La Masia - Barça fiatalok

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2008.02.21. 19:36:16

Hiába bosszankodtok...Az ellen, hogy a fiatalok ne menjenek el máshova a klubok nem tudnak mit tenni. Az már csak a spanyol Kistelekin + a többi IQ-fájteren múlik, hogy hoznak-e vmi szabályt erre...

....szerintem....
VIII.Henrik
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:37:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2008.02.21. 19:28:34

Azért az is furcsa, hogy egy Barcelonaból mennek el, ráadásul most, amikor láthatóan értékeli a Klub a fiata tehetségeket. Más, hogy nem 20 gyerek rúgja a bőrt az akadémián, és több tucat kis Messi, Puyol, Xavi fejlődik napról-napra. Így elképzelhető, hogy valaki nem látja a jövőjét biztosítottnak a klubbnál. De, könyörgöm ez Barcelona. Nem Magyarország, ahol a fiatalok pénz miatt mennek focistának. Vagy mégsem tévednék sokat? Szerintem szégyen és ugyanúgy hibáztatom őket is, ahogyan az Arsenalt!
Én nem a munkámmal akarom a halhatatlanságot elérni. Azzal akarok halhatatlan lenni, hogy nem halok meg.
http://www.flickr.com/photos/8109059@N03/
Carte D'or: Rákóczi túrós, a világ 3. legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta. :)
Kép
Andrisveres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2007.08.22. 14:07:49

2008.02.21. 19:25:46

Hát pedig qva jó csapat és gyönyörű focit játszanak , sztem a barcelona is ludas h nem képesek ezeket a srácokat megtartani. amugy asszem a barca is "lopott" már így tehetséget.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.02.21. 19:20:21

Butaság a köbön. Ha van rá lehetőség, miért ne élnének vele? A játékosoknak bele kell egyezni, nem rabolja el őket Wenga'. Azokat szidjátok, akik nem változtatnak a törvényeken. :idea:
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.02.21. 18:57:35

Varga Tamás írta:Az Arsenal újabb fiatal katalán tehetséget happolt el a Barcelona csaptából. Az edzőváltás után Londonban folytatja pályafutását Ignasi Miguel Pons.
Bocs az Arsenal-szurkolóktól, de Wengert és az Ágyúsokat lassan jobban gyűlölöm, mint a Bayern Münchent. Pedig a németeket felettébb rühellem. Valamit már tehetnének ellene Spanyolországban.
A Barca igazolások-ba leírtam, h k*rvára meg fogják ezt még szívni! És tuti h bevezetik a szályt! És én is rohadtul utálom az Arsenal-t, az összes játékosunkat lenyúlják! népművészeti cserépedény Wenger!!! :evil: :evil: :evil:
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.02.21. 18:53:11

Az Arsenal újabb fiatal katalán tehetséget happolt el a Barcelona csaptából. Az edzőváltás után Londonban folytatja pályafutását Ignasi Miguel Pons.
Bocs az Arsenal-szurkolóktól, de Wengert és az Ágyúsokat lassan jobban gyűlölöm, mint a Bayern Münchent. Pedig a németeket felettébb rühellem. Valamit már tehetnének ellene Spanyolországban.
Kép
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.02.02. 18:00:54

Rita írta:
Karashu írta: Ja, és Oier-t itt kell tartani Barcelónába, mert 4 év múlva sztem 2x olyan jó lesz mint Casillas, de lehet nem olyan sok idő múlva... Aztán majd vakarhatjuk a fejünket, lásd Fabregas :?
Mer szó volt róla,hogy eladják??
Egéybk. mostanában mintha olvastam volna vmi oasmit,hogy Pau a nagyokkal edzett(??) :? :?
EZ az Oier gyerek télleg ekkora tehetség?Egyébként én több fiatalt hoznék fel az első csapatba,például Crosas nálam Yaya cseréje lett volna,amikor Edmilson sérült volt!Vagy Marca Valiente jobb oldali védőnek!Persze Zambi cseréjének :lol:
.
Avatar
Rita
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2006.11.12. 13:28:20
Tartózkodási hely: Szeged

2008.02.02. 17:37:16

Karashu írta: Ja, és Oier-t itt kell tartani Barcelónába, mert 4 év múlva sztem 2x olyan jó lesz mint Casillas, de lehet nem olyan sok idő múlva... Aztán majd vakarhatjuk a fejünket, lásd Fabregas :?
Mer szó volt róla,hogy eladják??
Egéybk. mostanában mintha olvastam volna vmi oasmit,hogy Pau a nagyokkal edzett(??) :? :?
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.02.02. 13:20:50

Jól van na, én csak azt szerettem volna ezzel kifejezni, hogy tök jó lenne, ha lenne egy rakás tehetséges játékosunk, és a madridot laposra verjük az elkövetkező években!
ui.: népművészeti cserépedény spanyol szabály! :evil:
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.02.02. 13:06:15

Karashu írta:Mért van az, hogy sok csapat nagy balhere, és egyfolytában Barcelónát nézik, hogy vane jó játékos ifiben! HA van, akkor egyből ki a hálót rá, és visszük! Mért nem tudnak nevelni normális játékosokat?
Remélem Laportáék nem lesznek hülyék, és nem adják el őket! Én mindegyik játékosnak, aki tehetséges, vagy annak látszik, adnék 3 évet, az idő alatt bizonyíthat, hol itt, hol ott, és ha nem fog jól játszani, akkor vihetik. Most mi értelme van annak, hogy potom pénzért eladunk egy játékost, aki pár évvel később 30x annyit ér, és a csapatnak pont arra a játékosra van szüksége, aki a megoldaná a problémákat?! Szóval, jó lenne, ha nem dobálgatnánk el a játékosainkat, hanem időt adnánk nekik! Lol vezetőség!
Azért ez nem ilyen gyszerű, Fabregast nem eladták, hanem elment. Az Arsenal kihasználta az LFP baromságát, miszerint 18 év alatti játékos nem kaphat profi szerződést, na meg persze azt is, hogy Fabregas szívesen ment. Ez nem a vezetőség hibája, Krkict és Giovanit is vitték volna, de ők maradtak. Vicces dolog úgy véleményt mondani, hogy nem is tudod a részleteket...

Egyébként az Ajaxszal ugyanezt csinálják, csak tűlük kivásárolják a fiatal tehetségeket, mivel nem tudnak versenyezni a top csapatok ajánlataival.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Kukabúvár
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2008.01.28. 16:15:54

2008.02.02. 13:02:20

Karashu írta:Mért van az, hogy sok csapat nagy balhere, és egyfolytában Barcelónát nézik, hogy vane jó játékos ifiben! HA van, akkor egyből ki a hálót rá, és visszük! Mért nem tudnak nevelni normális játékosokat?
Remélem Laportáék nem lesznek hülyék, és nem adják el őket! Én mindegyik játékosnak, aki tehetséges, vagy annak látszik, adnék 3 évet, az idő alatt bizonyíthat, hol itt, hol ott, és ha nem fog jól játszani, akkor vihetik. Most mi értelme van annak, hogy potom pénzért eladunk egy játékost, aki pár évvel később 30x annyit ér, és a csapatnak pont arra a játékosra van szüksége, aki a megoldaná a problémákat?! Szóval, jó lenne, ha nem dobálgatnánk el a játékosainkat, hanem időt adnánk nekik! Lol vezetőség!
nem Laporta dönti el, hogy melyik fiatalt adja el, melyiket nem... Van valami törvény spanyolba, hogy 18 éves korukig nem irhatnak alá profi szerződést, vagy vmi iesmi...
ÉN NEM!

Perrero
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.02.02. 13:01:30

Az a baj, hogy több száz utánpótlás jétékos van :) Ez az élet rendje.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.02.02. 13:00:18

Mért van az, hogy sok csapat nagy balhere, és egyfolytában Barcelónát nézik, hogy vane jó játékos ifiben! HA van, akkor egyből ki a hálót rá, és visszük! Mért nem tudnak nevelni normális játékosokat?
Remélem Laportáék nem lesznek hülyék, és nem adják el őket! Én mindegyik játékosnak, aki tehetséges, vagy annak látszik, adnék 3 évet, az idő alatt bizonyíthat, hol itt, hol ott, és ha nem fog jól játszani, akkor vihetik. Most mi értelme van annak, hogy potom pénzért eladunk egy játékost, aki pár évvel később 30x annyit ér, és a csapatnak pont arra a játékosra van szüksége, aki a megoldaná a problémákat?! Szóval, jó lenne, ha nem dobálgatnánk el a játékosainkat, hanem időt adnánk nekik! Lol vezetőség!
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.02.02. 12:28:46

Karashu írta:Tud vki vmit, arról a fiatal magyar srácról, aki Barcelónába jönne? Ha írnátok vmit, vagy egy linket küldenétek, megköszönném! Előre is thnx.
Ja, és Oier-t itt kell tartani Barcelónába, mert 4 év múlva sztem 2x olyan jó lesz mint Casillas, de lehet nem olyan sok idő múlva... Aztán majd vakarhatjuk a fejünket, lásd Fabregas :?
Olvass vissza, ha nem ebbe akkor egy másik topicba, de azthiszem ittvan
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.02.02. 12:27:25

Tud vki vmit, arról a fiatal magyar srácról, aki Barcelónába jönne? Ha írnátok vmit, vagy egy linket küldenétek, megköszönném! Előre is thnx.
Ja, és Oier-t itt kell tartani Barcelónába, mert 4 év múlva sztem 2x olyan jó lesz mint Casillas, de lehet nem olyan sok idő múlva... Aztán majd vakarhatjuk a fejünket, lásd Fabregas :?
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
hajimegaben
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2008.01.26. 12:11:02
Tartózkodási hely: szék
Kapcsolat:

2008.01.27. 08:13:38

A barcába naon sok jó fiatal van és lesz is ugy hogy a jövöben a realnak esélye sem lesz a gyözelemre sztem.!!!!!!!!!!!!!
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
gárnát vörös a szív kék a lélek antimadridista leszek amíg élek !!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.01.26. 12:05:19

az oldal címe elárul mindent.. Sokra is vinné a Poolban azthiszem... :D
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2008.01.26. 11:35:11

A Liverpool vinné a Barcelona tinikapusát!

Na kössz, azthittem hogy a Fábregas miatti hajcihő miatt visszább vesznek az angol klubok, de nem. Jó lenne már valamit csinálni a szövetségnek a szabályokkal, mert egyre több tehetség megy Angliába és más országba anélkül hogy kapjanak akkora összeget a klubok, amennyit ér a játékos valójában...
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.01.26. 11:21:22

grecki írta: Ha jól emlékszem, akkor valamilyen Patriknak hívják és Madrid szurkoló...
A sugárveszélyt pedig így kell írni helyesen...
Lehet, hogy rá gondolsz, de a El Classico előtt nyilatkozott Szalai Ádám, aki fél millióért igazolt a Real B csapatához a Stuttgarttól. :shock:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.01.26. 11:13:20

BarcaGeri írta:
Danka00792 írta:Egy kis izelitö belöle. Videokat megnézni:

http://www.soccer-talents.com/Gai__Yiga ... 32-12.html
Tényleg tehetséges a srác. Fut, erőszakos, kéri a labdát, jól helyezkedik, jól cselez, gyors. Jól csinálja, sok sikert neki.
Huh, ez a gyerek tiszta Messi. Nagyon gyors, tényleg sokat fut... Kíváncsi vagyok, mi lesz belőle. :roll:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.01.26. 11:04:43

Varga írta:Ti véletlenül nem Pedritora gondoltatok?
De. Pedrinho egy Barca kosaras...
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
BarcaGeri
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2007.09.18. 21:52:29
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.01.26. 10:53:15

Danka00792 írta:Egy kis izelitö belöle. Videokat megnézni:

http://www.soccer-talents.com/Gai__Yiga ... 32-12.html
Tényleg tehetséges a srác. Fut, erőszakos, kéri a labdát, jól helyezkedik, jól cselez, gyors. Jól csinálja, sok sikert neki.
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2008.01.26. 10:52:45

Ti véletlenül nem Pedritora gondoltatok?
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.01.26. 10:50:12

Csak a Barca! írta:A fiatalember neve Pedrinho. Többet sajna én se tudok róla.
Ó, köszi :D ! Ő az, akire gondoltam. Amúgy még nem hallottam a nevét, és keveset is játszott, nem mondok semmi ilyesmit, h sztem nagy tehetség lesz, mert nem nagyon ért labdához, de ki tudja... :wink:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.01.26. 10:48:32

A fiatalember neve Pedrinho. Többet sajna én se tudok róla.
Válasz küldése