Frank Rijkaard #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.02. 19:05:29

bigChris írta:Én csak arra leszek kiváncsi, mit fognak szólni egyesek, amikor többek között Deco jó játékával fogunk hozni fontos meccseket.
Nevetséges hogy páran úgy tekintenek rá, mint egy 40 éves kiégett sztárra, akitől minél előbb meg kéne szabadulni.

Rijkaard jó munkát végez, attól függetlenül hogy ezt néhányan nem látják be.
Az eredmények jönnek, lassan pedig a látványosabb játékkal sem lesz adós a csapat.
Na kb pont azt írtad,amit én is gondolok erről :!: 8)
Frank jó melót végez,de annyiban szerintem kellene változtatni,hogy ne össze vissza rotáljon,és egyszerre ne sok playat,mert az nem jó a csapatjátékunknak!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
bigChris
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2005.09.25. 00:57:50

2006.10.02. 19:03:12

Én csak arra leszek kiváncsi, mit fognak szólni egyesek, amikor többek között Deco jó játékával fogunk hozni fontos meccseket.
Nevetséges hogy páran úgy tekintenek rá, mint egy 40 éves kiégett sztárra, akitől minél előbb meg kéne szabadulni.

Rijkaard jó munkát végez, attól függetlenül hogy ezt néhányan nem látják be.
Az eredmények jönnek, lassan pedig a látványosabb játékkal sem lesz adós a csapat.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.02. 18:22:11

Mr. Master írta:Én nm azért akarom elküldeni Decot mert nincs a világ legjobb öt vkpje között, hanem, mert nm hiszem, h fog ő úgy hajtani, mint ahogyan Iniesta tenné azt. ÉS a nagy élcsapatok között már tényleg csak annyi a különség, h melyik csapat játékosai teszik oda jobban magukat! Egyedül z az oka annak, h én elküldeném decot és a helyére vmi fiatalt szereznék. Profi Vkpvel ugyanez a hlyzet és a balhátvéddel is. Meg szerintem most először sikerült (Zambrotta) személyében olyan játékost szerezni, aki inkább a pénz az eredmények és a a hírnév miatt jött ide, mintsem azért, h egy győztes csapatból minél inkább kivegye a résztét pozitívan :!: Mondom én: nekünk a fiatal küzdős játékosok kellenek. a csapat gerince mellé.
Én mondjuk decot a csapat gerincéhez számolom. :?
Várjunk még egy kis időt azzal, h le kell váltani. :roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2006.10.02. 17:12:26

minden jo ha vége jÓÓÓ!! :lol:

szol a mondás

:twisted: VISCA EL BARCA :twisted:
VISCA EL BARCA
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.10.02. 17:03:56

szeretik hasonlítgatni a mostaniakat a 90es évek első felének barcájához. nekik zsinórban 4 bajnokság esett le, és közben egy bl. szal ha úgy vesszük, akkor hozzájuk képest a tutinak még csak a közepén vagyunk (tudom, h nem lehet hasonlítgatni, de akkor is :D )
ráadásul a csapatunk sem 30-40 éves, kapuzárás előtti gyerekekből áll, hanem nagyon fiatal, vagy éppen a legjobb korban lévő zsugásokból, akik ideális körülmények mellett, még sokáig tudják tartani a szintet (ideális körülmények és persze kellő motiváltság mellett. igaz, h nagyon nagy pénzeket szakítottak eddig is a sztárjaink, de azért nekik sem mindegy, h innentől belesz.rnak-e, és akkor kevesebb lesz pl. a reklámpénz, vagy úgy folytatják, ahogy eddig, és akkor megmarad a reklámértékük is /ez egyáltalán nem mellékes téma, bekemnél például most, h elkezdett nem róla szólni a dal a klubjában és a válogatottban, egyből át akarja nézni a szerződést a zsilett).
szal sztem tényleg nem kell idegeskedni.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2006.10.02. 17:03:05

bzozo írta:mondasz valamit Mr Master! De nem deco a probléma elsosorban hanem Oleguer!!
Ameddig nm játszik túl sokat, nincs is nagy probléma vele.Maradhat ő a csapatnál. Hatalmas katalán szíve van. Mindig kellenek ilyen játékosok egy Barcába. Egyébként meg amikor folyamatosan játszik, nm is oan vészes hosszú idő után. De azért tény, h vsok jobbunk van nála:)
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2006.10.02. 17:01:56

lehet hogy katalán de ez sajnos nem számit ha a csapat jaték a fontos!
szépdolog katalán tehetséget alkalmazni de ha egyszer nem igazán a csapatba való akkor mennie kéne!! :?
VISCA EL BARCA
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2006.10.02. 17:00:15

mondasz valamit Mr Master! De nem deco a probléma elsosorban hanem Oleguer!!
VISCA EL BARCA
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2006.10.02. 16:55:08

Én nm azért akarom elküldeni Decot mert nincs a világ legjobb öt vkpje között, hanem, mert nm hiszem, h fog ő úgy hajtani, mint ahogyan Iniesta tenné azt. ÉS a nagy élcsapatok között már tényleg csak annyi a különség, h melyik csapat játékosai teszik oda jobban magukat! Egyedül z az oka annak, h én elküldeném decot és a helyére vmi fiatalt szereznék. Profi Vkpvel ugyanez a hlyzet és a balhátvéddel is. Meg szerintem most először sikerült (Zambrotta) személyében olyan játékost szerezni, aki inkább a pénz az eredmények és a a hírnév miatt jött ide, mintsem azért, h egy győztes csapatból minél inkább kivegye a résztét pozitívan :!: Mondom én: nekünk a fiatal küzdős játékosok kellenek. a csapat gerince mellé.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.02. 16:51:12

Vito írta:még annyit, hogy egy kicsit elszomorít az, amit itt az utóbbi időben olvasok néhány fórumozótól...
komolyan azt hitte valaki, hogy évekig olyan szinten tud játszani a Barça, ahogy tette ezt az elmúlt 2 évben és ahogy egyetlen európai csapat sem tudott. még a milliárdos Chelsea sem.

egyébként:
A tavalyinál sokkal jobb az idénykezdet

...és Forca Barça!!!
Teljes mértékben Vitoval értek egyet!
Itt nem emlékszenek páran a tavalyi idénykezdetre? Akkor elárulom,játékban kb pont ilyen színvonalatlan volt,mint mostanában,de eredményességben jóval alulmultuk az idei teljesítményt!
Idén a szürkébb játék ellenére 5ből 4 meccset hoztunk,és egy rangadón leixeltünk...
A játék számomra sem lenyügőző,DE: ahogy tavaly is,idén is azzá fog vállni! TÜRELEM! Vonjatok egy kis párhuzamot az elmúlt szezonunkkal,és máris szebben fogjátok látni a helyzetett....
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.10.02. 16:46:34

egyetértek én is a bloodfresh-sel! :)

kellenek olyan zsugások, aki új színt és lendületet visznek az esetenként jóllakott játékosok közé. most Iniesta és Messi ilyen és remélem Zambri is képes lesz rá idővel.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.02. 16:40:39

Mr. Master írta:Valamikorra kéne tervezni egy vérfirrsítést. Ezzel egyetlen probléma. Nincs kire lecserélni a Deco-szerű sztárokat a piacon. ÉN elküldenném a a balvédőket, edmilkát, bélát, decot és a helyükre kéne fiatalkoat hozni/felhozni.
kellene egy sztár vkp és egy balhátvéd. És néha epizódsdzereplő lehet, majd Dos Santos is, megvehetjük majd Txiki valamelyik kiszemeltjét és kész. Ez szerintem elég nagy vérfirssítés lenne, h ne legyen ilyen 'álmos' a csapat és éhezze a sikereket (amiket már mind elértek). Mindezt idén nyárra kéne, h ne az legyen, h elbukjuk majd a következő szezont. Mert hogy ez a csapat jövőre nm nyer BL-t az tuti. Szerintem még idén van rá esélye. Bízom benne, h lesznek olyan tökösek a vezetők, h ezt meglépjék.
Valdes-Egy új arc,Puyol,Marquez,Zambo-A másik új arc,Xavi,Iniesta -Messi,Eto'o,Ronaldinho

Következő szezontól így kéne felállni. Vélemény?
A profi vkp ötlete nagyon tetszik. Én még elküldeném Ezqut is, meg mottát, és Gyulát is.
Decoról már nem tudnék ilyesmit írni, mert az a helyzet, h a világ legjobb 5 támadó kp-jének egyike. szerintem...
Bár most nem játszik jól, de még játszhat. Mondjuk túl sok motiváció nem lehet már az ő esetében. De ha mondjuk összekapná magát, hajthatna jövőre egyet az aranyballért.

nálam mondjuk a jovő évi kezdőben Thuram lenne, és marquez lenne a kispados.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2006.10.02. 16:39:05

vito!

termeszetesen én sem arra gondoltam, hogy ultessuk le 10 meccsre a padra azokat a jatekosokat aki teljesen forman kivul vannak. de egy-két meccsre mindenkit ki lehet tenni. akár ronaldinhot, akár decot. egy barcelonanak nélkuluk is nyerni kell!

mr.master!

mért mondod azt h jovore nem nyerunk bl-t ? honnan vagy ebben olyan biztos? mért lenne az is biztos h elkapjuk a jo évek utan [auto_cenzúra] évek szindromat (pl, ajax, juve...)?
(ettol fuggetlenul benne van a pakliba...)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.10.02. 16:36:03

még annyit, hogy egy kicsit elszomorít az, amit itt az utóbbi időben olvasok néhány fórumozótól...
komolyan azt hitte valaki, hogy évekig olyan szinten tud játszani a Barça, ahogy tette ezt az elmúlt 2 évben és ahogy egyetlen európai csapat sem tudott. még a milliárdos Chelsea sem.

egyébként:
A tavalyinál sokkal jobb az idénykezdet

...és Forca Barça!!!
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2006.10.02. 16:31:45

Valamikorra kéne tervezni egy vérfirrsítést. Ezzel egyetlen probléma. Nincs kire lecserélni a Deco-szerű sztárokat a piacon. ÉN elküldenném a a balvédőket, edmilkát, bélát, decot és a helyükre kéne fiatalkoat hozni/felhozni.
kellene egy sztár vkp és egy balhátvéd. És néha epizódsdzereplő lehet, majd Dos Santos is, megvehetjük majd Txiki valamelyik kiszemeltjét és kész. Ez szerintem elég nagy vérfirssítés lenne, h ne legyen ilyen 'álmos' a csapat és éhezze a sikereket (amiket már mind elértek). Mindezt idén nyárra kéne, h ne az legyen, h elbukjuk majd a következő szezont. Mert hogy ez a csapat jövőre nm nyer BL-t az tuti. Szerintem még idén van rá esélye. Bízom benne, h lesznek olyan tökösek a vezetők, h ezt meglépjék.
Valdes-Egy új arc,Puyol,Marquez,Zambo-A másik új arc,Xavi,Iniesta -Messi,Eto'o,Ronaldinho

Következő szezontól így kéne felállni. Vélemény?
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.10.02. 16:30:04

visca el barca írta:
Vito írta: ha most érezné a kegyvesztettséget a vezetőségnél, akkor sokkal komolyabb baj lehetne.
be is basz*a ha két meccs kispad után nekiállnának lázadozni a sztárok. egyik jatekosunk sem az atyauristen, akármekkora sztárok is! :?
ki beszélt lázadozásról??? :shock:

van egy helyzet:
Ronaldinho az utóbbi évek legjobb labdarugója, olyanokat megcsinál(t) meccseken, amiket a szurkolók, focikedvelők nem is láttak talán, mindezt NEM a csapatjáték kárára. egy szó, mint száz: eddig nem látott színt és zsenialitást vitt a futballba. valamint 2-3 év alatt mindent megnyert, amit futballista megnyerhet.

jött egy rosszabb periódusa, ami a VB alatt kezdődött. néhány szakértő szinte egy az egyben az ő nyakába varrta a fiaskót, valamint a szurkolók, (akik a 25 éves zseninek szobrot emeltek Braziliában), a gyalázatos VB szereplést személyszerint neki "megköszönve", képletesen lerombolták a nimbuszát. erre egyébként Nyilasi azt mondta: "nem baj, majd csinálnak neki egy újat, ha újra megy a játék..." :wink:

szóval nem hinném, hogy az egyetlen és jó megoldás az lenne, ha Ronnie-t
azonnal és hosszabb időre a kispadra száműzné Rijkaard.
például egy Presas, Ezqu, Maxi más kérdés, mert náluk képesség beli hiány van.
nem hinném, hogy Ronnieval szemben ez lenne a megfelelő pedagógia.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.02. 16:25:30

Hát sztem Deco le lehetne ültetni a padra egy pár meccsre, de Dinho már nem olyan egyszerű...
Kell, h a pályán legyen, mert akkor magabiztosabb a csapat, másrészt pedig nincs minőségi pótlása.
Bár gyengébb bajnoki meccseken el tudnék képzelni egy:
Messi Guddy Saviola felállást. Az már más kérdés, h ezt Frank nem fogja megtenni, mert Gyula még mindig ott van a padon. Nem is értem, mért...

Ronaldinhonak most olyan időszaka van, amikor nem megy neki.
Sztem ez már nem tart sokáig, a bilbao ellen már láttam tőle több olyan mozdulatot, amilyeneket tavaly is.

túl nehéz időszak jön ahhoz, h Dinho padozzon.
mert nem hiszem, h a fizikai állapotával van gond. Játszon csak addíg, amíg bele nem jön.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.02. 16:21:05

visca el barca írta:
Los Banditos írta:Az már a dolog másik része hogy a mezeladás és a bevétel is csökkene ha Ronaldinho és Deco padozna...
ezt nem mondod komolyan! :D
bocs h kinevetlek, de ez hulyeseg
bemegyek a boltba és....hmmm... milyen mezt vegyek...várjunk csak.....decosat kéne, de nem veszek olyat mer' csak kispadozik? :D

a 98ezer katalan meg nem 2 jatekos miat, hanem a CSAPAT miatt jar ki..
Ez így van, a csapat miatt járnak ki,de korántsem mind1 nekik sem,hogy kik mozgatják szeretett csapatukat!
Mindig a tavalyi évvel példálózók,de akkor sem voltak csúcsformában,sokan szidták őket akkor is,de mint akkor,most is bele fognak lendűlni,és kész!

Annyit megérdemel mindegyikőjük,hogy adjunk nekik egy kis időt,úgy vélem!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2006.10.02. 16:13:16

Los Banditos írta:Az már a dolog másik része hogy a mezeladás és a bevétel is csökkene ha Ronaldinho és Deco padozna...
ezt nem mondod komolyan! :D
bocs h kinevetlek, de ez hulyeseg
bemegyek a boltba és....hmmm... milyen mezt vegyek...várjunk csak.....decosat kéne, de nem veszek olyat mer' csak kispadozik? :D

a 98ezer katalan meg nem 2 jatekos miat, hanem a CSAPAT miatt jar ki..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.10.02. 16:08:06

Az már a dolog másik része hogy a mezeladás és a bevétel is csökkene ha Ronaldinho és Deco padozna...
in to exile
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2006.10.02. 15:19:47

Vito írta: ha most érezné a kegyvesztettséget a vezetőségnél, akkor sokkal komolyabb baj lehetne.
be is basz*a ha két meccs kispad után nekiállnának lázadozni a sztárok. egyik jatekosunk sem az atyauristen, akármekkora sztárok is! :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.02. 14:32:39

persze, h nem szabad kibszni őket a padra, mert lásd, Adrianoval is mi történt. No.1. csatárként megállíthatatlan volt, aztán a tavasszal nem tetszett mancininek, h nem lőtt gólt, amikor kiesett a halál [auto_cenzúra] inter a BL-ből és a szezon végén még cruz is többet játszott nála... most meg megvette a nyakára crespot, meg az ábrahámot... így nem is lesz önbizalma. hasonlóan robinhohoz... szóval ezt nem lehet megtenni sem deco-val, sem dinnyóval!!! pihentetni őket meg nem lehet a szezon elején... mibe fáradtak volna ki??? szóval, látjuk, nem megy nekik, de időt kell hagyni. majd november végén lehet gondolkodni, h ki játszon helyettük... de addigra belelendülnek, higgyétek el!!!
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2006.10.02. 14:08:27

hát énse azt mondtam,hogy véglegesen padozzanak,hanem,hogy pihenhetnének pár meccset,hogy gondolkozzanak el egy kicsit mert rossz nézni mit össze nem szerencsétlenkednek.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.10.02. 14:03:30

Zsolti írta:Hagyjátok már..Deco védekezésben is nulla mostanában...Ronaldinho helyett meg akár a nyulat is meg lehetne próbálni,sőt megkockáztatom,hogy a jelenlegi ronaldinnyónál még ezquerro is töbet tud..szégyen amit ez két kölyök csinál..rijkaard meg a harmadik :evil:
ez azért nem teljesen korrekt.

tavaly, tavalyelőtt, azelőtt ámultunk Ronaldinho-n, Deco-n és a fantasztikus játékán. emlékezzünk, hogy ki lőtte a Milan elleni győztes gólt, a Chelsea elleni gólokat idegenben és itthon, ki alázta meg EGYEDÜL a Real Madridot, valamint ki mozgatta, irányította a csapatot. én is azt mondom, hogy egyikőjük sincs formában, de azért a szoborégetést hagyjuk meg a braziloknak. -képletesen és gyakorlatban is!

időre van szükségük és, ha most érezné a kegyvesztettséget a vezetőségnél, akkor sokkal komolyabb baj lehetne. pihentetni lehet őket 1-2 meccsre, de semmi több.

valahol a rémképeimben él egy friss Ronaldinho nyilatkozat, amiben elmondja, hogy most Eto'o helyett is kell küzdeniükm, szóval ő is látja, mi a helyzet. T Ü R E L E M !
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.10.02. 13:39:00

Ezquerro ha jól tudom sérült.
in to exile
Lezárt