem kell az új Messit látni benne egy 7 perces videó alapján, ami az elmúlt 3+ év meccseiből készült.
Ja én nem látom új Messinek, csak ezek a finom labdatologatások és a ügyes passzok Messit juttatták róla eszembe ennyi :D Én csak azért kérdeztem hogy miért nem láttuk még a nagyok között, mert pont ez a stílusú játék hiányzik most onnan, nekem időnként az az érzésem hogy túl nagy a távolság a támadó sor és a középpályások között és ezért is szerzünk kevesebb gólt, középpályásaink ritkábban tudják csellel egy az egyben megverni a védőiket és ez által előnyt kialakítani középen, Pedri szokott néha-néha megverni valakit, de ha ő nincs akkor gáz van, Fermin ugyan lelkes, de nem képes ilyenekre, Gündo meg már túl lassú ehhez.
mvik
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2188
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2024.02.01. 22:22:54

Mert ezek korosztályos csapatok ellen bemutatott megmozdulások voltak, azokból is egy összeállítás. Nem edzésmunka, nem felnőtt meccsek 90%-a, hanem néhány kiragadott pillanat.

Mindezzel együtt ügyesnek tűnik és kíváncsi vagyok rá, de nem kell az új Messit látni benne egy 7 perces videó alapján, ami az elmúlt 3+ év meccseiből készült.
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2024.02.01. 20:06:58

Hogy nem volt ez a gyerek eddig kipróbálva a nagy csapatba? A video alapján rohadt ügyes és forintos labdákat tud osztogatni meg egy-egyben megverni a védőit, pont erre lenne szüksége a csapatnak ott elöl, nem is értem, kicsit olyan érzés volt nézni mint a fiatal Messit 🙂
mvik
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.02.01. 17:57:42

A következő debütáló Ferran kiesésével Dani Rodriguez lehet.
Hivatalosan az U19-hez tartozik, de Marquez már felhívta az Atleticbe és 6 meccsen játszott, most Xaviékkal van a felnőtteknél.
18 éves ballábas középpályás/balszélső


Itt egy kis összefoglaló róla. Nem gyenge labdákat tud osztogatni a srác:
https://www.youtube.com/watch?v=FaDXgTuY8_k

(2:06-nál azt a gólját érdemes nem egyszer visszanézni)


Itt a Shaktar elleni Ifi Bl:
https://www.youtube.com/watch?v=_CUGe8PA3KM
Forca Barca!!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.01.31. 17:34:18

Guiu belázasodott így kimarad az Osasuna elleni keretből, Xavi viszont meglepetésre Unai Hernandezt hívta fel a fiatalok közül. Egy 19 éves középpályás/balszélső viszont kicsit sem volt "sztárolva" sem a válogatottban sem az Atleticben/U19-ben.
Forca Barca!!!!
dingdong
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2023.09.01. 13:34:04

2024.01.25. 13:50:44

vg99 írta:
2024.01.25. 12:57:51
A 2 Joaot megtartanám, és simán elengedném Rafinhat, Torrest, Lewat, Koundet, SR-t, Alonsot, esetleg Christensent.
Na ennyit az álmodozásról, újak nem nagyon lesznek, a régieket meg úgysem veszik meg normális áron.
Álmodozásból is egy érdekes fajta. Ha eladjuk a fél keretet miközbe így is 19-en vagyunk honnan szerzünk ugyanennyi játékost aki bizonyítottan jobb mint a fenti sor és nem kerül ötször annyiba?
A két Joaot alkudjuk le egyre mert Felix teljesítménye és hozzáállása szerintem nem igényel kommentárt. Elég csak a tegnapot venni.

Az ifikkel kapcsolatban viszont teljesen egyetértek.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2024.01.25. 12:57:51

Nagyon tehetséges Cubarsi, Guiu is, de még Fortot sem kell leírni. :)
Persze csak álom, de egy Kimmich és B Silva kaliberű játékossal erősítve, sok mindenre képesek lehetnénk a következő években.
Sajnos nem Xavival. Ja és egy kapus is kellene még TS mellé.
A 2 Joaot megtartanám, és simán elengedném Rafinhat, Torrest, Lewat, Koundet, SR-t, Alonsot, esetleg Christensent.
Na ennyit az álmodozásról, újak nem nagyon lesznek, a régieket meg úgysem veszik meg normális áron.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2024.01.25. 11:23:15

ab1daL írta:
2024.01.25. 10:57:35
A Betis elleni meccset nem láttam, szóval nem igazán tudtam véleményt formálni Cubarsí-ról. De amit tegnap láttam tőle (én személy szerint először) az lenyűgözött.

Éppen csak 17 évesen, ennyire magabiztos, labdabiztos, tényleg mintha ő legalább már 21 lenne (az se sok :lol: ), és min 1-2 szezon lenne a lábában az első osztályban. Azok az előrepasszai pedig félelmetesek voltak, ennyire pontosan, és sokszor felrúgta, le a kalappal előtte is. Hosszú út van még előttük, de ez a Fort, Cubarsí, Lamine 3-as (hogy többet ne is említsek még..) nagyon ígéretes, erre lehet építeni. Most kéne lehet, egy picit hátrébb lépni, és elkezdeni építkezni, de tudom, hogy erre az elvárások miatt nincs lehetőség, pedig lehet ezt kéne tenni, pénz úgy sincs.. :lol:
Cubarsí a Betis ellen is legalább ennyire jó volt. Én valamiért még Guiuban látok sokat, eddig 3 meccsen cserélték be, 2-n gólt lőtt szinte azonnal, és tegnap is rögtön gólhelyzetbe tudott kerülni, sajnos védte a kapus.
Az biztos hogy hatalmas értékek vannak a Masián, én őszintén remélem hogy sok lehetőséget kapnak még idén, mert megérdemlik. A BL-re azt gondolom semmi esély, és a bajnokságra is meglehetősen kevés. Kapjanak lehetőséget ezek a játékosok minél többet, hogy jövőre már akár stabilan lehessen számolni velük - nyilván nem folyamatos kezdőként-. Legyen ez a szezon pozitívuma!
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2024.01.25. 10:57:35

A Betis elleni meccset nem láttam, szóval nem igazán tudtam véleményt formálni Cubarsí-ról. De amit tegnap láttam tőle (én személy szerint először) az lenyűgözött.

Éppen csak 17 évesen, ennyire magabiztos, labdabiztos, tényleg mintha ő legalább már 21 lenne (az se sok :lol: ), és min 1-2 szezon lenne a lábában az első osztályban. Azok az előrepasszai pedig félelmetesek voltak, ennyire pontosan, és sokszor felrúgta, le a kalappal előtte is. Hosszú út van még előttük, de ez a Fort, Cubarsí, Lamine 3-as (hogy többet ne is említsek még..) nagyon ígéretes, erre lehet építeni. Most kéne lehet, egy picit hátrébb lépni, és elkezdeni építkezni, de tudom, hogy erre az elvárások miatt nincs lehetőség, pedig lehet ezt kéne tenni, pénz úgy sincs.. :lol:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.01.24. 16:55:30

Nyáron két játékos lesz, akinek mindenképp meg kell hosszabbítani a szerződését, nyárra fogják betölteni a 16-ot. Guille Fernándezt és Óscar Gistaut is monitorozza több csapat. Előbbi a Barca U19 utóbbi az U18 tagja Fernandez U18-as válogatott középpályás, akit már ki is nézett magának Mendes, az Ifjúsági Bl-ben Yamal után a legfiatalabb aki bemutatkozott. (https://www.youtube.com/watch?v=UzZjUdRK3YU)

Gistau egy nagyon tehetséges center, elég gyilkosnak tűnik a srác a videok alapján.

Bergvallal kapcsolatban kicsit nehéz a helyzet, mert nagyon kevés pénz van a kasszában. Egyelőre 6 milliót tudunk ajánlani, míg az Eintracht 10 milliót kínál és nyilvánvalóan a Djurgårdens is erre irányítaná a srácot, viszont szerencsére a játékos mindenképp ide akar jönni és elutasította a németeket így egyelőre "tudunk kicsit szusszanni" és megpróbálni pénzt előteremteni, de ki tudja meddig alapozhatunk még a srác akaratára.
Jó lenne, ha a tartozást végre kiegyenlítenék, mert így elég nehéz lesz bármerre is mozdulni.
De legalább pozitívum, hogy tényleg elkötelezett a klub felé de a transzferre úgy néz ki a héten semmiképp nem tud sor kerülni.
Forca Barca!!!!
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2024.01.22. 17:34:11

Jó volna, ha Cubarsit ma nem csak születésnapja alkalmából köszöntené a klub, hanem megkezdenék vele a tárgyalást új szerződésről.
Válasz küldése